Vykdydami ES direktyvos dėl privatumo ir elektroninių ryšių reikalavimus, pranešame, jog svetainėje naudojame slapukus norėdami suasmeninti turinį ir skelbimus, kad teiktume visuomeninės medijos funkcijas ir galėtume analizuoti savo srautą. Informaciją apie tai, kaip naudojatės svetaine, bendriname su visuomeninės medijos, reklamavimo ir analizės partneriais. Daugiau informacijos

Supratau

Jaukai ir priedai

Žvejų profesionalų paskaičiavimais žvejybos sėkmė 50–80% priklauso nuo jauko, kuo kokybiškesnis jaukas tuo labiau jis sutraukia žuvį į jaukinamą zoną. Kiekvienas žvejas turi savo „slaptus“ komponentus, mišinius ir jauko paruošimo bei naudojimo būdus ir, be abejo, jie nėra nusiteikę dalintis savo paslaptimis...Nepaisant to, šiuo metu gamykliškai gaminami jaukai yra labai kokybiški ir...

Žvejų profesionalų paskaičiavimais žvejybos sėkmė 50–80% priklauso nuo jauko, kuo kokybiškesnis jaukas tuo labiau jis sutraukia žuvį į jaukinamą zoną. Kiekvienas žvejas turi savo „slaptus“ komponentus, mišinius ir jauko paruošimo bei naudojimo būdus ir, be abejo, jie nėra nusiteikę dalintis savo paslaptimis...Nepaisant to, šiuo metu gamykliškai gaminami jaukai yra labai kokybiški ir veiksmingi, tad kokie pagrindiniai jauko paruošimo ir naudojimo principai ir kokie jauko komponentai gali dar labiau pagerinti gamykliškai pagamintą jauką, mėgėjiškam žvejybai to bus daugiau nei pakankamai, o jei nuspręsite sportuoti, laikui bėgant sukursite savo derinius ir turėsite savo „slaptus“ komponentus. Mėgėjiškoje žvejyboje paprastai žvejo nedomina smulkmė, siekiama sužvejoti solidžias žuvis, todėl jaukas neturėtų pritraukti daug smulkios žuvies.

Kiekvienas jaukas turi tokias ar panašias sudedamasias dalis (komponentusi), kurių kiekvienas turi savo paskirtį:

 • bazė - skirta likusių komponentų pristatymui į žvejybos vietą, paprastai tai yra mažai kaloringas pašarų mišinys, turintis silpną skonį ir aromatą;
 • aromatinės medžiagos - kvapas padeda pritraukti žuvis į žvejybos vietą. Aromatiniai priedai gali būti tiek milteliai, tiek skystis. Miltelių „aromatas“ iš visos jauko masės išplaunamas lėčiau, todėl aromato intensyvumas yra mažesnis, tačiau žuvies jutimo organų poveikio laikas yra ilgesnis nei skystų kvapiųjų medžiagų. Išvada akivaizdi - srovėje geriau naudoti miltelines „aromatines medžiagas“, o stovinčiame vandenyje - skysčius;
 • maistingoji dalis - naudojama sustabdyti ir išlaikyti į šėrimo (žvejybos) vietą atplaukusias  žuvis;
 • rišančios medžiagos - parailgina jauko irimo laiką srovėje ir leidžia užmesti jauką pašarinio rutulio forma, nemažu atstumu;
 • purinančios medžiagos - leidžia jaukui suirti į mažas daleles, kad padidėtų atskirų jo dalių (aromatinių medžiagų, maistingosios dalies) poveikis;
 • dažai - suteikia jaukui žuvims patrauklią spalvą;
 • skoniniai priedai - naudojami suteikti jaukui labiausiai konkrečią žuvį viliojantį skonį;
 • sunkinančios medžiagos - jų pagalba masalas greičiau ir tiksliau nugrimzta į dugną žvejybos vietoje;
 • apetito sukėlėjai (aktyvatoriai) – sukelia žuvims alkio jausmą ir neleidžia pasisotinti;
 • drumstumą sukeliantys komponentai - dėl vizualinio efekto ( jauko debesėlio) kai kurias žuvų rūšis pritraukia į jaukinimo (žvejybos) vietą.

Pagrindiniai jauko paruošimo ir naudojimo principai:

Paruoštas jaukas neturi būti per šlapias ir turėti stambių sulipusių  gabalėlių,(pertrinkite jauką per metalinį jauko sietą) jaukas turi būti purus ir drėgnas, kad suspaudus būtų galimą formuoti jauko rutulį. Norinti paruošti (sumaišyti) jauką ant vandens telkinio kranto reikės kibiro ar plataus indo, kurio talpa yra apie 5-10 litrų, į jį supilkite sausą jauką ir visas sausas (miltelines) aromatines, maistines ar aktyvuojančias medžiagas, pilkite vandens tiek, kad jaukas būtų drėgnas, ir gerai išmaišykite. Tada pridėkite likusius ingredientus, išskyrus molį ar kitas rišančias medžiagas (jei žvejoti ruošiatės srovėje).Taigi suspaudus jauką, turėtų lengvai formuotis pašarinis rutulys, jei reikia, įpilkite daugiau vandens, pabaigoje įpilkite molio ar kitų rišančių medžiagų (klijų ar košių). Pabaigoje galima įdėti truputį gyvų ir didesnę dalį nuplikytų musių lervų ir uodo trūklio lervų, jų niekada nėra per daug, taip pat galima pridėti kapotų sliekų. Kad sulaikyti tikrai stambias prijaukintas žuvis jauką galima pastambinti perlinėmis kruopomis, kviečiais ar kukurūzais, taip pat šiam reikalui labai populiarios atitinkamo skonio ir aromaro mikro granulės (peletės). Kvapinės ar skoninės esencijos turi būti praskiedžiamos (maždaug 1-2 stiklinėse vandens), o jaukas jomis geriausiai prisotinamas apipurškiant masę tam naudojant purškiąjį butelį. Kitas variantas yra įlašinti aromatinių esencijų tiesiai į vandenį prieš sumaišant jauką. Milteliniai  aromatizatoriai, aktyvatoriai ar maistinės medžiagos turėtų būti dedami į sausą jauką, prieš pat sumaišymą. Jei ketinate gaudyti visą dieną, tada padalinkite jauką į dvi dalis: sudrėkinkite pirmąją dalį paruošdami ją žvejybai, o antrąją palikite sausą, ją paruošite žvejybai kai baigsis pirmoji jauko dalis, tuo būdu jūsų jaukas bus šviežias ir popietę ar net kitą dieną. Jaukas paprastai greitai aprūgsta ir parūgštėja (ypač karštomis vasaros dienomis) - ir jūs galite susigadinti savo žvejybą. Turėkite omenyje, kad į jauką įdėtos gyvos musės lervos turi įprotį išsropšti iš indo ar kibiro, todėl sekite tai.

Atminkite, kad uodo trūklio ir ypač gyvosios musės lervos labai purina jauką.

Plačiausias jaukų ir jauko priedų pasirinkimas, išsirinkite reikiamus jaukus ir jų priedus internetu arba atvykite į mūsų parduotuves.

Jaukai žuvims

 Jaukas Dragon Combat 2,5kg tikslas yra suvilioti pačias didžiausias ir labiausiai patyrusias žuvis.

Kaina 5,50 €

Jaukai žuvims

Jaukas Lynams ir karosams Dragon Combat vanilė 2,5kg tikslas yra suvilioti pačias didžiausias ir labiausiai patyrusias žuvis.

Kaina 5,50 €

Jaukai žuvims

Jaukas lynams ir karosams Dragon Combat vaisinis marcipanas 2,5kg tikslas yra suvilioti pačias didžiausias ir labiausiai patyrusias žuvis.

Kaina 5,50 €

Jaukai karšiams

Jaukas karšiams Dragon Combat arachisas 2,5kg tikslas yra suvilioti pačias didžiausias ir labiausiai patyrusias žuvis.

Kaina 5,50 €

Jaukai karšiams

Jaukas karšiams Dragon Combat vanilinis biskvitas 2,5kg  tikslas yra suvilioti pačias didžiausias ir labiausiai patyrusias žuvis.

Kaina 5,50 €

Jaukai karpiams

Jaukas karpiams Dragon Combat vanilė - kanapė 2,5kg tikslas yra suvilioti pačias didžiausias ir labiausiai patyrusias žuvis.

Kaina 5,50 €

Boiliai

Boiliai „Perfection Pop Up“ yra naujos kartos plūduriuojantys baltyminiai kukuliai, puikus ultra lengvas geriausios kokybės ingredientų mišinys: atraktoriai, ekstraktai ir aromatai, garantuojantys sėkmę vandenyse.

Kaina 5,80 €

Boiliai

Boiliai Tandem Baits „Carp Food Perfection Mini Hookers“ yra masaliniai (kabliuko), specialios sudėties, skęstantys, 12 mm skersmens baltyminiai kukuliai turintys intensyvų, pritraukiantį aromatą. 50g.

Kaina 4,19 €

Peletės

Tandem Baits Mini Fluo Dumbells floating 30g peletės Dėl puikaus matomumo, plūdrumo ir intensyvaus kvapo „Mini Dumbells“ yra tiesiog puikus masalas. "Tandem Baits" komanda remdamasi ilgamete patirtimi kuriant karpinius masalus sukūrė „SuperFeed Fluo Mini Dumbells Floating“ plaukiančias peletes.

Kaina 5,40 €

Peletės

Tandem Baits peletės Method Feeder Soft Hook 8mm /120g puikus kabliuko masalas, kuris pagamintas iš geriausios kokybės žuvų miltų, didelio baltymų kiekio ir aromatinių medžiagų bei aliejų.

Kaina 4,90 €

Jaukai žuvims

Jaukas DRAGON XXL jaukai-puikus pasirinkimas didelių karpių, karšių, lynų, karosų ir trofėjinių kuojų žvejybai, XXL jauko privalumas-stambi struktūra, kuri nedomina nepageidaujamų smulkių žuvų.

Kaina 6,20 €

Jaukai karšiams

Jaukas DRAGON ELITE-tai naujausios kartos jaukai žuvims, sukurti remiantis subalansuotomis formulėmis atsižvelgiant į įvairių žuvų rūšių energijos ir maistinių medžiagų suvartojimo poreikį. Jaukai praturtintioptimalia aromatų ir medžiagų apykaitos reguliavimo komponentų doze greitai pritraukia žuvis iš didelių atstumų ir efektyviai išlaiko jas jaukinimo srityje.

Kaina 2,40 €

Kvapai žvejybai

Atraktorius kuojoms. Kelių žolelių kvapų derinys. Veiksmingas kuojoms gaudyti viduryje pavasario ir vasaros pradžioje. Nepakeičiamas tekančiuose vandenyse. Intensyvus aromatas. Raudona spalva.

Kaina 2,75 €

Kvapai žvejybai

Atraktorius lynams ir karosams. Žolelių mišinys, kuris labiau patinka lynams ir karosams. Taip pat rekomenduojama pabandyti su kuoja ir karšiais. Efektyviai traukia žuvis iš tolimesnių atstumų. Spalva: tamsiai geltona.

Kaina 2,75 €

Kvapai žvejybai

Atraktorius Dragon Elite karšiams. Tinkamai parinktas prieskonių ir žolelių rinkinys. Puikiai papildo karšių mišinius, skirtus stovinčiam ir tekančiam vandeniui. Spalva: šviesiai ruda.

Kaina 2,75 €

Kvapai žvejybai

Atraktorius Ypač patvarus prieskonis ir žolelių kompozicija su jūros gėrybių kvapu. Tipiškas „skunkas“. Išraiškinga ir galinga. Jaukas didžiausioms žuvims. Spalva: ruda.

Kaina 2,75 €

Kvapai žvejybai

Atraktorius Karšiams YELLOW Įrodytas karšių papildas. Švelnus riešutų vanilės aromatas. Skirta tiek pramoginei, tiek profesionaliai žvejybai. Spalva: geltona

Kaina 2,75 €

Jaukai žuvims

Jaukas ROBINSON Bream 1 kg (63-Z1-BRE) pagamintas Belgijos kompanijos VAN DEN EYNDE  BREAM neutralios spalvos jauko mišinys skirtas karšių žvejybai stovinčiame ir lėtai tekančiame vandenyse.

Kaina 3,00 €

Jaukai žuvims

Jaukas Shadow  Bait Byron 2kg 7 skonių pašarai yra specialiai pritaikyti skirtingų tipų žuvims, tai priklauso nuo sezono ir oro. Septynių skonių pašarai susideda iš įvairių grūdų ir aromatinių medžiagų,  pavergia kiekvieną žuvų veislę ir užtikrina geriausią žvejybos sėkmę. 

Kaina 7,90 €

Jaukai žuvims

Jaukas Dragon MAGNUM - pastaraisiais metais buvo įdiegti nauji pokyčiai šių jaukų serijoje - prailgintas jaukų kvapo išsiskyrimo vandenyje laikas, tai leido jaukams ilgiau išlaikyti jaukinamą žuvį jaukinimo srityje. Dabar visi MAGNUM jaukai turi stipresnį ir ilgiau trunkantį aromatą.

Kaina 2,10 €
 • Išpardavimas!

Jaukai žuvims

Jaukas Dragon visi MAGNUM jaukai turi stipresnį ir ilgiau trunkantį aromatą. Jaukai atnaujinti remiantis naujausiais moksliniais pasiekimais žuvų organizmo biochemijos ir fiziologinių procesų srityje. Jauke padaugėjo komponentų, kurie stipriai veikia žuvų pojūčius, tai: šokoladas, kavos pupelės, žemės, ;lazdyno, graikiniai riešutai, migdolai.

Kaina 4,20 €

Jaukai žuvims

Jaukas Dragon DRAGON XXL jaukai-puikus pasirinkimas didelių karpių, karšių, lynų, karosų ir trofėjinių kuojų žvejybai, XXL jauko privalumas-stambi struktūra, kuri nedomina nepageidaujamų smulkių žuvų.

Kaina 2,50 €

Kvapai žvejybai

Aromatas Good Fish 100ml (8 rūšių aromatai) Priedai buvo paruošti populiariausioms žuvų rūšims: kuojai, karščiui, karpiams, kojoms ir karosams.

Kaina 2,50 €

Kvapai žvejybai

Atraktorius anyžiaus aromato Robinson 200 ml  63-D3-ANI

Kaina 5,00 €

Kvapai žvejybai

Atraktorius Brasem Robinson 200 ml   63-D3-BRA robinson

Kaina 5,00 €

Kvapai žvejybai

Atraktorius Carp Robinson 200 ml   63-D3-CAR robinson

Kaina 5,00 €

Kvapai žvejybai

Atraktorius Carmel Robinson 200 ml  63-D3-CRM robinson

Kaina 5,00 €

Kvapai žvejybai

Atraktorius Feeder Robinson 200 ml  63-D3-FEE robinson

Kaina 5,00 €

Kvapai žvejybai

Atraktorius Strawberry Robinson 200 ml  63-D3-STR robinson

Kaina 5,00 €

Kvapai žvejybai

Atraktorius Tuti frutti Robinson 200 ml  63-D3-TFR robinson

Kaina 5,00 €

Kvapai žvejybai

Atraktorius Vanille Robinson 200 ml  63-D3-VAN robinson

Kaina 5,00 €

Jaukai žuvims

Jaukas  ROBINSON Bream Yellow 1 kg 63-Z1-BRY, pagamintas Belgijos kompanijos VAN DEN EYNDE  BREAM geltonos spalvos jauko mišinys, jo sudėtis buvo praturtinta komponentais kurie geriau pritraukia didelius karšius ir kitas stambias žuvis, skirtas žvejybai stovinčiame ir lėtai tekančiame vandenyje.

Kaina 3,00 €

Boiliai

Vanilė, braškė ir Tutti-frutti, Scopex

Kodai: A-63-KP-160-VAN; A-63-KP-160-STR; A-63-KP-160-TFR; A-63-KP-160-SCO

Kaina 4,00 €

Jaukai ir priedai

Boiliai GoodFish  150g (vanilė ir Tutti-frutti)

Kodai: 63-D4-STR; 63-D4-TFR

Kaina 3,90 €

Jaukai žuvims

Jaukas ROBINSON ROACH BLACK 1kg, 63-Z1-ROB, pagamintas Belgijos kompanijos VAN DEN EYNDE  - įvairių žolelių kvapo (tame tarpe ir vandenžolių), bet juodos spalvos, kuojinio jauko versija, ji efektyvesnė ankstyvuoju pavasario ir rudens-žiemos periodais.

Kaina 3,00 €

Jaukai žuvims

Jaukas ROBINSON RIVER 1kg, 63-Z1-RIV, pagamintas belgijos kompanijos VAN DEN EYNDE Tipiškas dugninis upių su vidutine ir greita srove jaukas, labai efektyvus menkėms ir šapalams.

Kaina 3,00 €

Jaukai žuvims

Jaukas ROBINSON FEEDER 1kg, 63-Z1-FEE, pagamintas Belgijos kompanijos VAN DEN EYNDE Jauko mišinys, specialiai sukurtas "feeder" dugninei žvejybai su šėryklomis, pasižymi purinančiomis savybėmis kurių dėka jaukas nelieka šėryklėje

Kaina 3,00 €

Boiliai

BoiliaiTandem Baits „Mini Oil Hookers“ yra masaliniai (kabliuko), specialios sudėties, skęstantys, 12 mm skersmens baltyminiai kukuliai turintys intensyvų, pritraukiantį aromatą

Kaina 5,40 €

Boiliai

Boiliai andem Baits Method Feeder Fluo Pop-Up Micro Boilies yra 8 mm skersmens, plaukiantys kabliuko masalai, jie pasižymi ypač pastebima spalva, sukuriančia vaizdinį signalą, kuris vilioja žuvis.

Kaina 5,40 €

Boiliai

Boiliai "Tandem Baits Method Feeder Micro Boilies“ yra specialiai pagaminti "method feeder" žvejybos būdui, tai ypač patrauklūs nedidelio skersmens skęstantys baltyminiai kukuliai.

Kaina 2,90 €

Boiliai

Maksimaliai efektyvūs "Tandem Baits" baltyminiai kukuliai "EURO BOILIES" 18mm /1kg Šie "Tandem Baits Euro Boilies“ baltyminiai kukuliai yra neginčijamas lyderis rinkoje. Jie paneigė mitą, kad baltyminiai kukuliai turi būti labai brangus jaukas ar masalas. 

Kaina 7,50 €

Peletės

Įvairių saldžių vaisių skonių ir skirtingo skersmens "Tandem Baits" jaukinimo pelečių (granulių) mišinys karpiams Mix Fruit&Sweet, 10kg

Kaina 23,00 €

Peletės

"andem Baits kietosios pašarinės peletės "SuperFeed Micro Pellet" 6mm skersmens.  specializuotos, labai suslėgtos granulės, savo sudėtyje turinčios aliejinių augalų sėklų, aliejų, žuvų miltų, grūdinių rupinių, mineralų ir vitaminų.

Kaina 5,20 €

Jaukų priedai

Klijai jaukams -Privalomas ingredientas, turintis saldų skonį ir aromatą. Skirta vidutinėms ir stiprioms upėms. Gausu cukraus ir baltymų.

Kaina 1,70 €

Universalus jaukas

Jaukas DRAGON ELITE-tai naujausios kartos jaukai žuvims, sukurti remiantis subalansuotomis formulėmis atsižvelgiant į įvairių žuvų rūšių energijos ir maistinių medžiagų suvartojimo poreikį. Jaukai praturtintioptimalia aromatų ir medžiagų apykaitos reguliavimo komponentų doze greitai pritraukia žuvis iš didelių atstumų ir efektyviai išlaiko jas jaukinimo srityje.

Kaina 2,40 €

Jaukai feeder

Jaukas DRAGON ELITE-tai naujausios kartos jaukai žuvims, sukurti remiantis subalansuotomis formulėmis atsižvelgiant į įvairių žuvų rūšių energijos ir maistinių medžiagų suvartojimo poreikį. Jaukai praturtintioptimalia aromatų ir medžiagų apykaitos reguliavimo komponentų doze greitai pritraukia žuvis iš didelių atstumų ir efektyviai išlaiko jas jaukinimo srityje.

Kaina 2,40 €

Jaukai karšiams

Jaukas DRAGON ELITE-tai naujausios kartos jaukai žuvims, sukurti remiantis subalansuotomis formulėmis atsižvelgiant į įvairių žuvų rūšių energijos ir maistinių medžiagų suvartojimo poreikį. Jaukai praturtintioptimalia aromatų ir medžiagų apykaitos reguliavimo komponentų doze greitai pritraukia žuvis iš didelių atstumų ir efektyviai išlaiko jas jaukinimo srityje.

Kaina 4,50 €

Jaukai feeder

Jaukas DRAGON ELITE-tai naujausios kartos jaukai žuvims, sukurti remiantis subalansuotomis formulėmis atsižvelgiant į įvairių žuvų rūšių energijos ir maistinių medžiagų suvartojimo poreikį. Jaukai praturtintioptimalia aromatų ir medžiagų apykaitos reguliavimo komponentų doze greitai pritraukia žuvis iš didelių atstumų ir efektyviai išlaiko jas jaukinimo srityje.

Kaina 4,50 €

Universalus jaukas

Jaukas DRAGON ELITE-tai naujausios kartos jaukai žuvims, sukurti remiantis subalansuotomis formulėmis atsižvelgiant į įvairių žuvų rūšių energijos ir maistinių medžiagų suvartojimo poreikį. Jaukai praturtintioptimalia aromatų ir medžiagų apykaitos reguliavimo komponentų doze greitai pritraukia žuvis iš didelių atstumų ir efektyviai išlaiko jas jaukinimo srityje.

Kaina 4,50 €

Jaukai lynams

Jaukas DRAGON ELITE-tai naujausios kartos jaukai žuvims, sukurti remiantis subalansuotomis formulėmis atsižvelgiant į įvairių žuvų rūšių energijos ir maistinių medžiagų suvartojimo poreikį. Jaukai praturtintioptimalia aromatų ir medžiagų apykaitos reguliavimo komponentų doze greitai pritraukia žuvis iš didelių atstumų ir efektyviai išlaiko jas jaukinimo srityje.

Kaina 2,40 €

Jaukai lynams

Jaukas DRAGON ELITE-tai naujausios kartos jaukai žuvims, sukurti remiantis subalansuotomis formulėmis atsižvelgiant į įvairių žuvų rūšių energijos ir maistinių medžiagų suvartojimo poreikį. Jaukai praturtintioptimalia aromatų ir medžiagų apykaitos reguliavimo komponentų doze greitai pritraukia žuvis iš didelių atstumų ir efektyviai išlaiko jas jaukinimo srityje.

Kaina 4,50 €

Jaukai karosams

Jaukas DRAGON ELITE-tai naujausios kartos jaukai žuvims, sukurti remiantis subalansuotomis formulėmis atsižvelgiant į įvairių žuvų rūšių energijos ir maistinių medžiagų suvartojimo poreikį. Jaukai praturtintioptimalia aromatų ir medžiagų apykaitos reguliavimo komponentų doze greitai pritraukia žuvis iš didelių atstumų ir efektyviai išlaiko jas jaukinimo srityje.

Kaina 2,40 €

Jaukai karpiams

Jaukas DRAGON ELITE-tai naujausios kartos jaukai žuvims, sukurti remiantis subalansuotomis formulėmis atsižvelgiant į įvairių žuvų rūšių energijos ir maistinių medžiagų suvartojimo poreikį. Jaukai praturtintioptimalia aromatų ir medžiagų apykaitos reguliavimo komponentų doze greitai pritraukia žuvis iš didelių atstumų ir efektyviai išlaiko jas jaukinimo srityje.

Kaina 2,40 €

Jaukai karpiams

Jaukas DRAGON ELITE-tai naujausios kartos jaukai žuvims, sukurti remiantis subalansuotomis formulėmis atsižvelgiant į įvairių žuvų rūšių energijos ir maistinių medžiagų suvartojimo poreikį. Jaukai praturtintioptimalia aromatų ir medžiagų apykaitos reguliavimo komponentų doze greitai pritraukia žuvis iš didelių atstumų ir efektyviai išlaiko jas jaukinimo srityje.

Kaina 4,50 €

Jaukai kuojoms

Jaukas DRAGON ELITE-tai naujausios kartos jaukai žuvims, sukurti remiantis subalansuotomis formulėmis atsižvelgiant į įvairių žuvų rūšių energijos ir maistinių medžiagų suvartojimo poreikį. Jaukai praturtintioptimalia aromatų ir medžiagų apykaitos reguliavimo komponentų doze greitai pritraukia žuvis iš didelių atstumų ir efektyviai išlaiko jas jaukinimo srityje.

Kaina 4,50 €

Kvapai žvejybai

Atraktorius „Master Mix Powder“ yra aukščiausios kokybės milteliai - jis praturtina jauko kvapą ir skonį. Jis pasižymi intensyviu aromatu ir ilgalaikiu poveikiu. Tai greitai pritraukia žuvis į jaukų lauką ir sustabdo jas ten kelioms valandoms.

Kaina 1,50 €

Filtruoti pagal

Kategorijos
Kaina
Gamintojai
Daugiau Mažiau
Svoris, kg
Jauko rūšis
Daugiau Mažiau
Skonis
Daugiau Mažiau
Filtruoti