CARPEX kabliukai

„Carpex“ kabliukai yra mažiausias, bet tuo pat metu ir labai svarbus karpinės sistemėlės elementas. Jie yra idealus viso „Robinson“ karpų žvejybos asortimento papildymas ir išplėtimas. „Carpex“ yra pasaulinė klasės kabliukai turintys didžiulę galią ir stiprumą kuris pasiekiamas naudojant HTHP (aukštųjų technologijų plieno grūdinimo procesas). Idealiai lygi teflonu dengtų...

„Carpex“ kabliukai yra mažiausias, bet tuo pat metu ir labai svarbus karpinės sistemėlės elementas. Jie yra idealus viso „Robinson“ karpų žvejybos asortimento papildymas ir išplėtimas. „Carpex“ yra pasaulinė klasės kabliukai turintys didžiulę galią ir stiprumą kuris pasiekiamas naudojant HTHP (aukštųjų technologijų plieno grūdinimo procesas). Idealiai lygi teflonu dengtų kabliukų danga „Carpex Teflon Coated“ garantuoja, kad vandens aplinkoje nebus atspindžio, kuris gali atbaidyti žuvį ir ji daug kartų atsparesnė korozijai. Ši tobula teflono danga buvo sukurta vienoje iš Japonijos gamyklų, o tai garantuoja išskirtinę kokybę. Šių kabliukų efektyvumas ypač padidėjo dėl aštraus smaigalio „Needle Point“. „Carpex“ kabliukų formą ir matmenis rekomendavo ir pasiūlė profesionalūs „Robinson“ firmos testuotojai. Dėl naudojamos vielos storio kabliukai yra labai stiprūs, bet tuo pačiu jos plastiškumas leidžia kabliuką sulenkti, o tai labai svarbu savarankiškai rišant karpines sistemėles. Smaigalyje esanti kabliuko mikrobarzdelė nedaro žalos žuvims ir leidžia jį lengvai išimti iš sumeškeriotojo karpio burnos.

„Carpex“ – TSS1: itin patrauklus kabliukas trumpu koteliu su ilgu „Needle Point“ smaigaliu, palengvinančiu savaiminį užsikirtimą, labai efektyvus tiek skęstančiam, tiek plaukiančiam masalui.

„Carpex“ - TSS8: trumpas kotelis ir apvalus lenkimas yra klasikinė karpinio kabliuko forma kuri daugelį metų sėkmingai naudojama daugelyje sistemėlių, šiek tiek į vidų palenktas smaigalys garantuoja, kad kabliukas neatbuks net ir sugavus daugybę laimikių, tinka naudoti žvejybos vietose su daug kliuvinių.

„Carpex“ - TSS3:  banano formos kabliuku žuviai labai sunku atsikratyti ar išspjauti jį, kai ji traukiama ir varginama, ilgas, lenktas kabliuko korpusas su apvalia ausele puikiai „laiko“ užkibusį karpį. Dėl ypatingos kabliuko formos kabliukas lengva pašalinamas iš žuvies burnos, tai ypač aktualu žvejojant karpius didelio žvejybinio intensyvumo telkiniuose. 

„Carpex“ - TSS7: šis kabliukas taip pat unikalios banano formos tik jo kotelis kiek ilgesnis nei TSS-3 modelio. Jis puikiai „laiko“ užkibusį karpį, kabliuku žuviai labai sunku atsikratyti ar išspjauti jį, kai ji traukiama ir varginama. Dėl ypatingos kabliuko formos kabliukas lengva pašalinamas iš žuvies burnos, tai ypač aktualu žvejojant karpius didelio žvejybinio intensyvumo telkiniuose. Naudojamas daugiausia sistemėlėms su plaukiančiu masalu gaminti, bet taip pat gerai veikia ir su slęstančiais masalais.

„Carpex“-TSS5: klasikinė karpinio kabliuko forma labai panaši į bananą, dėl šios kabliuko formos jis yra vienas geriausių žvejybos rinkoje ir jau daugelį metų sėkmingai naudojamas daugelyje sistemėlių, lenktas kabliuko korpusas su apvalia, palenkta į vidų ausele puikiai „laiko“ užkibusį karpį,o dėl ypatingos kabliuko formos kabliukas lengva pašalinamas iš žuvies burnos, tai ypač aktualu žvejojant karpius didelio žvejybinio intensyvumo telkiniuose.

Kokybiškų karpiu žvejybai skirtų „Carpex“ kabliukų pilnas asortimentas, užsisakykite internetu arba užsukite į mūsų parduotuvęs.


Filtruoti pagal

Kaina
Gamintojai
Daugiau Mažiau
Filtruoti