Vykdydami ES direktyvos dėl privatumo ir elektroninių ryšių reikalavimus, pranešame, jog svetainėje naudojame slapukus norėdami suasmeninti turinį ir skelbimus, kad teiktume visuomeninės medijos funkcijas ir galėtume analizuoti savo srautą. Informaciją apie tai, kaip naudojatės svetaine, bendriname su visuomeninės medijos, reklamavimo ir analizės partneriais. Daugiau informacijos

Supratau
  • VALAS SAKURA SENSIBRAID 4X
  • VALAS SAKURA SENSIBRAID 4X
  • VALAS SAKURA SENSIBRAID 4X
  • VALAS SAKURA SENSIBRAID 4X
VALAS SAKURA SENSIBRAID 4X

Pinti valai

Pintas Valas SAKURA SENSIBRAID 4X 150m

27-01464
SAKURA
9,90 €
Su mokesčiais

Pintas Valas Sakura SensiBraid 4X žalios spalvos, 4 gijų pintas valas, puikiai laikantis mazgus, atsparus trinčiai už priimtiną kainą. Šis valas puikiai tiks tiek spiningui, tiek dugninei žūklei.

Pintas Valas SAKURA SENSIBRAID 4X 

Sakura SensiBraid 4X žalios spalvos, 4 gijų puikios kokybės pintas valas, specialiai sukurtas spiningavimui, puikiai laikantis mazgus, atsparus trinčiai už priimtiną kainą. Šis valas puikiai tiks tiek spiningui, tiek dugninei žūklei. Pintas valas pagamintas 100% iš  PE 4 gijų pluošto. Išbandyta visame pasaulyje, gėluose ir sūriuose vandenyse žvejojant visų rūšių plėšrūnus, jo neįtikėtina kaina suteikia visiems žvejams galimybę jį išbandyti, išbandykite patys ir būsite nustebinti kainos ir kokybės santykiu!  Kiekis: 150 m.

Pagamintas bendradarbiaujant "Sakura" ir "YGK" (Japonija)

- Aukštos kokybės valas iš Nippon SUPER PE 100% JAPAN keturių sluoksnių skaidulų.
- "Micro Pitch" - labai tankus audimas: 32 coliai.
- Firminė paviršiaus danga "Velvet Glove".
- Puikus slydimas žieduose dėl silikono infuzijos.
- Nesugeria vandens.
- Labai atsparus dilimui.
- Puikus atsparumas tempimui.
- 100% PE.
- tamsios žaliosa spalvos.
- 150m.