Jūriniai kabliukai

Kabliukas - vienas iš svarbiausių žvejybinės įrangos komponentų apskritai, nuo masalo pateikimo iki užkibusios žuvies “mirtino”  laikymo, ypač kai kalbama apie kabliukus jūrinei žvejybai! Ir iš tikrųjų, be to, kad jie turi būti apsaugoti nuo sūraus jūros vandens, tokie kabliukai dar turi būti labai tvirti ir galingigali ir žinoma patikimi. Štai kodėl mes rekomenduojame...

Kabliukas - vienas iš svarbiausių žvejybinės įrangos komponentų apskritai, nuo masalo pateikimo iki užkibusios žuvies “mirtino”  laikymo, ypač kai kalbama apie kabliukus jūrinei žvejybai! Ir iš tikrųjų, be to, kad jie turi būti apsaugoti nuo sūraus jūros vandens, tokie kabliukai dar turi būti labai tvirti ir galingigali ir žinoma patikimi. Štai kodėl mes rekomenduojame pakeisti įprastus kablius ant jūrinių masalų, jei jie atrodo jums nepatikimi. Daugelis gamintojų net nekomplektuoja savo jūrinių masalų kabliukais, jie leidžia žvejui pačiam pasirinkti kokiais kabliais apginkluoti savo masalus. Mūsų jūrinės žūklės skyriuose rasite geriausios kokybės patikimų gamintojų, žvejybai jūroje skirtus vienšakius ir trišakius kabliukus tinkančius giliavandeniam vertikaliam džigingui tiek  Norvegijai tiek šiltosioms Pietų jūroms.

Didelis kokybiškų jūrinei žvejybai skirtų kabliukų ir trišakių kabliukų pasirinkimas visiems jūrinės žūklės būdams, išsirinkite reikiamus internetu arba atvykite į mūsų parduotuves.

Ofsetiniai kabliukai

Patikimi ofsetiniai kabliukai su kuriais tikrai nugalėsite dideles žuvis. Puikiai tinkami žvejybai jūroje, tvenkiniuose, ežeruose ar upėse. Kabliukų terminis apdorojimas yra itin aukštos kokybės, todėl jie puikiai tarnaus. Kabliukai taip pat kaltinti papildomu stiprumu.

Kaina 2,00 €

  Ofsetiniai kabliukai

  Išbandykite naujovę kabliukų srityje su Mustad Assault Wide Gap Hook. Šie kabliukai turi Z formos lenkimą ir epoksidinę dangą prie kilpos, kad minkštas plastikas būtų apsaugotas ir tvirtai pritvirtintas. „Tak-bend“ dizainas kabliuk tašką pastato virš linijos surišimo, pagerindamas užkabinimo sėkmę, palyginti su tradiciniu lenkimu, ir leidžia greitai įsiskverbti. Kabliukas suporuotas su AlphaPoint ir NeedlePoint technologijomis, užtikrinančiomis puikų pakirtimą ir ilgaamžiškumą, Mustad Assault Wide Gap Hook tikrai bus puikus kabliukas trofėjų medžiotojams.

  Kaina 5,20 €

   Ofsetiniai kabliukai

   Kabliukai galimi įvairių dydžių, kad tilptų dideli ar smulkūs minkšti masalai. Mustad Assault Wide Gap Hooks yra pagaminti su patobulinto Alpha Point galandimo procesu, siekiant sukurti ploną ir pailgą kabliuką, kuris išlaiko išskirtinį patvarumą. Kabliukai pagaminti naudojant stiprią anglies lydinio vielą, kuri sumažina lankstumą sunkiems kabliukams ir žaibiškai įsiskverbia.

   Kaina 5,20 €

    Filtruoti pagal

    Kaina
    Gamintojai
    Daugiau Mažiau
    Filtruoti