Vykdydami ES direktyvos dėl privatumo ir elektroninių ryšių reikalavimus, pranešame, jog svetainėje naudojame slapukus norėdami suasmeninti turinį ir skelbimus, kad teiktume visuomeninės medijos funkcijas ir galėtume analizuoti savo srautą. Informaciją apie tai, kaip naudojatės svetaine, bendriname su visuomeninės medijos, reklamavimo ir analizės partneriais. Daugiau informacijos

Supratau

Kilimėliai karpiams

Kilimėliai karpiams skirti saugiai karpio priežiūrai nuo sugavimo iki paleidimo.

Kilimėliai karpiams, kurie neleidžia žuvims netyčia iškristi. Be pagrindinės funkcijos - karpio išlaisvinimo nuo kabliuko jūs galite saugiai pasverti žuvį ir, užtraukę užtrauktuką, nunešti karpį iki vandens ir paleisti. Kilimėliai Sukurti taip, kad žvejui būtų kuo patogiau...

Kilimėliai karpiams skirti saugiai karpio priežiūrai nuo sugavimo iki paleidimo.

Kilimėliai karpiams, kurie neleidžia žuvims netyčia iškristi. Be pagrindinės funkcijos - karpio išlaisvinimo nuo kabliuko jūs galite saugiai pasverti žuvį ir, užtraukę užtrauktuką, nunešti karpį iki vandens ir paleisti. Kilimėliai Sukurti taip, kad žvejui būtų kuo patogiau atkabinti karpį, jo netraumuojant ir paleisti. .

Puikus kilimėlis saugiai karpio priežiūrai nuo sugavimo iki paleidimo.

Kilimėliai karpiams

Lengvas ir kompaktiškas kilimėlis karpiams Scorpium, matmenys: 80 x 45 x 1 cm, suvyniojamas, todėl patogus transportuoti.

Kaina 15,00 €

  Kilimėliai karpiams

  Didelis firmos "Prowess" krepšys karpių svėrimui ir laikymui iki žuvis pilnai atsigaus po sugavimo.

  Kaina 79,00 €

   Kilimėliai karpiams

   Lengvas ir kompaktiškas kilimėlis karpiams Osmose, matmenys: 95 x 65 x 2,5 cm, sulankstomas, todėl patogus transportuoti.

   Kaina 29,00 €

    Filtruoti pagal

    Kaina
    Gamintojai
    Daugiau Mažiau
    Filtruoti