Vykdydami ES direktyvos dėl privatumo ir elektroninių ryšių reikalavimus, pranešame, jog svetainėje naudojame slapukus norėdami suasmeninti turinį ir skelbimus, kad teiktume visuomeninės medijos funkcijas ir galėtume analizuoti savo srautą. Informaciją apie tai, kaip naudojatės svetaine, bendriname su visuomeninės medijos, reklamavimo ir analizės partneriais. Daugiau informacijos

Supratau

Kvapai žvejybai

Žvejybiniai atraktoriai - tai daugiausia natūralios kilmės kvapiosios medžiagos, kurios gali būti tiek skysčio tiek miltelių pavidalo,  gali būti dedami tiek į jauką, tiek į masalą (kviečiai, kukurūzai, perlinės kruopos, manų tešla  ir kt.). Kai atraktorius į jauką dedamas prieš drėkinant, jis pagerina jauko kokybę ir greičiau pritraukai žuvis iš didelio...

Žvejybiniai atraktoriai - tai daugiausia natūralios kilmės kvapiosios medžiagos, kurios gali būti tiek skysčio tiek miltelių pavidalo,  gali būti dedami tiek į jauką, tiek į masalą (kviečiai, kukurūzai, perlinės kruopos, manų tešla  ir kt.). Kai atraktorius į jauką dedamas prieš drėkinant, jis pagerina jauko kokybę ir greičiau pritraukai žuvis iš didelio atstumo į jaukinimo vietą, jei įpilamas į vandenį norint sudrėkinti jauką, atraktorius veikia ilgesnį laiką, tačiaujo  kvapas pasklinda mažesniu spinduliu (ypač stovinčiame vandenyje). Šios medžiagos gali būti naudojamos gaudant visas karpines žuvis, rekomenduojama kvapiųjų medžiagų dozė: 50 g kvapiųjų medžiagų 1 kg jauko.

Kvapai žvejybai

Atraktorius Karšiams YELLOW Įrodytas karšių papildas. Švelnus riešutų vanilės aromatas. Skirta tiek pramoginei, tiek profesionaliai žvejybai. Spalva: geltona

Kaina 2,75 €

Kvapai žvejybai

Atraktorius Strawberry Robinson 200 ml  63-D3-STR robinson

Kaina 5,00 €

Kvapai žvejybai

Atraktorius anyžiaus aromato Robinson 200 ml  63-D3-ANI

Kaina 5,00 €

Kvapai žvejybai

Atraktorius Brasem Robinson 200 ml   63-D3-BRA robinson

Kaina 5,00 €

Kvapai žvejybai

Atraktorius Carp Robinson 200 ml   63-D3-CAR robinson

Kaina 5,00 €

Kvapai žvejybai

Atraktorius Carmel Robinson 200 ml  63-D3-CRM robinson

Kaina 5,00 €

Kvapai žvejybai

Atraktorius Feeder Robinson 200 ml  63-D3-FEE robinson

Kaina 5,00 €

Kvapai žvejybai

Atraktorius Tuti frutti Robinson 200 ml  63-D3-TFR robinson

Kaina 5,00 €

Kvapai žvejybai

Atraktorius Vanille Robinson 200 ml  63-D3-VAN robinson

Kaina 5,00 €

Kvapai žvejybai

Atraktorius Dragon Elite karšiams. Tinkamai parinktas prieskonių ir žolelių rinkinys. Puikiai papildo karšių mišinius, skirtus stovinčiam ir tekančiam vandeniui. Spalva: šviesiai ruda.

Kaina 2,75 €

Kvapai žvejybai

Atraktorius karpiams. Karamelė su medaus ir vanilės natomis. Didelė skonio ir kvapo koncentracija. Puikiai tinka karpių ir lynų masalams. Spalva: šviesiai geltona.

Kaina 2,75 €

Kvapai žvejybai

Atraktorius lynams ir karosams. Žolelių mišinys, kuris labiau patinka lynams ir karosams. Taip pat rekomenduojama pabandyti su kuoja ir karšiais. Efektyviai traukia žuvis iš tolimesnių atstumų. Spalva: tamsiai geltona.

Kaina 2,75 €

Kvapai žvejybai

Atraktorius kuojoms. Kelių žolelių kvapų derinys. Veiksmingas kuojoms gaudyti viduryje pavasario ir vasaros pradžioje. Nepakeičiamas tekančiuose vandenyse. Intensyvus aromatas. Raudona spalva.

Kaina 2,75 €

Kvapai žvejybai

Atraktorius Ypač patvarus prieskonis ir žolelių kompozicija su jūros gėrybių kvapu. Tipiškas „skunkas“. Išraiškinga ir galinga. Jaukas didžiausioms žuvims. Spalva: ruda.

Kaina 2,75 €

Kvapai žvejybai

Atraktorius „Master Mix Powder“ yra aukščiausios kokybės milteliai - jis praturtina jauko kvapą ir skonį. Jis pasižymi intensyviu aromatu ir ilgalaikiu poveikiu. Tai greitai pritraukia žuvis į jaukų lauką ir sustabdo jas ten kelioms valandoms.

Kaina 1,50 €

Kvapai žvejybai

Master Mix sirupas yra aukščiausios kokybės skystas atraktorius. Jo naudojimas praturtins Tandem Baits jaukus, grūdų ir kitų jaukų, tiek kvapo ir skonio. Jis turi labai intensyvų aromatą ir ilgai išliekantį poveikį masalui.

Kaina 2,90 €

Kvapai žvejybai

Skystas BUZERIS yra puikus jaukų priedas, pridedantis aktyvaus kofeino, kuris Stipriai stimuliuoja ir skatina aktyvų maitinimą. Produktas, turintis daug amino rūgščių ir natūralių aliejų. „Liquid Buzzer“ yra aukščiausios kokybės produktas, lengvai virškinamas žuvų, leidžiantis joms lengvai pasisavinti maistines medžiagas. 

Kaina 5,00 €

Kvapai žvejybai

„BOOSTER PRO GENLOG“ yra moderni skystų aromatų karta, sukurta siekiant tobulai suderinti su grūdų, palečių, boilių aromatu ir kvapu. Dėl ypatingos ingredientų konsistencijos „Booster Pro“ ilgą laiką atiduoda atraktorius ir aromatus, esančius mišinyje, o tai padeda žuvims ilgiau maitintis. 

Kaina 6,50 €

Kvapai žvejybai

Jauko priedas Melasa, į sudėtį įtraukti atraktoriai, kvapiosios medžiagos, medžiagos, skatinančios medžiagų apykaitą žuvies organizme, taip pat junginiai, skatinantys maisto vartojimą ir didinantys alkio jausmą.

Kaina 3,70 €

Kvapai žvejybai

Aromatas Shadow Bait 250ml Byron Skystas aromatas 250ml talpos,  septynių pagrindinių skonių, nauodojamas sustiprinti pašaro skonį, tinka bet kokiam pašarui.

Kaina 6,90 €

Filtruoti pagal

Kaina
Gamintojai
Daugiau Mažiau
Jauko rūšis
Skonis
Daugiau Mažiau
Filtruoti