Mačetės - kirviai

Mačetės - kirviai

Prekiaujame taktiniais tomahauko tipo kirviais, kurie yra patikimi įrankiai. Tai puikus metamasis kirvis, tačiau...

Mačetės - kirviai

Prekiaujame taktiniais tomahauko tipo kirviais, kurie yra patikimi įrankiai. Tai puikus metamasis kirvis, tačiau puikiai tinka ir nedidelės apimties kirtimo ar skaldymo darbams esant turistiniame žygyje ar iškyloje.

Mačetė – ilgas (daugiau nei 50 cm ilgio) vienašmenis peilis (paprastai geležtės storis neviršija 3 mm), skirtas medžiams kirsti. Gali turėti smaigalį, nors neretai galas įstrižai (ar net stačiai) nupjautas. Mačetės skiriasi geležčių forma.

Kai kurios mačetės primena siaurą ilgesnę kapoklę.

Geros mačetės gaminamos iš plieno, kuris gerai galandasi. Nerūdijantis plienas joms nenaudojamas, kadangi paprastai neatlaiko ilgesnio naudojimo.

 Neretai naudojamos ir kaip buities įrankis – pvz., maistui smulkinti, medžiui drožti ir pan. Sukilėliai neretai jas naudodavo kaip kertamąjį ginklą.

Mačetės - kirviai

Mačetė Gerber Gator Jr w/ Nylon Sheath Ši mačetė turi dvigubą paskirtį: pjaustymo ir pjovimo. Mačetės ašmenys pagaminti iš aukštos kokybės nerūdijančio plieno, o rankena padengta Gator guma, kuri palengvina įrankio valdymą. Į komplektą įeina nailono dėklas, skirtas saugiam mačetės nešiojimui. 

Kaina 57,00 €

  Mačetės - kirviai

  Mačetė Gerber Gator Jr w/ Nylon Sheath Sukurta tokia pat patvari ir tvirta kaip pirmoji Gator versija, tik trumpesnė ir dar patogesnė. Ši mačetė turi dvipusius (lygius ir dantytus) nerūdijančio plieno ašmenis, skirtus  pjaustymui ir pjovimui

  Kaina 37,50 €

   Mačetės - kirviai

   Ši Herbertz mačetė yra galinga ir stabili. Ji pagaminta iš AISI 420 nerūdijančio plieno, kurio ašmenys paliekami kalto pavidalo. Rankenai iš abiejų pusių naudota vyšnios mediena, kuri dėl įdubimų ir pirštų apsaugos užtikrina saugų sukibimą dirbant. Komplekte yra tvirtas odinis apvalkalas ir ugnies starteris.

   Kaina 57,90 €

    Mačetės - kirviai

    Pagrindinis šio Herbertz didelio peilio-mačetės svoris yra priekyje, kaip būdinga bolo mačetėms. Aštriai šlifuoti AISI 420 nerūdijančio plieno ašmenys papuošti angomis. Šiek tiek išlenkta Tagayasan medinė rankena patogiai telpa rankoje. Parduodamas su juodu nailono apvalkalu.

    Kaina 58,00 €

     Mačetės - kirviai

     Didelis peilis-mačetė yra tvirta vokiečių kompanijos Puma TEC mačetė - už puikią kainą! Kukri yra naudingų ir gynybos įrankių derinys. Ašmenys, tinkami gręžimui ir užkasimu, platus korpusas pjaustymui ir siauras obliavimo plotas.

     Ašmenys - su Kukri profiliu, 3,2 mm storio, padengti matine neatspindinčia danga, apsaugančia nuo korozijos. Mačetė pagaminta iš patvaraus AISI 420 nerūdijančio plieno, atsparaus skilimui ir įtrūkimams, grūdinta 54-56 HRC diapazone. Ašmenys pagaminti iš tuščiavidurio šlifavimo, užtikrinančio puikias pjovimo savybes.

     Rankena – tekstūruota apsauginės formos apkala saugo ranką darbo metu. Pagaminta iš sintetinės gumos, užtikrina didesnį sukibimą net ir naudojantis su šlapiomis rankomis.

     Dėklas - juodos spalvos balistinis nailonas su užsegimu.

     Kaina 73,90 €

      Mačetės - kirviai

      Mačetė (150725) yra profesionali vokiečių kompanijos Herbertz Solingen mačetė. Sukurta sunkiam ir ilgalaikiam darbui. Mačetė patikimai tarnaus tiek nelygioje vietovėje, tiek kasdieniniame naudojime. Ašmenys pagaminti iš poliruoto plieno, padengti juodu anti-glare ir antikoroziniu sluoksniu juodos spalvos. Jie yra tvirti, patvarūs ir atsparūs mechaniniams pažeidimams. Mačetė turi vienodą lygų kraštą – lygūs ir nenupjauti ašmenys su puikiais pjovimo parametrais yra lengvai pagaląsti.

      Kaina 58,00 €

       Mačetės - kirviai

       Herbertz mačetė (150736) yra funkcionalus įrankis, skirtas tiek lauko darbams (pvz. naudingas išgyvenimo stovykloje ar stovyklavimo metu), tiek kasdieniniam naudojimui sode. Jis pasižymi estetišku dizainu ir gera medžiagų kokybe. Mačetės ašmenys buvo pagaminti iš nerūdijančio plieno, atsparaus mechaniniams pažeidimams ir korozijai, tvirti ir patvarūs. Jie padengtas juoda neatspindinčia danga, kuri sustiprina ir padidina apsaugą nuo rūdžių.

       Kaina 67,00 €

        Mačetės - kirviai

        Ši Puma TEC mačetė yra su juodais, 44 cm ilgio ašmenimis. Mačetės ašmenims pagaminti naudojamas nerūdijantis plienas AISI 420. Mačetės rankena pagaminta iš gumos, todėl yra maloniai neslidi. Mačetę galima nešioti ant diržo pridedamame nailoniniame apvalkale.

        Kaina 73,90 €

         Filtruoti pagal

         Kaina
         Gamintojai
         Daugiau Mažiau
         Filtruoti