Prožektoriai

Prožektoriai

Kokio prožektoriaus jums reikia? Kokios savybės išskiria vieną prožektorių nuo kito?

Įkraunamos baterijos

Daugeliui vartotojų geros kokybės įkraunama baterija yra būtina. Patobulinti ličio jonų akumuliatoriai yra priežastis, kodėl šiuolaikiniai prožektoriai gali būti tokie ryškūs. Akumuliatoriaus talpa ir išsikrovimo greitis kasdien gerėja. Jie tarnauja...

Prožektoriai

Kokio prožektoriaus jums reikia? Kokios savybės išskiria vieną prožektorių nuo kito?

Įkraunamos baterijos

Daugeliui vartotojų geros kokybės įkraunama baterija yra būtina. Patobulinti ličio jonų akumuliatoriai yra priežastis, kodėl šiuolaikiniai prožektoriai gali būti tokie ryškūs. Akumuliatoriaus talpa ir išsikrovimo greitis kasdien gerėja. Jie tarnauja ilgai, paprastai nuo 300 iki 500 įkrovimų. Po to jie gali būti perdirbami. 

Niekas neturėtų išmesti akumuliatorių. Ieškokite geros kokybės ličio jonų akumuliatorių, skirtų maitinti jūsų specifinį žibintuvėlį. Ir saugokitės klastotės.

Kiek liumenų (LUM) turėtų būti?

Liumenų karai yra tikri. Daugybė prožektorių, skleidžiančių nerealius skaičius, pvz., 25 000 ar daugiau liumenų, jums nereikia tiek daug liumenų, kad būtų tinkamas ryškumas. 

Yra taškas, kai liumenų, kurie nėra naudingi ir sukuria tik šilumą, tada negalite laikyti rankoje žibintuvėlio, nes per karšta, tai nėra labai naudinga. Dėl akių darbo 2000 liumenai nėra dvigubai ryškesni nei 1000 liumenų.

Geriausi prožektoriai nuo 800 iki 1200 liumenų, kai jo didžiausia galia. Galingesnių žibintuvėlių reikėtų, pavyzdžiui, gelbėtojų tarnybomsar kitiems specialistams, kuriems reikia apšviesti toli esančius objektus. Tačiau daugumai vartotojų svarbiausia yra mažesnės galios energijos nustatymai. Žemesni režimai naudojami dažniau nei aukšti, todėl svarbu tinkamai juos naudoti.

Spalvų perteikimo indeksas

Atskirti kokybiškus prožektorius, kur iš tiesų šviečia aukščiausios klasės žibintuvėliai, yra šviesios spalvos ir kokybė.

Pigūs žibintai dažnai būna labai mėlyno atspalvio, jų spalvų temperatūra yra 7000 arba 8000 kelvinų. Šią melsvą šviesą lengva padaryti ryškiu pigiais šviesos diodais, o tai taupo pinigus gamyboje.

Bet tavo akis nemylės jų. Šviesos diodai su aukštu Kelvinu vos leis jums atskirti vieną spalvą nuo kitos. Mažesnė spalvų temperatūra - nuo 3000 iki 5000 kelvinų - leis naudoti naudingesnę ir patrauklesnę šviesą. Tai taip pat padeda kitoje kategorijoje, CRI.

LED Prožektoriai

„NEXTORCH TA15“ LED prožektorius turi patentuotą kelių akumuliatorių sistemą ir veikia su 14500/16340/10440 ličio jonų baterijomis ir CR123A / AA / AAA baterijomis. Be to, šiame LED žibintuvėlyje yra įmontuotas stiklo pertraukiklis avarinėms situacijoms.

Kaina 84,00 €

  Prožektoriai

  Žibintuvėlis OLIGHT X6 Marauder

  Kaina 708,70 €

   Prožektoriai ant galvos

   Žibintuvėlis ant galvos Robinson 99-LM-005 Patogus žibintas turizmui, namams, žvejybai ar medžioklei. Pagaminta iš ABS plastiko, kuris garantuoja konstrukcijos tvirtumą. 110 gramų svoris užtikrina patogų nešiojimą. Jis turi tris režimus, ryškumą užtikrina 7 šviesos diodai. Maitinamas trimis AAA baterijomis.

   Kaina 7,90 €

    LED Prožektoriai

    Kaina 78,00 €

     LED Prožektoriai

     NEBO SLYDE KING LED Prožektorius turi visas funkcijas, kurių galite tikėtis iš SLYDE žibintuvėlio ir dar daugiau!

     Kaina 67,00 €

      Prožektoriai ant galvos

      Šis kompaktiškas „Vision HD“ priekinis žibintas aprūpintas trim baltais LED žibintais.

      Kaina 26,50 €

       Prožektoriai

       Šiam žibintuvėliui su 280 metrų spinduliu nė viena užduotis nėra neįveikiama. Dėl aliuminio korpuso,  aukštos kokybės apsauga nuo vandens, prožektorius taip pat yra ypač atsparus ir jį galima valdyti galiniu dangtelio jungikliu viena ranka.

       Kaina 47,50 €

        LED Prožektoriai

        de.power LED žibintuvėlis, Cree LED, 2 režimai,

        Kaina 47,00 €

         Prožektoriai ant galvos

         Prožektorius ant galvos Robinson UV REFLEX 99-LM-028 UV šviesos diodas + 3 balti šviesos diodai 100% UV galia

         Kaina 11,90 €

          Prožektoriai ant galvos

          Prožektorius ant galvos Sunset su judesio jutikliu, įkraunamas UV šviesos diodas. Judesio jutikliu jį labai lengva ir praktiška naudoti

          Kaina 32,50 €

           Prožektoriai įkraunami

           Tango™ yra 2 didelės galios šviesos šaltiniai, 250 liumenų taškinis šviestuvas ir 750 liumenų COB darbinis šviestuvas. Tango™ yra visiškai įkraunamas ir taip pat veikia kaip jūsų USB įrenginių maitinimo blokas. Septynių padėčių 180 laipsnių besisukanti rankena veikia kaip pakabinamas kabliukas, nešiojimo rankena ar stovas. Geriausia – naudokite „Turbo“ režimą, kad sujungtumėte taškinį ir darbinį apšvietimą, kad gautumėte galingą 1 000 liumenų apšvietimą.

           Kaina 56,90 €

            Prožektoriai ant galvos

            NEBO Einstein™ 1000 Flex žibintuvėlis ant galvos yra žemo profilio ir kompaktiškas 1000 liumenų priekinis žibintas su 5 apšvietimo režimais. Šis žibintuvėlis turi platų COB šviesos diodą ir sufokusuotą šviesos spindulį, todėl jis efektyviai apšviečia jūsų aplinką.

            Kaina 69,90 €

             LED Prožektoriai

             LUXTREME žibintuvėlis yra 500 liumenų USB-C įkraunamas ir išskirtinai puikus su pažangiausia NEBO optika. Naudodami aukštą funkciją galite apšviesti iki 900 metrų! Žibintuvėlis pagamintas iš smūgiams atsparaus anoduoto aliuminio ir yra atsparus vandeniui.

             Kaina 105,00 €

              Prožektoriai

              NEBO GALILEO 1000 prožektorius yra įkraunamas 1000 liumenų prožektorius su 5 apšvietimo režimais ir USB A išvesties prievadu, skirtas maitinti arba įkrauti daugumą USB įrenginių. Komplekte yra karabino formos rankena patogiam ir saugiam nešiojimui.

              Kaina 96,80 €

               Prožektoriai

               NEBO GALILEO AIR 1000 prožektorius yra įkraunamas, 1000 liumenų sulankstomas prožektorius su 6 apšvietimo režimais ir USB A išvestimi, skirta maitinti arba įkrauti daugumą USB įrenginių. Prožektorius greitai ir lengvai susilanksto, yra labai plokščias ir kompaktiškas sandėliavimui ar kelionėms. Jo sulankstomas pakabinimo kabliukas suteikia įvairias pakabinimo galimybes.

               Kaina 63,50 €

                Prožektoriai

                NEBO DAVINCI 1000 liumenų įkraunamas žibintuvėlis yra galingas rankinis žibintuvėlis su 4 apšvietimo režimais. Šviesos režimo ratukas leidžia lengvai perjungti režimus, o galingas šio žibintuvėlio LED apšviečia 299 metrus. Pridedama baterija leidžia naudoti iki 20 valandų tarp įkrovimų.

                Kaina 65,50 €

                 Prožektoriai

                 NEBO DAVINCI 1500 liumenų įkraunamas žibintuvėlis yra galingas rankinis žibintuvėlis su 4 apšvietimo režimais. Šviesos režimo ratukas leidžia lengvai perjungti režimus, o galingas šio žibintuvėlio LED apšviečia 240 metrų. Pridedama baterija leidžia naudoti iki 20 valandų tarp įkrovimų.

                 Kaina 83,00 €

                  Prožektoriai

                  NEBO įkraunamas DAVINCI 2000 liumenų žibintuvėlis yra galingas rankinis žibintuvėlis su 4 šviesos režimais ir pridedamu maitinimo bloku išmaniesiems įrenginiams įkrauti. Pridedamas šviesos režimo ratukas leidžia lengvai perjungti režimus, o galingas šio žibintuvėlio LED apšviečia 259 metrus.

                  Pridedama baterija leidžia naudoti įrenginį iki 20 valandų tarp įkrovimų.

                  Kaina 96,80 €

                   Prožektoriai

                   NEBO DAVINCI 3500 liumenų įkraunamas žibintuvėlis yra galingas rankinis žibintuvėlis su 4 apšvietimo režimais. Pridedamas šviesos režimo pasirinkimo ratukas leidžia lengvai perjungti režimus, o galingas šio žibintuvėlio LED apšviečia 131 metrą. Pridedama baterija leidžia naudoti iki 20 valandų tarp įkrovimų.

                   Kaina 108,00 €

                    Prožektoriai

                    Atnaujinkite garažus, spintas, rūsius ir palėpes akimirksniu be baterijų, laidų ar baldų keitimo. Ši galinga 6000 liumenų šviesa telpa į bet kurį standartinį buitinį apšvietimo lizdą, o kiekvieną reguliuojamą LED skydelį galima pakreipti 90 laipsnių kampu, kad šviesa būtų nukreipta būtent ten, kur jos reikia.

                    6000 liumenų apšviečia iki 260 kvadratinių metrų arba 80 metrų

                    Kaina 46,90 €

                     Prožektoriai

                     NEBO FRANKLIN PIVOT turi efektyvų 300 liumenų COB LED žibintuvėlį ir COB LED darbinį žibintą, 90° besisukančią galvutę ir efektyvų magnetinį pagrindą. Pridedama baterija leidžia naudoti iki 30 valandų tarp įkrovimų.

                     Kaina 53,00 €

                      Prožektoriai

                      NEBO FRANKLIN TWIST yra galingas įkraunamas žibintuvėlis ir darbinis žibintas su 3 apšvietimo režimais. TWIST turi ARCUS COB LED žiedą, kuris veikia kaip darbo lemputė arba žibintas, o galingas žibintuvėlio šviesos diodas gali šviesti net 89 metrų atstumu. Pridedama baterija leidžia naudoti iki 26 valandų tarp įkrovimų.

                      Kaina 59,00 €

                       Prožektoriai ant galvos

                       Robinson prožektorius ant galvos turi judesio jutiklį. Prožektorius yra lengvas, todėl yra puikus pasirinkimas naktinėje žūklėje ar keliaujant naktį. Prožektorius veikia su baterija.

                       Kaina 18,50 €

                        Prožektoriai ant galvos

                        Robinson prožektorius ant galvos turi judesio jutiklį. Prožektorius yra lengvas, todėl yra puikus pasirinkimas naktinėje žūklėje ar keliaujant naktį. Prožektorius maitinimas su baterija, jį galima įkrauti per USB laidą.

                        Kaina 18,50 €

                         Prožektoriai

                         Universalus Robinson HIKER žibintuvėlis. Žibintuvėlis yra itin lengvas, aprūpintas galingais diodais. Žibintuvėlis maitinamas 3 AAA baterijomis.

                         Kaina 13,00 €

                          Prožektoriai ant galvos

                          Žibintuvėlis ant galvos Robinson 99-LM-036. Žibintuvėlis ant galvos yra itin lengvas, aprūpintas galingais diodais. Žibintuvėlis ant galvos maitinamas 3 AAA baterijomis. Galia: 3W/80 liumenų.

                          Kaina 5,90 €

                           Prožektoriai ant galvos

                           NEBO MYCRO 500+ prožektorius ant galvos yra įkraunamas, 500 liumenų apšvietimo sprendimas su taškinės šviesos ir prožektorių šviesos režimais. Integruota pakreipimo funkcija prožektoriuje ant galvos leidžia nukreipti šviesos spindulį tiksliai ten, kur norite.

                           Kaina 49,90 €

                            Prožektoriai įkraunami

                            NEBO „Galileo™ 500“ prožektorius yra įkraunamas 500 liumenų prožektorius su keliomis skirtingomis švietimo funkcijomis, pritemdymu, tiesioginiu režimu į raudoną, išmaniuoju galios valdymu ir karabino formos rankena. Įkraunamas prožektorius yra su USB išvesties jungtimi, tinka daugumai USB įrenginių maitinimui arba įkrovimui.

                            Kaina 69,00 €

                             Prožektoriai ant galvos

                             Universalus TRAVELER priekinis žibintuvėlis. Itin lengvas, aprūpintas galingais diodais ir maitinamas 3 AAA baterijomis.

                             Kaina 8,90 €

                              Prožektoriai ant galvos

                              Žibintuvėlis Robbinson FINDER-COB 99-LM-025. Žibintuvėlis maitinamas baterijomis.

                              Kaina 8,00 €

                               LED Prožektoriai

                               LED žibintuvėlis ant galvos su atšvaitu. Komplekte pridedamas įkrovimo laidas.

                               Kaina 22,90 €

                                Prožektoriai ant galvos

                                Aukštos kokybės amerikiečių firmos "Nebo" prožektorius ant galvos. Prožektorius pagamintas pagal aukščiausius gamybos standartus, su anoduotu aliuminio korpusu, kuris garantuoja atsparumą smūgiams ir ilgaamžiškumą. Prožektorius ant galvos turi 6 darbinius režimus, kuriuos galima pakeisti vienu mygtuko paspaudimu.

                                Kaina 38,90 €

                                 LED Prožektoriai

                                 Nebo Transcend 1500 LED žibintas yra aukštos kokybės šviesos šaltinis visiems, kuriems reikia patikimo ir efektyvaus apšvietimo tamsoje. Šis žibintas, kurio didžiausias intensyvumas yra 1500 liumenų, gali apšviesti iki 129 metrų atstumą. Naudodamas 5 skirtingus apšvietimo režimus, „Nebo Transcend 1500“ žibintas siūlo ryškumo pasirinkimą, kad atitiktų visus poreikius.

                                 Kaina 96,80 €

                                  Prožektoriai įkraunami

                                  Flex-Power™ technologija leidžia žibintuvėlį maitinti viena AA baterija arba 14500 ličio jonų įkraunama baterija (pridedama). 450L FLEX žibintuvėlis turi 6 kartus reguliuojamą priartinimą, dvipusį segtuką ir tvirtą magnetinį pagrindą patogiam laisvų rankų įrangos apšvietimui. Mikro USB įkrovimo laidas žibintuvėliui yra pakuotėje.

                                  Kaina 44,50 €

                                   Turistinės lempos

                                   Žibintuvėlis nuo uodų Robinson, žalias. Žibintuvėlis turi kelias šviesos funkcijas. Žibintuvėlis gali būti maitinamas baterijomis arba įkraunamas.

                                   Kaina 36,50 €

                                    Prožektoriai įkraunami

                                    Žibintuvėlis NEBO 12K yra galingas, atsparus vandeniui (IP67), įkraunamas, 12 000 liumenų šviesos srautą generuojantis žibintuvėlis, turintis reguliuojamą 2X priartinimą, naują optimizuotą COB™technologiją patalpintą aviacinio anoduoto aliuminio korpuse ir 5-is švietimo režimus. 5 įspūdingi šviesos režimai sklandžiai perjungiami naudojant „Smart Power Control“. Apšviestas mygtukas tarnauja kaip maitinimo, akumuliatoriaus ir įkrovimo indikatorius. Gali būti naudojamas kaip atsarginis mobiliųjų telefonų ir kitų per USB įkraunamų elektroninių prietaisų maitinimo šaltinis.

                                    Kaina 179,90 €

                                     Prožektoriai įkraunami

                                     Žibintuvėlis NEBO REDLINE 6K yra galingas, atsparus vandeniui (IP67), įkraunamas, 6 000 liumenų šviesos srautą generuojantis žibintuvėlis, turintis reguliuojamą 4 X priartinimą, naują optimizuotą C·O·B™ technologiją patalpintą aviacinio anoduoto aliuminio korpuse ir 4-is švietimo režimus. Gali būti naudojamas kaip atsarginis mobiliųjų telefonų ir kitų per USB įkraunamų elektroninių prietaisų maitinimo šaltinis.

                                     Kaina 135,90 €

                                      Prožektoriai įkraunami

                                      Žibintuvėlis Nebo Tac Slide generuoja 300 liumenų šviesos srautą, turi reguliuojamą 12X priartinimą ir 5-is švietimo režimus bei COB žibinto-šviestuvo funkciją su 3-mis švietimo režimais, įskaitant ir avarinę raudoną blykstę. Galingas magnetinis pagrindas puikiai išlaiko žibintuvėlį prikibusį prie metalinių paviršių, o laisvomis rankomis galima atlikti įvairius veiksmus. Dirželis padeda jį visada turėti po ranka, kai jo labiausiai reikia.

                                      Kaina 25,40 €

                                       Prožektoriai įkraunami

                                       Žibintuvėlis Nebo Slyde King 2K, naujas ir patobulintas, ir vis tiek kaip ir anksčiau - KARALIUS. Įkraunamas, atsparus vandeniui (IP67) ir itin universalus SLYDE KING 2K yra 2000 liumenų žibintuvėlis su 4X priartinimu ir 500 liumenų COB darbiniu žibintu-šviestuvu. Kiekvienas šviesos režimas gali būti pritemdomas naudojant programuojamą atmintį. SLYDE KING 2K taip pat turi ergonomišką gumuotą rankeną ir galingą magnetinį pagrindą.

                                       Kaina 75,90 €

                                        Prožektoriai ant galvos

                                        Žibintuvėlis NEBO EINSTEIN 400 yra žemo profilio, kompaktiškas 400 liumenų įkraunamas galvos žibintas turintis 5-kis švietimo režimus. Komplekte esanti įkraunama baterija veikia iki 8 valandų.

                                        Kaina 43,50 €

                                         Prožektoriai ant galvos

                                         Žibintuvėlis NEBO EINSTEIN 1500 Flex yra žemo profilio, kompaktiškas 1500 liumenų įkraunamas galvos žibintuvėlis turintis 5-kis švietimo režimus. Komplekte esanti įkraunama baterija veikia iki 18 valandų!!!

                                         Kaina 89,00 €
                                          LED Prožektorius NEXTORCH LED Taschenlampe TA15
                                          Šiuo metu neturime

                                          LED Prožektoriai

                                          Aukštos kokybės, patikimas ir, svarbiausia, paprastas LED žibintuvėlis puristams: „NEXTORCH P60“ turi klasikinį šoninį jungiklį, o veikimas iki minimumo yra nieko nereiškiantis. 

                                          Kaina 73,00 €

                                           Prožektoriai ant galvos

                                           „NEXTORCH myStar“ Prožektorius ant galvos yra „Raudonojo taško“ apdovanojimo laimėtojas! Šis LED žibintas buvo sukurtas bendradarbiaujant su profesionaliais sportininkais ir gelbėjimo komandomis. 

                                           Kaina 89,00 €

                                            Prožektoriai ant galvos

                                            „NEXTORCH ecoStar“ yra priekinis ir universalus žibintai viename! 

                                            Kaina 18,90 €

                                             LED Prožektoriai

                                             Šis LED prožektorius neįtikėtinai galingas yra visiškai atspari vandeniui (IPX7) ir smūgiams.

                                             Kaina 38,00 €

                                              LED Prožektoriai

                                              „REDLINE FLEX“  LED Prožektorius naudojama „flex-Fuel“ technologija, leidžianti šviestuvą maitinti viena AA baterija arba 14500 įkraunama ličio jonų baterija (pridedama).

                                              Kaina 31,90 €

                                               LED Prožektoriai

                                               NEBO INSPECTOR LED Prožektorius yra novatoriškas, galingas žibintuvėlis, turintis 180 liumenų ir iki 84 m šviesos diapazoną.

                                               Kaina 21,00 €

                                                Prožektoriai ant galvos

                                                „NEBO REBEL 600RC HEADLAMP“ yra įkraunama darbo lemputė su reguliuojamu galvos apdangalu, skirta naudoti kaip Prožektorius ant galvos.

                                                Kaina 38,00 €

                                                 Prožektoriai ant galvos

                                                 Šiame praktiškame Prožektoriuje ant galvos „Vision HD +“ įmontuoti trys balti LED žibintai ir dvi raudonos šviesos naktiniam matymui.

                                                 Kaina 32,90 €
                                                  Žibintuvėlis ant galvos Fladen 3w Cree LED. 3 funkcijos
                                                  Šiuo metu neturime

                                                  Prožektoriai ant galvos

                                                  Specialus „Fladen“ žibintas su ypač galingu 3W CREE-LED diodu. Galingas Žibintuvėlis ant galvos su plastikiniu pasukamu korpusu, sumažintam svoriui. 

                                                  Kaina 14,50 €
                                                   Žibintuvėlis ant galvos Fladen 8+2 LED 30-H5004
                                                   Šiuo metu neturime

                                                   Prožektoriai ant galvos

                                                   Žibintuvėlis ant galvos Fladen, Kompaktiškas ir patogus, Reguliuojamas šviesos pločio kampas, 8+2 LED, balta centrinė lemputė

                                                   Veikimo trukmė 100 000 valandų,elastinga reguliuojama juosta ant galvos

                                                      

                                                   Kaina 17,50 €

                                                     Prožektoriai ant galvos

                                                     NEBO 150 liumenų žibintuvėlis ant galvos yra žemo profilio, kompaktiškas 150 liumenų žibintuvėlis su 3 apšvietimo režimais: aukštu, žemu ir blyksniais. Įrengtas reguliuojamas ir lankstus galvos diržas, kurį galite lengvai pritaikyti pagal dydį. 150 priekinis žibintas yra IPX4 atsparus smūgiams ir vandeniui. Komplektacijoje yra 3xAAA baterijos.

                                                     Kaina 19,00 €

                                                      Prožektoriai

                                                      450 FLEX naudoja Flex-Power technologiją, kuri leidžia šviesą maitinti viena AA baterija arba įkraunama ličio jonų baterija 14500 (pridedama). FLEX turi 6 kartus reguliuojamą priartinimą, dvikryptį laikiklį ir galingą magnetinį pagrindą patogiam laisvų rankų įrangos apšvietimui.

                                                      Kaina 29,90 €

                                                       Prožektoriai

                                                       Poppy™ yra 300 liumenų COB LED žibinto ir ryškaus LED prožektoriaus derinys. Poppy™ yra puikus apšvietimas viduje arba lauke, kai universalumas ir galingas apšvietimas yra labai svarbūs. Su smūgiams atspariu guminiu korpusu Poppy™ yra patvarus ir patogus laikyti rankoje. Poppy™ taip pat lengvai pakeičia prožektorių į žibintą, tiesiog pastumdamas viršų, kad būtų parodytas visas 360 laipsnių COB žibintas. Rankena lengvai reguliuojama, kad būtų galima naudoti abu šviesos režimus.

                                                       Kaina 34,90 €
                                                        Žieminė Robinson kepurė su LED žibintuvėliu 69-CZ-Z11
                                                        Šiuo metu neturime

                                                        RUDUO / ŽIEMA

                                                        Šilta žieminė Robinson 69-CZ-Z11 kepurė su LED žibintuvėliu, su keturiais diodais. Žibintuvėlis turi tris apšvietimo režimus – stiprų, ekonomišką ir pertraukiamą. Maitinamas įmontuota 200 mAh baterija – įkraunama per USB laidą. Labai paprasta naudoti, aiškiai juntamas įjungimo/išjungimo mygtukas žibintuvėlio viduryje. Kamufliažinių spalvų žieminė kepurė. Universalus dydis. Priekyje išsiuvinėtas Robinson logotipas. Minkšta, maloni medžiaga, kuri nedirgina galvos odos.

                                                        Kaina 14,90 €

                                                         Prožektoriai įkraunami

                                                         Kol kas ryškiausias Larry...BIG Larry® PRO yra iš tiesų galingas žibintuvėlis, 500 liumenų, turintis C•O•B darbinę lemputę ir raudoną pavojaus žibintą. Pilnai įkraunamas žibintuvėlis su 2 magnetinėmis įkrovimo stotelėmis BIG Larry® PRO yra pasirengęs atlikti bet kokią užduotį. Žibintuvėlis taip pat turi galingą magnetinį pagrindą ir reguliuojamą plieninį segtuką patogiam laisvų rankų apšvietimui.

                                                         Kaina 59,00 €

                                                          Filtruoti pagal

                                                          Kategorijos
                                                          Kaina
                                                          Gamintojai
                                                          Daugiau Mažiau
                                                          Filtruoti