Valai

Žvejybinis valas - tai bet kokia virvelė ar gija skirta žvejybai. Žvejybinis valas - žvejybos įrangos pagrindas sujungiantis visas įrangos dalis į vieną įrankį, leidžia užmesti meškerės sistemėlę su kabliuku ir masalu ar su dirbtiniu masalu ir žvejoti žuvis.Pagrindiniai valui keliami reikalavimai yra stiprumas, atsparumas tempimui, elastingumas, gebėjimas „laikyti“ mazgus, nematomumas,...

Žvejybinis valas - tai bet kokia virvelė ar gija skirta žvejybai. Žvejybinis valas - žvejybos įrangos pagrindas sujungiantis visas įrangos dalis į vieną įrankį, leidžia užmesti meškerės sistemėlę su kabliuku ir masalu ar su dirbtiniu masalu ir žvejoti žuvis.Pagrindiniai valui keliami reikalavimai yra stiprumas, atsparumas tempimui, elastingumas, gebėjimas „laikyti“ mazgus, nematomumas,  atsparumas fiziniams ir cheminiams poveikiams (temperatūra, ultravioletinė spinduliuotė ...), atsparumas trinčiai. Yra monofilamentiniai valai  ir daugiasruogiai dar vadinami pintais valais. 

Monofilamentiniai valai dažniausiai gaminami iš nailono, fluorokarboniniai iš fluorokarbono, o pinti iš polietileno.

Nailoną 1937 m. savo laboratorijoje išrado Įmonė „DuPont“ (JAV). Jis tapo pirmąja ir populiariausia dirbtine medžiaga žvejybos valams gaminti. Nailono šviesos lūžio rodiklis. - 1,52 (vandens - 1,33), dėl šių rodiklių skirtumo nailoninis valas yra matomas vandenyje, tai yra pagrindinis šio valo trūkumas.

Kapronas arba „Nailonas-6“ („Nylon 6“) buvo sukurtas 1952 m. Jį sukūrė kompanija „IG Farben“ („Interessen-Gemeinschaft Farbenindustrie AG“,  Vokietija), kad būtų galima atkurti nailono-66 (Nylon-66) savybes nepažeidžiant „DuPont“ patento nailono gamybai. Valas pagamintas iš kaprono sensta veikiant apkrovoms, vandeniui ir ultravioletiniams spinduliams jo tarnavimo laikas neviršija dvejų ar trijų metų. 

Polietilenas yra ypač didelės molekulinės masės ir naudojamas labai stiprių ir praktiškai neturinčių pailgėjimo pintų valų gamyboje. Pirmieji šios medžiagos sukūrimo darbai buvo atlikti šeštajame dešimtmetyje Olandijos įmonėje DSM, kur juos  atliko Dr. Pennings‘as. Pirmoji dirbtinė medžiaga pintų valų gamybai buvo „Dacron“. Vėliau poliesterius pakeitė tobulesnis kevlaras, o nuo 90-ųjų metų pradžios atsirado pinti valai iš ploniausių polietileno pluoštų, neturintys kevlaro trūkumų. Europoje naujoji medžiaga tapo žinoma kaip prekės ženklas „Dinima“ (DYNEEMA), o Amerikoje - „Spectra“ (SPECTRA). Visi pinti valai yra pagaminti iš tų pačių pluoštų, skiriasi tik  jų sujungimo (supynimo ar suaudimo) būdas ir taikomas apsauginis impregnavimas. Šiuo metu kokybiškiausi pinti valai iš PE gaminami Japonijos gamintojų: Sunline, Toray, Morris, Sanyo.

Fluorokarbonas - buvo išrastas ir užpatentuotas Japonijos bendrovės „Kureha Chemical Industries“ inžinierių 1969 m. naftos pramonės reikmėms. Fluorangliavandenilis yra tiesioginis angliško termino „Fluorcarbon“ vertimas, kuris iš tikrųjų reiškia fluorintą organinį polimerą. TSRS ši medžiaga buvo gaminama pavadinimu fluoroplast-2 . Ji pasižymi ypač dideliu atsparumu agresyviai aplinkai - tiek cheminei, tiek fizinei. Fluorokarboninis  (PVDF - polivinilidenofluorido) valas nekeičia savo savybių, kai keičiasi žvejybos temperatūra (darbinė temperatūra nuo –40 ° C iki +160 ° C), jis praktiškai nėra veikiamas ultravioletinės spinduliuotės, tai reiškia, kad praktiškai jis nesensta, jis neįgeria drėgmės ir  būdamas vandenyje nekeičia savo savybių, labai atsparus trinčiai ir dilimui. Fluorokarbonas yra 50% sunkesnis nei įprasti monofilamentiniai valai  ir 78% sunkesnis nei vanduo. Todėl jis nuskęsta 2,5 karto greičiau nei nailonas, o tai ypač svarbu žvejyboje plūdinėmis ir muselinėmis meškerėmis. Fluorokarboninis valas  paprastai yra daug standesnis nei nailoniniai valai, tai yra ir pliusas, ir minusas, priklausomai nuo žvejybos sąlygų. Fluorokarboninio (PVDF)  valo tamprumas yra mažesnis nei to paties storio nailoninių valų. Fluorokarbono gamybos procesas yra sudėtingesnis nei nailono gamyba, ir tai atsispindi šio valo kainoje - fluorokarboninis (PVDF) valas yra brangesnės nei valai iš nailono. Dėl pastarosios aplinkybės yra gaminami hibridiniai valai iš nailono ir fluorocarbono ir žymimi pvz: „Fluorocarbon Bonds inside Nylon Fibres“ -  (fluorokarbono jungtys nailono pluošto viduje), arba nailoninis valas tiesiog padengiamas fluorokarbonine danga, tokiu atveju ant valo ritinėlio būna žymėjimas: „Fluorocarbon coated“ - padengtas fluorocarbonu“. Toks valas įgauna naujų gerų savybių būdingų fluorokarboninam valui, tačiau išlieka labiau tamprus ir minkštas. Fluorokarbono lūžio rodiklis yra 1,42 (vandens - 1,33). Taigi fluorokarboniniai žvejybos valai vandenyje yra daug mažiau pastebimi nei nailoniniai. Kokybiškiausi fluorokarboniniai  valai gaminami Japonijos gamintojų: Kureha,Sunline, Toray, Yotsuami, Sanyo. JAV: Du-Point, 3M Company, Vokietijos: Bayer.                 

Platus įvairų monofilamentinių, padengtų fluorocarbonu, hibridinių, fluorokarboninių ir pintų valų pasirinkimas, išsirinkite norimus internetu arba užsukite į mūsų parduotuves.

Pinti valai

Pintas Valas Sakura SensiBraid 4X žalios spalvos, 4 gijų pintas valas, puikiai laikantis mazgus, atsparus trinčiai už priimtiną kainą. Šis valas puikiai tiks tiek spiningui, tiek dugninei žūklei.

Kaina 10,90 €

  Pinti valai

  Pintas Valas Sakura SensiBraid 8X: žalios spalvos, 8 gijų pintas valas, puikiai laikantis mazgus, atsparus trinčiai už priimtiną kainą. Šis valas sukurtas spiningui, bet puikiai tinka ir šiuolaikinei "feeder' dugninei žūklei.

  Kaina 21,90 €

   Pinti valai

   Pintas Valas Sakura SensiBraid 8X: žalios spalvos, 8 gijų pintas valas, puikiai laikantis mazgus, atsparus trinčiai už priimtiną kainą. Šis valas puikiai tiks tiek spiningui, tiek dugninei žūklei.

   Kaina 39,00 €

    Valai

    Pintas valas Dragon R’N’S 8x Spinn, 8 gijų „Dragon“ valas, kurį lengva apibūdinti žodžiais „apvalus ir tylus“.  Nauja tema sužavės jus nuo pat pirmos žvejybos!

    Kaina 22,90 €

     Valai

     Pintas valas DRAGON Street Fishing CAMO yra specialaus tankaus pynimo, pagamintas iš naujausios kartos 100% polietileno pluošto HPPE pasižyminčio labai aukštomis charakteristikomis. Tankiai  supintas valas yra apvalaus skersmens, jo lygus paviršius pagerina užmetimo kokybę, todėl galima žvejoti maksimaliai tolimais atstumais.

     Kaina 15,90 €

      Valai

      DRAGON FISHMAKER pintas valas pagamintas Japonijoje Toray Internacional Inc. kompanijoje iš III kartos labai plono ir stipraus polietileninio HPPE mikropluošto. Labai tankus pynimas ir speciali išorinės dangos polimerizacija apsaugo valo struktūrą nuo vandens ir abrazyvinių medžiagų poveikio, dėl to valas, net ir ilgai naudojant, nepakeičia savo fizinių ir cheminių savybių, o išorinė danga išlieka lygi ir glotni.

      Kaina 25,90 €

       Valai

       „Magnum MULTIFLEX“ - labai elastingas ir minkštas valas, gerai sugeria žuvies smūgius, net kai žvejojama nedideliu atstumu. Idealiai tinka žvejojant plūdine meškere ir pavadėlių rišimui. Šviesiai pilkos spalvos.

       Kaina 1,30 €

        Valai

        Valas DRAGON HM80 COMPETITION sukurtas  išplečiant ir sustiprinant  nailono pluošto molekulinius ryšius nanodalelių lygyje. Į nailono struktūrą integruotas fluorokarbonas - gautas stulbinantis rezultatas: labai galingas ir stiprus, tačiau neįtikėtinai lygus, švelnus ir neįprastai tamprus valas. 

        Kaina 4,50 €

         Valai

         Fluorocarbonu padengtas poliamidinis monofilamenti-nis valas Robinson Supercup, 50m

         Kaina 2,50 €

          Monofilamentiniai valai

          Valas VDE-Robinson Team Pro Feeder pagamintas naudojant trigubos kompozicijos technologiją: poliamido šerdis su modifikuotomis polimerinėmis grandinėmis, lankstus RS poliamido apvalkalas ir išorinis apsauginis fluorokarbono sluoksnis, taip sukomponuotas valas išlaiko visus savo parametrus ir tuo pačiu yra idealiai lygus ir vienodo skersmens. Šviesiai rudos spalvos, suvyniotas ritinėlyje po 150 m.

          Kaina 5,00 €

           Valai

           Svarbus kiekvienos plūdinės meškerės įrangos elementas yra aukštos kokybės valas, kuris atitiktų šiuolaikinei plūdinei meškerei keliamus reikalavimus: būtų stiprus, idealiai lygus, be atminties, be tendencijos susisukti, vidutiniškai tamprus. „VDE-Robinson Team Pro Match“ yra specialus, skęstantis valas, skirtas plūdinei tolimojo užmetimo "Match" tipo žvejybai. 

           Kaina 5,00 €

            Valai

            Svarbus kiekvieno spiningo įrangos elementas yra aukštos kokybės valas, kuris atitiktų šiuolaikiniam spiningo valui keliamus reikalavimus kai žvejojama monofilamentiniais valais: būtų stiprus, idealiai lygus, be atminties, be tendencijos susisukti, mažai tamprus, leidžiantis atlikti tolimus metimus. „Robinson Primera“ yra specialus valas skirtas spiningavimui.

            Kaina 5,00 €

             Valai

             Valas Robinson Black Rock, ritinėlyje 600 m juodos spalvos, daugiausiai dugninei žvejybai skirto monofilamentinio valo.

             Kaina 8,50 €

              Valai

              Tai specializuotas valas skirtas plūdinei žvejybai. Dėl kristalinės struktūros, sugeriančios šviesos spindulius, jis visiškai nematomas vandenyje.

              Kaina 6,00 €

               Valai

               Pintas valas pritaikytas jūrinei žūklei, žvejojantiems iš katerių, laivų ar valčių jūrinio "džigingo" metodu. Pagamintas iš 100% antros kartos HPPE aukšto modulio polietileno pluošto, ritinėlyje 250 m spalvoto (rainbow) valo.

               Kaina 57,00 €

                Valai

                Valas pintas GP RAINBOW 250 m  yra skirtas jūrinei žūklei, žvejojantiems iš katerių, laivų ar valčių jūrinio "džigingo" metodu. Pagamintas naudojant modernią Heavy Core PE technologiją, papildomai apsaugotas specialia aramidinio pluošto danga iki minimumo sumažinančia trinties ir destruktyvių jūros druskų poveikį.

                Kaina 47,50 €

                 Valai

                 Naujas japoniškas valas specialiai sukurtas spiningavimui. Unikali „Nano-Core“ technologija leido pagaminti mažai tamprią monofilamentinio valo šerdį, tokio netampraus monofilamentinio valo nepagamina kiti gamintojai!!!

                 Kaina 5,50 €

                  Museliniai valai

                  Fladen muselinis valas  Maxximus WF5 30 m, plaukiantis, oranžinės spalvos, galuose turi pritvirtintas pintas kilpas. Maxximus muselinis valas yra labai geros kokybės valas už labai piimtiną  kainą.

                  Kaina 24,00 €

                   Valai

                   Dragon Morgan Alaska monofilamentinis žieminis žūklės valas atitinka visus reikalavimus keliamus valams kuriais žvejojama nuo ledo esant žemoms temperatūroms. Valas pasižymi išskirtine kokybe, nepraranda savo fizinių charakteristikų net ypač žemoje temperatūroje, tvirtas ir atsparus trūkimui, greitai skęstantis, beveik be atminties, atsparus dilimui. Puikus valas poledinei žvejybai.

                   Kaina 1,20 €

                    Valai

                    Valas VDE-Robinson Team – Match Japoniškas, skęstantis valas skirtas tolimojo užmetimo "match" tipo žvejybai kai žvejojama tolimojo užmetimo "waggler" tipo plūdėmis. Išsiskiria minkštumu ir labai lygiu paviršiumi užtikrinančiu tolimus ir tikslius užmetimus.

                    Kaina 3,00 €

                     Monofilamentiniai valai

                     Monofolomentinis valas Dragon Maxima Carp&Feeder specialiai sukurtas žvejojantiems karpius bei kitas stambias žuvis dideliais atstumais. Tai labai stiprus valas kuris puikiai "laiko" mazgus yra labai tamprus ir greitai skęstantis, tamsios, rusvai žalios spalvos.

                     Kaina 7,50 €

                      Valai

                      Kopolimerinis monofilamentinis valas Dragon Nano Crystal pagamintas Japonijoje naudojant nanotechnologijas. Valas bespalvis, labai skaidrus, idealus žvejybai vandens telkiniuose su labai švariu, skaidriu vandeniu bet kuriuo metų laiku.

                      Kaina 1,40 €

                       Pavadėliniai valai

                       Valas Robinson VDE-R Fluorocarbon 20m fantastinių savybių, aukščiausios kokybės skaidrus fluorokarboninis supervalas, pagamintas Japonijoje.

                       Kaina 6,50 €

                        Valai

                        Valas DRAGON HM69 50m tai naujausios kartos hibridinis valas sukurtas fluoruojant nailoną ištobulintomis kristalizacijos technologijomis, kurių dėka pailgėja ir sutvirtėja  atskiri nailono pluoštai molekuliniame lygmenyje. Puikus valas pavadėliams rišti, bet puikiai tinka ir sportinei žvejybai su bežiedėmis teleskopinėmis ir sudurtinėmis meškerėmis, puikiai pasiteisino poledinėje žvejyboje mūsų klimatinėmis sąlygomis. Pagaminta Japonijoje.

                        Kaina 4,00 €

                         Valai

                         Japonijos MOMOJ korporacijos HM serijos naujausios kartos hibridinis valas HM69 DRAGON tai naujausios kartos hibridinis valas sukurtas fluoruojant nailoną ištobulintomis kristalizacijos technologijomis, kurių dėka pailgėja ir sutvirtėja  atskiri nailono pluoštai molekuliniame lygmenyje. Puikus valas daugumai žvejybos būdų ir metodų. Pagaminta Japonijoje.

                         Kaina 7,00 €

                          Valai

                          Naujausios kartos hibridinis valas HM80 sukurtas fluoruojant nailoną ištobulintomis kristalizacijos technologijomis, kurių dėka pailgėja ir sutvirtėja  atskiri nailono pluoštai molekuliniame lygmenyje. Į nailono struktūrą įvedus fluorocarbono molekules gaunamas didesnis hibridinės medžiagos tankis, o tai natūraliai sukuria skęstantį valą be papildomų sunkinančių priedų, valą, kuris turi ypač lygų ir glotnų paviršių, visiškai neturi „atminties“, yra mažo tamprumo, atsparus trinčiai ir papildomai apsaugotas nuo žalingo UV spindulių poveikio.

                          Kaina 4,50 €

                           Valai

                           Valas DRAGON HM80 Pro 150m Naujausios kartos hibridinis valas HM80 sukurtas fluoruojant nailoną ištobulintomis kristalizacijos technologijomis, kurių dėka pailgėja ir sutvirtėja  atskiri nailono pluoštai molekuliniame lygmenyje.

                           Kaina 9,00 €

                            Valai

                            Valas Dragon  GUIDE SELECT DEEP  MONO 600m. Valo paviršius padengtas specialia danga yra atsparus dilimui, apsaugo valą nuo cheminių priemaišų esančių vandenyje ir nuo žalingo UV spinduliavimo poveikio. Puikus valas dugninės žvejybos gerbėjams.

                            Kaina 13,50 €

                             Valai

                             Valas Robinson Titan Power Method Feeder yra mūsų naujas pasiūlymas žvejams, žvejojantiems  šiuo metodu ir kitais dugninės žvejybos būdais. Labai patvarus, atsparus žalingiems UV spinduliams, rudos spalvos, ir yra nematomas vandenyje.

                             Kaina 2,50 €

                              Valai

                              Valas Robinson Titan Power Spinning 150 m - naujas pasiūlymas žvejams žvejojantiems spiningu. Labai patvarus, atsparus žalingiems UV spinduliams, melsvos spalvos, sumažinto tamprumo ir beveik nematomas vandenyje.

                              Kaina 2,20 €

                               Valai

                               Valas Robinson Titan Power Ultra Strong 150m yra universalus žvejybinis valas rekomenduojamas visų tipų plūdinei žvejybai. Jam būdingas išskirtinis minkštumas ir puikus stiprumas.

                               Kaina 3,00 €

                                Valai

                                Pintas valas pagamintas Japonijoje "Toray Internacional, Inc." kompanijoje iš II kartos labai plono ir stipraus HPPE mikropluošto su amilanu (aramido pluoštu patentuotu Toray bendrovės) naudojant moderniausią aštuongyslę pynimo technologiją.

                                Kaina 53,00 €

                                 Valai

                                 Pintas valas Dragon Magnum 4X. Aukštos kokybės 4X pintas valas yra plataus naudojimo, tinkamas spiningavimui, "feeder" žvejybai, storesni valai tinkami jūriniam 'džigingui". Ritinėlyje 150m pilkos spalvos pinto valo, geras kainos ir kokybės santykis.

                                 Kaina 22,00 €

                                  Valai

                                  Kopolimerinis, monofilamentinis valas Dragon CRYSTAL Nano ICE 40 m yra pagamintas Japonijoje naudojant nanotechnologijas. Valas bespalvis, labai skaidrus,,idealus žvejybai vandens telkiniuose su labai švariu, skaidriu vandeniu bet kuriuo metų laiku. Sukurtas poledinei žvejybai, bet puikiai tinka pavadėlių rišimui ar žvejybai su sportinėmis bežiedėmis meškerėmis.

                                  Kaina 1,50 €

                                   Valai

                                   Aukščiausios kokybės 100%fluorokarboninis valas pagamintas Japonijoje Dragon kompanijos užsakymu. Puikiai tinka plūdinės, "fyderio", muselinių meškerių pavadėliams rišti, storesnių diametrų - surf žvejybos pavadėliams, o storiausių diametrų valas puikus gaminti pavadėlius kai žvejojamos plėšrios žuvys: lydekos, sterkai ar ešeriai. Super skaidrus, aiškiai permatomas, bespalvis, visiškai nepastebimas vandenyje, skęstantis, ritinėlyje 20 metrų valo.

                                   Kaina 4,50 €

                                    Valai

                                    Valas Dragon X-Treme MATCH 150 m - šiuolaikinis valas pritaikytas plūdinei žvejybai, būdingi bruožai yra valo greitas nuskendimas ir nedidelis tamprumas. Šios dvi savybės yra labai prasmingos kai žvejojama tolimais atstumais, turi teigiamos įtakos pakertant.

                                    Kaina 10,00 €

                                     Valai

                                     Valas Dragon Sea Master Trolling 300m - skirtas jūrinei žūklei, velkiavimui, taip pat gaudyti lašišas ir šlakius. Jo pagrindinės savybės yra sumažintas 10% tamprumas, labai didelis atsparumas trinčiai, apsauga nuo senėjimo. 

                                     Kaina 11,00 €

                                      Valai

                                      Dragon Salt Water Game Jiggin'8 yra specializuotas pintas valas, skirtas profesionaliai ir mėgėjiškai giliavandenei žvejybai jūroje.

                                      Kaina 113,00 €

                                       Valai

                                       DRAGON FISHMAKER  pintas valas pagamintas Japonijoje Toray Internacional, Inc. kompanijoje iš II kartos labai plono ir stipraus HPPE mikropluošto. Labai tankus pynimas apsaugo nuo vandens patekimo į valo struktūrą, dėl to valas nekeičia savo fizinių savybių, dėl to yra patikimas ir ilgaamžis.

                                       Kaina 33,00 €

                                        Valai

                                        Aukštos kokybės kopolimerinis monofilamentinis kamufliažinis valas skirtas moderniajai dugninei žvejybai. Specialiai parinkta spalva nuo smėlio iki tamsiai žalios daro jį visiškai nematomą dugno fone. Dėl savo techninių savybių ir unikalaus paviršiaus padengimo net ir didesnio diametro valas, esant skirtingoms klimatinėms sąlygoms, visada išlieka minkštas ir elastingas.

                                        Kaina 4,50 €

                                         Valai

                                         Aukštos kokybės kopolimerinis monofilamentinis kamufliažinis valas skirtas plūdinei žvejybai. Dėl tamsiai bordo ir juodos spalvos derinio jis visiškai nepastebimas ant įvairios struktūros dugno. Dėl savo techninių savybių ir unikalaus paviršiaus padengimo net ir didesnio diametro valas, esant skirtingoms klimatinėms sąlygoms, visada išlieka minkštas ir elastingas.

                                         Kaina 4,00 €

                                          Pinti valai

                                          Pintas Valas Sakura SensiBraid 8X: milticolor, 8 gijų pintas valas, puikiai laikantis mazgus, atsparus trinčiai už priimtiną kainą. Šis valas sukurtas žvejybai jūroje, bet plonesni diametrai puikiai tinka tiek spiningui, tiek dugninei žūklei. 

                                          Kaina 43,00 €

                                           Jūriniai valai

                                           Jūrinis Valas Fladen Vantage Pro 1/4lbs, skaidrus, bespalvis nailoninis monofilamentinis valas tinkamas gaudyti dideles plėšriąsias žuvis tiek jūroje, tiek gėlame vandenyje, puikus jūrinių sistemėlių gamybai.

                                           Kaina 5,00 €

                                            Fluorokarboniniai valai

                                            Valas Fladen Maxximus Flexi Shock yra skaidrus, bespalvis nailoninis monofilamentinis valas idealus jūrinių sistemėlių gamybai kuriomis bus gaudomos didelės plėšriosios žuvys giliuosiuose  jūros vandenyse.

                                            Kaina 5,00 €

                                             Valai

                                             Japonijoje pagamintas puikus, neturintis "atminties", bespalvis, neprilygstamo atsparumo valas, padengtas apsauginiu fluorocarbono sluoksniu, todėl visiškai nematomas vandenyje. Skaitmeniškai valdomas tikslus kalibravimas užtikrina tolygų valo skersmenį per visą ilgį. Idealiai tinka plūdinei žvejybai.

                                             Kaina 5,00 €

                                              Valai

                                              Žvejybinis valas Dragon Nano Clear Evo HI-Tech copolimer yra pagamintas Japonijoje naudojant nano technologiją. Bespalvis, labai skaidrus, idealiai tinka žvejoti krištolinio skaidrumo vandenyse bet kuriuo metų laiku plūdine, dugnine ar spiningu.

                                              Kaina 3,00 €

                                               Valai

                                               Žvejybinis valas Dragon Nano Clear Evo HI-Tech copolimer yra pagamintas Japonijoje naudojant nano technologiją. Bespalvis, labai skaidrus, idealiai tinka žvejybiniams pavadėliams rišti, ritinėlyje 30 m

                                               Kaina 1,20 €

                                                Valai

                                                Specialus spiningavimui skirtas valas VISION, Street Fishing žūklės gerbėjams, tai dar vienas puikus monofilamentinio valo pasiūlymas iš Dragon kompanijos, sukurtas kaip "Street Fishing" prekių linijos dalis, jo savybės žada tikrai kokybišką žvejybą.

                                                Kaina 3,90 €

                                                 Valai

                                                 Aukštos kokybės kopolimerinis monofilamentinis kamufliažinis valas skirtas spiningavimui. Kamufliažinė spalva pritaikyta įvairiai vandens terpės aplinkai – kelių žalios spalvos atspalvių derinys (nuo šviesių iki aiškiai tamsių). Dėl tokio spalvų derinio jis visiškai nepastebimas vandens augalijos fone ir prie dugno. Dėl savo techninių savybių ir unikalaus paviršiaus padengimo net ir didesnio diametro valas, esant skirtingoms klimatinėms sąlygoms, visada išlieka nepakitusiomis charakteristikomis.

                                                 Kaina 4,50 €

                                                  Valai

                                                  Valas DRAGON HM80 Pro 50m, tai naujausios kartos hibridinis valas  sukurtas fluoruojant nailoną ištobulintomis kristalizacijos technologijomis, kurių dėka pailgėja ir sutvirtėja  atskiri nailono pluoštai molekuliniame lygmenyje. Idealus pavadėlių rišimui naudojamų "feeder" ir plūdinėje žvejyboje, puikia pasiteisino poledinėje žūklėje.

                                                  Kaina 4,50 €

                                                   Valai

                                                   Puikus, kokybiškas, skęstantis, naujausių technologijų kopolimerinis monofilamentinis valas sukurtas žvejybai šiuolaikinės dugninės metodais.

                                                   Kaina 7,00 €

                                                    Valai

                                                    Pintas valas pagamintas Japonijoje "Toray Internacional, Inc." kompanijoje iš II kartos labai plono ir stipraus HPPE mikropluošto su amilanu (aramido pluoštu patentuotu Toray bendrovės) naudojant moderniausią aštuongyslę pynimo technologiją.

                                                    Kaina 45,00 €

                                                     Pinti valai

                                                     Pintas valas Sakura Vertical Braid 8X yra skęstantis (sinking), specialiai sukurtas vertikaliajai žvejybai. Kruopščiai išbandytas gaudant visų rūšių plėšrūnus jis rinkoje natūraliai išsiskiria kaip vienas geriausių pintų valų skirtų vertikaliam spiningavimui. Ši aukščiausios kokybės, puikiai slystanti pynė pagaminta iš „Nippon SUPER PE“ aukšto modulio Dyneema® aukščiausios klasės polietileno (HPE) pluoštų.

                                                     Kaina 26,90 €

                                                      Monofilamentiniai valai

                                                      Aukščiausios kokybės monofilamentinis  valas pagamintas iš premium kokybės Mitsubishi Novamid NT 70 polimero, sukurtas specialiai karpių žvejybai.

                                                      Kaina 18,50 €

                                                       Monofilamentiniai valai

                                                       Aukščiausios kokybės monofilamentinis  valas pagamintas iš premium kokybės Mitsubishi Novamid NT 70 polimero, sukurtas specialiai karpių žvejybai.

                                                       026b01_d805d7a99f1c4b6a9aa5d552f9c97b34.png

                                                       Kaina 13,90 €

                                                        Monofilamentiniai valai

                                                        Aukščiausios kokybės monofilamentinis  valas pagamintas iš premium kokybės Mitsubishi Novamid NT 70 polimero, sukurtas specialiai karpių žvejybai.

                                                        026b01_d805d7a99f1c4b6a9aa5d552f9c97b34.png

                                                        Kaina 13,90 €

                                                         Monofilamentiniai valai

                                                         Aukščiausios kokybės monofilamentinis  valas - užmetimo pavadėlis ("šoklyderis") pagamintas iš premium kokybės Mitsubishi Novamid NT 70 polimero, sukurtas karpių ir surf tipo žvejybai nuo kranto kai masalą reikia užmesti maksimaliai tolimu nuotoliu.

                                                         026b01_d805d7a99f1c4b6a9aa5d552f9c97b34.png

                                                         Kaina 18,50 €

                                                          Valai

                                                          Pintas valas Dragon Silk TUOCH 8x Neon, 8 gijų „Dragon“ valas, kurį lengva apibūdinti žodžiais „apvalus ir tylus“.  Nauja tema sužavės jus nuo pat pirmos žvejybos! Ryškios salotinės (elektrik) spalvos, todėl labai gerai matomas vandens ir dangaus fone. Ritinėlyje yra150 m pinto valo.

                                                          Kaina 31,00 €

                                                           Valai

                                                           Japonijos MOMOJ korporacijos naujausios kartos hibridinis valas  Team Dragon Spinn sukurtas fluoruojant nailoną ištobulintomis kristalizacijos technologijomis, kurių dėka pailgėja ir sutvirtėja  atskiri nailono pluoštai molekuliniame lygmenyje. Valas sukurtas spiningavimui, bet gali būtii pritaikomas irai kitiems žvejybos būdams. Pagaminta Japonijoje.

                                                           Kaina 6,00 €

                                                            Valai

                                                            Skaidrus, beveik nematomas net ir ypač skaidriame vandenyje, puikių parametrų, aukštos kokybės valas. Idealiai tinka naudoti kaip pavadėlių rišimo medžiagą. Dėl didelio minkštumo ir neįtikėtinai gero tvirtumo mazguose jis puikiai tinka tiek plūdinei tiek feederiui.

                                                            Kaina 1,45 €

                                                             Filtruoti pagal

                                                             Kategorijos
                                                             Kaina
                                                             Gamintojai
                                                             Daugiau Mažiau
                                                             Valo skersmuo, mm
                                                             Daugiau Mažiau
                                                             Testas,kg
                                                             Daugiau Mažiau
                                                             Filtruoti

                                                             Tęsdami naršymą šioje svetainėje, Jūs sutinkate su svetainės privatumo politika