Vykdydami ES direktyvos dėl privatumo ir elektroninių ryšių reikalavimus, pranešame, jog svetainėje naudojame slapukus norėdami suasmeninti turinį ir skelbimus, kad teiktume visuomeninės medijos funkcijas ir galėtume analizuoti savo srautą. Informaciją apie tai, kaip naudojatės svetaine, bendriname su visuomeninės medijos, reklamavimo ir analizės partneriais. Daugiau informacijos

Supratau

Feeder meškerės

Feeder tipo meškerės naudojamas žvejojant nuo dugo, naudojant šėryklę ar svarelį, nenaudojant plūdės. Feeder meškerė puikus įrankis karpinių žuvų žvejybai. Skirtingos keičiamos viršūnėlės skiriasi savo jautrumu, o tai suteikia feeder tipo meškerei didelį universalumą. Upėse su stiprią tėkme naudokite kiečiausią viršūnėlę, o lėtoje tėkmėje ar stovinčiame vandenyje...

Feeder tipo meškerės naudojamas žvejojant nuo dugo, naudojant šėryklę ar svarelį, nenaudojant plūdės. Feeder meškerė puikus įrankis karpinių žuvų žvejybai. Skirtingos keičiamos viršūnėlės skiriasi savo jautrumu, o tai suteikia feeder tipo meškerei didelį universalumą. Upėse su stiprią tėkme naudokite kiečiausią viršūnėlę, o lėtoje tėkmėje ar stovinčiame vandenyje  jautresnes. Bendras meškerykočio  ilgis gali svyruoti nuo  3 m iki 4,2 m, populiariausi - 3,6 m ir 3,9 m ilgio. Šiuolaikiniai feeder tipo meškerykočiai savo išorine išvaizda mažai kuo skiriasi nuo match tipo meškerių, tačiau turi labia didelę dinaminę galią, todėl leidžia žvejoti dideles žuvis: karpius, amūrus, ūsorius ar karšius. Ši savybė pasiekiama įdiegiant novatoriškas technologijas gamyboje ir naudojant specialias modernias medžiagas. Kokybiško feeder tipo meškerykočio skiriamieji bruožai yra išskirtinis lengvumas, elastingumas, stiprumas, jautrumas, ergonomika ir išorinė estetika.

Jei apžvelgti daugybę meškerių, skirtų dugninei žvejybai, galitma išskirti dvi klases: feeder ir picker, pagrindinis šių klasių skirtumas yra skirtingas ilgis. Picker’iams (winklepicker) priskiriami meškerykočiai kurių ilgis yra iki 3 metrų, užmetimo svoris iki 45 g, o feeder’iams - ilgesni nei 3 m, užmetimo svoris iki 180 g.

Feeder tipo meškerės gali būti klasifikuojami pagal šiuos pagrindinius kriterijus: užmetimo testą, ilgį, ir akciją (elgseną).

Klasifikacija pagal užmetimo testą

Lengvos (Light) klasės feeder tipo  meškerykočo testas iki 45 g,  jis skirtas gaudyti atsargias žuvis stovinčio vandens, sekliuose telkiniuose. Šios klasės meškerykočiai ypač lengvi ir jautrūs, visus savo pranašumus parodo sekliuose telkiniuose, kuriuose gyvena vidutinio dydžio žuvys (karosai, kuojos, raudės, karpiai, lynai ir kiti). Šiuo atveju naudotinos 20 - 30 g šeryklės

Vidutininiškai lengvos (Medium Light) klasės feeder tipo  meškerykotis yra tarpinės klasės su užmetimo testu iki 60 g. Apjungia geriausias Light ir Medium klasės savybes. Naudotinos 30 - 50 g šeryklės.

Vidutinė klasė (Medium) yra pati universaliausia pritaikymo prasme. Užmetimo testas iki 90 g, galima žvejoti tiek ežeruose, tiek upėse su lėta ar vidutine tėkme. Pirmuoju atveju naudotinos šėryklės sveriančios nuo 30 g iki 40 g, o antruoju - nuo 50 g iki 70 g. Šios klasės meškerykočiai labia ergonomiški ir su nurodytais svoriais galima atlikti labia tolimus ir tikslius metimus. Atitinkamai skiriasi ir žūklės objektas: vidutinės ir didelis kuojos, vidutiniai ir dideli karosai, karšiai ir lynai, vidutiniai karpiai ir kiti. Su medium klasės fyderiais galima gaudyti net ir trofėjinius egzempliorius.

Vidutinės sunkiosios (Medium Heavy) klasės meškerykotis su užmetimo testu iki 120 g ir yra tarpinė grandis tarp vidutinio (Medium) ir sunkaus (Heavy) feeder tipo meškerykočio. Šios klasės “fyderiu” gaudomos stambios žuvys tolimais atstumais tiek stovinčio vandens telkiniuose, tiek upėse su vidutine ir stipria tėkme. Pirmuoju atveju naudotinos šėryklės sveriančios nuo 50 g iki 70 g, o antruoju - nuo 80 g iki 100 g. Meškerykočiai labia ergonomiški ir su nurodytais svoriais galima atlikti labia tolimus ir tikslius metimus.

Sunkiosios (Heavy) klasės feeder tipo meškerykotis pagrįstai laikomas upių žūklės karaliumi, jo užmetimo testas siekia iki 150 g. Gali būti naudojamas ir trofėjiniams karpiams ar amūrams gaudyti komerciniuose tvenkiniuose, tačiau jo stichijos elementas yra upė. Žvejyboje naudojamos 100 - 120 g sveriantčios šėryklės puikiai susitvarko su vidutine ir stipria srove. Atsižvelgiant į srovės stiprumą, maksimalus žvejybos atstumas gali būti iki 60 metrų.

Ypač sunkios (Extra Heavy) klasės meškerykočio testas iki 180 g, yra skirtas žvejybai upėse su vidutine ir stipria tėkme. Skirtumas nuo sunkios klasės meškerykočio yra  tas, kad galima naudoti dar sunkiasnes šėrykles, leidžiančia dar toliau užmesti masalą, žvejoti dideliame gylyje ir pačiame upės sraunume. Šiuo meškerykčiu ne tik galima užmesti sunkias šėrykles, bet ir kovoti su upių trofėjais, tokiais kaip karpiai, sazanai ar didieji karšiai. Ir jei Extra Heavy fyderis turi  keletą papildomų skirtingo standumo viršūnėlių, su juo galima žvejoti visais įmanomais būdais upėse su lėta, vidutine ir stipria srove.

Klasifikacija pagal ilgį

Feeder tipo meškerykočio ilgis  gali būti nuo 3 iki 4,5 m, yra ir ilgesnių, tačiau jie nėra tokie populiarūs. Pasirinkdami fyderio ilgį, turime suprasti, kokiomis žvejybos sąlygomis jis yra skirtas naudoti.

- ilgis iki 3,6 m naudojamas žvejybai nedideliais ir vidutiniais atstumais (iki 60 m);

- ilgis nuo 3,6 m iki 3,9 m naudojamas žvejojant dideliu atstumu (iki 80 m);

- ilgesnis kaip 3,9 m yra naudojamas žvejojant maksimaliai tolimais atstumais (daugiau nei 80 m).

Ilgesniais patogu žvejoti upėse su greita srove, meškerykotis pakeliamas kuo aukščiau, kad sumažinti srovės spaudimą valui. Jie taip pat yra patogūs, kai yra kietų priekrančio povandeninių briaunų ar žolių, nes padeda išvengti kliuvino, o tuo pačiu ir sistemėlės nutrūkimo.

Trumpais patogu žvejoti telkiniuose su medžiais ant kranto, kur dėl žemai esančių šakų ne visada įmanoma užmesti su ilgu įrankiu.

Klasifikacija pagal akciją (elgseną)

Atsižvelgiant į meškerykočio linkimo pobūdį, veikiant apkrovai, gali būti taikoma tokia strypų klasifikacija:

- greita (fast) akcija – linkimas viršutiniame meškerykočio trečdalyje ar ketvirtadalyje;

- vidutinė (semi parabolic – pusiau parabolinė) akcija - linkimas viršutinėje meškerykočio pusėje;

- lėta (parabolic – parabolinė) akcija – linkimas vyksta per visą meškerykotį.

Vienos ar kitos akcijos meškerykočio pasirinkimas ir  naudojimas priklauso nuo žvejo pageidavimų. Dažniausiai pasirenkma greitos akcijos meškerykočiai, galbūt dėl ​​įpročio žvejoti analogiškos akcijos spiningais. Tačiau reikia pažymėti, kad “fyderio” tėvynėje Anglijoje meškeriotojai renkasi parabolnės akcijos kotus, šie meškerykočiai turi keliatą pranašumų palyginus su greitos akcijos kotais. Pagrindinis veiksnys renkantis feeder tipo meškerę su lėta elgsena yra jos gebėjimas užgesinti didelių žuvų pasipriešinimo smūgius.

Platus įvairiausių feeder tipo meškerykočių pasirinkimas visoms dugninės žvejybos technikoms ar būdams, įsigykite norimą fyderį internetu, arba atvykite į mūsų parduotuves.

Dugninės meškerės

Ilgis, m - 3,60, Dalių sk. - 3+3, Transp. ilgis, cm - 140, Užmetimo svoris, g - 50-150, Akcija - Greita, Svoris, g - 247

Kaina 69,50 €

Dugninės meškerės

Meškerė BYRON  RED MIRACLE DISTANCE  FEEDER 400cm (6;7;8oz) meškerė  su maksimalia 8-ių uncijų užmetimo galia skirta  dugninei žvejybai didelėse ir plačiose upėse,

Kaina 147,00 €

Dugninės meškerės

 • Dalių sk. - 3+3,
 • Ilgis, m - 3,50,
 • Transp. ilgis, cm - 125,
 • Svoris, g - 310,
 • Artikulas - RM F 350
Kaina 96,00 €

Dugninės meškerės

 • Dalių sk. - 3,
 • Ilgis, m - 3,90,
 • Transp. ilgis, cm - 137,
 • Svoris, g - 325,
 • Užmetimo svoris, g - 150
Kaina 119,00 €

Dugninės meškerės

 • Ilgis, m - 3,60,
 • Dalių sk. - 3+3,
 • Užmetimo svoris, g - 50-120,
 • Transp. ilgis, cm - 126,
 • Svoris, g - 224,
 • Akcija - Greita
Kaina 73,00 €

Dugninės meškerės

 • Ilgis, m - 3,60,
 • Dalių sk. - 3+3,
 • Transp. ilgis, cm - 126,
 • Akcija - Greita,
 • Svoris, g - 206,
 • Užmetimo svoris, g - ~65
Kaina 69,90 €

Dugninės meškerės

Dugninė Meškerė VDE-Robinson Team Nano Core Method Feeder MX3 2,7 m yra labai lengvas ir kartu itin dinamiškas feeder meškerykotis turintis dvi keičiamas anglies pluošto viršūnėles leidžiančias prisitaikyti prie beveik kiekvienoje žvejyboje vyraujančių skirtingų sąlygų. 

Kaina 59,90 €

Feeder meškerės

Ši Robinson Stinger Feeder 3,30m 20-60g meškerė išsiskiria įdomia mėlyna perlamutro spalva, ji skirta dugninei žvejybai su šėrykle ar be jos. Naudotina žvejybai tiek stovinčiame, tiek tekančiame vandenyje su vidutine srove. 

Kaina 36,00 €

Dugninės meškerės

Ilgis, m - 3,60, Užmetimo svoris, g - 40-90, Transp. ilgis, cm - 121, Dalių sk. - 3+2, Svoris, g - 190, Akcija - Greita

Kaina 56,00 €

Dugninės meškerės

MegaBAITS Tactix H Feeder 100 3.90m 100g Artikulas: 22-57-390

 • Užmetimo svoris: 100 g
 • Ilgis: 390,00 cm
 • Transportavimo ilgis: 136 cm
 • Skyriai: 3 + 3
 • Svoris: 283,00 g
Kaina 107,00 €

Dugninės meškerės

 Golden Catch „Bionic Feeder Black Edition“ sėkmingai susidoros su sunkiomis užduotimis, kai reikalinga stipri žvejyba esant sunkioms sąlygoms, be to, ši meškerių valas puikiai pasirodys žvejojant karpius tvenkiniuose.

Kaina 83,90 €

Dugninės meškerės

 Golden Catch „Bionic Feeder Black Edition“ sėkmingai susidoros su sunkiomis užduotimis, kai reikalinga stipri žvejyba esant sunkioms sąlygoms, be to, ši meškerių valas puikiai pasirodys žvejojant karpius tvenkiniuose.

Kaina 96,00 €

Dugninės meškerės

„Golden Catch Bionic Feeder“ yra galingas ir lengvas feeder meškerė, idealiai tinkantis žvejoti upese ir kituose vandenyse. 

Kaina 77,00 €

Dugninės meškerės

„Golden Catch Bionic Feeder“ yra galingas ir lengvas feeder meškerė, idealiai tinkantis žvejoti upese ir kituose vandenyse. 

Kaina 83,90 €

Dugninės meškerės

„Golden Catch Bionic Feeder“ yra galingas ir lengvas feeder meškerė, idealiai tinkantis žvejoti upese ir kituose vandenyse. 

Kaina 95,00 €

Dugninės meškerės

„Golden Catch Verte-X“ dugninė meškerė pasižymi aukščiausios kokybės dizainu, kuris šiandien itinka daugumai ričių.

Kaina 110,00 €

Dugninės meškerės

„Golden Catch Verte-X“ dugninė meškerė pasižymi aukščiausios kokybės dizainu, kuris šiandien itinka daugumai ričių.

Kaina 131,00 €

Dugninės meškerės

„Golden Catch Sintez Feeder“ yra naujų, universalių ir aukštos kokybės dugninių meškerių serija, skirta žvejoti įvairias baltąsias taikias žuvis.

Kaina 189,00 €

Dugninės meškerės

Ši Robinson Stinger Feeder 3,60m 30-60g meškerė išsiskiria įdomia mėlyna perlamutro spalva, ji skirta dugninei žvejybai su šėrykle ar be jos. Naudotina žvejybai tiek stovinčiame, tiek tekančiame vandenyje su vidutine srove. 

Kaina 37,50 €

Dugninės meškerės

Ši Robinson Stinger Feeder 3,90m 55-130g meškerė išsiskiria įdomia mėlyna perlamutro spalva, ji skirta dugninei žvejybai su šėrykle ar be jos. Naudotina žvejybai tiek stovinčiame, tiek tekančiame vandenyje su vidutine srove. 

Kaina 46,00 €

Dugninės meškerės

Dugninė meškerė Shimano Aernos AX Feeder 3,90m 120g Lėtas akcijos blankas yra tvirtas ir lankstus, gerai amortizuoja žuvies smūgius. Komplektuojami su lengvais Shimano Stainless Steel Hardlite nerūdijančio plieno žiedeliais su SIC įvorėmis, užtikrinančiais tolimesnius metimus.

Kaina 134,90 €

Dugninės meškerės

Dugninė meškerė Shimano Aero X5 Precision Feeder 3,96m 150g , nėra universalūs feederiai viskam. Kiekvienas iš jų skurtas tam tikrai situacijai. 

Kaina 213,50 €

Dugninės meškerės

 Ilgis, m - 3,90, Užmetimo svoris, g - 40-90, Transp. ilgis, cm - 129, Dalių sk. - 3+2, Svoris, g - 200, Akcija - Greita

Kaina 57,90 €

Dugninės meškerės

 Ilgis, m - 3,90, Transp. ilgis, cm - 140, Užmetimo svoris, g - 50-150, Akcija - Greita, Svoris, g - 247 Dalių sk. - 3+3,

Kaina 76,50 €

Dugninės meškerės

Dugninė Meškerė VDE-Robinson Team Nano Core Method Feeder MX3 3m yra labai lengvas ir kartu itin dinamiškas feeder meškerykotis turintis dvi keičiamas anglies pluošto viršūnėles leidžiančias prisitaikyti prie beveik kiekvienoje žvejyboje vyraujančių skirtingų sąlygų. 

Kaina 59,90 €

Dugninės meškerės

Ši Robinson Stinger Feeder 3,90m 40-90g meškerė išsiskiria įdomia mėlyna perlamutro spalva, ji skirta dugninei žvejybai su šėrykle ar be jos. Naudotina žvejybai tiek stovinčiame, tiek tekančiame vandenyje su vidutine srove. 

Kaina 41,90 €

Dugninės meškerės

Ši Robinson Stinger Feeder 3,90m 50-110g meškerė išsiskiria įdomia mėlyna perlamutro spalva, ji skirta dugninei žvejybai su šėrykle ar be jos. Naudotina žvejybai tiek stovinčiame, tiek tekančiame vandenyje su vidutine srove. 

Kaina 44,50 €

Dugninės meškerės

Ši Robinson Stinger Feeder 3,90m 60-160g meškerė išsiskiria įdomia mėlyna perlamutro spalva, ji skirta dugninei žvejybai su šėrykle ar be jos. Naudotina žvejybai tiek stovinčiame, tiek tekančiame vandenyje su vidutine srove. 

Kaina 49,90 €

Dugninės meškerės

Ši Robinson Stinger Feeder 3,60m 40-90g meškerė išsiskiria įdomia mėlyna perlamutro spalva, ji skirta dugninei žvejybai su šėrykle ar be jos. Naudotina žvejybai tiek stovinčiame, tiek tekančiame vandenyje su vidutine srove. 

Kaina 39,60 €

Dugninės meškerės

Ši Robinson Stinger Feeder 3,60m 50-110g meškerė išsiskiria įdomia mėlyna perlamutro spalva, ji skirta dugninei žvejybai su šėrykle ar be jos. Naudotina žvejybai tiek stovinčiame, tiek tekančiame vandenyje su vidutine srove. 

Kaina 39,90 €

Dugninės meškerės

Robinson dugninė meškerės Diagonal Feeder labai populiarios žvejybai jauku, kurie nustato skirtingus reikalavimus meškerei, atsižvelgiant į žvejybos būdą. Robinson Diagonal Feeder labai populiaraus žvejybos būdo dugnine meškere su šerykle mylėtojams.

Kaina 33,00 €

Dugninės meškerės

 Golden Catch „Bionic Feeder Black Edition“ sėkmingai susidoros su sunkiomis užduotimis, kai reikalinga stipri žvejyba esant sunkioms sąlygoms, be to, ši meškerių valas puikiai pasirodys žvejojant karpius tvenkiniuose.

Kaina 89,00 €

Dugninės meškerės

 Golden Catch „Bionic Feeder Black Edition“ sėkmingai susidoros su sunkiomis užduotimis, kai reikalinga stipri žvejyba esant sunkioms sąlygoms, be to, ši meškerių valas puikiai pasirodys žvejojant karpius tvenkiniuose.

Kaina 94,00 €

Dugninės meškerės

„Golden Catch Bionic Feeder“ yra galingas ir lengvas feeder meškerė, idealiai tinkantis žvejoti upese ir kituose vandenyse. 

Kaina 77,00 €

Dugninės meškerės

 • • Ruošiniai iš grafito, moduliai 30T ir 36T
 • • „WeBo“ furnitūra
 • • Ergonomiška, lengva gumuota rankena
 • • Progresyvus veikimas
 • • Pridedamos 3 anglies dvipusės viršunėlės
 • • Minkštas apsauginis dėklas
Kaina 177,00 €

Dugninės meškerės

 • • Ruošiniai iš grafito, moduliai 30T ir 36T
 • • „WeBo“ furnitūra
 • • Ergonomiška, lengva gumuota rankena
 • • Progresyvus veikimas
 • • Pridedamos 3 anglies dvipusės viršunėlės
 • • Minkštas apsauginis dėklas
Kaina 187,00 €

Dugninės meškerės

Robinson dugninė meškerės Diagonal Feeder labai populiarios žvejybai jauku, kurie nustato skirtingus reikalavimus meškerei, atsižvelgiant į žvejybos būdą. Robinson Diagonal Feeder labai populiaraus žvejybos būdo dugnine meškere su šerykle mylėtojams.

Kaina 35,00 €

Dugninės meškerės

Robinson dugninė meškerės Diagonal Feeder labai populiarios žvejybai jauku, kurie nustato skirtingus reikalavimus meškerei, atsižvelgiant į žvejybos būdą. Robinson Diagonal Feeder labai populiaraus žvejybos būdo dugnine meškere su šerykle mylėtojams.

Kaina 39,00 €

Dugninės meškerės

Robinson dugninė meškerės Diagonal Feeder labai populiarios žvejybai jauku, kurie nustato skirtingus reikalavimus meškerei, atsižvelgiant į žvejybos būdą. Robinson Diagonal Feeder labai populiaraus žvejybos būdo dugnine meškere su šerykle mylėtojams.

Kaina 41,00 €

Dugninės meškerės

Robinson Carbonic Feeder meškerių serija labai populiaraus žvejybos būdo dugnine meškere su šerykle mylėtojams. Dugninės Meškerės su užmetimo testu iki 90 arba 120 g, leidžia naudoti lengvas ir vidutines šėrykles, o meškerykočiai su užmetimo testu iki 150 arba 180g, leidžia žvejoti sunkiomis šėryklėmis.

Kaina 44,50 €

Dugninės meškerės

 • MegaBAITS Tactix H Feeder 100 4.20m 100g Artikulas: 22-57-420

  • Užmetimo svoris: 100 g
  • Ilgis: 420,00 cm
  • Transportavimo ilgis: 146 cm
  • Skyriai: 3 + 3
  • Svoris: 318,00 g
Kaina 111,00 €

Dugninės meškerės

MegaBAITS Tactix XH Feeder 130 3.60m 130g Artikulas: 22-58-360

 • Užmetimo svoris: 130 g
 • Ilgis: 360,00 cm
 • Transportavimo ilgis: 126 cm
 • Skyriai: 3 + 3
 • Svoris: 280,00 g
Kaina 106,60 €

Dugninės meškerės

MegaBAITS Tactix XH Feeder 130 4.20m 130g Artikulas: 22-58-420

 • Užmetimo svoris: 130 g
 • Ilgis: 420,00 cm
 • Transportavimo ilgis: 146 cm
 • Skyriai: 3 + 3
 • Svoris: 340,00 g
Kaina 116,00 €

Dugninės meškerės

Robinson Carbonic Feeder meškerių serija labai populiaraus žvejybos būdo dugnine meškere su šerykle mylėtojams. Dugninės Meškerės su užmetimo testu iki 90 arba 120 g, leidžia naudoti lengvas ir vidutines šėrykles, o meškerykočiai su užmetimo testu iki 150 arba 180g, leidžia žvejoti sunkiomis šėryklėmis.

Kaina 45,90 €

Dugninės meškerės

 • Ilgis, m - 3,90,
 • Transp. ilgis, cm - 138,
 • Užmetimo svoris, g - 50-150,
 • Dalių sk. - 3+2,
 • Akcija - Greita,
 • Svoris, g - 256
Kaina 76,00 €

Dugninės meškerės

 • Ilgis, m - 3,90,
 • Dalių sk. - 3+3, 
 • Transp. ilgis, cm - 136,
 • Užmetimo svoris, g - 50-120,
 • Svoris, g - 240,
 • Akcija - Greita
Kaina 77,00 €

Dugninės meškerės

 • Ilgis, m - 3,00,
 • Dalių sk. - 2+3,
 • Užmetimo svoris, g - 10-45,
 • Transp. ilgis, cm - 158,
 • Akcija - Regular Fast,
 • Svoris, g - 175,
 • Modelis - 11G-FM-300
Kaina 33,90 €

Dugninės meškerės

Ilgis, m - 3,60, Transp. ilgis, cm - 129, Užmetimo svoris, g - 50-150, Dalių sk. - 3+2, Svoris, g - 235, Akcija - Greita

Kaina 53,00 €

Dugninės meškerės

Ilgis, m - 3,90, Transp. ilgis, cm - 140, Užmetimo svoris, g - 50-150, Dalių sk. - 3+2, Svoris, g - 240, Akcija - Greita

Kaina 55,00 €

Dugninės meškerės

 Ilgis, m - 3,90, Transp. ilgis, cm - 140, Užmetimo svoris, g - 45-120, Svoris, g - 222, Akcija - Greita Dalių sk. - 3+3,

Kaina 73,90 €

Dugninės meškerės

Ilgis, m - 3,90, Užmetimo svoris, g - 40-90, Dalių sk. - 3+3,  Transp. ilgis, cm - 140, Akcija - Greita, Svoris, g - 207

Kaina 61,50 €

Dugninės meškerės

 • *Ilgis: 4,20 m
 • *Užmetimo svoris: 150g
 • *Dalių sk.: 3+3
 • *Transportavimo ilgis: 147 cm
 • *Svoris: 384 g
 • *Ruošinys: Carbon XT60 + Nano
 • *EVA + kamštinė rankena
 • Žiedų sk.: 26
Kaina 154,90 €

Feeder meškerės

Ilgis, m - 3,60, Dalių sk. - 3+2, Transp. ilgis, cm - 125, Užmetimo svoris, g - iki 90, Akcija - Greita, Svoris, g - 266

Kaina 64,90 €

Feeder meškerės

Ilgis, m - 3,90, Dalių sk. - 3+2, Transp. ilgis, cm - 135, Užmetimo svoris, g - iki 120, Akcija - Greita, Svoris, g - 320

Kaina 68,90 €

Feeder meškerės

Dugninė meškerė GARBOLINO SILVER BULLET SLIM FEEDER 3S 3,60m, 3-jų dalių, klasikinio dizaino "feederis", idealiai tinka visų rūšių dugninei žvejybai su nedidelio ir vidutinio svorio šėryklomis lėtai tekančiame ir stovinčiame vandenyje. 

Kaina 99,90 €

Feeder meškerės

Mūsų pasiūloje naujoviška feeder meškerių serija, kuri leidžia žvejoti ekstremaliais atstumais. Papildomas jų panaudojimas - žvejyba upėse, kur svarbus meškerės ilgis ir galia užmesti toli. Specialiai sutvirtinti apatiniai šių meškerės kotų elementai leidžia puikiai „įkrauti“ meškerę prieš užmetant, o specialiai pailginta galinė meškerės dalis, leidžia tvirtai suimti meškerę užmetimo metu. Rinkinyje su tinkamai parinkta rite ir galutiniu komplektu, galite pasiekti žuvį labai dideliu atstumu. 

Kaina 96,00 €

Feeder meškerės

Mūsų pasiūloje naujoviška feeder meškerių serija, kuri leidžia žvejoti ekstremaliais atstumais. Papildomas jų panaudojimas - žvejyba upėse, kur svarbus meškerės ilgis ir galia užmesti toli. Specialiai sutvirtinti apatiniai šių meškerės kotų elementai leidžia puikiai „įkrauti“ meškerę prieš užmetant, o specialiai pailginta galinė meškerės dalis, leidžia tvirtai suimti meškerę užmetimo metu. Rinkinyje su tinkamai parinkta rite ir galutiniu komplektu, galite pasiekti žuvį labai dideliu atstumu. 

Kaina 99,00 €

Filtruoti pagal

Kaina
Gamintojai
Daugiau Mažiau
Dalių sk.
Meškerės ilgis, m
Užmetimo svoris, g
Daugiau Mažiau
Svoris, g
Trans. Ilgis, cm
Akcija
Daugiau Mažiau
Filtruoti