Vykdydami ES direktyvos dėl privatumo ir elektroninių ryšių reikalavimus, pranešame, jog svetainėje naudojame slapukus norėdami suasmeninti turinį ir skelbimus, kad teiktume visuomeninės medijos funkcijas ir galėtume analizuoti savo srautą. Informaciją apie tai, kaip naudojatės svetaine, bendriname su visuomeninės medijos, reklamavimo ir analizės partneriais. Daugiau informacijos

Supratau

Peilių galąstuvai

Victorinox Peilių Galąstuvai. Su šiuolaikiniais peilių galąstuvai greitai, lengvai ir saugiai pagąlastikite kiekvieną stalčiuje esantį peilį. Modernūs galąstuvai leis lengvai pagaląsti pačioms namų šeimininkėms, nelaukiant, kol namo sugrįš vyras.

Peilių galąstuvai

Peilių galąstuvas Victorinox 7.8714 Mažas peilių galąstuvas „Victorinox Sharpy“ buvo specialiai sukurtas mažiems „Victorinox“ kišeniniams peiliams ir (dantytais) virtuvės peiliams galąsti.

Kaina 20,50 €

  Peilių galąstuvai

  Peilių galąstuvas Victorinox 7.8715 Šis galąstuvas leidžia naudoti visus peilius ir pjovimo įrankius su V formos ašmenimis lengvam ir greitam galandamui.

  Kaina 28,00 €

   Peilių galąstuvai

   Victorinox Galąstuvas Peiliams Su Keramikos Diskais Victorinox 7.8721 Patogus virtuvės galąstuvas, leidžiantis greitai atkurti peilių pjovimo savybes. Įrankis sukurtas taip, kad išlygintų ašmenų pjovimo kraštą ir padidintų ašmenų aštrumą, jis taip pat percentruoja ir išlygina ašmenis. 

   Kaina 38,90 €

    Peilių galąstuvai

    Victorinox Galąstuvas Peiliams Su Keramikos Diskais Victorinox 7.8721.3 Patogus virtuvės galąstuvas, leidžiantis greitai atkurti peilių pjovimo savybes. Įrankis sukurtas taip, kad išlygintų ašmenų pjovimo kraštą ir padidintų ašmenų aštrumą, jis taip pat percentruoja ir išlygina ašmenis.

    Kaina 34,30 €

     Peilių galąstuvai

     Peilių galąstuvas Victorinox sharpener diamond 7.8313 Deimantinis galąstuvas, skirtas galąsti peilius. Polipropileno rankena su priekine apsauga ir pakabinamo žiedu. Galandimo paviršius 225 mm. ovali (beveik plokščia).

     Kaina 43,15 €

      Peilių galąstuvai

      Herbertz peilių galąstuvas. Su šiuo įrankiu visada turėsite aštrų peilį dėl optimalaus galąstuvo kampo. Galąstuvas turi apsauginę juostą, kuri padeda apsisaugoti nuo traumų.

      Kaina 19,50 €

       Filtruoti pagal

       Kaina
       Gamintojai
       Daugiau Mažiau
       Filtruoti