Feeder meškerės

Feeder tipo meškerės naudojamas žvejojant nuo dugo, naudojant šėryklę ar svarelį, nenaudojant plūdės. Feeder meškerė puikus įrankis karpinių žuvų žvejybai. Skirtingos keičiamos viršūnėlės skiriasi savo jautrumu, o tai suteikia feeder tipo meškerei didelį universalumą. Upėse su stiprią tėkme naudokite kiečiausią viršūnėlę, o lėtoje tėkmėje ar stovinčiame vandenyje...

Feeder tipo meškerės naudojamas žvejojant nuo dugo, naudojant šėryklę ar svarelį, nenaudojant plūdės. Feeder meškerė puikus įrankis karpinių žuvų žvejybai. Skirtingos keičiamos viršūnėlės skiriasi savo jautrumu, o tai suteikia feeder tipo meškerei didelį universalumą. Upėse su stiprią tėkme naudokite kiečiausią viršūnėlę, o lėtoje tėkmėje ar stovinčiame vandenyje  jautresnes. Bendras meškerykočio  ilgis gali svyruoti nuo  3 m iki 4,2 m, populiariausi - 3,6 m ir 3,9 m ilgio. Šiuolaikiniai feeder tipo meškerykočiai savo išorine išvaizda mažai kuo skiriasi nuo match tipo meškerių, tačiau turi labia didelę dinaminę galią, todėl leidžia žvejoti dideles žuvis: karpius, amūrus, ūsorius ar karšius. Ši savybė pasiekiama įdiegiant novatoriškas technologijas gamyboje ir naudojant specialias modernias medžiagas. Kokybiško feeder tipo meškerykočio skiriamieji bruožai yra išskirtinis lengvumas, elastingumas, stiprumas, jautrumas, ergonomika ir išorinė estetika.

Jei apžvelgti daugybę meškerių, skirtų dugninei žvejybai, galitma išskirti dvi klases: feeder ir picker, pagrindinis šių klasių skirtumas yra skirtingas ilgis. Picker’iams (winklepicker) priskiriami meškerykočiai kurių ilgis yra iki 3 metrų, užmetimo svoris iki 45 g, o feeder’iams - ilgesni nei 3 m, užmetimo svoris iki 180 g.

Feeder tipo meškerės gali būti klasifikuojami pagal šiuos pagrindinius kriterijus: užmetimo testą, ilgį, ir akciją (elgseną).

Klasifikacija pagal užmetimo testą

Lengvos (Light) klasės feeder tipo  meškerykočo testas iki 45 g,  jis skirtas gaudyti atsargias žuvis stovinčio vandens, sekliuose telkiniuose. Šios klasės meškerykočiai ypač lengvi ir jautrūs, visus savo pranašumus parodo sekliuose telkiniuose, kuriuose gyvena vidutinio dydžio žuvys (karosai, kuojos, raudės, karpiai, lynai ir kiti). Šiuo atveju naudotinos 20 - 30 g šeryklės

Vidutininiškai lengvos (Medium Light) klasės feeder tipo  meškerykotis yra tarpinės klasės su užmetimo testu iki 60 g. Apjungia geriausias Light ir Medium klasės savybes. Naudotinos 30 - 50 g šeryklės.

Vidutinė klasė (Medium) yra pati universaliausia pritaikymo prasme. Užmetimo testas iki 90 g, galima žvejoti tiek ežeruose, tiek upėse su lėta ar vidutine tėkme. Pirmuoju atveju naudotinos šėryklės sveriančios nuo 30 g iki 40 g, o antruoju - nuo 50 g iki 70 g. Šios klasės meškerykočiai labia ergonomiški ir su nurodytais svoriais galima atlikti labia tolimus ir tikslius metimus. Atitinkamai skiriasi ir žūklės objektas: vidutinės ir didelis kuojos, vidutiniai ir dideli karosai, karšiai ir lynai, vidutiniai karpiai ir kiti. Su medium klasės fyderiais galima gaudyti net ir trofėjinius egzempliorius.

Vidutinės sunkiosios (Medium Heavy) klasės meškerykotis su užmetimo testu iki 120 g ir yra tarpinė grandis tarp vidutinio (Medium) ir sunkaus (Heavy) feeder tipo meškerykočio. Šios klasės “fyderiu” gaudomos stambios žuvys tolimais atstumais tiek stovinčio vandens telkiniuose, tiek upėse su vidutine ir stipria tėkme. Pirmuoju atveju naudotinos šėryklės sveriančios nuo 50 g iki 70 g, o antruoju - nuo 80 g iki 100 g. Meškerykočiai labia ergonomiški ir su nurodytais svoriais galima atlikti labia tolimus ir tikslius metimus.

Sunkiosios (Heavy) klasės feeder tipo meškerykotis pagrįstai laikomas upių žūklės karaliumi, jo užmetimo testas siekia iki 150 g. Gali būti naudojamas ir trofėjiniams karpiams ar amūrams gaudyti komerciniuose tvenkiniuose, tačiau jo stichijos elementas yra upė. Žvejyboje naudojamos 100 - 120 g sveriantčios šėryklės puikiai susitvarko su vidutine ir stipria srove. Atsižvelgiant į srovės stiprumą, maksimalus žvejybos atstumas gali būti iki 60 metrų.

Ypač sunkios (Extra Heavy) klasės meškerykočio testas iki 180 g, yra skirtas žvejybai upėse su vidutine ir stipria tėkme. Skirtumas nuo sunkios klasės meškerykočio yra  tas, kad galima naudoti dar sunkiasnes šėrykles, leidžiančia dar toliau užmesti masalą, žvejoti dideliame gylyje ir pačiame upės sraunume. Šiuo meškerykčiu ne tik galima užmesti sunkias šėrykles, bet ir kovoti su upių trofėjais, tokiais kaip karpiai, sazanai ar didieji karšiai. Ir jei Extra Heavy fyderis turi  keletą papildomų skirtingo standumo viršūnėlių, su juo galima žvejoti visais įmanomais būdais upėse su lėta, vidutine ir stipria srove.

Klasifikacija pagal ilgį

Feeder tipo meškerykočio ilgis  gali būti nuo 3 iki 4,5 m, yra ir ilgesnių, tačiau jie nėra tokie populiarūs. Pasirinkdami fyderio ilgį, turime suprasti, kokiomis žvejybos sąlygomis jis yra skirtas naudoti.

- ilgis iki 3,6 m naudojamas žvejybai nedideliais ir vidutiniais atstumais (iki 60 m);

- ilgis nuo 3,6 m iki 3,9 m naudojamas žvejojant dideliu atstumu (iki 80 m);

- ilgesnis kaip 3,9 m yra naudojamas žvejojant maksimaliai tolimais atstumais (daugiau nei 80 m).

Ilgesniais patogu žvejoti upėse su greita srove, meškerykotis pakeliamas kuo aukščiau, kad sumažinti srovės spaudimą valui. Jie taip pat yra patogūs, kai yra kietų priekrančio povandeninių briaunų ar žolių, nes padeda išvengti kliuvino, o tuo pačiu ir sistemėlės nutrūkimo.

Trumpais patogu žvejoti telkiniuose su medžiais ant kranto, kur dėl žemai esančių šakų ne visada įmanoma užmesti su ilgu įrankiu.

Klasifikacija pagal akciją (elgseną)

Atsižvelgiant į meškerykočio linkimo pobūdį, veikiant apkrovai, gali būti taikoma tokia strypų klasifikacija:

- greita (fast) akcija – linkimas viršutiniame meškerykočio trečdalyje ar ketvirtadalyje;

- vidutinė (semi parabolic – pusiau parabolinė) akcija - linkimas viršutinėje meškerykočio pusėje;

- lėta (parabolic – parabolinė) akcija – linkimas vyksta per visą meškerykotį.

Vienos ar kitos akcijos meškerykočio pasirinkimas ir  naudojimas priklauso nuo žvejo pageidavimų. Dažniausiai pasirenkma greitos akcijos meškerykočiai, galbūt dėl ​​įpročio žvejoti analogiškos akcijos spiningais. Tačiau reikia pažymėti, kad “fyderio” tėvynėje Anglijoje meškeriotojai renkasi parabolnės akcijos kotus, šie meškerykočiai turi keliatą pranašumų palyginus su greitos akcijos kotais. Pagrindinis veiksnys renkantis feeder tipo meškerę su lėta elgsena yra jos gebėjimas užgesinti didelių žuvų pasipriešinimo smūgius.

Platus įvairiausių feeder tipo meškerykočių pasirinkimas visoms dugninės žvejybos technikoms ar būdams, įsigykite norimą fyderį internetu, arba atvykite į mūsų parduotuves.

Dugninės meškerės

Meškerė BYRON  RED MIRACLE DISTANCE  FEEDER 4,0 m (6;7;8oz) meškerė su maksimalia 8-ių uncijų užmetimo galia skirta dugninei žvejybai didelėse ir plačiose upėse su stipria srove.

Kaina 147,00 €

  Dugninės meškerės

  • Ilgis, m - 3,60,
  • Dalių sk. - 3+3,
  • Užmetimo svoris, g - 50-120,
  • Transp. ilgis, cm - 126,
  • Svoris, g - 224,
  • Akcija - Greita
  Kaina 73,00 €

   Feeder meškerės

   Ši Robinson Stinger Feeder 3,30m 20-60g meškerė išsiskiria įdomia mėlyna perlamutro spalva, ji skirta dugninei žvejybai su šėrykle ar be jos. Naudotina žvejybai tiek stovinčiame, tiek tekančiame vandenyje su vidutine srove. 

   Kaina 36,00 €

    Dugninės meškerės

    MegaBAITS Tactix H Feeder 100 3.90m 100g Artikulas: 22-57-390

    • Užmetimo svoris: 100 g
    • Ilgis: 390,00 cm
    • Transportavimo ilgis: 136 cm
    • Skyriai: 3 + 3
    • Svoris: 283,00 g
    Kaina 107,00 €

     Dugninės meškerės

     Golden Catch „Bionic Feeder Black Edition“ sėkmingai susidoroja su sunkiomis užduotimis, kai norite pagauti trofėjinį laimikį, žvejojant sunkioms sąlygoms. Be to, šios meškerės puikiai pasiteisina žvejojant karpius tvenkiniuose.

     Kaina 104,90 €

      Dugninės meškerės

      Golden Catch „Bionic Feeder Black Edition“ sėkmingai susidoroja su sunkiomis užduotimis, kai norite pagauti trofėjinį laimikį, žvejojant sunkioms sąlygoms. Be to, šios meškerės puikiai pasiteisina žvejojant karpius tvenkiniuose.

      Kaina 115,90 €

       Dugninės meškerės

       „Golden Catch Verte-X“ dugninė meškerė pasižymi aukščiausios kokybės funkcionalumu ir nepriekaištingu dizainu.

       Kaina 115,00 €

        Dugninės meškerės

        “Golden Catch Verte-X“ dugninė meškerė pasižymi aukščiausios kokybės funkcionalumu ir nepriekaištingu dizainu.

        Kaina 135,00 €

         Dugninės meškerės

         Ši Robinson Stinger Feeder 3,60m 30-60g meškerė išsiskiria įdomia mėlyna perlamutro spalva, ji skirta dugninei žvejybai su šėrykle ar be jos. Naudotina žvejybai tiek stovinčiame, tiek tekančiame vandenyje su vidutine srove. 

         Kaina 37,50 €

          Dugninės meškerės

          Ši Robinson Stinger Feeder 3,90m 55-130g meškerė išsiskiria įdomia mėlyna perlamutro spalva, ji skirta dugninei žvejybai su šėrykle ar be jos. Naudotina žvejybai tiek stovinčiame, tiek tekančiame vandenyje su vidutine srove. 

          Kaina 55,80 €

           Dugninės meškerės

           Dugninė Meškerė VDE-Robinson Team Nano Core Method Feeder MX3, 3m yra labai lengvas ir kartu itin dinamiškas feeder meškerykotis turintis dvi keičiamas anglies pluošto viršūnėles leidžiančias prisitaikyti prie beveik kiekvienoje žvejyboje vyraujančių skirtingų sąlygų. 

           Kaina 59,90 €

            Dugninės meškerės

            Ši Robinson Stinger Feeder 3,90m 40-90g meškerė išsiskiria įdomia mėlyna perlamutro spalva, ji skirta dugninei žvejybai su šėrykle ar be jos. Naudotina žvejybai tiek stovinčiame, tiek tekančiame vandenyje su vidutine srove. 

            Kaina 47,60 €

             Dugninės meškerės

             Ši Robinson Stinger Feeder 3,90m 50-110g meškerė išsiskiria įdomia mėlyna perlamutro spalva, ji skirta dugninei žvejybai su šėrykle ar be jos. Naudotina žvejybai tiek stovinčiame, tiek tekančiame vandenyje su vidutine srove. 

             Kaina 49,90 €

              Dugninės meškerės

              Ši Robinson Stinger Feeder 3,90m 60-160g meškerė išsiskiria įdomia mėlyna perlamutro spalva, ji skirta dugninei žvejybai su šėrykle ar be jos. Naudotina žvejybai tiek stovinčiame, tiek tekančiame vandenyje su vidutine ir didele srove. 

              Kaina 58,90 €

               Dugninės meškerės

               Ši Robinson Stinger Feeder 3,60m 40-90g meškerė išsiskiria įdomia mėlyna perlamutro spalva, ji skirta dugninei žvejybai su šėrykle ar be jos. Naudotina žvejybai tiek stovinčiame, tiek tekančiame vandenyje su vidutine srove. 

               Kaina 39,60 €

                Dugninės meškerės

                Ši Robinson Stinger Feeder 3,60m 50-110g meškerė išsiskiria įdomia mėlyna perlamutro spalva, ji skirta dugninei žvejybai su šėrykle ar be jos. Naudotina žvejybai tiek stovinčiame, tiek tekančiame vandenyje su vidutine srove. 

                Kaina 45,20 €

                 Dugninės meškerės

                 Ši Robinson Stinger Feeder 3,60m 60-160g meškerė išsiskiria įdomia mėlyna perlamutro spalva, ji skirta dugninei žvejybai su šėrykle ar be jos. Naudotina žvejybai tiek stovinčiame, tiek tekančiame vandenyje su vidutine srove. 

                 Kaina 49,80 €

                  Dugninės meškerės

                  Robinson Diagonal Feeder meškerė skirta populiariai, šiuolaikinei dugninei žvejybai su šerykle ar be jos.

                  Kaina 33,00 €

                   Dugninės meškerės

                   Golden Catch „Bionic Feeder Black Edition“ sėkmingai susidoroja su sunkiomis užduotimis, kai norite pagauti trofėjinį laimikį, žvejojant sunkioms sąlygoms. Be to, šios meškerės puikiai pasiteisina žvejojant karpius tvenkiniuose.

                   Kaina 98,00 €

                    Dugninės meškerės

                    Golden Catch „Bionic Feeder Black Edition“ sėkmingai susidoroja su sunkiomis užduotimis, kai norite pagauti trofėjinį laimikį, žvejojant sunkioms sąlygoms. Be to, šios meškerės puikiai pasiteisina žvejojant karpius tvenkiniuose.

                    Kaina 99,00 €

                     Dugninės meškerės

                     Golden Catch „Bionic Feeder Black Edition“ sėkmingai susidoroja su sunkiomis užduotimis, kai norite pagauti trofėjinį laimikį, žvejojant sunkioms sąlygoms. Be to, šios meškerės puikiai pasiteisina žvejojant karpius tvenkiniuose.

                     Kaina 105,90 €

                      Dugninės meškerės

                      „Golden Catch Verte-X“ dugninė meškerė pasižymi aukščiausios kokybės funkcionalumu ir nepriekaištingu dizainu.

                      Kaina 187,00 €

                       Dugninės meškerės

                       Robinson Diagonal Feeder meškerė skirta populiariai, šiuolaikinei dugninei žvejybai su šerykle ar be jos.

                       Kaina 35,00 €

                        Dugninės meškerės

                        Robinson Diagonal Feeder meškerė skirta populiariai, šiuolaikinei dugninei žvejybai su šerykle ar be jos.

                        Kaina 39,00 €

                         Dugninės meškerės

                         Robinson Diagonal Feeder meškerė skirta populiariai, šiuolaikinei dugninei žvejybai su šerykle ar be jos.

                         Kaina 41,00 €

                          Dugninės meškerės

                          Robinson Carbonic Feeder meškerių serija labai populiaraus žvejybos būdo dugnine meškere su šerykle mylėtojams. Dugninės Meškerės su užmetimo testu iki 90 arba 120 g, leidžia naudoti lengvas ir vidutines šėrykles, o meškerykočiai su užmetimo testu iki 150 arba 180g, leidžia žvejoti sunkiomis šėryklėmis.

                          Kaina 44,50 €

                           Dugninės meškerės

                           • MegaBAITS Tactix H Feeder 100 4.20m 100g Artikulas: 22-57-420

                            • Užmetimo svoris: 100 g
                            • Ilgis: 420,00 cm
                            • Transportavimo ilgis: 146 cm
                            • Dališ sk: 3 + 3
                            • Svoris: 318,00 g
                           Kaina 111,00 €

                            Dugninės meškerės

                            • Ilgis, m - 3,00,
                            • Dalių sk. - 2+3,
                            • Užmetimo svoris, g - 10-45,
                            • Transp. ilgis, cm - 158,
                            • Akcija - Regular Fast,
                            • Svoris, g - 175,
                            • Modelis - 11G-FM-300
                            Kaina 37,00 €

                             Feeder meškerės

                             Ilgis, m - 3,60, Dalių sk. - 3+2, Transp. ilgis, cm - 125, Užmetimo svoris, g - iki 90, Akcija - Greita, Svoris, g - 266

                             Kaina 64,90 €

                              Feeder meškerės

                              Ilgis, m - 3,90, Dalių sk. - 3+2, Transp. ilgis, cm - 135, Užmetimo svoris, g - iki 120, Akcija - Greita, Svoris, g - 320

                              Kaina 68,90 €

                               Feeder meškerės

                               Mūsų pasiūloje nauja feeder meškerė, kuri leidžia žvejoti maksimaliai tolimais atstumais. Pagrindinis jos panaudojimas - žvejyba upėse, kur svarbus meškerės ilgis ir galia užmetant sunkias, jauko prikimštas šėrykles tolimais atstumais. 

                               Kaina 96,00 €

                                Feeder meškerės

                                Mūsų pasiūloje nauja feeder meškerė kuri leidžia žvejoti maksimaliai tolimais atstumais. Pagrindinis jos panaudojimas - žvejyba upėse, kur svarbus meškerės ilgis ir galia tolimais atstumais užmetant sunkias, jauko prikimštas šėrykles.

                                Kaina 99,00 €

                                 Feeder meškerės

                                 Mūsų pasiūloje nauja feeder meškerė, kuri leidžia žvejoti maksimaliai tolimais atstumais. Pagrindinis jos panaudojimas - žvejyba upėse, kur svarbus meškerės ilgis ir galia užmetant sunkias, jauko prikimštas šėrykles tolimais atstumais. 

                                 Kaina 85,90 €

                                  Feeder meškerės

                                  Penkių lengvų, progresyvaus veikimo VDE-Robinson Team Nano Core MX3 Feeder meškerių serija, skirta "feeder" žvejybai naudojant klasikinį "feeder" metodą. Skirtingi ilgiai ir užmetimo svoriai leis prisitaikyti prie daugelio žvejybos vietų, tokių kaip ežerai, kanalai ar lėtos upės. Kartu su tinkamai parinkta meškere ir rite, galėsite ištraukti net labai dideles žuvis ant gležnų platformų. 2,7 m arba 3,0 m meškerės yra skirtos žvejybai šalia kranto tokiose žūklėse, kaip maži kanalai ar ežerai. Labai universaliai pritaikomos 3,3 m ir 3,6 m ilgio meškerės, leidžiančios žvejoti 30-60 m atstumus, kuriuos dažniausiai pasirenka meškeriotojai, žvejojantys su "feeder" metodu. Daugelyje sunkių žūklių būtina naudoti lengvąsias meškeres.

                                  Kaina 73,50 €

                                   Feeder meškerės

                                   Naujoji River Feeder SX3 dugninių meškerių "feeder" serija, kaip rodo pavadinimas, yra pasiūlymas daugiausia upių mėgėjams ir tiems, kurie mėgsta žvejoti nuo kranto. Kaip ir pridera, upių "feeder" dugninėms meškerėms, šios meškerės pasižymi galiuko nukrypimu ir greitu veikimu. Komplekte yra du anglies antgaliai, leidžiantys optimaliai reguliuoti srovės tėkmę, taip pat žuvų aktyvumą ir maitinimąsi tam tikrą dieną. Ruošiniai aprūpinti geros kokybės TS kreiptuvais, pirmieji penki yra dvikojai. Pirmojo kreiptuvo dydis ir „pokrypis“ nuo meškerykočio ruošinio teigiamai veikia metimų ilgį. Be funkcionalumo, didelis tiektuvų pranašumas yra patraukli ir moderni išvaizda. Kruopščiai parinkti auksiniai akcentai ant kreipiamųjų įvyniojimų puikiai papildo juodą "feeder" meškerių spalvą.

                                   Kaina 65,90 €

                                    Feeder meškerės

                                    Naujoji River Feeder SX3 dugninių meškerių "feeder" serija, kaip rodo pavadinimas, yra pasiūlymas daugiausia upių mėgėjams ir tiems, kurie mėgsta žvejoti nuo kranto. Kaip ir pridera, upių "feeder" dugninėms meškerėms, šios meškerės pasižymi galiuko nukrypimu ir greitu veikimu. Komplekte yra du anglies antgaliai, leidžiantys optimaliai reguliuoti srovės tėkmę, taip pat žuvų aktyvumą ir maitinimąsi tam tikrą dieną. Ruošiniai aprūpinti geros kokybės TS kreiptuvais, pirmieji penki yra dvikojai. Pirmojo kreiptuvo dydis ir „pokrypis“ nuo meškerykočio ruošinio teigiamai veikia metimų ilgį. Be funkcionalumo, didelis tiektuvų pranašumas yra patraukli ir moderni išvaizda. Kruopščiai parinkti auksiniai akcentai ant kreipiamųjų įvyniojimų puikiai papildo juodą "feeder" meškerių spalvą.

                                    Kaina 65,80 €

                                     Feeder meškerės

                                     Naujoji River Feeder SX3 dugninių meškerių "feeder" serija, kaip rodo pavadinimas, yra pasiūlymas daugiausia upių mėgėjams ir tiems, kurie mėgsta žvejoti nuo kranto. Kaip ir pridera, upių "feeder" dugninėms meškerėms, šios meškerės pasižymi galiuko nukrypimu ir greitu veikimu. Komplekte yra du anglies antgaliai, leidžiantys optimaliai reguliuoti srovės tėkmę, taip pat žuvų aktyvumą ir maitinimąsi tam tikrą dieną. Ruošiniai aprūpinti geros kokybės TS kreiptuvais, pirmieji penki yra dvikojai. Pirmojo kreiptuvo dydis ir „pokrypis“ nuo meškerykočio ruošinio teigiamai veikia metimų ilgį. Be funkcionalumo, didelis tiektuvų pranašumas yra patraukli ir moderni išvaizda. Kruopščiai parinkti auksiniai akcentai ant kreipiamųjų įvyniojimų puikiai papildo juodą "feeder" meškerių spalvą.

                                     Kaina 73,50 €

                                      Feeder meškerės

                                      Naujoji River Feeder SX3 dugninių meškerių "feeder" serija, kaip rodo pavadinimas, yra pasiūlymas daugiausia upių mėgėjams ir tiems, kurie mėgsta žvejoti nuo kranto. Kaip ir pridera, upių "feeder" dugninėms meškerėms, šios meškerės pasižymi galiuko nukrypimu ir greitu veikimu. Komplekte yra du anglies antgaliai, leidžiantys optimaliai reguliuoti srovės tėkmę, taip pat žuvų aktyvumą ir maitinimąsi tam tikrą dieną. Ruošiniai aprūpinti geros kokybės TS kreiptuvais, pirmieji penki yra dvikojai. Pirmojo kreiptuvo dydis ir „pokrypis“ nuo meškerykočio ruošinio teigiamai veikia metimų ilgį. Be funkcionalumo, didelis tiektuvų pranašumas yra patraukli ir moderni išvaizda. Kruopščiai parinkti auksiniai akcentai ant kreipiamųjų įvyniojimų puikiai papildo juodą "feeder" meškerių spalvą.

                                      Kaina 69,90 €

                                       Feeder meškerės

                                       VDE-Robinson Feeder TX4 meškerės siūlo profesionalią įrangą žūklei už prieinamą kainą. Kokybė, kuri neturi kompromisų ir išskirtinis dizainas – tai daugelio metų didžiausių plūdinės ir dugninės žūklės ekspertų iš visos Europos darbo rezultatas. Feeder TX4 dugninių meškerių serija yra pagaminta ant kelių modulių ruošinių su grafito pagrindu ir keramine struktūra, kurios tamprumas yra iki 80 milijonų PSI.

                                       Kaina 196,00 €

                                        Feeder meškerės

                                        Ši Robinson Stinger Feeder meškerė išsiskiria įdomia mėlyna perlamutro spalva. Meškerė skirta dugninei žvejybai su šėrykla ar be jos. Dugninė meškerė puikiai tinka žvejybai tiek stovinčiame, tiek tekančiame vandenyje su vidutine srove. 

                                        Kaina 46,20 €

                                         Feeder meškerės

                                         Penkių progresyvaus veiksmo lengvų meškerių serija, skirta žvejybai feeder technika naudojant klasikinį feederį. Įvairūs ilgiai ir užmetami svoriai leis prisitaikyti prie daugelio žvejybos sąlygų, tokių kaip ežerai, kanalai ar lėtai tekančios upės. Kartu su tinkamai parinkta rite, feeder meškerės leis pažaboti net labai dideles žuvis. 2,7 m arba 3,0 m feeder meškerės skirtos žvejybai arti kranto tokiose žvejybos vietose, kaip nedideli kanalai ar ežerai. 3,3 m ir 3,6 m ilgio feeder meškerės yra labai universalios, leidžiančios žvejoti dažniausiai žvejų pasirenkamais 30-60 m atstumais.

                                         Kaina 69,90 €

                                          Feeder meškerės

                                          Visai naujai, 2023 metais pasirodžiusią "Golden Catch Stelios" šeimą sudaro "Competition", "Active" ir "River" serijos. Dugninės meškerės skirtumai yra pagrindinio blanko veiksme. "Competition" yra pusiau parabolinio veiksmo dugninė meškerė, liaunu ir lengvu blanko kotu, "Active" - greito veiksmo, sunkesnių meškerykočių tolimiems metimams serija, o "River", skirtos upei, pakankamai galingos, bet labai lengvos dugninės meškerės. Visos serijos apkaustytos kokybiškais "Sea Guide" žiedeliais bei kombinuotomis kamštinėmis rankenomis. 

                                          Kaina 111,90 €

                                           Feeder meškerės

                                           Visai naujai, 2023 metais pasirodžiusią "Golden Catch Stelios" šeimą sudaro "Competition", "Active" ir "River" serijos. Dugninės meškerės skirtumai yra pagrindinio blanko veiksme. "Competition" yra pusiau parabolinio veiksmo dugninė meškerė, liaunu ir lengvu blanko kotu, "Active" - greito veiksmo, sunkesnių meškerykočių tolimiems metimams serija, o "River", skirtos upei, pakankamai galingos, bet labai lengvos dugninės meškerės. Visos serijos apkaustytos kokybiškais "Sea Guide" žiedeliais bei kombinuotomis kamštinėmis rankenomis. 

                                           Kaina 103,00 €

                                            Feeder meškerės

                                            Visai naujai, 2023 metais pasirodžiusią "Golden Catch Stelios" šeimą sudaro "Competition", "Active" ir "River" serijos. Dugninės meškerės skirtumai yra pagrindinio blanko veiksme. "Competition" yra pusiau parabolinio veiksmo dugninė meškerė, liaunu ir lengvu blanko kotu, "Active" - greito veiksmo, sunkesnių meškerykočių tolimiems metimams serija, o "River", skirtos upei, pakankamai galingos, bet labai lengvos dugninės meškerės. Visos serijos apkaustytos kokybiškais "Sea Guide" žiedeliais bei kombinuotomis kamštinėmis rankenomis. 

                                            Kaina 109,00 €

                                             Feeder meškerės

                                             VDE-ROBINSON Tournament TTX Distance Feeder yra šeši aukščiausios klasės feeder meškerių modeliai, skirti efektyviai ir patogiai žvejoti didžiausiais atstumais upėse su vidutine ar stipria srove. Projektavimo ir gamybos etape dėmesys atkreiptas į kiekvieną detalę, kuri turi įtakos galutinei naujų meškerių formai. Ypatingas dėmesys skirtas techniniams žvejybos efektyvumą didinantiems aspektams, tačiau nepamiršta ir estetinė pusė bei tobulo paviršiaus apdorojimas kiekvienoje detalėje.

                                             Kaina 259,00 €

                                              Feeder meškerės

                                              VDE-ROBINSON Tournament TTX Distance Feeder yra šeši aukščiausios klasės feeder meškerių modeliai, skirti efektyviai ir patogiai žvejoti didžiausiais atstumais upėse su vidutine ar stipria srove. Projektavimo ir gamybos etape dėmesys atkreiptas į kiekvieną detalę, kuri turi įtakos galutinei naujų meškerių formai. Ypatingas dėmesys skirtas techniniams žvejybos efektyvumą didinantiems aspektams, tačiau nepamiršta ir estetinė pusė bei tobulo paviršiaus apdorojimas kiekvienoje detalėje.

                                              Kaina 269,00 €

                                               Feeder meškerės

                                               VDE-Robinson Team Nano Core MX3 Distance Feeder meškerė – naujoviška penkių klasikinių feeder meškerių serija Robinson pasiūloje, leidžianti žvejoti itin dideliais atstumais. Su šiomis meškerėmis galite žvejoti upėse, kur svarbus meškerės ilgis ir galia, leidžianti žvejoti su sunkiomis šėryklomis. Specialiai sustiprinti apatinai šių meškerių elementai leidžia puikiai „apkrauti“ meškerę prieš užmetant, o specialiai pailgintos rankenos leidžia tvirtai sugriebti meškerę užmetant.

                                               Kaina 94,90 €

                                                Feeder meškerės

                                                Robinson Stinger Method Feeder meškerė - meškerių modelis, skirtas gaudyti baltas žuvis su šėryklėlėmis. Meškerės yra labai lanksčios ir tuo pat metu tvirtos. Šėryklėles galite užmesti dideliu atstumu. Meškerę sudaro du anglies pluošto antgaliai ir vienas stiklo pluošto antgalis.

                                                Kaina 36,00 €

                                                 Feeder meškerės

                                                 Robinson Competition Distance Feeder CSX meškerė – trijų trijų komponentų meškerių serija su greito veiksmo viršūnėle. Robinson Competition Distance Feeder CSX meškerė buvo sukurta šėryklėlių entuziastams, ieškantiems gerai suprojektuotų ir gerai išdirbtų meškerių. Esame įsitikinę, kad šios meškerės bus puikus pasirinkimas tiek pradedantiems nuotykius dugninės žvejybos kelyje, tiek upės feederinės žvejybos mėgėjams.

                                                 Kaina 61,50 €
                                                 • Nauja

                                                 Feeder meškerės

                                                 Robinson Competition Distance Feeder CSX meškerė – trijų trijų komponentų meškerių serija su greito veiksmo viršūnėle. Robinson Competition Distance Feeder CSX meškerė buvo sukurta šėryklėlių entuziastams, ieškantiems gerai suprojektuotų ir gerai išdirbtų meškerių. Esame įsitikinę, kad šios meškerės bus puikus pasirinkimas tiek pradedantiems nuotykius dugninės žvejybos kelyje, tiek upės feederinės žvejybos mėgėjams.

                                                 Kaina 63,50 €
                                                 • Nauja

                                                 Feeder meškerės

                                                 Robinson Competition Distance Feeder CSX meškerė – trijų trijų komponentų meškerių serija su greito veiksmo viršūnėle. Robinson Competition Distance Feeder CSX meškerė buvo sukurta šėryklėlių entuziastams, ieškantiems gerai suprojektuotų ir gerai išdirbtų meškerių. Esame įsitikinę, kad šios meškerės bus puikus pasirinkimas tiek pradedantiems nuotykius dugninės žvejybos kelyje, tiek upės feederinės žvejybos mėgėjams.

                                                 Kaina 65,50 €
                                                 • Nauja

                                                 Feeder meškerės

                                                 Robinson Competition Feeder CMX meškerė – keturių konkurencingų VDE-ROBINSON Competition Feeder CMX meškerių serija skirta žmonėms, kurie ypač vertina puikius našumo parametrus kartu su aukštos kokybės medžiagomis. Platus modelių pasirinkimas leidžia gerai prisitaikyti prie žvejybos technikos, sąlygų žvejybos vietoje ir žuvų maitinimosi modelio. Projektavimo etape ypatingas dėmesys skirtas kuo geresnių ruošinių parinkimui, tinkamam kreiptuvų parinkimui ir išdėstymui.

                                                 Kaina 63,50 €
                                                 • Nauja

                                                 Feeder meškerės

                                                 Robinson Competition Feeder CMX meškerė – keturių konkurencingų VDE-ROBINSON Competition Feeder CMX meškerių serija skirta žmonėms, kurie ypač vertina puikius našumo parametrus kartu su aukštos kokybės medžiagomis. Platus modelių pasirinkimas leidžia gerai prisitaikyti prie žvejybos technikos, sąlygų žvejybos vietoje ir žuvų maitinimosi modelio. Projektavimo etape ypatingas dėmesys skirtas kuo geresnių ruošinių parinkimui, tinkamam kreiptuvų parinkimui ir išdėstymui.

                                                 Kaina 65,90 €
                                                 • Nauja
                                                 Dugninė meškerė Robinson Kinetik RS Feeder 3,60m 50-150g
                                                 Šiuo metu neturime

                                                 Dugninės meškerės

                                                 Ilgis, m - 3,60, Dalių sk. - 3+3, Transp. ilgis, cm - 140, Užmetimo svoris, g - 50-150, Akcija - Greita, Svoris, g - 247

                                                 Kaina 69,50 €

                                                  Dugninės meškerės

                                                  • Dalių sk. - 3+3,
                                                  • Ilgis, m - 3,50,
                                                  • Transp. ilgis, cm - 125,
                                                  • Svoris, g - 310,
                                                  • Artikulas - RM F 350
                                                  Kaina 96,00 €
                                                   Dugninė Meškerė Garbolino Optima Oversized Feeder 3,90m, 150g
                                                   Šiuo metu neturime

                                                   Dugninės meškerės

                                                   • Dalių sk. - 3,
                                                   • Ilgis, m - 3,90,
                                                   • Transp. ilgis, cm - 137,
                                                   • Svoris, g - 325,
                                                   • Užmetimo svoris, g - 150
                                                   Kaina 119,00 €
                                                    Meškerė VDE-R Team Feeder MX 3,90m, 45-120g
                                                    Šiuo metu neturime

                                                    Dugninės meškerės

                                                    • Ilgis, m - 3,90,
                                                    • Transp. ilgis, cm - 138, 
                                                    • Užmetimo svoris, g - 45-120,
                                                    • Dalių sk. - 3+2,
                                                    • Akcija - Greita,
                                                    • Svoris, g - 238
                                                    Kaina 73,50 €
                                                     Meškerė VDE-Robinson Team Nano Core Method Feeder MX3-300 35g
                                                     Šiuo metu neturime

                                                     Dugninės meškerės

                                                     Dugninė Meškerė VDE-Robinson Team Nano Core Method Feeder MX3 2,7 m yra labai lengvas ir kartu itin dinamiškas feeder meškerykotis turintis dvi keičiamas anglies pluošto viršūnėles leidžiančias prisitaikyti prie beveik kiekvienoje žvejyboje vyraujančių skirtingų sąlygų. 

                                                     Kaina 59,90 €

                                                      Dugninės meškerės

                                                      Golden Catch „Bionic Feeder Black Edition“ sėkmingai susidoros su sunkiomis užduotimis, kai reikalinga stipri žvejyba esant sunkioms sąlygoms, be to, ši meškerių valas puikiai pasirodys žvejojant karpius tvenkiniuose.

                                                      Kaina 91,00 €

                                                       Dugninės meškerės

                                                       „Golden Catch Sintez Feeder“ yra nauja, universali, aukštos kokybės dugninė meškerė, skirta žvejoti įvairias baltąsias taikias žuvis.

                                                       Kaina 199,00 €

                                                        Filtruoti pagal

                                                        Kaina
                                                        Gamintojai
                                                        Daugiau Mažiau
                                                        Dalių sk.
                                                        Meškerės ilgis, m
                                                        Užmetimo svoris, g
                                                        Daugiau Mažiau
                                                        Svoris, g
                                                        Trans. Ilgis, cm
                                                        Akcija
                                                        Daugiau Mažiau
                                                        Filtruoti