Turistinės kėdės ir lovos

Kokybiškos turistinės kėdės ir lovos – tai vienas iš svarbiausių ir reikalingiausių komforto atributų gamtoje. Kėdės ir lovos žvejams, stovyklautojams ir turistams.

Turistinės Kėdės

 Aukščiausios kokybės lenkų firmos žvejybinė sudedama kėdė F1 patogi ir labai stabili, užima labai mažai vietos, lengva transportuoti, turi kišenę,

Kaina 49,00 €

  Turistinės Kėdės

  Turistinė žvejybinė Kėdė F5R sudedama  Tai turistinis fotelis; patogus, tvirtas,užimantis nedaug vietos.

  Kaina 79,00 €

   Turistinės Kėdės

   Turistinis žvejybinis kėdė Elektrostatyk F5R ST/P yra geresnė F5R fotelio versija. Prie kėdės galite pritvirtinti patogų stalą su reguliuojamu aukščiu, mažiems žūklės reikmenims ir meškerės laikiklį

   Kaina 109,00 €

    Turistinės Kėdės

    Kėdės prailginimas Elektrostatyk POD Primontuojamas priedas prie kėdės. Tinka FK1, FK2, F5R,F5R ST/P, F8R kėdėms. Kėdės stovas suteikia galimybę pailginti kėdę ir ją paversti karpine lova geram poilsiui,

    Kaina 59,00 €

     Turistinės Kėdės

     Žvejybinė karpinė kėdė Elektrostatyk FK5 Patogi karpinė kėdė su porankiais žvejybai ir poilsiui lauke. Kėdės konstrukcija pagaminta iš lengvų metalinių vamzdžių, kuriuos labai lengva surinkti ir išardyti, patogu transportuoti.

     Kaina 109,00 €

      Turistinės Kėdės

      VDE-R TEAM Robinson platforma leis patogiai įsitaisyti žvejybos vietoje esant bet kokiems kranto nelygumams, prie jos nesunkiai pritvirtinsite meškerės laikiklį, tinklelį žuvims laikyti, staliuką masalams ir pn.

      Kaina 277,00 €

       Žvejo Kuprinės, krepšiai

       "Dragon MegaBAITS" žvejybos krepšiai ir sulankstomos kėdės buvo sukurti žvejams, kurie savo įrangą naudoja dažnai ir ieško būdo kaip palengvinti įrangos laikymą žūklės metu. Gerai apgalvotas sulankstomos kėdės dizainas ir funkcionalumas padarys kiekvieną žvejybos kelionę malonesne. Sulankstoma kėdė žvejybai išsiskiria įdomiomis spalvomis: klasikinė žalia spalva su kamufliažiniu raštu ir juodais užtrauktukais bei rankenomis. Žvejybos kėdė su atlošu ir funkcionaliu krepšiu smulkiems daiktams, dedama po sėdyne.

       Kaina 21,90 €

        Žvejo Kuprinės, krepšiai

        "Dragon MegaBAITS" žvejybos krepšiai ir sulankstomos kėdės buvo sukurti žvejams, kurie savo įrangą naudoja dažnai ir ieško būdo kaip palengvinti įrangos laikymą žūklės metu. Gerai apgalvotas sulankstomos kėdės dizainas ir funkcionalumas padarys kiekvieną žvejybos kelionę malonesne. Sulankstoma kėdė žvejybai išsiskiria įdomiomis spalvomis: klasikinė žalia spalva su kamufliažiniu raštu ir juodais užtrauktukais bei rankenomis. Žvejybos kėdė su funkcionaliu krepšiu smulkiems daiktams, dedama po sėdyne.

        Kaina 17,90 €

         Žvejybinės kėdės

         Robinson KW 007 – praktiška, paprasta, žvejybinė kėdė su atlošu iš storo metalinio profilio. Žvejybinės kėdės paviršius nudažytas milteliniais dažais, kurie užtikrina reikiamą apsaugą nuo oro sąlygų. Žvejybinė kėdė yra pagaminta iš storo, kokybiško dygsniuoto audinio, kuris papildomai impregnuotas.

         Kaina 21,50 €

          Turistinės Kėdės

          Aukščiausios kokybės lenkų firmos žvejybinė kėdė ,Kėdė sudedama F6

          Kaina 39,00 €

           Turistinės Kėdės

           Kėdė-fotelis su porankiais Carpex 99-KK-011

           Kaina 69,00 €

            Turistinės Kėdės

            Karpinė kėdė  Carpex  92-KK-013 carpex

            Kaina 35,50 €

             Turistinės Kėdės

             Karpinė kėdė  Carpex  92-KK-014 

             Kaina 35,50 €

              Filtruoti pagal

              Kategorijos
              Kaina
              Gamintojai
              Daugiau Mažiau
              Filtruoti