Vykdydami ES direktyvos dėl privatumo ir elektroninių ryšių reikalavimus, pranešame, jog svetainėje naudojame slapukus norėdami suasmeninti turinį ir skelbimus, kad teiktume visuomeninės medijos funkcijas ir galėtume analizuoti savo srautą. Informaciją apie tai, kaip naudojatės svetaine, bendriname su visuomeninės medijos, reklamavimo ir analizės partneriais. Daugiau informacijos

Supratau

Žvejo Kuprinės, krepšiai

Šiuolaikinė žvejyba yra tokia įvairi, o įrankių ir reikmenų yra tiek daug, tad net ir neprofesionaliems žvejams visa tai reikia kažkur sudėti ir saugoti bei patogiai gabenti, tuo pačiu viskas turėtų būti po ranka, kad greitai rastumėte tinkamą voblerį, valą, kabliuką ar kitą smulkmeną. Žvejybinės įrangos saugojimui ir transportavimui puikiausiai tinka žvejybos reikmenų kuprinės ir krepšiai,...

Šiuolaikinė žvejyba yra tokia įvairi, o įrankių ir reikmenų yra tiek daug, tad net ir neprofesionaliems žvejams visa tai reikia kažkur sudėti ir saugoti bei patogiai gabenti, tuo pačiu viskas turėtų būti po ranka, kad greitai rastumėte tinkamą voblerį, valą, kabliuką ar kitą smulkmeną. Žvejybinės įrangos saugojimui ir transportavimui puikiausiai tinka žvejybos reikmenų kuprinės ir krepšiai, sau tinkamą galite pasirinkti pagal kelis kriterijus:

Talpa ir funkcionalumas:. Jei turite daug įvairių dydžių įrankių ir reikmenų ir ketinate keliauti į žvejybą ne vienai dienai turėtumėte pasirinkti modernią kuprinę su daugybe skyrių ir kišenių.  Jei įrankių nėra daug, nusipirkite paprastą ir patikimą žvejybos krepšį su dviem ar trim papildomom kišenėm. Atskirai pažymime žvejybines kuprines ir krepšius su keičiamomis dėžutėmis. Tai ne tik patogu, bet ir naudinga, nes nusipirkę vieną kuprinę ar krepšį ir keletą keičiamų dėžučių, galite greitai pasiruošti naujai žvejybai, tiesiog pakeisdami dėžes pagal planuojamos žvejybos poreikius. Krepšio patogums yra labai svarbus, todėl atkreipkite dėmesį į pečių diržus, jei tai yra žvejybos kuprinė, ar į krepšio rankenas ir peties diržą. Patikrinkite, kiek pertvarų yra krepšyje ar kuprinėje, nes ten turite laisvai sudėti daiktus, o ne sgrūsti juos per jėgą, tai galiausiai sugadins krepšį ar kuprinę. Išorinės kišenės - tai taip pat svarbu, kuo jų daugiau, tuo geriau, nes į jas galima sutalpinti daug dėžučių su smulkmenomis ir svarbiausia, jos yra greitai pasiekiamos.

Medžiaga: visada  rinkitės žvejybinį krepšį ar kuprinę pasiūtą iš vandeniui nepralaidžios ir plyšimui atsparios medžiagos, nes kas žino, kur galite nukeliauti ir kokioj laukinėj gamtoj galite atsidurti. Taip pat nepamirškite apie gerą krepšio ar kuprinės vidinio pamušalo kokybę, nes ten saugosite įvairius žvejybinius reikmenis. Būtinai atkreipkite dėmesį į siūles ir siūlus kuriais j susiūtos. Aktyviai naudojant žvejybos krepšį ar kuprinė, periodiškai, jame būna daug žvejybos reikmenų, taigi ir svorio, o visa apkrova labiausiai  veikia siūles. Jei siūlai yra ploni, jie nusidėvės ir nutruks, o siūlė iširs, ir jūs netgi galite ką nors pamesti iš savo žvejybos reikmenų. Krepšiai taisomi, žinoma, tai nėra brangu, tačiau kodėl vargintis dėl nereikalingų dalykų? Pigi kuprinė ar krepšys… maža kaina neturėtų būti pasiteisinimas dėl prastos  kokybės, geriau rinktis brangesnius, bet geros kokybės ilgaamžius gaminius.

Furnitūra: sagtys, dirželiai, diržai ir rankenos turi būti geros kokybės, užtrauktukai – plastmasiniai ar metaliniai? Rekomenduojame rinktis kokybiškus plastikinius, nes krepšys ar kuprinė žvejybai anksčiau ar vėliau sušlaps, o metalas, kaip žinote, turi oksidacijos ypatumą...O malonumas laikyti žvejybos aksesuarus kuprinėje su apsioksidavusiu ar net parūdijusu užtrauktuku yra labai abejotinas, tokį užtrauktuką labai sunku užsegti ir jis gali paprastų paprasčiausiai išsiskirti.

Taippat rinkdamiesi žvejybos krepšį ar pirkdami žvejybos kuprinę, atkreipkite dėmesį į skirtingas tokių gaminių rūšis: yra specialus žvejybinių krepšių asortimentas - tai įvairūs dviejų ir trijų dalių krepšiai su dėžėmis ir dėžutėmis kurios lengvai ištraukiamos - patogu ir lengva pasiekti jums reikiamą smulkmeną ar masalą; universalios kuprinės su apatiniu skyriumi dėžutėms; žvejybiniai krepšiai karpininkams; įvairios kuprinės ir peties krepšiai labai išpopuliarėjusiai „street fishing“ žvejybai.

Platus aukštos kokybės žvejo kuprinių ir krepšių pasirinkimas, išsirinkite norimą internetu arba atvykite į mūsų parduotuves.

Žvejo Kuprinės, krepšiai

VDE-R terminis krepšys "Šaldytuvas" 38x27x29cm

Kaina 26,00 €

  Žvejo Kuprinės, krepšiai

  Žvejo krepšys Camo Voyager Robinson 36x15x24cm 73-CM-V01 Krepšys  pagamintas iš aukštos kokybės medžiagų. Labai erdvus vidus su  paminkštinimu. Išorinėje pusėje yra 4 papildomos kišenės su užtrauktukais.

  Kaina 30,90 €

   Žvejo Kuprinės, krepšiai

   Žvejo krepšys Camo „Voyager” XL Robinson 73-CM-V03 61x27x37 cm. Labai erdvus vidus su paminkštinimu. Išorinėje pusėje yra 4 papildomos kišenės su užtrauktukais.

   Kaina 39,90 €

    Žvejo Kuprinės, krepšiai

    Žvejo krepšys Robinson Camo Predator 73-CM-P02 36x-24x29cm pagamintas iš aukštos kokybės medžiagų.  Išorinėje pusėje yra 4 papildomos kišenės su užtrauktukais. 

    Kaina 37,00 €

      Žvejo Kuprinės, krepšiai

      Krepšys žvejui Sunset - Sunkkan 26L Tai PVC tvirtas krepšys, kuris apsaugo viską viduje nuo drėgmės ar lietaus. Krepšys žvejui galima naudoti žvejybos aksesuarams, maistui, tiesiog bet kam, ko gali prireikti išplaukiant su valtimi. 

      Kaina 31,50 €

       Žvejo Kuprinės, krepšiai

       Šis Krepšys žvejui SERT izoliuotas krepšys leidžia gabenti visus produktus, jautrius temperatūros pokyčiams. Jis gali būti naudojamas tiek maistui, tiek jaukui konservuoti.

       Kaina 29,90 €

        Žvejo Kuprinės, krepšiai

        Žvejo Krepšys Robinson Prestige Multi 27x12x20cm 72-EO-007

        Kaina 41,90 €

         Žvejo Kuprinės, krepšiai

         Žieminė dėžė su krepšiu Robinson Camo Relax, 40x26x39cm 73-CM-P15 yra sėdmaišis kartu su krepšiu. Šis gražus žvejų lagaminas („Fishing sitting box“) suteikia daug vietos jūsų reikmenims. Dangtyje yra 4 uždaromos permatomos aksesuarų dėžės, kurių dydis 14,5 x 7,5 cm. 

         Kaina 65,50 €

          Žvejo Kuprinės, krepšiai

                                                                               vde-robinson-team

          Profesionalus aksesuarų krepšys su dideliu pagrindiniu skyriumi, dviem šoninėmis kišenėmis ir viena priekine kišene. Neperšlampama medžiaga ir visų kišenių uždarymas stipriais užtrauktukais užtikrina tvirtą viso turinio apsaugą. Be to, didelis talpių kišenių skaičius leidžia lengvai talpinti papildomus priedus.

          Kaina 42,60 €

           Žvejo Kuprinės, krepšiai

           Žvejo krepšys Robinson VDE-R  šlapiems tinklams / 60x60x20cm Labai patvarus šlapio tinklo krepšys, pagamintas iš storos, visiškai vandeniui atsparios EVA medžiagos, nepralaidžios vandeniui ir nemaloniems kvapams.

           Kaina 33,95 €

            Žvejo Kuprinės, krepšiai

            Standaus audinio „Carpex“ krepšys su dangčiu ir užtrauktuku carpex

            Kaina 9,90 €

             Žvejo Kuprinės, krepšiai

             Trikojo meškerių stovo krepšys, 57x23x10cm „Carpex 73-CA-005“  carpex

             Kaina 19,90 €

              Žvejo Kuprinės, krepšiai

              Žvejo krepšys neperšlampamas Dragon Hell's Anglers M CJU-94-05-002 40x27x25 см padeda apsaugoti jūsų daiktus nuo drėgmės tiek nuo lietaus, tiek nuo vandens valties dugne. 

              Kaina 29,90 €

               Prekių katalogas

               Dėklas žvejybos smulkmenoms DRAGON CHR-92-18-009 Labai patogus dėklas smulkiems aksesuarams. Nepaisant kompaktiško dydžio, jame gali būti daug naudingų dalykų.

               Kaina 13,90 €
                Žvejo krepšys Garbolino EXPRESS CARRYALL
                Šiuo metu neturime

                Žvejo Kuprinės, krepšiai

                Žvejo krepšys Garbolino EXPRESS CARRYALL Naujasis „Express“ krepšių asortimentas pasižymi kokybe ir puikiu kainos ir kokybės santykiu.

                Kaina 79,00 €

                 Žvejo Kuprinės, krepšiai

                 Sakura  Carrybox3“ yra labai praktiškas žvejo krepšys, nes jis parduodamas su 3 didelėmis skaidriomis universaliomis dėžutėmis.

                 Kaina 63,50 €

                  Žvejo Kuprinės, krepšiai

                  Žvejo diržas Sert Instinct Hell’S Belt Šis prisegamas žvejo diržas turi 4 kišenes daiktams laikyti ir vidinę kišenę, kad būtų galima greitai ir lengvai pasiekti priedus.

                  Kaina 15,30 €

                   Žvejo Kuprinės, krepšiai

                   Žvejo kuprinė Sakura Chest Packer 2.0 „Sakura“ kuprinės ir krepšio derinys, kurio priekyje yra dvi didelės pakuotės, kuriose kartu yra 6 daiktadėžės ant vartotojo krūtinės ir 2 didelės neperšlampamos užsegamos kišenės galinėje kuprinėje.

                   Kaina 75,40 €

                    Žvejo Kuprinės, krepšiai

                    Tvirta ir neperšlampama Žvejo kuprinė Sakura Hiker Pack 2dalių, klasikinė kuprinė ir priekinė krūtinės krepšys. 

                    Kaina 105,50 €

                     Liemenės žvejybai

                     Gamintojas: GOLDEN CATCH

                     Paskirtis: muselinė meškere, spiningavimas

                     Sezonas: žiema, vasara, pusiau sezonas

                     Tipas: Žvejybos liemenės

                     Kaina 74,90 €

                      Žvejo Kuprinės, krepšiai

                      Praktiškas krepšys vobleriams, blizgėms ar nedideliems pilkeriams, pagamintas iš tvirtos medžiagos su 3 skyriais kuriuose iš viso telpa 36 masalai.

                      Kaina 42,50 €

                       Žvejo Kuprinės, krepšiai

                       Universalus krepšys paminkštintomis sienelėmis, puikiai tinka aktyviai žvejojant ir judant pėsčiomis.

                       Kaina 21,90 €

                        Liemenės žvejybai

                        Puikios talpos daugiafunkcinė liemenė, turinti 20 kišenių – dvi iš jų talpina didesnius daiktus. Liemenė turi du dirželius, kurių dėka galima reguliuoti jos dydį.

                        Kaina 69,90 €

                         Liemenės žvejybai

                         Liemenė pagaminta iš labai tvirtos medžiagos ir patikrintų komponentų, kurie garantuoja ilgaamžį naudojimą daugelį sezonų. Modernūs sprendimai leidžia didesniuose skyriuose patogiai laikyti žūklės įrankius. Liemenė skirta tiems meškeriotojams, kurie vertina komfortą ir aukštą kokybę.

                         Kaina 89,90 €

                          Žvejo Kuprinės, krepšiai

                          Žvejo krepšys Dragon DGN yra puikus pasiūlymas žvejams, mėgstantiems lengvą žvejybą nuo kranto. Jis yra patogus būtiniausių aksesuarų laikymui.

                          Kaina 31,90 €

                           Žvejo Kuprinės, krepšiai

                           Žvejo krepšys Dragon DGN 91-09-007 yra puikus pasiūlymas žvejams, mėgstantiems spiningauti. Jis yra patogus būtiniausių aksesuarų laikymui. Parduodamas su dėžutėmis dirbtiniems masalams laikyti.

                           Kaina 82,00 €

                            Žvejo Kuprinės, krepšiai

                            Žvejo krepšys Dragon DGN 91-09-008 yra puikus pasiūlymas žvejams, mėgstantiems lengvą žvejybą nuo kranto. Jis yra patogus būtiniausių aksesuarų laikymui. Parduodamas su dėžutėmis dirbtiniems masalams laikyti.

                            Kaina 68,90 €

                             Žvejo Kuprinės, krepšiai

                             Žvejo krepšys Dragon DGN 91-09-009 yra puikus pasiūlymas žvejams, kurie mėgsta žvejoti iš valties. Jis yra patogus pasiimti daugybei aksesuarų, kurių gali prireikti žvejyboje. Parduodamas su dėžutėmis dirbtiniems masalams laikyti.

                             Kaina 134,90 €

                              Žvejo Kuprinės, krepšiai

                              Žvejo diržas Dragon DGN 91-14-000 yra puikus pasiūlymas žvejams, mėgstantiems žvejoti kasdien ir ieškantiems kur susidėti būtiniausius smulkius įrankius ar asmeninius daiktus.

                              Kaina 17,90 €

                               Žvejo Kuprinės, krepšiai

                               Žvejo diržas Dragon Street Fishing 98-11-009 yra puikus pasiūlymas žvejams, mėgstantiems žvejoti kasdien ir ieškantiems kur susidėti būtiniausius smulkius įrankius ar asmeninius daiktus.

                               Kaina 67,90 €

                                Žvejo Kuprinės, krepšiai

                                Dragon G.P. Concept žvejo krepšys 94-08-020 – unikalus žvejo krepšys, kurio bendra talpa yra virš 60 litrų, skirtas nedideliems žvejybos priedams bei dirbtiniams masalams. Keturi skyreliai, kuriuos galima nuimti esant poreikiui.

                                Kaina 99,90 €

                                 Žvejo Kuprinės, krepšiai

                                 Dragon G.P. Concept žvejo krepšys 94-09-020 – unikalus žvejo krepšys, kurį patogu turėti valtyje spiningaujant. Jis labai talpus, galima susidėti didesnius žvejybos priedus, dirbtinius jaukus. Skyreliai, kuriuos galima nuimti esant poreikiui.

                                 Kaina 139,80 €

                                  Žvejo Kuprinės, krepšiai

                                  Dragon G.P. Concept žvejo kuprinė 94-12-020 – unikalus žvejo kuprinė, kurią patogu turėti valtyje spiningaujant ar žvejojant krante. Joje telpa nedideli žvejybos priedai, dirbtiniai jaukai. 

                                  Kaina 118,00 €

                                   Žvejo Kuprinės, krepšiai

                                   SPRO klasika. Krepšys per petį yra patogus, praktiškas, kompaktiškas ir patogus naudoti. Dėl patogaus dizaino krepšį galima lengvai pasukti iš priekio į galą. Yra 2 mažesnės reikmenų dėžutės ir skyrelis, skirtas paruoštiems dirbtiniams masalams laikyti.

                                   Kaina 76,00 €

                                    Žvejo Kuprinės, krepšiai

                                    Savybės:

                                    Kaina 87,00 €

                                     Žvejo Kuprinės, krepšiai

                                     Itin patogus žvejo krepšys per petį. Krepšyje yra pakankamai vietos nedideliems žvejybos aksesuarams, jame yra sulankstoma EVA putų dalis mažiems masalams laikyti. Standartiškai krepšyje yra 2 reikmenų dėžutės, kurių matmenys yra 20x13x4cm.

                                     Kaina 84,00 €

                                      Žvejo Kuprinės, krepšiai

                                      Žvejo krepšys, skirtas spiningo masalams, ypač minkštiems masalams, laikyti. Įrengtas su tvirtais maišeliais, kuriuose žvejui patogu viską laikyti ir surūšiuoti. Žvejo krepšys skirtas žvejams, vertinantiems gerą įrangos apsaugą. Tvirta medžiaga, nepaprastas ilgaamžiškumas yra kokybės ir funkcionalumo garantija, o kartu ir pagrindinės DGN Dragon serijos savybės.

                                      Kaina 12,00 €

                                       Žvejo Kuprinės, krepšiai

                                       Žvejo juosmens krepšys-diržas su keičiamais maišeliais yra tarp privalomų turėti visoms reikalingoms smulkmenoms. Tvirta, vandeniui atspari medžiaga, klasikinė juoda su ryškia raudona spalvos yra Dragon prekės ženklo DGN modelių pagrindinės savybės. Sukurta žvejams, kurie tikisi išskirtinių sprendimų. Tvirtas krepšys-diržas, nepaprastas ilgaamžiškumas yra kokybės ir funkcionalumo garantas, o kartu ir pagrindinės DGN serijos savybės.

                                       Kaina 29,90 €

                                        Žvejo Kuprinės, krepšiai

                                        Diržas žvejui, kuriame tikrai pavyks sutalpinti svarbiausias žūklės smulkmenas. Žvejo diržas turi skyrelį, kuriame galite įsidėti vandenį. Diržas žvejui taip pat nesunkiai sutalpina nedidelę masalų ar kabliukų dėžutę.

                                        Kaina 25,00 €

                                         Žvejo Kuprinės, krepšiai

                                         Dragon G.P. Concept žvejo krepšys 94-09-021 – unikalus žvejo krepšys, kurį patogu turėti valtyje spiningaujant. Jis labai talpus, galima susidėti didesnius žvejybos priedus, dirbtinius jaukus. Skyreliai, kuriuos galima nuimti esant poreikiui.

                                         Kaina 118,00 €

                                          Žvejo Kuprinės, krepšiai

                                          "Dragon MegaBAITS" žvejybos krepšiai ir sulankstomos kėdės buvo sukurti žvejams, kurie savo įrangą naudoja dažnai ir ieško būdo kaip palengvinti įrangos laikymą žūklės metu. Gerai apgalvotas sulankstomos kėdės dizainas ir funkcionalumas padarys kiekvieną žvejybos kelionę malonesne. Sulankstoma kėdė žvejybai išsiskiria įdomiomis spalvomis: klasikinė žalia spalva su kamufliažiniu raštu ir juodais užtrauktukais bei rankenomis. Žvejybos kėdė su atlošu ir funkcionaliu krepšiu smulkiems daiktams, dedama po sėdyne.

                                          Kaina 23,90 €

                                           Žvejo Kuprinės, krepšiai

                                           "Dragon MegaBAITS" žvejybos krepšiai ir sulankstomos kėdės buvo sukurti žvejams, kurie savo įrangą naudoja dažnai ir ieško būdo kaip palengvinti įrangos laikymą žūklės metu. Gerai apgalvotas sulankstomos kėdės dizainas ir funkcionalumas padarys kiekvieną žvejybos kelionę malonesne. Sulankstoma kėdė žvejybai išsiskiria įdomiomis spalvomis: klasikinė žalia spalva su kamufliažiniu raštu ir juodais užtrauktukais bei rankenomis. Žvejybos kėdė su funkcionaliu krepšiu smulkiems daiktams, dedama po sėdyne.

                                           Kaina 18,90 €

                                            Žvejo Kuprinės, krepšiai

                                            Krepšys žvejui leis laikyti daiktus toliau nuo vandens. Krepšys žvejui pagamintas iš poliesterio, yra atsparus puvimui. Krepšys žvejui turi 2 rankenas ir dirželį, kuriuo krepšį galima nešti užsidėjus ant peties.

                                            Kaina 46,50 €

                                             Žvejo Kuprinės, krepšiai

                                             Klasikinis, vandeniui atsparus BAKKAN tipo žvejo krepšys idealiai tinka fotoaparatui, telefonui ir viskam, kas jautru drėgmei ir vandeniui, laikyti. Žvejo krepšys suderinamas su INSEDIA krepšiu. Žvejo krepšys pagamintas iš EVA medžiagos. „Prowess Bakkan“ krepšyje galima laikyti įvairius daiktus, tokius kaip masalai, atraktoriai, virtuvės reikmenys, maistas ir kt.

                                             Kaina 29,00 €

                                              Žvejo Kuprinės, krepšiai

                                              Krepšys Shimano Yasei Large Boat Bag valčiai. Krepšys valčiai yra su 4 vidutinio dydžio dėžutėmis. Krepšyje valčiai yra vidinė kišenė, du skyriai su užtrauktuku, su vidinėmis kišenėmis. Krepšio valčiai dugnas yra atsparus vandeniui ir puikiai tinka žvejybai su valtimi. Matmenys: 40x36x24 cm.

                                              Kaina 119,95 €

                                               Liemenės žvejybai

                                               "Dragon Street Fishing", 98-15-008 liemenė žvejybai yra sprendimas, apjungiantis liemenės ir kuprinės funkcionalumą, su didesniu kišenių pranašumu. "Dragon Street Fishing" kuprinės, krepšiai ir liemenės buvo sukurtos tiems, kurie žvejoja miestuose ir dalyvauja populiariose žvejybos varžybose. Jie pagaminti iš labai tvirtos medžiagos, su patvaria apdaila ir praktiškais priedais.

                                               Kaina 49,00 €

                                                Filtruoti pagal

                                                Kaina
                                                Gamintojai
                                                Daugiau Mažiau
                                                Filtruoti