Švieselės

Švieselės

Švieselė  Robinson 4,5x39mm (2vnt) 

Kaina 0,40 €

  Švieselės

  Švieselė Robinson 4,5x0,8x3,5 (2 vnt.)

  Kaina 0,60 €

   Švieselės

   Švieselė Robinson 3x25 mm (2 vnt.)

   Kaina 0,40 €

    Švytuoklės, pakabukai ir skambučiai

    Vienoje pakuotėje yra 2 kibimo signalizatoriai ir 2 fosforo kapsulės. Nuimamas, užsegamas kibimo indikatorius yra iš skaidraus plastiko. Taip galite tiksliai ir aiškiai matyti fosforo kapsules tamsoje, bei nesunkiai suprasti kada žuvys susidomėjo jauku. Galima naudoti ir dieninei ar naktinei žvejybai. Signalizatoriuose fosforo kapsules galite keisti pagal poreikį, todėl tai puiki ir ilgaamžė investicija į patogesnę žvejybos patirtį.

    Kaina 3,00 €

     Švytuoklės, pakabukai ir skambučiai

     Vienoje pakuotėje yra 2 kibimo signalizatoriai. Galite aiškiai matyti fosforo kapsules tamsoje, todėl nesunku suprasti kada žuvys susidomėjo jauku. Galima naudoti ir dieninei ar naktinei žvejybai. Signalizatoriuose fosforo kapsules galite keisti pagal poreikį, todėl tai puiki ir ilgaamžė investicija į patogesnę žvejybos patirtį.

     Kaina 1,30 €

      Švytuoklės, pakabukai ir skambučiai

      Fluorescencinis kibimo signalizatorius Horváth, KT0053 yra tuščiaviduris viduje, todėl į jį galite įdėti papildomo svorio. Vienoje pakuotėje yra 2, vidutinio dydžio fluorescenciniai kibimo signalizatoriai. Pagamintas iš fluorescencinio molio. Apšviestas kelioms sekundėms tamsoje, matosi ilgai. Medžiaga atspari UV ir chemikalams.

      Kaina 1,20 €

       Švytuoklės, pakabukai ir skambučiai

       Fluorescencinis kibimo signalizatorius Horváth, KT0005 yra tuščiaviduris viduje, todėl į jį galite įdėti papildomo svorio. Vienoje pakuotėje yra 2 fluorescenciniai kibimo signalizatoriai. Pagaminti iš fluorescencinio molio. Apšviesti kelioms sekundėms tamsoje, matosi ilgai. Medžiaga atspari UV ir chemikalams.

       Kaina 1,30 €

        Filtruoti pagal

        Kaina
        Gamintojai
        Daugiau Mažiau
        Filtruoti

        Tęsdami naršymą šioje svetainėje, Jūs sutinkate su svetainės privatumo politika