Vobleriai Fladen

“FLADEN” vobleriai išsiskiria unikalia spalvine gama ir yra patrauklios kainos. Visi vobleriai pagaminti iš kokybiško, patvaraus plastiko  ir  jų dizainas primena žuvelę, voblerio priekyje įtvirtintas liežuvėlis, nuo jo dydžio, formos ir įtvirtinimo kampo priklauso voblerio elgsena – giliai ners, plauks paviršiumi, svyruos į...

“FLADEN” vobleriai išsiskiria unikalia spalvine gama ir yra patrauklios kainos. Visi vobleriai pagaminti iš kokybiško, patvaraus plastiko  ir  jų dizainas primena žuvelę, voblerio priekyje įtvirtintas liežuvėlis, nuo jo dydžio, formos ir įtvirtinimo kampo priklauso voblerio elgsena – giliai ners, plauks paviršiumi, svyruos į šonus, agresyviai virpės ar bus „tingus“. Yra trys “FLADEN” voblerių linijos: “Maxximus Predator“  - unikalūs savo spalvine gama ir modelių įvairove, „Maxximus Realistic Multijointed“ daugianariai, realistiškai nudažyti (imituojantys tikros žuvelės išvaizdą), ir biudžetiniai, kuriems priskiriami “Warbird”, “Dalton” ir “Eco”.

Didelis įvairių  “FLADEN” voblerių pasirinkimas, išsirinkite norimus internetu arba atvykite į mūsų parduotuves.

Vobleriai Fladen

Vobleris Fladen Maxximus Predator Confidence Bleak 12,5 cm. Plaukiantis, akustinis, turi patrauklią plėšrūnams veikseną, labiausiai tinka žvejoti lydekas, sterkus, ešerius ar upėtakius.

Kaina 6,70 €

  Vobleriai Fladen

  Vobleris "Fladen Maxximus Predator Delicate Grayling" sinking  yra 9,5cm ilgio ir sveria 10g. Subtilus vobleris skęsta labai lėtai, o širdies formos liežuvėlis suteikia vobleriui labai agresyvius, nepastovius ir netaisyklingus judesius. Lėtai  skęstantis.

  Kaina 6,70 €

   Filtruoti pagal

   Kaina
   Gamintojai
   Daugiau Mažiau
   Ilgis, mm
   Spalva
   Svoris, g
   Filtruoti