Vykdydami ES direktyvos dėl privatumo ir elektroninių ryšių reikalavimus, pranešame, jog svetainėje naudojame slapukus norėdami suasmeninti turinį ir skelbimus, kad teiktume visuomeninės medijos funkcijas ir galėtume analizuoti savo srautą. Informaciją apie tai, kaip naudojatės svetaine, bendriname su visuomeninės medijos, reklamavimo ir analizės partneriais. Daugiau informacijos

Supratau
  • Virtuvinis peilis Victorinox Fibrox 5.6603.15 boning knife 15 cm
  • Virtuvinis peilis Victorinox Fibrox 5.6603.15 boning knife 15 cm
  • Virtuvinis peilis Victorinox Fibrox 5.6603.15 boning knife 15 cm
Virtuvinis peilis Victorinox Fibrox 5.6603.15 boning knife 15 cm

Virtuviniai peiliai

Virtuvinis peilis Victorinox Fibrox 5.6603.15 boning knife 15 cm

5.6603.15
VICTORINOX
22,00 €
Su mokesčiais

Šis „Fibrox“ kolekcijos „Victorinox“ iškaulinimo peilis turi 15 cm ašmenis ir buvo skirtas pjaustyti mėsą nuo kaulų.


Jau dirba VISOS Rovana parduotuvės! Vilniuje, Kaune, Šiauliuose, Klaipėdoje ir Mažeikiuose.

Virtuvinis peilis Victorinox Fibrox 5.6603.15 boning knife 15 cm

Šis „Fibrox“ kolekcijos „Victorinox“ iškaulinimo peilis turi 15 cm ašmenis ir buvo skirtas pjaustyti mėsą nuo kaulų. Pavyzdžiui, vištiena ar antis arba atsarginiai šonkauliai. Ašmenys yra pakankamai stori, kad galėtų atlikti tokio tipo užduotis. Atkreipkite dėmesį: neturėtumėte perpjauti kaulų.

„Victorinox Fibrox“ rankena: ergonomiška ir patogi

Rankena pagaminta iš „Fibrox“. Jis turi gumos savybių, tačiau yra apdorojamas kaip plastikas. Toks „Fibrox“ yra gana standus. Pagrindinis privalumas yra tas, kad net jei jūsų rankos yra šlapios arba mūvite pirštines, jums nereikia jaudintis dėl peilio slydimo iš rankų. Tvirtas dizainas užtikrina, kad maistas, pelėsiai ar kiti nešvarumai neturi galimybės. Be to, „Fibrox“ peilius lengva valyti, nes jie atsparūs indų plovimo mašinoms. (Tačiau mes visada rekomenduojame valyti šiuos peilius rankomis, kad išlaikytumėte krašto aštrumą).

Atminkite, kad „Fibrox“ yra labai lengvas. Šie peiliai yra vieni lengviausių mūsų asortimente. Dėl pusės gniužulo ir lengvos rankenos ašmenys yra sunkiausia peilio dalis. Dėl to peilį lengva naudoti.

„Victorinox Fibrox“ ašmenys: aštrūs

Ašmenys pagaminti iš nerūdijančio plieno ir pristatant yra aštrūs. Jei ašmenys tampa neryškūs, galite lengvai juos pagaląsti. Puiku!

Funkcijos

  • Spalva: Juoda
  • Ašmenų ilgis, cm: 15