Turistinės Kėdės

Kokybiškos turistinės kėdės, turistinės sulankstomos kėdės, kėdės su kuprine – tai vienas iš svarbiausių ir reikalingiausių komforto atributų gamtoje. Kėdės žvejams ir stovyklautojams, turistams.

Turistinės Kėdės

Kėdė-fotelis su porankiais Carpex 99-KK-011

Kaina 105,00 €

  Turistinės Kėdės

  Turistinė žvejybinė Kėdė sudedama KW2 Aukščiausios kokybės lenkų firmos žvejybinė kėdė 

  Kaina 39,00 €

   Turistinės Kėdės

   Aukščiausios kokybės lenkų firmos žvejybinė kėdė ,Kėdė sudedama F6

   Kaina 49,90 €

    Turistinės Kėdės

    Turistinė žvejybinė Kėdė F5R sudedama  Tai turistinis fotelis; patogus, tvirtas,užimantis nedaug vietos.

    Kaina 95,00 €

     Turistinės Kėdės

     Karpinė kėdė  Carpex  92-KK-013

     Kaina 35,50 €

      Turistinės Kėdės

      Karpinė kėdė  Carpex  92-KK-014 

      Kaina 35,50 €

       Turistinės Kėdės

       Kėdės prailginimas Elektrostatyk POD Primontuojamas priedas prie kėdės. Tinka FK1, FK2, F5R,F5R ST/P, F8R kėdėms. Kėdės stovas suteikia galimybę pailginti kėdę ir ją paversti karpine lova geram poilsiui,

       Kaina 59,00 €

        Turistinės Kėdės

        Žvejybinė karpinė kėdė Elektrostatyk FK5 Patogi karpinė kėdė su porankiais žvejybai ir poilsiui lauke. Kėdės konstrukcija pagaminta iš lengvų metalinių vamzdžių, kuriuos labai lengva surinkti ir išardyti, patogu transportuoti.

        Kaina 119,00 €

         Žvejo Kuprinės, krepšiai

         "Dragon MegaBAITS" žvejybos krepšiai ir sulankstomos kėdės buvo sukurti žvejams, kurie savo įrangą naudoja dažnai ir ieško būdo kaip palengvinti įrangos laikymą žūklės metu. Gerai apgalvotas sulankstomos kėdės dizainas ir funkcionalumas padarys kiekvieną žvejybos kelionę malonesne. Sulankstoma kėdė žvejybai išsiskiria įdomiomis spalvomis: klasikinė žalia spalva su kamufliažiniu raštu ir juodais užtrauktukais bei rankenomis. Žvejybos kėdė su atlošu ir funkcionaliu krepšiu smulkiems daiktams, dedama po sėdyne.

         Kaina 23,90 €

          Žvejo Kuprinės, krepšiai

          "Dragon MegaBAITS" žvejybos krepšiai ir sulankstomos kėdės buvo sukurti žvejams, kurie savo įrangą naudoja dažnai ir ieško būdo kaip palengvinti įrangos laikymą žūklės metu. Gerai apgalvotas sulankstomos kėdės dizainas ir funkcionalumas padarys kiekvieną žvejybos kelionę malonesne. Sulankstoma kėdė žvejybai išsiskiria įdomiomis spalvomis: klasikinė žalia spalva su kamufliažiniu raštu ir juodais užtrauktukais bei rankenomis. Žvejybos kėdė su funkcionaliu krepšiu smulkiems daiktams, dedama po sėdyne.

          Kaina 18,90 €

           Prekių katalogas

           "Prowess Level Chair SCORPIUM" išsiskiria savo paprastumu ir tvirtumu. Ši sulankstoma kėdė turės savo vietą visų karpininkų bagaže, net ir naktinės žvejybos metu, kur jos svoris ir kompaktiškumas bus puikus privalumas. Arba ilgesnėse žvejybos išvykose tai gali būti svečių, kurie norėtų jus aplankyti kelioms valandoms prie vandens kranto, vieta.

           Kaina 85,90 €
            Žvejybinė turistinė Kėdė F1 sudedama
            Šiuo metu neturime

            Turistinės Kėdės

             Aukščiausios kokybės lenkų firmos žvejybinė sudedama kėdė F1 patogi ir labai stabili, užima labai mažai vietos, lengva transportuoti, turi kišenę,

            Kaina 49,00 €

             Turistinės Kėdės

             Turistinis žvejybinis kėdė Elektrostatyk F5R ST/P yra geresnė F5R fotelio versija. Prie kėdės galite pritvirtinti patogų stalą su reguliuojamu aukščiu, mažiems žūklės reikmenims ir meškerės laikiklį

             Kaina 119,90 €
              Daugiafunkcinė žvejybos kėdė-platforma VDE-R TEAM Robinson
              Šiuo metu neturime

              Turistinės Kėdės

              VDE-R TEAM Robinson platforma leis patogiai įsitaisyti žvejybos vietoje esant bet kokiems kranto nelygumams, prie jos nesunkiai pritvirtinsite meškerės laikiklį, tinklelį žuvims laikyti, staliuką masalams ir pn.

              Kaina 277,00 €
               Sulankstoma kėdė Prowess Sirium Plus su atramomis rankoms
               Šiuo metu neturime

               Žvejybinės kėdės

               Sulankstoma kėdė "Prowess Sirium Plus" su atramomis rankoms. Sulankstoma žvejybinė kėdė turi 4 reguliuojamos kojelės su atramomis, kad būtų galėtumėte patogiai nevaržomai žvejoti nuo mėgstamų ežerų ir upių krantų. Sulankstoma žvejybinė kėdė "Prowess SIRIUM Plus" - kėdė su labai priimtinu kainos ir kokybės santykiu!

               Kaina 105,90 €

                Filtruoti pagal

                Kaina
                Gamintojai
                Daugiau Mažiau
                Filtruoti