Vykdydami ES direktyvos dėl privatumo ir elektroninių ryšių reikalavimus, pranešame, jog svetainėje naudojame slapukus norėdami suasmeninti turinį ir skelbimus, kad teiktume visuomeninės medijos funkcijas ir galėtume analizuoti savo srautą. Informaciją apie tai, kaip naudojatės svetaine, bendriname su visuomeninės medijos, reklamavimo ir analizės partneriais. Daugiau informacijos

Supratau

Ritės

Žvejybinė ritė - žvejybos įrankis, skirtas užmesti ir suvynioti valui su žuvims žvejoti skirta sistemėle ar masalu, o taip pat užkibusios žuvies varginimui ir  sėkmingam ištraukimui, ji visada tvirtinama ant meškerės koto rankenos.

Ritės korpusas ( beinercinės ar multiplikatorinės) paprastai gaminamas iš kompozicinio...

Žvejybinė ritė - žvejybos įrankis, skirtas užmesti ir suvynioti valui su žuvims žvejoti skirta sistemėle ar masalu, o taip pat užkibusios žuvies varginimui ir  sėkmingam ištraukimui, ji visada tvirtinama ant meškerės koto rankenos.

Ritės korpusas ( beinercinės ar multiplikatorinės) paprastai gaminamas iš kompozicinio pluošto, anglies pluošto arba metalų lydinio, gali būti pagamintas ir iš kombinuotų medžiagų (pluoštas/ metalas), tai pagrindinė žvejybinės ritės dalis kurioje montuojamas visas ritės mechanizmas, kitos svarbios ritės dalys yra:

 • valo būgnelis
 • centrinė ašis
 • dantračių mechanizmas (pavara)
 • ašies ir būgnelio stumdymo sistema (osciliacijos sistema)
 • priekinė, galinė arba kombinuota stabdžių sistema
 • momentinė atbulinės eigos blokavimo sistema
 • valo lankelis su valo vedikliu
 • rankenėlė

Labai svarbūs ritės komponentai yra guoliai, jų kiekis svyruoja nuo 1 iki 12 ar daugiau.

Ritės patvarumas priklauso nuo dantračių medžiagos iš kurios jie pagaminti  ilgaamžiškumo, guolių skaičiaus, vartojimo būdo bei gamintojo kokybės.

Pagal konstrukciją ir veikimo tipą ritės skirstomos į tris tipus:

 • inercines - vykstant metimo procesui sukasi ritės būgnelis
 • neinercines - būgnelis nesisuka, valas išsivynioja laisva eiga
 • multiplikatorines – labai modernizuotos inercinės ritės su daugybe novatoriškų technologijų, aibe guolių (gali būti 12 ir daugiau), dantratine sukimo perdavimo pavara, kombinuota stabdžių sistema ir kt., vykstant metimo procesui ritės būgnelis sukasi

Lietuvoje labiausiai paplitusios neinercinės ritės.

Pagal rūšis gali būti skirstomos į:

 • tolimo užmetimo (match, long cast, long range) tipo - naudojamos tolimiems užmetimams atlikti.
 • spiningines - skirtas žvejoti spiningu, taip pat galima naudoti žvejojant dugnine ar universalia meškere.
 • jūrines - didelių gabaritų itin galingos.
 • karpines –  itin galingos, skirtos karpių ir kitų didelių žuvų žvejybai
 • muselines - skirtos tik muselinei meškerei

Kiekvienos rūšies ritės dar gali būti skirstomas pagal dydį, paskirtį ar, kaip muselinės, pagal klasę. 

Platus žvejybinių ričių pasirinkimas įvairiems žvejybos būdams, įsigykite norimą ritę internetu, arba atvykite į mūsų parduotuves.

Match ritės

Guolių kiekis - 3+1, Svoris, g - 264, Perdavimo skaičius - 1,6:2, Būgnelio talpa, mm / m - 0,20 / 150, 

Kaina 39,00 €

Ritės spiningui

Spininginė Ritė Robinson DUAL MG 307 Unikali dviejų greičių beinercinė ritė Robinson DUAL MG 307 veikia išties puikiai, labai tiksliai sumontuoti pagrindiniai ritės mechanizmai gaminami iš geriausių medžiagų: perdavimo pavara iš žalvario ir duraliuminio, guoliai - su keramine danga.

Kaina 66,00 €

Ritės spiningui

Ritė Robinson PULSAR 1020/1025/1030 Moderni ir ypač elegantiška dešimties guolių ritė su priekiniu, labai tiksliu stabdžiu, skirta spiningavimui.

Kaina 59,50 €

Karpinės ritės

Robinson BIG RUNNER 807 QD Puiki karpinė ritė trofėjinių karpių ar kitų didelių žuvų žvejybai. Šios ritės pagrindiniai bruožai yra galia ir tikslumas. Jėga užtikrinama puikiai parinkta pagringine pavara, jos perdavimo skaičiumi ir kokybiškais guoliais. 

Kaina 82,00 €

Ritės spiningui

Moderni spininginė ritė Robinson DAKOTA FD su priekine stabdymo sistema skirta žvejoti spiningu. Aukštos klasės guoliai, tikslus mechanizmas ir puiki surinkimo kokybė

Kaina 25,00 €

Ritės spiningui

Ritė Robinson GLITTER FD Veikia sklandžiai ir tyliai, dėl trijų aukštos kokybės rutulinių guolių ir idealiai sumontuotas visas mechanizmas. Taip pat naudojamas atraminis guolis, plonas lankelis, patogi rankena. Ritė rekomenduojama visoms spiningo meškerėms. 

Kaina 21,00 €

Plūdinės ritės

Ritė Robinson SIGNUM MATCH Modernus ir ekonomiškas match tipo ritės modelis, su galiniu stabdžiu. Šią modernią, ekonomišką ritę galima saugiai rekomenduoti match metodo mėgėjams.

Kaina 29,90 €

Universalios ritės

Ritė Robinson MAGNETIC RD Trys universalios ritės modeliai su galiniu stabžiu, grafito korpusu. Rekomenduojama žvejoti dugninei žvejybai ir spiningu.

Kaina 14,50 €

Karpinės ritės

Karpinė  Ritė Byron Bait Control 40 - puiki ritė karpių žvejybos entuziastams ir tikriems feederio gerbėjams. ritė kur puikiai suderintas kainos ir kokybės santykis.

Kaina 54,00 €

Karpinės ritės

Karpinė Ritė Byron Bait Control 60- puiki ritė karpių žvejybos entuziastams ir tikriems feederio gerbėjams.

Kaina 58,00 €

Ritės spiningui

Spininginė Ritė Byron Line Control 2LC 20  "Byron" ritė skirta visų pirma spiningavimui. 

Kaina 41,00 €

Ritės spiningui

Ritė Byron Spin Control 2SC 20 patikima ir kokybiška austrų kompanijos "Byron" ritė skirta visų pirma spiningavimui.

Kaina 55,00 €

Ritės spiningui

Ritė Byron Spin Control 2SC 30 Šioje ritėje visas mechanizmas veikia patikimai ir tiksliai. Preciziška priekinio stabdžio reguliacija garantuoja puikų, sklandų valo "atidavimą" kovos su žuvimi metu.

Kaina 57,00 €

Ritės spiningui

Ritė Byron Spin Control 2SC 40 puiki vidutinaim ir sunkiam spiningui arba įvairiems feeder žvejybos būdams.

Kaina 59,00 €

Plūdinės ritės

Ritė Montana FD Robinson Trys "Montana" ritės modeliai skirti spiningavimui ir plūdinei žvejybai. Aštuoni guoliai, įskaitant traukos guolius, užtikrina sklandų ritės veikimą.  Montana turi estetinę išvaizdą dėl aukso elementų derinio su tamsiu korpusu.

Kaina 27,90 €

Ritės spiningui

Ritė Robinson Fireball RD galiniu stabdžiu, pasižymi patikimumu ir sklandžiu veikimu. Mechanizmas pagaminti iš kokybiškų medžiagų, 3 stiprūs ir korozijai atsparūs guoliai, tarp jų vienas ritininis, kuris užtikrina atbulinės eigos sukimosi blokavimą.

Kaina 18,00 €

Ritės spiningui

„Team Dragon FD iS“ yra naujos kartos ritė tikriems spininavimo specialistams, pagaminta pagal „Dragon“ specialų užsakymą Japonijos kompanijos „Ryobi Engineering“ gamykloje. Ritės konstruktyvas pagamintas pagal „V“ koncepciją iš anglies pluošto kompozito - itin lengvos medžiagos, turinčios ypač gerus stiprumo parametrus.

Kaina 62,20 €

Jūrinės ritės

Jūrinė Robinson Ritė SEA FOX Nautica 606 skirta žvejybai jūroje iš laivo ar katerio. Nors ritė suprojektuota žvejybai jūroje ji puikai tinka "method feeder" ar klasikiniam "feeder" žvejybos būdui.

Kaina 49,50 €

Jūrinės ritės

Ritė Sea Fox Marine FD Robinson Tai dar viena sėkminga ritė "Robinson" pasiūlyme - "Sea Fox", skirta žvejybai jūroje. Ritė yra santykinai nedidelė, ji taip pat tinka dugninei žvejybai .

Kaina 23,50 €

Plūdinės ritės

"Match" tipo ritė VDE-R Team High Speed FD Robinson su maksimaliai greita pavara kurios perdavimo santykis 7,1:1 Ši ritė, dar labiau džiugina vis daugiau plūdinės meškerės gerbėjų. 

Kaina 32,00 €

Ritės spiningui

Spininginė Ritė Robinson Holiday FD Du 203 ir 303 universaliųjų ričių modeliai su priekiniu stabdžiu. Grafito korpusas ir ritės dizainas užtikrina mažą ritės svorį. Ją išskiria "gyvybingos" spalvos - oranžinės spalvos korpusas su juodu apdaila.

Kaina 11,90 €

Ritės spiningui

spininginės Ritė RoBinson Rockers FD Trys skirtingo dydžio, universalios paskirties ričių modeliai su priekiniu stabdžiu. Rekomenduojama pradedantiesiems žvejams, kiekvienam žvejybos būdui.

Kaina 11,00 €

Ritės spiningui

Spininginė Ritė Robinson Blues RD Trys universaliųjų ričių modeliai su galiniu stabdžiu. Universalios, lengvos ritės pradedantiesiems žvejams , puikiai tinka bet kokiam žvejybos būdui.

Kaina 11,50 €

Ritės spiningui

Spininginė Ritė Robinson Shiner FD 203/303/403 Trys skirtingo dydžio ričių modeliai su priekiniu stabdžiu už labai gerą kainą. Dėl aukso elementų kontrasto ant ritės  juodo korpuso Shinner atrodo labai estetiškai.

Kaina 21,50 €

Universalios ritės

Ritė Robinson Camou RD Universali ritė, nudažyta gražiu komufliažu susilieja su supančia gamtos aplinka, turi galine stabdymo sistema, skirta žvejoti visais žvejybos būdais ir metodais. Aukštos klasės guoliai ir puikus, kokybiškas surinkimas garantuoja sklandų ir tolygų ritės darbą.

Kaina 22,00 €

Muselinės ritės

Muselinė Ritė Robinson FLY Master AFTM. Patikima ritė, iš specialaus lengvo grafito lydinio, sukurta nereikliam ir naujokams. Lengva, grafito struktūra yra stebėtinai patvari, kokybiška, stabdžiai yra pakankamai tikslūs, todėl ši ritė geriausias kokybės / kainos santykis.

Kaina 12,00 €

Jūrinės ritės

Ritė jūrinė Baltic SeaFox Labai lengvas anglies korpusas ir rotorius; 3 guoliai; Kompiuteriu subalansuotas rotorius; Juodo grafito būgnelis; Grafito atsarginis būgnelis; Sustiprintas vamzdelio formos lankelis; Ergonomiška, neslystanti rankena, rankenėlė Eva; Tiksli stabdžių sistema; Galimybė pakeisti rankenos puse kairė / dešinė.

Kaina 19,50 €

Žieminė ritė

Ritė FD Magic 23P-MG-101 Robinson Ekonomiška ritė su lengvu grafito korpusu ir tiksliu priekiniu stabdžiu. Dėl nedidelių matmenų ji tinka universaliai žvejybai pradedančiajam žvejui, taip pat tinkama poledinei žvejybai.

Kaina 6,00 €

Karpinės ritės

Ritė Carpex Black Runner 404 dydis skirtas lengvoms ir vidutinio užmetimo svorio "feeder" tipo dugnimėms, o  504 ir 604 modelio ritėmis galima žvejoti didelius egzemplioriams, ypač karpius. "Carpex Black Runner" ritės yra dar vienas sensacingas pasiūlymas  dugninės žvejybos mėgėjams, jos dirba labai sklandžiai ir patikimai, turi sustiprintą transmisiją.

Kaina 33,00 €

Dugninė ritė

Ritė Robinson Method Feeder FD Naujausia serijos ritės, skirtos specialiai vis populiaresnaim žvejybos tipui„method feeder”

Kaina 33,00 €

Ritės spiningui

Modernios, specializuotos ritės su aukštomis technologijomis. Rekomenduojama visiems žvejybos būdams: spiningavimui, dugninei žvejybai.

Kaina 38,50 €

Ritės spiningui

Ritė Ryobi ECUSIMA FD iš gerai žinomo Japonijos gamintojo Ryobi – viena iš populiariausių spininginių ričių modelių tarp Lietuvos žvejų. Ecusima ritės yra gerai žinomos dėl savo patvarumo, turinčios nerūdijančio plieno rutulinius guolius ir pagrindinį veleną.

Kaina 49,50 €

Universalios ritės

Puiki Ryobi ritė spiningautojams OASYS FD 2000 Puikaus dizaino, universali ritė su priekiniu stabdžiu, iš gerai žinomo Japonijos gamintojo RYOBI

Kaina 76,00 €

Ritės spiningui

Naujos kartos ritė TEAM DRAGON FD 1030 iZ tikriems spiningavimo ekspertams

Kaina 119,60 €

Ritės spiningui

Aukšto techninio standarto ričių serija, kurių gamyboje panaudoti visi naujausi konstrukciniai sprendimai. Visų pirma skirtos visiems spiningavimo metodams, bet sėkmingai galima komplektuoti su tolimo užmetimo "match" ar "boloninėmis" meškerėmis, o taip pat lengvomis "winklepicker" ar "method feeder" dugninėmis.

Kaina 37,00 €

Ritės spiningui

Ritė DRAGON VIPER FD820i Aukšto techninio standarto ričių serija, kurių gamyboje panaudoti visi naujausi konstrukciniai sprendimai. Visų pirma skirtos visiems spiningavimo metodams, bet sėkmingai galima komplektuoti su tolimo užmetimo "match" ar "boloninėmis" meškerėmis, o taip pat lengvomis "winklepicker" ar "method feeder" dugninėmis.

Kaina 51,00 €

Jūrinės ritės

Ritė jųrinei žūklei DRAGON BOAT MASTER FD

Kaina 44,00 €

Jūrinės ritės

Jūrinė  Ritė multiplikatorinė FLADEN Warbird 2030 skirta žvejybai jūroje Šiuolaikiška, patvari, geros konstrukcijos 1-no guolio multiplikatorinė ritė su aliuminio būgneliu

Kaina 51,00 €

Jūrinės ritės

Ritė multiplikatorinė  FLADEN Chieftain 30 skirta žvejybai jūroje

Kaina 36,00 €

Jūrinės ritės

Jūrinė Ritė FLADEN Maxximus Black Water Žemo profilio, kiek didesnė nei įprastos, multiplikatorinė ritė skirta plėšriosioms žuvims, pirmiausia lydekoms žvejoti, tačiau ji puikiai veikia žvejojant jūroje, o kadangi turi garsinį valo ištraukimo signalizatorių ji idealiai tinka ir velkiavimui. 

Kaina 148,00 €

Jūrinės ritės

Jūrinė Ritė FLADEN Maxximus 15LD Šiuolaikiška, patvari, geros konstrukcijos, 4-ių guolių multiplikatorinė ritė. Puikus pasirinkimas žvejybai jūroje iš laivo, giluminiam velkiavimui ar didelių šamų žūklei.

Kaina 124,00 €

Jūrinės ritės

Jūrinė Ritė FLADEN Chieftain 484-30LC  su atstumo skaitliuku  skirta žvejybai jūroje, velkiavimui sūriame ir gėlame vandenyje

Kaina 69,00 €

Karpinės ritės

Karpinė Ritė Robinson Carpex Atomium 508 dugninei karpių ir kitų baltų žuvų žvejybai. Aukštos klasės aštuonių guolių ritė skirta karpių žvejybai įvairiais dugninės žvejybos būdais. 

Kaina 43,00 €

Karpinės ritės

Trofėjinių karpių ar kitų didelių žuvų žvejybai skirta ritė Robinson Carpex Quartz FD 8010 Šios karpinės ritės pagrindiniai bruožai yra galia ir tikslumas.

Kaina 114,00 €

Žieminė ritė

Ritė ROBINSON Eskimo FD 104 sukurta poledinei žvejybai. Aukščiausios klasės ritė žieminiai žvejybai išsiskirianti ir šiuolaikiniu dizainu. Keturi guoliai, įskaitant atraminį guolį, užtikrinantį momentinį atbulinės eigos blokavimą, žemoje temperatūroje veikia sklandžiai ir be problemų.

Kaina 22,00 €

Karpinės ritės

Ritė Carpex Nano Tech dugninės žūklės mėgėjams. 306 ir 406 dydis skirtas lengvoms ir vidutinio užmetimo svorio "feeder" tipo dugnimėms, o  506 ir 606 modelio ritėmis galima žvejoti didelius egzemplioriams, ypač karpius.

Kaina 46,90 €

Universalios ritės

Ritė ROBINSON Submarine FD Universali ritė su priekiniu stabdžiu. Grafito korpusas ir ritės konstrukcija labai lengva.  Ritė  ROBINSON Submarine išsiskiria ryškia geltonai-juoda spalva.

Kaina 11,00 €

Karpinės ritės

PROWESS OSMOSE 5005 FD - puiki, kompaktiška, bet kartu labai galinga ritė karpių žvejybos entuziastams ir tikriems feederio asams.

Kaina 59,00 €

Karpinės ritės

Kokybiška „Prowess Osmose 6001 FD“ ritė  su 6 rutuliniais guoliais ir su 1 ritininiu guoliu dugninei žvejybai

Kaina 54,00 €

Dugninė ritė

Ritė Robinson Method Master QD 305/405/505 Puiki žvejybinė ritė specialiai sukurta vis populiarėjančiam „method feeder” žvejybos būdui, bet lengvai gali būti pritaikoma ir kitiems žvejybos būdams (klasikiniam feeder'iui ar dugninei, žvejybai gyva žuvele ir pan.), labai patrauklus kokybės ir kainos santykis.

Kaina 38,00 €

Dugninė ritė

Ritė Robinson Method Master FD 304/404 Puiki žvejybinė ritė specialiai sukurta vis populiarėjančiam „method feeder” žvejybos bųdui, bet lengvai gali būti pritaikoma ir kitiems žvejybos būdams (klasikiniam feeder'iui ar dugninei, žvejybai gyva žuvele ir pan.), labai patrauklus kokybės ir kainos santykis. 

Kaina 32,90 €

Dugninė ritė

Ritė Robinson Method Gun FD 305/405/505 Puiki žvejybinė ritė specialiai sukurta  vis populiarėjančiam „method feeder” žvejybos būdui, bet lengvai gali būti pritaikoma ir kitiems žvejybos būdams (klasikiniam feeder'iui ar dugninei, žvejybai gyva žuvele ir pan.), labai patrauklus kokybės ir kainos santykis.

Kaina 32,90 €

Dugninė ritė

Ritė Robinson Genesis FD 208/258/308 Puikios kokybės ritė už labai intriguojsančią kainą. Ritė tinkanti spiningavimui, didesni jos modeliai gali būti pritaikyti „method feeder”ar klasikiniam feeder'iui, kai naudojamos sunkios šėryklės ir reikalingi tolimi ir tikslūs užmetimai.

Kaina 36,90 €

Ritės spiningui

Spininginė Ritė Robinson CADET FD Puiki žvejybinė ritė su priekine stabdymo sistema labiausiai tinkanti spiningavimui, bet gali būti pritaikyta ir kitiems žvejybos būdams. Idealus kokybės ir kainos santykis.

Kaina 25,90 €

Ritės spiningui

Puikui žvejybinė ritė  Robinson Raptor FD 156/256/406 tinkanti spiningavimui, bet gali būti pritaikyta ir kitiems žvejybos būdams, labai patrauklus kokybės ir kainos santykis.

Kaina 32,90 €

Ritės spiningui

Ritė Robinson Yoshida FD208/308/408  Puikui žvejybinė ritė ideali spiningavimui, bet gali būti pritaikyta ir kitiems žvejybos būdams, labai patrauklus kokybės ir kainos santykis.

Kaina 48,00 €

Ritės spiningui

Ritė Byron Spin Control 2SC 15 patikima ir kokybiška austrų kompanijos "Byron" ritė skirta visų pirma spiningavimui.

Kaina 51,00 €

Karpinės ritės

Labai lengva ir kartu nepaprastai tvirta ir patikima Ritė SUNSET SUNRAGE SW 7013FD su 12-os rutulinių guolių mechanizmu

Kaina 139,00 €

Karpinės ritės

Labai lengva ir kartu nepaprastai tvirta ir patikima Ritė SUNSET SUNERGY SW 9005FD su 4-ių rutulinių guolių mechanizmu

Kaina 125,00 €

Dugninė ritė

Ritė dugninei meškerei 6 guolių "feeder" tipo ritė sekliu būgneliu GARBOLINO TRINITY FEEDER FD skirtą visiems dugninės žvejybos būdams.

Kaina 55,00 €

Filtruoti pagal

Kategorijos
Kaina
Gamintojai
Daugiau Mažiau
Būgnelio talpa, mm / m
Daugiau Mažiau
Guolių kiekis
Perdavimo skaičius
Daugiau Mažiau
Svoris, g
Daugiau Mažiau
Ritės dydis
Daugiau Mažiau
Filtruoti