Jūrinės ritės

Visos jūrinės ritės skirtos žvejybai iš laivo ar nuo kranto skirstomos į dvi dideles grupes: beinercines ir multiplikatorines.

Beinercinės jūrinės ritės kaip taisyklė pasirenkamos su mažesniu perdavimo santykiu, optimaliu kokybiškų guolių skaičiumi ir didesnio dydžio, jūrinėje žvejyboje paprastai naudojamos nuo 4-to iki 10-to dydžio, priklausomai nuo žvejybos būdo,...

Visos jūrinės ritės skirtos žvejybai iš laivo ar nuo kranto skirstomos į dvi dideles grupes: beinercines ir multiplikatorines.

Beinercinės jūrinės ritės kaip taisyklė pasirenkamos su mažesniu perdavimo santykiu, optimaliu kokybiškų guolių skaičiumi ir didesnio dydžio, jūrinėje žvejyboje paprastai naudojamos nuo 4-to iki 10-to dydžio, priklausomai nuo žvejybos būdo, žvejybos gylio, naudojamų maslų svorio ir gaudomos žuvies dydžio. Pagrindinis reikalavimas beinercinei jūrinei ritei patikimumas ir galia, ritės būgnelis turi talpinti pakankamai valo (nuo 200 iki 300 m, kartais ir daugiau) ir jos konstruktyvas turi būti atsparus sūriam jūros vandeniui.

Multiplikatorinės inercinės ritės su transmisiniu perdavimo mechanizmu naudojamos jūrinėje žvejyboje turi atitikti panšius kriterijus kaip ir beinercinės, tik su dar didesne galios ir patikimumo atsarga, perdavimo santykis gali būti nuo 1:3 iki 1:4,3, o kartais ir daugiau,  gali būti naudojamos dviejų greičių multiplikatorinės ritės kuriose antroji pavara turi žymiai didesnį perdavimo skaičių ir daug greičiau galima ištraukti nedideles žuvis ar patį masalą, ritė gali turėti  valo klojimo mechanizmą ar būti be jo. Gaminamos tinkamos sukti tiek dešine, tiek kaire ranka.

Multiplikatorinės ritės naudojamos jūrinėje žvejyboje dažniausiai būna cilindrinio profilio ir įvairių dydžių, dydis pasirenkamas pagal žvejybos sąlygas ir gaudomos žuvies gabaritus, patikimų gamintojų net ir mažieji cilindrinio profilio multiplikatoriai pajėgūs susitvarkyti su 50 ar net 100 kg sveriančiu jūriniu monstru, tačiau tokios ritės yra gana brangios.  Specialiai, jūrinei žvejybai gaminamos žemo profilio rites nuo casting tipo skiriasi didesniu korpusu ir savo špūlėje talpina daugiau valo bei turi galingesnį mechanizmą, gali būti žymimos „Big Water“ ar „Deep Water“ frazėmis. Visos šios ritės yra tinkamos velkiavimui jūroje, o mažesnieji modeliai ir gėlame vandenyje. Reikia pažymėti, kad būtent, jūrinei žvejybai dideliuose gyliuose yra sukurti elektriniai multiplikatorinių ričių modeliai kurie jau viai nepanašūs į klasikinius mechaninus, cilindrinius savo pirmtakus, o greičiau primena kosminius skraidančius aparatus iš fantastinių filmų, daugelis meškeriotojų juos renkasi dėl gana kompaktiško dydžio ir naudojimą palengvinančios elektrinės pavaros, tai labai aktualu kai žvejojama 200-300 m gylyje.

Visos jūrinės ritės turi turėti patikimą stabdžių sistemą, ypatingas dėmesys turėtų būti skiriamas stabdžio sureguliavimui norint išvengti  valo nutrūkimo, masalo ar laimikio praradimo, teisingai nustačiu ritės stabdį ja naudotis bus paprasta ir lengva. 

Įsigykite norimą jūrinę ritę internetu, arba atvykite į mūsų parduotuves.

Ritė multiplikatorinė FLADEN Maxximus Black Water
Šiuo metu neturime

Jūrinės ritės

Jūrinė Ritė FLADEN Maxximus Black Water, žemo profilio, kiek didesnė nei įprastos, multiplikatorinė ritė skirta plėšriosioms žuvims, pirmiausia lydekoms žvejoti, tačiau ji puikiai veikia žvejojant jūroje, o kadangi turi garsinį valo ištraukimo signalizatorių ji idealiai tinka ir velkiavimui. 

Kaina 148,00 €

  Karpinės ritės

  Naujiena - „Aerlex“ serijos tvirta ritė su „Instant Drag“, skirta sunkiam darbui, nesvarbu, ar tai būtų karpių, ar jūrinė žūklė nuo kranto. Naujas ritės dizainas ir puiki „Aero Wrap II“ linija su 2 greičių „Oscillation“ ir AR-C rite, užtikrina puikų užmetimo našumą, reikalingą tiek karpių, tiek jūrinės žūklės mėgėjams. Lėta ritės pavaros eiga 4,6:1, leidžia naudoti didelius svorius žūklės metu. Tai Jums suteikia galimybę pagauti didesnes ir sunkesnes žuvis! SPOD versijoje sumontuotas didesnis pavaros santykis – 5,3:1, vienu ritės rankenėlės apsisukimu surenkama 115 cm valo.

  Kaina 115,00 €
   Ritė DRAGON BOAT MASTER FD
   Šiuo metu neturime

   Jūrinės ritės

   Ritė jūrinei žūklei DRAGON BOAT MASTER FD

   Kaina 44,00 €

    Karpinės ritės

    Labai lengva ir kartu nepaprastai tvirta ir patikima Ritė SUNSET SUNRAGE SW 7013FD su 12-os rutulinių guolių mechanizmu.

    Kaina 139,00 €

     Karpinės ritės

     Labai lengva ir kartu nepaprastai tvirta ir patikima Ritė SUNSET SUNERGY SW 9005FD su 4-ių rutulinių guolių mechanizmu.

     Kaina 125,00 €

      Ritės spiningui

      Puiki, kokybiška, patvari ir ilgaamžė Ryobi EXCIA ritė. Korpusas pagamintas iš aliuminio ir garantuoja tam tikrą pagrindinių veikimo mechanizmų sklandų palaikymą. Aukštos kokybės japoniški guoliai užtikrina precizišką ir tylų darbą. Puikų valo kryžminį klojimą užtikrina ritės sraigtinis būgnelio stumdymo mechanizmas. Keturių skirtingo dydžio modelių pasirinkimas. 

      • Artikulas: KRY-EXC-3000
      • Guolių skaičius: 8BB + 1RB
      • Korpuso medžiaga: aliuminis
      • Pagrindinio būgnelio medžiaga: aliuminis
      • Būgnelio dydis (mm / m): 0.300 / 130
      • Veikimas: kairiarankiams ir dešiniarankiams
      • Pavaros santykis: 4,9 : 1
      • Stabdžių tipas: priekinis
      • Svoris (g): 290
      • Dydis: 3000
      Kaina 110,00 €
       Ritė Shimano Ultegra FC 2000S
       Šiuo metu neturime

       Ritės spiningui

       "Shimano Ultegra FC" ritė skirta meškeriotojams, ieškantiems patikimos ritės, kurią būtų galima naudoti tiek jūroje, tiek gėlame vandenyje, ieškant lydekų, ešerių. Joje yra funkcijų ir technologijų, kurios anksčiau buvo skirtos aukščiausios klasės modeliams. Šios savybės užtikrina neprilygstamą stiprumą ir našumą. Ritė yra „Shimano“ Coresolid serijos dalis, pasižyminti įspūdingu sklandumu. Ritė yra labai tvirta ir patvari, o HAGANE pagrindinė pavara gaminama naudojant unikalų "Shimano" šalto kalimo procesą.

       Kaina 152,00 €

        Filtruoti pagal

        Kaina
        Gamintojai
        Daugiau Mažiau
        Būgnelio talpa, mm / m
        Perdavimo skaičius
        Svoris, g
        Filtruoti