Vobleriai Sakura

Vobleriai “Sakura” - prancūziški masalai Japonijos rinkai!  Ką? Nejaugi? Pirmas ir antras jūsų klausimai būtų tokie, kai sužinotumėte, kad “Sakura” yra ne iš Japonijos, o iš Prancūzijos! Kaip tai atsitiko ir koks yra šis gudrus rinkodaros žingsnis? Taip, iš tikrųjų, tai yra rinkodaros žingsnis ir tikras jėgų išbandymas jaunai besivystančiai įmonei....

Vobleriai “Sakura” - prancūziški masalai Japonijos rinkai!  Ką? Nejaugi? Pirmas ir antras jūsų klausimai būtų tokie, kai sužinotumėte, kad “Sakura” yra ne iš Japonijos, o iš Prancūzijos! Kaip tai atsitiko ir koks yra šis gudrus rinkodaros žingsnis? Taip, iš tikrųjų, tai yra rinkodaros žingsnis ir tikras jėgų išbandymas jaunai besivystančiai įmonei. 2016 metų ankstyvą pavasarį  „Sakura“ pristatė naujus, trijų dydžių - 40 mm, 50 mm, 62 mm ilgio ir 6 spalvų „Sakura Phoxy Minnow HW“ voblerius upėtakių ir šapalų žvejybai ir tai buvo kažkas tokio! Šiandien ši "Phoxy Minnow HW" šeima yra dar platesnė ir turi plačią spalvinę gamą. 2020 metų naujovė -  modeliai  upėtakiams ir šapalams "FLAT PHOXY MINNOW HW 50S – 60S"; "CHOPSY MINNOW 50SP"; "PHOXY MINNOW HW AREA 40S – 50S", spalvinė gama 40 ir 50 mm ilgio masalams -16 skirtingų spalvinimų, 62 mm-23, o 72 ir 85 mm – 12. Dėl dviejų papildomų serijos dydžių „Phoxy Minnow HW 72S ir 85S tinka žvejybai ežeruose, galingose ​​upėse ir net jūroje. Tikėtina, kad 85 mm ilgio modelis patiks lašišų medžiotojams. Šie vobleriai buvo sukurti tam, kad užtikrintų dar didesnį žvejybos efektyvumą dėl jų ypatingo dizaino ir nepriekaištingo balanso. Nuo šiol visi plėšrūnai liks neabejingi vobleriams „Phoxy Minnow 72S“ ir „85S“. „Phoxy Minnow" vobleriai “Sakura” ženklo vizitinė kortelė, bet tai tik nedidelė dalis puikių “Sakura” voblerių kuriuos rasite mūsų parduotuvėse.

Platus “Sakura” voblerių pasirinkimas, išsirinkite norimus internetu arba atvykite į mūsų parduotuves

Vobleriai Sakura

Plaukiantis vobleris SAKURA Bomba crank 70 F yra plokščiakorpusis vobleris, siauras korpusas suteikia jam specifinę vibraciją kuri labai patraukli net ir neaktyviems plėšrūnams, o ypač lydekoms.

Kaina 14,00 €

  Vobleriai Sakura

  Vobleris Sakura PHOXY MINNOW HW S  72mm, 9g, lėtai skęstantis. Nepriekaištingas balansas ir puikus dizainas kabant tiek apie voblerio formą tiek apie spalvinę gamą iš anksto užprogramuotas sėkmei.

  Kaina 12,40 €

   Vobleriai Sakura

   Plaukiantis, nedidelis, „crankbait" tipo vobleris „SCB Micro Diver“ yra tiesiog puikus norint greitai ištirti vidutinio, iki 2 m gylio, vandens telkinio zonas.

   Kaina 10,90 €

    Vobleriai Sakura

    Kaina 10,50 €

     Vobleriai Sakura

     Kaina 11,90 €

      Vobleriai Sakura

      Vobleris Sakura Phoxy Minnow Area 40 S   40 mm, 2.3 g sukurtas upėtakiams žvejoti, adaptuotas "Trout Area" upėtakių gaudymo varžyboms. Fluoroscensinis apšvietus UV spinduliais.

      Kaina 9,60 €

       Vobleriai Sakura

       Skęstantis vobleris Sakura Phoxy Minnow HW S 40 (40 mm – 2,6 g) specialiai sukurtas upėtakiams žvejoti, nepriekaištingas balansas ir puikus dizainas kabant tiek apie voblerio formą tiek apie spalvinę gamą. 

       Kaina 10,50 €

        Vobleriai Sakura

        Vobleris SAKURA PHOXY MINNOW HW 85 S 13.2 g, lėtai skęstantis.  Tikri spąstai lašišoms ir šlakiams, salačiams ar dideliems šapalams. Nors sukurti žvejybai srovėje, bet puikiai tinka ir žūklavimui stovinčio vandens telkiniuose. 

        Kaina 13,00 €

         Vobleriai Sakura

         Plaukiantis, giliai neriantis vobleris SAKURA SCB CRANK MAX 78mm 31.2g, idealus velkiavimui.

         Kaina 12,90 €

          Vobleriai Sakura

          Plaukiantis vobleris SAKURA SCB CRANK 53,  53 mm 10,7 g tai negiliai neriantis vobleris, idealiai tinkamas žvejybai sekliuose vandens telkiniuose ar jų plotuose, darbinis panirimo gylis yra 1 metras. 

          Kaina 11,90 €

           Vobleriai Sakura

           Plaukiantis vobleris  SAKURA „SCB Crank 65“ yra negiliai neriantis vobleris labai veiksmingas spiningaujant kai naudojamos įvairios pravedimo technikos, bet taip pat puikiai tinkamas žvejybai velkiaujant. 

           Kaina 12,50 €

            Vobleriai Sakura

            Neutralaus plūdrumo (suspending) vobleris SAKURA RUTY MINNOW 95SP,  95mm, 12g Turėdamas tokį potencialą „Ruty Minnow“ greitai tapo klasika - būtinu masalu jūsų masalų kolekcijoje, nesvarbu ar žvejojate upėse ar stovinčio vandens telkiniuose.

            Kaina 12,00 €

             Vobleriai Sakura

             Neutralaus plūdrumo vobleris SAKURA SMART MINNOW 110SP, 110 mm, 14,3g A sukurtas žvejybai jūroje, ir ne tik, labai "patinka" sterkams ir lydekoms bei salačiams, jo dydis puikiai atitinka grobio, kurį šie plėšrūnai yra įpratę medžioti dydžiui.

             Kaina 13,50 €

              Vobleriai Sakura

              Neutralaus plūdrumo vobleris SAKURA CISCUS MINNOW 65SP  65mm, 5,6 g

              Kaina 10,14 €

               Vobleriai Sakura

               Neutralaus plūdrumo vobleris SAKURA CISCUS MINNOW 75SP  75mm, 7,8 g

               Kaina 12,50 €

                Vobleriai Sakura

                Neutralaus plūdrumo (suspending) vobleris SAKURA RUTY MINNOW 90SP,  90 mm ilgio, 18,8g svorio.

                Kaina 13,90 €

                 Vobleriai Sakura

                 Neutralaus plūdrumo (suspending) vobleris SAKURA RUTY MINNOW 70SP,  70mm, 8,2g Turėdamas tokį potencialą „Ruty Minnow“ greita tapo klasika - būtinu masalu jūsų masalų kolekcijoje, nesvarbu ar žvejojate gėlame upės ar stovinčio vandens telkinyje ar jūroje.

                 Kaina 10,50 €

                  Vobleriai Sakura

                  Vobleris Sakura Phoxy Minnow Area 50 S   50 mm, 4.2 g sukurtas upėtakiams žvejoti, adaptuotas "Trout Area" upėtakių gaudymo varžyboms. Fluoroscensinis apšvietus UV spinduliais.

                  Kaina 9,90 €

                   Vobleriai Sakura

                   Skęstantis Vobleris Sakura Phoxy Minnow HW S 50 (50 mm – 4,5 g) specialiai sukurtas upėtakiams žvejoti. nepriekaištingas balansas ir puikus dizainas kabant tiek apie voblerio formą tiek apie spalvinę gamą

                   Kaina 11,90 €

                    Vobleriai Sakura

                    Skęstantis Vobleris Sakura PHOXY MINNOW HW S  62mm 6,5g specialiai sukurtas upėtakiams. nepriekaištingas balansas ir puikus dizainas kabant tiek apie voblerio formą tiek apie spalvinę gamą. Puikiai vilioja ir kitas plėšrias žuvis. 

                    Kaina 11,90 €

                     Vobleriai Sakura

                     Pagamintas iš didelio tankio plūdraus poliuretano Sakura „Gemibug 35F“ yra paviršinis vobleris- poperis  imituojantis didelį vabzdį ar vabalą, puikiai tinkamas ieškant  upėtakių ar šapalų kurie ypač mėgsta tokio tipo maistą - vabzdį imituojantį voblerį! Yra įvairių spalvų. Žvejoti su šio tipo masalu, kad būtų galima tiksliai ir toli užmesti paprastai rekomenduojamas UL klasės spiningas.

                     Kaina 10,50 €

                      Vobleriai

                      Vobleriai Swimy Bug Crank 28F idealūs žvejojant upėtakius, šapalus, dideles raudes, ešerius ir net lydekas. Labai patraukli veiksena, miniatiūrinis dydis ir svoris.

                      Kaina 7,50 €

                       Vobleriai Sakura

                       Vobleris "Sakura Pop'n Dog 70F" 70mm ilgio, 9 g svorio. Šio poperio tipo voblerio siluetas pritaikytas gaudyti tokiems vandens plėšrūnams kaip šapalai, salačiai ir lydekos kai jie maitinasi ar medžioja vandens paviršiuje ar arti jo. 

                       Kaina 12,40 €

                        Vobleriai Sakura

                        Vobleriai Sakura Pop'n Dog 40F, 40 mm, 3,3 g siluetas, pritaikytas jau reikšmingesniems gėlo ir druskingo vandens plėšrūnams (lydekoms, ešeriams, jūrinėms ešerims ir kt.)

                        Kaina 10,90 €

                         Vobleriai Sakura

                         Vobleris "Sakura Pop'n Dog 50F" 55 mm ilgio, 7,7 g svorio. Šio poperio tipo voblerio siluetas pritaikytas gaudyti tokiems vandens plėšrūnams kaip šapalai, meknės, salačiai, didelės raudės, ešeriai ir net lydekos kai jie maitinasi ar medžioja vandens paviršiuje ar arti jo. 

                         Kaina 11,90 €

                          Vobleriai Sakura

                          Plaukiantis vobleris SAKURA Bomba Crank 60 F, siauras korpusas suteikia jam specifinę vibraciją kuri labai patraukli net ir neaktyviems plėšrūnams, o ypač lydekoms.

                          Kaina 12,50 €

                           Vobleriai Sakura

                           Pagamintas iš didelio tankio plūdraus poliuretano Sakura „Notobug 30F“ yra paviršinis vobleris  imituojantis didelį vabzdį ar vabalą, puikiai tinkamas ieškant  upėtakių  ešerių ar šapalų kurie ypač mėgsta tokio tipo maistą - vabzdį imituojantį voblerį! Yra įvairių spalvų. Žvejoti su šio tipo masalu, kad būtų galima tiksliai ir toli užmesti paprastai rekomenduojamas UL klasės spiningas.

                           Kaina 9,90 €

                            Vobleriai Sakura

                            Tantra Vib 70S SoS vobleriai simbolizuoja „rafinuotos“ galios žvejybą. Be triukšmingų detalių, jis bus itin efektyvus norint greitai surasti įtarius plėšrūnus, kurie nusisuka nuo pernelyg triukšmingų masalų, nes įprato juos matyti savo teritorijoje. Šie vobleriai turi labai specifinį dizainą, kuris išskiria jį iš konkuruojančių modelių. Santykinai kompaktiškas, vobleris pasižymi labai gera aerodinamika ir išlaiko tikslią trajektoriją metimų metu.

                            Kaina 12,50 €

                             Vobleriai Sakura

                             Spininginis masalas Sakura TAILSPIN yra skęstantis, kompaktiškas masalas plėšrioms žuvims žvejoti, jo gale sumontuotas besisukantis, blizgantis metalinis „lapelis“, tai super universalus sukrės ir ratlino hibridas gebantis suvilioti visas plėšrias ar pusiau plėšrias žuvis. 

                             Kaina 8,90 €

                              Vobleriai Sakura

                              Spininginis masalas Sakura TAILSPIN yra skęstantis, kompaktiškas masalas plėšrioms žuvims žvejoti, jo gale sumontuotas besisukantis, blizgantis metalinis „lapelis“, tai super universalus sukrės ir ratlino hibridas gebantis suvilioti visas plėšrias ar pusiau plėšrias žuvis

                              Kaina 9,90 €

                               Vobleriai Sakura

                               „Tailspin Zn“ puikiai tinka jigging spiningavimo technikai, kad būtų galima sudominti plėšrias žuvis, atvirame vandenyje ar šalia kliūčių. Net ir dideliame gylyje jis vis tiek bus veiksmingas. Dėl voblerio uodegoje esančios lapelio formos sukrės, kurią vienoje linijoje laiko mažas silikoninis apvalkalas, vobleris dirba esant net menkiausiam judinimui ir skleidžia stiprius vaizdinius bei vibracinius signalus. Didelis spalvų pasirinkimas leis voblerį naudoti skaidriame arba tamsiame vandenyje. Dvišakis kabliukas, leidžia įveikti kliūtis neužsikabinant už kliūčių – tai labai svarbus privalumas!

                               Kaina 8,90 €

                                Vobleriai Sakura

                                „Tailspin Zn“ puikiai tinka jigging spiningavimo technikai, kad būtų galima sudominti plėšrias žuvis, atvirame vandenyje ar šalia kliūčių. Net ir dideliame gylyje jis vis tiek bus veiksmingas. Dėl voblerio uodegoje esančios lapelio formos sukrės, kurią vienoje linijoje laiko mažas silikoninis apvalkalas, vobleris dirba esant net menkiausiam judinimui ir skleidžia stiprius vaizdinius bei vibracinius signalus. Didelis spalvų pasirinkimas leis voblerį naudoti skaidriame arba tamsiame vandenyje. Dvišakis kabliukas, leidžia įveikti kliūtis neužsikabinant už kliūčių – tai labai svarbus privalumas!

                                Kaina 10,90 €

                                 Vobleriai Sakura

                                 „Tailspin Zn“ puikiai tinka jigging spiningavimo technikai, kad būtų galima sudominti plėšrias žuvis, atvirame vandenyje ar šalia kliūčių. Net ir dideliame gylyje jis vis tiek bus veiksmingas. Dėl voblerio uodegoje esančios lapelio formos sukrės, kurią vienoje linijoje laiko mažas silikoninis apvalkalas, vobleris dirba esant net menkiausiam judinimui ir skleidžia stiprius vaizdinius bei vibracinius signalus. Didelis spalvų pasirinkimas leis voblerį naudoti skaidriame arba tamsiame vandenyje. Dvišakis kabliukas, leidžia įveikti kliūtis neužsikabinant už kliūčių – tai labai svarbus privalumas!

                                 Kaina 11,90 €

                                  Vobleriai Sakura

                                  Pagamintas iš didelio tankio plūdraus poliuretano Sakura „Notobug 30F“ yra paviršinis vobleris, imituojantis didelį vabzdį ar vabalą, puikiai tinkamas ieškant upėtakių ešerių ar šapalų kurie ypač mėgsta tokio tipo maistą - vabzdį imituojantį voblerį! Yra įvairių spalvų. Žvejoti su šio tipo masalu, kad būtų galima tiksliai ir toli užmesti, paprastai rekomenduojamas UL klasės spiningas.

                                  Kaina 9,30 €

                                   Vobleriai Sakura

                                   Vobleris „Sakura GEMIBUG 30F“, SAPLG502630 pagaminta iš didelio tankio poliuretano putų. Vobleris „Gemibug“ yra labai maloni vabzdžio imitacija, kurią galima naudoti ieškant šapalų, lydekų ir ešerių, nes jie visi trys yra ypač pamėgę šio tipo gyvūnus! Voblerį lengva užsegti tai, kad pritrauktų plėšrūnus. Norėdami tiksliai užmesti ilgus metimus, naudokite UL meškerę. Jei norite pasilepinti, galite naudoti muselinę meškerę, kad būtų galima maksimaliai išnaudoti ir pagyvinti „Gemibug 30F“ veiksmą.

                                   Kaina 10,00 €

                                    Vobleriai Sakura

                                    „Swimy Cricket Crank 37 mm, 2 g“ yra įvairių spalvų. Išsirinkite geriausiai jūsų poreikius atitinkantį voblerį. Plaukiojantis vobleris imituojantis žiogą. Puikiai tinka žvejoti šapalus, upėtakius, ešerius. 

                                    Kaina 7,50 €

                                     Vobleriai Sakura

                                     „Swimy  Frog“ yra idealus paviršinis masalas savo išvaizda labai panašus į varlę, jo jums tikrai prireiks norint sėkmingai žvejoti lydekas užžėlusiuose vandens telkiniuose, ilgis 55 mm, svoris 12g, yra penkios, labai realistiškos spalvos.

                                     Kaina 7,40 €

                                      Vobleriai Sakura

                                      Vobleriai Swimy Popper F65 mm ilgio, 8 g svorio. Šis poperis pasitarnaus kai žvejosite povandenine augmenija apaugusiose žūklės vietose, turėdami šį paviršinį voblerį puikiai išžvalgysite tarp žolių sąžalynų esančias švarias vandens akis ir plotus kur vandens augalija ne tokia tanki. Puikus, triukšmingas paviršinis masalas viliojantis povandeninių džiunglių gyventojus.

                                      Kaina 6,30 €

                                       Filtruoti pagal

                                       Kaina
                                       Gamintojai
                                       Daugiau Mažiau
                                       Ilgis, mm
                                       Daugiau Mažiau
                                       Spalva
                                       Daugiau Mažiau
                                       Spalva
                                       Daugiau Mažiau
                                       Svoris, g
                                       Daugiau Mažiau
                                       Filtruoti