Vykdydami ES direktyvos dėl privatumo ir elektroninių ryšių reikalavimus, pranešame, jog svetainėje naudojame slapukus norėdami suasmeninti turinį ir skelbimus, kad teiktume visuomeninės medijos funkcijas ir galėtume analizuoti savo srautą. Informaciją apie tai, kaip naudojatės svetaine, bendriname su visuomeninės medijos, reklamavimo ir analizės partneriais. Daugiau informacijos

Supratau

Prožektoriai ant galvos

Prožektoriai ant galvos

Žibintuvėlis ant galvos Robinson 99-LM-005 Patogus žibintas turizmui, namams, žvejybai ar medžioklei. Pagaminta iš ABS plastiko, kuris garantuoja konstrukcijos tvirtumą. 110 gramų svoris užtikrina patogų nešiojimą. Jis turi tris režimus, ryškumą užtikrina 7 šviesos diodai. Maitinamas trimis AAA baterijomis.

Kaina 7,50 €

  Prožektoriai ant galvos

  Žibintuvėlis ant galvos Fladen 30-A008           

  Kaina 8,50 €

   Prožektoriai ant galvos

   Žibintuvėlis ant galvos Fladen, Kompaktiškas ir patogus, Reguliuojamas šviesos pločio kampas, 8+2 LED, balta centrinė lemputė

   Veikimo trukmė 100 000 valandų,elastinga reguliuojama juosta ant galvos

      

   Kaina 17,50 €

    Prožektoriai ant galvos

    „NEXTORCH myStar“ Prožektorius ant galvos yra „Raudonojo taško“ apdovanojimo laimėtojas! Šis LED žibintas buvo sukurtas bendradarbiaujant su profesionaliais sportininkais ir gelbėjimo komandomis. 

    Kaina 89,00 €

     Prožektoriai ant galvos

     „NEXTORCH ecoStar“ yra priekinis ir universalus žibintai viename! 

     Kaina 18,90 €

      Prožektoriai ant galvos

      „NEBO REBEL 600RC HEADLAMP“ yra įkraunama darbo lemputė su reguliuojamu galvos apdangalu, skirta naudoti kaip Prožektorius ant galvos.

      Kaina 38,00 €

       Prožektoriai ant galvos

       Šis kompaktiškas „Vision HD“ priekinis žibintas aprūpintas trim baltais LED žibintais.

       Kaina 26,50 €

        Prožektoriai ant galvos

        Šiame praktiškame Prožektoriuje ant galvos „Vision HD +“ įmontuoti trys balti LED žibintai ir dvi raudonos šviesos naktiniam matymui.

        Kaina 32,90 €

         Prožektoriai ant galvos

         Specialus „Fladen“ žibintas su ypač galingu 3W CREE-LED diodu. Galingas Žibintuvėlis ant galvos su plastikiniu pasukamu korpusu, sumažintam svoriui. 

         Kaina 14,50 €

          Prožektoriai ant galvos

          Prožektorius ant galvos Robinson UV REFLEX 99-LM-028 UV šviesos diodas + 3 balti šviesos diodai 100% UV galia

          Kaina 11,90 €

           Prožektoriai ant galvos

           Prožektorius ant galvos Sunset su judesio jutikliu, įkraunamas UV šviesos diodas. Judesio jutikliu jį labai lengva ir praktiška naudoti

           Kaina 32,50 €

            Prožektoriai ant galvos

            Žibintuvėlis NEBO EINSTEIN 400 yra žemo profilio, kompaktiškas 400 liumenų įkraunamas galvos žibintas turintis 5-kis švietimo režimus. Komplekte esanti įkraunama baterija veikia iki 8 valandų.

            Kaina 41,50 €

             Prožektoriai ant galvos

             Žibintuvėlis NEBO EINSTEIN 1500 Flex yra žemo profilio, kompaktiškas 1500 liumenų įkraunamas galvos žibintuvėlis turintis 5-kis švietimo režimus. Komplekte esanti įkraunama baterija veikia iki 18 valandų!!!

             Kaina 89,00 €

              Prožektoriai ant galvos

              NEBO Einstein™ 1000 Flex žibintuvėlis ant galvos yra žemo profilio ir kompaktiškas 1000 liumenų priekinis žibintas su 5 apšvietimo režimais. Šis žibintuvėlis turi platų COB šviesos diodą ir sufokusuotą šviesos spindulį, todėl jis efektyviai apšviečia jūsų aplinką.

              Kaina 69,90 €

               Prožektoriai ant galvos

               NEBO 150 liumenų žibintuvėlis ant galvos yra žemo profilio, kompaktiškas 150 liumenų žibintuvėlis su 3 apšvietimo režimais: aukštu, žemu ir blyksniais. Įrengtas reguliuojamas ir lankstus galvos diržas, kurį galite lengvai pritaikyti pagal dydį. 150 priekinis žibintas yra IPX4 atsparus smūgiams ir vandeniui. Komplektacijoje yra 3xAAA baterijos.

               Kaina 19,00 €

                RUDUO / ŽIEMA

                Šilta žieminė Robinson 69-CZ-Z11 kepurė su LED žibintuvėliu, su keturiais diodais. Žibintuvėlis turi tris apšvietimo režimus – stiprų, ekonomišką ir pertraukiamą. Maitinamas įmontuota 200 mAh baterija – įkraunama per USB laidą. Labai paprasta naudoti, aiškiai juntamas įjungimo/išjungimo mygtukas žibintuvėlio viduryje. Kamufliažinių spalvų žieminė kepurė. Universalus dydis. Priekyje išsiuvinėtas Robinson logotipas. Minkšta, maloni medžiaga, kuri nedirgina galvos odos.

                Kaina 14,90 €

                 Prožektoriai ant galvos

                 Robinson prožektorius ant galvos turi judesio jutiklį. Prožektorius yra lengvas, todėl yra puikus pasirinkimas naktinėje žūklėje ar keliaujant naktį. Prožektorius veikia su baterija.

                 Kaina 18,50 €

                  Prožektoriai ant galvos

                  Robinson prožektorius ant galvos turi judesio jutiklį. Prožektorius yra lengvas, todėl yra puikus pasirinkimas naktinėje žūklėje ar keliaujant naktį. Prožektorius maitinimas su baterija, jį galima įkrauti per USB laidą.

                  Kaina 18,50 €

                   Prožektoriai ant galvos

                   Žibintuvėlis ant galvos Robinson 99-LM-036. Žibintuvėlis ant galvos yra itin lengvas, aprūpintas galingais diodais. Žibintuvėlis ant galvos maitinamas 3 AAA baterijomis. Galia: 3W/80 liumenų.

                   Kaina 5,90 €

                    Prožektoriai ant galvos

                    NEBO MYCRO 500+ prožektorius ant galvos yra įkraunamas, 500 liumenų apšvietimo sprendimas su taškinės šviesos ir prožektorių šviesos režimais. Integruota pakreipimo funkcija prožektoriuje ant galvos leidžia nukreipti šviesos spindulį tiksliai ten, kur norite.

                    Kaina 49,90 €

                     Prožektoriai ant galvos

                     Universalus TRAVELER priekinis žibintuvėlis. Itin lengvas, aprūpintas galingais diodais ir maitinamas 3 AAA baterijomis.

                     Kaina 8,90 €

                      Prožektoriai ant galvos

                      Žibintuvėlis Robbinson FINDER-COB 99-LM-025. Žibintuvėlis maitinamas baterijomis.

                      Kaina 8,00 €

                       LED Prožektoriai

                       LED žibintuvėlis ant galvos su atšvaitu. Komplekte pridedamas įkrovimo laidas.

                       Kaina 22,90 €

                        Filtruoti pagal

                        Kaina
                        Gamintojai
                        Daugiau Mažiau
                        Filtruoti