Vykdydami ES direktyvos dėl privatumo ir elektroninių ryšių reikalavimus, pranešame, jog svetainėje naudojame slapukus norėdami suasmeninti turinį ir skelbimus, kad teiktume visuomeninės medijos funkcijas ir galėtume analizuoti savo srautą. Informaciją apie tai, kaip naudojatės svetaine, bendriname su visuomeninės medijos, reklamavimo ir analizės partneriais. Daugiau informacijos

Supratau

Transportavimo vežimėliai

Transportavimo vežimėliai yra stiprus ir stabilus pagalbininkas. Labai naudingas prietaisas tikrai ras pritaikymą įvairiems poreikiams. Lengvas, labai patogus ir manevringas, skirtas gabenti didelius ir sunkius daiktus. Labai patogiai sulankstytas, užima mažai vietos.

Transportavimo vežimėliai

Vežimėlis transportavimui Elektrostatyk W2 Transportavimo vežimėlis - Lengvas, labai patogus ir manevringas ant didelių pripučiamų ratų, skirtas gabenti didelius ir sunkius daiktus.

Kaina 86,00 €

  Transportavimo vežimėliai

  Vežimėlis transportavimui Elektrostatyk W3 Transportavimo vežimėlis - Lengvas, labai patogus ir manevringas ant didelių pripučiamų ratų, skirtas gabenti didelius ir sunkius daiktus.

  Kaina 87,00 €

   Filtruoti pagal

   Kaina
   Gamintojai
   Daugiau Mažiau
   Filtruoti