Vykdydami ES direktyvos dėl privatumo ir elektroninių ryšių reikalavimus, pranešame, jog svetainėje naudojame slapukus norėdami suasmeninti turinį ir skelbimus, kad teiktume visuomeninės medijos funkcijas ir galėtume analizuoti savo srautą. Informaciją apie tai, kaip naudojatės svetaine, bendriname su visuomeninės medijos, reklamavimo ir analizės partneriais. Daugiau informacijos

Supratau

Meškerių dėklas

Geras dėklas ne tik apsaugo meškerę nuo sulaužymo, bet ir prailgina jos eksplotacijos laiką apsaugodamas meškerę ir jos žiedelius nuo sumušimų ir mikro įtrūkimų galinčių atsirasti aplaidaus ir netinkamo transportavimo metu. Ritė ir atsarginiai ritės būgneliai taip pat turi būti apsaugoti. Gabenimo metu pažeista meškerė ir valas žvejybos metu gali neatlaikyti užkibusios, stiprios žuvies...

Geras dėklas ne tik apsaugo meškerę nuo sulaužymo, bet ir prailgina jos eksplotacijos laiką apsaugodamas meškerę ir jos žiedelius nuo sumušimų ir mikro įtrūkimų galinčių atsirasti aplaidaus ir netinkamo transportavimo metu. Ritė ir atsarginiai ritės būgneliai taip pat turi būti apsaugoti. Gabenimo metu pažeista meškerė ir valas žvejybos metu gali neatlaikyti užkibusios, stiprios žuvies pasipriešinimo ir nutrūkti ar dar blogiau – sulūžti ir sugadinti jūsų žvejybą. Geras dėklas efektyviai apsaugo meškerę ar (jei jis tam skirtas) daugiau meškerių. Jame gali būti  keli skyriai atskirti poringos medžiagos pertvaromis, kurios apsaugo nuo galimų smūgių ar kitų mechaninių pažeidimų. Praktiškumo ir saugumo sumetimais dauguma meškeriotojų naudoja meškerių dėklus, laikydami juos praktiškais, tačiau daugelis tikisi iš dėklo kažko daugiau. Taigi, kai kurie žvejai, pasibaigus žvejybai, nenori nuimti  ritės nuo meškerės ir susukti į ją valo, jie nori turėti meškerę visada paruoštą žvejybai, nes  jiems nepatogu nuolat sukomplektuoti ir iškomplektuoti meškerę (nors tai yra tam tikras ritualas, kurį kai kurie žvejai atlieka su didžiausiu pasitenkinimu ir malonumu). Atsižvelgiant į tokius poreikius buvo sukurti talpūs dėklai į kuriuos telpa 3 ar net 4 meškerių komplektai (tame tarpe net ir karpiniai) su didelėmis ritėmis, o į šonuose esančias papildomas dėklo kišenes telpa pakaitiniai ričių būgneliai, graibšras, keli meškerės stoveliai ir kitos smulkmenos.

Dar saugesniam  meškerės transportavimui naudojami kieti dėklai – tūbos pagamintos iš standus vamzdžio. Šis vamzdis yra iš plastiko arba aliuminio. Taip pat yra modelių į kuriuos galima patalpinti meškerę ar spiningą su rite, tokie dėklai dažniausiai naudojami kokybiškų ir brangių muselinių meškerių ar spiningų transportavimui. Meškerę su kietu dėklu patogu transportuoti tiek vairuotojams, tiek dviratininkams, tiek skrendant oro transportu ar važiuojant traukiniu. Daugiausia meškerės yra laužomos ir sugadinamos ne žvejyboje, bet transportavimo metu, meškerę lengviausia sugadinti automobilyje: skubant ją galima prispausti lagaminu arba sulaužyti užtrenkiant duris ar bagažinės dangtį.

Neseniai rinkoje pasirodė kieti dėklai - lagaminai, panašūs į šautuvams transportuoti skirtus dėklus, juose galima sutalpinti kelias meškeres ar spiningus ir labai saugiai juos transportuoti, tai tarpinis variantas tarp tūbos ir  klasikinio dėklo. Šie dėklai yra yra skirtingų dydžių ir ilgių, didžiausiuose gali tilpti net 6 spiningai, o šių dėklų sienelės išlaiko 10–17 kg spaudimą todėl puikiai tinka ilgoms kelionėms (pavyzdžiui, lėktuvu ar traukiniu) arba trumpoms kelionėms blogu, duobėtu keliu.

Plačiausias kokybiškų dėklų meškerėms pasirinkimas, išsirinkite reikiamą Meškerių dėklą internetu arba atvykite į mūsų parduotuves.

Meškerių dėklas

Dėklas meškerei 2 skyrių Team Dragon 130-155 cm 

Kaina 57,00 €

Meškerių dėklas

Dėklas meškerei Robinson 165 cm 

Kaina 15,00 €

Meškerių dėklas

Meškerių dėklai Dragon Hells Anglers 3 skyrių, kurie yra atskirti kietų pertvarų, kurios apsaugo nuo žalos. Patogūs reguliuojami diržai leidžia dėklą nešti ant nugaros. Iš abiejų pusių prisiūtos dvi kišenės, idealiai telpa tinkleliai. Dėklų ilgai:130, 145 ,155 ,165 cm. Svoris:1680g

Kaina 54,50 €

Meškerių dėklas

  Dėklas meškerei 2 skyrių Dragon Hells Anglers  Pasiūtas iš  dilimui atsparios medžiagos. Raiščiai dėklo viduje  padės išvengti įrankių judėjimo.

Kaina 36,90 €

Meškerių dėklas

Dragon Street Fishing Dėklai meškerims pagaminti iš labai patvarios medžiagos ir turi labai praktiškų priedų.

Kaina 65,50 €

Meškerių dėklas

Dėklas meškerei Dragon PCV

Galimi keli dydžiai : 150cm, 160cm.

Kaina 65,00 €

Meškerių dėklas

Dėklas meškerei Robinson Camou Protector  1 skyriaus 150cm

Kaina 44,90 €

Meškerių dėklas

Dėklas meškerei Robinson Camuo Comfort 2 skyrių 150cmrobinson

Kaina 35,00 €

Meškerių dėklas

Puikus, kokybiškas dėklas 3-ms meškerėms Dromader, 1.50m ilgio iš storos "cordura" medžiagos

Kaina 39,00 €

Meškerių dėklas

Puikus, kokybiškas dėklas 3-ms meškerėms Dromader, 1.30m ilgio iš storos "cordura" medžiagos

Kaina 36,90 €

Meškerių dėklas

Puikus, kokybiškas dėklas 2-ms meškerėms Dromader, 1.65 m ilgio iš storos "cordura" medžiagos

Kaina 35,90 €

Meškerių dėklas

Patvarus ir kokybiškas, biudžetinės kategorijos, 1skyriaus dėklas karpinei meškerei  205x25cm.

Kaina 20,90 €

Meškerių dėklas

Patvarus ir kokybiškas, biudžetinės kategorijos, dėklas  3-ms karpinėms meškėrms 205x30 cm.

Kaina 49,00 €

Meškerių dėklas

Dėklas meškerei Robinson Camou Protector  1 skyriaus 175cm

Kaina 46,90 €

Meškerių dėklas

Dėklas meškerei Robinson Camo  2 skyrių 125cmrobinson

Kaina 27,90 €

Meškerių dėklas

Dėklas meškerei Robinson Camo  2 skyrių 145cmrobinson

Kaina 33,50 €

Meškerių dėklas

Dėklas meškerei Robinson Camo  2 skyrių 165cmrobinson

Kaina 36,80 €

Meškerių dėklas

Dėklas meškerei Robinson Camo 3 skyrių 165cmrobinson

Kaina 36,80 €

Meškerių dėklas

Dėklas meškerei Robinson Camo 3 skyrių 145cmrobinson

Kaina 38,80 €

Meškerių dėklas

Dėklas meškerei Robinson Optima box 9x9x1,45 mrobinson

Kaina 31,50 €

Meškerių dėklas

 Dėklas meškerei Robinson Blue Guard 10cm Puikios kokybės vienos kameros dėklas su standžia, kieta siena. Diržas per petį ,aukštos kokybės, labai tvirti užtrauktukai.

Kaina 19,90 €

Meškerių dėklas

Dėklas meškerei  VDE-R 2-skyrių „Protector Match+” Labai aukštos kokybės standus meškerei dėklas , kurio ilgis yra 150 cm,jame lengvai tilpa trijų dalių meškerės iki 4,20 m ilgio.

Kaina 54,50 €

Meškerių dėklas

„Garbolino“ meškerių ir ritės dėklas Trooper, 1,95 m ilgio. Šis meškerių su ritėmis dėklas pagamintas iš 420D drobės ir turi reguliuojamus diržus. Spalvos: mėlyna.

Kaina 36,50 €
  • Nauja

Meškerių dėklas

Atraskite „Garbolino“ sukurtą „Express“ dėklų asorimentą  meškerėms ir ritėms, idealiai tinkantis jūsų laisvalaikio žvejybos kelionėms. Šis „Garbolino“ dėklas susideda iš 3 skyrių ir 1 šoninės kišenės.

Kaina 79,00 €
  • Nauja

Meškerių dėklas

Garbolino pusiau standus dėklas meškerims 1,65 m ilgio meškerykočiams ir ritėms. 3 skyriai, galimybė laikyti iki 6 meškerių ir ričių.

Kaina 109,00 €
  • Nauja

Filtruoti pagal

Kaina
Gamintojai
Daugiau Mažiau
Filtruoti