Vykdydami ES direktyvos dėl privatumo ir elektroninių ryšių reikalavimus, pranešame, jog svetainėje naudojame slapukus norėdami suasmeninti turinį ir skelbimus, kad teiktume visuomeninės medijos funkcijas ir galėtume analizuoti savo srautą. Informaciją apie tai, kaip naudojatės svetaine, bendriname su visuomeninės medijos, reklamavimo ir analizės partneriais. Daugiau informacijos

Supratau

Prožektoriai

Prožektoriai

Kokio prožektoriaus jums reikia? Kokios savybės išskiria vieną prožektorių nuo kito?

Įkraunamos baterijos

Daugeliui vartotojų geros kokybės įkraunama baterija yra būtina. Patobulinti ličio jonų akumuliatoriai yra priežastis, kodėl šiuolaikiniai prožektoriai gali būti tokie ryškūs. Akumuliatoriaus talpa ir išsikrovimo greitis kasdien gerėja. Jie tarnauja...

Prožektoriai

Kokio prožektoriaus jums reikia? Kokios savybės išskiria vieną prožektorių nuo kito?

Įkraunamos baterijos

Daugeliui vartotojų geros kokybės įkraunama baterija yra būtina. Patobulinti ličio jonų akumuliatoriai yra priežastis, kodėl šiuolaikiniai prožektoriai gali būti tokie ryškūs. Akumuliatoriaus talpa ir išsikrovimo greitis kasdien gerėja. Jie tarnauja ilgai, paprastai nuo 300 iki 500 įkrovimų. Po to jie gali būti perdirbami. 

Niekas neturėtų išmesti akumuliatorių. Ieškokite geros kokybės ličio jonų akumuliatorių, skirtų maitinti jūsų specifinį žibintuvėlį. Ir saugokitės klastotės.

Kiek liumenų (LUM) turėtų būti?

Liumenų karai yra tikri. Daugybė prožektorių, skleidžiančių nerealius skaičius, pvz., 25 000 ar daugiau liumenų, jums nereikia tiek daug liumenų, kad būtų tinkamas ryškumas. 

Yra taškas, kai liumenų, kurie nėra naudingi ir sukuria tik šilumą, tada negalite laikyti rankoje žibintuvėlio, nes per karšta, tai nėra labai naudinga. Dėl akių darbo 2000 liumenai nėra dvigubai ryškesni nei 1000 liumenų.

Geriausi prožektoriai nuo 800 iki 1200 liumenų, kai jo didžiausia galia. Galingesnių žibintuvėlių reikėtų, pavyzdžiui, gelbėtojų tarnybomsar kitiems specialistams, kuriems reikia apšviesti toli esančius objektus. Tačiau daugumai vartotojų svarbiausia yra mažesnės galios energijos nustatymai. Žemesni režimai naudojami dažniau nei aukšti, todėl svarbu tinkamai juos naudoti.

Spalvų perteikimo indeksas

Atskirti kokybiškus prožektorius, kur iš tiesų šviečia aukščiausios klasės žibintuvėliai, yra šviesios spalvos ir kokybė.

Pigūs žibintai dažnai būna labai mėlyno atspalvio, jų spalvų temperatūra yra 7000 arba 8000 kelvinų. Šią melsvą šviesą lengva padaryti ryškiu pigiais šviesos diodais, o tai taupo pinigus gamyboje.

Bet tavo akis nemylės jų. Šviesos diodai su aukštu Kelvinu vos leis jums atskirti vieną spalvą nuo kitos. Mažesnė spalvų temperatūra - nuo 3000 iki 5000 kelvinų - leis naudoti naudingesnę ir patrauklesnę šviesą. Tai taip pat padeda kitoje kategorijoje, CRI.

LED Prožektoriai

„NEXTORCH TA15“ LED prožektorius turi patentuotą kelių akumuliatorių sistemą ir veikia su 14500/16340/10440 ličio jonų baterijomis ir CR123A / AA / AAA baterijomis. Be to, šiame LED žibintuvėlyje yra įmontuotas stiklo pertraukiklis avarinėms situacijoms.

Kaina 84,00 €

Prožektoriai

Žibintuvėlis OLIGHT X6 Marauder

Kaina 708,70 €

Prožektoriai ant galvos

Žibintuvėlis ant galvos Robinson 99-LM-005 Patogus žibintas turizmui, namams, žvejybai ar medžioklei. Pagaminta iš ABS plastiko, kuris garantuoja konstrukcijos tvirtumą. 110 gramų svoris užtikrina patogų nešiojimą. Jis turi tris režimus, ryškumą užtikrina 7 šviesos diodai. Maitinamas trimis AAA baterijomis.

Kaina 4,50 €

LED Prožektoriai

Aukštos kokybės, patikimas ir, svarbiausia, paprastas LED žibintuvėlis puristams: „NEXTORCH P60“ turi klasikinį šoninį jungiklį, o veikimas iki minimumo yra nieko nereiškiantis. 

Kaina 73,00 €

LED Prožektoriai

Kaina 78,00 €

Prožektoriai ant galvos

„NEXTORCH myStar“ Prožektorius ant galvos yra „Raudonojo taško“ apdovanojimo laimėtojas! Šis LED žibintas buvo sukurtas bendradarbiaujant su profesionaliais sportininkais ir gelbėjimo komandomis. 

Kaina 89,00 €

Prožektoriai ant galvos

„NEXTORCH ecoStar“ yra priekinis ir universalus žibintai viename! 

Kaina 18,90 €

LED Prožektoriai

NEBO SLYDE KING LED Prožektorius turi visas funkcijas, kurių galite tikėtis iš SLYDE žibintuvėlio ir dar daugiau!

Kaina 67,00 €

LED Prožektoriai

Šis LED prožektorius neįtikėtinai galingas yra visiškai atspari vandeniui (IPX7) ir smūgiams.

Kaina 38,00 €

LED Prožektoriai

„REDLINE FLEX“  LED Prožektorius naudojama „flex-Fuel“ technologija, leidžianti šviestuvą maitinti viena AA baterija arba 14500 įkraunama ličio jonų baterija (pridedama).

Kaina 31,90 €

LED Prožektoriai

NEBO INSPECTOR LED Prožektorius yra novatoriškas, galingas žibintuvėlis, turintis 180 liumenų ir iki 84 m šviesos diapazoną.

Kaina 21,00 €

LED Prožektoriai

„NEBO TAC SLYDE“ LED Prožektorius su 300 liumenų turi 12 kartų reguliuojamą priartinimą ir penkis šviesos režimus

Kaina 21,90 €

Prožektoriai ant galvos

„NEBO REBEL 600RC HEADLAMP“ yra įkraunama darbo lemputė su reguliuojamu galvos apdangalu, skirta naudoti kaip Prožektorius ant galvos.

Kaina 38,00 €

Prožektoriai ant galvos

Šis kompaktiškas „Vision HD“ priekinis žibintas aprūpintas trim baltais LED žibintais.

Kaina 26,50 €

Prožektoriai ant galvos

Šiame praktiškame Prožektoriuje ant galvos „Vision HD +“ įmontuoti trys balti LED žibintai ir dvi raudonos šviesos naktiniam matymui.

Kaina 32,90 €

Prožektoriai ant galvos

„Energizer Vision HD + Focus“ priekiniame žibinte yra trys balti ir du raudoni šviesos diodai.

Kaina 43,50 €

Prožektoriai ant galvos

Su „Magnet“ priekiniu žibintu „Energizer“ išleidžia naujovišką priekinį žibintą su dviem baltais šviesos diodais.

Kaina 46,90 €

Prožektoriai

Šiam žibintuvėliui su 280 metrų spinduliu nė viena užduotis nėra neįveikiama. Dėl aliuminio korpuso,  aukštos kokybės apsauga nuo vandens, prožektorius taip pat yra ypač atsparus ir jį galima valdyti galiniu dangtelio jungikliu viena ranka.

Kaina 47,50 €

LED Prožektoriai

de.power LED žibintuvėlis, Cree LED, 2 režimai,

Kaina 47,00 €

Prožektoriai ant galvos

Specialus „Fladen“ žibintas su ypač galingu 3W CREE-LED diodu. Galingas Žibintuvėlis ant galvos su plastikiniu pasukamu korpusu, sumažintam svoriui. 

Kaina 14,50 €

Prožektoriai ant galvos

Žibintuvėlis ant galvos Fladen, Kompaktiškas ir patogus, Reguliuojamas šviesos pločio kampas, 8+2 LED, balta centrinė lemputė

Veikimo trukmė 100 000 valandų,elastinga reguliuojama juosta ant galvos

   

Kaina 17,50 €

Prožektoriai ant galvos

Prožektorius ant galvos Sunset su judesio jutikliu, įkraunamas UV šviesos diodas. Judesio jutikliu jį labai lengva ir praktiška naudoti

Kaina 32,50 €

Prožektoriai ant galvos

Žibintuvėlis ant galvos Fladen 30-A008           

Kaina 8,50 €

Prožektoriai ant galvos

Žibintuvėlis ant galvos Fladen SKU: 30-LM800           

Kaina 38,50 €

Filtruoti pagal

Kategorijos
Kaina
Gamintojai
Daugiau Mažiau
Filtruoti