Vykdydami ES direktyvos dėl privatumo ir elektroninių ryšių reikalavimus, pranešame, jog svetainėje naudojame slapukus norėdami suasmeninti turinį ir skelbimus, kad teiktume visuomeninės medijos funkcijas ir galėtume analizuoti savo srautą. Informaciją apie tai, kaip naudojatės svetaine, bendriname su visuomeninės medijos, reklamavimo ir analizės partneriais. Daugiau informacijos

Supratau

Vobleriai Fladen

“FLADEN” vobleriai išsiskiria unikalia spalvine gama ir yra patrauklios kainos. Visi vobleriai pagaminti iš kokybiško, patvaraus plastiko  ir  jų dizainas primena žuvelę, voblerio priekyje įtvirtintas liežuvėlis, nuo jo dydžio, formos ir įtvirtinimo kampo priklauso voblerio elgsena – giliai ners, plauks paviršiumi, svyruos į...

“FLADEN” vobleriai išsiskiria unikalia spalvine gama ir yra patrauklios kainos. Visi vobleriai pagaminti iš kokybiško, patvaraus plastiko  ir  jų dizainas primena žuvelę, voblerio priekyje įtvirtintas liežuvėlis, nuo jo dydžio, formos ir įtvirtinimo kampo priklauso voblerio elgsena – giliai ners, plauks paviršiumi, svyruos į šonus, agresyviai virpės ar bus „tingus“. Yra trys “FLADEN” voblerių linijos: “Maxximus Predator“  - unikalūs savo spalvine gama ir modelių įvairove, „Maxximus Realistic Multijointed“ daugianariai, realistiškai nudažyti (imituojantys tikros žuvelės išvaizdą), ir biudžetiniai, kuriems priskiriami “Warbird”, “Dalton” ir “Eco”.

Didelis įvairių  “FLADEN” voblerių pasirinkimas, išsirinkite norimus internetu arba atvykite į mūsų parduotuves.

Vobleriai Fladen

Vobleris Fladen Maxximus Predator Confidence Bleak 12,5 cm  turi greitus judesius labiausiai tinka žvejoti lydekoms, starkiams, ešeriams ar upėtakiams.

Kaina 6,70 €

Vobleriai Fladen

Vobleris Fladen Maxximus Predator Escaping Rudd Pike 16g 11cm

Vobleris Fladen Maxximus Predator Escaping Rudd Pike 16g 11cm neria giliausiai iš visų serijos voblerių. Naudodami šį voblerį galite lengvai žvejoti iki 3-3,5 metro. Plūduriuojantis, ilgis 110 mm, 16 gramų!

Kaina 6,00 €

Vobleriai Fladen

Vobleris Fladen Maxximus Predator Delicate Grayling sinking 10g 9,5cm Subtilus pilkasis grimzdimas labai lėtai, o širdies formos lūpa suteikia vobleriui labai agresyvius judesius. Lėtėja.

Kaina 6,70 €

Filtruoti pagal

Kaina
Gamintojai
Daugiau Mažiau
Ilgis, mm
Spalva
Svoris, g
Filtruoti