Vykdydami ES direktyvos dėl privatumo ir elektroninių ryšių reikalavimus, pranešame, jog svetainėje naudojame slapukus norėdami suasmeninti turinį ir skelbimus, kad teiktume visuomeninės medijos funkcijas ir galėtume analizuoti savo srautą. Informaciją apie tai, kaip naudojatės svetaine, bendriname su visuomeninės medijos, reklamavimo ir analizės partneriais. Daugiau informacijos

Supratau

Ritės spiningui

Galima užtikrintai teigti, kad Ritės spiningui yra populiariausios žvejybinės ritės, jos idealiai tinka spiningavimui ir taip pat puikiai pritaikomos kitiems žvejybos būdams. Atliekant metimą valas nuo tokios ritės būgnelio slysta laisvai, be ritės būgnelio sukimosi, o „barzdos“ susidarymo rizika yra minimali. Beinercinės ritės būna su uždaru, pusiau uždaru ar atviru būgneliu,...

Galima užtikrintai teigti, kad Ritės spiningui yra populiariausios žvejybinės ritės, jos idealiai tinka spiningavimui ir taip pat puikiai pritaikomos kitiems žvejybos būdams. Atliekant metimą valas nuo tokios ritės būgnelio slysta laisvai, be ritės būgnelio sukimosi, o „barzdos“ susidarymo rizika yra minimali. Beinercinės ritės būna su uždaru, pusiau uždaru ar atviru būgneliu, populiariausios ir plačiausiai gaminamos beinercinės ritės su atviru būgneliu. Beinercinė ritė leidžia žvejoti ne tik pačiais lengviausiais mikromasalais ar ultralengvomis sistemėlėmis, bet gali būti naudojama ir trofėjinių žuvų žvejybai, viskas priklauso nuo ritės modelio, konstrukcijos ir dydžio, visos  šio tipo ritės turi priekinį, galinį ar kombinuotą frikcinį stabdį, kuris, tinkamai sureguliuotas, apsaugo valą nuo nutrūkimo.

Paprastai ant ritės korpuso ir būgnelio nurodomos jos charakteristikos ir reikalinga informacija: pavyzdžiui skirtingo storio valo talpa. Jei nurodyta: 0,25 / 200 0,30 / 150 0,40 / 100, tai reiškia, kad ant ritės būgnelio galima suvynioti 200 m 0,25 mm storio valo,  atitinkamai 150 m 0,30 mm  ir  100 m 0,4 mm storio valo. Taip pat ant ritės korpuso nurodomas perdavimo ir guolių skaičius. Guolių skaičius skirtingose ​​ritėse gali būti skirtingas ir svyruoti nuo 1 iki 12 ar daugiau. Guoliai turi įtakos mechanizmo sukimosi  sklandumui ir patikimumui, kai jie sudyla ar surūdija (dėl netinkamo naudojimo ar priežiūros), ritė gali sugesti. Didesnėms žuvims gaudyti naudojamos ritės su mažesniu perdavimo skaičiumi 1:4,1 ar 1:4,3, ritės su tokiu ar panašiu perdavimo santykiu priklauso jėgos ritėms, o didesnio greičio santykio ritės pasižyminčios dideliu perdavimo santykiu: 1:6,3; 1:7,1 ir aukštesniu valo suvyniojimo greičiu ir yra labiau tinkamos plūdinei ar method feeder žvejybai, santykinai nesunkiomis šėrklėmis. Universaliausias variantas yra ritės, kurių perdavimo skaičius  yra artimas 1: 5,2.

Įsigykite norimą beinercinę ritę internetu, arba atvykite į mūsų parduotuves.

Match ritės

Guolių kiekis - 3+1, Svoris, g - 264, Perdavimo skaičius - 1,6:2, Būgnelio talpa, mm / m - 0,20 / 150, 

Bazinė kaina 39,00 € Kaina 31,20 €
 • −20%

Ritės spiningui

Spininginė Ritė Robinson DUAL MG 307 Unikali dviejų greičių beinercinė ritė Robinson DUAL MG 307 veikia išties puikiai, labai tiksliai sumontuoti pagrindiniai ritės mechanizmai gaminami iš geriausių medžiagų: perdavimo pavara iš žalvario ir duraliuminio, guoliai - su keramine danga.

Bazinė kaina 66,00 € Kaina 52,80 €
 • −20%

Ritės spiningui

Ritė Robinson PULSAR 1020/1025/1030 Moderni ir ypač elegantiška dešimties guolių ritė su priekiniu, labai tiksliu stabdžiu, skirta spiningavimui.

Bazinė kaina 59,50 € Kaina 47,60 €
 • −20%

Ritės spiningui

Moderni spininginė ritė Robinson DAKOTA FD su priekine stabdymo sistema skirta žvejoti spiningu. Aukštos klasės guoliai, tikslus mechanizmas ir puiki surinkimo kokybė

Bazinė kaina 25,00 € Kaina 20,00 €
 • −20%

Ritės spiningui

Ritė Robinson GLITTER FD Veikia sklandžiai ir tyliai, dėl trijų aukštos kokybės rutulinių guolių ir idealiai sumontuotas visas mechanizmas. Taip pat naudojamas atraminis guolis, plonas lankelis, patogi rankena. Ritė rekomenduojama visoms spiningo meškerėms. 

Bazinė kaina 21,00 € Kaina 16,80 €
 • −20%

Karpinės ritės

Karpinė  Ritė Byron Bait Control 40 - puiki ritė karpių žvejybos entuziastams ir tikriems feederio gerbėjams. ritė kur puikiai suderintas kainos ir kokybės santykis.

Kaina 54,00 €

Ritės spiningui

Spininginė Ritė Byron Line Control 2LC 20  "Byron" ritė skirta visų pirma spiningavimui. 

Kaina 41,00 €

Ritės spiningui

Ritė Byron Spin Control 2SC 20 patikima ir kokybiška austrų kompanijos "Byron" ritė skirta visų pirma spiningavimui.

Kaina 55,00 €

Ritės spiningui

Ritė Byron Spin Control 2SC 30 Šioje ritėje visas mechanizmas veikia patikimai ir tiksliai. Preciziška priekinio stabdžio reguliacija garantuoja puikų, sklandų valo "atidavimą" kovos su žuvimi metu.

Kaina 57,00 €

Ritės spiningui

Ritė Byron Spin Control 2SC 40 puiki vidutinaim ir sunkiam spiningui arba įvairiems feeder žvejybos būdams.

Kaina 59,00 €

Ritės spiningui

Ritė Robinson Fireball RD galiniu stabdžiu, pasižymi patikimumu ir sklandžiu veikimu. Mechanizmas pagaminti iš kokybiškų medžiagų, 3 stiprūs ir korozijai atsparūs guoliai, tarp jų vienas ritininis, kuris užtikrina atbulinės eigos sukimosi blokavimą.

Bazinė kaina 18,00 € Kaina 14,40 €
 • −20%

Ritės spiningui

Spininginė Ritė Robinson Holiday FD Du 203 ir 303 universaliųjų ričių modeliai su priekiniu stabdžiu. Grafito korpusas ir ritės dizainas užtikrina mažą ritės svorį. Ją išskiria "gyvybingos" spalvos - oranžinės spalvos korpusas su juodu apdaila.

Bazinė kaina 11,90 € Kaina 9,52 €
 • −20%

Ritės spiningui

spininginės Ritė RoBinson Rockers FD Trys skirtingo dydžio, universalios paskirties ričių modeliai su priekiniu stabdžiu. Rekomenduojama pradedantiesiems žvejams, kiekvienam žvejybos būdui.

Bazinė kaina 11,00 € Kaina 8,80 €
 • −20%

Ritės spiningui

Spininginė Ritė Robinson Blues RD Trys universaliųjų ričių modeliai su galiniu stabdžiu. Universalios, lengvos ritės pradedantiesiems žvejams , puikiai tinka bet kokiam žvejybos būdui.

Bazinė kaina 11,50 € Kaina 9,20 €
 • −20%

Plūdinės ritės

Ritė Robinson SIGNUM MATCH Modernus ir ekonomiškas match tipo ritės modelis, su galiniu stabdžiu. Šią modernią, ekonomišką ritę galima saugiai rekomenduoti match metodo mėgėjams.

Bazinė kaina 29,90 € Kaina 23,92 €
 • −20%

Ritės spiningui

Spininginė Ritė Robinson Shiner FD 203/303/403 Trys skirtingo dydžio ričių modeliai su priekiniu stabdžiu už labai gerą kainą. Dėl aukso elementų kontrasto ant ritės  juodo korpuso Shinner atrodo labai estetiškai.

Bazinė kaina 21,50 € Kaina 17,20 €
 • −20%

Universalios ritės

Ritė Robinson Camou RD Universali ritė, nudažyta gražiu komufliažu susilieja su supančia gamtos aplinka, turi galine stabdymo sistema, skirta žvejoti visais žvejybos būdais ir metodais. Aukštos klasės guoliai ir puikus, kokybiškas surinkimas garantuoja sklandų ir tolygų ritės darbą.

Bazinė kaina 22,00 € Kaina 17,60 €
 • −20%

Žieminė ritė

Ritė FD Magic 23P-MG-101 Robinson Ekonomiška ritė su lengvu grafito korpusu ir tiksliu priekiniu stabdžiu. Dėl nedidelių matmenų ji tinka universaliai žvejybai pradedančiajam žvejui, taip pat tinkama poledinei žvejybai.

Bazinė kaina 6,00 € Kaina 4,80 €
 • −20%

Ritės spiningui

Modernios, specializuotos ritės su aukštomis technologijomis. Rekomenduojama visiems žvejybos būdams: spiningavimui, dugninei žvejybai.

Bazinė kaina 38,50 € Kaina 30,80 €
 • −20%

Ritės spiningui

Ritė Ryobi ECUSIMA FD iš gerai žinomo Japonijos gamintojo Ryobi – viena iš populiariausių spininginių ričių modelių tarp Lietuvos žvejų. Ecusima ritės yra gerai žinomos dėl savo patvarumo, turinčios nerūdijančio plieno rutulinius guolius ir pagrindinį veleną. Naujo dizaino, išskirtinė 7+1 guolių ECUSIMA serija !!! Dar geresnė dar patikimesnė, dar lengvesnė!!!

Kaina 53,50 €

Universalios ritės

Puiki Ryobi ritė spiningautojams OASYS FD 2000 Puikaus dizaino, universali ritė su priekiniu stabdžiu, iš gerai žinomo Japonijos gamintojo RYOBI

Kaina 76,00 €

Ritės spiningui

Naujos kartos ritė TEAM DRAGON FD 1030 iZ tikriems spiningavimo ekspertams

Bazinė kaina 119,60 € Kaina 95,68 €
 • −20%

Ritės spiningui

Aukšto techninio standarto ričių serija, kurių gamyboje panaudoti visi naujausi konstrukciniai sprendimai. Visų pirma skirtos visiems spiningavimo metodams, bet sėkmingai galima komplektuoti su tolimo užmetimo "match" ar "boloninėmis" meškerėmis, o taip pat lengvomis "winklepicker" ar "method feeder" dugninėmis.

Bazinė kaina 37,00 € Kaina 29,60 €
 • −20%

Ritės spiningui

Ritė DRAGON VIPER FD820i Aukšto techninio standarto ričių serija, kurių gamyboje panaudoti visi naujausi konstrukciniai sprendimai. Visų pirma skirtos visiems spiningavimo metodams, bet sėkmingai galima komplektuoti su tolimo užmetimo "match" ar "boloninėmis" meškerėmis, o taip pat lengvomis "winklepicker" ar "method feeder" dugninėmis.

Bazinė kaina 51,00 € Kaina 40,80 €
 • −20%

Jūrinės ritės

Ritė jųrinei žūklei DRAGON BOAT MASTER FD

Bazinė kaina 44,00 € Kaina 35,20 €
 • −20%

Karpinės ritės

Karpinė Ritė Robinson Carpex Atomium 508 dugninei karpių ir kitų baltų žuvų žvejybai. Aukštos klasės aštuonių guolių ritė skirta karpių žvejybai įvairiais dugninės žvejybos būdais. 

Bazinė kaina 43,00 € Kaina 34,40 €
 • −20%

Žieminė ritė

Ritė ROBINSON Eskimo FD 104 sukurta poledinei žvejybai. Aukščiausios klasės ritė žieminiai žvejybai išsiskirianti ir šiuolaikiniu dizainu. Keturi guoliai, įskaitant atraminį guolį, užtikrinantį momentinį atbulinės eigos blokavimą, žemoje temperatūroje veikia sklandžiai ir be problemų.

Bazinė kaina 22,00 € Kaina 20,90 €
 • −5%

Karpinės ritės

Ritė Carpex Nano Tech dugninės žūklės mėgėjams. 306 ir 406 dydis skirtas lengvoms ir vidutinio užmetimo svorio "feeder" tipo dugnimėms, o  506 ir 606 modelio ritėmis galima žvejoti didelius egzemplioriams, ypač karpius.

Kaina 46,90 €

Ritės spiningui

Spininginė Ritė Robinson CADET FD Puiki žvejybinė ritė su priekine stabdymo sistema labiausiai tinkanti spiningavimui, bet gali būti pritaikyta ir kitiems žvejybos būdams. Idealus kokybės ir kainos santykis.

Bazinė kaina 25,90 € Kaina 20,72 €
 • −20%

Karpinės ritės

PROWESS OSMOSE 5005 FD - puiki, kompaktiška, bet kartu labai galinga ritė karpių žvejybos entuziastams ir tikriems feederio asams.

Kaina 59,00 €

Ritės spiningui

Ritė Robinson Yoshida FD208/308/408  Puikui žvejybinė ritė ideali spiningavimui, bet gali būti pritaikyta ir kitiems žvejybos būdams, labai patrauklus kokybės ir kainos santykis.

Bazinė kaina 48,00 € Kaina 38,40 €
 • −20%

Dugninės ritės

Ritė Robinson Method Master QD 305/405/505 Puiki žvejybinė ritė specialiai sukurta vis populiarėjančiam „method feeder” žvejybos būdui, bet lengvai gali būti pritaikoma ir kitiems žvejybos būdams (klasikiniam feeder'iui ar dugninei, žvejybai gyva žuvele ir pan.), labai patrauklus kokybės ir kainos santykis.

Bazinė kaina 38,00 € Kaina 30,40 €
 • −20%

Dugninės ritės

Ritė Robinson Method Master FD 304/404 Puiki žvejybinė ritė specialiai sukurta vis populiarėjančiam „method feeder” žvejybos bųdui, bet lengvai gali būti pritaikoma ir kitiems žvejybos būdams (klasikiniam feeder'iui ar dugninei, žvejybai gyva žuvele ir pan.), labai patrauklus kokybės ir kainos santykis. 

Bazinė kaina 32,90 € Kaina 26,32 €
 • −20%

Ritės spiningui

Ritė Byron Spin Control 2SC 15 patikima ir kokybiška austrų kompanijos "Byron" ritė skirta visų pirma spiningavimui.

Kaina 51,00 €

Karpinės ritės

Labai lengva ir kartu nepaprastai tvirta ir patikima Ritė SUNSET SUNERGY SW 9005FD su 4-ių rutulinių guolių mechanizmu

Kaina 125,00 €

Ritės spiningui

Ritė Dragon FLASH PRO FD - tai aukštų techninių standartų ritė, kurioje panaudoti naujausi dizaino ir konstrukciniai sprendimai. Sukurta visiems spiningavimo būdams, bet sėkmingai galima naudoti žvejojant su plūde boloniškuoju  ar "match" būdu  arba moderniai dugninei winklepicker ar lengvam fyderiui.

Bazinė kaina 31,00 € Kaina 24,80 €
 • −20%

Ritės spiningui

Spininginė Ritė Dragon Black Rock FD tai aukštų techninių standartų ritė, kurioje panaudoti naujausi dizaino ir konstrukciniai sprendimai. Sukurta visiems spiningavimo būdams, bet galima sėkmingai naudoti žvejojant su plūde boloniškuoju būdu ar "match" tipo žvejyboje arba moderniai dugninei winklepicker ar lengvam fyderiui.

Bazinė kaina 32,30 € Kaina 25,84 €
 • −20%

Ritės spiningui

Ritė DRAGON Aggressor FD 1015i  9BB - aukštų techninių standartų ritė, kurioje panaudoti naujausi dizaino ir konstrukciniai sprendimai.

Bazinė kaina 59,90 € Kaina 47,92 €
 • −20%

Ritės spiningui

Ritė DRAGON Aggressor FD 1030i  9BB - aukštų techninių standartų ritė, kurioje panaudoti naujausi dizaino ir konstrukciniai sprendimai.

Bazinė kaina 67,50 € Kaina 54,00 €
 • −20%

Ritės

GERMINA REEL BLOOD 3000 yra futuristinė ritė, sukurta dėka naujausių technologijų. Tai universali mašina, skirta įvairiems žvejybos būdams. Originalus ir ergonomiškas dizainas yra esminė vokiečių tikslumo ir japonų technologijos esmė. Vienas iš pagrindinių elementų yra žiedinio rotoriaus naudojimas, kuris tiesiogiai padidina efektyvumą ir žymiai padidina stiprumą. 

Kaina 39,00 €

Ritės

GERMINA Pradėję darbą su šia unikalia rite, iškėlė tikslą pagaminti produktą, kuris patenkintų reikliausią meškeriotoją. Buvo viena kryptis, aukščiausia kokybė, svorio mažinimas ir geriausia kaina. Svarbus dalykas buvo gauti unikalų produktą, kuris dėl pažangių technologijų išsiskirs iš konkurencijos. Mes tikime, kad misija buvo atlikta nepriekaištingai ir dizaineriai puikiai įgyvendino planą.

Kaina 45,00 €

Ritės spiningui

 • Katalogo numeris: KRY-EXC-3000
 • Guolių skaičius: 8BB + 1RB
 • Korpuso medžiaga: aliuminis
 • Pagrindinė ritės medžiaga: aliuminis
 • Būgnelio dydis (mm / m): 0.300 / 130
 • Veikimas: kairiarankiai ir dešiniarankiai
 • Pavarų santykis: 5,0: 1
 • Stabdžių tipas: priekinis
 • Svoris (g): 290
 • Dydis: 3000
Kaina 110,00 €

Ritės spiningui

Ritės DRAGON MegaBaits Mystery FD 500  korpusas ir rotorius pagaminti iš lengvo ir ypač patvaraus grafito kompozito kuris yra atsparus mechaniniams poveikiams. Būgnelis "Long Cast" tipo, vienu paspaudimus sulankstoma rankenėlė. Puikaus dizaino kokybiška ritė daugumai žvejybinių poreikių.

Bazinė kaina 29,00 € Kaina 23,20 €
 • −20%

Ritės spiningui

Spininginė Ritė Robinson FD Progress FD. Nauja trijų modelių ričių su priekiniu stabdžiu serija skirta spiningautojams, bet dėl ​​ritės tipo ji tinka ir kitiems žvejybos būdams.

Bazinė kaina 35,00 € Kaina 28,00 €
 • −20%

Ritės spiningui

Spininginė Ritė Robinson Maxcore FD 205 - 255 - 305 „Maxcore FD“ ritės siūlo stebėtinai gerą kokybę už palyginti mažus pinigus. Jos parodys save bet kokiu žvejybos metodu, neatsižvelgdami į tai, ar naudosime juos lengviems metimams, plūdėms ar spiningams.

Bazinė kaina 28,50 € Kaina 22,80 €
 • −20%

Ritės spiningui

Spininginė Ritė Robinson Goodfish Weekend FD Paprasta ritė su priekiniu stabdžiu. Tinka vaikams, pradedantiesiems ir nereikliems žvejams.

Bazinė kaina 11,50 € Kaina 9,20 €
 • −20%

Dugninės ritės

Ritė Robinson Genesis FD 208/258/308 Puikios kokybės ritė už labai intriguojsančią kainą. Ritė tinkanti spiningavimui, didesni jos modeliai gali būti pritaikyti „method feeder”ar klasikiniam feeder'iui, kai naudojamos sunkios šėryklės ir reikalingi tolimi ir tikslūs užmetimai.

Bazinė kaina 36,90 € Kaina 29,52 €
 • −20%

Plūdinės ritės

Ritė Montana FD Robinson Trys "Montana" ritės modeliai skirti spiningavimui ir plūdinei žvejybai. Aštuoni guoliai, įskaitant momentinį atbulinio prasisukimo blokavimo guolį, užtikrina sklandų ritės veikimą. Dėl aukso spalvos elementų derinio su tamsiu korpusu ritė Montana turi puikią estetinę išvaizdą.

Bazinė kaina 27,90 € Kaina 22,32 €
 • −20%

Ritės spiningui

Spininginė Ritė Robinson Greyhound RD Grafito korpusas ir būgnelis su skylėmis daro ritę labai lengvą. Sukurta jauniesiems žvejams.

Bazinė kaina 14,90 € Kaina 11,92 €
 • −20%

Universalios ritės

Ekonomiška universali ritė Robinson Arsen RD 23T-AR su galiniu stabdžiu modelis. Ši ritė parduodama su geros kokybės valo suvyniojimu. Ji skirta plūdinei, mėtymui nuo kranto ir spininginei žūklei.

Bazinė kaina 12,50 € Kaina 10,00 €
 • −20%

Feeder ritės

Vieno guolio ritė Robinson Goodfish Feeder RD su galiniu stabdžiu sukurta nereikliems žvejams ir pradedantiesiems. Ekonomiškas universalios ritės su galiniu stabdžiu modelis. Siūlome šią ritę su suvyniotu valu. Ritė skirta plūdinei, feeder ir žūklei su spiningu. 

Bazinė kaina 12,90 € Kaina 10,32 €
 • −20%

Ritės spiningui

DRAGON EVO DRIVE FD725i

 • Artikulas: 13-01-725
 • Guoliai: 7
 • Būgnelio talpa: 0,25 / 175 mm / m
 • Pavarų santykis: 5,1: 1
 • Maksimali galia: 6,00 kg
 • Atsarginė ritė: nėra
 • Svoris: 254,00 g
Bazinė kaina 39,00 € Kaina 31,20 €
 • −20%

Ritės spiningui

Spininginė ritė Dragon Guide FD suprojektuota visiems spiningavimo būdams, ritė gali būti sėkmingai naudojami varžybose ar lengvoms dugininėms meškerėms.

Bazinė kaina 35,90 € Kaina 28,72 €
 • −20%

Ritės spiningui

Ritė spiningui Sert Aka Fi Rd Mikrometrinis galinis stabdys. 

Kaina 11,00 €

Ritės spiningui

Ritė spiningui Sert Aka FI FD yra skirtos kovoti su didelėmis medžiojamosiomis žuvimis, tokiomis kaip lydeka ar karpis. 

Kaina 11,90 €

Ritės spiningui

Naujasis „ULTEGRA“ FC 2500 yra vienas iš populiariausių „Shimano“ ritės iš vidutinių kainų ričių serijos. Neabejotinai Shimano Ultegra bus labai labai populiari tiek tarp UL ir light mėgėjų tiek ir tarp galingesnio spiningavimo fanų. 

Kaina 154,90 €

Ritės spiningui

Ritė spiningui Shimano Vanford  2500 yra naujoji „Magnumlite“ ritė su nepaprastai lengvu svoriu. Ji skirta subtilioms žvejybos rūšims ir yra pirmoji ritė, turinti MGL rotorių. Šio rotoriaus startas yra greitas ir sklandus - taip suteikiamas lengvas sukimosi jausmas.

Kaina 222,90 €

Ritės spiningui

Naujoji Ritė spiningui Shimano Sustain FI buvo sukurta nepaprastai jėgai. Tai pasiekta pagerinant korpuso stipruma, sukimo jėgą, atsparumą didelėms stabždio apkrovoms ir vandens atsparumą.

Kaina 259,90 €

Ritės spiningui

Ritė spiningui Shimano Nasci FB 4000  yra puikiai atrodanti ritė UL spiningavimui ar poledinei žūklei. Dėl keturių nerūdijančio plieno rutulinių guolių ir vieno ritininio guolio, ritė dirbs švelniai ir užtikrintai net žvejojant sudėtingomis situacijomis ar traukiant ypač dideles žuvis.

Kaina 107,80 €

Ritės spiningui

Ritė spiningui Shimano Sahara FI 4000 Puikus įrankis, galintis atlaikyti ir didžiausias lydekas, starkius, ešerius ar net žvejojant dugnine meškere.

Kaina 89,90 €

Filtruoti pagal

Kaina
Gamintojai
Daugiau Mažiau
Būgnelio talpa, mm / m
Daugiau Mažiau
Guolių kiekis
Perdavimo skaičius
Svoris, g
Daugiau Mažiau
Ritės dydis
Filtruoti