Dėžės ir žvejo krepšiai

Dėžės ir žvejo krepšiai

Daugelis meškeriotojų susiduria su tokiomis problemomis kaip žvejybos kabliukų, kitų smulkmenų  ar net masalų praradimas, sistemėlių susipainiojimas ir pan. Specialios dėžės ir dėžutės žvejybos reikmenims pagamintos iš aukštos kokybės smūgiams atsparaus plastiko, kuris yra atsparus įvairiems mechaniniams poveikiams, ar įv...

Dėžės ir žvejo krepšiai

Daugelis meškeriotojų susiduria su tokiomis problemomis kaip žvejybos kabliukų, kitų smulkmenų  ar net masalų praradimas, sistemėlių susipainiojimas ir pan. Specialios dėžės ir dėžutės žvejybos reikmenims pagamintos iš aukštos kokybės smūgiams atsparaus plastiko, kuris yra atsparus įvairiems mechaniniams poveikiams, ar įvairūs žvejybiniai  krepšiai pasiūti iš kokybiškos medžiagos, kaip taisyklė, nepalaidžios vandeniui padeda išvengtiti tokių problemų. Šie žvejybos produktai yra labai rekomenduojami tiek žvejams mėgėjams, tiek tikriems specialistams. Taigi, rinkitės žvejybinį krepšį  pasiūtą iš vandeniui nepralaidžios ir plyšimui atsparios medžiagos, nes kas žino, kur galite nukeliauti ir kokioj laukinėj gamtoj galite atsidurti. Taip pat nepamirškite apie gerą krepšio vidinio pamušalo kokybę, nes krepšyje saugosite įvairius žvejybinius reikmenis. Būtinai atkreipkite dėmesį į siūles ir siūlus kuriais jos susiūtos. Aktyviai naudojant žvejybos krepšį, periodiškai, jame būna daug žvejybos reikmenų, taigi ir svorio, o visa apkrova labiausiai  veikia siūles. Jei siūlai yra ploni, jie nusidėvės ir nutruks, o siūlė iširs, ir jūs netgi galite ką nors pamesti iš žvejybos reikmenų. Krepšiai taisomi, žinoma, tai nėra brangu, tačiau kodėl vargintis dėl nereikalingų dalykų? Antra, žvejybos krepšio dydis turėtų atitikti jūsų poreikius. Krepšio patogums yra labai svarbus, todėl atkreipkite dėmesį į pečių diržus, jei tai yra žvejybos kuprinė, ar į krepšio rankenas ir peties diržą. Trečia, krepšio ar kuprinės  talpa: patikrinkite, kiek pertvarų yra krepšyje ar kuprinėjeje, nes turite ten laisvai sudėti daiktus, o ne stumti juos per jėgą, tai galiausiai sugadins krepšį ar kuprinę. Išorinės kišenės - tai taip pat svarbu, kuo jų daugiau, tuo geriau, nes į jas galima sutalpinti daug dėžučių su smulkmenomis ir svarbiausia, jos yra greitai pasiekiamos. Ketvirta, užtrauktukai – plastmasiniai ar metaliniai? Rekomenduojame rinktis kokybiškus plastikinius, nes krepšys ar kuprinė žvejybai anksčiau ar vėliau sušlaps, o metalas, kaip žinote, turi oksidacijos ypatumą...O malonumas laikyti žvejybos aksesuarus kuprinėje su apsioksidavusiu ar net parūdijusu užtrauktuku yra labai abejotinas, tokį užtrauktuką labai sunku užsegti ir jis gali paprastų paprasčiausiai išsiskirti. Taip pat rinkdamiesi žvejybos krepšį ar pirkdami žvejybos kuprinę, atkreipkite dėmesį į skirtingas tokių gaminių rūšis: yra specialus žvejybinių krepšių asortimentas - tai įvairūs dviejų ir trijų dalių krepšiai su dėžėmis ir dėžutėmis kurios lengvai ištraukiamos - patogu ir lengva pasiekti jums reikiamą smulkmeną ar masalą; universalios kuprinės su apatiniu skyriumi dėžutėms; žvejybiniai krepšiai karpininkams; įvairios kuprinės ir peties krepšiai labai išpopuliarėjusiai „street fishing“ žvejybai; spiningautojo juosmens diržai; 2-jų, 3-jų stalčių kokybiško plastiko dėžės žvejybos smulkmenoms ir pan.

Plačiausias žvejybinių dėžių, dėžučių, krepšių ir kuprinių pasirinkimas, išsirinkite reikiamus krepšius ar dėžutes, dėžes ar kuprines  internetu arba atvykite į mūsų parduotuves.

Daugiau
puslapyje