Vykdydami ES direktyvos dėl privatumo ir elektroninių ryšių reikalavimus, pranešame, jog svetainėje naudojame slapukus norėdami suasmeninti turinį ir skelbimus, kad teiktume visuomeninės medijos funkcijas ir galėtume analizuoti savo srautą. Informaciją apie tai, kaip naudojatės svetaine, bendriname su visuomeninės medijos, reklamavimo ir analizės partneriais. Daugiau informacijos

Supratau

Didelis kišeninis peilis

Dideliai „Victorinox“ Šveicarijos armijos peiliai siūlo šiek tiek daugiau. Kiekvienas iš jų yra ypač tvirtas ir sukurtas atsižvelgiant į saugumą. Patikimas kiekvieno iš šių daugiafunkcinių įrankių pagrindinio ašmenų fiksavimo mechanizmas, taip...

Dideliai „Victorinox“ Šveicarijos armijos peiliai siūlo šiek tiek daugiau. Kiekvienas iš jų yra ypač tvirtas ir sukurtas atsižvelgiant į saugumą. Patikimas kiekvieno iš šių daugiafunkcinių įrankių pagrindinio ašmenų fiksavimo mechanizmas, taip pat storesni atskiri įrankiai ir kniedžių jungtys daro šiuos peilius dar stabilesnius ir saugesnius naudoti. Ergonomiškos rankenos suteikia tvirtą sukibimą net ir sunkiuose darbuose. Šių didelių Šveicarijos armijos peilių ilgis nuo 111 mm  iki 130 mm, kai jie yra uždaryti. Kiekvienas „Victorinox“ šveicarų armijos peilis Šveicarijoje gaminamas atsargiai.

Didelis kišeninis peilis

Victorinox Peilis "Hunter XT" 0.8341.MC9 Naujoviškas kišeninis peilis medžiotojams ir keliautojams, kuriems svarbiausia saugumas, funkcionalumas ir patikimumas. Dvi geležtės (tiesi ir lenkta dantyta) lengvai atlenkiamos viena ranka. Abi geležtės patikimai fiksuojamos, taip užtikrinant saugų naudojimą.

Kaina 60,50 €

  Didelis kišeninis peilis

  Victorinox Forester 0.8363.3 Didelis universalus kišeninis peilis su medžio pjūklu / Peilio ilgis 111 mm / Funkcijų kiekis 12 / Forester peilis turi unikalias savybes, kurios jums padės atlikti daugybę užduočių gamtoje ar buityje, kad ir kurį peilio įrankį pasirinktumėte, galite būti tikri: su juo sugebėsite elgtis lengvai, tiksliai ir patogiai.

  Kaina 52,90 €

   Didelis kišeninis peilis

   Victorinox Peilis "Trailmaster" 0.8463.3 Didelis kišeninis peilis turintis 12 funkcijų / Peilio ilgis 111mm / Žmonės, kurie dažnai vyksta į gamtą pamils šį mažą, patvarų, universalų, turistinį kišeninį peilį

   Kaina 46,80 €

    Didelis kišeninis peilis

    Peilis Victorinox  Picknicker 0.8353 / Didelis kišeninis peilis su didele, saugiai ir patikimai fiksuojama geležte / Ilgis: 111mm / Šveicarijoje pagamintas kišeninis peilis gali atlikti net 11 funkcijų.

    Kaina 47,90 €

     Didelis kišeninis peilis

     Peilis Victorinox  Picknicker 0.8353.3 / Didelis kišeninis peilis su dideliu fiksuojančiu peiliu / Ilgis: 111mm / Šveicarijoje pagamintas kišeninis peilis su 11 funkcijų / juodas

     Kaina 47,90 €

      Didelis kišeninis peilis

      Victorinox Forester 0.8361.MC yra didelis kišeninis peilis su medžio pjūklu / Peilio ilgis 111 mm / Funkcijų kiekis 10 / Forester peilis turi unikalias funkcijas, kurios jums padės atlikti daugybę užduočių gamtoje ar buityje, kad ir kurį įrankį pasirinktumėte, galite būti tikri: sugebėsite su juo elgtis lengvai ir tiksliai.

      Kaina 54,00 €

       Didelis kišeninis peilis

       Victorinox Forester 0.8363 Didelis kišeninis peilis su medžio pjūklu / Peilio ilgis 111 mm / Funkcijų kiekis 12 / Forester peilis turi funkcijas, kurios jums padės atlikti daugybę užduočių gamtoje ar buityje, kad ir kurį įrankį pasirinktumėte, galite būti tikri: sugebėsite su juo elgtis lengvai ir tiksliai.

       Kaina 52,90 €

        Didelis kišeninis peilis

        Peilis Victorinox Sentinel Clip 0.8416.M3 Šveicarijoje pagamintas, lengvas, didelis, kišeninis peilis turintis 5 funkcijas ir viena ranka atlenkiamą fiksuojamą geležtę / Peilio ilgis 111 mm / 

        Kaina 43,80 €

         Didelis kišeninis peilis

         Victorinox Peilis Outrider 0.8513 raudonas / Šveicariškas didelis kišeninis peilis turintis 14 funkcijų / ilgis 111mm /

         Kaina 73,50 €

          Didelis kišeninis peilis

          Victorinox Peilis Outrider 0.8513.3 juodas / Šveicariškas kišeninis peilis turintis 14 funkcijų / ilgis 111mm / Didelis kišeninis peilis su žirklutėmis

          Kaina 73,20 €

           Didelis kišeninis peilis

           Victorinox Peilis Work Champ 0.8564 atnaujintas didelis kišeninis peilis / ilgis 111mm / Funkcijų kiekis 21 / Work Champ karpo, gręžia, turi dildę, atsuktuvus, pjūklus - ir dar visko daugiau viename peilyje.

           Kaina 104,90 €

            Didelis kišeninis peilis

            Peilis Victorinox Rescue Tool 0.8623.MWN / Ilgis 111 mm / Šveicarų pagamintas kišeninis peilis turintis 13 funkcijų / Komplekte yra saugos diržų pjaustytuvas, tvirtas pjūklas nedūžtančiam stiklui išpjauti ir stiklo daužiklis. Pagrindinės šio kišeninio įrankio funkcijos pasiekiamos per kelias akimirkas ir įrankiai paruošti naudojimui. 

            Kaina 103,00 €

             Didelis kišeninis peilis

             Peilis Victorinox  Rucksack 0.8863 / didelis kišeninis peilis / Peilio ilgis 111 mm / Funkcijų kiekis 12 / Medžio pjūklas ir dar 11 standartinių funkcijų, tai kišeninis daugiafunkcinis įrankis lydintis jus bet kur.

             Kaina 46,50 €

              Didelis kišeninis peilis

              Victorinox Peilis Hunter 0.8873 / didelis kišeninis peilis / Peilio ilgis 111 mm / Funkcijų kiekis 12 / Išmanus, universalus, medžioklinis įrankis su mėsinėjimo ašmenimis, bei daug naudingų funkcijų, kurios ištikimai lydės jus medžioklėje.

              Kaina 54,00 €

               Didelis kišeninis peilis

               Victorinox Peilis Ranger Grip 52 0.9523.C / Peilio ilgis 130mm /  Šveicarijoje pagamintas kišeninis peilis su 5 funkcijomis / Peilyje yra didelė fiksuojama geležtė, kamščiatraukis, dantų krapštukas ir dviejų komponentų svarstyklės, užtikrinančios puikų sukibimą

               Kaina 45,80 €

                Didelis kišeninis peilis

                Victorinox Peilis Ranger Grip 63 0.9523.MC / Peilio ilgis 130mm / 5 funkcijas turintis gana didelis didelis šveicariškas peilis.

                Kaina 56,50 €

                 Didelis kišeninis peilis

                 Victorinox Peilis Ranger Grip 61 0.9553.MC4 / Šveicarijos pagamintas kišeninis peilis su 11 funkcijų / Peilio ilgis 130mm

                 Kaina 73,50 €

                  Didelis kišeninis peilis

                  Victorinox Peilis Outrider 0.9023 raudonas / Šveicariškas didelis kišeninis peilis su 14 funkcijų / ilgis 111mm /

                  Kaina 61,80 €

                   Didelis kišeninis peilis

                   Peilis VICTORINOX Hunter red 0.8573 Lengvas ir kompaktiškas peilis medžiotojams. Peilis sudarytas iš įrankių, kurių gali prireikti nedidelio laimikio apdorojimui būnant gamtoje. Gali atlikti 12 skirtingų funkcijų.

                   Kaina 55,00 €

                    Didelis kišeninis peilis

                    Didelis kišeninis Peilis Victorinox Hunter Pro Wood 0.9411.63 su ergonomiško dizaino riešutmedžio rankena. Kišeninis peilis „Hunter Pro“ specialiai sukurtas medžiotojams. Peilis turi atlenkiamus ir patikimai fiksuojamus ypač tvirtus ašmenis ir dirbtinės odos diržo dėklą.

                    Kaina 149,00 €

                     Didelis kišeninis peilis

                     Didelis kišeninis Peilis Victorinox Hunter Pro 0.9411 su su ergonomiško dizaino juodos spalvos poliamido rankena. Kišeninis peilis „Hunter Pro“ specialiai sukurtas medžiotojams. Peilis turi viena ranka atlenkiamus ir patikimai fiksuojamus ypač tvirtus ašmenis ir juodą nailoninį diržo dėklą.

                     Kaina 115,00 €

                      Didelis kišeninis peilis

                      Didelis kišeninis Peilis Victorinox Ranger Grip 61 0.9553.MC Puikus kišeninis peilis vielai nuimti ir buteliams atidaryti lauke Šveicarijos pagamintas kišeninis peilis su 11 funkcijų ir dvikomponentėmis rankenomis, užtikrinantis puikų sukibimą

                      Kaina 73,50 €

                       Didelis kišeninis peilis

                       Juodi aliuminio įdubimai peilį padaro lengvesniu, todėl šis Smith & Wesson kišeninis peilis visada yra naudingas kompanionas. Ašmenys pagaminti iš AISI 420 nerūdijančio plieno ir padengti juoda spalva, kad derėtų su juoda aliumine rankena. Užraktas užfiksuoja peilį, jį atidarius. Peilis tvirtinamas prie diržo sagties.

                       Kaina 45,00 €

                        Didelis kišeninis peilis

                        Šis Herbertz kišeninis peilis turi juodus dengtus ašmenis, pagamintus iš nerūdijančio AISI 420 plieno. Įdėklo užrakto mechanizmas patikimai užfiksuoja ašmenis darbinėje padėtyje. Ergonomiškos formos rankeną sudaro raudoni anoduoti nerūdijančio plieno įdėklai ir struktūriniai rankenos apvalkalai iš juodo plastiko. Juodas nerūdijančio plieno kišeninis segtukas ir į rankenos konstrukciją įsriegtas dirželis - papildo šį kišeninį peilį unikaliomis savybėmis.

                        Kaina 14,90 €

                         Didelis kišeninis peilis

                         Pagrindinis šio galingo Herbertz kišeninio peilio akcentas neabejotinai yra skorpionas ant priekinės rankenos. Peilio rankena, kuri yra visiškai juoda,  iš anoduoto aliuminio ir tvirtą geležtė, pagaminta iš nerūdijančio plieno AISI 420, kurią galima greitai perkelti į darbinę padėtį dėl abiejose pusėse esančių nykščių kaiščių. Juoda ašmenų danga apsaugo ašmenis nuo korozijos. Įrangą papildo įdėklo užrakto ašmenų užraktas ir juodas diržo segtukas.

                         Kaina 29,95 €

                          Didelis kišeninis peilis

                          Ant rankenos pavaizduotas logotipas rodo, kad tai tikras Herbertz kišeninis peilis. Ašmenys, pagaminti iš aukštos kokybės plieno 440, po atidarymo užrakinami galiniu užraktu. Ant rankenos yra žalvario plokštės, kokobolo apvalkalai ir nikelio sidabro atramos. Pirštų grioveliai užtikrina saugią rankų padėtį.

                          Kaina 54,00 €

                           Didelis kišeninis peilis

                           Šis galingas Puma TEC kišeninis peilis Guthook buvo specialiai sukurtas medžioklei. Praktiškas Guthook peiliukas, pagamintas iš nerūdijančio 3Cr13Mov plieno, turi plėšimo kabliuką ir didelę bei patogią pirštų angą, kuri leidžia labai tiksliai nukreipti ašmenis. Įdėklo užraktas patikimai išlaiko ašmenis darbinėje padėtyje. Kaip ir ašmenys, aliuminio rankenos svarstyklės turi puikią Herbst Camo dangą. Juodas diržo segtukas, diržo skylė ir nailoninis dėklas parduodamas kartu su šiuo kišeniniu peiliu.

                           Kaina 35,00 €

                            Didelis kišeninis peilis

                            Iš pradžių Pietryčių Azijos žemės ūkyje naudotas peilis su lenktais ašmenimis ir žiedu rankenos gale dabar taip pat surado daugybę gerbėjų tarp peilių mėgėjų Vakarų pasaulyje. Smith & Wesson Extreme Ops Karambit modelis turi iš nerūdijančio 7Cr17 didelio anglies plieno pagamintą geležtę, kurią galima lengvai atidaryti viena ranka prisukamu varžtu iš abiejų pusių ir pritvirtinti įdėklu. Didelio dydžio rankena su G-10 korpusu, taip pat suteikia žmonėms, turintiems didesnes rankas, pakankamai vietos. Komplekte yra diržo segtukas.

                            Kaina 49,00 €

                             Didelis kišeninis peilis

                             Dėl įspūdingo, ergonomiško dizaino ir rankenos nugarėlėje integruotos nykščio rampos - šis ATK kišeninis peilis saugiai jaučiasi rankoje net ir sunkiai dirbant. Juodai padengtas peilis pagamintas iš aukštos kokybės plieno AISI 440 ir spalva dera su aliuminio rankenos korpusu. Abiejose pusėse esantys ašmenų mygtukai užtikrina, kad peilis būtų greitai paruoštas naudoti. Įdėklo užraktas patikimai pritvirtina ašmenis atviroje padėtyje. Komplekte yra ir diržo segtukas ir aukštos kokybės juodas Cordura dėklas.

                             Kaina 29,00 €

                              Didelis kišeninis peilis

                              Su šiuo modeliu ATK siūlo tvirtą, įdėklą turintį kišeninį peilį. Peilis turi raudonos spalvos aliuminio rankenos korpusą ir juodus ašmenis, pagamintus iš nerūdijančio plieno AISI 440. Peilį galima greitai pastatyti į darbinę padėtį nykščio kaiščiu. Nerūdijančio plieno diržo segtukas parduodamas kartu.

                              Kaina 29,00 €

                               Didelis kišeninis peilis

                               Ypatingos išvaizdos ATK kišeninis peilis. Juodiems peilio ašmenims buvo naudojamas AISI 440 plienas. Tvirti ašmenys su daliniais pjūklo dantimis nykščio kaiščiu greitai perkeliamas į darbinę padėtį. Šis peilis taip pat turi stiklo daužiklį ir diržo segtuką. Iš bronzos spalvos aliuminio pagamintas rankenos korpusas suteikia peiliui ypatingą išvaizdą.

                               Kaina 29,00 €

                                Didelis kišeninis peilis

                                Šį klasikinį kišeninį peilį, Herbertz pristato kaip elegantišką kompanioną. Peilis turi iš nerūdijančio plieno AISI 420 pagamintus ašmenis, kuriuos darbinėje padėtyje saugiai laiko galinio užrakto mechanizmas. Ergonomiškas rankenos korpusas, pagamintos iš juodos pakka medienos, sukuria gražų kontrastą raudonam stiklo pluošto pagrindui. Taip pat pridedama kilpa virvelei pritvirtinti.

                                Kaina 36,50 €

                                 Didelis kišeninis peilis

                                 Šis kišeninis peilis iš Herbertz yra juodai dengtais ašmenimis iš nerūdijančio AISI 420 plieno. Peilį galima nustatyti į darbinę padėtį, naudojant nykščio kaiščius iš abiejų pusių, ir jis yra patikimai užfiksuotas įdėkle. Žalias ir sidabro spalvos anoduoto aliuminio rankenos korpusas patogus laikyti. Juodas diržo segtukas leis peilį pritvirtinti prie diržo.

                                 Kaina 11,90 €

                                  Didelis kišeninis peilis

                                  „Herbertz“ tvirtas kišeninis peilis su užraktu, kuris tvirtai užsifiksuoja sulenkus. Peilyje yra aliuminio rankenos korpusas su aukso spalvos dekoracijomis ir blizgus poliruotas peiliukas, pagamintas iš nerūdijančio plieno AISI 420. Peilį galima greitai perkelti į darbinę padėtį dėl abiejose pusėse esančių nykščio smeigių. Nerūdijančio plieno diržo segtukas parduodamas kartu.

                                  Kaina 18,00 €

                                   Didelis kišeninis peilis

                                   Šis Herbertz kišeninis peilis sujungia modernų dizainą ir klasikines medžiagas. Iš nerūdijančio plieno AISI 420 pagamintas kišeninis peilis su satino apdaila ir vinies įpjova, atidarius, patikimai užfiksuojamas galinis užraktas. Plona rankena yra pagamintos iš gražiai dekoruotos Pakka medienos. Nerūdijančio plieno diržo segtukas yra komplekte.

                                   Kaina 29,00 €

                                    Didelis kišeninis peilis

                                    Šis kišeninis Herbertz peilis iš karto patraukia akį savo neįprastu dydžiu. Iš nerūdijančio plieno AISI 440 pagaminti ašmenys turi puikią dviejų atspalvių apdailą. Nykščio diskas, kurį prireikus galima lengvai išimti, leidžia išskleisti peilį viena ranka. Įdėklo užraktas patikimai užfiksuoja ašmenis darbinėje padėtyje. Rankena suteikia pakankamai vietos net ir didžiausioms rankoms. Tip Up kišeninis diržo segtukas gali būti tvirtinamas kairėje arba dešinėje. Komplekte yra juodo nailono dėklas.

                                    Kaina 54,50 €

                                     Didelis kišeninis peilis

                                     Naudojant šį Herbertz kišeninį peilį, pirmiausia akį patraukia daugybė kaukolių. Plonas peiliukas, pagamintas iš nerūdijančio AISI 420 plieno, gali būti atidaromas ir patikimai užfiksuotas įdėklo užraktu. Rankena iš nerūdijančio plieno turi naudingą kišeninį segtuką.

                                     Kaina 29,90 €

                                      Didelis kišeninis peilis

                                      Dviejų atspalvių dizaino Herbertz kišeninis peilis turi AISI 420 nerūdijančio plieno ašmenis su mėlyna/juoda danga. Toks dizainas tęsiasi aliuminio rankenos korpuse. Aiškiai matomos nerūdijančio plieno plokštės ir įdėklai, kurie kartais išsikiša virš korpusų, sukuria tam spalvinį kontrastą. Kartu yra kišeninis segtukas.

                                      Kaina 15,90 €

                                       Didelis kišeninis peilis

                                       Šis kišeninis Herbertz peilis siūlo įdomų medžiagų derinį su AISI 420 nerūdijančio plieno ašmenimis, nerūdijančio plieno atramomis ir riešutmedžio rankenomis. Ašmenys yra su įspaustu dekoratyviniu motyvu. Plokštės, įskaitant įdėklą, diržo segtuką ir varžtines jungtis, padengtos apsaugine juoda danga ir užbaigia harmoningą bendrą vaizdą.

                                       Kaina 24,50 €

                                        Didelis kišeninis peilis

                                        Klasikinis Herbertz kišeninis peilis. AISI 420 nerūdijančio plieno ašmenys turi vinių įpjovą, kad būtų lengviau atidaryti peilį į darbinę padėtį. Patikrintas užrakto mechanizmas patikimai užfiksuoja ašmenis vietoje. Rankena iš pakka medienos yra patogi laikyti. Nerūdijančio plieno diržo segtukas ir virvelės anga - papildomos šio kišeninio peilio savybės.

                                        Kaina 24,50 €

                                         Didelis kišeninis peilis

                                         Šis plonas Herbertz kišeninis peilis yra itin patogus naudoti. Satino apdaila yra pagaminta iš AISI 440 nerūdijančio plieno. Plokštės, slydimo jungtis, galinė spyruoklė ir rankenos korpusas iš kokobolo medienos yra dailiai apdailintos ir sudaro darnų vienetą.

                                         Kaina 35,90 €

                                          Didelis kišeninis peilis

                                          Šis klasikinis, elegantiškas Herbertz kišeninis peilis su funkcionaliu, plokščiu šlifavimu turi satino apdailos ašmenis, pagamintus iš aukštos kokybės AISI 440 nerūdijančio plieno. Atidarius ašmenis, peilio ašmenis patikimai užfiksuoja galinis užraktas. Tvarkingai prigludę nerūdijančio plieno atramos derinamos su rankenėlėmis iš alyvmedžio ir sudaro harmoningą bendrą vaizdą.

                                          Kaina 41,30 €

                                           Didelis kišeninis peilis

                                           Įspūdingos išvaizdos Herbertz kišeninis peilis. Iš dalies juodai padengtas AISI 420 nerūdijančio plieno peiliukas puoštas patraukliu raštu ir gali būti lengvai atidaromas su nykščiu iš abiejų pusių. Užrakinamas naudojant patikrintą įdėklo užrakto mechanizmą. Ergonomiškos formos rankeną su plastiko ir aliuminio intarpų deriniu patogu laikyti. Pagalvota ir apie praktišką diržo segtuką.

                                           Kaina 14,90 €

                                            Didelis kišeninis peilis

                                            Klasikinis Herbertz kišeninis peilis su puikiu medžioklės motyvu. Poliruotas peiliukas, pagamintas iš nerūdijančio AISI 420 plieno, turi įpjovas pirštams ir gėlių lazerinį graviravimą ant ricasso. Galinis užraktas patikimai užfiksuoja ašmenis. Gėlių raštas tęsiasi metaliniuose ergonomiško dizaino rankenos atramose ir vizualiai dera su elnio motyvu ant plastikinių rankenų.

                                            Kaina 23,50 €

                                             Didelis kišeninis peilis

                                             Šis didelis Herbertz kišeninio peilis yra itin patogus naudoti. Dviejų atspalvių apdaila turi naudingus ašmenų griovelius galiniame trečdalyje ir yra atspari rūdijimui dėl naudojamo AISI 420 plieno. Įdėklo užraktas užtikrina, kad ašmenys būtų patikimai užfiksuoti vietoje. Didelio dydžio rankenos yra iš juodo, neslidaus plastiko ir žalio, tvirto plastiko. Jie sujungiami liejimo procese. Anga virvelei ir juodas nerūdijančio plieno kišeninis segtukas - papildomos peilio savybės.

                                             Kaina 21,90 €

                                              Didelis kišeninis peilis

                                              Tvirtas kišeninis peilis iš Herbertz. Ašmenys yra pagaminti iš nerūdijančio AISI 420, aukštos kokybės plieno. Rėmo užraktas patikimai užfiksuoja ašmenis atviroje padėtyje. Nerūdijančio plieno rankenos korpusas prisukamas ant raudonos spalvos anoduotų plokščių. Praktiškas kišeninis segtukas papildo įrangą.

                                              Kaina 22,50 €

                                               Didelis kišeninis peilis

                                               Su šiuo modeliu Herbertz siūlo džentelmeniško stiliaus kišeninį peilį. Peilis pagamintas iš AISI 420 nerūdijančio plieno ir turi papildomą juodą dangą. G-10 yra derinamas su Pakka mediena rankeninos korpuse ir sujungtas, kad sudarytų darnų vienetą. Galinis užraktas suteikia reikiamą atramą dirbant.

                                               Kaina 27,90 €

                                                Vidutinio dydžio kišeninis peilis

                                                Nebrangus turisto įrankių komplektas. Maži, patogūs ir funkcionalūs stovyklavimo stalo įrankiai, pagaminti iš AISI 420 nerūdijančio plieno, telpa į bet kurią kuprinę ar iškylos ​​​​krepšelį. Rinkinys lengvai išardomas į dvi dalis ir be šakutės, peilio ir šaukšto yra ir kitų įrankių: kamščiatraukis, butelių atidarytuvas, skardinių atidarytuvas, yla. Rinkinys yra nailoniniame dėkle su diržo kilpa, kad būtų lengva ir patogu nešiotis.

                                                Kaina 14,50 €

                                                 Maži kišeniniai peiliai

                                                 Leiskite pristatyti jums tikrai originalią peilio atsiradimo istoriją: šie universalūs peiliai yra tikri laimėtojai. Buvo sukurta 10 sportiško dizaino peilių, kuriuos leidimui pasirinko "Victorinox" peilių mylėtojai ir kolekcionieriai iš viso pasaulio. Akį traukianti spalvinga grafika, gimusi pagerbti kai kurias mėgstamiausias pasaulio sporto šakas, švenčia įvairų sporto pasaulį. Kompaktiškai, su septyniomis itin reikalingomis funkcijomis, klasikinis riboto leidimo kišeninis peilis yra tikras kolekcinis daiktas, kuris suvienija visą sporto pasaulį.

                                                 Kaina 26,50 €

                                                  Didelis kišeninis peilis

                                                  Kišeninio peilio formos ir medžiagos klasika. Herbertz kišeninis peilis turi labai funkcionalų, rakinamą kišeninio peilio ašmenį, pagamintą iš 440 C nerūdijančio plieno. Tarp nikelio sidabro jungiamųjų detalių yra tvarkingai sumontuoti mediniai dizaino elementai. Herbertz logotipas suteikia peiliui ypatingą išvaizdą.

                                                  Kaina 49,00 €

                                                   Didelis kišeninis peilis

                                                   Stilingas kišeninis peilis. Nikelio sidabro detalės, su tamsaus medžio detalėmis ir dekoratyvinis Herbertz logotipas papildo vienas kitą ir sukuria patrauklią rankeną. Universalūs ašmenys yra pagaminti iš nerūdijančio, aukštos kokybės 440 C plieno, kurio Rockwell kietumas yra 58-59 HRC. Klasikinis užraktas užfiksuoja ašmenis darbinėje padėtyje.

                                                   Kaina 59,00 €

                                                    Didelis kišeninis peilis

                                                    Gražaus ir funkcionalaus dizaino kišeninio peilio Herbertz Pakkaholz rankena įrėminta tarp nerūdijančio plieno detalių. Rakinami ašmenys, pagaminti iš AISI 420 nerūdijančio plieno bei yra universalūs.

                                                    Kaina 23,90 €

                                                     Didelis kišeninis peilis

                                                     Šis elegantiškas kišeninis peilis iš Herbertz tikrai patraukia akį. Titanu padengtas peilis yra pagamintas iš didelio našumo AISI 420 plieno - greitai ir lengvai pasukamas į darbinę padėtį, naudojant ašmenų mygtuką iš abiejų pusių. Rankenos užraktas patikimai užfiksuoja ašmenis atviroje padėtyje. Gražaus dizaino medinės rankenos detalės puošia rankeną, o titanu dengti nerūdijančio plieno ašmenys kartu sudaro funkcionalų kišeninį peilį. Titanu padengtas diržo segtukas užbaigia peilio dizainą.

                                                     Kaina 27,90 €

                                                      Didelis kišeninis peilis

                                                      Herbertz kišeninis peilis su nerūdijančio plieno, užrakinamais ašmenimis, pagamintais iš AISI 420 plieno, ir rankena  su integruotomis dviem papildomomis funkcijomis. Kitame gale yra butelių atidarytuvas. Tarp tvirtų, nerūdijančio plieno jungiamųjų detalių yra Pakka medžio rankena, kuri dėl šiek tiek suapvalintos formos puikiai laikosi rankoje.

                                                      Kaina 21,50 €

                                                       Didelis kišeninis peilis

                                                       Šis Puma TEC kišeninis peilis patraukia akį ne tik dėl savo dydžio, bet ir dėl puikaus funkcionalumo. Ašmenys, pagaminti iš 3Cr13 nerūdijančio plieno, gali būti lengvai pakeliami į darbinę padėtį dėl rutulinio guolio ašies. Rankenos užrakto mechanizmas patikimai užfiksuoja ašmenis. Rankena sudaryta iš tvirtų, nerūdijančio plieno plokščių, taip pat raudono skiriamojo sluoksnio ir rudo viršutinio sluoksnio, pagaminto iš G10. Kišeninis peilis turi angą virvelei, nerūdijančio plieno kišeninį segtuką ir patrauklią dovanų dėžutę.

                                                       Kaina 72,00 €

                                                        Didelis kišeninis peilis

                                                        „Puma TEC“ prekės ženklo kišeninį peilį galima atidaryti jį atlenkiant arba su ašmenyse esančia įduba, užfiksuojant rankeną. Kaip dekoratyvinis dizaino elementas - anglies rankena, kuri sudaro įdomų spalvų spektrą. Ašmenims naudojamas patikrintas AISI 420 nerūdijantis plienas. Kišeninis peilis turi segtuką diržui.

                                                        Kaina 36,90 €

                                                         Didelis kišeninis peilis

                                                         Šis Herbertz kišeninis peilis turi nerūdijančio plieno ašmenis pagamintus iš AISI 440 plieno. Ašmenis galima lengvai perkelti į darbinę padėtį, kurioje jis patikimai užfiksuotas patikrintu, galinio užrakto mechanizmu. Ergonomiškoje, dykumą primenančios išvaizdos rankenoje yra rankenos apvalkalai, pagaminti iš struktūrinio G10. Daugybė skylių ne tik gerai atrodo, bet ir sumažina bendrą svorį. Praktiškas, pilkas segtukas diržui, pagamintas iš nerūdijančio plieno, papildo peilio nešiojimosi galimybes.

                                                         Kaina 39,90 €

                                                          Didelis kišeninis peilis

                                                          Šis Herbertz kišeninis peilis turi juodą geležtę, pagamintą iš AISI 420 nerūdijančio plieno, kurią darbinėje padėtyje saugiai laiko įdėklo užraktas. Rankenėlė pagamintos iš raudono ir juodo aliuminio, tikrai traukia akį. Juodas, nerūdijančio plieno diržo segtukas papildo kišeninio peilio savybes.

                                                          Kaina 24,50 €

                                                           Didelis kišeninis peilis

                                                           Išskirtinio dizaino Herbertz kišeninis peilis turi ašmenis iš nerūdijančio plieno, dengto AISI 420. Kišeninio peilio rankena yra iš aliuminio, kuris atspindi trimatį suprojektuotą bambuko paviršių. Be patrauklaus dizaino, paviršiaus struktūra taip pat užtikrina tvirtą rankos ir peilio sukibimą dirbant. Ašmenims užfiksuoti naudojamas įdėklo užraktas rankenos viduje. Prie peilio pritvirtintas segtukas diržui.

                                                           Kaina 18,90 €

                                                            Didelis kišeninis peilis

                                                            Šis neįprasto dizaino Herbertz kišeninis peilis turi nerūdijančio plieno ašmenis, pagamintus iš AISI 420 plieno. Įdėklo užraktas užfiksuoja ašmenis atviroje padėtyje. Aliuminio rankena turi 3D įspaudą su vilko motyvu priekyje. Nerūdijančio plieno segtukas diržui ir anga virvelei yra šį peilį papildančios savybės.

                                                            Kaina 24,50 €

                                                             Filtruoti pagal

                                                             Kaina
                                                             Gamintojai
                                                             Daugiau Mažiau
                                                             Filtruoti