Vykdydami ES direktyvos dėl privatumo ir elektroninių ryšių reikalavimus, pranešame, jog svetainėje naudojame slapukus norėdami suasmeninti turinį ir skelbimus, kad teiktume visuomeninės medijos funkcijas ir galėtume analizuoti savo srautą. Informaciją apie tai, kaip naudojatės svetaine, bendriname su visuomeninės medijos, reklamavimo ir analizės partneriais. Daugiau informacijos

Supratau

Liemenės moterims

Liemenės moterims

Moteriška JAck Wolfskin “JWP VEST” itin lengva ir vėjui atspari liemenė, turinti ekologišką MICROGUARD sintetinio pluošto užpildą. Liemenę galima derinti kaip papildomą sluoksnį atšalus, po striuke, arba derinti su marškinėliais, jau atšilus orams. Ši nuo vėjo apsauganti liemenė yra neįtikėtinai lengva ir užima mažai vietos ir beveik visiškai pagaminta iš perdirbtų medžiagų.

Bazinė kaina 99,95 € Kaina 69,97 €
  • −30%

Liemenės moterims

Moteriška “JWP VEST” itin lengva ir vėjui atspari. Liemenę galima derinti kaip papildomą sluoksnį atšalus, po striuke, arba derinti su marškinėliais, jau atšilus orams. Ši nuo vėjo apsauganti liemenė yra neįtikėtinai lengva ir užima mažai vietos ir beveik visiškai pagaminta iš perdirbtų medžiagų.

Pacific Green #1204663-4076001

Bazinė kaina 99,95 € Kaina 69,97 €
  • −30%

Liemenės moterims

PACK & GO DOWN liemenė yra PACK AND GO dalis! Šio dizaino prekės yra itin lengvos ir patogiai supakuotos. Dėl paprasto silueto ir šiuolaikinio dizaino jis idealiai tinka dėvėti mieste.

Vėjui atsparus TEXASHIELD ECOSPHERE PRO apvalkalo audinys yra atsparus vandeniui ir leidžia odai kvėpuoti. Jis pagamintas tik iš perdirbtų sintetinių pluoštų. RDS sertifikuotas pūkų užpildas užtikrina optimalią šilumą. Liemenė turi atspindinčius logotipus ir papildomas šviesą atspindinčias detales.

Bazinė kaina 119,95 € Kaina 83,97 €
  • −30%

Filtruoti pagal

Kaina
Gamintojai
Daugiau Mažiau
Dydis
Spalva
Filtruoti