Vykdydami ES direktyvos dėl privatumo ir elektroninių ryšių reikalavimus, pranešame, jog svetainėje naudojame slapukus norėdami suasmeninti turinį ir skelbimus, kad teiktume visuomeninės medijos funkcijas ir galėtume analizuoti savo srautą. Informaciją apie tai, kaip naudojatės svetaine, bendriname su visuomeninės medijos, reklamavimo ir analizės partneriais. Daugiau informacijos

Supratau

Meškerės

Meškerė – sportinės arba mėgėjiškos žūklės įrankis,

Meškerės skirtos gaudyti gėlavandenes ir jūrines žuvis. 

Šiuolaikinės meškerės dažniausiai gaminamos iš stiklo pluošto, stiklo pluošto ir anglies pluošto kompozito, armuoto anglies pluošto, o pačios moderniausios aukšto anglies...

Meškerė – sportinės arba mėgėjiškos žūklės įrankis,

Meškerės skirtos gaudyti gėlavandenes ir jūrines žuvis. 

Šiuolaikinės meškerės dažniausiai gaminamos iš stiklo pluošto, stiklo pluošto ir anglies pluošto kompozito, armuoto anglies pluošto, o pačios moderniausios aukšto anglies pluošto modulių kombinacijos. Rankenos iš kamštinio medžio medienos ar įvairaus kietumo EVA medžiagų.

Stiklo pluošto meškerės pigiausios, bet ir sunkiausios, stiklo pluošto ir anglies pluošto kompozito meškerės labai tvirtos bet ganėtinai sunkios – ekonominio lygio, armuoto anglies pluošto meškerės – lengvos ir tvirtos – bene populiariausios, o meškerės pagamintos iš aukšto anglies pluošto modulių kombinacijos yra itin lengvos ir tvirtos, tai pačios brangiausios meškerės. Priklausomai nuo meškerės tipo ir ilgio ant jos montuojami žiedeliai, kuriais slysta valas.

Spiningas – ko gero populiariausia mėgėjiškos ir sportinės žvejybos meškerė. Spiningu žvejojama su dirbtiniais masalais: vobleriais, blizgėmis, sukriukėmis, guminukais, spinerbaitais ir t. t., bet jį galima pritaikyti ir kitiems žūklės būdams. Įrankio ilgis varijuoja nuo 1,8 m iki 3-3,6 m. Klasifikuojami tiek pagal žvejybos būdą (techniką): “Jig” tipo, „džiginiai“, “Drop-shot” – “dropshot’inimui” – žvejybai su guminukais, “Feeling” tipo spiningai – žvejybai su labai plonu valu ir mažučiais mikromasalais ir kt., tiek pagal visame pasaulyje priimtus kriterijus, kurie nurodyti kiek žemiau.

Karpinės meškerės - Karpinėje žvejyboje naudojami ilgesni karpiniai kotai – 3,60-3,90 m ilgio, gaminami iš anglies pluošto arba kompozito. Dažniausiai naudojami nuo 60 iki 160 g užmetimo galią turintys kotai, arba dar vadinamos 2,5 -3,5 lbs užmetimo galios kotai. Karpinės meškerės dažniausiai naudojamos kaip dugninės, žvejojant su specialiomis karpinėmis sistemėlėmis ar šėryklėlėmis. Kotai būna sudurtiniai 2-jų arba 3-jų dalių ir teleskopiniai.

Teleskopinė meškerė yra viena iš labiausiai paplitusių ir iki šiol populiariausių meškerių. Kiekvienas žvejys savo žvejybos įrangos arsenale tikrai turi teleskopą, o gal net ne vieną, jis padeda daugelyje žvejybos situacijų ir užtikrina būtiną žvejybos patogumą ir patikimumą. Tokios meškerės yra tinkamos žvejoti beveik visų rūšių žuvims, įskaitant ir plėšrių žuvų žvejybą tam tikrais žvejybos būdais. Teleskopinės meškerės beveik nesiskiria konstrukciniu sudėtingumu: standartinį racionalų, bei funkcionalų teleskopinį meškerykotį sudaro korpusas arba blankas, rankena, ritės laikiklis ir atraminiai žiedai. Šio tipo meškerių konstrukcija grindžiama teleskopo veikimo principu, kai kiekviena iš eilės einanti meškerės dalis, pasislepia storesniame elemente, tokiu būdu ilga meškerė sukompaktinama  iki patrauklaus transportinio ilgio neviršijančio 0,7- 1,5 m. Vadinamieji kelioniniai (travel) mini modeliai gali būti daug trumpesni, kai  sustumti yra sukompaktinami iki pusės  ar dar trumpesnio ilgio.

Nenuostabu, kad pradedantieji meškeriotojai žvejoti prasideda būtent teleskopinu įrankiu,- universaliu,- tinkančiu daugeliui žvejybos sąlygų. Priimtina kaina ir platus teleskopinių meškerių variantų pasirinkimas tik prisideda prie plūdinės ar dugninės žvejybos populiarinimo, kuri laikui bėgant netampa mažiau įdomi ar rezultatyvi nei kiti žvejybos būdai.

Žvejybos dinamika ir masalo užmetimo nuotolis teleskopines meškeres suskirsto į keturias pagrindines rūšis, kurios labai skiriasi konstrukcijos ypatybėmis ir pasižymi savitomis eksploatacinėmis savybėmis, kurios tenkina dabartines žvejybos reikalavimus.

Feeder tipo meškerės naudojamas žvejojant nuo dugo, naudojant šėryklę ar svarelį, nenaudojant plūdės. Tai puikus įrankis karpinių žuvų žvejybai. Skirtingos keičiamos viršūnėlės skiriasi savo jautrumu, o tai suteikia feeder tipo meškerykočiui didelį universalumą. Upėse su stiprią tėkme naudokite kiečiausią viršūnėlę, o lėtoje tėkmėje ar stovinčiame vandenyje  jautresnes. Bendras meškerykočio  ilgis gali svyruoti nuo  3 m iki 4,2 m, populiariausi - 3,6 m ir 3,9 m ilgio. Šiuolaikiniai feeder tipo meškerės savo išorine išvaizda mažai kuo skiriasi nuo match tipo meškerių, tačiau turi labia didelę dinaminę galią, todėl leidžia žvejoti dideles žuvis: karpius, amūrus, ūsorius ar karšius. Ši savybė pasiekiama įdiegiant novatoriškas technologijas gamyboje ir naudojant specialias modernias medžiagas. Kokybiško feeder tipo meškerykočio skiriamieji bruožai yra išskirtinis lengvumas, elastingumas, stiprumas, jautrumas, ergonomika ir išorinė estetika.

Boloninės meškerės - Italijos Bolonijos provincija laikoma šios meškerės tėvyne, kur ja, kaip labai universaliu įrankiu, pradėjo žvejoti vietiniai žvejai gana plačiose upėse, tiek artimais, tiek tolimais atstumais, užtikrinant ilgus ir kokybiškus pravedimus prilaikant. Boloniška meškerė yra universaliausias plūdinių meškerių tipas. Ji yra teleskopinės konstrukcijos, 5–7 metrų ilgio, rečiau 4 ir 8 metrų. Aukštos kokybės meškerės gaminamos iš įvairių anglies pluoštų modulių, biudžetinės klasės iš kompozicinio pluošto, o pačios pigiausios iš stiklo pluošto.

Meškerė turi rites laikiklį ir žiedelius su aukšta kojele kuriais slysta valas. Žiedelių skaičius atitinka meškerės segmentų (dalių) skaičių, o kad valas mažiau liptų prie meškerykočio kai lyja ar drėgna ir tolygiau pasiskirstytų apkrova meškerės viršūnei, viršutinės dvi, o kartais ir trys dalys turi 2-3 papildomus, slankiojančius žiedelius.

Boloniškos meškerės užmetimo testas rodo minimalias ir maksimalias leistinos sistemėlės su plūde svorio ribas, sistemėlės su kuria galima žvejoti, nebijant sugadinti ar sulaužyti pačios  meškerės. Populiariausias ir praktiškiausias meškerės užmetamo svorio testas nuo 5 iki 25 g. Toks įrangos svoris gali būti laikomas universaliu, tinkamu daugumai vandens telkinių. Rečiau siūlomas lengvesnis testas: 3–15 g, arba, atvirkščiai, sunkesnis - iki 40 g.

Bolonška meškerė, daugelio žvejybos entuziastų teigimu, yra pati sėkmingiausia ir universaliausia plūdinės meškerės versija.

Patyrę meškeriotojai, visiškai įvaldę šį įrankį, žino, kas tai yra Boloniška meškerė. Dėl savo konstrukcijos su ja galima žvejoti beveik visur: ežeruose, didelėse ir vidutinėsei upėse su silpna ar vidutine tėkme, įvairiuose kanaluose ar protakose su giliomis duobėmis ir vidutinio stiprumo srovėmis, iš valties, nuo kranto, esant stipriam vėjui. Tačiau Bolonišką techniką labiausiai naudoja žvejojant upėse, kadangi galima žvejoti tolimu atstumu, labai tiksliai patiekiant ir prilaikant masalą meškere, kurios ilgis yra 6–7 m, o turint valo atsargą ritėje galima srovėje puikiai pakovoti su stipriu šapalu ar rekordiniu karšiu.

Akcija arba meškerių elgsena apibūdina jo elastingumą ir standumą. Akcija nustatoma pagal būdingą meškerės linkimą, veikiant statinei apkrovai. Meškerės gali turėti šias akcijas:

 • Greita (meškerė pradeda lenktis viršutiniame trečdalyje) - tinka tolimiems metimams ir akcentuotiems užkirtimams atlikti.
 • Vidutinė (lenkiasi viršutinė meškerės dalis) - tinkamiausia akcija Bolonoško stiliaus žvejybai, tinka daugumoje žvejybinių situacijų.
 • Lėta (meškerė lenkiasi per visą ilgį). Labiau tinka žvejojant nedideliais atstumais.

Platus meškerių pasirinkimas įvairiems žvejybos būdams, įsigykite norimą meškerę internetu, arba atvykite į mūsų parduotuves.

Spiningai

 • Ilgis, m - 2,20
 • Dalių sk. - 2,
 • Transp. ilgis, cm - 116,
 • Svoris, g - 140,
 • Akcija - Greita,
 • Užmetimo svoris, g - 2-8, 
Kaina 49,90 €

  Spiningai

  • Ilgis, m - 2,40,
  • Dalių sk. - 2,
  • Transp. ilgis, cm - 126,
  • Akcija - Greita,
  • Svoris, g - 123,
  • Užmetimo svoris, g - 6-20
  Kaina 57,70 €

   Plūdinės meškerės

   Ilgis, m - 3,90, Transp. ilgis, cm - 136, Užmetimo svoris, g - 8-20, Svoris, g - 215, Akcija - Greita, Dalių sk. - 3,

   Kaina 54,90 €

    Dugninės meškerės

    Ilgis, m - 3,60, Dalių sk. - 3+3, Transp. ilgis, cm - 140, Užmetimo svoris, g - 50-150, Akcija - Greita, Svoris, g - 247

    Kaina 69,50 €

     Spiningai

     Spiningai Dragon Black Rock II  pagaminti iš aukštos kokybės anglies pluošto modulių yra nepaprastai jautrūs ir informatyvūs. Kokybiški ir lengvi SiC žiedeliai, rankena iš kietos, tvirtos, bet tuo pačiu ir labai lengvos EVA medžiagos, o ritės laikiklis su priekine veržle integruotas rankenoje pabrėžia novatorišką dizainą ir šiems spiningams suteikia dar daugiau prestižo.

     Kaina 69,00 €

      Spiningai

      • Ilgis, m - 2,10,
      • Transp. ilgis, cm - 112,
      • Dalių sk. - 2,
      • Akcija - Greita,
      • Užmetimo svoris, g - 1,5-10,
      • Svoris, g - 115
      Kaina 42,00 €

       Spiningai

       • Ilgis, m - 2,90
       • Dalių sk. - 2,
       • Svoris, g - 144,
       • Užmetimo svoris, g - 5-21,
       • Akcija - Progresyvi,
       • Transp. ilgis, cm - 150
       Kaina 54,00 €

        Spiningai

        • Ilgis, m - 2,40,
        • Transp. ilgis, cm - 128,
        • Dalių sk. - 2,
        • Modelis - 11P-ST-240,
        • Užmetimo svoris, g - 6-22
        • Akcija - Greita
        Kaina 61,50 €

         Teleskopinės meškerės

          Ilgis, m - 4,00, Užmetimo svoris, g - 10-20, Transp. ilgis, cm - 115, Dalių sk. - 4 Modelis - 11I-TF-400,

         Kaina 10,50 €

          Dugninės meškerės

          • Ilgis 2,70m
          • Svoris 166g
          • Dalių skaičius  2+3
          • Transp.ilgis, cm 143
          • Užmetimo svoris, g 0-30g
          • Akcija /    Greita
          Kaina 29,90 €

           Spiningai

           • Ilgis, m - 2,70,
           • Modelis - 11I-SP-270,
           • Užmetimo svoris, g - 10-30,
           • Transp. ilgis, cm - 143,
           • Dalių sk. - 2,
           • Svoris, g - 200,
           • Akcija - Greita
           Kaina 30,50 €

            Spiningai

            Ilgis, m - 2,40, Užmetimo svoris, g - 5-20, Transp. ilgis, cm - 128, Dalių sk. - 2, Modelis - 11G-ST -240, Akcija - Greita, Svoris, g - 138

            Kaina 25,50 €

             Spiningai

             • Ilgis, m - 2,85
             • Dalių sk. - 2,
             • Modelis - 11P-SS-285,
             • Užmetimo svoris, g - 10-50,
             • Transp. ilgis, cm - 151, 
             Kaina 79,00 €

              Spiningai

              • Ilgis, m - 2,25,
              • Dalių sk. - 2,
              • Modelis - 11K-JE-225, 
              • Užmetimo svoris, g - 1-8,
              • Transp. ilgis, cm - 117
              Kaina 27,00 €

               Spiningai

               • Ilgis, m - 2,40,
               • Užmetimo svoris, g - 5-20,
               • Dalių sk. - 2,
               • Modelis - 11K-JT-240,
               • Transp. ilgis, cm - 125
               Kaina 35,50 €

                Plūdinės meškerės

                • Ilgis, m - 4,00,
                • Užmetimo svoris, g - 10-20,
                • Dalių sk. - 4,
                • Transp. ilgis, cm - 138,
                • Modelis - 11W-BV-S40,
                • Akcija - Med-Fast,
                • Svoris, g - 147 
                Kaina 47,00 €

                 Plūdinės meškerės

                 Plūdinė Meškerė VDE-Robinson Team Bolognese MX2 - standus, tvirtas ir greitos akcijos meškerykotis, skirtas didelių žuvų žvejybai. Labai aukšta gaminio kokybė, premium SIC klasės ypač lengvi ir aukšti žiedeliai neleis valui, net ir lyjant stipriam lietui, prilipti prie meškerykočio ir leis jums ilgą laiką mėgautis šia meškere

                 Kaina 82,00 €

                  Plūdinės meškerės

                  Plūdinė Meškerė  „VDE-R Team Match MX“ yra tolimo užmetimo, match tipo meškerė, skirta žvejybai su plūde, puikiai tinka karšių, lynų, meknių, šapalų ar net ūsorių žvejybai tiek stovinčiame vandenyje naudojant tolimo užmetimo "wagler" tipo plūdes, tiek žvejybai srovėje, naudojant plūdes skirtas žvejybai srovėje.

                  Kaina 52,50 €

                   Spiningai

                   • Ilgis, m - 2,70,
                   • Dalių sk. - 2,
                   • Transp. ilgis, cm - 140,
                   • Svoris, g - 174,
                   • Modelis - 11M-SP-270 ,
                   • Užmetimo svoris, g - 7-32
                   Kaina 54,00 €

                    Spiningai

                    • Dalių sk. - 2,
                    • Transp. ilgis, cm - 142,
                    • Artikulas - CHC-22-00-275,
                    • Ilgis, m - 2,75,
                    • Akcija - Fast,
                    • Užmetimo svoris, g - 1-7
                    Kaina 64,50 €

                     Spiningai

                     • Užmetimo svoris, g - 10-30,
                     • Dalių sk. - 2,
                     • Transp. ilgis, cm - 148,
                     • Akcija - X-Fast,
                     • Svoris, g - 222,
                     • Ilgis, m - 2,90

                     Kaina 69,90 €

                      Spiningai

                      Spiningas BYRON Black Power Bass  76 MH  yra lengvas bet labai tvirtas ir informatyvus, modernaus dizaino spiningas, sukurtas žvejybai vidutinio dydžio ir svorio masalais. 

                      Kaina 80,00 €

                       Spiningai

                       Byron spiningas sunkiems masalams Power Stick PS 76 Puikus kainos ir kokybės santykis. Tinkantis gaudyti gyvu masalu šamus, lydekas, lašišas. Tinka ir jūrinei žūklei. 

                       Kaina 83,41 €

                        Karpinės meškerės

                        Ilgis, m - 3,60, Dalių sk. - 3, Akcija - Fast, Modelis - 11X-C3-360, Galia, lb - 3,00, Svoris, g - 358, Transp. ilgis, cm - 188

                        Kaina 49,90 €

                         Spiningai

                         Artikulas

                         Ilgis

                         Užmetimo svoris

                         Dalių sk.

                         Transp.ilgis

                          Svoris 

                           Akcija

                         11O-DS-210

                         2,10m

                         jig 5-15g

                         2

                         1,15m

                         132g

                         vidutinė

                         -

                         -

                         spin 8-25g

                         -

                         -

                         134g

                         greita

                         Kaina 73,50 €

                          Spiningai

                          • Ilgis, m - 2,45,
                          • Dalių sk. - 2,
                          • Užmetimo svoris, g - 3-15, 
                          • Transp. ilgis, cm - 127,
                          • Svoris, g - 135,
                          • Modelis - CHC-22-82-245
                          Kaina 59,50 €

                           Spiningai

                           Spiningas Dragon Street Fishing Spinn 28 / ilgis 2,60 ir 2,75m / 7-28g / šių spiningų blankas sudarytas iš kelių anglies pluošto modulių yra ypač tvirtas ir funkcionalus.

                           Kaina 73,30 €

                            Karpinės meškerės

                            • Dalių sk. - 3,
                            • Ilgis, m - 3,90,
                            • Transp. ilgis, cm - 137,
                            • Modelis - 1CB-C3-391,
                            • Meškerės užmetimo testas - 3.00 lb,
                            • Akcija - Progresyvi
                            Kaina 35,00 €

                             Teleskopinės meškerės

                             Teleskopinė Karpinė Meškerė Robinson Carbonic Tele-Carp 50-120g, 4 modelių kompozicinio pluošto karpinės teleskopinės meškerės su labai dinamiška akcija, leidžiančios masalą užmesti tolimais atstumais ir žvejoti didelius karpius vidutinio dydžio vandens telkiniuose

                             Kaina 33,10 €

                              Spiningai

                              • Ilgis, m - 2,70,
                              • Užmetimo svoris, g - 10-30,
                              • Transp. ilgis, cm - 60,
                              • Dalių sk. - 6,
                              • Svoris, g - 203,
                              • Akcija - Greita,
                              • Modelis - 1CB-TS-027
                              Kaina 19,50 €

                               Spiningai

                               • Dalių sk. - 2,
                               • Svoris, g - 100,
                               • Transp. ilgis, cm - 116,
                               • Ilgis, m - 2,13,
                               • Akcija - Fast,
                               • Užmetimo svoris, g - 5-21
                               Kaina 59,00 €

                                Teleskopinės meškerės

                                Trys universalios kompozicinio pluošto, puikiai subalansuotos teleskopinės meškerės su labai dinamiška akcija. Teleskopinė meškerė leidžia masalą užmesti tolimais atstumais ir žvejoti visas baltųjų žuvų rūšis vidutinio dydžio vandens telkiniuose. Šios teleskopinės meškerės rekomenduojamos plūdinei ir dugninei žvejybai. 

                                Kaina 26,90 €

                                 Spiningai

                                 Ilgis, m - 2,40, Transp. ilgis, cm - 128, Dalių sk. - 2, Užmetimo svoris, g - 3-15, Svoris, g - 135, Akcija - Greita, Modelis - 11G-SE-240

                                 Kaina 22,00 €

                                  Spiningai

                                  • Dalių sk. - 2,
                                  • Transp. ilgis, cm - 117,
                                  • Ilgis, m - 2,28,
                                  • Akcija - Greita,
                                  • Užmetimo svoris, g - 8-48,
                                  • Svoris, g - 145
                                  Kaina 38,90 €

                                   Spiningai

                                   • Dalių sk. - 2,
                                   • Transp. ilgis, cm - 117,
                                   • Svoris, g - 109,
                                   • Akcija - Greita,
                                   • Užmetimo svoris, g - 2-12,
                                   • Ilgis, m - 2,28,
                                   • Modelis - 1MV-JP-228.
                                   Kaina 34,50 €

                                    Spiningai

                                    • Dalių sk. - 2,
                                    • Transp. ilgis, cm - 117,
                                    • Svoris, g - 118,
                                    • Akcija - Greita,
                                    • Užmetimo svoris, g - 6-32,
                                    • Ilgis, m - 2,28,
                                    • Modelis - 1MV-JP-I22
                                    Kaina 35,00 €

                                     Spiningai

                                     • Dalių sk. - 2,
                                     • Svoris, g - 110,
                                     • Transp. ilgis, cm - 117,
                                     • Akcija - Greita,
                                     • Užmetimo svoris, g - 5-22,
                                     • Ilgis, m - 2,28,
                                     • Modelis - 1MV-JT-022

                                     Kaina 37,00 €

                                      Spiningai

                                      • Dalių sk. - 2,
                                      • Užmetimo svoris, g - 8-20,
                                      • Transp. ilgis, cm - 117,
                                      • Svoris, g - 130,
                                      • Ilgis, m - 2,28,
                                      • Akcija - Greita
                                      Kaina 33,00 €

                                       Spiningai

                                       • Ilgis, m - 2,28,
                                       • Dalių sk. - 2,
                                       • Transp. ilgis, cm - 117,
                                       • Svoris, g - 135,
                                       • Akcija - Greita,
                                       • Užmetimo svoris, g - 8-28,
                                       • Modelis - 1MV-SP-I22
                                       Kaina 33,50 €

                                        Jūrinės meškerės

                                        • Tipas: jūrų
                                        • Dalių skaičius: 3
                                        • Žiedelių skaičius: 6
                                        • Ilgis [cm]: 390
                                        • Transportavimo ilgis [cm]: 136
                                        • Svoris [g]: 620
                                        • Užmetimo svoris: 90-160 g
                                        • Ean: 5901779638461
                                        Kaina 36,50 €

                                         Spiningai

                                         8 modeliai spiningų Robinson Carbonic Spin, universalūs spiningai, skirti gaudyti vidutines ir dideles plėšrias žuvis tiek nuo kranto, tiek iš valties, kurių ilgis nuo 2,10 iki 3 m, užmetimo svoris  nuo 10 iki 60 g. 

                                         Kaina 19,50 €

                                          Dugninės meškerės

                                          Meškerė BYRON  RED MIRACLE DISTANCE  FEEDER 4,0 m (6;7;8oz) meškerė su maksimalia 8-ių uncijų užmetimo galia skirta dugninei žvejybai didelėse ir plačiose upėse su stipria srove.

                                          Kaina 147,00 €

                                           Dugninės meškerės

                                           • Dalių sk. - 3+3,
                                           • Ilgis, m - 3,50,
                                           • Transp. ilgis, cm - 125,
                                           • Svoris, g - 310,
                                           • Artikulas - RM F 350
                                           Kaina 96,00 €

                                            Jūrinės meškerės

                                            Jūrinė meškerė Byron XS TROLLING  tai aukštos kokybės TRAVEL tipo  4-ių dalių meškerės skirtos  žvejybai iš laivo, tiek šiaurinėse tiek pietinėse jūrose, jų transportavimo ilgis tik 65 cm,o svoris  tik apie 0,5 kg, todėl puikiai tinka greitoms kelionėms su pigių skrydžių lėktuvais.

                                            Kaina 72,50 €

                                             Jūrinės meškerės

                                             Jūrinė meškerė Byron BAIT XT  yra skirtos  žvejybai iš laivo džigavimo su pilkeriu ar dideliu silikoniniu masalu būdu.

                                             Kaina 79,50 €

                                              Spiningai

                                              • Dalių sk. - 2,
                                              • Transp. ilgis, cm - 121,
                                              • Užmetimo svoris, g - 10-35,
                                              • Akcija - Fast,
                                              • Artikulas - SAPRD802278-2MH,
                                              • Ilgis, m - 2,33,
                                              • Svoris, g - 167
                                              Kaina 74,60 €

                                               Dugninės meškerės

                                               • Dalių sk. - 3,
                                               • Ilgis, m - 3,90,
                                               • Transp. ilgis, cm - 137,
                                               • Svoris, g - 325,
                                               • Užmetimo svoris, g - 150
                                               Kaina 119,00 €

                                                Plūdinės meškerės

                                                Meškerė Garbolino PRECISION FEEDER 390-3M tai puikus, lengvas, pagamintas iš itin aukštos kokybės anglies pluošto fyderis , turintis daug galios, bet tuo pačiu pasižymintis nepriekaištingu jautrumu, leidžiančiu pamatyti jautriausią žuvies prisilietimą, puikiai amortizuoja žuvies smūgius. 

                                                Kaina 146,50 €

                                                 Jūrinės meškerės

                                                 • Ilgis, m - 2,10,
                                                 • Dalių sk. - 2,
                                                 • Transp. ilgis, cm - 169,
                                                 • Artikulas - 12-82172060,
                                                 • Akcija - SUPER HEAVY,
                                                 • Galia, lb - 20-60
                                                 Kaina 299,00 €

                                                  Jūrinės meškerės

                                                  Jūrinė meškerė Maxximus Heavy Duty 210cm 30-50Lb džigavimo supermeškerė skirta žvejybai iš laivo

                                                  Kaina 160,00 €

                                                   Jūrinės meškerės

                                                   Meškerė jūrinė FLADEN FIGHT UNBREAKABLE 195 cm 30-50 Lbs / Tai tradicinio dizaino, lengva ir tvirta jūrinė meškerė skirta žvejybai su multiplikatorine rite iš laivo.

                                                   Kaina 43,50 €

                                                    Jūrinės meškerės

                                                    Meškerė jūrinė FLADEN Warbird 20-40 Lbs 180 cm  6" Tai tradicinio dizaino, lengva ir tvirta jūrinė meškerė skirta žvejybai su multiplikatorine rite iš laivo.

                                                    Kaina 54,00 €

                                                     Spiningai

                                                     • Užmetimo svoris, g - 3-14,
                                                     • Dalių sk. - 1,
                                                     • Ilgis, m - 2,13,
                                                     • Akcija - Medium
                                                     • Transp. ilgis, cm - 213,
                                                     • Modelis - HCS700M,
                                                     • Artikulas - CAHKCP02
                                                     • Technika - Drop Shot - Jerkbait
                                                     Kaina 64,00 €

                                                      Spiningai

                                                      • Dalių sk. - 2,
                                                      • Ilgis, m - 2,45,
                                                      • Užmetimo svoris, g - 10-35,
                                                      • Transp. ilgis, cm - 126,
                                                      • Akcija - X-Fast,
                                                      • Svoris, g - 183
                                                      Kaina 68,50 €

                                                       Plūdinės meškerės

                                                       Plūdinė Meškerė GARBOLINO BULLET MATCH 3S 450-3 3-jų dalių, klasikinio dizaino, ideali visų rūšių plūdinei žvejybai upėje ar ežere.

                                                       Kaina 99,00 €

                                                        Jūrinės meškerės

                                                        „Maxximus Nano Plus“ jūrinė meškerė yra 235 cm ilgio, jos galia 30-50 lb, ji yra dviejų dalių su kieto neopreno rankena. Ši jūrinių meškerių serija gali būti dviejų skirtingų ilgių ir penkių skirtingų galių.

                                                        Kaina 161,00 €

                                                         Plūdinės meškerės

                                                         Boloninė meškerė BYRON GT2500 yra aukštesnės klasės teleskopinė meškerė skirta žvejybai su plūde tiek upėje tiek stovinčiame vandenyje, Didelis meškerėe blanko jėgos potencialas leidžia ja žvejoti net ir didelius tvenkinių karpius ar amūrus

                                                         Kaina 110,00 €

                                                          Jūrinės meškerės

                                                          • Ilgis, m - 2,10,
                                                          • Dalių sk. - 1,
                                                          • Akcija - SUPER HEAVY,
                                                          • Transp. ilgis, cm - 210,
                                                          • Galia, lb - 60-100
                                                          Kaina 169,00 €

                                                           Jūrinės meškerės

                                                           • Ilgis, m - 1,80,
                                                           • Dalių sk. - 2,
                                                           • Transp. ilgis, cm - 95,
                                                           • Akcija - HEAVY,
                                                           • Galia, lb - 30-40
                                                           Kaina 19,00 €

                                                            Karpinės meškerės

                                                            Meškerė karpinė, teleskopinė Robinson Carbonic T-Strong 3,60 m 50-120g

                                                            Kaina 30,90 €

                                                             Filtruoti pagal

                                                             Kategorijos
                                                             Kaina
                                                             Gamintojai
                                                             Daugiau Mažiau
                                                             Dalių sk.
                                                             Meškerės ilgis, m
                                                             Užmetimo svoris, g
                                                             Daugiau Mažiau
                                                             Svoris, g
                                                             Trans. Ilgis, cm
                                                             Meškerės galia, lb
                                                             Akcija
                                                             Daugiau Mažiau
                                                             Filtruoti