Žvejo Kuprinės, krepšiai

Šiuolaikinė žvejyba yra tokia įvairi, o įrankių ir reikmenų yra tiek daug, tad net ir neprofesionaliems žvejams visa tai reikia kažkur sudėti ir saugoti bei patogiai gabenti, tuo pačiu viskas turėtų būti po ranka, kad greitai rastumėte tinkamą voblerį, valą, kabliuką ar kitą smulkmeną. Žvejybinės įrangos saugojimui ir transportavimui puikiausiai tinka žvejybos reikmenų kuprinės ir krepšiai,...

Šiuolaikinė žvejyba yra tokia įvairi, o įrankių ir reikmenų yra tiek daug, tad net ir neprofesionaliems žvejams visa tai reikia kažkur sudėti ir saugoti bei patogiai gabenti, tuo pačiu viskas turėtų būti po ranka, kad greitai rastumėte tinkamą voblerį, valą, kabliuką ar kitą smulkmeną. Žvejybinės įrangos saugojimui ir transportavimui puikiausiai tinka žvejybos reikmenų kuprinės ir krepšiai, sau tinkamą galite pasirinkti pagal kelis kriterijus:

Talpa ir funkcionalumas:. Jei turite daug įvairių dydžių įrankių ir reikmenų ir ketinate keliauti į žvejybą ne vienai dienai turėtumėte pasirinkti modernią kuprinę su daugybe skyrių ir kišenių.  Jei įrankių nėra daug, nusipirkite paprastą ir patikimą žvejybos krepšį su dviem ar trim papildomom kišenėm. Atskirai pažymime žvejybines kuprines ir krepšius su keičiamomis dėžutėmis. Tai ne tik patogu, bet ir naudinga, nes nusipirkę vieną kuprinę ar krepšį ir keletą keičiamų dėžučių, galite greitai pasiruošti naujai žvejybai, tiesiog pakeisdami dėžes pagal planuojamos žvejybos poreikius. Krepšio patogums yra labai svarbus, todėl atkreipkite dėmesį į pečių diržus, jei tai yra žvejybos kuprinė, ar į krepšio rankenas ir peties diržą. Patikrinkite, kiek pertvarų yra krepšyje ar kuprinėje, nes ten turite laisvai sudėti daiktus, o ne sgrūsti juos per jėgą, tai galiausiai sugadins krepšį ar kuprinę. Išorinės kišenės - tai taip pat svarbu, kuo jų daugiau, tuo geriau, nes į jas galima sutalpinti daug dėžučių su smulkmenomis ir svarbiausia, jos yra greitai pasiekiamos.

Medžiaga: visada  rinkitės žvejybinį krepšį ar kuprinę pasiūtą iš vandeniui nepralaidžios ir plyšimui atsparios medžiagos, nes kas žino, kur galite nukeliauti ir kokioj laukinėj gamtoj galite atsidurti. Taip pat nepamirškite apie gerą krepšio ar kuprinės vidinio pamušalo kokybę, nes ten saugosite įvairius žvejybinius reikmenis. Būtinai atkreipkite dėmesį į siūles ir siūlus kuriais j susiūtos. Aktyviai naudojant žvejybos krepšį ar kuprinė, periodiškai, jame būna daug žvejybos reikmenų, taigi ir svorio, o visa apkrova labiausiai  veikia siūles. Jei siūlai yra ploni, jie nusidėvės ir nutruks, o siūlė iširs, ir jūs netgi galite ką nors pamesti iš savo žvejybos reikmenų. Krepšiai taisomi, žinoma, tai nėra brangu, tačiau kodėl vargintis dėl nereikalingų dalykų? Pigi kuprinė ar krepšys… maža kaina neturėtų būti pasiteisinimas dėl prastos  kokybės, geriau rinktis brangesnius, bet geros kokybės ilgaamžius gaminius.

Furnitūra: sagtys, dirželiai, diržai ir rankenos turi būti geros kokybės, užtrauktukai – plastmasiniai ar metaliniai? Rekomenduojame rinktis kokybiškus plastikinius, nes krepšys ar kuprinė žvejybai anksčiau ar vėliau sušlaps, o metalas, kaip žinote, turi oksidacijos ypatumą...O malonumas laikyti žvejybos aksesuarus kuprinėje su apsioksidavusiu ar net parūdijusu užtrauktuku yra labai abejotinas, tokį užtrauktuką labai sunku užsegti ir jis gali paprastų paprasčiausiai išsiskirti.

Taippat rinkdamiesi žvejybos krepšį ar pirkdami žvejybos kuprinę, atkreipkite dėmesį į skirtingas tokių gaminių rūšis: yra specialus žvejybinių krepšių asortimentas - tai įvairūs dviejų ir trijų dalių krepšiai su dėžėmis ir dėžutėmis kurios lengvai ištraukiamos - patogu ir lengva pasiekti jums reikiamą smulkmeną ar masalą; universalios kuprinės su apatiniu skyriumi dėžutėms; žvejybiniai krepšiai karpininkams; įvairios kuprinės ir peties krepšiai labai išpopuliarėjusiai „street fishing“ žvejybai.

Platus aukštos kokybės žvejo kuprinių ir krepšių pasirinkimas, išsirinkite norimą internetu arba atvykite į mūsų parduotuves.

Žvejo Kuprinės, krepšiai

KrKrepšys  žvejo Carpex Robinson 39x22x31  carpex

Kaina 48,00 €

Žvejo Kuprinės, krepšiai

Krepšys  žvejo Dromader Robinson 45x25x30 cm

Kaina 31,50 €

Žvejo Kuprinės, krepšiai

VDE-R terminis krepšys "Šaldytuvas"  vde-robinson-team

Kaina 19,90 €

Dėžės

Kėdutė su kuprine 18l talpos Väinö 

Kaina 39,00 €

Žvejo Kuprinės, krepšiai

Žvejo krepšys Camo Voyager Robinson 36x15x24cm 73-CM-V01 Krepšys  pagamintas iš aukštos kokybės medžiagų. Labai erdvus vidus su  paminkštinimu. Išorinėje pusėje yra 4 papildomos kišenės su užtrauktukais.

Kaina 25,90 €

Žvejo Kuprinės, krepšiai

Žvejo krepšys Camo „Voyager” XL Robinson 73-CM-V03 61x27x37cm  Labai erdvus vidus su  paminkštinimu. Išorinėje pusėje yra 4 papildomos kišenės su užtrauktukais.

Kaina 33,00 €

Liemenės

Liemenė -kuprinė HELLS ANGLERS  Dragon 

Kaina 54,00 €

Žvejo Kuprinės, krepšiai

Žvejo krepšys Robinson Camo Predator 73-CM-P02 36x-24x29cm pagamintas iš aukštos kokybės medžiagų.  Išorinėje pusėje yra 4 papildomos kišenės su užtrauktukais. 

Kaina 28,00 €

Žvejo Kuprinės, krepšiai

 • Matmenys: 40 x 25 x 26cm
 • EVA karščiui nepralaidi medžiaga
 • Atsparus puvimui
 • 26 l
Kaina 29,00 €

Žvejo Kuprinės, krepšiai

Šis izoliuotas krepšys leidžia gabenti visus produktus, jautrius temperatūros pokyčiams.

Jis gali būti naudojamas tiek maistui, tiek jaukui konservuoti.

Kaina 22,80 €

Žvejo Kuprinės, krepšiai

Krepšys žvejui„Garbolino Altiplano GOTLH3236“ specialiai sukurtas lengvai gabenti jūsų aksesuarus, masalus ar laimikį. Idealiai tinka laikyti mažas blizges ar minkštus jaukus. 

Matmenys: 17x20x40cm

Kaina 29,90 €

Žvejo Kuprinės, krepšiai

Krepšys  žvejo Robinson  Prestige CARGO 36X24X30CM 73-EO-010

Kaina 39,50 €
 • Nauja

Žvejo Kuprinės, krepšiai

Žvejo Krepšys Robinson Prestige Trip 37x18x22cm 72-EO-004

Kaina 37,90 €
 • Nauja

Žvejo Kuprinės, krepšiai

Žvejo Krepšys Robinson Prestige Multi 27x12x20cm 72-EO-007

Kaina 41,90 €
 • Nauja

Žvejo Kuprinės, krepšiai

Žvejo kuprinė Robinson Camo Relax, 40x26x39cm 73-CM-P15 yra sėdmaišis kartu su krepšiu. Šis gražus žvejų lagaminas („Fishing sitting box“) suteikia daug vietos jūsų reikmenims. Dangtyje yra 4 uždaromos permatomos aksesuarų dėžės, kurių dydis 14,5 x 7,5 cm. 

Kaina 43,90 €
 • Nauja

Žvejo Kuprinės, krepšiai

Krepšys  žvejo Dromader Robinson 

37,5x35x11cm

Kaina 17,50 €
 • Nauja

Žvejo Kuprinės, krepšiai

                                                                     vde-robinson-team

Profesionalus aksesuarų krepšys su dideliu pagrindiniu skyriumi, dviem šoninėmis kišenėmis ir viena priekine kišene. Neperšlampama medžiaga ir visų kišenių uždarymas stipriais užtrauktukais užtikrina tvirtą viso turinio apsaugą. Be to, didelis talpių kišenių skaičius leidžia lengvai talpinti papildomus priedus.

Kaina 42,60 €
 • Nauja

Žvejo Kuprinės, krepšiai

Žvejo krepšys Robinson VDE-R  šlapiems tinklams / 60x60x20cm Labai patvarus šlapio tinklo krepšys, pagamintas iš storos, visiškai vandeniui atsparios EVA medžiagos, nepralaidžios vandeniui ir nemaloniems kvapams.

Kaina 26,95 €
 • Nauja

Žvejo Kuprinės, krepšiai

Krepšys  žvejo Carpex Robinson 39x22x31 cm carpex

Kaina 34,40 €
 • Nauja

Žvejo Kuprinės, krepšiai

Standaus audinio „Carpex“ krepšys su dangčiu ir užtrauktuku carpex

Kaina 9,90 €
 • Nauja

Žvejo Kuprinės, krepšiai

Trikojo meškerių stovo krepšys, 57x23x10cm „Carpex 73-CA-005“  carpex

Kaina 19,90 €
 • Nauja

Žvejo Kuprinės, krepšiai

Žvejo krepšys neperšlampamas Dragon Hell's Anglers S

Kaina 23,60 €
 • Nauja

Žvejo Kuprinės, krepšiai

Žvejo krepšys  spiningautojui Dragon CHR-96-11-003

Kaina 34,00 €
 • Nauja

Žvejo Kuprinės, krepšiai

Žvejo krepšys neperšlampamas Dragon Hell's Anglers M CJU-94-05-002 40x27x25 см padeda apsaugoti jūsų daiktus nuo drėgmės tiek nuo lietaus, tiek nuo vandens valties dugne. 

Kaina 28,90 €
 • Nauja

Žvejo Kuprinės, krepšiai

Žvejo krepšys spiningautojui Dragon Hells Anglers CHR-95-09-003 su dėžutėmis 37x26x27 cm Spiningautojo krepšys Hells Anglers - Tvirtas ir mažas krepšys žvejui, galintis sutalpinti daugybę masalų.

Kaina 82,00 €
 • Nauja

Žvejo Kuprinės, krepšiai

Žvejo Kuprinė Dragon Hells Anglers CHR-95-12-000 ypač rekomenduojama žvejojant įbrendant į vandenį. 30 x 20 x 45cm

Kaina 55,50 €

Filtruoti pagal

Kaina
Gamintojai
Daugiau Mažiau
Filtruoti