Feeder meškerės

Feeder tipo meškerės naudojamas žvejojant nuo dugo, naudojant šėryklę ar svarelį, nenaudojant plūdės. Feeder meškerė puikus įrankis karpinių žuvų žvejybai. Skirtingos keičiamos viršūnėlės skiriasi savo jautrumu, o tai suteikia feeder tipo meškerei didelį universalumą. Upėse su stiprią tėkme naudokite kiečiausią viršūnėlę, o lėtoje tėkmėje ar stovinčiame vandenyje...

Feeder tipo meškerės naudojamas žvejojant nuo dugo, naudojant šėryklę ar svarelį, nenaudojant plūdės. Feeder meškerė puikus įrankis karpinių žuvų žvejybai. Skirtingos keičiamos viršūnėlės skiriasi savo jautrumu, o tai suteikia feeder tipo meškerei didelį universalumą. Upėse su stiprią tėkme naudokite kiečiausią viršūnėlę, o lėtoje tėkmėje ar stovinčiame vandenyje  jautresnes. Bendras meškerykočio  ilgis gali svyruoti nuo  3 m iki 4,2 m, populiariausi - 3,6 m ir 3,9 m ilgio. Šiuolaikiniai feeder tipo meškerykočiai savo išorine išvaizda mažai kuo skiriasi nuo match tipo meškerių, tačiau turi labia didelę dinaminę galią, todėl leidžia žvejoti dideles žuvis: karpius, amūrus, ūsorius ar karšius. Ši savybė pasiekiama įdiegiant novatoriškas technologijas gamyboje ir naudojant specialias modernias medžiagas. Kokybiško feeder tipo meškerykočio skiriamieji bruožai yra išskirtinis lengvumas, elastingumas, stiprumas, jautrumas, ergonomika ir išorinė estetika.

Jei apžvelgti daugybę meškerių, skirtų dugninei žvejybai, galitma išskirti dvi klases: feeder ir picker, pagrindinis šių klasių skirtumas yra skirtingas ilgis. Picker’iams (winklepicker) priskiriami meškerykočiai kurių ilgis yra iki 3 metrų, užmetimo svoris iki 45 g, o feeder’iams - ilgesni nei 3 m, užmetimo svoris iki 180 g.

Feeder tipo meškerės gali būti klasifikuojami pagal šiuos pagrindinius kriterijus: užmetimo testą, ilgį, ir akciją (elgseną).

Klasifikacija pagal užmetimo testą

Lengvos (Light) klasės feeder tipo  meškerykočo testas iki 45 g,  jis skirtas gaudyti atsargias žuvis stovinčio vandens, sekliuose telkiniuose. Šios klasės meškerykočiai ypač lengvi ir jautrūs, visus savo pranašumus parodo sekliuose telkiniuose, kuriuose gyvena vidutinio dydžio žuvys (karosai, kuojos, raudės, karpiai, lynai ir kiti). Šiuo atveju naudotinos 20 - 30 g šeryklės

Vidutininiškai lengvos (Medium Light) klasės feeder tipo  meškerykotis yra tarpinės klasės su užmetimo testu iki 60 g. Apjungia geriausias Light ir Medium klasės savybes. Naudotinos 30 - 50 g šeryklės.

Vidutinė klasė (Medium) yra pati universaliausia pritaikymo prasme. Užmetimo testas iki 90 g, galima žvejoti tiek ežeruose, tiek upėse su lėta ar vidutine tėkme. Pirmuoju atveju naudotinos šėryklės sveriančios nuo 30 g iki 40 g, o antruoju - nuo 50 g iki 70 g. Šios klasės meškerykočiai labia ergonomiški ir su nurodytais svoriais galima atlikti labia tolimus ir tikslius metimus. Atitinkamai skiriasi ir žūklės objektas: vidutinės ir didelis kuojos, vidutiniai ir dideli karosai, karšiai ir lynai, vidutiniai karpiai ir kiti. Su medium klasės fyderiais galima gaudyti net ir trofėjinius egzempliorius.

Vidutinės sunkiosios (Medium Heavy) klasės meškerykotis su užmetimo testu iki 120 g ir yra tarpinė grandis tarp vidutinio (Medium) ir sunkaus (Heavy) feeder tipo meškerykočio. Šios klasės “fyderiu” gaudomos stambios žuvys tolimais atstumais tiek stovinčio vandens telkiniuose, tiek upėse su vidutine ir stipria tėkme. Pirmuoju atveju naudotinos šėryklės sveriančios nuo 50 g iki 70 g, o antruoju - nuo 80 g iki 100 g. Meškerykočiai labia ergonomiški ir su nurodytais svoriais galima atlikti labia tolimus ir tikslius metimus.

Sunkiosios (Heavy) klasės feeder tipo meškerykotis pagrįstai laikomas upių žūklės karaliumi, jo užmetimo testas siekia iki 150 g. Gali būti naudojamas ir trofėjiniams karpiams ar amūrams gaudyti komerciniuose tvenkiniuose, tačiau jo stichijos elementas yra upė. Žvejyboje naudojamos 100 - 120 g sveriantčios šėryklės puikiai susitvarko su vidutine ir stipria srove. Atsižvelgiant į srovės stiprumą, maksimalus žvejybos atstumas gali būti iki 60 metrų.

Ypač sunkios (Extra Heavy) klasės meškerykočio testas iki 180 g, yra skirtas žvejybai upėse su vidutine ir stipria tėkme. Skirtumas nuo sunkios klasės meškerykočio yra  tas, kad galima naudoti dar sunkiasnes šėrykles, leidžiančia dar toliau užmesti masalą, žvejoti dideliame gylyje ir pačiame upės sraunume. Šiuo meškerykčiu ne tik galima užmesti sunkias šėrykles, bet ir kovoti su upių trofėjais, tokiais kaip karpiai, sazanai ar didieji karšiai. Ir jei Extra Heavy fyderis turi  keletą papildomų skirtingo standumo viršūnėlių, su juo galima žvejoti visais įmanomais būdais upėse su lėta, vidutine ir stipria srove.

Klasifikacija pagal ilgį

Feeder tipo meškerykočio ilgis  gali būti nuo 3 iki 4,5 m, yra ir ilgesnių, tačiau jie nėra tokie populiarūs. Pasirinkdami fyderio ilgį, turime suprasti, kokiomis žvejybos sąlygomis jis yra skirtas naudoti.

- ilgis iki 3,6 m naudojamas žvejybai nedideliais ir vidutiniais atstumais (iki 60 m);

- ilgis nuo 3,6 m iki 3,9 m naudojamas žvejojant dideliu atstumu (iki 80 m);

- ilgesnis kaip 3,9 m yra naudojamas žvejojant maksimaliai tolimais atstumais (daugiau nei 80 m).

Ilgesniais patogu žvejoti upėse su greita srove, meškerykotis pakeliamas kuo aukščiau, kad sumažinti srovės spaudimą valui. Jie taip pat yra patogūs, kai yra kietų priekrančio povandeninių briaunų ar žolių, nes padeda išvengti kliuvino, o tuo pačiu ir sistemėlės nutrūkimo.

Trumpais patogu žvejoti telkiniuose su medžiais ant kranto, kur dėl žemai esančių šakų ne visada įmanoma užmesti su ilgu įrankiu.

Klasifikacija pagal akciją (elgseną)

Atsižvelgiant į meškerykočio linkimo pobūdį, veikiant apkrovai, gali būti taikoma tokia strypų klasifikacija:

- greita (fast) akcija – linkimas viršutiniame meškerykočio trečdalyje ar ketvirtadalyje;

- vidutinė (semi parabolic – pusiau parabolinė) akcija - linkimas viršutinėje meškerykočio pusėje;

- lėta (parabolic – parabolinė) akcija – linkimas vyksta per visą meškerykotį.

Vienos ar kitos akcijos meškerykočio pasirinkimas ir  naudojimas priklauso nuo žvejo pageidavimų. Dažniausiai pasirenkma greitos akcijos meškerykočiai, galbūt dėl ​​įpročio žvejoti analogiškos akcijos spiningais. Tačiau reikia pažymėti, kad “fyderio” tėvynėje Anglijoje meškeriotojai renkasi parabolnės akcijos kotus, šie meškerykočiai turi keliatą pranašumų palyginus su greitos akcijos kotais. Pagrindinis veiksnys renkantis feeder tipo meškerę su lėta elgsena yra jos gebėjimas užgesinti didelių žuvų pasipriešinimo smūgius.

Platus įvairiausių feeder tipo meškerykočių pasirinkimas visoms dugninės žvejybos technikoms ar būdams, įsigykite norimą fyderį internetu, arba atvykite į mūsų parduotuves.

Dugninės meškerės

Ilgis, m - 3,60, Dalių sk. - 3+3, Transp. ilgis, cm - 140, Užmetimo svoris, g - 50-150, Akcija - Greita, Svoris, g - 247

Kaina 69,50 €

  Dugninės meškerės

  Meškerė BYRON  RED MIRACLE DISTANCE  FEEDER 4,0 m (6;7;8oz) meškerė su maksimalia 8-ių uncijų užmetimo galia skirta dugninei žvejybai didelėse ir plačiose upėse su stipria srove.

  Kaina 147,00 €

   Dugninės meškerės

   • Dalių sk. - 3+3,
   • Ilgis, m - 3,50,
   • Transp. ilgis, cm - 125,
   • Svoris, g - 310,
   • Artikulas - RM F 350
   Kaina 96,00 €

    Dugninės meškerės

    • Dalių sk. - 3,
    • Ilgis, m - 3,90,
    • Transp. ilgis, cm - 137,
    • Svoris, g - 325,
    • Užmetimo svoris, g - 150
    Kaina 119,00 €

     Dugninės meškerės

     • Ilgis, m - 3,90,
     • Transp. ilgis, cm - 138, 
     • Užmetimo svoris, g - 45-120,
     • Dalių sk. - 3+2,
     • Akcija - Greita,
     • Svoris, g - 238
     Kaina 73,50 €

      Dugninės meškerės

      • Ilgis, m - 3,60,
      • Dalių sk. - 3+3,
      • Užmetimo svoris, g - 50-120,
      • Transp. ilgis, cm - 126,
      • Svoris, g - 224,
      • Akcija - Greita
      Kaina 73,00 €

       Dugninės meškerės

       Teleskopinė dugninė, feeder tipo meškerė ROBINSON DynaCore Tele Feeder 3.30 m, 40-100 g

       Kaina 25,60 €

        Dugninės meškerės

        Dugninė Meškerė VDE-Robinson Team Nano Core Method Feeder MX3 2,7 m yra labai lengvas ir kartu itin dinamiškas feeder meškerykotis turintis dvi keičiamas anglies pluošto viršūnėles leidžiančias prisitaikyti prie beveik kiekvienoje žvejyboje vyraujančių skirtingų sąlygų. 

        Kaina 59,90 €

         Feeder meškerės

         Ši Robinson Stinger Feeder 3,30m 20-60g meškerė išsiskiria įdomia mėlyna perlamutro spalva, ji skirta dugninei žvejybai su šėrykle ar be jos. Naudotina žvejybai tiek stovinčiame, tiek tekančiame vandenyje su vidutine srove. 

         Kaina 36,00 €

          Dugninės meškerės

          Ilgis, m - 3,60, Užmetimo svoris, g - 40-90, Transp. ilgis, cm - 121, Dalių sk. - 3+2, Svoris, g - 190, Akcija - Greita

          Kaina 56,00 €

           Dugninės meškerės

           MegaBAITS Tactix H Feeder 100 3.90m 100g Artikulas: 22-57-390

           • Užmetimo svoris: 100 g
           • Ilgis: 390,00 cm
           • Transportavimo ilgis: 136 cm
           • Skyriai: 3 + 3
           • Svoris: 283,00 g
           Kaina 107,00 €

            Dugninės meškerės

            Golden Catch „Bionic Feeder Black Edition“ sėkmingai susidoroja su sunkiomis užduotimis, kai norite pagauti trofėjinį laimikį, žvejojant sunkioms sąlygoms. Be to, šios meškerės puikiai pasiteisina žvejojant karpius tvenkiniuose.

            Kaina 104,90 €

             Dugninės meškerės

             Golden Catch „Bionic Feeder Black Edition“ sėkmingai susidoroja su sunkiomis užduotimis, kai norite pagauti trofėjinį laimikį, žvejojant sunkioms sąlygoms. Be to, šios meškerės puikiai pasiteisina žvejojant karpius tvenkiniuose.

             Kaina 115,90 €

              Dugninės meškerės

              „Golden Catch Verte-X“ dugninė meškerė pasižymi aukščiausios kokybės funkcionalumu ir nepriekaištingu dizainu.

              Kaina 115,00 €

               Dugninės meškerės

               “Golden Catch Verte-X“ dugninė meškerė pasižymi aukščiausios kokybės funkcionalumu ir nepriekaištingu dizainu.

               Kaina 135,00 €

                Dugninės meškerės

                „Golden Catch Sintez Feeder“ yra nauja, universali, aukštos kokybės dugninė meškerė, skirta žvejoti įvairias baltąsias taikias žuvis.

                Kaina 189,00 €

                 Dugninės meškerės

                 Ši Robinson Stinger Feeder 3,60m 30-60g meškerė išsiskiria įdomia mėlyna perlamutro spalva, ji skirta dugninei žvejybai su šėrykle ar be jos. Naudotina žvejybai tiek stovinčiame, tiek tekančiame vandenyje su vidutine srove. 

                 Kaina 37,50 €

                  Dugninės meškerės

                  Ši Robinson Stinger Feeder 3,90m 55-130g meškerė išsiskiria įdomia mėlyna perlamutro spalva, ji skirta dugninei žvejybai su šėrykle ar be jos. Naudotina žvejybai tiek stovinčiame, tiek tekančiame vandenyje su vidutine srove. 

                  Kaina 55,80 €

                   Dugninės meškerės

                   Dugninė meškerė Shimano Aernos AX Feeder 3,90m 120g Lėtos akcijos blankas yra tvirtas ir lankstus, gerai amortizuoja žuvies smūgius. Komplektuojami  lengvais Shimano Stainless Steel Hardlite nerūdijančio plieno žiedeliais su SIC keramika užtikrinančiais tolimesnius metimus.

                   Kaina 134,90 €

                    Dugninės meškerės

                    Dugninė meškerė Shimano Aero X5 Precision Feeder 3,96m 150g. Tai nėra universalūs feederiai viskam, kiekviena meškerė skurta konkrečiai žvejybos situacijai. 

                    Kaina 213,50 €

                     Dugninės meškerės

                      Ilgis, m - 3,90, Užmetimo svoris, g - 40-90, Transp. ilgis, cm - 129, Dalių sk. - 3+2, Svoris, g - 200, Akcija - Greita

                     Kaina 57,90 €

                      Dugninės meškerės

                       Ilgis, m - 3,90, Transp. ilgis, cm - 140, Užmetimo svoris, g - 50-150, Akcija - Greita, Svoris, g - 247 Dalių sk. - 3+3,

                      Kaina 76,50 €

                       Dugninės meškerės

                       Dugninė Meškerė VDE-Robinson Team Nano Core Method Feeder MX3, 3m yra labai lengvas ir kartu itin dinamiškas feeder meškerykotis turintis dvi keičiamas anglies pluošto viršūnėles leidžiančias prisitaikyti prie beveik kiekvienoje žvejyboje vyraujančių skirtingų sąlygų. 

                       Kaina 59,90 €

                        Dugninės meškerės

                        Ši Robinson Stinger Feeder 3,90m 40-90g meškerė išsiskiria įdomia mėlyna perlamutro spalva, ji skirta dugninei žvejybai su šėrykle ar be jos. Naudotina žvejybai tiek stovinčiame, tiek tekančiame vandenyje su vidutine srove. 

                        Kaina 47,60 €

                         Dugninės meškerės

                         Ši Robinson Stinger Feeder 3,90m 50-110g meškerė išsiskiria įdomia mėlyna perlamutro spalva, ji skirta dugninei žvejybai su šėrykle ar be jos. Naudotina žvejybai tiek stovinčiame, tiek tekančiame vandenyje su vidutine srove. 

                         Kaina 49,90 €

                          Dugninės meškerės

                          Ši Robinson Stinger Feeder 3,90m 60-160g meškerė išsiskiria įdomia mėlyna perlamutro spalva, ji skirta dugninei žvejybai su šėrykle ar be jos. Naudotina žvejybai tiek stovinčiame, tiek tekančiame vandenyje su vidutine ir didele srove. 

                          Kaina 58,90 €

                           Dugninės meškerės

                           Ši Robinson Stinger Feeder 3,60m 40-90g meškerė išsiskiria įdomia mėlyna perlamutro spalva, ji skirta dugninei žvejybai su šėrykle ar be jos. Naudotina žvejybai tiek stovinčiame, tiek tekančiame vandenyje su vidutine srove. 

                           Kaina 39,60 €

                            Dugninės meškerės

                            Ši Robinson Stinger Feeder 3,60m 50-110g meškerė išsiskiria įdomia mėlyna perlamutro spalva, ji skirta dugninei žvejybai su šėrykle ar be jos. Naudotina žvejybai tiek stovinčiame, tiek tekančiame vandenyje su vidutine srove. 

                            Kaina 45,20 €

                             Dugninės meškerės

                             Ši Robinson Stinger Feeder 3,60m 60-160g meškerė išsiskiria įdomia mėlyna perlamutro spalva, ji skirta dugninei žvejybai su šėrykle ar be jos. Naudotina žvejybai tiek stovinčiame, tiek tekančiame vandenyje su vidutine srove. 

                             Kaina 49,80 €

                              Dugninės meškerės

                              Robinson Diagonal Feeder meškerė skirta populiariai, šiuolaikinei dugninei žvejybai su šerykle ar be jos.

                              Kaina 33,00 €

                               Dugninės meškerės

                               Golden Catch „Bionic Feeder Black Edition“ sėkmingai susidoroja su sunkiomis užduotimis, kai norite pagauti trofėjinį laimikį, žvejojant sunkioms sąlygoms. Be to, šios meškerės puikiai pasiteisina žvejojant karpius tvenkiniuose.

                               Kaina 98,00 €

                                Dugninės meškerės

                                Golden Catch „Bionic Feeder Black Edition“ sėkmingai susidoroja su sunkiomis užduotimis, kai norite pagauti trofėjinį laimikį, žvejojant sunkioms sąlygoms. Be to, šios meškerės puikiai pasiteisina žvejojant karpius tvenkiniuose.

                                Kaina 99,00 €

                                 Dugninės meškerės

                                 Golden Catch „Bionic Feeder Black Edition“ sėkmingai susidoroja su sunkiomis užduotimis, kai norite pagauti trofėjinį laimikį, žvejojant sunkioms sąlygoms. Be to, šios meškerės puikiai pasiteisina žvejojant karpius tvenkiniuose.

                                 Kaina 105,90 €

                                  Dugninės meškerės

                                  Golden Catch „Bionic Feeder Black Edition“ sėkmingai susidoros su visomis užduotimis, kai reikalinga galinga meškerė esant sunkioms žvejybos sąlygoms, be to, ši meškerė puikiai pasirodys žvejojant karpius tvenkiniuose.

                                  Kaina 94,00 €

                                   Dugninės meškerės

                                   "Golden Catch Verte-X“ dugninė meškerė pasižymi aukščiausios kokybės funkcionalumu ir nepriekaištingu dizainu.

                                   Kaina 177,00 €

                                    Dugninės meškerės

                                    „Golden Catch Verte-X“ dugninė meškerė pasižymi aukščiausios kokybės funkcionalumu ir nepriekaištingu dizainu.

                                    Kaina 187,00 €

                                     Dugninės meškerės

                                     Robinson Diagonal Feeder meškerė skirta populiariai, šiuolaikinei dugninei žvejybai su šerykle ar be jos.

                                     Kaina 35,00 €

                                      Dugninės meškerės

                                      Robinson Diagonal Feeder meškerė skirta populiariai, šiuolaikinei dugninei žvejybai su šerykle ar be jos.

                                      Kaina 39,00 €

                                       Dugninės meškerės

                                       Robinson Diagonal Feeder meškerė skirta populiariai, šiuolaikinei dugninei žvejybai su šerykle ar be jos.

                                       Kaina 41,00 €

                                        Dugninės meškerės

                                        Robinson Carbonic Feeder meškerių serija labai populiaraus žvejybos būdo dugnine meškere su šerykle mylėtojams. Dugninės Meškerės su užmetimo testu iki 90 arba 120 g, leidžia naudoti lengvas ir vidutines šėrykles, o meškerykočiai su užmetimo testu iki 150 arba 180g, leidžia žvejoti sunkiomis šėryklėmis.

                                        Kaina 44,50 €

                                         Dugninės meškerės

                                         • MegaBAITS Tactix H Feeder 100 4.20m 100g Artikulas: 22-57-420

                                          • Užmetimo svoris: 100 g
                                          • Ilgis: 420,00 cm
                                          • Transportavimo ilgis: 146 cm
                                          • Dališ sk: 3 + 3
                                          • Svoris: 318,00 g
                                         Kaina 111,00 €

                                          Dugninės meškerės

                                          MegaBAITS Tactix XH Feeder 130 3.60m 130g Artikulas: 22-58-360

                                          Fyderis skirtas žvejybai vidutiniais ir dideliais atstumais ežeruose ir upėse su vidutine ir stipria srove.

                                          • Užmetimo svoris: 130 g
                                          • Ilgis: 360,00 cm
                                          • Transportavimo ilgis: 126 cm
                                          • Skyriai: 3 + 3
                                          • Svoris: 280,00 g
                                          Kaina 106,60 €

                                           Dugninės meškerės

                                           MegaBAITS Tactix XH Feeder 130 4.20m 130g Artikulas: 22-58-420

                                           Šis fyderis skirtas dugninei žvejybai su šerykle ar be jos žvejojant maksimaliais atstumais stovinčio vandens telkinių giliose vietose ir upėse su vidutine ir stipria srove.

                                           • Užmetimo svoris: 130 g
                                           • Ilgis: 420,00 cm
                                           • Transportavimo ilgis: 146 cm
                                           • Skyriai: 3 + 3
                                           • Svoris: 340,00 g
                                           Kaina 116,00 €

                                            Dugninės meškerės

                                            Robinson Carbonic Feeder meškerių serija labai populiaraus žvejybos būdo dugnine meškere su šerykle mylėtojams. Dugninės Meškerės su užmetimo testu iki 90 arba 120 g, leidžia naudoti lengvas ir vidutines šėrykles, o meškerykočiai su užmetimo testu iki 150 arba 180g, leidžia žvejoti sunkiomis šėryklėmis.

                                            Kaina 45,90 €

                                             Dugninės meškerės

                                             • Ilgis, m - 3,90,
                                             • Transp. ilgis, cm - 138,
                                             • Užmetimo svoris, g - 50-150,
                                             • Dalių sk. - 3+2,
                                             • Akcija - Greita,
                                             • Svoris, g - 256
                                             Kaina 76,00 €

                                              Dugninės meškerės

                                              • Ilgis, m - 3,00,
                                              • Dalių sk. - 2+3,
                                              • Užmetimo svoris, g - 10-45,
                                              • Transp. ilgis, cm - 158,
                                              • Akcija - Regular Fast,
                                              • Svoris, g - 175,
                                              • Modelis - 11G-FM-300
                                              Kaina 37,00 €

                                               Dugninės meškerės

                                               Ilgis, m - 3,90, Transp. ilgis, cm - 121, Užmetimo svoris, g - 45-120, Dalių sk. - 3+2, Svoris, g - 215, Akcija - Greita

                                               Kaina 59,00 €

                                                Dugninės meškerės

                                                Ilgis, m - 3,90, Transp. ilgis, cm - 140, Užmetimo svoris, g - 50-150, Dalių sk. - 3+2, Svoris, g - 240, Akcija - Greita

                                                Kaina 55,00 €

                                                 Dugninės meškerės

                                                  Ilgis, m - 3,90, Transp. ilgis, cm - 140, Užmetimo svoris, g - 45-120, Svoris, g - 222, Akcija - Greita Dalių sk. - 3+3,

                                                 Kaina 73,90 €

                                                  Dugninės meškerės

                                                  Ilgis, m - 3,90, Užmetimo svoris, g - 40-90, Dalių sk. - 3+3,  Transp. ilgis, cm - 140, Akcija - Greita, Svoris, g - 207

                                                  Kaina 61,50 €

                                                   Dugninės meškerės

                                                   • Ilgis: 4,20 m
                                                   • Užmetimo svoris: 150g
                                                   • Dalių sk.: 3+3
                                                   • Transportavimo ilgis: 147 cm
                                                   • Svoris: 384 g
                                                   • Ruošinys: Carbon XT60 + Nano
                                                   • Kombinuota rankena: EVA + kamštinė mediena
                                                   • Žiedų sk.: 26
                                                   Kaina 154,90 €

                                                    Feeder meškerės

                                                    Ilgis, m - 3,60, Dalių sk. - 3+2, Transp. ilgis, cm - 125, Užmetimo svoris, g - iki 90, Akcija - Greita, Svoris, g - 266

                                                    Kaina 64,90 €

                                                     Feeder meškerės

                                                     Ilgis, m - 3,90, Dalių sk. - 3+2, Transp. ilgis, cm - 135, Užmetimo svoris, g - iki 120, Akcija - Greita, Svoris, g - 320

                                                     Kaina 68,90 €

                                                      Feeder meškerės

                                                      Dugninė meškerė GARBOLINO SILVER BULLET SLIM FEEDER 3S 3,60m, 3-jų dalių, klasikinio dizaino "feederis", idealiai tinka visų rūšių dugninei žvejybai su nedidelio ir vidutinio svorio šėryklomis lėtai tekančiame ir stovinčiame vandenyje. 

                                                      Kaina 99,90 €

                                                       Feeder meškerės

                                                       Mūsų pasiūloje nauja feeder meškerė, kuri leidžia žvejoti maksimaliai tolimais atstumais. Pagrindinis jos panaudojimas - žvejyba upėse, kur svarbus meškerės ilgis ir galia užmetant sunkias, jauko prikimštas šėrykles tolimais atstumais. 

                                                       Kaina 96,00 €

                                                        Feeder meškerės

                                                        Mūsų pasiūloje nauja feeder meškerė kuri leidžia žvejoti maksimaliai tolimais atstumais. Pagrindinis jos panaudojimas - žvejyba upėse, kur svarbus meškerės ilgis ir galia tolimais atstumais užmetant sunkias, jauko prikimštas šėrykles.

                                                        Kaina 99,00 €

                                                         Feeder meškerės

                                                         Mūsų pasiūloje nauja feeder meškerė, kuri leidžia žvejoti maksimaliai tolimais atstumais. Pagrindinis jos panaudojimas - žvejyba upėse, kur svarbus meškerės ilgis ir galia užmetant sunkias, jauko prikimštas šėrykles tolimais atstumais. 

                                                         Kaina 85,90 €

                                                          Feeder meškerės

                                                          Mūsų pasiūloje nauja feeder meškerė, kuri leidžia žvejoti maksimaliai tolimais atstumais. Pagrindinis jos panaudojimas - žvejyba upėse, kur svarbus meškerės ilgis ir galia užmetant sunkias, jauko prikimštas šėrykles tolimais atstumais. 

                                                          Kaina 88,00 €

                                                           Feeder meškerės

                                                           Penkių lengvų, progresyvaus veikimo VDE-Robinson Team Nano Core MX3 Feeder meškerių serija, skirta "feeder" žvejybai naudojant klasikinį "feeder" metodą. Skirtingi ilgiai ir užmetimo svoriai leis prisitaikyti prie daugelio žvejybos vietų, tokių kaip ežerai, kanalai ar lėtos upės. Kartu su tinkamai parinkta meškere ir rite, galėsite ištraukti net labai dideles žuvis ant gležnų platformų. 2,7 m arba 3,0 m meškerės yra skirtos žvejybai šalia kranto tokiose žūklėse, kaip maži kanalai ar ežerai. Labai universaliai pritaikomos 3,3 m ir 3,6 m ilgio meškerės, leidžiančios žvejoti 30-60 m atstumus, kuriuos dažniausiai pasirenka meškeriotojai, žvejojantys su "feeder" metodu. Daugelyje sunkių žūklių būtina naudoti lengvąsias meškeres.

                                                           Kaina 69,80 €

                                                            Feeder meškerės

                                                            Penkių lengvų, progresyvaus veikimo VDE-Robinson Team Nano Core MX3 Feeder meškerių serija, skirta "feeder" žvejybai naudojant klasikinį "feeder" metodą. Skirtingi ilgiai ir užmetimo svoriai leis prisitaikyti prie daugelio žvejybos vietų, tokių kaip ežerai, kanalai ar lėtos upės. Kartu su tinkamai parinkta meškere ir rite, galėsite ištraukti net labai dideles žuvis ant gležnų platformų. 2,7 m arba 3,0 m meškerės yra skirtos žvejybai šalia kranto tokiose žūklėse, kaip maži kanalai ar ežerai. Labai universaliai pritaikomos 3,3 m ir 3,6 m ilgio meškerės, leidžiančios žvejoti 30-60 m atstumus, kuriuos dažniausiai pasirenka meškeriotojai, žvejojantys su "feeder" metodu. Daugelyje sunkių žūklių būtina naudoti lengvąsias meškeres.

                                                            Kaina 75,90 €

                                                             Filtruoti pagal

                                                             Kaina
                                                             Gamintojai
                                                             Daugiau Mažiau
                                                             Dalių sk.
                                                             Meškerės ilgis, m
                                                             Užmetimo svoris, g
                                                             Daugiau Mažiau
                                                             Svoris, g
                                                             Trans. Ilgis, cm
                                                             Akcija
                                                             Daugiau Mažiau
                                                             Filtruoti