Liemenės moterims

Liemenės moterims

Moteriška JAck Wolfskin “JWP VEST” itin lengva ir vėjui atspari liemenė, turinti ekologišką MICROGUARD sintetinio pluošto užpildą. Liemenę galima derinti kaip papildomą sluoksnį atšalus, po striuke, arba derinti su marškinėliais, jau atšilus orams. Ši nuo vėjo apsauganti liemenė yra neįtikėtinai lengva ir užima mažai vietos ir beveik visiškai pagaminta iš perdirbtų medžiagų.

Kaina 99,95 €

  Liemenės moterims

  Moteriška “JWP VEST” itin lengva ir vėjui atspari. Liemenę galima derinti kaip papildomą sluoksnį atšalus, po striuke, arba derinti su marškinėliais, jau atšilus orams. Ši nuo vėjo apsauganti liemenė yra neįtikėtinai lengva ir užima mažai vietos ir beveik visiškai pagaminta iš perdirbtų medžiagų.

  Pacific Green #1204663-4076001

  Kaina 99,95 €

   Liemenės moterims

   PACK & GO DOWN liemenė yra PACK AND GO dalis! Šio dizaino prekės yra itin lengvos ir patogiai supakuotos. Dėl paprasto silueto ir šiuolaikinio dizaino jis idealiai tinka dėvėti mieste.

   Vėjui atsparus TEXASHIELD ECOSPHERE PRO apvalkalo audinys yra atsparus vandeniui ir leidžia odai kvėpuoti. Jis pagamintas tik iš perdirbtų sintetinių pluoštų. RDS sertifikuotas pūkų užpildas užtikrina optimalią šilumą. Liemenė turi atspindinčius logotipus ir papildomas šviesą atspindinčias detales.

   Kaina 119,95 €

    Filtruoti pagal

    Kaina
    Gamintojai
    Daugiau Mažiau
    Dydis
    Spalva
    Filtruoti