Vykdydami ES direktyvos dėl privatumo ir elektroninių ryšių reikalavimus, pranešame, jog svetainėje naudojame slapukus norėdami suasmeninti turinį ir skelbimus, kad teiktume visuomeninės medijos funkcijas ir galėtume analizuoti savo srautą. Informaciją apie tai, kaip naudojatės svetaine, bendriname su visuomeninės medijos, reklamavimo ir analizės partneriais. Daugiau informacijos

Supratau

Mačetės - kirviai

Mačetės - kirviai

Prekiaujame taktiniais tomahauko tipo kirviais, kurie yra patikimi įrankiai. Tai puikus metamasis kirvis, tačiau...

Mačetės - kirviai

Prekiaujame taktiniais tomahauko tipo kirviais, kurie yra patikimi įrankiai. Tai puikus metamasis kirvis, tačiau puikiai tinka ir nedidelės apimties kirtimo ar skaldymo darbams esant turistiniame žygyje ar iškyloje.

Mačetė – ilgas (daugiau nei 50 cm ilgio) vienašmenis peilis (paprastai geležtės storis neviršija 3 mm), skirtas medžiams kirsti. Gali turėti smaigalį, nors neretai galas įstrižai (ar net stačiai) nupjautas. Mačetės skiriasi geležčių forma.

Kai kurios mačetės primena siaurą ilgesnę kapoklę.

Geros mačetės gaminamos iš plieno, kuris gerai galandasi. Nerūdijantis plienas joms nenaudojamas, kadangi paprastai neatlaiko ilgesnio naudojimo.

 Neretai naudojamos ir kaip buities įrankis – pvz., maistui smulkinti, medžiui drožti ir pan. Sukilėliai neretai jas naudodavo kaip kertamąjį ginklą.

Mačetės - kirviai

Mačetė Gerber Gator Jr w/ Nylon Sheath Ši mačetė turi dvigubą paskirtį: pjaustymo ir pjovimo. Mačetės ašmenys pagaminti iš aukštos kokybės nerūdijančio plieno, o rankena padengta Gator guma, kuri palengvina įrankio valdymą. Į komplektą įeina nailono dėklas, skirtas saugiam mačetės nešiojimui. 

 

Kaina 37,00 €

Mačetės - kirviai

Mačetė Gerber Gator Jr w/ Nylon Sheath Sukurta tokia pat patvari ir tvirta kaip pirmoji Gator versija, tik trumpesnė ir dar patogesnė. Ši mačetė turi dvipusius (lygius ir dantytus) nerūdijančio plieno ašmenis, skirtus  pjaustymui ir pjovimui

Kaina 37,50 €

Filtruoti pagal

Kaina
Gamintojai
Daugiau Mažiau
Peilio ilgis, mm
Filtruoti