Vykdydami ES direktyvos dėl privatumo ir elektroninių ryšių reikalavimus, pranešame, jog svetainėje naudojame slapukus norėdami suasmeninti turinį ir skelbimus, kad teiktume visuomeninės medijos funkcijas ir galėtume analizuoti savo srautą. Informaciją apie tai, kaip naudojatės svetaine, bendriname su visuomeninės medijos, reklamavimo ir analizės partneriais. Daugiau informacijos

Supratau
  • Meškerė Garbolino PRECISION FEEDER - 390 cm, 20-75 g
Meškerė Garbolino PRECISION FEEDER - 390 cm, 20-75 g

Plūdinės meškerės

Plūdinė Meškerė Garbolino PRECISION FEEDER - 390 cm, 20-75 g

27-011870
GARBOLINO
146,50 €
Su mokesčiais

Meškerė Garbolino PRECISION FEEDER 390-3M tai puikus, lengvas, pagamintas iš itin aukštos kokybės anglies pluošto plūdinė meškerė, turinti daug galios, bet tuo pačiu pasižymintis nepriekaištingu jautrumu, leidžiančiu pamatyti jautriausią žuvies prisilietimą, puikiai amortizuoja žuvies smūgius. 


Jau dirba VISOS Rovana parduotuvės! Vilniuje, Kaune, Šiauliuose, Klaipėdoje ir Mažeikiuose.

Plūdinė Meškerė Garbolino PRECISION FEEDER - 390 cm, 20-75 g

Meškerė Garbolino PRECISION FEEDER, tai puikus, lengvas, pagamintas iš itin aukštos kokybės anglies pluošto meškerykotis, turinti daug galios, bet tuo pačiupasižymintis nepriekaištingu jautrumu, leidžiančiu pamatyti jautriausią žuvies prisilietimą, puikiai amortizuoja žuvies smūgius. Meškerykotis turi T formos žiedelius kurie puikiai tinka žvejybai pintu valu, patogią kombinuotą kamštinė medienos ir EVA medžiagos rankeną.

Idealiai tinka daugumai žvejybos sąlygų, nesvarbu, ar tai kanalas ar upė su vidutine srove ar ežeras. Naudodami ploną  pintą valą, jūs lengvai galėsite žvejoti vidutinės tėkmės srovėje, tolimais atstumais net iki 70 metrų, neapkraudami meškerykočio ir be papildomų pastangų metimams atlikti. Plonas, subtilaus diametro (15 mm skersmens) meškerykočio blankas yra greitos akcijos, tačiau esant apkrovai, kai traukiama žuvis, jis dirba labai progresyviai ir lengvai slopina didelių karšių ar tvenkinio karpių pasipriešinimą.

Kalbant apie paskirtį, šis modelis tinka tiek mėgėjiškai žvejybai, tiek varžyboms, kai kiekviena detalė yra svarbi, o kiekviena delsimo ar vėlavimo sekundė  gali daug kainuoti žvejui sportininkui.

Garbolino PRECISION FEEDER yra milžiniško darbo rezultatas, kurio tikslas buvo toks, kad meškerykotis pats generuotų galingą metimą su minimaliomis žvejo pastangomis, tačiau tuo pačiu, traukiant žuvį ir esant apkrovai, jis susilenktų iki pat rankenos. Rezultatas viršijo visus lūkesčius, meškerikotis puikiai slopina žuvies pasipriešinimą  nepalikdamas jokios galimybės atitrūkti  net ir naudojant ploniausio valo pavadėlius.

Funkcijos

  • Meškerės ilgis, m: 3,90
  • Užmetimo svoris, g: 20-75
  • Dalių sk.: 3+3
  • Svoris, g: 258
  • Trans. Ilgis, cm: 137