Jūriniai kabliukai

Kabliukas - vienas iš svarbiausių žvejybinės įrangos komponentų apskritai, nuo masalo pateikimo iki užkibusios žuvies “mirtino”  laikymo, ypač kai kalbama apie kabliukus jūrinei žvejybai! Ir iš tikrųjų, be to, kad jie turi būti apsaugoti nuo sūraus jūros vandens, tokie kabliukai dar turi būti labai tvirti ir galingigali ir žinoma patikimi. Štai kodėl mes rekomenduojame...

Kabliukas - vienas iš svarbiausių žvejybinės įrangos komponentų apskritai, nuo masalo pateikimo iki užkibusios žuvies “mirtino”  laikymo, ypač kai kalbama apie kabliukus jūrinei žvejybai! Ir iš tikrųjų, be to, kad jie turi būti apsaugoti nuo sūraus jūros vandens, tokie kabliukai dar turi būti labai tvirti ir galingigali ir žinoma patikimi. Štai kodėl mes rekomenduojame pakeisti įprastus kablius ant jūrinių masalų, jei jie atrodo jums nepatikimi. Daugelis gamintojų net nekomplektuoja savo jūrinių masalų kabliukais, jie leidžia žvejui pačiam pasirinkti kokiais kabliais apginkluoti savo masalus. Mūsų jūrinės žūklės skyriuose rasite geriausios kokybės patikimų gamintojų, žvejybai jūroje skirtus vienšakius ir trišakius kabliukus tinkančius giliavandeniam vertikaliam džigingui tiek  Norvegijai tiek šiltosioms Pietų jūroms.

Didelis kokybiškų jūrinei žvejybai skirtų kabliukų ir trišakių kabliukų pasirinkimas visiems jūrinės žūklės būdams, išsirinkite reikiamus internetu arba atvykite į mūsų parduotuves.

Ofsetiniai kabliukai

Patikimi ofsetiniai kabliukai su kuriais tikrai nugalėsite dideles žuvis. Puikiai tinkami žvejybai jūroje, tvenkiniuose, ežeruose ar upėse. Kabliukų terminis apdorojimas yra itin aukštos kokybės, todėl jie puikiai tarnaus. Kabliukai taip pat kaltinti papildomu stiprumu.

Kaina 2,00 €

  Filtruoti pagal

  Kaina
  Gamintojai
  Daugiau Mažiau
  Filtruoti

  Tęsdami naršymą šioje svetainėje, Jūs sutinkate su svetainės privatumo politika