Vykdydami ES direktyvos dėl privatumo ir elektroninių ryšių reikalavimus, pranešame, jog svetainėje naudojame slapukus norėdami suasmeninti turinį ir skelbimus, kad teiktume visuomeninės medijos funkcijas ir galėtume analizuoti savo srautą. Informaciją apie tai, kaip naudojatės svetaine, bendriname su visuomeninės medijos, reklamavimo ir analizės partneriais. Daugiau informacijos

Supratau

Match tipo meškerės

Match tipo meškerė - tai 3,6–4,8 m ilgio meškerė kuria sudaro 3, rečiau 4 segmentai (dalys) kurios sujungiamos suduriamuoju sujungimu. Ji turi 12-16 mažų žiedelių ant aukštos kojos. Tokia konstrukcija užtikrina optimalią meškerės akciją ir patvarumą prie mažiausiai įmanomo svorio. Daugybė meškerės žiedelių ant aukštos kojos apsaugo valą nuo prilipimo prie meškerės kai ji šlapia ir...

Match tipo meškerė - tai 3,6–4,8 m ilgio meškerė kuria sudaro 3, rečiau 4 segmentai (dalys) kurios sujungiamos suduriamuoju sujungimu. Ji turi 12-16 mažų žiedelių ant aukštos kojos. Tokia konstrukcija užtikrina optimalią meškerės akciją ir patvarumą prie mažiausiai įmanomo svorio. Daugybė meškerės žiedelių ant aukštos kojos apsaugo valą nuo prilipimo prie meškerės kai ji šlapia ir tolygiai paskirsto apkrovą ant korpuso tiek užmetimo, tiek pakirstos žuvies varginimo ir traukimo metu. Šiuolaikiniai match tipo meškerės yra pagamintos iš anglies pluošto ir turi kamštinio medžio medienos arba mikroporinės EVA medžiagos rankeną su ritės laikikliu. Biudžetiniai match tipo meškerės dar vis gaminami iš stiklo ar kompozicinio pluošto, jie yra nebrangūs, tačiau, lyginant su anglies pluošto meškerykočiais ganėtinai sunkūs.

Pagal žvejybos būdą match tipo meškerės skirstomi į tris klases

 • match meškerės klasikinei žvejybai su lengvomis plūdėmis srovėje ar stovinčiame vandenyje
 • sustiprinti match meškerykočiai karpių žvejybai
 • match meškerės skirtos tolimo užmetimo žvejybai (~40-50 m atstumu nuo kranto).naudojant “wagler” tipo plūdes

Kiekviena šių klasių meškerė yra skirtingo ilgio, akcijos ir užmetimo testo. Todėl nereikėtų pamiršti, kad meškerės naudojimas nesilaikant paskirties ir viršijant leistinas užmetimo testo ribas gali jai sukelti žalos arba ją sulaužyti.

Klasikinė match žvejyba yra žvejyba, kai naudojamos sitemėlės svoris ~ 5 –15 g, o žvejybos nuotolis santykinai mažas 20- 30 m. Tokioje žvejyboje naudojami 3,9–4,2 m kotai turintys greitą ar pusiau parabolinę akciją.  Kadangi tokio tipo meškerėms nereikia didelio meškerės stiprumo, pranašumas ir prioritetas yra mažiausias svoris. Dėl mažo meškerės svorio gaunamas optimalus balansas, leidžiantis atlikti tikslius metimus ir efektyvų masalo prilaikymą, o tai ypač aktualu žvejojant srovėje.

Karpių žvejybai priskiriami match tipo meškerykočiai yra labai patvarūsi, bet tuo pačiu gali užmesti lengvas sistemas su miniatiūrinėmis plūdėmis. Pagal ilgį ir užmetimo testą atitinka klasikinius, tačiau, palyginti su jais, turi didesnį svorį. Karpinių match’ų  masės padididinimas 10-20% ženkliai padidina įrankio galią, o tai ypač svarbu gaudant dideles ir stiprias žuvis. Karpinių match meškerių akcija gali būti nuo pusiau parabolinės iki parabolinės, tai leidžia atlikti kiek įmanoma lengvesnės įrangos užmetimą ir suteikia pranašumą varginat ir traukiant užkibusią žuvį, nes apkrovos metu "dirba" visas meškerės blankas  amortizuodamas ir slopindamas žuvies smūgius ir pasipriešinimą.

Tolimo užmetimo match tipo meškerykočiai skirti žvejoti didesniu nei 40–50 m atstumu nuo kranto yra ypač galingi, skirti didesnėms nei 15 g masėms sistemėlėms su “wagler” tipo plūde užmesti, jų įprastas ilgis yra 4,2 - 4,5 m. 4,8 m modeliai naudojami rečiau, daugiausiai varžybų metu, esant nepalankioms oro sąlygoms ( stiprus priešpriešinis ar šoninis vėjas). Šių strypų akcija yra nuo pusiau greitos iki greitos, o padidinta galia leidžia atlikti sunkių sistemėlių užmetimą į maksimalius nuotolius.

Platus įvairių match tipo meškerių pasirinkimas visiems plūdinės žvejybos būdams, įsigykite norimą meškerę internetu, arba atvykite į mūsų parduotuves.

Plūdinės meškerės

Plūdinė meškerė Robinson Kinetik RS Match yra dviejų klasikinių ilgių, 3,90 ir 4,20 m su kamščio ir neopreno rankena. Labai lengva, trijų dalių tolimojo užmetimo "match" tipo meškerė skirta žvejybai su plūde, puikiai tinka karšių, lynų, meknių, šapalų, žiobrių ar kuojų žvejybai.

Kaina 54,90 €

Plūdinės meškerės

Plūdinė Meškerė Robinson Stinger Match 3,90m 10-25g yra šiuolaikiško dizaino tolimo užmetimo, match tipo meškerė, skirta žvejybai su plūde, puikiai tinka karšių, lynų, meknių, šapalų, kuojų žvejybai tiek stovivčiame vandenyje naudojant tolimo užmetimo "wagler" tipo plūdes, tiek žvejybai srovėje, naudojant plūdes skirtas žvejybai srovėje.

Kaina 46,50 €

Match tipo meškerės

Meškerė Robinson VDE-Nano Core Match MX2  - sudurtinis match tipo meškerykotis kurio carakteristikos ir dinaminiai veikniai analogiški daug brangesnių meškerykočių konstrukcinėms savybėms. 

Kaina 41,40 €

Plūdinės meškerės

Meškerė Garbolino PRECISION FEEDER 390-3M tai puikus, lengvas, pagamintas iš itin aukštos kokybės anglies pluošto plūdinė meškerė, turinti daug galios, bet tuo pačiu pasižymintis nepriekaištingu jautrumu, leidžiančiu pamatyti jautriausią žuvies prisilietimą, puikiai amortizuoja žuvies smūgius. 

Kaina 146,50 €

Plūdinės meškerės

Meškerė Garbolino PRECISION MATCH 390-3P  universali plūdinė meškerė, skirta žvejybai ir stovinčiame vandenyje ir srovėje, pagamintia iš aukštos kokybės IM anglies pluoštų. 

Kaina 93,50 €

Plūdinės meškerės

Plūdinė Meškerė GARBOLINO BULLET MATCH 3S 450-3 3-jų dalių, klasikinio dizaino, ideali visų rūšių plūdinei žvejybai upėje ar ežere.

Kaina 99,00 €

Match tipo meškerės

Meškerė VDE-Robinson Team Match TX2 – Tournament tikriems plūdinės žvejybos ekspertams. - tai aukščiausios kokybės  tolimo užmetimo meškerykočiai, kurių konstrukcinis sudėtingumas, dinaminės ir fizinės savybės patenkins net pačius reikliausius žvejus.

Kaina 167,00 €

Plūdinės meškerės

Meškerė VDE-NanoCore Match SX3 4.20m 5-20g plūdinei žvejybai, nauja, patrauklaus dizaino ir mažo skersmens "match" tipo sudurtinė 3-jų dalių meškerė

Kaina 53,90 €

Plūdinės meškerės

3-jų dalių sudurtinė meškerė Robinson VDE-Nano Core Match MX3, plūdinei žvejybai - sudurtinis, 3-jų dalių, match tipo meškerykotis kurio carakteristikos ir dinaminiai veikniai analogiški daug brangesnių meškerykočių konstrukcinėms savybėms.

Kaina 59,90 €

Telematch tipo meškerės

Puiki teleskopinė meškerė VDE-Robinson Nano Core Team Match-Tele MX2 - tai teleskopinė alternatyva trijų dalių sudurtiniams match tipo meškerykočiams. Šis meškerykotis pasižymi žymiai mažesniu transportavimo ilgiu, bet visiškai išlaiko stiprumo ir jėgos parametrus būdingus sudurtiniams kotams.

Kaina 57,50 €

Plūdinės meškerės

 • Ilgis, m - 4,00,
 • Transp. ilgis, cm - 75,
 • Dalių sk. - 8,
 • Užmetimo svoris, g - 7-25,
 • Svoris, g - 199
Kaina 66,00 €

Teleskopinės meškerės

 • Ilgis, m - 3,90,
 • Dalių sk. - 9,
 • Užmetimo svoris, g - 5-25,
 • Akcija - Greita,
 • Svoris, g - 173,
 • Transp. ilgis, cm - 71
Kaina 48,90 €

Plūdinės meškerės

Plūdinė meškerė Shimano Aernos AX Match 4,20m 20g Meškerės idealiai tinka tolimam žvejybai upėse, kanaluose ir dideliuose ežeruose.

Kaina 129,90 €

Plūdinės meškerės

Plūdinė meškerė Shimano Aernos AX Match 4,50m 20g Meškerės idealiai tinka tolimam žvejybai upėse, kanaluose ir dideliuose ežeruose.

Kaina 134,90 €

Plūdinės meškerės

3-jų dalių sudurtinė Plūdinė Meškerė Robinson VDE-Nano Core Match MX3  3.90m 6-18g, plūdinei žvejybai, match tipo meškerykotis kurio charakteristikos ir dinaminiai veikniai analogiški daug brangesnių meškerykočių konstrukcinėms savybėms.

Kaina 74,90 €
 • Nauja

Plūdinės meškerės

3-jų dalių sudurtinė meškerė Robinson VDE-Nano Core Match MX3, plūdinei žvejybai - sudurtinis, 3-jų dalių, match tipo meškerykotis kurio carakteristikos ir dinaminiai veikniai analogiški daug brangesnių meškerykočių konstrukcinėms savybėms.

Kaina 69,90 €
 • Nauja

Plūdinės meškerės

Meškerė VDE-NanoCore Match SX3 3.9m 5-20g plūdinei žvejybai, nauja, patrauklaus dizaino ir mažo skersmens "match" tipo sudurtinė 3-jų dalių meškerė

Kaina 52,20 €
 • Nauja

Plūdinės meškerės

Plūdinė Meškerė Robinson Stinger Match 4,20m 10-25g yra šiuolaikiško dizaino tolimo užmetimo, match tipo meškerė, skirta žvejybai su plūde, puikiai tinka karšių, lynų, meknių, šapalų, kuojų žvejybai tiek stovinčiame vandenyje naudojant tolimo užmetimo "wagler" tipo plūdes, tiek žvejybai srovėje, naudojant plūdes skirtas žvejybai srovėje.

Kaina 56,50 €
 • Nauja

Plūdinės meškerės

Plūdinė  Meškerė BYRON  RED MIRACLE  MATCH tolimojo užmetimo meškerių, skirtų žvejybai su plūde, serijos tęsėja ir tikrai yra labai sėkminga konstrukcIškai,  panaudotomis kokybiškomis medžiagomis ir be abejo puikiu kainos ir kokybės santykiu. 

Kaina 67,90 €
 • Nauja

Plūdinės meškerės

 • Ilgis, m - 4,00,
 • Transp. ilgis, cm - 75,
 • Dalių sk. - 8,
 • Svoris, g - 174,
 • Užmetimo svoris, g - 5-18
Kaina 59,90 €
 • Nauja

Teleskopinės meškerės

 • Užmetimo svoris, g - 5-25,
 • Akcija - Greita,
 • Ilgis, m - 4,20,
 • Transp. ilgis, cm - 73,
 • Svoris, g - 223,
 • Dalių sk. - 10
Kaina 58,80 €
 • Nauja

Filtruoti pagal

Kaina
Gamintojai
Daugiau Mažiau
Akcija
Dalių sk.
Ilgis, m
Užmetimo svoris, g
Transp. ilgis, cm
Svoris, g
Filtruoti