Ritės

Žvejybinė ritė - žvejybos įrankis, skirtas užmesti ir suvynioti valui su žuvims žvejoti skirta sistemėle ar masalu, o taip pat užkibusios žuvies varginimui ir  sėkmingam ištraukimui, ji visada tvirtinama ant meškerės koto rankenos.

Ritės korpusas ( beinercinės ar multiplikatorinės) paprastai gaminamas iš kompozicinio...

Žvejybinė ritė - žvejybos įrankis, skirtas užmesti ir suvynioti valui su žuvims žvejoti skirta sistemėle ar masalu, o taip pat užkibusios žuvies varginimui ir  sėkmingam ištraukimui, ji visada tvirtinama ant meškerės koto rankenos.

Ritės korpusas ( beinercinės ar multiplikatorinės) paprastai gaminamas iš kompozicinio pluošto, anglies pluošto arba metalų lydinio, gali būti pagamintas ir iš kombinuotų medžiagų (pluoštas/ metalas), tai pagrindinė žvejybinės ritės dalis kurioje montuojamas visas ritės mechanizmas, kitos svarbios ritės dalys yra:

 • valo būgnelis
 • centrinė ašis
 • dantračių mechanizmas (pavara)
 • ašies ir būgnelio stumdymo sistema (osciliacijos sistema)
 • priekinė, galinė arba kombinuota stabdžių sistema
 • momentinė atbulinės eigos blokavimo sistema
 • valo lankelis su valo vedikliu
 • rankenėlė

Labai svarbūs ritės komponentai yra guoliai, jų kiekis svyruoja nuo 1 iki 12 ar daugiau.

Ritės patvarumas priklauso nuo dantračių medžiagos iš kurios jie pagaminti  ilgaamžiškumo, guolių skaičiaus, vartojimo būdo bei gamintojo kokybės.

Pagal konstrukciją ir veikimo tipą ritės skirstomos į tris tipus:

 • inercines - vykstant metimo procesui sukasi ritės būgnelis
 • neinercines - būgnelis nesisuka, valas išsivynioja laisva eiga
 • multiplikatorines – labai modernizuotos inercinės ritės su daugybe novatoriškų technologijų, aibe guolių (gali būti 12 ir daugiau), dantratine sukimo perdavimo pavara, kombinuota stabdžių sistema ir kt., vykstant metimo procesui ritės būgnelis sukasi

Lietuvoje labiausiai paplitusios neinercinės ritės.

Pagal rūšis gali būti skirstomos į:

 • tolimo užmetimo (match, long cast, long range) tipo - naudojamos tolimiems užmetimams atlikti.
 • spiningines - skirtas žvejoti spiningu, taip pat galima naudoti žvejojant dugnine ar universalia meškere.
 • jūrines - didelių gabaritų itin galingos.
 • karpines –  itin galingos, skirtos karpių ir kitų didelių žuvų žvejybai
 • muselines - skirtos tik muselinei meškerei

Kiekvienos rūšies ritės dar gali būti skirstomas pagal dydį, paskirtį ar, kaip muselinės, pagal klasę. 

Platus žvejybinių ričių pasirinkimas įvairiems žvejybos būdams, įsigykite norimą ritę internetu, arba atvykite į mūsų parduotuves.

Match ritės

Šiuolaikinė "greita" ritė, kurios perdavimo santykis yra 6.2:1, pagaminta pagal "V" koncepciją (išlengvinta). Ritė skirta spiningavimui, daugiausia "street fishing" stiliaus propoguotojams, bet puikiai tinka ir "match" tipo arba boloninei žvejybai su plūde.

 • Guolių kiekis - 3+1,
 • Svoris, g - 264,
 • Perdavimo skaičius - 1,6:2,
 • Būgnelio talpa, mm / m - 0,20 / 150
Kaina 39,00 €

  Ritės spiningui

  Spininginė Ritė Robinson DUAL MG 307 Unikali dviejų greičių beinercinė ritė Robinson DUAL MG 307 veikia išties puikiai, labai tiksliai sumontuoti pagrindiniai ritės mechanizmai gaminami iš geriausių medžiagų: perdavimo pavara iš žalvario ir duraliuminio, guoliai - su keramine danga.

  Kaina 66,00 €

   Ritės spiningui

   Ritė Robinson PULSAR 1020/1025/1030 Moderni ir ypač elegantiška dešimties guolių ritė su priekiniu, labai tiksliu stabdžiu, skirta spiningavimui.

   Kaina 59,50 €

    Karpinės ritės

    Robinson BIG RUNNER 807 QD Puiki karpinė ritė trofėjinių karpių ar kitų didelių žuvų žvejybai. Šios ritės pagrindiniai bruožai yra galia ir tikslumas. Jėga užtikrinama puikiai parinkta pagringine pavara, jos perdavimo skaičiumi ir kokybiškais guoliais. 

    Kaina 82,00 €

     Ritės spiningui

     Moderni spininginė ritė Robinson DAKOTA FD su priekine stabdymo sistema skirta žvejoti spiningu. Aukštos klasės guoliai, tikslus mechanizmas ir puiki surinkimo kokybė.

     Kaina 29,00 €

      Plūdinės ritės

      Ritė Robinson "SIGNUM MATCH" - ekonomiška moderni match tipo ritės su galiniu stabdžiu. Šią ritę rekomenduojame plūdinės entuziastams žvejojantiems match, boloniškuoju ar kitais plūdinės metodais.

      Kaina 29,90 €

       Universalios ritės

       Ritė Robinson MAGNETIC RD Trys universalios ritės modeliai su galiniu stabžiu, grafito korpusu. Rekomenduojama žvejoti dugninei žvejybai ir spiningu.

       Kaina 14,50 €

        Karpinės ritės

        Karpinė  Ritė Byron Bait Control 40 - puiki ritė karpių žvejybos entuziastams ir tikriems feederio gerbėjams, ritė kur puikiai suderintas kainos ir kokybės santykis.

        Kaina 54,00 €

         Ritės spiningui

         Ritė Byron Spin Control 2SC 20 patikima ir kokybiška austrų kompanijos "Byron" ritė skirta visų pirma spiningavimui.

         Kaina 55,00 €

          Ritės spiningui

          Ritė Byron Spin Control 2SC 30 visų pirma yra skirta spiningavimui. Šios ritės mechanizmas veikia patikimai ir tiksliai. Preciziška priekinio stabdžio reguliacija garantuoja puikų, sklandų valo "atidavimą" kovos su žuvimi metu.

          Kaina 57,00 €

           Ritės spiningui

           Ritė Byron Spin Control 2SC 40 puiki vidutinaim ir sunkiam spiningui arba įvairiems feeder žvejybos būdams.

           Kaina 59,00 €

            Plūdinės ritės

            Ritė Montana FD Robinson. Trys "Montana" ritės modeliai skirti spiningavimui ir plūdinei žvejybai. Aštuoni guoliai, įskaitant momentinį atbulinio prasisukimo blokavimo guolį, užtikrina sklandų ritės veikimą. Dėl aukso spalvos elementų derinio su tamsiu korpusu ritė Montana turi puikią estetinę išvaizdą.

            Kaina 27,90 €

             Ritės spiningui

             Ritė Robinson Fireball RD su galiniu stabdžiu, pasižymi patikimumu ir sklandžiu veikimu. Mechanizmas pagaminti iš kokybiškų medžiagų, 3 stiprūs ir korozijai atsparūs guoliai, tarp jų vienas ritininis, kuris užtikrina atbulinės eigos sukimosi blokavimą.

             Kaina 18,00 €

              Plūdinės ritės

              "Match" tipo ritė VDE- Robinson Team High Speed FD su maksimaliai greita pavara kurios perdavimo santykis 7,1:1 Ši ritė ir toliau džiugina dar daugiau plūdinės meškerės gerbėjų. 

              Kaina 36,00 €

               Ritės spiningui

               Spininginė Ritė Robinson Holiday FD. Du 203 ir 303 universaliųjų ričių modeliai su priekiniu stabdžiu. Grafito korpusas ir ritės dizainas užtikrina mažą ritės svorį. Ją išskiria "gyvybingos" spalvos - oranžinės spalvos korpusas su juoda apdaila.

               Kaina 11,90 €

                Ritės spiningui

                Spininginės Ritė RoBinson Rockers FD. Trys skirtingo dydžio, universalios paskirties ričių modeliai su priekiniu stabdžiu. Rekomenduojama pradedantiesiems žvejams, kiekvienam žvejybos būdui.

                Kaina 13,90 €

                 Ritės spiningui

                 Spininginė Ritė Robinson Blues RD. Trys universaliųjų ričių modeliai su galiniu stabdžiu. Universalios, lengvos ritės pradedantiesiems žvejams, puikiai tinka bet kokiam žvejybos būdui.

                 Kaina 11,50 €

                  Ritės spiningui

                  Spininginė Ritė Robinson Shiner FD 203/303/403. Trys skirtingo dydžio ričių modeliai su priekiniu stabdžiu už labai gerą kainą. Dėl aukso elementų kontrasto ant ritės  juodo korpuso Shinner atrodo labai estetiškai.

                  Kaina 21,50 €

                   Universalios ritės

                   Ritė Robinson Camou RD. Universali ritė nudažyta gražiu komufliažu susilieja su supančia gamtos aplinka, turi galinę stabdymo sistemą, skirta žvejoti visais žvejybos būdais ir metodais. Aukštos klasės guoliai ir puikus, kokybiškas surinkimas garantuoja sklandų ir tolygų ritės darbą.

                   Kaina 22,00 €

                    Muselinės ritės

                    Muselinė Ritė Robinson FLY Master AFTM. Patikima ritė pagaminta iš specialaus lengvo grafito lydinio, sukurta nereikliam ar pradedančiajam žvejui. Lengva grafito struktūra yra stebėtinai patvari, kokybiška, stabdžiai yra pakankamai tikslūs, todėl ši ritė geriausias kokybės / kainos santykis.

                    Kaina 12,00 €

                     Žieminė ritė

                     Ritė FD Magic 23P-MG-101 Robinson ekonominės klasės ritė lengvu grafito korpusu ir tiksliu priekiniu stabdžiu. Dėl nedidelių matmenų ji tinka universaliai žvejybai pradedančiajam žvejui, taip pat tinkama poledinei žvejybai.

                     Kaina 6,00 €

                      Karpinės ritės

                      Ritė Carpex Black Runner. 404 dydis skirtas lengvoms ir vidutinio užmetimo testo "feeder" tipo dugninėms, o  504 ir 604 modelio ritėmis sumontuotomis ant karpinių meškerykočių galima žvejoti didelius karpius, sazanus ar amūrus. "Carpex Black Runner" ritės yra dar vienas sensacingas pasiūlymas  dugninės žvejybos mėgėjams, jos turi sustiprintą transmisiją ir dirba labai sklandžiai ir patikimai.

                      Kaina 33,50 €

                       Dugninės ritės

                       Ritė Robinson Method Feeder FD skirta vis labiau populiarėjančiam dugninės žvejybos būdui - „method feeder”

                       Kaina 33,00 €

                        Ritės spiningui

                        Ritė Ryobi ECUSIMA FD iš gerai žinomo Japonijos gamintojo Ryobi – viena iš populiariausių spininginių ričių modelių tarp Lietuvos žvejų. Ecusima ritės yra gerai žinomos dėl savo patikimumo ir patvarumo, turi nerūdijančio plieno rutulinius guolius ir pagrindinį veleną. Naujo dizaino, išskirtinė 7+1 guolių ECUSIMA serija !!! Dar geresnė dar patikimesnė, dar lengvesnė!!!

                        Kaina 55,50 €

                         Universalios ritės

                         Puiki Ryobi ritė spiningautojams OASYS FD 2000 Puikaus dizaino, universali ritė su priekiniu stabdžiu, iš gerai žinomo Japonijos gamintojo RYOBI.

                         Kaina 76,00 €

                          Ritės spiningui

                          Naujos kartos ritė TEAM DRAGON FD 1030 iZ tikriems spiningavimo ekspertams.

                          Kaina 119,60 €

                           Ritės spiningui

                           Aukšto techninio standarto ričių serija turinti galinį stabdį kurių gamyboje panaudoti visi naujausi konstrukciniai sprendimai. Visų pirma skirtos visiems spiningavimo metodams, bet sėkmingai galima komplektuoti su tolimo užmetimo "match" ar "boloninėmis" meškerėmis, o taip pat lengvomis "winklepicker" ar "method feeder" dugninėmis.

                           Kaina 37,00 €

                            Ritės spiningui

                            Ritė DRAGON VIPER FD820i. Aukšto techninio standarto ričių serija, kurių gamyboje panaudoti visi naujausi konstrukciniai sprendimai. Visų pirma skirtos visiems spiningavimo metodams, bet sėkmingai galima komplektuoti su tolimo užmetimo "match" ar "boloninėmis" meškerėmis, o taip pat lengvomis "winklepicker" ar "method feeder" dugninėmis.

                            Kaina 51,00 €
                             Ritė DRAGON BOAT MASTER FD
                             Šiuo metu neturime

                             Jūrinės ritės

                             Ritė jūrinei žūklei DRAGON BOAT MASTER FD

                             Kaina 44,00 €
                              Ritė multiplikatorinė FLADEN Maxximus Black Water
                              Šiuo metu neturime

                              Jūrinės ritės

                              Jūrinė Ritė FLADEN Maxximus Black Water, žemo profilio, kiek didesnė nei įprastos, multiplikatorinė ritė skirta plėšriosioms žuvims, pirmiausia lydekoms žvejoti, tačiau ji puikiai veikia žvejojant jūroje, o kadangi turi garsinį valo ištraukimo signalizatorių ji idealiai tinka ir velkiavimui. 

                              Kaina 148,00 €

                               Karpinės ritės

                               Karpinė Ritė Robinson Carpex Atomium 508 dugninei karpių ir kitų baltų žuvų žvejybai. Aukštos klasės aštuonių guolių ritė skirta karpių žvejybai įvairiais dugninės žvejybos būdais. 

                               Kaina 43,00 €

                                Karpinės ritės

                                Trofėjinių karpių ar kitų didelių žuvų žvejybai skirta ritė Robinson Carpex Quartz FD 8010. Šios karpinės ritės pagrindiniai bruožai yra galia ir tikslumas.

                                Kaina 114,00 €

                                 Žieminė ritė

                                 Ritė ROBINSON Eskimo FD 104 sukurta poledinei žvejybai. Aukščiausios klasės ritė žieminei žvejybai išsiskirianti kokybe ir šiuolaikiniu dizainu. Keturi guoliai, įskaitant atraminį guolį, užtikrinantį momentinį atbulinės eigos blokavimą, žemoje temperatūroje veikia sklandžiai ir be problemų.

                                 Kaina 24,20 €

                                  Karpinės ritės

                                  Ritė Carpex Nano Tech dugninės žūklės mėgėjams. 306 ir 406 dydis skirtas lengvoms ir vidutinio užmetimo testo "feeder" tipo dugninėms, o  506 ir 606 modelio ritėmis galima žvejoti didelius egzempliorius: karpius, sazanus, amūrus.

                                  Kaina 46,90 €

                                   Universalios ritės

                                   Ritė ROBINSON Submarine FD. Universali ritė su priekiniu stabdžiu. Grafito korpusas ir ritės konstrukcija labai lengva.  Ritė  ROBINSON Submarine išsiskiria ryškia geltonai-juoda spalva.

                                   Kaina 14,00 €

                                    Karpinės ritės

                                    PROWESS OSMOSE 5005 FD - puiki, kompaktiška, bet kartu labai galinga ritė karpių žvejybos entuziastams ir tikriems feederio asams.

                                    Kaina 59,00 €

                                     Karpinės ritės

                                     Kokybiška „Prowess Osmose 6001 FD“ ritė  su patikima "Baitrunner" sistema, 6 rutuliniais guoliais ir su 1 ritininiu guoliu įvairiai dugninei žvejybai.

                                     Kaina 54,00 €

                                      Dugninės ritės

                                      Ritė Robinson Method Master QD 305/405/505. Puiki žvejybinė ritė specialiai sukurta vis populiarėjančiam „method feeder” žvejybos būdui, bet lengvai gali būti pritaikoma ir kitiems žvejybos būdams (klasikiniam feeder'iui ar dugninei, žvejybai gyva žuvele ir pan.), labai patrauklus kokybės ir kainos santykis.

                                      Kaina 38,00 €

                                       Dugninės ritės

                                       Ritė Robinson Method Master FD 304/404 Puiki žvejybinė ritė specialiai sukurta vis populiarėjančiam „method feeder” žvejybos bųdui, bet lengvai gali būti pritaikoma ir kitiems žvejybos būdams (klasikiniam feeder'iui ar dugninei, žvejybai gyva žuvele ir pan.), labai patrauklus kokybės ir kainos santykis. 

                                       Kaina 32,90 €

                                        Dugninės ritės

                                        Ritė Robinson Method Gun FD 305/405/505. Puiki žvejybinė ritė specialiai sukurta vis populiarėjančiam „method feeder” žvejybos būdui, bet lengvai gali būti pritaikoma ir kitiems žvejybos būdams (klasikiniam feeder'iui ar dugninei, žvejybai gyva žuvele ir pan.), labai patrauklus kokybės ir kainos santykis.

                                        Kaina 32,90 €

                                         Dugninės ritės

                                         Ritė Robinson Genesis FD 208/258/308 Puikios kokybės ritė už labai intriguojančią kainą. Ritė tinkanti spiningavimui, didesni jos modeliai gali būti pritaikyti „method feeder” ar klasikiniam feeder'iui, kai naudojamos sunkios šėryklės ir reikalingi tolimi ir tikslūs užmetimai.

                                         Kaina 36,90 €

                                          Ritės spiningui

                                          Spininginė Ritė Robinson CADET FD. Puiki žvejybinė ritė su priekiniu stabdžiu, labiausiai tinkanti spiningavimui, bet gali būti pritaikyta ir kitiems žvejybos būdams. Idealus kokybės ir kainos santykis.

                                          Kaina 25,90 €

                                           Ritės spiningui

                                           Puiki žvejybinė ritė Robinson Raptor FD 156/256/406 tinkanti spiningavimui, bet gali būti pritaikyta ir kitiems žvejybos būdams, labai patrauklus kokybės ir kainos santykis.

                                           Kaina 35,50 €

                                            Ritės spiningui

                                            Ritė Robinson Yoshida FD159/208/308/408. Puiki žvejybinė ritė ideali spiningavimui, bet gali būti pritaikyta ir kitiems žvejybos būdams, labai patrauklus kokybės ir kainos santykis.

                                            Kaina 47,90 €

                                             Ritės spiningui

                                             Ritė Byron Spin Control 2SC 15 patikima ir kokybiška austrų kompanijos "Byron" ritė idealiai tinka ultralait spiningavimui. 

                                             Kaina 51,00 €

                                              Karpinės ritės

                                              Labai lengva ir kartu nepaprastai tvirta ir patikima Ritė SUNSET SUNRAGE SW 7013FD su 12-os rutulinių guolių mechanizmu.

                                              Kaina 139,00 €

                                               Karpinės ritės

                                               Labai lengva ir kartu nepaprastai tvirta ir patikima Ritė SUNSET SUNERGY SW 9005FD su 4-ių rutulinių guolių mechanizmu.

                                               Kaina 125,00 €

                                                Dugninės ritės

                                                "Feeder" tipo ritė sekliu būgneliu GARBOLINO TRINITY FEEDER FD skirta visiems dugninės žvejybos būdams, patikima 6 guolių ritė dugninei meškerei.

                                                 Ritės spiningui

                                                 Ritė Dragon FLASH PRO FD - tai aukštų techninių standartų ritė, kurioje panaudoti naujausi dizaino ir konstrukciniai sprendimai. Sukurta visiems spiningavimo būdams, bet sėkmingai galima naudoti žvejojant su plūde boloniškuoju  ar "match" būdu  arba moderniai dugninei winklepicker ar lengvam fyderiui.

                                                 Kaina 31,00 €

                                                  Ritės spiningui

                                                  Spininginė Ritė Dragon Black Rock FD tai aukštų techninių standartų ritė, kurioje panaudoti naujausi dizaino ir konstrukciniai sprendimai. Sukurta visiems spiningavimo būdams, bet galima sėkmingai naudoti žvejojant su plūde boloniškuoju būdu ar "match" tipo žvejyboje arba moderniai dugninei winklepicker ar lengvam fyderiui.

                                                  Kaina 32,30 €

                                                   Ritės spiningui

                                                   Ritė DRAGON Aggressor FD 1015i  9BB - aukštų techninių standartų ritė, kurioje panaudoti naujausi dizaino ir konstrukciniai sprendimai.

                                                   Kaina 59,90 €
                                                    Ritė DRAGON Aggressor FD 1015i 9BB
                                                    Šiuo metu neturime

                                                    Ritės spiningui

                                                    Ritė DRAGON Aggressor FD 1030i  9BB - aukštų techninių standartų ritė, kurioje panaudoti naujausi dizaino ir konstrukciniai sprendimai.

                                                    Kaina 67,50 €

                                                     Ritės

                                                     GERMINA REEL BLOOD 3000 yra futuristinė ritė, sukurta vadovaujantis naujausiomis ričių kūrimo tendencijomis ir naujausiomis gamybos technologijomis. Tai universali mašina, skirta įvairiems žvejybos būdams. Originalus ir ergonomiškas dizainas yra esminė vokiečių tikslumo ir japonų technologijos esmė. Vienas iš pagrindinių elementų yra žiedinio rotoriaus naudojimas, kuris tiesiogiai padidina efektyvumą ir žymiai padidina stiprumą. 

                                                     Kaina 39,00 €

                                                      Ritės

                                                      GERMINA  konstruktoriai pradėję projektuoti šia unikalia rite iškėlė tikslą pagaminti produktą kuris patenkintų reikliausią meškeriotoją. Buvo numatyta viena kryptis - aukščiausia kokybė, svorio mažinimas ir geriausia kaina. Svarbu buvo sukurti unikalų produktą kuris, dėl pažangių technologijų panaudojimo, ryškiai išsiskirtų tarp analogiškų konkurentų gaminių, misija buvo atlikta nepriekaištingai ir dizaineriai puikiai įgyvendino planą.

                                                      Kaina 45,00 €

                                                       Ritės spiningui

                                                       Puiki, kokybiška, patvari ir ilgaamžė Ryobi EXCIA ritė. Korpusas pagamintas iš aliuminio ir garantuoja tam tikrą pagrindinių veikimo mechanizmų sklandų palaikymą. Aukštos kokybės japoniški guoliai užtikrina precizišką ir tylų darbą. Puikų valo kryžminį klojimą užtikrina ritės sraigtinis būgnelio stumdymo mechanizmas. Keturių skirtingo dydžio modelių pasirinkimas. 

                                                       • Artikulas: KRY-EXC-3000
                                                       • Guolių skaičius: 8BB + 1RB
                                                       • Korpuso medžiaga: aliuminis
                                                       • Pagrindinio būgnelio medžiaga: aliuminis
                                                       • Būgnelio dydis (mm / m): 0.300 / 130
                                                       • Veikimas: kairiarankiams ir dešiniarankiams
                                                       • Pavaros santykis: 4,9 : 1
                                                       • Stabdžių tipas: priekinis
                                                       • Svoris (g): 290
                                                       • Dydis: 3000
                                                       Kaina 110,00 €

                                                        Ritės

                                                        „Serenity 7004 FD“ iš „Prowess“ - ritės korpusas ir rotorius pagamintas iš kompozicinio anglies pluošto užtikrinančio didelį patvarumą. Ši kompaktiška (karpiniais terminais) ritė leis lengvai užmesti masalus dideliais atstumais, ji puikiai tinka trumpoms ir vidutinio ilgio meškerėms (nuo 3,00 m iki 3,60 m).

                                                        Kaina 49,80 €

                                                         Ritės

                                                         „Serenity 8004 FD“ iš „Prowess“ - ritės korpusas ir rotorius pagamintas iš kompozicinio anglies pluošto užtikrinančio didelį patvarumą. Ši kompaktiška (karpiniais terminais) ritė leis lengvai užmesti masalus dideliais atstumais, ji puikiai tinka trumpoms ir vidutinio ilgio meškerėms (nuo 3,00 m iki 3,60 m).

                                                         Kaina 49,80 €

                                                          Ritės spiningui

                                                          Ritės DRAGON MegaBaits Mystery FD 500  korpusas ir rotorius pagaminti iš lengvo ir ypač patvaraus grafito kompozito kuris yra atsparus mechaniniams poveikiams. Būgnelis "Long Cast" tipo, vienu paspaudimus sulankstoma rankenėlė. Puikaus dizaino kokybiška ritė daugumai žvejybinių poreikių.

                                                          Kaina 29,00 €

                                                           Ritės spiningui

                                                           Ritė su priekiniu stabdžiu Robinson Progress FD skirta spiningavimui, galima pasirinkti iš trijų dydžių, be abejo ši ritė tinka ir kitiems žvejybos būdams.

                                                           Kaina 35,60 €

                                                            Ritės spiningui

                                                            Spininginė Ritė Robinson Maxcore FD 205 - 255 - 305, stebėtinai geros kokybės už palyginti nedidelę kainą, ji tinka daugumai žvejybos būdų, galima pasirinkti iš trijų dydžių.

                                                            Kaina 28,50 €

                                                             Filtruoti pagal

                                                             Kategorijos
                                                             Kaina
                                                             Gamintojai
                                                             Daugiau Mažiau
                                                             Būgnelio talpa, mm / m
                                                             Daugiau Mažiau
                                                             Guolių kiekis
                                                             Perdavimo skaičius
                                                             Svoris, g
                                                             Daugiau Mažiau
                                                             Ritės dydis
                                                             Daugiau Mažiau
                                                             Filtruoti