Didelis kišeninis peilis

Dideliai „Victorinox“ Šveicarijos armijos peiliai siūlo šiek tiek daugiau. Kiekvienas iš jų yra ypač tvirtas ir sukurtas atsižvelgiant į saugumą. Patikimas kiekvieno iš šių daugiafunkcinių įrankių pagrindinio ašmenų fiksavimo mechanizmas, taip...

Dideliai „Victorinox“ Šveicarijos armijos peiliai siūlo šiek tiek daugiau. Kiekvienas iš jų yra ypač tvirtas ir sukurtas atsižvelgiant į saugumą. Patikimas kiekvieno iš šių daugiafunkcinių įrankių pagrindinio ašmenų fiksavimo mechanizmas, taip pat storesni atskiri įrankiai ir kniedžių jungtys daro šiuos peilius dar stabilesnius ir saugesnius naudoti. Ergonomiškos rankenos suteikia tvirtą sukibimą net ir sunkiuose darbuose. Šių didelių Šveicarijos armijos peilių ilgis nuo 111 mm  iki 130 mm, kai jie yra uždaryti. Kiekvienas „Victorinox“ šveicarų armijos peilis Šveicarijoje gaminamas atsargiai.

Didelis kišeninis peilis

Victorinox Peilis "Hunter XT" 0.8341.MC9 Naujoviškas kišeninis peilis medžiotojams ir keliautojams, kuriems svarbiausia saugumas, funkcionalumas ir patikimumas. Dvi geležtės (tiesi ir lenkta dantyta) lengvai atlenkiamos viena ranka. Abi geležtės patikimai fiksuojamos, taip užtikrinant saugų naudojimą.

Kaina 65,50 €

  Didelis kišeninis peilis

  Victorinox Forester 0.8363.3 Didelis universalus kišeninis peilis su medžio pjūklu / Peilio ilgis 111 mm / Funkcijų kiekis 12 / Forester peilis turi unikalias savybes, kurios jums padės atlikti daugybę užduočių gamtoje ar buityje, kad ir kurį peilio įrankį pasirinktumėte, galite būti tikri: su juo sugebėsite elgtis lengvai, tiksliai ir patogiai.

  Kaina 52,90 €

   Didelis kišeninis peilis

   Victorinox Peilis "Trailmaster" 0.8463.3 Didelis kišeninis peilis turintis 12 funkcijų / Peilio ilgis 111mm / Žmonės, kurie dažnai vyksta į gamtą pamils šį mažą, patvarų, universalų, turistinį kišeninį peilį

   Kaina 52,50 €

    Didelis kišeninis peilis

    Peilis Victorinox  Picknicker 0.8353 / Didelis kišeninis peilis su didele, saugiai ir patikimai fiksuojama geležte / Ilgis: 111mm / Šveicarijoje pagamintas kišeninis peilis gali atlikti net 11 funkcijų.

    Kaina 47,90 €

     Didelis kišeninis peilis

     Peilis Victorinox  Picknicker 0.8353.3 / Didelis kišeninis peilis su dideliu fiksuojančiu peiliu / Ilgis: 111mm / Šveicarijoje pagamintas kišeninis peilis su 11 funkcijų / juodas

     Kaina 47,90 €

      Didelis kišeninis peilis

      Victorinox Forester 0.8361.MC yra didelis kišeninis peilis su medžio pjūklu / Peilio ilgis 111 mm / Funkcijų kiekis 10 / Forester peilis turi unikalias funkcijas, kurios jums padės atlikti daugybę užduočių gamtoje ar buityje, kad ir kurį įrankį pasirinktumėte, galite būti tikri: sugebėsite su juo elgtis lengvai ir tiksliai.

      Kaina 54,00 €

       Didelis kišeninis peilis

       Victorinox Forester 0.8363 Didelis kišeninis peilis su medžio pjūklu / Peilio ilgis 111 mm / Funkcijų kiekis 12 / Forester peilis turi funkcijas, kurios jums padės atlikti daugybę užduočių gamtoje ar buityje, kad ir kurį įrankį pasirinktumėte, galite būti tikri: sugebėsite su juo elgtis lengvai ir tiksliai.

       Kaina 52,90 €

        Didelis kišeninis peilis

        Peilis Victorinox Sentinel Clip 0.8416.M3 Šveicarijoje pagamintas, lengvas, didelis, kišeninis peilis turintis 5 funkcijas ir viena ranka atlenkiamą fiksuojamą geležtę / Peilio ilgis 111 mm / 

        Kaina 43,80 €

         Didelis kišeninis peilis

         Victorinox Peilis Outrider 0.8513 raudonas / Šveicariškas didelis kišeninis peilis turintis 14 funkcijų / ilgis 111mm /

         Kaina 73,50 €

          Didelis kišeninis peilis

          Victorinox Peilis Outrider 0.8513.3 juodas / Šveicariškas kišeninis peilis turintis 14 funkcijų / ilgis 111mm / Didelis kišeninis peilis su žirklutėmis

          Kaina 73,50 €

           Didelis kišeninis peilis

           Victorinox Peilis Work Champ 0.8564 atnaujintas didelis kišeninis peilis / ilgis 111mm / Funkcijų kiekis 21 / Work Champ karpo, gręžia, turi dildę, atsuktuvus, pjūklus - ir dar visko daugiau viename peilyje.

           Kaina 104,90 €

            Didelis kišeninis peilis

            Peilis Victorinox  Rucksack 0.8863 / didelis kišeninis peilis / Peilio ilgis 111 mm / Funkcijų kiekis 12 / Medžio pjūklas ir dar 11 standartinių funkcijų, tai kišeninis daugiafunkcinis įrankis lydintis jus bet kur.

            Kaina 46,50 €

             Didelis kišeninis peilis

             Victorinox Peilis Hunter 0.8873 / didelis kišeninis peilis / Peilio ilgis 111 mm / Funkcijų kiekis 12 / Išmanus, universalus, medžioklinis įrankis su mėsinėjimo ašmenimis, bei daug naudingų funkcijų, kurios ištikimai lydės jus medžioklėje.

             Kaina 54,00 €

              Didelis kišeninis peilis

              Victorinox Peilis Ranger Grip 63 0.9523.MC / Peilio ilgis 130mm / 5 funkcijas turintis gana didelis didelis šveicariškas peilis.

              Kaina 56,50 €

               Didelis kišeninis peilis

               Victorinox Peilis Ranger Grip 61 0.9553.MC4 / Šveicarijos pagamintas kišeninis peilis su 11 funkcijų / Peilio ilgis 130mm

               Kaina 73,50 €

                Didelis kišeninis peilis

                Victorinox Peilis Outrider 0.9023 raudonas / Šveicariškas didelis kišeninis peilis su 14 funkcijų / ilgis 111mm /

                Kaina 61,80 €

                 Didelis kišeninis peilis

                 Peilis VICTORINOX Hunter red 0.8573 Lengvas ir kompaktiškas peilis medžiotojams. Peilis sudarytas iš įrankių, kurių gali prireikti nedidelio laimikio apdorojimui būnant gamtoje. Gali atlikti 12 skirtingų funkcijų.

                 Kaina 55,00 €

                  Didelis kišeninis peilis

                  Didelis kišeninis Peilis Victorinox Hunter Pro Wood 0.9411.63 su ergonomiško dizaino riešutmedžio rankena. Kišeninis peilis „Hunter Pro“ specialiai sukurtas medžiotojams. Peilis turi atlenkiamus ir patikimai fiksuojamus ypač tvirtus ašmenis ir dirbtinės odos diržo dėklą.

                  Kaina 149,00 €

                   Didelis kišeninis peilis

                   Didelis kišeninis Peilis Victorinox Hunter Pro 0.9411 su su ergonomiško dizaino juodos spalvos poliamido rankena. Kišeninis peilis „Hunter Pro“ specialiai sukurtas medžiotojams. Peilis turi viena ranka atlenkiamus ir patikimai fiksuojamus ypač tvirtus ašmenis ir juodą nailoninį diržo dėklą.

                   Kaina 115,00 €

                    Didelis kišeninis peilis

                    Didelis kišeninis Peilis Victorinox Ranger Grip 61 0.9553.MC Puikus kišeninis peilis vielai nuimti ir buteliams atidaryti lauke Šveicarijos pagamintas kišeninis peilis su 11 funkcijų ir dvikomponentėmis rankenomis, užtikrinantis puikų sukibimą

                    Kaina 73,50 €

                     Didelis kišeninis peilis

                     Šis Herbertz kišeninis peilis turi juodus dengtus ašmenis, pagamintus iš nerūdijančio AISI 420 plieno. Įdėklo užrakto mechanizmas patikimai užfiksuoja ašmenis darbinėje padėtyje. Ergonomiškos formos rankeną sudaro raudoni anoduoti nerūdijančio plieno įdėklai ir struktūriniai rankenos apvalkalai iš juodo plastiko. Juodas nerūdijančio plieno kišeninis segtukas ir į rankenos konstrukciją įsriegtas dirželis - papildo šį kišeninį peilį unikaliomis savybėmis.

                     Kaina 14,90 €

                      Didelis kišeninis peilis

                      Pagrindinis šio galingo Herbertz kišeninio peilio akcentas neabejotinai yra skorpionas ant priekinės rankenos. Peilio rankena, kuri yra visiškai juoda,  iš anoduoto aliuminio ir tvirtą geležtė, pagaminta iš nerūdijančio plieno AISI 420, kurią galima greitai perkelti į darbinę padėtį dėl abiejose pusėse esančių nykščių kaiščių. Juoda ašmenų danga apsaugo ašmenis nuo korozijos. Įrangą papildo įdėklo užrakto ašmenų užraktas ir juodas diržo segtukas.

                      Kaina 29,95 €

                       Didelis kišeninis peilis

                       Ant rankenos pavaizduotas logotipas rodo, kad tai tikras Herbertz kišeninis peilis. Ašmenys, pagaminti iš aukštos kokybės plieno 440, po atidarymo užrakinami galiniu užraktu. Ant rankenos yra žalvario plokštės, kokobolo apvalkalai ir nikelio sidabro atramos. Pirštų grioveliai užtikrina saugią rankų padėtį.

                       Kaina 54,00 €

                        Didelis kišeninis peilis

                        Iš pradžių Pietryčių Azijos žemės ūkyje naudotas peilis su lenktais ašmenimis ir žiedu rankenos gale dabar taip pat surado daugybę gerbėjų tarp peilių mėgėjų Vakarų pasaulyje. Smith & Wesson Extreme Ops Karambit modelis turi iš nerūdijančio 7Cr17 didelio anglies plieno pagamintą geležtę, kurią galima lengvai atidaryti viena ranka prisukamu varžtu iš abiejų pusių ir pritvirtinti įdėklu. Didelio dydžio rankena su G-10 korpusu, taip pat suteikia žmonėms, turintiems didesnes rankas, pakankamai vietos. Komplekte yra diržo segtukas.

                        Kaina 49,00 €

                         Didelis kišeninis peilis

                         Dėl įspūdingo, ergonomiško dizaino ir rankenos nugarėlėje integruotos nykščio rampos - šis ATK kišeninis peilis saugiai jaučiasi rankoje net ir sunkiai dirbant. Juodai padengtas peilis pagamintas iš aukštos kokybės plieno AISI 440 ir spalva dera su aliuminio rankenos korpusu. Abiejose pusėse esantys ašmenų mygtukai užtikrina, kad peilis būtų greitai paruoštas naudoti. Įdėklo užraktas patikimai pritvirtina ašmenis atviroje padėtyje. Komplekte yra ir diržo segtukas ir aukštos kokybės juodas Cordura dėklas.

                         Kaina 29,00 €

                          Didelis kišeninis peilis

                          Šį klasikinį kišeninį peilį, Herbertz pristato kaip elegantišką kompanioną. Peilis turi iš nerūdijančio plieno AISI 420 pagamintus ašmenis, kuriuos darbinėje padėtyje saugiai laiko galinio užrakto mechanizmas. Ergonomiškas rankenos korpusas, pagamintos iš juodos pakka medienos, sukuria gražų kontrastą raudonam stiklo pluošto pagrindui. Taip pat pridedama kilpa virvelei pritvirtinti.

                          Kaina 36,50 €

                           Didelis kišeninis peilis

                           „Herbertz“ tvirtas kišeninis peilis su užraktu, kuris tvirtai užsifiksuoja sulenkus. Peilyje yra aliuminio rankenos korpusas su aukso spalvos dekoracijomis ir blizgus poliruotas peiliukas, pagamintas iš nerūdijančio plieno AISI 420. Peilį galima greitai perkelti į darbinę padėtį dėl abiejose pusėse esančių nykščio smeigių. Nerūdijančio plieno diržo segtukas parduodamas kartu.

                           Kaina 18,00 €

                            Didelis kišeninis peilis

                            Šis Herbertz kišeninis peilis sujungia modernų dizainą ir klasikines medžiagas. Iš nerūdijančio plieno AISI 420 pagamintas kišeninis peilis su satino apdaila ir vinies įpjova, atidarius, patikimai užfiksuojamas galinis užraktas. Plona rankena yra pagamintos iš gražiai dekoruotos Pakka medienos. Nerūdijančio plieno diržo segtukas yra komplekte.

                            Kaina 29,00 €

                             Didelis kišeninis peilis

                             Šis kišeninis Herbertz peilis iš karto patraukia akį savo neįprastu dydžiu. Iš nerūdijančio plieno AISI 440 pagaminti ašmenys turi puikią dviejų atspalvių apdailą. Nykščio diskas, kurį prireikus galima lengvai išimti, leidžia išskleisti peilį viena ranka. Įdėklo užraktas patikimai užfiksuoja ašmenis darbinėje padėtyje. Rankena suteikia pakankamai vietos net ir didžiausioms rankoms. Tip Up kišeninis diržo segtukas gali būti tvirtinamas kairėje arba dešinėje. Komplekte yra juodo nailono dėklas.

                             Kaina 54,50 €

                              Didelis kišeninis peilis

                              Naudojant šį Herbertz kišeninį peilį, pirmiausia akį patraukia daugybė kaukolių. Plonas peiliukas, pagamintas iš nerūdijančio AISI 420 plieno, gali būti atidaromas ir patikimai užfiksuotas įdėklo užraktu. Rankena iš nerūdijančio plieno turi naudingą kišeninį segtuką.

                              Kaina 29,90 €

                               Didelis kišeninis peilis

                               Dviejų atspalvių dizaino Herbertz kišeninis peilis turi AISI 420 nerūdijančio plieno ašmenis su mėlyna/juoda danga. Toks dizainas tęsiasi aliuminio rankenos korpuse. Aiškiai matomos nerūdijančio plieno plokštės ir įdėklai, kurie kartais išsikiša virš korpusų, sukuria tam spalvinį kontrastą. Kartu yra kišeninis segtukas.

                               Kaina 15,90 €

                                Didelis kišeninis peilis

                                Šis kišeninis Herbertz peilis siūlo įdomų medžiagų derinį su AISI 420 nerūdijančio plieno ašmenimis, nerūdijančio plieno atramomis ir riešutmedžio rankenomis. Ašmenys yra su įspaustu dekoratyviniu motyvu. Plokštės, įskaitant įdėklą, diržo segtuką ir varžtines jungtis, padengtos apsaugine juoda danga ir užbaigia harmoningą bendrą vaizdą.

                                Kaina 24,50 €

                                 Didelis kišeninis peilis

                                 Klasikinis Herbertz kišeninis peilis. AISI 420 nerūdijančio plieno ašmenys turi vinių įpjovą, kad būtų lengviau atidaryti peilį į darbinę padėtį. Patikrintas užrakto mechanizmas patikimai užfiksuoja ašmenis vietoje. Rankena iš pakka medienos yra patogi laikyti. Nerūdijančio plieno diržo segtukas ir virvelės anga - papildomos šio kišeninio peilio savybės.

                                 Kaina 24,50 €

                                  Didelis kišeninis peilis

                                  Šis plonas Herbertz kišeninis peilis yra itin patogus naudoti. Satino apdaila yra pagaminta iš AISI 440 nerūdijančio plieno. Plokštės, slydimo jungtis, galinė spyruoklė ir rankenos korpusas iš kokobolo medienos yra dailiai apdailintos ir sudaro darnų vienetą.

                                  Kaina 35,90 €

                                   Didelis kišeninis peilis

                                   Šis klasikinis, elegantiškas Herbertz kišeninis peilis su funkcionaliu, plokščiu šlifavimu turi satino apdailos ašmenis, pagamintus iš aukštos kokybės AISI 440 nerūdijančio plieno. Atidarius ašmenis, peilio ašmenis patikimai užfiksuoja galinis užraktas. Tvarkingai prigludę nerūdijančio plieno atramos derinamos su rankenėlėmis iš alyvmedžio ir sudaro harmoningą bendrą vaizdą.

                                   Kaina 41,30 €

                                    Didelis kišeninis peilis

                                    Klasikinis Herbertz kišeninis peilis su puikiu medžioklės motyvu. Poliruotas peiliukas, pagamintas iš nerūdijančio AISI 420 plieno, turi įpjovas pirštams ir gėlių lazerinį graviravimą ant ricasso. Galinis užraktas patikimai užfiksuoja ašmenis. Gėlių raštas tęsiasi metaliniuose ergonomiško dizaino rankenos atramose ir vizualiai dera su elnio motyvu ant plastikinių rankenų.

                                    Kaina 23,50 €

                                     Didelis kišeninis peilis

                                     Su šiuo modeliu Herbertz siūlo džentelmeniško stiliaus kišeninį peilį. Peilis pagamintas iš AISI 420 nerūdijančio plieno ir turi papildomą juodą dangą. G-10 yra derinamas su Pakka mediena rankeninos korpuse ir sujungtas, kad sudarytų darnų vienetą. Galinis užraktas suteikia reikiamą atramą dirbant.

                                     Kaina 27,90 €

                                      Vidutinio dydžio kišeninis peilis

                                      Nebrangus turisto įrankių komplektas. Maži, patogūs ir funkcionalūs stovyklavimo stalo įrankiai, pagaminti iš AISI 420 nerūdijančio plieno, telpa į bet kurią kuprinę ar iškylos ​​​​krepšelį. Rinkinys lengvai išardomas į dvi dalis ir be šakutės, peilio ir šaukšto yra ir kitų įrankių: kamščiatraukis, butelių atidarytuvas, skardinių atidarytuvas, yla. Rinkinys yra nailoniniame dėkle su diržo kilpa, kad būtų lengva ir patogu nešiotis.

                                      Kaina 14,50 €

                                       Didelis kišeninis peilis

                                       Kišeninio peilio formos ir medžiagos klasika. Herbertz kišeninis peilis turi labai funkcionalų, rakinamą kišeninio peilio ašmenį, pagamintą iš 440 C nerūdijančio plieno. Tarp nikelio sidabro jungiamųjų detalių yra tvarkingai sumontuoti mediniai dizaino elementai. Herbertz logotipas suteikia peiliui ypatingą išvaizdą.

                                       Kaina 49,00 €

                                        Didelis kišeninis peilis

                                        Stilingas kišeninis peilis. Nikelio sidabro detalės, su tamsaus medžio detalėmis ir dekoratyvinis Herbertz logotipas papildo vienas kitą ir sukuria patrauklią rankeną. Universalūs ašmenys yra pagaminti iš nerūdijančio, aukštos kokybės 440 C plieno, kurio Rockwell kietumas yra 58-59 HRC. Klasikinis užraktas užfiksuoja ašmenis darbinėje padėtyje.

                                        Kaina 59,00 €

                                         Didelis kišeninis peilis

                                         Gražaus ir funkcionalaus dizaino kišeninio peilio Herbertz Pakkaholz rankena įrėminta tarp nerūdijančio plieno detalių. Rakinami ašmenys, pagaminti iš AISI 420 nerūdijančio plieno bei yra universalūs.

                                         Kaina 23,90 €

                                          Didelis kišeninis peilis

                                          Šis elegantiškas kišeninis peilis iš Herbertz tikrai patraukia akį. Titanu padengtas peilis yra pagamintas iš didelio našumo AISI 420 plieno - greitai ir lengvai pasukamas į darbinę padėtį, naudojant ašmenų mygtuką iš abiejų pusių. Rankenos užraktas patikimai užfiksuoja ašmenis atviroje padėtyje. Gražaus dizaino medinės rankenos detalės puošia rankeną, o titanu dengti nerūdijančio plieno ašmenys kartu sudaro funkcionalų kišeninį peilį. Titanu padengtas diržo segtukas užbaigia peilio dizainą.

                                          Kaina 27,90 €

                                           Didelis kišeninis peilis

                                           Herbertz kišeninis peilis su nerūdijančio plieno, užrakinamais ašmenimis, pagamintais iš AISI 420 plieno, ir rankena  su integruotomis dviem papildomomis funkcijomis. Kitame gale yra butelių atidarytuvas. Tarp tvirtų, nerūdijančio plieno jungiamųjų detalių yra Pakka medžio rankena, kuri dėl šiek tiek suapvalintos formos puikiai laikosi rankoje.

                                           Kaina 27,90 €

                                            Didelis kišeninis peilis

                                            Šis Puma TEC kišeninis peilis patraukia akį ne tik dėl savo dydžio, bet ir dėl puikaus funkcionalumo. Ašmenys, pagaminti iš 3Cr13 nerūdijančio plieno, gali būti lengvai pakeliami į darbinę padėtį dėl rutulinio guolio ašies. Rankenos užrakto mechanizmas patikimai užfiksuoja ašmenis. Rankena sudaryta iš tvirtų, nerūdijančio plieno plokščių, taip pat raudono skiriamojo sluoksnio ir rudo viršutinio sluoksnio, pagaminto iš G10. Kišeninis peilis turi angą virvelei, nerūdijančio plieno kišeninį segtuką ir patrauklią dovanų dėžutę.

                                            Kaina 72,00 €

                                             Didelis kišeninis peilis

                                             „Puma TEC“ prekės ženklo kišeninį peilį galima atidaryti jį atlenkiant arba su ašmenyse esančia įduba, užfiksuojant rankeną. Kaip dekoratyvinis dizaino elementas - anglies rankena, kuri sudaro įdomų spalvų spektrą. Ašmenims naudojamas patikrintas AISI 420 nerūdijantis plienas. Kišeninis peilis turi segtuką diržui.

                                             Kaina 36,90 €

                                              Didelis kišeninis peilis

                                              Šis Herbertz kišeninis peilis turi nerūdijančio plieno ašmenis pagamintus iš AISI 440 plieno. Ašmenis galima lengvai perkelti į darbinę padėtį, kurioje jis patikimai užfiksuotas patikrintu, galinio užrakto mechanizmu. Ergonomiškoje, dykumą primenančios išvaizdos rankenoje yra rankenos apvalkalai, pagaminti iš struktūrinio G10. Daugybė skylių ne tik gerai atrodo, bet ir sumažina bendrą svorį. Praktiškas, pilkas segtukas diržui, pagamintas iš nerūdijančio plieno, papildo peilio nešiojimosi galimybes.

                                              Kaina 39,90 €

                                               Didelis kišeninis peilis

                                               Išskirtinio dizaino Herbertz kišeninis peilis turi ašmenis iš nerūdijančio plieno, dengto AISI 420. Kišeninio peilio rankena yra iš aliuminio, kuris atspindi trimatį suprojektuotą bambuko paviršių. Be patrauklaus dizaino, paviršiaus struktūra taip pat užtikrina tvirtą rankos ir peilio sukibimą dirbant. Ašmenims užfiksuoti naudojamas įdėklo užraktas rankenos viduje. Prie peilio pritvirtintas segtukas diržui.

                                               Kaina 18,90 €

                                                Didelis kišeninis peilis

                                                Šis neįprasto dizaino Herbertz kišeninis peilis turi nerūdijančio plieno ašmenis, pagamintus iš AISI 420 plieno. Įdėklo užraktas užfiksuoja ašmenis atviroje padėtyje. Aliuminio rankena turi 3D įspaudą su vilko motyvu priekyje. Nerūdijančio plieno segtukas diržui ir anga virvelei yra šį peilį papildančios savybės.

                                                Kaina 24,50 €

                                                 Didelis kišeninis peilis

                                                 Klasikinis Herbertz kišeninis peilis su puikiu šernų medžioklės motyvu. Poliruotas peiliukas, pagamintas iš nerūdijančio AISI 420 plieno turi patogius graviravimus pirštams ir yra akį pritraukiančio dizaino. Galinis užraktas patikimai užfiksuoja ašmenis. Gėlių raštas tęsiasi metaliniuose ergonomiško dizaino rankenos atramose ir vizualiai dera su šerno motyvu ant plastikinių rankenos dalių.

                                                 Kaina 22,50 €

                                                  Didelis kišeninis peilis

                                                  Klasikinis kišeninis peilis kasdieniam naudojimui! Patrauklaus dizaino šio Herbertz kišeninio peilio rankena įrėminta dekoratyviomis štampuoto cinko detalėmis, sujungtomis su plastikiniais įdėklais, kuriuose pavaizduotas elnio motyvas. AISI 420 nerūdijančio plieno ašmenis lengva atidaryti ir pritvirtinti stipria galine spyruokle.

                                                  Kaina 27,90 €

                                                   Didelis kišeninis peilis

                                                   Neįprastas Herbertz kišeninis peilis. Iš nerūdijančio AISI 420 plieno pagaminti satino apdailos ašmenys yra iš dalies dantyti ir užfiksuoti įdėklo užrakto mechanizmu. Rankena padengta aliuminio rankenos apvalkalu, vaizduojančiu kibernetinį skeletą. Nerūdijančio plieno diržo segtukas yra papildoma šio kišeninio peilio savybė.

                                                   Kaina 20,90 €

                                                    Didelis kišeninis peilis

                                                    Kišeninis Herbertz peilis ypač traukia akį savo dizainu - 3D danga, primenanti roplių odą. Iš nerūdijančio AISI 420 plieno pagaminti kišeninio peilio ašmenys yra su įdubimais nykščiams iš abiejų pusių, ir yra patikimai užfiksuojami atviroje padėtyje įdėklo užraktu. Juodas segtukas diržui ir anga virvelei yra papildomos kišeninio peilio savybės.

                                                    Kaina 20,90 €

                                                     Didelis kišeninis peilis

                                                     Šio klasikinio Herbertz kišeninio peilio nerūdijančio plieno ašmenys yra pagaminti iš titanu dengto AISI 420 plieno. Galinis užrakto mechanizmas patikimai užfiksuoja ašmenis darbinėje padėtyje. Rankenos apvalkalai, pagaminti iš Cocobolo medienos ir nerūdijančio plieno atramų su 3D spausdinimu, o tai sudaro patrauklią rankeną anga virvelei.

                                                     Kaina 37,90 €

                                                      Didelis kišeninis peilis

                                                      Modernus kišeninis peilis iš Herbertz. Iš nerūdijančio plieno D2 pagamintą ploną geležtę galima lengvai perkelti į darbinę padėtį su nykščiais iš abiejų pusių. Patikrintas įdėklo užrakto mechanizmas patikimai užfiksuoja ašmenis. CNC apdirbtuose rankenos elementuose yra keletas proveržių, siekiant sumažinti bendrą svorį. Anga virvelei ir juodas segtukas diržui suteikia daugybę tvirtinimo galimybių.

                                                      Kaina 43,00 €

                                                       Didelis kišeninis peilis

                                                       Šis dailus kišeninis Herbertz peilis turi du skirtingus ašmenis, pagamintus iš patikrinto AISI 420 plieno. Stipri galinė spyruoklė patikimai išlaiko peilius darbinėje padėtyje.

                                                       Kaina 20,90 €

                                                        Didelis kišeninis peilis

                                                        Susipažinkite su kišeniniu peiliu "Victorinox Evoke Wood". Lengvai prisitaikantis prie jūsų poreikių kaip kasdienis nešiojimo ir nuotykių lauke įrankis, „Evoke Wood“ yra profesionaliai sukurtas saugiam funkcionalumui, aprūpintas naujoviškomis funkcijomis, dėl kurių jūsų kasdienės užduotys taps nesunkiai įveikiamos. Užrakinamos geležtės peiliukas stabiliai atlaiko spaudimą, o nykščio kaištis palengvina jo atidarymą.

                                                        Kaina 147,00 €

                                                         Didelis kišeninis peilis

                                                         "Sentinel" yra Šveicarijoje pagamintas kišeninis armijos peilis tiems, kurie nori estetiško, funkcionalaus ir kokybiško kišeninio peilio. Daugeliu atvejų kišeninis peilis yra vienintelis įrankis, kurio jums tikrai reikia. "Sentinel" kišeninis peilis turi tvirtus, neįtikėtinai aštrius ašmenis švariai suprojektuotoje, itin lengvoje pakuotėje. Mėgaukitės!

                                                         Kaina 32,90 €

                                                          Didelis kišeninis peilis

                                                          Energingas, drąsus ir gaivus... Praskaidrinkite savo dieną ir įveikite visus iššūkius su Hunter Pro Alox Limited Edition 2023 m. energijos suteikiančia elektrine geltona spalva ir itin kokybišku Šveicarijos įmonės kišeniniu peiliu. Keturiomis funkcijomis ir patvaria aliuminio rankena papildytas kišeninis peilis tai praktiškas kišeninis peilis, kuris trykšta ryškumu. Padovanokite arba įsigykite į asmeninę kolekciją – šis kolekcinis įrankis iškelia dizaino ribas į naujas aukštumas.

                                                          Kaina 139,00 €

                                                           Didelis kišeninis peilis

                                                           Jį apibūdina paprastumas, stilinga išvaizda ir bekompromisis patvarumas: susipažinkite su Victorinox Evoke Alox. Penkių funkcijų sulankstomas peilis, kuris sujungia drąsią estetiką su naujoviškomis savybėmis, užtikrinančiomis aukščiausią ašmenų miklumą. Rakinami sidabrinės spalvos ašmenys užtikrina peilio stabilumą, o nuimamas nykščio kaištis užtikrina lengvą atidarymą.

                                                           Kaina 126,90 €

                                                            Didelis kišeninis peilis

                                                            Jokia mediena netrukdo „Ranger 55 Grip“ atlikti reikiamas užduotis. Mediena, miškininkystė ir drožyba yra integruoti į originalius Šveicarijos armijos peilio genus. Naujasis „Ranger 55 Grip“ išlaiko šią tradiciją su naujoviška dviejų komponentų, dvigubo tankio rankena. Sukurtas nepriekaištingai ergonomikai ir maksimaliam sukibimui, tai yra puikus amatininkų pasirinkimas.

                                                            Kaina 83,80 €

                                                             Filtruoti pagal

                                                             Kaina
                                                             Gamintojai
                                                             Daugiau Mažiau
                                                             Filtruoti