Filtruoti:

Įjungti filtrai
Žvejo Kuprinės, krepšiai

Žvejo Kuprinės, krepšiai

Šiuolaikinė žvejyba yra tokia įvairi, o įrankių ir reikmenų yra tiek daug, tad net ir neprofesionaliems žvejams visa tai reikia kažkur sudėti ir saugoti bei patogiai gabenti, tuo pačiu viskas turėtų būti po ranka, kad greitai rastumėte tinkamą voblerį, valą, kabliuką ar kitą smulkmeną. Žvejybinės įrangos saugojimui ir tr...

Žvejo Kuprinės, krepšiai

Šiuolaikinė žvejyba yra tokia įvairi, o įrankių ir reikmenų yra tiek daug, tad net ir neprofesionaliems žvejams visa tai reikia kažkur sudėti ir saugoti bei patogiai gabenti, tuo pačiu viskas turėtų būti po ranka, kad greitai rastumėte tinkamą voblerį, valą, kabliuką ar kitą smulkmeną. Žvejybinės įrangos saugojimui ir transportavimui puikiausiai tinka žvejybos reikmenų kuprinės ir krepšiai, sau tinkamą galite pasirinkti pagal kelis kriterijus:

Talpa ir funkcionalumas:. Jei turite daug įvairių dydžių įrankių ir reikmenų ir ketinate keliauti į žvejybą ne vienai dienai turėtumėte pasirinkti modernią kuprinę su daugybe skyrių ir kišenių.  Jei įrankių nėra daug, nusipirkite paprastą ir patikimą žvejybos krepšį su dviem ar trim papildomom kišenėm. Atskirai pažymime žvejybines kuprines ir krepšius su keičiamomis dėžutėmis. Tai ne tik patogu, bet ir naudinga, nes nusipirkę vieną kuprinę ar krepšį ir keletą keičiamų dėžučių, galite greitai pasiruošti naujai žvejybai, tiesiog pakeisdami dėžes pagal planuojamos žvejybos poreikius. Krepšio patogums yra labai svarbus, todėl atkreipkite dėmesį į pečių diržus, jei tai yra žvejybos kuprinė, ar į krepšio rankenas ir peties diržą. Patikrinkite, kiek pertvarų yra krepšyje ar kuprinėje, nes ten turite laisvai sudėti daiktus, o ne sgrūsti juos per jėgą, tai galiausiai sugadins krepšį ar kuprinę. Išorinės kišenės - tai taip pat svarbu, kuo jų daugiau, tuo geriau, nes į jas galima sutalpinti daug dėžučių su smulkmenomis ir svarbiausia, jos yra greitai pasiekiamos.

Medžiaga: visada  rinkitės žvejybinį krepšį ar kuprinę pasiūtą iš vandeniui nepralaidžios ir plyšimui atsparios medžiagos, nes kas žino, kur galite nukeliauti ir kokioj laukinėj gamtoj galite atsidurti. Taip pat nepamirškite apie gerą krepšio ar kuprinės vidinio pamušalo kokybę, nes ten saugosite įvairius žvejybinius reikmenis. Būtinai atkreipkite dėmesį į siūles ir siūlus kuriais j susiūtos. Aktyviai naudojant žvejybos krepšį ar kuprinė, periodiškai, jame būna daug žvejybos reikmenų, taigi ir svorio, o visa apkrova labiausiai  veikia siūles. Jei siūlai yra ploni, jie nusidėvės ir nutruks, o siūlė iširs, ir jūs netgi galite ką nors pamesti iš savo žvejybos reikmenų. Krepšiai taisomi, žinoma, tai nėra brangu, tačiau kodėl vargintis dėl nereikalingų dalykų? Pigi kuprinė ar krepšys… maža kaina neturėtų būti pasiteisinimas dėl prastos  kokybės, geriau rinktis brangesnius, bet geros kokybės ilgaamžius gaminius.

Furnitūra: sagtys, dirželiai, diržai ir rankenos turi būti geros kokybės, užtrauktukai – plastmasiniai ar metaliniai? Rekomenduojame rinktis kokybiškus plastikinius, nes krepšys ar kuprinė žvejybai anksčiau ar vėliau sušlaps, o metalas, kaip žinote, turi oksidacijos ypatumą...O malonumas laikyti žvejybos aksesuarus kuprinėje su apsioksidavusiu ar net parūdijusu užtrauktuku yra labai abejotinas, tokį užtrauktuką labai sunku užsegti ir jis gali paprastų paprasčiausiai išsiskirti.

Taippat rinkdamiesi žvejybos krepšį ar pirkdami žvejybos kuprinę, atkreipkite dėmesį į skirtingas tokių gaminių rūšis: yra specialus žvejybinių krepšių asortimentas - tai įvairūs dviejų ir trijų dalių krepšiai su dėžėmis ir dėžutėmis kurios lengvai ištraukiamos - patogu ir lengva pasiekti jums reikiamą smulkmeną ar masalą; universalios kuprinės su apatiniu skyriumi dėžutėms; žvejybiniai krepšiai karpininkams; įvairios kuprinės ir peties krepšiai labai išpopuliarėjusiai „street fishing“ žvejybai.

Platus aukštos kokybės žvejo kuprinių ir krepšių pasirinkimas, išsirinkite norimą internetu arba atvykite į mūsų parduotuves.

Daugiau
puslapyje