Turistinės kėdės ir lovos

Kokybiškos turistinės kėdės ir lovos – tai vienas iš svarbiausių ir reikalingiausių komforto atributų gamtoje. Kėdės ir lovos žvejams, stovyklautojams ir turistams.

Turistinės Kėdės

Turistinė žvejybinė Kėdė F5R sudedama  Tai turistinis fotelis; patogus, tvirtas,užimantis nedaug vietos.

Kaina 95,00 €

  Turistinės Kėdės

  Turistinė žvejybinė Kėdė sudedama KW2 Aukščiausios kokybės lenkų firmos žvejybinė kėdė 

  Kaina 39,00 €

   Turistinės Kėdės

   Kėdės prailginimas Elektrostatyk POD Primontuojamas priedas prie kėdės. Tinka FK1, FK2, F5R,F5R ST/P, F8R kėdėms. Kėdės stovas suteikia galimybę pailginti kėdę ir ją paversti karpine lova geram poilsiui,

   Kaina 59,00 €

    Turistinės Kėdės

    Žvejybinė karpinė kėdė Elektrostatyk FK5 Patogi karpinė kėdė su porankiais žvejybai ir poilsiui lauke. Kėdės konstrukcija pagaminta iš lengvų metalinių vamzdžių, kuriuos labai lengva surinkti ir išardyti, patogu transportuoti.

    Kaina 119,00 €

     Žvejo Kuprinės, krepšiai

     "Dragon MegaBAITS" žvejybos krepšiai ir sulankstomos kėdės buvo sukurti žvejams, kurie savo įrangą naudoja dažnai ir ieško būdo kaip palengvinti įrangos laikymą žūklės metu. Gerai apgalvotas sulankstomos kėdės dizainas ir funkcionalumas padarys kiekvieną žvejybos kelionę malonesne. Sulankstoma kėdė žvejybai išsiskiria įdomiomis spalvomis: klasikinė žalia spalva su kamufliažiniu raštu ir juodais užtrauktukais bei rankenomis. Žvejybos kėdė su atlošu ir funkcionaliu krepšiu smulkiems daiktams, dedama po sėdyne.

     Kaina 23,90 €

      Žvejo Kuprinės, krepšiai

      "Dragon MegaBAITS" žvejybos krepšiai ir sulankstomos kėdės buvo sukurti žvejams, kurie savo įrangą naudoja dažnai ir ieško būdo kaip palengvinti įrangos laikymą žūklės metu. Gerai apgalvotas sulankstomos kėdės dizainas ir funkcionalumas padarys kiekvieną žvejybos kelionę malonesne. Sulankstoma kėdė žvejybai išsiskiria įdomiomis spalvomis: klasikinė žalia spalva su kamufliažiniu raštu ir juodais užtrauktukais bei rankenomis. Žvejybos kėdė su funkcionaliu krepšiu smulkiems daiktams, dedama po sėdyne.

      Kaina 18,90 €

       Žvejybinės kėdės

       Robinson KW 007 – praktiška, paprasta, žvejybinė kėdė su atlošu iš storo metalinio profilio. Žvejybinės kėdės paviršius nudažytas milteliniais dažais, kurie užtikrina reikiamą apsaugą nuo oro sąlygų. Žvejybinė kėdė yra pagaminta iš storo, kokybiško dygsniuoto audinio, kuris papildomai impregnuotas.

       Kaina 21,50 €

        Prekių katalogas

        "Prowess Level Chair SCORPIUM" išsiskiria savo paprastumu ir tvirtumu. Ši sulankstoma kėdė turės savo vietą visų karpininkų bagaže, net ir naktinės žvejybos metu, kur jos svoris ir kompaktiškumas bus puikus privalumas. Arba ilgesnėse žvejybos išvykose tai gali būti svečių, kurie norėtų jus aplankyti kelioms valandoms prie vandens kranto, vieta.

        Kaina 85,90 €

         Prekių katalogas

         Šis karpinis gultas "Prowess STARFALL RS" buvo sukurtas taip, kad atitiktų šiuolaikinių karpių žvejų poreikius, nesvarbu, ar tai būtų trumpa sesija, ar kelių dienų žvejyba - turėdami šį gultą galėsite tinkamai pailsėti ar patogiai pasidėti daiktus ne poilsio metu. Karpinis guolis turi labai patogų, didelio tankio porolono čiužinį. Karpinio gulto atramą suteikia 6 dideles reguliuojamos kojelės su pagrindais.

         Kaina 347,00 €

          Žvejybinės kėdės

          Ši Faith Lounge XL žvejybinė kėdė yra patogi kėdė žvejybai ar turistavimui su 4 reguliuojamomis kojelėmis, puikia aukštos kokybės vilnone sėdyne ir galvos atrama bei aukštu tvirtu atlošu ir vilnoniais porankiais. Su šia žvejybine kėde galėsite patogiai sėdėti prie vandens kranto.

          Kaina 93,90 €
          • Nauja

          Žvejybinės kėdės

          Kiekvienam, kuris nori jaustis patogiai žvejybos metu rekomenduojame sulankstomą žvejybinę kėdę su šoniniu staliuku. Sukurta komfortui ir funkcionalumui, ši kėdė yra idealus kompanionas stovyklavimo nuotykiams, žvejybos išvykoms ir įvairiai veiklai lauke. Patogus šoninis staliukas ir kamufliažiniu dizainu, šią kėdę padaro privalumu šiuolaikiniam nuotykių ieškotojui.

          Kaina 33,90 €
          • Nauja

          Žvejybinės kėdės

          VDE-Robinson QR System 67-CO-Q39 dubens laikiklis. Dubens laikiklis, skirtas montuoti dubenį ar mažesnį kibirą ant 25, 30 arba 36 mm skersmens krepšio kojelių. Dubens laikiklis yra Robinson prekės ženklo prekė.

          Kaina 14,90 €
          • Nauja

          Turistinės Kėdės

          Karpinė kėdė  Carpex  92-KK-014 

          Kaina 35,50 €

           Turistinės Kėdės

           Karpinė kėdė  Carpex  92-KK-013

           Kaina 35,50 €

            Turistinės Kėdės

            Kėdė-fotelis su porankiais Carpex 99-KK-011

            Kaina 105,00 €

             Žvejybinės kėdės

             Didysis Lounger 52 kėdės brolis yra poilsio kėdė. Lounger XL yra didelė, patogi karpinė kėdė ir gali būti sulankstyta atgal į transportavimo padėtį. Paminkštinti porankiai pagerina komfortą ir padeda palaikyti jūsų rankas šiltas net šaltu oru. Ši karpinė kėdė yra pakankamai plati, kad užtikrintų maksimalų komfortą ir patogią kojų padėtį.

             Kaina 166,00 €

              Karpinei žvejybai

              Karpininko kėdės Prowess Excelia sėdimoji dalis ir platus atlošas yra paminkštinti didelio tankio putplasčiu, todėl jų vienintelis tikslas yra suteikti jums maksimalų komfortą. Porankiai, kurie leis greitai reguliuoti atlošo pasvirimą. Karpininko kėdė Prowess EXCELIA yra pagaminta iš kokybiškų medžiagų, kurios yra ypač minkštos ir malonios, pavyzdžiui, aksomas. Todėl galite pamiršti seną kėdę su abrazyvine tekstile. Joje yra 4 reguliuojamos kojelės.

              Kaina 169,00 €
               Žvejybinė turistinė Kėdė F1 sudedama
               Šiuo metu neturime

               Turistinės Kėdės

                Aukščiausios kokybės lenkų firmos žvejybinė sudedama kėdė F1 patogi ir labai stabili, užima labai mažai vietos, lengva transportuoti, turi kišenę,

               Kaina 49,00 €

                Turistinės Kėdės

                Turistinis žvejybinis kėdė Elektrostatyk F5R ST/P yra geresnė F5R fotelio versija. Prie kėdės galite pritvirtinti patogų stalą su reguliuojamu aukščiu, mažiems žūklės reikmenims ir meškerės laikiklį

                Kaina 119,90 €
                 Daugiafunkcinė žvejybos kėdė-platforma VDE-R TEAM Robinson
                 Šiuo metu neturime

                 Turistinės Kėdės

                 VDE-R TEAM Robinson platforma leis patogiai įsitaisyti žvejybos vietoje esant bet kokiems kranto nelygumams, prie jos nesunkiai pritvirtinsite meškerės laikiklį, tinklelį žuvims laikyti, staliuką masalams ir pn.

                 Kaina 277,00 €

                  Žvejybinės kėdės

                  Ši patogi, lengvai surenkama ir išardoma karpinė žvejybos kėdė turi individualiai reguliuojamas kojeles, skirtas naudoti ant nelygios žemės. Dėl paminkštinto rėmo ir tvirtos, patogios sėdynės, kėdė suteikia aukščiausią komforto lygį ir pasižymi vandeniui atsparia, ventiliuojama medžiaga, stabiliomis, ir patikimomis reguliavimo galimybėmis. Stabili, patogi, pilnai paminkštinta karpinė kėdė tiems, kurie daug laiko praleidžia prie vandens kranto.

                  Kaina 79,00 €
                   Sulankstoma kėdė Prowess Sirium Plus su atramomis rankoms
                   Šiuo metu neturime

                   Žvejybinės kėdės

                   Sulankstoma kėdė "Prowess Sirium Plus" su atramomis rankoms. Sulankstoma žvejybinė kėdė turi 4 reguliuojamos kojelės su atramomis, kad būtų galėtumėte patogiai nevaržomai žvejoti nuo mėgstamų ežerų ir upių krantų. Sulankstoma žvejybinė kėdė "Prowess SIRIUM Plus" - kėdė su labai priimtinu kainos ir kokybės santykiu!

                   Kaina 105,90 €

                    Žvejybinės kėdės

                    Ieškote patogios žvejybinės kėdės ar kėdės, kurią galėtumėte pasiimti į turizmo išvykas? Tuomet Faith Big Camou žvejybinė kėdė yra būtent tai, ko jums reikia! Su reguliuojamu atlošu ir didele sėdyne ši kėdė užtikrina optimalų komfortą. Dėl visiškai reguliuojamų kojų padėties galite be rūpesčių žvejoti bet kokiomis sąlygomis. Dėl tvirto metalinio rėmo ir aukštos kokybės apmušalų, ši kėdė yra patvari ir kokybiška. Atraskite didžiausią Faith Big Camou kėdės komfortą patys!

                    Kaina 100,00 €
                    • Nauja
                    Kėdė sudedama F6
                    Šiuo metu neturime

                    Turistinės Kėdės

                    Aukščiausios kokybės lenkų firmos žvejybinė kėdė ,Kėdė sudedama F6

                    Kaina 49,90 €
                     Karpininko kėdė Prowess Nightfall, PRCEJ3701
                     Šiuo metu neturime

                     Karpinei žvejybai

                     Karpininko kėdė Prowess Nightfall, PRCEJ3701 suteiks jums maksimalų komfortą žvejybos metu. Karpininko kėdė turi itin patogią, aukštą sėdimąją dalį ir platų atlošą, kuris yra paminkštintas didelio tankio putplasčiu, kurio vienintelis tikslas yra suteikti jums maksimalų komfortą. Taip pat yra porankiai, kurie leis greitai reguliuoti atlošo kampą. Karpininko kėdė pagaminta iš minkštų ir malonių medžiagų, ir turi gražią kamufliažinę apdailą. 

                     Kaina 145,00 €

                      Filtruoti pagal

                      Kategorijos
                      Kaina
                      Gamintojai
                      Daugiau Mažiau
                      Filtruoti