Boiliai

Boiliai užtikrins dar didesnę žvejybos sėkmę

Boiliai yra žvejybai skirtas jaukas, kuris paprastai yra naudojamas gaudant karpines žuvis, tokias kaip amūrai, karpiai, ir t.t. šio masalo paskirtis – pritraukti kuo daugiau žuvų į tam tikrą žvejybos zoną, ir tai neabejotinai gali lemti didesnę žvejybos sėkmę. Boilių...

Boiliai užtikrins dar didesnę žvejybos sėkmę

Boiliai yra žvejybai skirtas jaukas, kuris paprastai yra naudojamas gaudant karpines žuvis, tokias kaip amūrai, karpiai, ir t.t. šio masalo paskirtis – pritraukti kuo daugiau žuvų į tam tikrą žvejybos zoną, ir tai neabejotinai gali lemti didesnę žvejybos sėkmę. Boilių pasirinkimas šiuo metu yra tikrai labai platus, tad atsižvelkite į keletą svarbiausių kriterijų, ir tai galės padėti paprasčiau pasirinkti tam tikras prekes.

Boilių sudėtis

Šis masalas yra gaminamas iš natūralių medžiagų, tačiau sudėtyje taip pat yra kvapiųjų medžiagų, kurios dar labiau sužadina žuvų apetitą. Boiliai dar kitaip yra vadinami apetito žadintojais, nes jis vilioja gaudomas žuvis įvairių vaisių, vėžiagyvių ir jūros gėrybių kvapais. Apetito žadintojai tikrai paskatins žuvis plaukti į tą pusę, kurioje jūs žvejojate, todėl galite būti užtikrinti, kad tai garantuos didesnę žvejybos sėkmę. Svarbu yra tai, kad apetito žadintojai neteršia vandens telkinių. Šiuo metu apetito žadintojai neretai pasižymi dideliu baltymų ir angliavandeniu kiekiu, į jų sudėtį neretai įeina riešutai, kukurūzai ar soja.

Dviejų rūšių apetito skatintojai

Šis žuvų jaukas yra skirstomas į dvi pagrindines rūšis: skęstančius ir plūduriuojančius. Boilio panirimo gylis gali būti reguliuojamas (naudojami prikabinti svareliai), o tuomet, jei vandens telkinio dugnas yra pakankamai švarus, gali būti naudojamas skęstantis jaukas. Žvejai neretai nusprendžia rinktis abiejų tipų masalą, nes tai gali užtikrinti dar didesnę žvejybos sėkmę.

Įvairių spalvų boiliai

Apetito žadintojai turėtų vilioti ne vien tik kvapu, bet taip pat ir savo išvaizda. Jaukas gali būti įvairių spalvų: raudonas, geltonas, žalias, violetinis ar oranžinis. Spalva paprastai priklauso nuo to, kokia yra boilių sudėtis, ir kokie naudojami dažikliai. Jei jaukas bus pakankamai ryškus, tokiu atveju žuvys jį pamatys net ir labai drumstame vandenyje. Pakankamai ryškus ir kvapnus masalas visada gali užtikrinti didesnę žvejybos sėkmę.

Tinkami boiliai gali būti pasirenkami atsižvelgiant į tai, kur planuojate žvejoti, ir kokias žuvis gaudysite. Parduotuvėse siūlomas jaukas gali būti labai įvairus, tad tuomet, jei kils klausimų, ką pasirinkti yra palankiausia, pasikonsultuokite su pardavėjais, kurie visada galės duoti tikrai vertingų patarimų.

Boiliai

Skęstantys boiliai GENLOG OPIUM Mini 8mm / 25G, skirti feederio metodui, naujos kartos, „Opium“ serijos boiliai gaminami iš aukščiausios kokybės, natūralių, daug baltymų turinčių ingredientų.

Kaina 2,90 €

  Boiliai

  BoiliaiTandem Baits „Mini Oil Hookers“ yra masaliniai (kabliuko), specialios sudėties, skęstantys, 12 mm skersmens baltyminiai kukuliai turintys intensyvų, pritraukiantį aromatą

  Kaina 5,40 €

   Boiliai

   Boiliai andem Baits Method Feeder Fluo Pop-Up Micro Boilies yra 8 mm skersmens, plaukiantys kabliuko masalai, jie pasižymi ypač pastebima spalva, sukuriančia vaizdinį signalą, kuris vilioja žuvis.

   Kaina 6,30 €

    Boiliai

    Boiliai Tandem Baits „Carp Food Perfection Mini Hookers“ yra masaliniai (kabliuko), specialios sudėties, skęstantys, 12 mm skersmens baltyminiai kukuliai turintys intensyvų, pritraukiantį aromatą. 50g.

    Kaina 4,19 €

     Boiliai

     Maksimaliai efektyvūs "Tandem Baits" baltyminiai kukuliai "EURO BOILIES" 18mm /1kg Šie "Tandem Baits Euro Boilies“ baltyminiai kukuliai yra neginčijamas lyderis rinkoje. Jie paneigė mitą, kad baltyminiai kukuliai turi būti labai brangus jaukas ar masalas. 

     Kaina 9,50 €

      Boiliai

      Boiliai "Tandem Baits Method Feeder Micro Boilies“ yra specialiai pagaminti "method feeder" žvejybos būdui, tai ypač patrauklūs nedidelio skersmens skęstantys baltyminiai kukuliai.

      Kaina 2,90 €

       Boiliai

       Įvairių saldžių vaisių skonių ir skirtingo skersmens "Tandem Baits" jaukinimo boilių mišinys karpiams Mix Fruit&Sweet (saldūs vaisiai), 10kg

       Kaina 52,00 €

        Boiliai

        Vanilė, braškė ir Tutti-frutti, Scopex

        Kodai: A-63-KP-160-VAN; A-63-KP-160-STR; A-63-KP-160-TFR; A-63-KP-160-SCO

        Kaina 4,00 €

         Jaukai ir priedai

         Boiliai GoodFish  150g (vanilė ir Tutti-frutti)

         Kodai: 63-D4-STR; 63-D4-TFR

         Kaina 3,90 €

          Boiliai

          Boiliai „Perfection Pop Up“ yra naujos kartos plūduriuojantys baltyminiai kukuliai, puikus ultra lengvas geriausios kokybės ingredientų mišinys: atraktoriai, ekstraktai ir aromatai, garantuojantys sėkmę vandenyse.

          Kaina 6,00 €

           Boiliai

           Boiliai GENLOG Dumbells Method Feeder 6mm|20g visoms karpių žuvims, skirtas „Method Feeder“. Naujausia formulė garantuoja labai išraiškingą aromatą, dėl kurio žuvys lengviau imasi masalo. 

           Kaina 4,50 €

            Boiliai

            Boiliai visoms karpių žuvims, skirtas „Method Feeder“. Naujausia formulė garantuoja labai išraiškingą aromatą, dėl kurio žuvys lengviau imasi masalo. Skirtingos spalvos ir gausus skonių pasirinkimas leis jums pritaikyti masalą prie vyraujančių žvejybos sąlygų. Plaukiojantis boiliai.

            Kaina 4,50 €

             Boiliai

             Plaukiantys Boiliai Genlog Opium Pop Up yra naujos masalų kartos, sukurta maksimaliai padidinti įkandimų skaičių. Plaukiojantys baltyminiai kukuliai, dėl kurių boiliai labai greitai atpalaiduoja mišinyje esančius atraktorius ir aromatus, o tai skatina spartesnę žvejybą. 

             Kaina 4,30 €

              Boiliai

              Boiliai Tandem Baits SuperFeed Mini Diffusion Pop-Up 12mm/30g jaukai, turintys daug kvapų, ekstraktų ir skonio priedų, kurie stipriai veikia žuvį. Juose taip pat yra vandenyje aiškiai matomų dažų, kurie, išleidę jį iš masalo, sukuria fluorescuojantį debesį, efektyviai pritraukdami aplink einančias žuvis.

              Kaina 6,30 €

               Boiliai

               boiliai Tandem Baits Carp Food Perfection Pop-Up 16mm 70g  yra labai stabilūs vandenyje, jie gali lengvai atlaikyti 24 valandas, neprarasdami plūdrumo ir intensyvios spalvos.

               Kaina 8,50 €

                Boiliai

                „Method & Feeder Pop-up Micro Chunks“ yra plūduriuojantys boiliai, kurie sukurti karpiams. Itin intensyvi fluo spalva, taip pat „išplauta - išblukusi“ ir labai didelis prisotinimas „Micro Chunks“ pritraukėjais užtikrins, kad nė vienas karpis nepraeitų abejingai.

                Kaina 5,40 €

                 Boiliai

                 Method & Feeder Diffusion Micro Pop-Up – tai boiliai, kurie sukurti remiantis ilgamete karpių masalo projektavimo patirtimi. Žūklėse jie pasiteisina tiek su šėryklėlės metodikos technika, tiek su kitais gruntiniais metodais. Itin intensyvi fluo spalva ir labai didelis prisotinimo lygis atraktoriais reiškia, kad joks karpis neliks abejingas.

                 Kaina 6,50 €

                  Boiliai

                  Pagaminti iš riebaus, daug baltymų ir maistinių medžiagų turinčio mišinio, kuriame gausu riebių grūstų sėklų, grūdų, pieno miltelių ir ekstraktų boiliai yra itin aukštos klasės. Žuvies skonių sudėtyje yra aukštos kokybės žuvų miltų ir aliejaus bei hidrolizuotų kepenų. Gamybos etape užtikriname, kad boiliai būtų pilni atraktorių ir maistinių medžiagų. Šie boiliai yra visavertis maistas, kuris labai gerai virškinamas, todėl žuvys noriai grįžta į vietas, kuriose yra kibimas. 

                  Kaina 9,50 €

                   Boiliai

                   Boiliai Tasty Baits, 20 mm, 500 g. Boiliai yra įvairių skonių, pagaminti su tikrai žuvies miltais. Boiliai yra lengvai virškinami, juos galima naudoti ištisus metus. Boilių ingredientai yra kruopščiai atrinkti ir suderinti tarpusavyje, todėl tai sukuria tikrą patrauklumą žuvims.

                   Kaina 3,50 €
                   • Nauja

                   Boiliai

                   Plaukiantys Boiliai GENLOG OPIUM Mini Pop-Up 8mm / 25g - Boiliai gaminami pagal technologiją, dėl kurios, jie gauna specialią struktūrą, kuri labai greitai suriša mišinyje esančius atraktorius ir aromatus, o tai skatina spartesnę žuvies suvyliojimą.

                   Kaina 3,60 €
                    Boiliai Tandem Baits Mix fish 10kg
                    Šiuo metu neturime

                    Boiliai

                    Boiliai su žuvies aromatu ir skirtingo skersmens "Tandem Baits" jaukinimo baltyminių kukulių mišinys karpiams žuvies skonis 10kg  Mix Fish  (mišinys su žuvies aromatu) skirtas šaltajam žūklės periodui (vėlyvas ruoduo/ ankstyvas pavasaris).

                    Kaina 52,00 €

                     Filtruoti pagal

                     Kaina
                     Gamintojai
                     Daugiau Mažiau
                     Svoris, kg
                     Skonis
                     Daugiau Mažiau
                     Filtruoti