Vykdydami ES direktyvos dėl privatumo ir elektroninių ryšių reikalavimus, pranešame, jog svetainėje naudojame slapukus norėdami suasmeninti turinį ir skelbimus, kad teiktume visuomeninės medijos funkcijas ir galėtume analizuoti savo srautą. Informaciją apie tai, kaip naudojatės svetaine, bendriname su visuomeninės medijos, reklamavimo ir analizės partneriais. Daugiau informacijos

Supratau

Žvejo Kuprinės, krepšiai

Šiuolaikinė žvejyba yra tokia įvairi, o įrankių ir reikmenų yra tiek daug, tad net ir neprofesionaliems žvejams visa tai reikia kažkur sudėti ir saugoti bei patogiai gabenti, tuo pačiu viskas turėtų būti po ranka, kad greitai rastumėte tinkamą voblerį, valą, kabliuką ar kitą smulkmeną. Žvejybinės įrangos saugojimui ir transportavimui puikiausiai tinka žvejybos reikmenų kuprinės ir krepšiai,...

Šiuolaikinė žvejyba yra tokia įvairi, o įrankių ir reikmenų yra tiek daug, tad net ir neprofesionaliems žvejams visa tai reikia kažkur sudėti ir saugoti bei patogiai gabenti, tuo pačiu viskas turėtų būti po ranka, kad greitai rastumėte tinkamą voblerį, valą, kabliuką ar kitą smulkmeną. Žvejybinės įrangos saugojimui ir transportavimui puikiausiai tinka žvejybos reikmenų kuprinės ir krepšiai, sau tinkamą galite pasirinkti pagal kelis kriterijus:

Talpa ir funkcionalumas:. Jei turite daug įvairių dydžių įrankių ir reikmenų ir ketinate keliauti į žvejybą ne vienai dienai turėtumėte pasirinkti modernią kuprinę su daugybe skyrių ir kišenių.  Jei įrankių nėra daug, nusipirkite paprastą ir patikimą žvejybos krepšį su dviem ar trim papildomom kišenėm. Atskirai pažymime žvejybines kuprines ir krepšius su keičiamomis dėžutėmis. Tai ne tik patogu, bet ir naudinga, nes nusipirkę vieną kuprinę ar krepšį ir keletą keičiamų dėžučių, galite greitai pasiruošti naujai žvejybai, tiesiog pakeisdami dėžes pagal planuojamos žvejybos poreikius. Krepšio patogums yra labai svarbus, todėl atkreipkite dėmesį į pečių diržus, jei tai yra žvejybos kuprinė, ar į krepšio rankenas ir peties diržą. Patikrinkite, kiek pertvarų yra krepšyje ar kuprinėje, nes ten turite laisvai sudėti daiktus, o ne sgrūsti juos per jėgą, tai galiausiai sugadins krepšį ar kuprinę. Išorinės kišenės - tai taip pat svarbu, kuo jų daugiau, tuo geriau, nes į jas galima sutalpinti daug dėžučių su smulkmenomis ir svarbiausia, jos yra greitai pasiekiamos.

Medžiaga: visada  rinkitės žvejybinį krepšį ar kuprinę pasiūtą iš vandeniui nepralaidžios ir plyšimui atsparios medžiagos, nes kas žino, kur galite nukeliauti ir kokioj laukinėj gamtoj galite atsidurti. Taip pat nepamirškite apie gerą krepšio ar kuprinės vidinio pamušalo kokybę, nes ten saugosite įvairius žvejybinius reikmenis. Būtinai atkreipkite dėmesį į siūles ir siūlus kuriais j susiūtos. Aktyviai naudojant žvejybos krepšį ar kuprinė, periodiškai, jame būna daug žvejybos reikmenų, taigi ir svorio, o visa apkrova labiausiai  veikia siūles. Jei siūlai yra ploni, jie nusidėvės ir nutruks, o siūlė iširs, ir jūs netgi galite ką nors pamesti iš savo žvejybos reikmenų. Krepšiai taisomi, žinoma, tai nėra brangu, tačiau kodėl vargintis dėl nereikalingų dalykų? Pigi kuprinė ar krepšys… maža kaina neturėtų būti pasiteisinimas dėl prastos  kokybės, geriau rinktis brangesnius, bet geros kokybės ilgaamžius gaminius.

Furnitūra: sagtys, dirželiai, diržai ir rankenos turi būti geros kokybės, užtrauktukai – plastmasiniai ar metaliniai? Rekomenduojame rinktis kokybiškus plastikinius, nes krepšys ar kuprinė žvejybai anksčiau ar vėliau sušlaps, o metalas, kaip žinote, turi oksidacijos ypatumą...O malonumas laikyti žvejybos aksesuarus kuprinėje su apsioksidavusiu ar net parūdijusu užtrauktuku yra labai abejotinas, tokį užtrauktuką labai sunku užsegti ir jis gali paprastų paprasčiausiai išsiskirti.

Taippat rinkdamiesi žvejybos krepšį ar pirkdami žvejybos kuprinę, atkreipkite dėmesį į skirtingas tokių gaminių rūšis: yra specialus žvejybinių krepšių asortimentas - tai įvairūs dviejų ir trijų dalių krepšiai su dėžėmis ir dėžutėmis kurios lengvai ištraukiamos - patogu ir lengva pasiekti jums reikiamą smulkmeną ar masalą; universalios kuprinės su apatiniu skyriumi dėžutėms; žvejybiniai krepšiai karpininkams; įvairios kuprinės ir peties krepšiai labai išpopuliarėjusiai „street fishing“ žvejybai.

Platus aukštos kokybės žvejo kuprinių ir krepšių pasirinkimas, išsirinkite norimą internetu arba atvykite į mūsų parduotuves.

Žvejo Kuprinės, krepšiai

Žvejo diržas Dragon Puikus pasiūlymas žvejams, mėgstantiems lengvą žvejybą nuo kranto. Žvejo diržas gali būti puikus liemenės ar kuprinės priedas - šiuo atveju jis yra patogus būtiniausių aksesuarų laikymui.

Kaina 29,00 €

Žvejo Kuprinės, krepšiai

KrKrepšys  žvejo Carpex Robinson 39x22x31  carpex

Kaina 48,00 €

Žvejo Kuprinės, krepšiai

Žvejo krepšys Camo Voyager Robinson 36x15x24cm 73-CM-V01 Krepšys  pagamintas iš aukštos kokybės medžiagų. Labai erdvus vidus su  paminkštinimu. Išorinėje pusėje yra 4 papildomos kišenės su užtrauktukais.

Kaina 30,90 €

Žvejo Kuprinės, krepšiai

Žvejo krepšys Camo „Voyager” XL Robinson 73-CM-V03 61x27x37cm  Labai erdvus vidus su  paminkštinimu. Išorinėje pusėje yra 4 papildomos kišenės su užtrauktukais.

Kaina 38,60 €

Liemenės žvejybai

Liemenė -kuprinė HELLS ANGLERS  Dragon  Trumpo kirpimo liemenė braidymui. Dvi didesnės kišenės ir daugybė mažesnių kišenių žvejybos reikmenims. Didelė kišenė nugaroje (kaip kuprinė).

Kaina 57,00 €

Žvejo Kuprinės, krepšiai

Žvejo krepšys Robinson Camo Predator 73-CM-P02 36x-24x29cm pagamintas iš aukštos kokybės medžiagų.  Išorinėje pusėje yra 4 papildomos kišenės su užtrauktukais. 

Kaina 30,00 €

Žvejo Kuprinės, krepšiai

Krepšys žvejui Sunset - Sunkkan 26L Tai PVC tvirtas krepšys, kuris apsaugo viską viduje nuo drėgmės ar lietaus. Krepšys žvejui galima naudoti žvejybos aksesuarams, maistui, tiesiog bet kam, ko gali prireikti išplaukiant su valtimi. 

Kaina 31,50 €

Žvejo Kuprinės, krepšiai

Šis Krepšys žvejui SERT izoliuotas krepšys leidžia gabenti visus produktus, jautrius temperatūros pokyčiams. Jis gali būti naudojamas tiek maistui, tiek jaukui konservuoti.

Kaina 29,90 €

Žvejo Kuprinės, krepšiai

Krepšys žvejui„Garbolino Altiplano GOTLH3236“ specialiai sukurtas lengvai gabenti jūsų aksesuarus, masalus ar laimikį. Idealiai tinka laikyti mažas blizges ar minkštus jaukus. 

Matmenys: 17x20x40cm

Kaina 29,90 €

Žvejo Kuprinės, krepšiai

Žvejo Krepšys Robinson Prestige Trip 37x18x22cm 72-EO-004

Kaina 37,90 €

Žvejo Kuprinės, krepšiai

Žvejo Krepšys Robinson Prestige Multi 27x12x20cm 72-EO-007

Kaina 41,90 €

Žvejo Kuprinės, krepšiai

Krepšys  žvejo Dromader Robinson 

37,5x35x11cm

Kaina 17,50 €

Žvejo Kuprinės, krepšiai

                                                                     vde-robinson-team

Profesionalus aksesuarų krepšys su dideliu pagrindiniu skyriumi, dviem šoninėmis kišenėmis ir viena priekine kišene. Neperšlampama medžiaga ir visų kišenių uždarymas stipriais užtrauktukais užtikrina tvirtą viso turinio apsaugą. Be to, didelis talpių kišenių skaičius leidžia lengvai talpinti papildomus priedus.

Kaina 42,60 €

Žvejo Kuprinės, krepšiai

Žvejo krepšys Robinson VDE-R  šlapiems tinklams / 60x60x20cm Labai patvarus šlapio tinklo krepšys, pagamintas iš storos, visiškai vandeniui atsparios EVA medžiagos, nepralaidžios vandeniui ir nemaloniems kvapams.

Kaina 33,95 €

Žvejo Kuprinės, krepšiai

Standaus audinio „Carpex“ krepšys su dangčiu ir užtrauktuku carpex

Kaina 9,90 €

Žvejo Kuprinės, krepšiai

Trikojo meškerių stovo krepšys, 57x23x10cm „Carpex 73-CA-005“  carpex

Kaina 19,90 €

Žvejo Kuprinės, krepšiai

Žvejo krepšys neperšlampamas Dragon Hell's Anglers M CJU-94-05-002 40x27x25 см padeda apsaugoti jūsų daiktus nuo drėgmės tiek nuo lietaus, tiek nuo vandens valties dugne. 

Kaina 28,90 €

Prekių katalogas

Dėklas žvejybos smulkmenoms DRAGON CHR-92-18-009 Labai patogus dėklas smulkiems aksesuarams. Nepaisant kompaktiško dydžio, jame gali būti daug naudingų dalykų.

Kaina 13,90 €

Liemenės žvejybai

Liemenė žvejui STREET FISHING TechVest liemenė su keičiamais DRAGON dėžutėmis CHR-98-13-005 Liemenė skirta žvejams, kurie su savimi pasiima labai mažai įrangos karštomis dienomis. 

Kaina 55,50 €

Žvejo Kuprinės, krepšiai

Žvejo krepšys Garbolino EXPRESS CARRYALL Naujasis „Express“ krepšių asortimentas pasižymi kokybe ir puikiu kainos ir kokybės santykiu.

Kaina 79,00 €

Žvejo Kuprinės, krepšiai

Žvejo krepšys - kuprinė Fladen 447-5 Kuprinė turi du didesnius išorinius skyrius, skirtus priedams ir meškerėms.

Kaina 56,00 €

Žvejo Kuprinės, krepšiai

Sakura  Carrybox3“ yra labai praktiškas žvejo krepšys, nes jis parduodamas su 3 didelėmis skaidriomis universaliomis dėžutėmis.

Kaina 63,50 €

Žvejo Kuprinės, krepšiai

Žvejo diržas Sert Instinct Hell’S Belt Šis prisegamas žvejo diržas turi 4 kišenes daiktams laikyti ir vidinę kišenę, kad būtų galima greitai ir lengvai pasiekti priedus.

Kaina 15,30 €

Žvejo Kuprinės, krepšiai

Žvejo kuprinė Sakura Chest Packer 2.0 „Sakura“ kuprinės ir krepšio derinys, kurio priekyje yra dvi didelės pakuotės, kuriose kartu yra 6 daiktadėžės ant vartotojo krūtinės ir 2 didelės neperšlampamos užsegamos kišenės galinėje kuprinėje.

Kaina 75,40 €

Žvejo Kuprinės, krepšiai

Tvirta ir neperšlampama Žvejo kuprinė Sakura Hiker Pack 2dalių, klasikinė kuprinė ir priekinė krūtinės krepšys. 

Kaina 105,50 €

Liemenės žvejybai

Gamintojas: GOLDEN CATCH

Paskirtis: muselinė meškere, spiningavimas

Sezonas: žiema, vasara, pusiau sezonas

Tipas: Žvejybos liemenės

Kaina 74,90 €

Žvejo Kuprinės, krepšiai

Praktiškas masalo krepšys iš tvirtos medžiagos. Su 3 dideliais skyriais, kuriuose iš viso telpa 33 masalai.

Kaina 32,00 €

Filtruoti pagal

Kaina
Gamintojai
Daugiau Mažiau
Filtruoti