Ritės spiningui

Galima užtikrintai teigti, kad Ritės spiningui yra populiariausios žvejybinės ritės, jos idealiai tinka spiningavimui ir taip pat puikiai pritaikomos kitiems žvejybos būdams. Atliekant metimą valas nuo tokios ritės būgnelio slysta laisvai, be ritės būgnelio sukimosi, o „barzdos“ susidarymo rizika yra minimali. Beinercinės ritės būna su uždaru, pusiau uždaru ar atviru būgneliu,...

Galima užtikrintai teigti, kad Ritės spiningui yra populiariausios žvejybinės ritės, jos idealiai tinka spiningavimui ir taip pat puikiai pritaikomos kitiems žvejybos būdams. Atliekant metimą valas nuo tokios ritės būgnelio slysta laisvai, be ritės būgnelio sukimosi, o „barzdos“ susidarymo rizika yra minimali. Beinercinės ritės būna su uždaru, pusiau uždaru ar atviru būgneliu, populiariausios ir plačiausiai gaminamos beinercinės ritės su atviru būgneliu. Beinercinė ritė leidžia žvejoti ne tik pačiais lengviausiais mikromasalais ar ultralengvomis sistemėlėmis, bet gali būti naudojama ir trofėjinių žuvų žvejybai, viskas priklauso nuo ritės modelio, konstrukcijos ir dydžio, visos  šio tipo ritės turi priekinį, galinį ar kombinuotą frikcinį stabdį, kuris, tinkamai sureguliuotas, apsaugo valą nuo nutrūkimo.

Paprastai ant ritės korpuso ir būgnelio nurodomos jos charakteristikos ir reikalinga informacija: pavyzdžiui skirtingo storio valo talpa. Jei nurodyta: 0,25 / 200 0,30 / 150 0,40 / 100, tai reiškia, kad ant ritės būgnelio galima suvynioti 200 m 0,25 mm storio valo,  atitinkamai 150 m 0,30 mm  ir  100 m 0,4 mm storio valo. Taip pat ant ritės korpuso nurodomas perdavimo ir guolių skaičius. Guolių skaičius skirtingose ​​ritėse gali būti skirtingas ir svyruoti nuo 1 iki 12 ar daugiau. Guoliai turi įtakos mechanizmo sukimosi  sklandumui ir patikimumui, kai jie sudyla ar surūdija (dėl netinkamo naudojimo ar priežiūros), ritė gali sugesti. Didesnėms žuvims gaudyti naudojamos ritės su mažesniu perdavimo skaičiumi 1:4,1 ar 1:4,3, ritės su tokiu ar panašiu perdavimo santykiu priklauso jėgos ritėms, o didesnio greičio santykio ritės pasižyminčios dideliu perdavimo santykiu: 1:6,3; 1:7,1 ir aukštesniu valo suvyniojimo greičiu ir yra labiau tinkamos plūdinei ar method feeder žvejybai, santykinai nesunkiomis šėrklėmis. Universaliausias variantas yra ritės, kurių perdavimo skaičius  yra artimas 1: 5,2.

Įsigykite norimą beinercinę ritę internetu, arba atvykite į mūsų parduotuves.

Match ritės

Šiuolaikinė "greita" ritė, kurios perdavimo santykis yra 6.2:1, pagaminta pagal "V" koncepciją (išlengvinta). Ritė skirta spiningavimui, daugiausia "street fishing" stiliaus propoguotojams, bet puikiai tinka ir "match" tipo arba boloninei žvejybai su plūde.

 • Guolių kiekis - 3+1,
 • Svoris, g - 264,
 • Perdavimo skaičius - 1,6:2,
 • Būgnelio talpa, mm / m - 0,20 / 150
Kaina 39,00 €

  Ritės spiningui

  Spininginė Ritė Robinson DUAL MG 307 Unikali dviejų greičių beinercinė ritė Robinson DUAL MG 307 veikia išties puikiai, labai tiksliai sumontuoti pagrindiniai ritės mechanizmai gaminami iš geriausių medžiagų: perdavimo pavara iš žalvario ir duraliuminio, guoliai - su keramine danga.

  Kaina 66,00 €

   Ritės spiningui

   Ritė Robinson PULSAR 1020/1025/1030 Moderni ir ypač elegantiška dešimties guolių ritė su priekiniu, labai tiksliu stabdžiu, skirta spiningavimui.

   Kaina 59,50 €

    Ritės spiningui

    Moderni spininginė ritė Robinson DAKOTA FD su priekine stabdymo sistema skirta žvejoti spiningu. Aukštos klasės guoliai, tikslus mechanizmas ir puiki surinkimo kokybė.

    Kaina 29,00 €

     Universalios ritės

     Ritė Robinson MAGNETIC RD Trys universalios ritės modeliai su galiniu stabžiu, grafito korpusu. Rekomenduojama žvejoti dugninei žvejybai ir spiningu.

     Kaina 14,50 €

      Karpinės ritės

      Karpinė  Ritė Byron Bait Control 40 - puiki ritė karpių žvejybos entuziastams ir tikriems feederio gerbėjams, ritė kur puikiai suderintas kainos ir kokybės santykis.

      Kaina 54,00 €

       Ritės spiningui

       Ritė Byron Spin Control 2SC 20 patikima ir kokybiška austrų kompanijos "Byron" ritė skirta visų pirma spiningavimui.

       Kaina 55,00 €

        Ritės spiningui

        Ritė Byron Spin Control 2SC 30 visų pirma yra skirta spiningavimui. Šios ritės mechanizmas veikia patikimai ir tiksliai. Preciziška priekinio stabdžio reguliacija garantuoja puikų, sklandų valo "atidavimą" kovos su žuvimi metu.

        Kaina 57,00 €

         Ritės spiningui

         Ritė Byron Spin Control 2SC 40 puiki vidutinaim ir sunkiam spiningui arba įvairiems feeder žvejybos būdams.

         Kaina 59,00 €

          Ritės spiningui

          Ritė Robinson Fireball RD su galiniu stabdžiu, pasižymi patikimumu ir sklandžiu veikimu. Mechanizmas pagaminti iš kokybiškų medžiagų, 3 stiprūs ir korozijai atsparūs guoliai, tarp jų vienas ritininis, kuris užtikrina atbulinės eigos sukimosi blokavimą.

          Kaina 18,00 €

           Ritės spiningui

           Spininginė Ritė Robinson Holiday FD. Du 203 ir 303 universaliųjų ričių modeliai su priekiniu stabdžiu. Grafito korpusas ir ritės dizainas užtikrina mažą ritės svorį. Ją išskiria "gyvybingos" spalvos - oranžinės spalvos korpusas su juoda apdaila.

           Kaina 11,90 €

            Ritės spiningui

            Spininginės Ritė RoBinson Rockers FD. Trys skirtingo dydžio, universalios paskirties ričių modeliai su priekiniu stabdžiu. Rekomenduojama pradedantiesiems žvejams, kiekvienam žvejybos būdui.

            Kaina 13,90 €

             Ritės spiningui

             Spininginė Ritė Robinson Blues RD. Trys universaliųjų ričių modeliai su galiniu stabdžiu. Universalios, lengvos ritės pradedantiesiems žvejams, puikiai tinka bet kokiam žvejybos būdui.

             Kaina 13,50 €

              Ritės spiningui

              Spininginė Ritė Robinson Shiner FD 203/303/403. Trys skirtingo dydžio ričių modeliai su priekiniu stabdžiu už labai gerą kainą. Dėl aukso elementų kontrasto ant ritės  juodo korpuso Shinner atrodo labai estetiškai.

              Kaina 21,50 €

               Žieminė ritė

               Ritė FD Magic 23P-MG-101 Robinson ekonominės klasės ritė lengvu grafito korpusu ir tiksliu priekiniu stabdžiu. Dėl nedidelių matmenų ji tinka universaliai žvejybai pradedančiajam žvejui, taip pat tinkama poledinei žvejybai.

               Kaina 7,40 €

                Ritės spiningui

                Ritė Ryobi ECUSIMA FD iš gerai žinomo Japonijos gamintojo Ryobi – viena iš populiariausių spininginių ričių modelių tarp Lietuvos žvejų. Ecusima ritės yra gerai žinomos dėl savo patikimumo ir patvarumo, turi nerūdijančio plieno rutulinius guolius ir pagrindinį veleną. Naujo dizaino, išskirtinė 7+1 guolių ECUSIMA serija !!! Dar geresnė dar patikimesnė, dar lengvesnė!!!

                Kaina 55,50 €

                 Universalios ritės

                 Puiki Ryobi ritė spiningautojams OASYS FD 2000 Puikaus dizaino, universali ritė su priekiniu stabdžiu, iš gerai žinomo Japonijos gamintojo RYOBI.

                 Kaina 76,00 €

                  Ritės spiningui

                  Naujos kartos ritė TEAM DRAGON FD 1030 iZ tikriems spiningavimo ekspertams.

                  Kaina 119,60 €

                   Ritės spiningui

                   Aukšto techninio standarto ričių serija turinti galinį stabdį kurių gamyboje panaudoti visi naujausi konstrukciniai sprendimai. Visų pirma skirtos visiems spiningavimo metodams, bet sėkmingai galima komplektuoti su tolimo užmetimo "match" ar "boloninėmis" meškerėmis, o taip pat lengvomis "winklepicker" ar "method feeder" dugninėmis.

                   Kaina 37,00 €

                    Ritės spiningui

                    Ritė DRAGON VIPER FD820i. Aukšto techninio standarto ričių serija, kurių gamyboje panaudoti visi naujausi konstrukciniai sprendimai. Visų pirma skirtos visiems spiningavimo metodams, bet sėkmingai galima komplektuoti su tolimo užmetimo "match" ar "boloninėmis" meškerėmis, o taip pat lengvomis "winklepicker" ar "method feeder" dugninėmis.

                    Kaina 51,00 €

                     Karpinės ritės

                     Karpinė Ritė Robinson Carpex Atomium 508 dugninei karpių ir kitų baltų žuvų žvejybai. Aukštos klasės aštuonių guolių ritė skirta karpių žvejybai įvairiais dugninės žvejybos būdais. 

                     Kaina 43,00 €

                      Žieminė ritė

                      Ritė ROBINSON Eskimo FD 104 sukurta poledinei žvejybai. Aukščiausios klasės ritė žieminei žvejybai išsiskirianti kokybe ir šiuolaikiniu dizainu. Keturi guoliai, įskaitant atraminį guolį, užtikrinantį momentinį atbulinės eigos blokavimą, žemoje temperatūroje veikia sklandžiai ir be problemų.

                      Kaina 24,20 €

                       Karpinės ritės

                       Ritė Carpex Nano Tech dugninės žūklės mėgėjams. 306 ir 406 dydis skirtas lengvoms ir vidutinio užmetimo testo "feeder" tipo dugninėms, o  506 ir 606 modelio ritėmis galima žvejoti didelius egzempliorius: karpius, sazanus, amūrus.

                       Kaina 46,90 €

                        Ritės spiningui

                        Spininginė Ritė Robinson CADET FD. Puiki žvejybinė ritė su priekiniu stabdžiu, labiausiai tinkanti spiningavimui, bet gali būti pritaikyta ir kitiems žvejybos būdams. Idealus kokybės ir kainos santykis.

                        Kaina 25,90 €

                         Ritės spiningui

                         Ritė Robinson Yoshida FD159/208/308/408. Puiki žvejybinė ritė ideali spiningavimui, bet gali būti pritaikyta ir kitiems žvejybos būdams, labai patrauklus kokybės ir kainos santykis.

                         Kaina 47,00 €

                          Dugninės ritės

                          Ritė Robinson Method Master QD 305/405/505. Puiki žvejybinė ritė specialiai sukurta vis populiarėjančiam „method feeder” žvejybos būdui, bet lengvai gali būti pritaikoma ir kitiems žvejybos būdams (klasikiniam feeder'iui ar dugninei, žvejybai gyva žuvele ir pan.), labai patrauklus kokybės ir kainos santykis.

                          Kaina 38,00 €

                           Ritės spiningui

                           Ritė Byron Spin Control 2SC 15 patikima ir kokybiška austrų kompanijos "Byron" ritė idealiai tinka ultralait spiningavimui. 

                           Kaina 51,00 €

                            Ritės spiningui

                            Ritė Dragon FLASH PRO FD - tai aukštų techninių standartų ritė, kurioje panaudoti naujausi dizaino ir konstrukciniai sprendimai. Sukurta visiems spiningavimo būdams, bet sėkmingai galima naudoti žvejojant su plūde boloniškuoju  ar "match" būdu  arba moderniai dugninei winklepicker ar lengvam fyderiui.

                            Kaina 31,00 €

                             Ritės spiningui

                             Spininginė Ritė Dragon Black Rock FD tai aukštų techninių standartų ritė, kurioje panaudoti naujausi dizaino ir konstrukciniai sprendimai. Sukurta visiems spiningavimo būdams, bet galima sėkmingai naudoti žvejojant su plūde boloniškuoju būdu ar "match" tipo žvejyboje arba moderniai dugninei winklepicker ar lengvam fyderiui.

                             Kaina 32,30 €

                              Ritės spiningui

                              Spininginė Ritė Dragon Black Rock FD tai aukštų techninių standartų ritė, kurioje panaudoti naujausi dizaino ir konstrukciniai sprendimai. Sukurta visiems spiningavimo būdams, bet galima sėkmingai naudoti žvejojant su plūde boloniškuoju būdu ar "match" tipo žvejyboje arba moderniai dugninei winklepicker ar lengvam feederiui.

                              Kaina 21,00 €

                               Ritės spiningui

                               Ritės DRAGON MegaBaits Mystery FD 500  korpusas ir rotorius pagaminti iš lengvo ir ypač patvaraus grafito kompozito kuris yra atsparus mechaniniams poveikiams. Būgnelis "Long Cast" tipo, vienu paspaudimus sulankstoma rankenėlė. Puikaus dizaino kokybiška ritė daugumai žvejybinių poreikių.

                               Kaina 29,00 €

                                Ritės spiningui

                                Ritė su priekiniu stabdžiu Robinson Progress FD skirta spiningavimui, galima pasirinkti iš trijų dydžių, be abejo ši ritė tinka ir kitiems žvejybos būdams.

                                Kaina 35,60 €

                                 Ritės spiningui

                                 Spininginė Ritė Robinson Maxcore FD 205 - 255 - 305, stebėtinai geros kokybės už palyginti nedidelę kainą, ji tinka daugumai žvejybos būdų, galima pasirinkti iš trijų dydžių.

                                 Kaina 28,50 €

                                  Ritės spiningui

                                  Universali Ritė Robinson Goodfish Weekend FD Paprasta ritė su priekiniu stabdžiu. Tinka vaikams, pradedantiesiems ir nereikliems žvejams.

                                  Kaina 11,50 €

                                   Dugninės ritės

                                   Ritė Robinson Genesis FD 208/258/308 Puikios kokybės ritė už labai intriguojančią kainą. Ritė tinkanti spiningavimui, didesni jos modeliai gali būti pritaikyti „method feeder” ar klasikiniam feeder'iui, kai naudojamos sunkios šėryklės ir reikalingi tolimi ir tikslūs užmetimai.

                                   Kaina 36,90 €

                                    Universalios ritės

                                    Ekonominės klasės universali ritė Robinson Arsen RD 23T-AR su galiniu stabdžiu. Ši ritė parduodama su ant būgnelio suvyniotu geros kokybės valu. 

                                    Kaina 12,90 €

                                     Feeder ritės

                                     Vieno guolio ritė Robinson Goodfish Feeder RD su galiniu stabdžiu sukurta nereikliems žvejams ir pradedantiesiems. Ekonominės klasės universalios ritės su galiniu stabdžiu modelis. Siūlome šią ritę su ant būgnelio suvyniotu valu.

                                     Kaina 12,90 €

                                      Ritės spiningui

                                      DRAGON EVO DRIVE FD725i

                                      • Artikulas: 13-01-725
                                      • Guoliai: 7
                                      • Būgnelio talpa: 0,25 / 175 mm / m
                                      • Pavarų santykis: 5,1: 1
                                      • Maksimali galia: 6,00 kg
                                      • Atsarginė ritė: nėra
                                      • Svoris: 254,00 g
                                      Kaina 39,00 €

                                       Ritės spiningui

                                       Ritė spiningui Shimano Stradic FL 2500 stiprios ir patikimos, ritės, kurios niekada nenuvils žvejo. „STRADIC FL“ ideali „universalią“ spiningavimo ritę tinkama žvejybai, kur svarbus patikimumas ir stiprumas (upių žvejyba, didelės žuvys, didesni masalai).

                                       Kaina 207,90 €

                                        Ritės spiningui

                                        Ritė "SHIMANO ULTEGRA“ FC 2500 yra viena iš populiariausių „Shimano“ ričių  vidutinėje  kainų kategorijoje sukurtų spiningavimui. Neabejotinai "SHIMANO ULTEGRA“ yra labai populiari ne tik tarp žvejų žvejojančių UL ir light klasės masalais ir įrankiais, bet  ir tarp galingesnius įrankius ir masalus  naudojančių spiningavimo fanų. 

                                        Kaina 164,90 €

                                         Ritės spiningui

                                         Naujoji spiningo ritė Shimano Sustain FI buvo sukurta generuoti nepaprastai jėgai. Tai pasiekta pagerinant korpuso stiprumą, sukimo jėgą, atsparumą didelėms stabdžio apkrovoms ir atsparumą vandens ir drėgmės patekimui į ritės mechanizmą.

                                         Kaina 259,90 €

                                          Ritės spiningui

                                          Spiningo ritė Shimano Nasci FB 4000  yra puikiai atrodanti ritė spiningavimui ar lengvam "feederiui". Keturi nerūdijančio plieno rutuliniai guoliai ir vienas ritininis (momentiškai blokuojantis atbulinį prasisukimą) guolis užtikrina ritės tolygų ir švelnų sukimąsi ir patikimą darbą žvejojant sudėtingiausiomis sąlygomis ar situacijomis.

                                          Kaina 107,80 €

                                           Ritės spiningui

                                           Spiningo ritė Shimano Stradic FL yra stipri ir patikima, tai ritė kuri niekada nenuvils žvejo. „STRADIC FL 1000“ ideali spiningavimo ritė tinkama light ir ultralight žvejybai kur svarbus patikimumas, pakankama galia ir santykinai nedidelis svoris.

                                           Kaina 179,90 €

                                            Ritės spiningui

                                            Spiningo ritė Shimano Sahara FI 1000. Puikus ir patikimas įrankis galintis atlaikyti dideles apkrovas ir puikiai varginti netikėtai užkibusias dideles lydekas, sterkus, ešerius ar upėtakius kai žvejojama "ultraligth" ar "light" klasės įrankiais. Puikiai tinka poledinei žūklei kai žvejojama vidutinio dydžio ir svorio "vibais", "ratlinais" ar kitais masalais. 

                                            Kaina 77,90 €

                                             Ritės spiningui

                                             Spiningo ritė Shimano Sahara FI 2500. Puikus ir patikimas įrankis galintis atlaikyti dideles apkrovas ir puikiai varginti netikėtai užkibusias dideles lydekas, sterkus, ešerius ar upėtakius kai žvejojama lengvos ir vidutiniškai lengvos  klasės įrankiais. Dėl savo universalumo gali būti pritaikoma plūdinei ar lengvai dugninei "picker" ar "feeder" žvejybai.

                                             Kaina 78,90 €

                                              Ritės spiningui

                                              Ritė su galine stabdžių sistema Byron Line Control 2LC 30 yra skirta visų pirma spiningavimui, bet gali būti naudojama ir kitiems žvejybos būdams.

                                              Kaina 41,00 €

                                               Ritės spiningui

                                               Ritė su galine stabdžių sistema Byron Line Control 2LC 40 yra skirta visų pirma spiningavimui, bet gali būti naudojama ir kitiems žvejybos būdams - dugninei "feeder" žvejybai, velkiavimui, žvejybai gyva žuvele ir pan.

                                               Kaina 45,50 €

                                                Universalios ritės

                                                Ekonominės klasės universali ritė Robinson Joker RD 301 su galinio stabdžio mechanizmu. Ji skirta plūdinei, dugninei ar spiningavimui, puikiai patenkins pradedančio ar nereiklaus žvejo poreikius. Parduodama kartu su ant ritės būgnelio suvyniotu kokybišku valu.

                                                Kaina 12,00 €

                                                 Ritės spiningui

                                                 Puiki žvejybinė ritė Robinson Raptor FD 156/256/406 tinkanti spiningavimui, bet gali būti pritaikyta ir kitiems žvejybos būdams, labai patrauklus kokybės ir kainos santykis.

                                                 Kaina 35,50 €

                                                  Match ritės

                                                  Šiuolaikinė "greita" ritė, kurios perdavimo santykis yra 6.2:1, pagaminta pagal "V" koncepciją (išlengvinta). Ritė skirta spiningavimui, daugiausia "street fishing" stiliaus propoguotojams, bet puikiai tinka ir "match" tipo arba boloninei žvejybai su plūde.

                                                  • Guolių kiekis - 3+1,
                                                  • Svoris, g - 279,
                                                  • Perdavimo skaičius - 1,6:2,
                                                  • Būgnelio talpa: 0,35mm / 120m 
                                                  Kaina 39,90 €

                                                   Ritės spiningui

                                                   Spininginė ritė Dragon Evo Drive FD 730i. Korpusas pagamintas iš lengvo ir ypač patvaraus, atsparaus slėgiui ir dilimui grafito kompozito, itin lengvas rotorius pagamintas naudojant CRBK technologiją, naujos kartos pavara, sklandų ir tolygų sukimąsi užtikrina 6 plieniniai rutuliniai guoliai, visos vidinio mechanizmo detalės pagamintos iš metalo, visi besisukantys elementai puikiai subalansuoti.

                                                   • Artikulas: 13-01-730
                                                   • Guoliai: 7
                                                   • Būgnelio  talpa: 0,30 / 135 mm / m
                                                   • Pavarų santykis: 5,1: 1
                                                   • Maksimali stabdžio galia: 6,00 kg
                                                   • Atsarginis būgnelis: nėra
                                                   • Svoris: 260,00 g
                                                   Kaina 41,00 €

                                                    Ritės spiningui

                                                    Spininginė ritė Dragon Evo Drive FD735i Korpusas pagamintas iš lengvo ir ypač patvaraus, atsparaus slėgiui ir dilimui grafito kompozito, itin lengvas rotorius pagamintas naudojant CRBK technologiją, naujos kartos pavara,  sklandų ir tolygų sukimąsi užtikrina 6 plieniniai rutuliniai guoliai, visos vidinio mechanizmo detalės pagamintos iš metalo, visi besisukantys elementai puikiai subalansuoti.

                                                    • Artikulas: 13-01-735
                                                    • Guoliai: 7
                                                    • Būgnelio  talpa: 0,35 / 180 mm / m
                                                    • Pavarų santykis: 5,1: 1
                                                    • Maksimali galia: 10,00 kg
                                                    • Atsarginė ritė: nėra
                                                    • Svoris: 288,00 g 
                                                    Kaina 43,00 €

                                                     Plūdinės ritės

                                                     Ritė Robinson Suzuka FD. Trys "Suzuka" ritės modeliai skirti spiningavimui ir plūdinei žvejybai. Aštuoni guoliai, įskaitant momentinį atbulinio prasisukimo blokavimo guolį, užtikrina sklandų ritės veikimą. Dėl aukso spalvos būgnelio derinio su tamsiu korpusu ritė Suzuka turi puikią estetinę išvaizdą.

                                                     Kaina 38,00 €

                                                      Ritės spiningui

                                                      Ritė Dragon FLASH PRO FD - tai aukštų techninių standartų ritė, kurioje panaudoti naujausi dizaino ir konstrukciniai sprendimai. Sukurta visiems spiningavimo būdams, bet sėkmingai galima naudoti žvejojant su plūde boloniškuoju  ar "match" būdu  arba moderniai dugninei winklepicker ar lengvam fyderiui.

                                                      Kaina 33,50 €

                                                       Ritės spiningui

                                                       Ritė Ryobi ARCTICA FD iš gerai žinomo Japonijos gamintojo Ryobi – viena iš populiaresnių spininginių ričių modelių tarp Lietuvos žvejų. ARCTICA ritės yra gerai žinomos dėl savo patvarumo, turinčios nerūdijančio plieno rutulinius guolius ir pagrindinį veleną. Naujo dizaino, išskirtinė 7+1 guolių ARCTICA serija !!! Dar geresnė dar patikimesnė, dar lengvesnė!!!

                                                       Kaina 78,90 €

                                                        Ritės spiningui

                                                        Ritė Ryobi ARCTICA CF iš gerai žinomo Japonijos gamintojo Ryobi – viena iš populiaresnių spininginių ričių modelių tarp Lietuvos žvejų. ARCTICA CF ritės yra gerai žinomos dėl savo patvarumo, turinčios nerūdijančio plieno rutulinius guolius ir pagrindinį veleną. Modernus dizainas, išskirtinė kokybė, puikus patikimumas ir ilgaamžiškumas.

                                                        Kaina 75,90 €

                                                         Ritės spiningui

                                                         Ritė Ryobi ZAUBER LT iš gerai žinomo Japonijos gamintojo Ryobi – viena iš populiaresnių spininginių ričių modelių tarp Lietuvos žvejų. ZAUBER LT ritės yra gerai žinomos dėl savo patvarumo, turinčios nerūdijančio plieno rutulinius guolius ir pagrindinį veleną. Modernus dizainas, išskirtinė kokybė, puikus patikimumas ir ilgaamžiškumas. Puiki ritė spiningo entuziastams.

                                                         Kaina 131,00 €

                                                          Ritės spiningui

                                                          Ritė Ryobi ZAUBER iš gerai žinomo Japonijos gamintojo Ryobi – tai naujo dizaino ritė su individualia apdaila ir atnaujintomis gamybos technologijomis. Kaip ir visa ZAUBER ričių šeima gerai žinoma dėl savo patvarumo ir patikimumo, ši nauja ritė ne išimtis, o tradicijų tąsa. Ritė turi kokybiškus nerūdijančio plieno rutulinius guolius ir pagrindinį veleną. Modernaus dizaino, išskirtinės kokybės, patikima ir ilgaamžiška, puiki ritė spiningo entuziastams.

                                                          Kaina 95,90 €

                                                           Ritės spiningui

                                                           Ritė Ryobi VIRTUS FD iš gerai žinomo Japonijos gamintojo Ryobi – viena iš populiariausių spininginių ričių modelių tarp Lietuvos žvejų. VIRTUS ritės yra gerai žinomos dėl savo patvarumo, turinčios nerūdijančio plieno rutulinius guolius ir pagrindinį veleną. Naujo dizaino, 4+1 guolių VIRTUS serija !!! Dar geresnė dar patikimesnė, dar lengvesnė!!! Neįtikėtinai puikus kainos ir kokybės santykis!!!

                                                           Kaina 39,90 €

                                                            Ritės spiningui

                                                            Ritė Dragon PROGUIDE CX FD yra naujos kartos ritė tikriems spininavimo specialistams, pagaminta pagal „Dragon“ specialų užsakymą Japonijos kompanijos „Ryobi Engineering“ gamykloje. Ritės konstruktyvas pagamintas pagal „V“ koncepciją iš anglies pluošto XT60CX - itin lengvos medžiagos, turinčios ypač gerus stiprumo parametrus.

                                                            Kaina 99,90 €

                                                             Filtruoti pagal

                                                             Kaina
                                                             Gamintojai
                                                             Daugiau Mažiau
                                                             Būgnelio talpa, mm / m
                                                             Daugiau Mažiau
                                                             Guolių kiekis
                                                             Perdavimo skaičius
                                                             Svoris, g
                                                             Daugiau Mažiau
                                                             Ritės dydis
                                                             Filtruoti