Hibridiniai valai

Valai

Valas DRAGON HM80 COMPETITION sukurtas  išplečiant ir sustiprinant  nailono pluošto molekulinius ryšius nanodalelių lygyje. Į nailono struktūrą integruotas fluorokarbonas - gautas stulbinantis rezultatas: labai galingas ir stiprus, tačiau neįtikėtinai lygus, švelnus ir neįprastai tamprus valas. 

Kaina 4,50 €

  Valai

  Naujausios kartos hibridinis valas HM80 sukurtas fluoruojant nailoną ištobulintomis kristalizacijos technologijomis, kurių dėka pailgėja ir sutvirtėja  atskiri nailono pluoštai molekuliniame lygmenyje. Į nailono struktūrą įvedus fluorocarbono molekules gaunamas didesnis hibridinės medžiagos tankis, o tai natūraliai sukuria skęstantį valą be papildomų sunkinančių priedų, valą, kuris turi ypač lygų ir glotnų paviršių, visiškai neturi „atminties“, yra mažo tamprumo, atsparus trinčiai ir papildomai apsaugotas nuo žalingo UV spindulių poveikio.

  Kaina 4,50 €

   Valai

   Valas DRAGON HM80 Pro 150m Naujausios kartos hibridinis valas HM80 sukurtas fluoruojant nailoną ištobulintomis kristalizacijos technologijomis, kurių dėka pailgėja ir sutvirtėja  atskiri nailono pluoštai molekuliniame lygmenyje.

   Kaina 9,00 €

    Valai

    Japonijos MOMOJ korporacijos HM serijos naujausios kartos hibridinis valas HM69 DRAGON tai naujausios kartos hibridinis valas sukurtas fluoruojant nailoną ištobulintomis kristalizacijos technologijomis, kurių dėka pailgėja ir sutvirtėja  atskiri nailono pluoštai molekuliniame lygmenyje. Puikus valas daugumai žvejybos būdų ir metodų. Pagaminta Japonijoje.

    Kaina 7,00 €

     Valai

     Valas DRAGON HM69 50m tai naujausios kartos hibridinis valas sukurtas fluoruojant nailoną ištobulintomis kristalizacijos technologijomis, kurių dėka pailgėja ir sutvirtėja  atskiri nailono pluoštai molekuliniame lygmenyje. Puikus valas pavadėliams rišti, bet puikiai tinka ir sportinei žvejybai su bežiedėmis teleskopinėmis ir sudurtinėmis meškerėmis, puikiai pasiteisino poledinėje žvejyboje mūsų klimatinėmis sąlygomis. Pagaminta Japonijoje.

     Kaina 4,00 €

      Valai

      Valas DRAGON HM80 Pro 50m, tai naujausios kartos hibridinis valas  sukurtas fluoruojant nailoną ištobulintomis kristalizacijos technologijomis, kurių dėka pailgėja ir sutvirtėja  atskiri nailono pluoštai molekuliniame lygmenyje. Idealus pavadėlių rišimui naudojamų "feeder" ir plūdinėje žvejyboje, puikia pasiteisino poledinėje žūklėje.

      Kaina 4,50 €

       Valai

       Japonijos MOMOJ korporacijos naujausios kartos hibridinis valas  Team Dragon Spinn sukurtas fluoruojant nailoną ištobulintomis kristalizacijos technologijomis, kurių dėka pailgėja ir sutvirtėja  atskiri nailono pluoštai molekuliniame lygmenyje. Valas sukurtas spiningavimui, bet gali būtii pritaikomas irai kitiems žvejybos būdams. Pagaminta Japonijoje.

       Kaina 6,00 €

        Valai

        Valas DRAGON HM69 V.2 MONO 50 m tai naujausios kartos hibridinis valas sukurtas fluoruojant nailoną ištobulintomis kristalizacijos technologijomis, kurių dėka pailgėja ir sutvirtėja  atskiri nailono pluoštai molekuliniame lygmenyje. Puikus valas pavadėliams rišti, puikiai tinka ir sportinei žvejybai su bežiedėmis teleskopinėmis, ir sudurtinėmis meškerėmis, itin pasiteisino poledinėje žvejyboje mūsų klimatinėmis sąlygomis. Pagamintas Japonijoje.

        Kaina 4,00 €

         Hibridiniai valai

         Hibridinis žvejybos valas, pagamintas su sustiprintais ryšiais nailono pluoštuose nanodalelių lygiu. Nailono struktūroje taip pat buvo įdėtos papildomos fluoro anglies jungtys. Dėl to valas yra labai tvirtas, o tuo pačiu lygus, minkštas ir daugiau nei vidutinio tempimo. Šios savybės skatina naudoti šį valą kaip valų lyderį sistemėlėms rištis ir kaip pagrindinį valą žvejojant ilgomis meškerėmis be ritės. Valas pagamintas Japonijoje.

         Gamintojo kodas

         Valo storis

         Atlaiko svorį

         Valo ilgis

         30-02-009

         0,089 mm

         1,42 kg

         50 m

         30-02-010

         0,103 mm

         1,88 kg

         50 m

         30-02-012

         0,121 mm

         2,34 kg

         50 m

         30-02-014

         0,140 mm

         2,90 kg

         50 m

         30-02-016

         0,161 mm

         3,98 kg

         50 m

         30-02-018

         0,180 mm

         4,60 kg

         50 m

         30-02-020

         0,202 mm

         5,57 kg

         50 m

         Kaina 4,50 €

          Filtruoti pagal

          Kaina
          Gamintojai
          Daugiau Mažiau
          Valo skersmuo, mm
          Daugiau Mažiau
          Testas,kg
          Daugiau Mažiau
          Filtruoti