Vykdydami ES direktyvos dėl privatumo ir elektroninių ryšių reikalavimus, pranešame, jog svetainėje naudojame slapukus norėdami suasmeninti turinį ir skelbimus, kad teiktume visuomeninės medijos funkcijas ir galėtume analizuoti savo srautą. Informaciją apie tai, kaip naudojatės svetaine, bendriname su visuomeninės medijos, reklamavimo ir analizės partneriais. Daugiau informacijos

Supratau

Valai

Žvejybinis valas - tai bet kokia virvelė ar gija skirta žvejybai. Žvejybinis valas - žvejybos įrangos pagrindas sujungiantis visas įrangos dalis į vieną įrankį, leidžia užmesti meškerės sistemėlę su kabliuku ir masalu ar su dirbtiniu masalu ir žvejoti žuvis.Pagrindiniai valui keliami reikalavimai yra stiprumas, atsparumas tempimui, elastingumas, gebėjimas „laikyti“ mazgus, nematomumas,...

Žvejybinis valas - tai bet kokia virvelė ar gija skirta žvejybai. Žvejybinis valas - žvejybos įrangos pagrindas sujungiantis visas įrangos dalis į vieną įrankį, leidžia užmesti meškerės sistemėlę su kabliuku ir masalu ar su dirbtiniu masalu ir žvejoti žuvis.Pagrindiniai valui keliami reikalavimai yra stiprumas, atsparumas tempimui, elastingumas, gebėjimas „laikyti“ mazgus, nematomumas,  atsparumas fiziniams ir cheminiams poveikiams (temperatūra, ultravioletinė spinduliuotė ...), atsparumas trinčiai. Yra monofilamentiniai valai  ir daugiasruogiai dar vadinami pintais valais. 

Monofilamentiniai valai dažniausiai gaminami iš nailono, fluorokarboniniai iš fluorokarbono, o pinti iš polietileno.

Nailoną 1937 m. savo laboratorijoje išrado Įmonė „DuPont“ (JAV). Jis tapo pirmąja ir populiariausia dirbtine medžiaga žvejybos valams gaminti. Nailono šviesos lūžio rodiklis. - 1,52 (vandens - 1,33), dėl šių rodiklių skirtumo nailoninis valas yra matomas vandenyje, tai yra pagrindinis šio valo trūkumas.

Kapronas arba „Nailonas-6“ („Nylon 6“) buvo sukurtas 1952 m. Jį sukūrė kompanija „IG Farben“ („Interessen-Gemeinschaft Farbenindustrie AG“,  Vokietija), kad būtų galima atkurti nailono-66 (Nylon-66) savybes nepažeidžiant „DuPont“ patento nailono gamybai. Valas pagamintas iš kaprono sensta veikiant apkrovoms, vandeniui ir ultravioletiniams spinduliams jo tarnavimo laikas neviršija dvejų ar trijų metų. 

Polietilenas yra ypač didelės molekulinės masės ir naudojamas labai stiprių ir praktiškai neturinčių pailgėjimo pintų valų gamyboje. Pirmieji šios medžiagos sukūrimo darbai buvo atlikti šeštajame dešimtmetyje Olandijos įmonėje DSM, kur juos  atliko Dr. Pennings‘as. Pirmoji dirbtinė medžiaga pintų valų gamybai buvo „Dacron“. Vėliau poliesterius pakeitė tobulesnis kevlaras, o nuo 90-ųjų metų pradžios atsirado pinti valai iš ploniausių polietileno pluoštų, neturintys kevlaro trūkumų. Europoje naujoji medžiaga tapo žinoma kaip prekės ženklas „Dinima“ (DYNEEMA), o Amerikoje - „Spectra“ (SPECTRA). Visi pinti valai yra pagaminti iš tų pačių pluoštų, skiriasi tik  jų sujungimo (supynimo ar suaudimo) būdas ir taikomas apsauginis impregnavimas. Šiuo metu kokybiškiausi pinti valai iš PE gaminami Japonijos gamintojų: Sunline, Toray, Morris, Sanyo.

Fluorokarbonas - buvo išrastas ir užpatentuotas Japonijos bendrovės „Kureha Chemical Industries“ inžinierių 1969 m. naftos pramonės reikmėms. Fluorangliavandenilis yra tiesioginis angliško termino „Fluorcarbon“ vertimas, kuris iš tikrųjų reiškia fluorintą organinį polimerą. TSRS ši medžiaga buvo gaminama pavadinimu fluoroplast-2 . Ji pasižymi ypač dideliu atsparumu agresyviai aplinkai - tiek cheminei, tiek fizinei. Fluorokarboninis  (PVDF - polivinilidenofluorido) valas nekeičia savo savybių, kai keičiasi žvejybos temperatūra (darbinė temperatūra nuo –40 ° C iki +160 ° C), jis praktiškai nėra veikiamas ultravioletinės spinduliuotės, tai reiškia, kad praktiškai jis nesensta, jis neįgeria drėgmės ir  būdamas vandenyje nekeičia savo savybių, labai atsparus trinčiai ir dilimui. Fluorokarbonas yra 50% sunkesnis nei įprasti monofilamentiniai valai  ir 78% sunkesnis nei vanduo. Todėl jis nuskęsta 2,5 karto greičiau nei nailonas, o tai ypač svarbu žvejyboje plūdinėmis ir muselinėmis meškerėmis. Fluorokarboninis valas  paprastai yra daug standesnis nei nailoniniai valai, tai yra ir pliusas, ir minusas, priklausomai nuo žvejybos sąlygų. Fluorokarboninio (PVDF)  valo tamprumas yra mažesnis nei to paties storio nailoninių valų. Fluorokarbono gamybos procesas yra sudėtingesnis nei nailono gamyba, ir tai atsispindi šio valo kainoje - fluorokarboninis (PVDF) valas yra brangesnės nei valai iš nailono. Dėl pastarosios aplinkybės yra gaminami hibridiniai valai iš nailono ir fluorocarbono ir žymimi pvz: „Fluorocarbon Bonds inside Nylon Fibres“ -  (fluorokarbono jungtys nailono pluošto viduje), arba nailoninis valas tiesiog padengiamas fluorokarbonine danga, tokiu atveju ant valo ritinėlio būna žymėjimas: „Fluorocarbon coated“ - padengtas fluorocarbonu“. Toks valas įgauna naujų gerų savybių būdingų fluorokarboninam valui, tačiau išlieka labiau tamprus ir minkštas. Fluorokarbono lūžio rodiklis yra 1,42 (vandens - 1,33). Taigi fluorokarboniniai žvejybos valai vandenyje yra daug mažiau pastebimi nei nailoniniai. Kokybiškiausi fluorokarboniniai  valai gaminami Japonijos gamintojų: Kureha,Sunline, Toray, Yotsuami, Sanyo. JAV: Du-Point, 3M Company, Vokietijos: Bayer.                 

Platus įvairų monofilamentinių, padengtų fluorocarbonu, hibridinių, fluorokarboninių ir pintų valų pasirinkimas, išsirinkite norimus internetu arba užsukite į mūsų parduotuves.

Pinti valai

Pintas Valas Sakura SensiBraid 4X žalios spalvos, 4 gijų pintas valas. Valas skęstantis, puikiai laikantis mazgus, atsparus trinčiai už priimtiną kainą. Šis valas puikiai tiks tiek spiningui, tiek dugninei žūklei.

Kaina 9,80 €

Pinti valai

Pintas Valas SAKURA SENSIBRAID 8X 150m Valas skęstantis, puikiai laikantis mazgus, atsparus trinčiai už priimtiną kainą. Šis valas puikiai tiks tiek spiningui, tiek dugninei žūklei. 

Kaina 21,00 €

Pinti valai

Pintas Valas Sakura SensiBraid 8X žalios spalvos, 8 gijų pintas valas. Valas skęstantis, puikiai laikantis mazgus, atsparus trinčiai už priimtiną kainą. Šis valas puikiai tiks tiek spiningui, tiek dugninei žūklei.

Kaina 39,00 €

Valai

Spinn 8 gijų „Dragon“ valas, kuriį lengva apibūdinti žodžiais „apvalus ir tylus“. PDF-42-03-108

Kaina 22,90 €

Valai

Valas Dragon Specializuotas pynimas, pagamintas iš 100% naujausios kartos polietileno pluoštų, pasižyminčio labai aukštu apdirbimu.

Kaina 15,90 €

Valai

FISHMAKER  pintas valas pagamintas Japonijoje Toray Internacional, Inc. kompanijoje iš II kartos labai plono ir stipraus HPPE mikropluošto. Labai tankus pynimas apsaugo nuo vandens patekimo į valo struktūrą, dėl to valas nekeičia savo fizinių savybių net ir labai ilgos žvejybos metu

Kaina 25,90 €

Valai

„Magnum MULTIFLEX“  Labai lankstus ir minkštas valas. Labai elastingas, gerai sugeria trūkčiojimus, net ir nedideliu atstumu. Idealiai tinka žvejoti meškere. Spalva yra šviesiai pilka.

Kaina 1,30 €

Valai

Valas DRAGON DRAGON HM80 COMPETITION sukurtas  išplečiant ir sustiprinant  nailono pluošto molekulinius ryšius nanodalelių lygyje. Į nailono struktūrą taip pat įvestas fluorocarbonas - gautas stulbinantis rezultatas: labai galingas ir stiprus, tačiau neįtikėtinai lygus, švelnus ir neįprastai tamprus valas. 

Kaina 4,90 €

Valai

Fluorokarboninis valas Colmic SHADE 50m

Kaina 9,00 €

Valai

Fluorocarboninis valas Robinson Supercup 50m

Kaina 2,50 €

Valai

VALAS Robinson Pro Feeder MT 150 Pagamintas trigubos sudėties technologijos: pagrindinis poliamidas modifikuotas polimero grandinėje, išorinį apsauginį sluoksnį sudarytas iš FLUOROCARBONO. Šviesiai rudos spalvos. 

Kaina 5,00 €

Valai

Valas Robinson Pro Match 150MT Labai stiprus, idealiai lygus, be atminties. Nėra tendsencjos susisukti. Atsparus žalingiems UV spinduliams. Nematomas vandenyje. 

Kaina 5,00 €

Valai

Valas Robinson Primera MT 150m stiprus ir patvarus, šviesiai žalios spalva; fluorokarborinė danga; atminties nebuvimas; milžiniškas stiprumas, šlapias mazgas; nematomas vandenyje; sumažintas pailgėjimas (20-24%).

Kaina 5,00 €

Valai

Valas Robinson Black Rock  MT600 

Kaina 8,50 €

Valai

Valas Robinson VDE-R  Professional MT 150

Kaina 6,00 €

Museliniai valai

Valas Fladen muselinis Maxximus WF5 30 m, oranžinės spalvos, dviejų pintų kilpų, plūduriuojantis. Maxximus linija yra labai geros kokybės ir geros kainos santykis

Kaina 24,00 €

PE valai

Valas pintas Robinson Titan Power X9robinson

Kaina 20,00 €

Pavadėliniai valai

Valas Robinson VDE-R Fluorocarbon 20m fantastinių savybių, aukščiausios kokybės skaidrus fluorokarboninis supervalas, pagamintas Japonijoje.

Kaina 6,50 €

Valai

Valas Dragon HM69 Fluorakarboninis nailono pluošto struktūros. Labai lygus, švelnus ir elastingas, didelio tankio. Jis jungia šias funkcijas, dėl to valas labai atsparumus mechaniniams pažeidimams.

Kaina 3,60 €

Valai

Valas Dragon HM69 Fluorakarboninis nailono pluošto struktūros. Labai lygus, švelnus ir elastingas, didelio tankio. Jis jungia šias funkcijas, dėl to valas labai atsparumus mechaniniams pažeidimams.

Kaina 7,00 €

Valai

Artikulas Skersmuo (mm) Testas (kg) Ilgis (m)
 30-10-008 0,082 1,31 50
30-10-010 0,102 1,72 50
30-10-012 0,121 2,21 50
30-10-014 0,142 2,78 50
30-10-016 0,161 3,74 50
30-10-018 0,182  4,35 50
30-10-020 0,201 5,20 50
30-10-022 0,223 6,30 50
Kaina 4,30 €

Valai

Valas DRAGON HM80 Pro 150m Naujausios kartos hibridinis valas HM80 sukurtas fluoruojant nailoną ištobulintomis kristalizacijos technologijomis, kurių dėka pailgėja ir sutvirtėja  atskiri nailono pluoštai molekuliniame lygmenyje.

Kaina 9,00 €

Valai

Valas Dragon  GUIDE SELECT DEEP  MONO 600m Valo apsaugotas paviršius yra atsparus dilimui ir apsaugo valą nuo žalingo UV spinduliavimo poveikio, taip pat nuo daugelio cheminių priemaišų, esančių vandenyje. 

Kaina 11,00 €

Valai

Valas Robinson Titan Power Method Feeder  150MT  yra mūsų naujas pasiūlymas žvejams, žvejojantiems  šiuo metodu ir kitais feeder metodais. Labai patvarus, atsparus žalingiems UV spinduliams, rudos spalvos, ir yra nematomas vandenyje.

Kaina 2,50 €

Valai

Valas Robinson Titan Power Spinning 150 MT robinson

Kaina 2,20 €

Valai

Valas Robinson Titan Power Ultra Strong 150m yra universalus žvejybinis valas. Jam būdingas išskirtinis minkštumas.

Kaina 3,00 €

Valai

Valas Dragon INVISIBLE BRAID 135m pagamintas Japonijoje TORAY kompanijoje.

Kaina 33,00 €

Valai

Pintas valas Dragon Magnum 4X. Aukštos klasės 4X pintas valas yra plataus naudojimo ir geras kainos ir kokybės santykis. Tinka ešerių ir upėtakių žvejyboje, taip pat storesnis valas tinkamas gaudyti menkes. 150m pilkos ir florencinės geltonos spalvos

Kaina 22,00 €

Valai

Valas Dragon CRYSTAL Nano ICE (40m)  Valas yra bespalvis, aukšto lygio skaidrumas, idealiai tinka žvejojant vandens telkiniuose, kuriuose labai grynas, skaidrus vanduo, bet kuriuo metų laiku. 

Kaina 1,50 €

Valai

Valas Dragon INVISIBLE Fluorocarbon 20m Valas sukurtas Muselinėms meškerėms, spiningui, tiek tiems, kurie apsaugo masalą nuo lydekos kandimo, ir tų, kurie yra naudojami žvejojant starkius arba upėtakius.

Kaina 4,50 €

Valai

FISHMAKER  pintas valas pagamintas Japonijoje Toray Internacional, Inc. kompanijoje iš II kartos labai plono ir stipraus HPPE mikropluošto. Labai tankus pynimas apsaugo nuo vandens patekimo į valo struktūrą, dėl to valas nekeičia savo fizinių savybių net ir labai ilgos žvejybos metu

Kaina 30,00 €

Valai

Pagrindinės valo Camou sąvybės: UV apsauga; vandens cheminė taršos apsauga; padidintas atsparumas dilimui; pailgėjimas suderintas su skirtingais žvejybos būdais; standumas ir lankstumas; trumpa atmintis; lengvas mazgo užrišimas, nematoma ant dugno; tvirto mazgo ir atsparumo tempimui santykis; labai aukštas dinaminis stiprumas; trintį sumažintis išorinis sluoksnis.

Kaina 4,50 €

Valai

ArtikulasIlgis [m]ModelisGamintojasSkersmuo [mm]Testas [kg]
31-41-014 150 SUPER CAMOU MATCH DRAGON

0,14

2,49
31-41-016 150 SUPER CAMOU MATCH DRAGON

0,16

3,39
31-41-018 150 SUPER CAMOU MATCH DRAGON

0,18

4,01
31-41-020 150 SUPER CAMOU MATCH DRAGON

0,2

4,94
31-41-022 150 SUPER CAMOU MATCH DRAGON

0,22

5,78
31-41-025 150 SUPER CAMOU MATCH DRAGON

0,25

7,03
Kaina 4,00 €

Pinti valai

Pintas Valas Sakura SensiBraid 8X multicolor spalvos, 8 gijų pintas valas. Šis pintas valas puikiai tiks tiek spiningui, tiek dugninei žūklei. Valas skęstantis, puikiai laikantis mazgus, atsparus trinčiai už priimtiną kainą. 

Kaina 39,00 €

Jūriniai valai

Jūrinis Valas Fladen Vantage Pro 1/4lbs Skaidrus nailonas, tinkamas gaudyti dideles plėšriąsias žuvis ir gaminti platformas jūrinei žvejybai.

Kaina 5,00 €

Fluorokarboniniai valai

Valas Fladen Maxximus Flexi Shock 50m Ypač minkštas, ypač stiprus, smūgio lyderis su labai dideliu mazgo stiprumu. Valo skersmuo nuo 0,60 mm iki 1,20 mm.

Kaina 4,60 €

Valai

  • Nematomas vandenyje
  • Be atminties
  • Atsparus UV spinduliams
  • Padengtas florokarbonu
Kaina 4,50 €

Valai

  • - labai tvirtas ant mazgų;
  • - nematomas tiek vandenyje, tiek rezervuaro dugne;
  • - atsparus staigiems įtempiams (dinaminė jėga);
  • - lengva surišti mazgus;
  • - atsparus UV spinduliams ir cheminei taršai;
  • - itin minkštas, be formos atminties efekto.
Kaina 4,50 €

Valai

ArtikulasIlgis[m]ModelisGamintojasskersmuo [mm]Testas[kg]
30-00-208 50 HM80 v.2 mono DRAGON 0,08 1,33
30-00-210 50 HM80 v.2 mono DRAGON 0,10 1,74
30-00-212 50 HM80 v.2 mono DRAGON 0,12 2,24
30-00-214 50 HM80 v.2 mono DRAGON 0,14 2,81
30-00-216 50 HM80 v.2 mono DRAGON 0,16 3,79
30-00-218 50 HM80 v.2 mono DRAGON 0,18 4,41
Kaina 4,50 €

Filtruoti pagal

Kategorijos
Kaina
Gamintojai
Daugiau Mažiau
Valo skersmuo, mm
Daugiau Mažiau
Testas,kg
Daugiau Mažiau
Filtruoti