Vykdydami ES direktyvos dėl privatumo ir elektroninių ryšių reikalavimus, pranešame, jog svetainėje naudojame slapukus norėdami suasmeninti turinį ir skelbimus, kad teiktume visuomeninės medijos funkcijas ir galėtume analizuoti savo srautą. Informaciją apie tai, kaip naudojatės svetaine, bendriname su visuomeninės medijos, reklamavimo ir analizės partneriais. Daugiau informacijos

Supratau

Kvapai žvejybai

Žvejybiniai atraktoriai - tai daugiausia natūralios kilmės kvapiosios medžiagos, kurios gali būti tiek skysčio tiek miltelių pavidalo,  gali būti dedami tiek į jauką, tiek į masalą (kviečiai, kukurūzai, perlinės kruopos, manų tešla  ir kt.). Kai atraktorius į jauką dedamas prieš drėkinant, jis pagerina jauko kokybę ir greičiau pritraukai žuvis iš didelio...

Žvejybiniai atraktoriai - tai daugiausia natūralios kilmės kvapiosios medžiagos, kurios gali būti tiek skysčio tiek miltelių pavidalo,  gali būti dedami tiek į jauką, tiek į masalą (kviečiai, kukurūzai, perlinės kruopos, manų tešla  ir kt.). Kai atraktorius į jauką dedamas prieš drėkinant, jis pagerina jauko kokybę ir greičiau pritraukai žuvis iš didelio atstumo į jaukinimo vietą, jei įpilamas į vandenį norint sudrėkinti jauką, atraktorius veikia ilgesnį laiką, tačiaujo  kvapas pasklinda mažesniu spinduliu (ypač stovinčiame vandenyje). Šios medžiagos gali būti naudojamos gaudant visas karpines žuvis, rekomenduojama kvapiųjų medžiagų dozė: 50 g kvapiųjų medžiagų 1 kg jauko.

Kvapai žvejybai

Atraktorius Karšiams YELLOW Įrodytas karšių papildas. Švelnus riešutų vanilės aromatas. Skirta tiek pramoginei, tiek profesionaliai žvejybai. Spalva: geltona

Kaina 2,75 €

Kvapai žvejybai

Atraktorius Strawberry Robinson 200 ml  63-D3-STR robinson

Kaina 5,00 €

Kvapai žvejybai

Atraktorius anyžiaus aromato Robinson 200 ml  63-D3-ANI

Kaina 5,00 €

Kvapai žvejybai

Atraktorius Brasem Robinson 200 ml   63-D3-BRA robinson

Kaina 5,00 €

Kvapai žvejybai

Atraktorius Carp Robinson 200 ml   63-D3-CAR robinson

Kaina 5,00 €

Kvapai žvejybai

Atraktorius Carmel Robinson 200 ml  63-D3-CRM robinson

Kaina 5,00 €

Kvapai žvejybai

Atraktorius Feeder Robinson 200 ml  63-D3-FEE robinson

Kaina 5,00 €

Kvapai žvejybai

Atraktorius Tuti frutti Robinson 200 ml  63-D3-TFR robinson

Kaina 5,00 €

Kvapai žvejybai

Atraktorius Vanille Robinson 200 ml  63-D3-VAN robinson

Kaina 5,00 €

Kvapai žvejybai

Atraktorius Dragon Elite karšiams. Tinkamai parinktas prieskonių ir žolelių rinkinys. Puikiai papildo karšių mišinius, skirtus stovinčiam ir tekančiam vandeniui. Spalva: šviesiai ruda.

Kaina 2,75 €

Kvapai žvejybai

Atraktorius lynams ir karosams. Žolelių mišinys, kuris labiau patinka lynams ir karosams. Taip pat rekomenduojama pabandyti su kuoja ir karšiais. Efektyviai traukia žuvis iš tolimesnių atstumų. Spalva: tamsiai geltona.

Kaina 2,75 €

Kvapai žvejybai

Atraktorius kuojoms. Kelių žolelių kvapų derinys. Veiksmingas kuojoms gaudyti viduryje pavasario ir vasaros pradžioje. Nepakeičiamas tekančiuose vandenyse. Intensyvus aromatas. Raudona spalva.

Kaina 2,75 €

Kvapai žvejybai

Atraktorius Ypač patvarus prieskonis ir žolelių kompozicija su jūros gėrybių kvapu. Tipiškas „skunkas“. Išraiškinga ir galinga. Jaukas didžiausioms žuvims. Spalva: ruda.

Kaina 2,75 €

Kvapai žvejybai

Atraktorius „Master Mix Powder“ yra aukščiausios kokybės milteliai - jis praturtina jauko kvapą ir skonį. Jis pasižymi intensyviu aromatu ir ilgalaikiu poveikiu. Tai greitai pritraukia žuvis į jaukų lauką ir sustabdo jas ten kelioms valandoms.

Bazinė kaina 1,50 € Kaina 1,28 €
  • −15%

Kvapai žvejybai

Skystas BUZERIS yra puikus jaukų priedas, pridedantis aktyvaus kofeino, kuris Stipriai stimuliuoja ir skatina aktyvų maitinimą. Produktas, turintis daug amino rūgščių ir natūralių aliejų. „Liquid Buzzer“ yra aukščiausios kokybės produktas, lengvai virškinamas žuvų, leidžiantis joms lengvai pasisavinti maistines medžiagas. 

Kaina 6,20 €

Kvapai žvejybai

„BOOSTER PRO GENLOG“ yra moderni skystų aromatų karta, sukurta siekiant tobulai suderinti su grūdų, palečių, boilių aromatu ir kvapu. Dėl ypatingos ingredientų konsistencijos „Booster Pro“ ilgą laiką atiduoda atraktorius ir aromatus, esančius mišinyje, o tai padeda žuvims ilgiau maitintis. 

Kaina 6,50 €

Kvapai žvejybai

Aromatas Shadow Bait 250ml Byron Skystas aromatas 250ml talpos,  septynių pagrindinių skonių, nauodojamas sustiprinti pašaro skonį, tinka bet kokiam pašarui.

Kaina 6,90 €

Kvapai žvejybai

Aromatas Good Fish 100ml (8 rūšių aromatai) Priedai buvo paruošti populiariausioms žuvų rūšims: kuojai, karščiui, karpiams, kojoms ir karosams.

Kaina 2,50 €

Kvapai žvejybai

GENLOG Number One Components“ 300 g belgiškos duonos dribsniai yra aukščiausios kokybės priedas, skirtas gaminti savo mišinius ir praturtinti jaukus.

Kaina 3,00 €

Kvapai žvejybai

GENLOG Number One Components“ 0,5kg „Kopro Molasa“ dribsniai yra aukščiausios kokybės priedas, skirtas gaminti savo mišinius ir praturtinti jaukus.

Kaina 2,60 €

Kvapai žvejybai

GENLOG Number One Components“ 500 g bmaltos skrudintos kanapės yra aukščiausios kokybės priedas, skirtas gaminti savo mišinius ir praturtinti jaukus. Skrudintos kanapės - nepamainomas priedas prie karpių, kuojų ir karšių jaukų gamybos.

Kaina 2,60 €

Kvapai žvejybai

GENLOG Number One Components“ 500 g coco belge yra aukščiausios kokybės priedas, skirtas gaminti savo mišinius ir praturtinti jaukus. Coco belge - nepamainomas priedas prie amūrai, menkių, karosai, pūkai, karšiai, kuojos jaukų gamybos.

Kaina 2,60 €

Kvapai žvejybai

GENLOG Number One Components“ 500 g Kanapių sėklos Vienas iš vertingiausių karpių žuvų jaukų. Kanapės gali būti naudojamos tiek kaip paruoštų mišinių priedai, tiek kuriant savo maltų jaukų mišinius.

Kaina 3,60 €

Kvapai žvejybai

Kanapės – vienas geriausių karpinių masalų, o iš jų gaunamas aliejus – jų veiksmingumo esmė. Tai idealus priedas prie karpių dietos, turtingas vitaminų ir Omega 3 rūgščių. Maistingumas, kanapių kvapas ir skonis padidins kiekvieno masalo efektyvumą. Puikiai tinka naudoti ištisus metus.

Kaina 12,50 €

Kvapai žvejybai

SuperFeed PVA Stick Booster yra PVA atraktorius, kurį galima pritaikyti labai įvairiai. Puikiai tinka maišyti PVA lazdeles, granules, rutuliukus ir sėklas. Galima naudoti su PVA tinkleliais ir maišeliais. Ypatinga Skysto PVA Stick Booster savybė yra ta, kad jis sulėtina PVA tirpimą. Užtenka PVA tinklelį padengti gelio atraktoriaus sluoksniu, kuris net keturis kartus padidins jo ištirpimo laiką, leisdamas pasiekti dugną ir apeiti masalą.

Bazinė kaina 15,00 € Kaina 12,75 €
  • −15%

Kvapai žvejybai

Euro Booster XXL yra tankaus pagrindo skystas intensyvaus aromato žvejybos atraktorius. Jame yra optimali sudedamųjų dalių sudėtis, įskaitant geriausius aromatus ir natūraliuosius cukrus, kurie yra stiprūs žuvų maitinimosi stimuliatoriai.

Bazinė kaina 10,00 € Kaina 8,50 €
  • −15%

Kvapai žvejybai

GENLOG Number One Components“ 0,5 kg yra aukščiausios kokybės priedas, skirtas gaminti savo mišinius ir praturtinti jaukus.

Kaina 2,60 €

Filtruoti pagal

Kaina
Gamintojai
Daugiau Mažiau
Skonis
Daugiau Mažiau
Filtruoti