Švieselės

Švieselės

Švieselė  Robinson 4,5x39mm (2vnt) 

Kaina 0,40 €

  Švieselės

  Švieselė Robinson 4,5x0,8x3,5 (2 vnt.)

  Kaina 0,60 €

   Švieselės

   Švieselė Robinson 3x25 mm (2 vnt.)

   Kaina 0,40 €

    Švytuoklės, pakabukai ir skambučiai

    Vienoje pakuotėje yra 2 kibimo signalizatoriai ir 2 fosforo kapsulės. Nuimamas, užsegamas kibimo indikatorius yra iš skaidraus plastiko. Taip galite tiksliai ir aiškiai matyti fosforo kapsules tamsoje, bei nesunkiai suprasti kada žuvys susidomėjo jauku. Galima naudoti ir dieninei ar naktinei žvejybai. Signalizatoriuose fosforo kapsules galite keisti pagal poreikį, todėl tai puiki ir ilgaamžė investicija į patogesnę žvejybos patirtį.

    Kaina 3,00 €

     Švytuoklės, pakabukai ir skambučiai

     Vienoje pakuotėje yra 2 kibimo signalizatoriai. Galite aiškiai matyti fosforo kapsules tamsoje, todėl nesunku suprasti kada žuvys susidomėjo jauku. Galima naudoti ir dieninei ar naktinei žvejybai. Signalizatoriuose fosforo kapsules galite keisti pagal poreikį, todėl tai puiki ir ilgaamžė investicija į patogesnę žvejybos patirtį.

     Kaina 1,30 €

      Švytuoklės, pakabukai ir skambučiai

      Fluorescencinis kibimo signalizatorius Horváth, KT0053 yra tuščiaviduris viduje, todėl į jį galite įdėti papildomo svorio. Vienoje pakuotėje yra 2, vidutinio dydžio fluorescenciniai kibimo signalizatoriai. Pagamintas iš fluorescencinio molio. Apšviestas kelioms sekundėms tamsoje, matosi ilgai. Medžiaga atspari UV ir chemikalams.

      Kaina 1,20 €

       Švytuoklės, pakabukai ir skambučiai

       Fluorescencinis kibimo signalizatorius Horváth, KT0005 yra tuščiaviduris viduje, todėl į jį galite įdėti papildomo svorio. Vienoje pakuotėje yra 2 fluorescenciniai kibimo signalizatoriai. Pagaminti iš fluorescencinio molio. Apšviesti kelioms sekundėms tamsoje, matosi ilgai. Medžiaga atspari UV ir chemikalams.

       Kaina 1,30 €
        4 spalvos

        Švieselės

        "Zeox Stiff Lumi" – jautrus mechaninis kibimo indikatorius (svingeris), skirtas karpių žūklei su reguliuojamu valo įtempimu. Įtempimas reguliuojamas judant judančią apkrovą išilgai strypo. Jame yra kištukas, skirtas prijungti prie elektroninio signalizatoriaus, kurio dėka svingeris užsidega kimbant. Jame taip pat yra jungtis, skirta pritvirtinti prie strypo. Tvirtas šarnyrinis dizainas beveik visiškai pašalina vėjo siūbavimą ir tuo pačiu leidžia pamatyti pačius atsargiausius kibimus. Galimos 4 spalvos.

        Kaina 7,90 €

         Filtruoti pagal

         Kaina
         Gamintojai
         Daugiau Mažiau
         Filtruoti