Prožektoriai

Prožektoriai

Kokio prožektoriaus jums reikia? Kokios savybės išskiria vieną prožektorių nuo kito?

Įkraunamos baterijos

Daugeliui vartotojų geros kokybės įkraunama baterija yra būtina. Patobulinti ličio jonų akumuliatoriai yra priežastis, kodėl šiuolaikiniai prožektoriai gali būti tokie ryškūs. Akumuliatoriaus talpa ir išsikrovimo greitis kasdien...

Prožektoriai

Kokio prožektoriaus jums reikia? Kokios savybės išskiria vieną prožektorių nuo kito?

Įkraunamos baterijos

Daugeliui vartotojų geros kokybės įkraunama baterija yra būtina. Patobulinti ličio jonų akumuliatoriai yra priežastis, kodėl šiuolaikiniai prožektoriai gali būti tokie ryškūs. Akumuliatoriaus talpa ir išsikrovimo greitis kasdien gerėja. Jie tarnauja ilgai, paprastai nuo 300 iki 500 įkrovimų. Po to jie gali būti perdirbami. 

Niekas neturėtų išmesti akumuliatorių. Ieškokite geros kokybės ličio jonų akumuliatorių, skirtų maitinti jūsų specifinį žibintuvėlį. Ir saugokitės klastotės.

Kiek liumenų (LUM) turėtų būti?

Liumenų karai yra tikri. Daugybė prožektorių, skleidžiančių nerealius skaičius, pvz., 25 000 ar daugiau liumenų, jums nereikia tiek daug liumenų, kad būtų tinkamas ryškumas. 

Yra taškas, kai liumenų, kurie nėra naudingi ir sukuria tik šilumą, tada negalite laikyti rankoje žibintuvėlio, nes per karšta, tai nėra labai naudinga. Dėl akių darbo 2000 liumenai nėra dvigubai ryškesni nei 1000 liumenų.

Geriausi prožektoriai nuo 800 iki 1200 liumenų, kai jo didžiausia galia. Galingesnių žibintuvėlių reikėtų, pavyzdžiui, gelbėtojų tarnybomsar kitiems specialistams, kuriems reikia apšviesti toli esančius objektus. Tačiau daugumai vartotojų svarbiausia yra mažesnės galios energijos nustatymai. Žemesni režimai naudojami dažniau nei aukšti, todėl svarbu tinkamai juos naudoti.

Spalvų perteikimo indeksas

Atskirti kokybiškus prožektorius, kur iš tiesų šviečia aukščiausios klasės žibintuvėliai, yra šviesios spalvos ir kokybė.

Pigūs žibintai dažnai būna labai mėlyno atspalvio, jų spalvų temperatūra yra 7000 arba 8000 kelvinų. Šią melsvą šviesą lengva padaryti ryškiu pigiais šviesos diodais, o tai taupo pinigus gamyboje.

Bet tavo akis nemylės jų. Šviesos diodai su aukštu Kelvinu vos leis jums atskirti vieną spalvą nuo kitos. Mažesnė spalvų temperatūra - nuo 3000 iki 5000 kelvinų - leis naudoti naudingesnę ir patrauklesnę šviesą. Tai taip pat padeda kitoje kategorijoje, CRI.

Daugiau
puslapyje