Išpardavimas

Daugiafunkcinės replės

Daugiafunkcinės replės iš AISI 420 plieno Herbertz

Bazinė kaina 32,20 € Kaina 28,98 €
 • −10%

Mačetės - kirviai

Pagrindinis šio Herbertz didelio peilio-mačetės svoris yra priekyje, kaip būdinga bolo mačetėms. Aštriai šlifuoti AISI 420 nerūdijančio plieno ašmenys papuošti angomis. Šiek tiek išlenkta Tagayasan medinė rankena patogiai telpa rankoje. Parduodamas su juodu nailono apvalkalu.

Bazinė kaina 58,00 € Kaina 52,20 €
 • −10%

Fiksuotos geležtės peiliai

Herbertz fiksuotos geležtės peilis su puikiu kainos ir kokybės santykiu. Juodai padengti peilio ašmenys, pagaminti iš nerūdijančio AISI 420 plieno, turi praktiškus dantytus ašmenis. Ergonomiškos formos plastikinėje rankenoje yra atraminis elementas, kuris patikimai apsaugo nuo rankos nuslydimo į ašmenis. Pridedamas juodas plastikinis apvalkalas su įvairiomis tvirtinimo galimybėmis.

Bazinė kaina 28,00 € Kaina 25,20 €
 • −10%
 • Nauja

Daugiafunkcinės replės

„Herbertz“ daugiafunkcinėse replėse yra paslėpta daug įvairių įrankių, kurie yra su titano danga ir jos turi patrauklią išvaizdą - medžio dangą. Įrankius sudaro: spyruoklinės adatinės replės su vielos pjaustyklėmis, peilio ašmenys ir įdėklo užrakto medžio pjūklas, atsuktuvas su butelių atidarytuvu, dildė, skardinių atidarytuvas su vielos nuėmimo įpjova, yla, kilpa ir Phillips atsuktuvas. Nerūdijančio plieno kišeninės replės ir nailoninis dėklas su diržo kilpa suteikia daugybę transportavimo galimybių.

Bazinė kaina 49,00 € Kaina 44,10 €
 • −10%

Didelis kišeninis peilis

Šis Herbertz kišeninis peilis turi juodus dengtus ašmenis, pagamintus iš nerūdijančio AISI 420 plieno. Įdėklo užrakto mechanizmas patikimai užfiksuoja ašmenis darbinėje padėtyje. Ergonomiškos formos rankeną sudaro raudoni anoduoti nerūdijančio plieno įdėklai ir struktūriniai rankenos apvalkalai iš juodo plastiko. Juodas nerūdijančio plieno kišeninis segtukas ir į rankenos konstrukciją įsriegtas dirželis - papildo šį kišeninį peilį unikaliomis savybėmis.

Bazinė kaina 14,90 € Kaina 13,41 €
 • −10%

Didelis kišeninis peilis

Ant rankenos pavaizduotas logotipas rodo, kad tai tikras Herbertz kišeninis peilis. Ašmenys, pagaminti iš aukštos kokybės plieno 440, po atidarymo užrakinami galiniu užraktu. Ant rankenos yra žalvario plokštės, kokobolo apvalkalai ir nikelio sidabro atramos. Pirštų grioveliai užtikrina saugią rankų padėtį.

Bazinė kaina 54,00 € Kaina 48,60 €
 • −10%

Didelis kišeninis peilis

Šis kišeninis peilis iš Herbertz yra juodai dengtais ašmenimis iš nerūdijančio AISI 420 plieno. Peilį galima nustatyti į darbinę padėtį, naudojant nykščio kaiščius iš abiejų pusių, ir jis yra patikimai užfiksuotas įdėkle. Žalias ir sidabro spalvos anoduoto aliuminio rankenos korpusas patogus laikyti. Juodas diržo segtukas leis peilį pritvirtinti prie diržo.

Bazinė kaina 11,90 € Kaina 10,71 €
 • −10%

Didelis kišeninis peilis

„Herbertz“ tvirtas kišeninis peilis su užraktu, kuris tvirtai užsifiksuoja sulenkus. Peilyje yra aliuminio rankenos korpusas su aukso spalvos dekoracijomis ir blizgus poliruotas peiliukas, pagamintas iš nerūdijančio plieno AISI 420. Peilį galima greitai perkelti į darbinę padėtį dėl abiejose pusėse esančių nykščio smeigių. Nerūdijančio plieno diržo segtukas parduodamas kartu.

Bazinė kaina 18,00 € Kaina 16,20 €
 • −10%

Didelis kišeninis peilis

Šis Herbertz kišeninis peilis sujungia modernų dizainą ir klasikines medžiagas. Iš nerūdijančio plieno AISI 420 pagamintas kišeninis peilis su satino apdaila ir vinies įpjova, atidarius, patikimai užfiksuojamas galinis užraktas. Plona rankena yra pagamintos iš gražiai dekoruotos Pakka medienos. Nerūdijančio plieno diržo segtukas yra komplekte.

Bazinė kaina 29,00 € Kaina 26,10 €
 • −10%

Didelis kišeninis peilis

Šis kišeninis Herbertz peilis iš karto patraukia akį savo neįprastu dydžiu. Iš nerūdijančio plieno AISI 440 pagaminti ašmenys turi puikią dviejų atspalvių apdailą. Nykščio diskas, kurį prireikus galima lengvai išimti, leidžia išskleisti peilį viena ranka. Įdėklo užraktas patikimai užfiksuoja ašmenis darbinėje padėtyje. Rankena suteikia pakankamai vietos net ir didžiausioms rankoms. Tip Up kišeninis diržo segtukas gali būti tvirtinamas kairėje arba dešinėje. Komplekte yra juodo nailono dėklas.

Bazinė kaina 54,50 € Kaina 49,05 €
 • −10%

Didelis kišeninis peilis

Naudojant šį Herbertz kišeninį peilį, pirmiausia akį patraukia daugybė kaukolių. Plonas peiliukas, pagamintas iš nerūdijančio AISI 420 plieno, gali būti atidaromas ir patikimai užfiksuotas įdėklo užraktu. Rankena iš nerūdijančio plieno turi naudingą kišeninį segtuką.

Bazinė kaina 29,90 € Kaina 26,91 €
 • −10%

Didelis kišeninis peilis

Dviejų atspalvių dizaino Herbertz kišeninis peilis turi AISI 420 nerūdijančio plieno ašmenis su mėlyna/juoda danga. Toks dizainas tęsiasi aliuminio rankenos korpuse. Aiškiai matomos nerūdijančio plieno plokštės ir įdėklai, kurie kartais išsikiša virš korpusų, sukuria tam spalvinį kontrastą. Kartu yra kišeninis segtukas.

Bazinė kaina 15,90 € Kaina 14,31 €
 • −10%

Didelis kišeninis peilis

Šis kišeninis Herbertz peilis siūlo įdomų medžiagų derinį su AISI 420 nerūdijančio plieno ašmenimis, nerūdijančio plieno atramomis ir riešutmedžio rankenomis. Ašmenys yra su įspaustu dekoratyviniu motyvu. Plokštės, įskaitant įdėklą, diržo segtuką ir varžtines jungtis, padengtos apsaugine juoda danga ir užbaigia harmoningą bendrą vaizdą.

Bazinė kaina 24,50 € Kaina 22,05 €
 • −10%

Vidutinio dydžio kišeninis peilis

Su šia serija Herbertz siūlo plonus ir kompaktiškus kišeninius peilius iš nerūdijančio plieno medžioklės tema. Ašmenys, pagaminti iš išgaamžiško AISI 420 nerūdijančio plieno, dera su nerūdijančio plieno rankenos korpusu. Abu elementai puošti šerno motyvais. Integruotas įdėklo užraktas, skirtas pritvirtinti ašmenis darbo metu, kad peilis išliktų norimoje pozicijoje. Kartu su diržo segtuku.

Bazinė kaina 20,90 € Kaina 18,81 €
 • −10%

Didelis kišeninis peilis

Klasikinis Herbertz kišeninis peilis. AISI 420 nerūdijančio plieno ašmenys turi vinių įpjovą, kad būtų lengviau atidaryti peilį į darbinę padėtį. Patikrintas užrakto mechanizmas patikimai užfiksuoja ašmenis vietoje. Rankena iš pakka medienos yra patogi laikyti. Nerūdijančio plieno diržo segtukas ir virvelės anga - papildomos šio kišeninio peilio savybės.

Bazinė kaina 24,50 € Kaina 22,05 €
 • −10%

Didelis kišeninis peilis

Šis plonas Herbertz kišeninis peilis yra itin patogus naudoti. Satino apdaila yra pagaminta iš AISI 440 nerūdijančio plieno. Plokštės, slydimo jungtis, galinė spyruoklė ir rankenos korpusas iš kokobolo medienos yra dailiai apdailintos ir sudaro darnų vienetą.

Bazinė kaina 35,90 € Kaina 32,31 €
 • −10%

Didelis kišeninis peilis

Šis klasikinis, elegantiškas Herbertz kišeninis peilis su funkcionaliu, plokščiu šlifavimu turi satino apdailos ašmenis, pagamintus iš aukštos kokybės AISI 440 nerūdijančio plieno. Atidarius ašmenis, peilio ašmenis patikimai užfiksuoja galinis užraktas. Tvarkingai prigludę nerūdijančio plieno atramos derinamos su rankenėlėmis iš alyvmedžio ir sudaro harmoningą bendrą vaizdą.

Bazinė kaina 41,30 € Kaina 37,17 €
 • −10%

Didelis kišeninis peilis

Įspūdingos išvaizdos Herbertz kišeninis peilis. Iš dalies juodai padengtas AISI 420 nerūdijančio plieno peiliukas puoštas patraukliu raštu ir gali būti lengvai atidaromas su nykščiu iš abiejų pusių. Užrakinamas naudojant patikrintą įdėklo užrakto mechanizmą. Ergonomiškos formos rankeną su plastiko ir aliuminio intarpų deriniu patogu laikyti. Pagalvota ir apie praktišką diržo segtuką.

Bazinė kaina 14,90 € Kaina 13,41 €
 • −10%

Didelis kišeninis peilis

Klasikinis Herbertz kišeninis peilis su puikiu medžioklės motyvu. Poliruotas peiliukas, pagamintas iš nerūdijančio AISI 420 plieno, turi įpjovas pirštams ir gėlių lazerinį graviravimą ant ricasso. Galinis užraktas patikimai užfiksuoja ašmenis. Gėlių raštas tęsiasi metaliniuose ergonomiško dizaino rankenos atramose ir vizualiai dera su elnio motyvu ant plastikinių rankenų.

Bazinė kaina 23,50 € Kaina 21,15 €
 • −10%

Didelis kišeninis peilis

Šis didelis Herbertz kišeninio peilis yra itin patogus naudoti. Dviejų atspalvių apdaila turi naudingus ašmenų griovelius galiniame trečdalyje ir yra atspari rūdijimui dėl naudojamo AISI 420 plieno. Įdėklo užraktas užtikrina, kad ašmenys būtų patikimai užfiksuoti vietoje. Didelio dydžio rankenos yra iš juodo, neslidaus plastiko ir žalio, tvirto plastiko. Jie sujungiami liejimo procese. Anga virvelei ir juodas nerūdijančio plieno kišeninis segtukas - papildomos peilio savybės.

Bazinė kaina 21,90 € Kaina 19,71 €
 • −10%

Didelis kišeninis peilis

Tvirtas kišeninis peilis iš Herbertz. Ašmenys yra pagaminti iš nerūdijančio AISI 420, aukštos kokybės plieno. Rėmo užraktas patikimai užfiksuoja ašmenis atviroje padėtyje. Nerūdijančio plieno rankenos korpusas prisukamas ant raudonos spalvos anoduotų plokščių. Praktiškas kišeninis segtukas papildo įrangą.

Bazinė kaina 22,50 € Kaina 20,25 €
 • −10%

Didelis kišeninis peilis

Su šiuo modeliu Herbertz siūlo džentelmeniško stiliaus kišeninį peilį. Peilis pagamintas iš AISI 420 nerūdijančio plieno ir turi papildomą juodą dangą. G-10 yra derinamas su Pakka mediena rankeninos korpuse ir sujungtas, kad sudarytų darnų vienetą. Galinis užraktas suteikia reikiamą atramą dirbant.

Bazinė kaina 27,90 € Kaina 25,11 €
 • −10%

Didelis kišeninis peilis

Pagrindinis šio galingo Herbertz kišeninio peilio akcentas neabejotinai yra skorpionas ant priekinės rankenos. Peilio rankena, kuri yra visiškai juoda,  iš anoduoto aliuminio ir tvirtą geležtė, pagaminta iš nerūdijančio plieno AISI 420, kurią galima greitai perkelti į darbinę padėtį dėl abiejose pusėse esančių nykščių kaiščių. Juoda ašmenų danga apsaugo ašmenis nuo korozijos. Įrangą papildo įdėklo užrakto ašmenų užraktas ir juodas diržo segtukas.

Bazinė kaina 29,95 € Kaina 26,96 €
 • −10%

Mačetės - kirviai

Ši Herbertz mačetė yra galinga ir stabili. Ji pagaminta iš AISI 420 nerūdijančio plieno, kurio ašmenys paliekami kalto pavidalo. Rankenai iš abiejų pusių naudota vyšnios mediena, kuri dėl įdubimų ir pirštų apsaugos užtikrina saugų sukibimą dirbant. Komplekte yra tvirtas odinis apvalkalas ir ugnies starteris.

Bazinė kaina 57,90 € Kaina 52,11 €
 • −10%

Medžiokliniai peiliai

Masyvus Herbertz medžioklinis peilis turi 79 sluoksnių Damasko ašmenis su anglies plieno šerdimi ir kaltiniais nerūdijančio 3Cr13 plieno sluoksniais. Tvirtas atraminis elementas ir pirštų įdubimai užtikrina patikimumą peilio naudojimo metu. Tamsi pakka medinė rankena su Herbertz emblema dera su tamsiu peiliuku. Komplekte yra odinis diržo apvalkalas.

Bazinė kaina 99,90 € Kaina 89,91 €
 • −10%

Mėtymui skirti peiliai

Herbertz peilis, skirtas mėtymui, pagamintas iš nerūdijančio AISI 420 plieno, yra 24 cm ilgio ir 5,5 mm storio. Į komplektą įeina nailoninis apvalkalas.

Bazinė kaina 29,00 € Kaina 26,10 €
 • −10%

Mėtymui skirti peiliai

Herbertz peilių rinkinys, skirtas mėtymui, pagamintas iš nerūdijančio AISI 420 plieno. Į komplektą įeina nailoninis apvalkalas.

Bazinė kaina 27,00 € Kaina 24,30 €
 • −10%

Turistiniai peiliai

Su šiuo modeliu Herbertz siūlo tvirtą turistinį peilį su AISI 420 nerūdijančio plieno ašmenimis kasdieniniam naudojimui. Rankena, pagaminta iš neslystančio plastiko-gumos derinio, užtikrina patikimą sukibimą dirbant. Kaip papildomas priedas rankenoje integruotas stiklo daužiklis. Kartu su peiliu yra plastikinis apvalkalas laikymui ir transportavimui.

Bazinė kaina 14,90 € Kaina 13,41 €
 • −10%

Vidutinio dydžio kišeninis peilis

Nebrangus turisto įrankių komplektas. Maži, patogūs ir funkcionalūs stovyklavimo stalo įrankiai, pagaminti iš AISI 420 nerūdijančio plieno, telpa į bet kurią kuprinę ar iškylos ​​​​krepšelį. Rinkinys lengvai išardomas į dvi dalis ir be šakutės, peilio ir šaukšto yra ir kitų įrankių: kamščiatraukis, butelių atidarytuvas, skardinių atidarytuvas, yla. Rinkinys yra nailoniniame dėkle su diržo kilpa, kad būtų lengva ir patogu nešiotis.

Bazinė kaina 14,50 € Kaina 13,05 €
 • −10%

Kepurės žvejybai

Bazinė kaina 8,00 € Kaina 7,20 €
 • −10%

Kepurės su snapeliu

Beisbolo Kepurė suaugusiems JACK WOLFSKIN ADVENTURE

Mėlynos spalvos  Jack Wolfskin

Bazinė kaina 17,95 € Kaina 16,16 €
 • −10%

Kepurės su snapeliu

Vėjui atspari BIKE COMMUTE kepurė apsaugo jūsų galvą nuo vėjo ir lietaus. TEXASHIELD audinys yra atsparus vėjui, vandeniui ir yra šiltas, pagamintas iš perdirbtų sintetinių pluoštų. Kvėpuoti leidžiantis TEXADRI pamušalas greitai džiūsta ir pasižymi kvapą slopinančiomis savybėmis. Šviesą atspindintis logotipo ant kepurės priekio sukuria modernų įvaizdį.

Bazinė kaina 26,95 € Kaina 24,26 €
 • −10%
 • Nauja

Kepurės su snapeliu

Jei norite skrybėlės nuo saulės savo atostogoms ar stilingo aksesuaro kas dienai, Jack Wolfskin BRAND kepurė visada stilingas pasirinkimas. Dėl ekologiškos medvilnės ir patogaus tinklelio derinio šią beisbolo kepuraitę labai patogu dėvėti. Prakaito juosta sugeria drėgmę ir greitai džiūsta. Kepurės dizainas atrodo moderniai, priekyje yra Jack Wolfskin logotipas.

Bazinė kaina 29,95 € Kaina 26,96 €
 • −10%
 • Nauja

Kepurės su snapeliu

Jack Wolfskin STRAP kepurė su snapeliu suteikia lengvą apsaugą nuo saulės ir puikiai tinka labai šiltoms dienoms. TEXADRI audinys sugeria prakaitą ir išstumia jį į išorę, kur jis gali greitai išdžiūti. Pagaminta iš dalinai perdirbtų medžiagų, audinys turi savybių, kurios sumažina nemalonų kvapą. Kepurės dydis gali būti reguliuojamas gale.

Bazinė kaina 26,95 € Kaina 24,26 €
 • −10%
 • Nauja

Kepurės su snapeliu

USON CAP yra pagrindinis aksesuaras, skirtas kasdieniam dėvėjimui ar šventinei apsaugai nuo saulės, o priekyje yra didelis prekės ženklo Jack Wolfskin logotipas, suteikiantis papildomų privalumų. Audinys pagamintas iš iš dalies perdirbtų medžiagų. Jis sugeria prakaitą ir greitai džiūsta. Speciali MICROBAN technologija sumažina nemalonaus kvapo susidarymą.

Bazinė kaina 29,95 € Kaina 26,96 €
 • −10%
 • Nauja
2 spalvos

Kepurės su snapeliu

Kepurė su snapeliu Carpex

Bazinė kaina 5,00 € Kaina 4,50 €
 • −10%

Kepurės su snapeliu

Kepurė su snapeliu Fladen AW Camou kamufliažinė, puikiai tinka žūklėje, bet ją galima devėti bet kur. 

Bazinė kaina 8,90 € Kaina 8,01 €
 • −10%

Kepurės žvejybai

Garbolino kepurė su snapeliu. Kepurė yra modernaus klasikinio dizaino, mėlynos spalvos.

Bazinė kaina 9,90 € Kaina 8,91 €
 • −10%

Kepurės žvejybai

Garbolino kepurė su snapeliu. Kepurė yra modernaus klasikinio dizaino, mėlynos spalvos.

Bazinė kaina 8,50 € Kaina 7,65 €
 • −10%

Kepurės žvejybai

Garbolino kepurė su snapeliu. Kepurė yra modernaus klasikinio dizaino, chaki spalvos.

Bazinė kaina 8,50 € Kaina 7,65 €
 • −10%

Kepurės žvejybai

Garbolino kepurė su snapeliu. Kepurė yra modernaus klasikinio dizaino juodos spalvos ir auksinės spalvos detalių derinys.

Bazinė kaina 12,90 € Kaina 11,61 €
 • −10%

Kepurės su snapeliu

Chaki spalvos Beisbolo Kepurė JACK WOLFSKIN BASEBALL CAP Jack Wolfskin

Art.NR. 1900671

Bazinė kaina 19,95 € Kaina 17,96 €
 • −10%

Kepurės su snapeliu

Klasikinė kepurė BASEBALL CAP yra pagaminta iš organinės medvilnės, todėl yra pralaidi orui, lengva ir ypač patogi. Ją privalo turėti ne tik natūralių pluoštų gerbėjai!  

 Jack Wolfskin

Night Blue #1900671-1010561

Bazinė kaina 19,95 € Kaina 17,96 €
 • −10%

Kepurės su snapeliu

Klasikinė Kepurė su snapeliu BASEBALL CAP yra pagaminta iš organinės medvilnės, todėl yra pralaidi orui, lengva ir ypač patogi. Ją privalo turėti ne tik natūralių pluoštų gerbėjai!  

Jack Wolfskin

Dark Steel #1900671-6032561

Bazinė kaina 19,95 € Kaina 17,96 €
 • −10%

Kepurės su snapeliu

Klasikinė kepurė BASEBALL CAP yra pagaminta iš organinės medvilnės, todėl yra pralaidi orui, lengva ir ypač patogi. Ją privalo turėti ne tik natūralių pluoštų gerbėjai! 

 Jack Wolfskin

Tulip Red #1900671-2058561

Bazinė kaina 19,95 € Kaina 17,96 €
 • −10%

Kepurės su snapeliu

Klasikinė kepurė su snapeliu BASEBALL CAP yra pagaminta iš organinės medvilnės, todėl yra pralaidi orui, lengva ir ypač patogi. Ją privalo turėti ne tik natūralių pluoštų gerbėjai!  

 Jack Wolfskin

Art.NR. 1900671

Bazinė kaina 19,95 € Kaina 17,96 €
 • −10%

Kepurės su snapeliu

 • Beisbolo kepurė
 • labai lengva
 • kvėpuojanti
 • drėgmę reguliuojanti
Bazinė kaina 22,95 € Kaina 20,66 €
 • −10%

Kepurės su snapeliu

Kepurė su snapeliu JACK WOLFSKIN ECOSPHERE BASE CAP yra neperšlampama, vandeniui nepralaidi kepurė. Jei lietus pradės lyti, ši neperšlampama beisbolo kepurė su snapeliu apsaugos jūsų galvą nuo lietaus. O jei dangus giedras ir pasidarys šiek tiek šilčiau, greitai džiūstantis audinys atsikratys prakaito.

Black #1908361-6000003

Bazinė kaina 34,95 € Kaina 31,46 €
 • −10%

Kepurės su snapeliu

Kepurė su snapeliu JACK WOLFSKIN ECOSPHERE BASE CAP yra neperšlampama, vandeniui nepralaidi kepurė.  Jei lietus pradės lyti, ši neperšlampama beisbolo kepurė su snapeliu apsaugos jūsų galvą nuo lietaus. O jei dangus giedras ir pasidarys šiek tiek šilčiau, greitai džiūstantis audinys atsikratys prakaito.

Night Blue #1908361-1010003

Bazinė kaina 34,95 € Kaina 31,46 €
 • −10%

Kepurės su snapeliu

Beisbolo Kepurė su snapeliu JACK WOLFSKIN HERITAGE. Kepurės gale esantis tinklelis leidžia orui cirkuliuoti ir vėsina Jūsų galvą, o priekinė kepurės dalis iš organinės medvilnės suteiks patogumo ir malonumo jausmą.

Jack Wolfskin

Dark Steel #1905621-6032561

Bazinė kaina 22,95 € Kaina 20,66 €
 • −10%

Kepurės su snapeliu

Beisbolo Kepurė su snapeliu JACK WOLFSKIN HERITAGE. Kepurės gale esantis tinklelis leidžia orui cirkuliuoti ir vėsina Jūsų galvą, o priekinė kepurės dalis iš organinės medvilnės suteiks patogumo ir malonumo jausmą.

Jack Wolfskin

Ocean Wave #1905621-1588561

Bazinė kaina 22,95 € Kaina 20,66 €
 • −10%

Kepurės su snapeliu

Beisbolo Kepurė su snapeliu JACK WOLFSKIN HERITAGE. Kepurės gale esantis tinklelis leidžia orui cirkuliuoti ir vėsina Jūsų galvą, o priekinė kepurės dalis iš organinės medvilnės suteiks patogumo ir malonumo jausmą.

Jack Wolfskin

Dark Steel #1905621-6032561

Bazinė kaina 22,95 € Kaina 20,66 €
 • −10%

Kepurės su snapeliu

Jei dieną einate į lauką, o medžiai linguoja, įsitikinkite, kad turite su savimi „HUNTINGTON“ kepurę su snapeliu. Ši stilinga beisbolo kepurė yra neperpučiama vėjo ir turi sulankstomą snapelį, todėl visada rasite jai vietos savo kuprinėje ar striukės kišenėje.

Sand Dune #1907552-5605

Bazinė kaina 24,95 € Kaina 22,46 €
 • −10%

Kepurės su snapeliu

kai lauke jau vėsu vaikščioti pakrante ir pučia vėjas su SUMMER STORM  kepure su snapeliu jums bus šilčiau, nes ji atspari vėjui ir apsaugos nuo neigiamų saulės spindulių. SPF +40

 Jack Wolfskin

Emerald Green #1907751-4078

Bazinė kaina 19,95 € Kaina 17,96 €
 • −10%

Kepurės su snapeliu

kai lauke jau vėsu vaikščioti pakrante ir pučia vėjas su SUMMER STORM  kepure su snapeliu jums bus šilčiau, nes ji atspari vėjui ir apsaugos nuo neigiamų saulės spindulių. SPF +40

Phantom #1907751-6350

Bazinė kaina 19,95 € Kaina 17,96 €
 • −10%

Kepurės su snapeliu

Kepurė su snapeliu JACK WOLFSKIN SUPPLEX CANYON - kepurė, apsaugonti nuo pavojingų saulės spindulių ne tik galvą, bet ir kaklą jums pravers net ir ten, kur nėra jokio pavėsio.

 Jack Wolfskin

Bazinė kaina 34,95 € Kaina 31,46 €
 • −10%

Kepurės su snapeliu

Kepurė su snapeliu JACK WOLFSKIN SUPPLEX CANYON - kepurė, apsaugonti nuo pavojingų saulės spindulių ne tik galvą, bet ir kaklą jums pravers net ir ten, kur nėra jokio pavėsio.

 Jack Wolfskin

Bazinė kaina 34,95 € Kaina 31,46 €
 • −10%

Kepurės su snapeliu

Kepurė medžiotojui Fladen Hunting su Oranžinės spalvos juostele kepurė su snapeliu puikiai tinka medžioklėje.

Bazinė kaina 9,50 € Kaina 8,55 €
 • −10%

Kepurės su snapeliu

Klasikinė kepurė su snapeliu, pagaminta iš aukštos kokybės medvilnės su tankiu pynimu.

Bazinė kaina 6,90 € Kaina 6,21 €
 • −10%

Kepurės su snapeliu

Klasikinė kepurė su snapeliu, pagaminta iš aukštos kokybės medvilnės su tankiu pynimu.

Bazinė kaina 7,90 € Kaina 7,11 €
 • −10%