Vykdydami ES direktyvos dėl privatumo ir elektroninių ryšių reikalavimus, pranešame, jog svetainėje naudojame slapukus norėdami suasmeninti turinį ir skelbimus, kad teiktume visuomeninės medijos funkcijas ir galėtume analizuoti savo srautą. Informaciją apie tai, kaip naudojatės svetaine, bendriname su visuomeninės medijos, reklamavimo ir analizės partneriais. Daugiau informacijos

Supratau

Jaukai ir priedai

Žvejų profesionalų paskaičiavimais žvejybos sėkmė 50–80% priklauso nuo jauko, kuo kokybiškesnis jaukas tuo labiau jis sutraukia žuvį į jaukinamą zoną. Kiekvienas žvejas turi savo „slaptus“ komponentus, mišinius ir jauko paruošimo bei naudojimo būdus ir, be abejo, jie nėra nusiteikę dalintis savo paslaptimis...Nepaisant to, šiuo metu gamykliškai gaminami jaukai yra labai kokybiški ir...

Žvejų profesionalų paskaičiavimais žvejybos sėkmė 50–80% priklauso nuo jauko, kuo kokybiškesnis jaukas tuo labiau jis sutraukia žuvį į jaukinamą zoną. Kiekvienas žvejas turi savo „slaptus“ komponentus, mišinius ir jauko paruošimo bei naudojimo būdus ir, be abejo, jie nėra nusiteikę dalintis savo paslaptimis...Nepaisant to, šiuo metu gamykliškai gaminami jaukai yra labai kokybiški ir veiksmingi, tad kokie pagrindiniai jauko paruošimo ir naudojimo principai ir kokie jauko komponentai gali dar labiau pagerinti gamykliškai pagamintą jauką, mėgėjiškam žvejybai to bus daugiau nei pakankamai, o jei nuspręsite sportuoti, laikui bėgant sukursite savo derinius ir turėsite savo „slaptus“ komponentus. Mėgėjiškoje žvejyboje paprastai žvejo nedomina smulkmė, siekiama sužvejoti solidžias žuvis, todėl jaukas neturėtų pritraukti daug smulkios žuvies.

Kiekvienas jaukas turi tokias ar panašias sudedamasias dalis (komponentusi), kurių kiekvienas turi savo paskirtį:

 • bazė - skirta likusių komponentų pristatymui į žvejybos vietą, paprastai tai yra mažai kaloringas pašarų mišinys, turintis silpną skonį ir aromatą;
 • aromatinės medžiagos - kvapas padeda pritraukti žuvis į žvejybos vietą. Aromatiniai priedai gali būti tiek milteliai, tiek skystis. Miltelių „aromatas“ iš visos jauko masės išplaunamas lėčiau, todėl aromato intensyvumas yra mažesnis, tačiau žuvies jutimo organų poveikio laikas yra ilgesnis nei skystų kvapiųjų medžiagų. Išvada akivaizdi - srovėje geriau naudoti miltelines „aromatines medžiagas“, o stovinčiame vandenyje - skysčius;
 • maistingoji dalis - naudojama sustabdyti ir išlaikyti į šėrimo (žvejybos) vietą atplaukusias  žuvis;
 • rišančios medžiagos - parailgina jauko irimo laiką srovėje ir leidžia užmesti jauką pašarinio rutulio forma, nemažu atstumu;
 • purinančios medžiagos - leidžia jaukui suirti į mažas daleles, kad padidėtų atskirų jo dalių (aromatinių medžiagų, maistingosios dalies) poveikis;
 • dažai - suteikia jaukui žuvims patrauklią spalvą;
 • skoniniai priedai - naudojami suteikti jaukui labiausiai konkrečią žuvį viliojantį skonį;
 • sunkinančios medžiagos - jų pagalba masalas greičiau ir tiksliau nugrimzta į dugną žvejybos vietoje;
 • apetito sukėlėjai (aktyvatoriai) – sukelia žuvims alkio jausmą ir neleidžia pasisotinti;
 • drumstumą sukeliantys komponentai - dėl vizualinio efekto ( jauko debesėlio) kai kurias žuvų rūšis pritraukia į jaukinimo (žvejybos) vietą.

Pagrindiniai jauko paruošimo ir naudojimo principai:

Paruoštas jaukas neturi būti per šlapias ir turėti stambių sulipusių  gabalėlių,(pertrinkite jauką per metalinį jauko sietą) jaukas turi būti purus ir drėgnas, kad suspaudus būtų galimą formuoti jauko rutulį. Norinti paruošti (sumaišyti) jauką ant vandens telkinio kranto reikės kibiro ar plataus indo, kurio talpa yra apie 5-10 litrų, į jį supilkite sausą jauką ir visas sausas (miltelines) aromatines, maistines ar aktyvuojančias medžiagas, pilkite vandens tiek, kad jaukas būtų drėgnas, ir gerai išmaišykite. Tada pridėkite likusius ingredientus, išskyrus molį ar kitas rišančias medžiagas (jei žvejoti ruošiatės srovėje).Taigi suspaudus jauką, turėtų lengvai formuotis pašarinis rutulys, jei reikia, įpilkite daugiau vandens, pabaigoje įpilkite molio ar kitų rišančių medžiagų (klijų ar košių). Pabaigoje galima įdėti truputį gyvų ir didesnę dalį nuplikytų musių lervų ir uodo trūklio lervų, jų niekada nėra per daug, taip pat galima pridėti kapotų sliekų. Kad sulaikyti tikrai stambias prijaukintas žuvis jauką galima pastambinti perlinėmis kruopomis, kviečiais ar kukurūzais, taip pat šiam reikalui labai populiarios atitinkamo skonio ir aromaro mikro granulės (peletės). Kvapinės ar skoninės esencijos turi būti praskiedžiamos (maždaug 1-2 stiklinėse vandens), o jaukas jomis geriausiai prisotinamas apipurškiant masę tam naudojant purškiąjį butelį. Kitas variantas yra įlašinti aromatinių esencijų tiesiai į vandenį prieš sumaišant jauką. Milteliniai  aromatizatoriai, aktyvatoriai ar maistinės medžiagos turėtų būti dedami į sausą jauką, prieš pat sumaišymą. Jei ketinate gaudyti visą dieną, tada padalinkite jauką į dvi dalis: sudrėkinkite pirmąją dalį paruošdami ją žvejybai, o antrąją palikite sausą, ją paruošite žvejybai kai baigsis pirmoji jauko dalis, tuo būdu jūsų jaukas bus šviežias ir popietę ar net kitą dieną. Jaukas paprastai greitai aprūgsta ir parūgštėja (ypač karštomis vasaros dienomis) - ir jūs galite susigadinti savo žvejybą. Turėkite omenyje, kad į jauką įdėtos gyvos musės lervos turi įprotį išsropšti iš indo ar kibiro, todėl sekite tai.

Atminkite, kad uodo trūklio ir ypač gyvosios musės lervos labai purina jauką.

Plačiausias jaukų ir jauko priedų pasirinkimas, išsirinkite reikiamus jaukus ir jų priedus internetu arba atvykite į mūsų parduotuves.

Boiliai

Boiliai „Perfection Pop Up“ yra naujos kartos plūduriuojantys baltyminiai kukuliai, puikus ultra lengvas geriausios kokybės ingredientų mišinys: atraktoriai, ekstraktai ir aromatai, garantuojantys sėkmę vandenyse.

Kaina 5,80 €

  Boiliai

  Boiliai Tandem Baits „Carp Food Perfection Mini Hookers“ yra masaliniai (kabliuko), specialios sudėties, skęstantys, 12 mm skersmens baltyminiai kukuliai turintys intensyvų, pritraukiantį aromatą. 50g.

  Kaina 4,19 €

   Peletės

   Tandem Baits Mini Fluo Dumbells floating 30g peletės Dėl puikaus matomumo, plūdrumo ir intensyvaus kvapo „Mini Dumbells“ yra tiesiog puikus masalas. "Tandem Baits" komanda remdamasi ilgamete patirtimi kuriant karpinius masalus sukūrė „SuperFeed Fluo Mini Dumbells Floating“ plaukiančias peletes.

   Kaina 5,40 €

    Peletės

    Tandem Baits peletės Method Feeder Soft Hook 8mm /120g puikus kabliuko masalas, kuris pagamintas iš geriausios kokybės žuvų miltų, didelio baltymų kiekio ir aromatinių medžiagų bei aliejų.

    Kaina 4,90 €

     Kvapai žvejybai

     Atraktorius kuojoms. Kelių žolelių kvapų derinys. Veiksmingas kuojoms gaudyti viduryje pavasario ir vasaros pradžioje. Nepakeičiamas tekančiuose vandenyse. Intensyvus aromatas. Raudona spalva.

     Kaina 2,75 €

      Kvapai žvejybai

      Atraktorius lynams ir karosams. Žolelių mišinys, kuris labiau patinka lynams ir karosams. Taip pat rekomenduojama pabandyti su kuoja ir karšiais. Efektyviai traukia žuvis iš tolimesnių atstumų. Spalva: tamsiai geltona.

      Kaina 2,75 €

       Kvapai žvejybai

       Atraktorius Dragon Elite karšiams. Tinkamai parinktas prieskonių ir žolelių rinkinys. Puikiai papildo karšių mišinius, skirtus stovinčiam ir tekančiam vandeniui. Spalva: šviesiai ruda.

       Kaina 2,75 €

        Kvapai žvejybai

        Atraktorius Ypač patvarus prieskonis ir žolelių kompozicija su jūros gėrybių kvapu. Tipiškas „skunkas“. Išraiškinga ir galinga. Jaukas didžiausioms žuvims. Spalva: ruda.

        Kaina 2,75 €

         Kvapai žvejybai

         Atraktorius Karšiams YELLOW Įrodytas karšių papildas. Švelnus riešutų vanilės aromatas. Skirta tiek pramoginei, tiek profesionaliai žvejybai. Spalva: geltona

         Kaina 2,75 €

          Kvapai žvejybai

          Aromatas Good Fish 100ml (8 rūšių aromatai) Priedai buvo paruošti populiariausioms žuvų rūšims: kuojai, karščiui, karpiams, kojoms ir karosams.

          Kaina 2,50 €

           Kvapai žvejybai

           Atraktorius anyžiaus aromato Robinson 200 ml  63-D3-ANI

           Kaina 5,00 €

            Kvapai žvejybai

            Atraktorius Brasem Robinson 200 ml   63-D3-BRA robinson

            Kaina 5,00 €

             Kvapai žvejybai

             Atraktorius Carp Robinson 200 ml   63-D3-CAR robinson

             Kaina 5,00 €

              Kvapai žvejybai

              Atraktorius Carmel Robinson 200 ml  63-D3-CRM robinson

              Kaina 5,00 €

               Kvapai žvejybai

               Atraktorius Feeder Robinson 200 ml  63-D3-FEE robinson

               Kaina 5,00 €

                Kvapai žvejybai

                Atraktorius Strawberry Robinson 200 ml  63-D3-STR robinson

                Kaina 5,00 €

                 Kvapai žvejybai

                 Atraktorius Tuti frutti Robinson 200 ml  63-D3-TFR robinson

                 Kaina 5,00 €

                  Kvapai žvejybai

                  Atraktorius Vanille Robinson 200 ml  63-D3-VAN 

                  Kaina 5,00 €

                   Boiliai

                   Vanilė, braškė ir Tutti-frutti, Scopex

                   Kodai: A-63-KP-160-VAN; A-63-KP-160-STR; A-63-KP-160-TFR; A-63-KP-160-SCO

                   Kaina 4,00 €

                    Jaukai ir priedai

                    Boiliai GoodFish  150g (vanilė ir Tutti-frutti)

                    Kodai: 63-D4-STR; 63-D4-TFR

                    Kaina 3,90 €

                     Boiliai

                     BoiliaiTandem Baits „Mini Oil Hookers“ yra masaliniai (kabliuko), specialios sudėties, skęstantys, 12 mm skersmens baltyminiai kukuliai turintys intensyvų, pritraukiantį aromatą

                     Kaina 5,40 €

                      Boiliai

                      Boiliai andem Baits Method Feeder Fluo Pop-Up Micro Boilies yra 8 mm skersmens, plaukiantys kabliuko masalai, jie pasižymi ypač pastebima spalva, sukuriančia vaizdinį signalą, kuris vilioja žuvis.

                      Kaina 6,00 €

                       Boiliai

                       Boiliai "Tandem Baits Method Feeder Micro Boilies“ yra specialiai pagaminti "method feeder" žvejybos būdui, tai ypač patrauklūs nedidelio skersmens skęstantys baltyminiai kukuliai.

                       Kaina 2,90 €

                        Boiliai

                        Maksimaliai efektyvūs "Tandem Baits" baltyminiai kukuliai "EURO BOILIES" 18mm /1kg Šie "Tandem Baits Euro Boilies“ baltyminiai kukuliai yra neginčijamas lyderis rinkoje. Jie paneigė mitą, kad baltyminiai kukuliai turi būti labai brangus jaukas ar masalas. 

                        Kaina 9,50 €

                         Peletės

                         Įvairių saldžių vaisių skonių ir skirtingo skersmens "Tandem Baits" jaukinimo pelečių (granulių) mišinys karpiams Mix Fruit&Sweet, 10kg

                         Kaina 25,50 €

                          Peletės

                          "Tandem Baits kietosios pašarinės peletės "SuperFeed Micro Pellet" 6mm skersmens.  specializuotos, labai suslėgtos granulės, savo sudėtyje turinčios aliejinių augalų sėklų, aliejų, žuvų miltų, grūdinių rupinių, mineralų ir vitaminų.

                          Kaina 7,90 €

                           Jaukų priedai

                           Klijai jaukams -Privalomas ingredientas, turintis saldų skonį ir aromatą. Skirta vidutinėms ir stiprioms upėms. Gausu cukraus ir baltymų.

                           Kaina 1,70 €

                            Kvapai žvejybai

                            Atraktorius „Master Mix Powder“ yra aukščiausios kokybės milteliai - jis praturtina jauko kvapą ir skonį. Jis pasižymi intensyviu aromatu ir ilgalaikiu poveikiu. Tai greitai pritraukia žuvis į jaukų lauką ir sustabdo jas ten kelioms valandoms.

                            Kaina 1,50 €

                             Jaukų priedai

                             Virtų sėklų ir Kukurūzų mišiniai GENLOG yra specialiai parinkti, kad suviliotų tokias žuvis, kaip karpiai. Grūdai yra labai geras pagrindas ir masalas tokioms žuvų rūšims kaip kuojos, karosai, lynai, kruopiniai karpiai.

                             Kaina 2,60 €

                              Jaukų priedai

                              Virtų sėklų ir Kukurūzų mišiniai GENLOG yra specialiai parinkti, kad suviliotų tokias žuvis, kaip karpiai. Grūdai yra labai geras pagrindas ir masalas tokioms žuvų rūšims kaip kuojos, karosai, lynai, kruopiniai karpiai.

                              Kaina 2,90 €

                               Jaukų priedai

                               Virtų sėklų ir Kukurūzų mišiniai GENLOG yra specialiai parinkti, kad suviliotų tokias žuvis, kaip karpiai. Grūdai yra labai geras pagrindas ir masalas tokioms žuvų rūšims kaip kuojos, karosai, lynai, kruopiniai karpiai.

                               Kaina 5,90 €

                                Jaukų priedai

                                Virtų sėklų ir Kukurūzų mišiniai GENLOG yra specialiai parinkti, kad suviliotų tokias žuvis, kaip karpiai. Grūdai yra labai geras pagrindas ir masalas tokioms žuvų rūšims kaip kuojos, karosai, lynai, kruopiniai karpiai.

                                Kaina 2,60 €

                                 Jaukų priedai

                                 Virtų sėklų ir Kukurūzų mišiniai GENLOG yra specialiai parinkti, kad suviliotų tokias žuvis, kaip karpiai. Grūdai yra labai geras pagrindas ir masalas tokioms žuvų rūšims kaip kuojos, karosai, lynai, kruopiniai karpiai.

                                 Kaina 7,00 €

                                  Boiliai

                                  Plaukiantys Boiliai GENLOG OPIUM Mini Pop-Up 8mm / 25g - Boiliai gaminami pagal technologiją, dėl kurios, jie gauna specialią struktūrą, kuri labai greitai suriša mišinyje esančius atraktorius ir aromatus, o tai skatina spartesnę žuvies suvyliojimą.

                                  Kaina 3,60 €

                                   Boiliai

                                   Skęstantys boiliai GENLOG OPIUM Mini 8mm / 25G, skirti feederio metodui, naujos kartos, „Opium“ serijos boiliai gaminami iš aukščiausios kokybės, natūralių, daug baltymų turinčių ingredientų.

                                   Kaina 2,90 €

                                    Boiliai

                                    Boiliai GENLOG Dumbells Method Feeder 6mm|20g visoms karpių žuvims, skirtas „Method Feeder“. Naujausia formulė garantuoja labai išraiškingą aromatą, dėl kurio žuvys lengviau imasi masalo. 

                                    Kaina 4,50 €

                                     Boiliai

                                     Boiliai visoms karpių žuvims, skirtas „Method Feeder“. Naujausia formulė garantuoja labai išraiškingą aromatą, dėl kurio žuvys lengviau imasi masalo. Skirtingos spalvos ir gausus skonių pasirinkimas leis jums pritaikyti masalą prie vyraujančių žvejybos sąlygų. Plaukiojantis boiliai.

                                     Kaina 4,50 €

                                      Peletės

                                      Peletės Method Soft Hook naujausios jaukų kartos, sukurtos šiuolaikiniams žvejams. Minkšta peletė pagaminta pagal naujausias technologijas, todėl jos greitai paskleidžia mišinyje esančius atraktorius ir aromatus, o tai skatina spartesnį žuvies kibimą. 

                                      Kaina 3,90 €

                                       Kvapai žvejybai

                                       Skystas BUZERIS yra puikus jaukų priedas, pridedantis aktyvaus kofeino, kuris Stipriai stimuliuoja ir skatina aktyvų maitinimą. Produktas, turintis daug amino rūgščių ir natūralių aliejų. „Liquid Buzzer“ yra aukščiausios kokybės produktas, lengvai virškinamas žuvų, leidžiantis joms lengvai pasisavinti maistines medžiagas. 

                                       Kaina 6,50 €

                                        Kvapai žvejybai

                                        „BOOSTER PRO GENLOG“ yra moderni skystų aromatų karta, sukurta siekiant tobulai suderinti su grūdų, palečių, boilių aromatu ir kvapu. Dėl ypatingos ingredientų konsistencijos „Booster Pro“ ilgą laiką atiduoda atraktorius ir aromatus, esančius mišinyje, o tai padeda žuvims ilgiau maitintis. 

                                        Kaina 6,50 €

                                         Boiliai

                                         Plaukiantys Boiliai Genlog Opium Pop Up yra naujos masalų kartos, sukurta maksimaliai padidinti įkandimų skaičių. Plaukiojantys baltyminiai kukuliai, dėl kurių boiliai labai greitai atpalaiduoja mišinyje esančius atraktorius ir aromatus, o tai skatina spartesnę žvejybą. 

                                         Kaina 4,30 €

                                          Kvapai žvejybai

                                          Aromatas Shadow Bait 250ml Byron Skystas aromatas 250ml talpos,  septynių pagrindinių skonių, nauodojamas sustiprinti pašaro skonį, tinka bet kokiam pašarui.

                                          Kaina 6,90 €

                                           Jaukų priedai

                                           Virtų sėklų ir Kukurūzų mišiniai GENLOG yra specialiai parinkti, kad suviliotų tokias žuvis, kaip karpiai. Grūdai yra labai geras pagrindas ir masalas tokioms žuvų rūšims kaip kuojos, karosai, lynai, kruopiniai karpiai.

                                           Kaina 2,90 €

                                            Jaukų priedai

                                            Virtų sėklų ir Kukurūzų mišiniai GENLOG yra specialiai parinkti, kad suviliotų tokias žuvis, kaip karpiai. Grūdai yra labai geras pagrindas ir masalas tokioms žuvų rūšims kaip kuojos, karosai, lynai, kruopiniai karpiai.

                                            Kaina 2,90 €

                                             Jaukų priedai

                                             Virtų sėklų ir Kukurūzų mišiniai GENLOG yra specialiai parinkti, kad suviliotų tokias žuvis, kaip karpiai. Grūdai yra labai geras pagrindas ir masalas tokioms žuvų rūšims kaip kuojos, karosai, lynai, kruopiniai karpiai.

                                             Kaina 4,50 €

                                              Kvapai žvejybai

                                              GENLOG Number One Components“ 300 g belgiškos duonos dribsniai yra aukščiausios kokybės priedas, skirtas gaminti savo mišinius ir praturtinti jaukus.

                                              Kaina 3,90 €

                                               Kvapai žvejybai

                                               GENLOG Number One Components“ 0,5kg „Kopro Molasa“ dribsniai yra aukščiausios kokybės priedas, skirtas gaminti savo mišinius ir praturtinti jaukus.

                                               Kaina 2,60 €

                                                Kvapai žvejybai

                                                GENLOG Number One Components“ 500 g bmaltos skrudintos kanapės yra aukščiausios kokybės priedas, skirtas gaminti savo mišinius ir praturtinti jaukus. Skrudintos kanapės - nepamainomas priedas prie karpių, kuojų ir karšių jaukų gamybos.

                                                Kaina 2,60 €

                                                 Kvapai žvejybai

                                                 GENLOG Number One Components“ 500 g coco belge yra aukščiausios kokybės priedas, skirtas gaminti savo mišinius ir praturtinti jaukus. Coco belge - nepamainomas priedas prie amūrai, menkių, karosai, pūkai, karšiai, kuojos jaukų gamybos.

                                                 Kaina 2,60 €

                                                  Kvapai žvejybai

                                                  GENLOG Number One Components“ 500 g Kanapių sėklos Vienas iš vertingiausių karpių žuvų jaukų. Kanapės gali būti naudojamos tiek kaip paruoštų mišinių priedai, tiek kuriant savo maltų jaukų mišinius.

                                                  Kaina 3,60 €

                                                   Peletės

                                                   Peletės Genlog Pellet METHOD FEEDER 2mm 0.8kg Skirtas feeder žūklėi. Pagamintos iš aukštos kokybės ingredientų, „Genlog“ yra geriausias pasirinkimas, atsižvelgiant į labai palankų kainos ir kokybės santykį.

                                                   Kaina 5,99 €

                                                    Peletės

                                                    Peletės Genlog Pellet METHOD FEEDER 2mm 0.8kg Skirtas feeder žūklėi. Pagamintos iš aukštos kokybės ingredientų, „Genlog“ yra geriausias pasirinkimas, atsižvelgiant į labai palankų kainos ir kokybės santykį.

                                                    Kaina 5,99 €

                                                     Peletės

                                                     Peletės Genlog Pellet METHOD FEEDER 2mm 0.8kg Skirtas feeder žūklėi. Pagamintos iš aukštos kokybės ingredientų, „Genlog“ yra geriausias pasirinkimas, atsižvelgiant į labai palankų kainos ir kokybės santykį.

                                                     Kaina 5,99 €

                                                      Peletės

                                                      Peletės Genlog Pellet METHOD FEEDER 2mm 0.8kg Skirtas feeder žūklėi. Pagamintos iš aukštos kokybės ingredientų, „Genlog“ yra geriausias pasirinkimas, atsižvelgiant į labai palankų kainos ir kokybės santykį.

                                                      Kaina 5,99 €

                                                       Peletės

                                                       Peletės Genlog Pellet METHOD FEEDER 2mm 0.8kg Skirtas feeder žūklėi. Pagamintos iš aukštos kokybės ingredientų, „Genlog“ yra geriausias pasirinkimas, atsižvelgiant į labai palankų kainos ir kokybės santykį.

                                                       Kaina 5,99 €

                                                        Jaukų priedai

                                                        Kvapnieji kukurūzai žuvims Marlin 80g /190g, naudojami ant kabliuko arba kaip priedas prie jauko. Pasterizuotą produktą, atidarius kukurūzų indelį, galima naudoti kelias dienas, nelaikant šaldytuve - praktiška stovyklaujant.

                                                        Kaina 2,10 €

                                                         Jaukų priedai

                                                         Kvapnieji kukurūzai, Marlin 80g /190g, naudojami ant kabliuko arba kaip priedas prie jauko. Pasterizuotą produktą, atidarius kukurūzų indelį, galima naudoti kelias dienas, nelaikant šaldytuve - praktiška stovyklaujant.

                                                         Kaina 2,10 €

                                                          Filtruoti pagal

                                                          Kategorijos
                                                          Kaina
                                                          Gamintojai
                                                          Daugiau Mažiau
                                                          Svoris, kg
                                                          Skonis
                                                          Daugiau Mažiau
                                                          Filtruoti