Vykdydami ES direktyvos dėl privatumo ir elektroninių ryšių reikalavimus, pranešame, jog svetainėje naudojame slapukus norėdami suasmeninti turinį ir skelbimus, kad teiktume visuomeninės medijos funkcijas ir galėtume analizuoti savo srautą. Informaciją apie tai, kaip naudojatės svetaine, bendriname su visuomeninės medijos, reklamavimo ir analizės partneriais. Daugiau informacijos

Supratau

Mačetės - kirviai

Mačetės - kirviai

Prekiaujame taktiniais tomahauko tipo kirviais, kurie yra patikimi įrankiai. Tai puikus metamasis kirvis, tačiau...

Mačetės - kirviai

Prekiaujame taktiniais tomahauko tipo kirviais, kurie yra patikimi įrankiai. Tai puikus metamasis kirvis, tačiau puikiai tinka ir nedidelės apimties kirtimo ar skaldymo darbams esant turistiniame žygyje ar iškyloje.

Mačetė – ilgas (daugiau nei 50 cm ilgio) vienašmenis peilis (paprastai geležtės storis neviršija 3 mm), skirtas medžiams kirsti. Gali turėti smaigalį, nors neretai galas įstrižai (ar net stačiai) nupjautas. Mačetės skiriasi geležčių forma.

Kai kurios mačetės primena siaurą ilgesnę kapoklę.

Geros mačetės gaminamos iš plieno, kuris gerai galandasi. Nerūdijantis plienas joms nenaudojamas, kadangi paprastai neatlaiko ilgesnio naudojimo.

 Neretai naudojamos ir kaip buities įrankis – pvz., maistui smulkinti, medžiui drožti ir pan. Sukilėliai neretai jas naudodavo kaip kertamąjį ginklą.

Mačetės - kirviai

Mačetė Gerber Gator Jr w/ Nylon Sheath Sukurta tokia pat patvari ir tvirta kaip pirmoji Gator versija, tik trumpesnė ir dar patogesnė. Ši mačetė turi dvipusius (lygius ir dantytus) nerūdijančio plieno ašmenis, skirtus  pjaustymui ir pjovimui

Kaina 37,50 €

Mačetės - kirviai

Ši Herbertz mačetė yra galinga ir stabili. Ji pagaminta iš AISI 420 nerūdijančio plieno, kurio ašmenys paliekami kalto pavidalo. Rankenai iš abiejų pusių naudota vyšnios mediena, kuri dėl įdubimų ir pirštų apsaugos užtikrina saugų sukibimą dirbant. Komplekte yra tvirtas odinis apvalkalas ir ugnies starteris.

Kaina 52,90 €

Mačetės - kirviai

Pagrindinis šio Herbertz didelio peilio-mačetės svoris yra priekyje, kaip būdinga bolo mačetėms. Aštriai šlifuoti AISI 420 nerūdijančio plieno ašmenys papuošti angomis. Šiek tiek išlenkta Tagayasan medinė rankena patogiai telpa rankoje. Parduodamas su juodu nailono apvalkalu.

Kaina 49,00 €

Mačetės - kirviai

Didelis peilis-mačetė yra tvirta vokiečių kompanijos Puma TEC mačetė - už puikią kainą! Kukri yra naudingų ir gynybos įrankių derinys. Ašmenys, tinkami gręžimui ir užkasimu, platus korpusas pjaustymui ir siauras obliavimo plotas.

Ašmenys - su Kukri profiliu, 3,2 mm storio, padengti matine neatspindinčia danga, apsaugančia nuo korozijos. Mačetė pagaminta iš patvaraus AISI 420 nerūdijančio plieno, atsparaus skilimui ir įtrūkimams, grūdinta 54-56 HRC diapazone. Ašmenys pagaminti iš tuščiavidurio šlifavimo, užtikrinančio puikias pjovimo savybes.

Rankena – tekstūruota apsauginės formos apkala saugo ranką darbo metu. Pagaminta iš sintetinės gumos, užtikrina didesnį sukibimą net ir naudojantis su šlapiomis rankomis.

Dėklas - juodos spalvos balistinis nailonas su užsegimu.

Kaina 73,90 €

Filtruoti pagal

Kaina
Gamintojai
Daugiau Mažiau
Filtruoti