Vykdydami ES direktyvos dėl privatumo ir elektroninių ryšių reikalavimus, pranešame, jog svetainėje naudojame slapukus norėdami suasmeninti turinį ir skelbimus, kad teiktume visuomeninės medijos funkcijas ir galėtume analizuoti savo srautą. Informaciją apie tai, kaip naudojatės svetaine, bendriname su visuomeninės medijos, reklamavimo ir analizės partneriais. Daugiau informacijos

Supratau

Jūrinės ritės

Visos jūrinės ritės skirtos žvejybai iš laivo ar nuo kranto skirstomos į dvi dideles grupes: beinercines ir multiplikatorines.

Beinercinės jūrinės ritės kaip taisyklė pasirenkamos su mažesniu perdavimo santykiu, optimaliu kokybiškų guolių skaičiumi ir didesnio dydžio, jūrinėje žvejyboje paprastai naudojamos nuo 4-to iki 10-to dydžio, priklausomai nuo žvejybos būdo,...

Visos jūrinės ritės skirtos žvejybai iš laivo ar nuo kranto skirstomos į dvi dideles grupes: beinercines ir multiplikatorines.

Beinercinės jūrinės ritės kaip taisyklė pasirenkamos su mažesniu perdavimo santykiu, optimaliu kokybiškų guolių skaičiumi ir didesnio dydžio, jūrinėje žvejyboje paprastai naudojamos nuo 4-to iki 10-to dydžio, priklausomai nuo žvejybos būdo, žvejybos gylio, naudojamų maslų svorio ir gaudomos žuvies dydžio. Pagrindinis reikalavimas beinercinei jūrinei ritei patikimumas ir galia, ritės būgnelis turi talpinti pakankamai valo (nuo 200 iki 300 m, kartais ir daugiau) ir jos konstruktyvas turi būti atsparus sūriam jūros vandeniui.

Multiplikatorinės inercinės ritės su transmisiniu perdavimo mechanizmu naudojamos jūrinėje žvejyboje turi atitikti panšius kriterijus kaip ir beinercinės, tik su dar didesne galios ir patikimumo atsarga, perdavimo santykis gali būti nuo 1:3 iki 1:4,3, o kartais ir daugiau,  gali būti naudojamos dviejų greičių multiplikatorinės ritės kuriose antroji pavara turi žymiai didesnį perdavimo skaičių ir daug greičiau galima ištraukti nedideles žuvis ar patį masalą, ritė gali turėti  valo klojimo mechanizmą ar būti be jo. Gaminamos tinkamos sukti tiek dešine, tiek kaire ranka.

Multiplikatorinės ritės naudojamos jūrinėje žvejyboje dažniausiai būna cilindrinio profilio ir įvairių dydžių, dydis pasirenkamas pagal žvejybos sąlygas ir gaudomos žuvies gabaritus, patikimų gamintojų net ir mažieji cilindrinio profilio multiplikatoriai pajėgūs susitvarkyti su 50 ar net 100 kg sveriančiu jūriniu monstru, tačiau tokios ritės yra gana brangios.  Specialiai, jūrinei žvejybai gaminamos žemo profilio rites nuo casting tipo skiriasi didesniu korpusu ir savo špūlėje talpina daugiau valo bei turi galingesnį mechanizmą, gali būti žymimos „Big Water“ ar „Deep Water“ frazėmis. Visos šios ritės yra tinkamos velkiavimui jūroje, o mažesnieji modeliai ir gėlame vandenyje. Reikia pažymėti, kad būtent, jūrinei žvejybai dideliuose gyliuose yra sukurti elektriniai multiplikatorinių ričių modeliai kurie jau viai nepanašūs į klasikinius mechaninus, cilindrinius savo pirmtakus, o greičiau primena kosminius skraidančius aparatus iš fantastinių filmų, daugelis meškeriotojų juos renkasi dėl gana kompaktiško dydžio ir naudojimą palengvinančios elektrinės pavaros, tai labai aktualu kai žvejojama 200-300 m gylyje.

Visos jūrinės ritės turi turėti patikimą stabdžių sistemą, ypatingas dėmesys turėtų būti skiriamas stabdžio sureguliavimui norint išvengti  valo nutrūkimo, masalo ar laimikio praradimo, teisingai nustačiu ritės stabdį ja naudotis bus paprasta ir lengva. 

Įsigykite norimą jūrinę ritę internetu, arba atvykite į mūsų parduotuves.

Jūrinės ritės

Ritė jųrinei žūklei DRAGON BOAT MASTER FD

Bazinė kaina 44,00 € Kaina 35,20 €
 • −20%

Jūrinės ritės

Jūrinė Ritė FLADEN Maxximus Black Water Žemo profilio, kiek didesnė nei įprastos, multiplikatorinė ritė skirta plėšriosioms žuvims, pirmiausia lydekoms žvejoti, tačiau ji puikiai veikia žvejojant jūroje, o kadangi turi garsinį valo ištraukimo signalizatorių ji idealiai tinka ir velkiavimui. 

Kaina 148,00 €

Karpinės ritės

Labai lengva ir kartu nepaprastai tvirta ir patikima Ritė SUNSET SUNRAGE SW 7013FD su 12-os rutulinių guolių mechanizmu

Kaina 139,00 €

Karpinės ritės

Labai lengva ir kartu nepaprastai tvirta ir patikima Ritė SUNSET SUNERGY SW 9005FD su 4-ių rutulinių guolių mechanizmu

Kaina 125,00 €

Ritės spiningui

 • Katalogo numeris: KRY-EXC-3000
 • Guolių skaičius: 8BB + 1RB
 • Korpuso medžiaga: aliuminis
 • Pagrindinė ritės medžiaga: aliuminis
 • Būgnelio dydis (mm / m): 0.300 / 130
 • Veikimas: kairiarankiai ir dešiniarankiai
 • Pavarų santykis: 5,0: 1
 • Stabdžių tipas: priekinis
 • Svoris (g): 290
 • Dydis: 3000
Kaina 110,00 €

Filtruoti pagal

Kaina
Gamintojai
Daugiau Mažiau
Būgnelio talpa, mm / m
Perdavimo skaičius
Svoris, g
Filtruoti