Ritės

Žvejybinė ritė - žvejybos įrankis, skirtas užmesti ir suvynioti valui su žuvims žvejoti skirta sistemėle ar masalu, o taip pat užkibusios žuvies varginimui ir  sėkmingam ištraukimui, ji visada tvirtinama ant meškerės koto rankenos.

Ritės korpusas ( beinercinės ar multiplikatorinės) paprastai gaminamas iš kompozicinio...

Žvejybinė ritė - žvejybos įrankis, skirtas užmesti ir suvynioti valui su žuvims žvejoti skirta sistemėle ar masalu, o taip pat užkibusios žuvies varginimui ir  sėkmingam ištraukimui, ji visada tvirtinama ant meškerės koto rankenos.

Ritės korpusas ( beinercinės ar multiplikatorinės) paprastai gaminamas iš kompozicinio pluošto, anglies pluošto arba metalų lydinio, gali būti pagamintas ir iš kombinuotų medžiagų (pluoštas/ metalas), tai pagrindinė žvejybinės ritės dalis kurioje montuojamas visas ritės mechanizmas, kitos svarbios ritės dalys yra:

 • valo būgnelis
 • centrinė ašis
 • dantračių mechanizmas (pavara)
 • ašies ir būgnelio stumdymo sistema (osciliacijos sistema)
 • priekinė, galinė arba kombinuota stabdžių sistema
 • momentinė atbulinės eigos blokavimo sistema
 • valo lankelis su valo vedikliu
 • rankenėlė

Labai svarbūs ritės komponentai yra guoliai, jų kiekis svyruoja nuo 1 iki 12 ar daugiau.

Ritės patvarumas priklauso nuo dantračių medžiagos iš kurios jie pagaminti  ilgaamžiškumo, guolių skaičiaus, vartojimo būdo bei gamintojo kokybės.

Pagal konstrukciją ir veikimo tipą ritės skirstomos į tris tipus:

 • inercines - vykstant metimo procesui sukasi ritės būgnelis
 • neinercines - būgnelis nesisuka, valas išsivynioja laisva eiga
 • multiplikatorines – labai modernizuotos inercinės ritės su daugybe novatoriškų technologijų, aibe guolių (gali būti 12 ir daugiau), dantratine sukimo perdavimo pavara, kombinuota stabdžių sistema ir kt., vykstant metimo procesui ritės būgnelis sukasi

Lietuvoje labiausiai paplitusios neinercinės ritės.

Pagal rūšis gali būti skirstomos į:

 • tolimo užmetimo (match, long cast, long range) tipo - naudojamos tolimiems užmetimams atlikti.
 • spiningines - skirtas žvejoti spiningu, taip pat galima naudoti žvejojant dugnine ar universalia meškere.
 • jūrines - didelių gabaritų itin galingos.
 • karpines –  itin galingos, skirtos karpių ir kitų didelių žuvų žvejybai
 • muselines - skirtos tik muselinei meškerei

Kiekvienos rūšies ritės dar gali būti skirstomas pagal dydį, paskirtį ar, kaip muselinės, pagal klasę. 

Platus žvejybinių ričių pasirinkimas įvairiems žvejybos būdams, įsigykite norimą ritę internetu, arba atvykite į mūsų parduotuves.

Match ritės

Šiuolaikinė "greita" ritė, kurios perdavimo santykis yra 6.2:1, pagaminta pagal "V" koncepciją (išlengvinta). Ritė skirta spiningavimui, daugiausia "street fishing" stiliaus propoguotojams, bet puikiai tinka ir "match" tipo arba boloninei žvejybai su plūde.

 • Guolių kiekis - 3+1,
 • Svoris, g - 264,
 • Perdavimo skaičius - 1,6:2,
 • Būgnelio talpa, mm / m - 0,20 / 150
Kaina 39,00 €

  Ritės spiningui

  Spininginė Ritė Robinson DUAL MG 307 Unikali dviejų greičių beinercinė ritė Robinson DUAL MG 307 veikia išties puikiai, labai tiksliai sumontuoti pagrindiniai ritės mechanizmai gaminami iš geriausių medžiagų: perdavimo pavara iš žalvario ir duraliuminio, guoliai - su keramine danga.

  Kaina 66,00 €

   Ritės spiningui

   Ritė Robinson PULSAR 1020/1025/1030 Moderni ir ypač elegantiška dešimties guolių ritė su priekiniu, labai tiksliu stabdžiu, skirta spiningavimui.

   Kaina 59,50 €

    Karpinės ritės

    Robinson BIG RUNNER 807 QD Puiki karpinė ritė trofėjinių karpių ar kitų didelių žuvų žvejybai. Šios ritės pagrindiniai bruožai yra galia ir tikslumas. Jėga užtikrinama puikiai parinkta pagringine pavara, jos perdavimo skaičiumi ir kokybiškais guoliais. 

    Kaina 82,00 €

     Ritės spiningui

     Moderni spininginė ritė Robinson DAKOTA FD su priekine stabdymo sistema skirta žvejoti spiningu. Aukštos klasės guoliai, tikslus mechanizmas ir puiki surinkimo kokybė.

     Kaina 29,00 €

      Universalios ritės

      Ritė Robinson MAGNETIC RD Trys universalios ritės modeliai su galiniu stabžiu, grafito korpusu. Rekomenduojama žvejoti dugninei žvejybai ir spiningu.

      Kaina 14,50 €

       Karpinės ritės

       Karpinė  Ritė Byron Bait Control 40 - puiki ritė karpių žvejybos entuziastams ir tikriems feederio gerbėjams, ritė kur puikiai suderintas kainos ir kokybės santykis.

       Kaina 54,00 €

        Ritės spiningui

        Ritė Byron Spin Control 2SC 20 patikima ir kokybiška austrų kompanijos "Byron" ritė skirta visų pirma spiningavimui.

        Kaina 55,00 €

         Ritės spiningui

         Ritė Byron Spin Control 2SC 30 visų pirma yra skirta spiningavimui. Šios ritės mechanizmas veikia patikimai ir tiksliai. Preciziška priekinio stabdžio reguliacija garantuoja puikų, sklandų valo "atidavimą" kovos su žuvimi metu.

         Kaina 57,00 €

          Ritės spiningui

          Ritė Byron Spin Control 2SC 40 puiki vidutinaim ir sunkiam spiningui arba įvairiems feeder žvejybos būdams.

          Kaina 59,00 €

           Ritės spiningui

           Ritė Robinson Fireball RD su galiniu stabdžiu, pasižymi patikimumu ir sklandžiu veikimu. Mechanizmas pagaminti iš kokybiškų medžiagų, 3 stiprūs ir korozijai atsparūs guoliai, tarp jų vienas ritininis, kuris užtikrina atbulinės eigos sukimosi blokavimą.

           Kaina 18,00 €

            Plūdinės ritės

            "Match" tipo ritė VDE- Robinson Team High Speed FD su maksimaliai greita pavara kurios perdavimo santykis 7,1:1 Ši ritė ir toliau džiugina dar daugiau plūdinės meškerės gerbėjų. 

            Kaina 36,00 €

             Ritės spiningui

             Spininginė Ritė Robinson Holiday FD. Du 203 ir 303 universaliųjų ričių modeliai su priekiniu stabdžiu. Grafito korpusas ir ritės dizainas užtikrina mažą ritės svorį. Ją išskiria "gyvybingos" spalvos - oranžinės spalvos korpusas su juoda apdaila.

             Kaina 11,90 €

              Ritės spiningui

              Spininginės Ritė RoBinson Rockers FD. Trys skirtingo dydžio, universalios paskirties ričių modeliai su priekiniu stabdžiu. Rekomenduojama pradedantiesiems žvejams, kiekvienam žvejybos būdui.

              Kaina 13,90 €

               Ritės spiningui

               Spininginė Ritė Robinson Blues RD. Trys universaliųjų ričių modeliai su galiniu stabdžiu. Universalios, lengvos ritės pradedantiesiems žvejams, puikiai tinka bet kokiam žvejybos būdui.

               Kaina 13,50 €

                Ritės spiningui

                Spininginė Ritė Robinson Shiner FD 203/303/403. Trys skirtingo dydžio ričių modeliai su priekiniu stabdžiu už labai gerą kainą. Dėl aukso elementų kontrasto ant ritės  juodo korpuso Shinner atrodo labai estetiškai.

                Kaina 21,50 €

                 Universalios ritės

                 Ritė Robinson Camou RD. Universali ritė nudažyta gražiu komufliažu susilieja su supančia gamtos aplinka, turi galinę stabdymo sistemą, skirta žvejoti visais žvejybos būdais ir metodais. Aukštos klasės guoliai ir puikus, kokybiškas surinkimas garantuoja sklandų ir tolygų ritės darbą.

                 Kaina 22,00 €

                  Žieminė ritė

                  Ritė FD Magic 23P-MG-101 Robinson ekonominės klasės ritė lengvu grafito korpusu ir tiksliu priekiniu stabdžiu. Dėl nedidelių matmenų ji tinka universaliai žvejybai pradedančiajam žvejui, taip pat tinkama poledinei žvejybai.

                  Kaina 7,40 €

                   Karpinės ritės

                   Ritė Carpex Black Runner. 404 dydis skirtas lengvoms ir vidutinio užmetimo testo "feeder" tipo dugninėms, o  504 ir 604 modelio ritėmis sumontuotomis ant karpinių meškerykočių galima žvejoti didelius karpius, sazanus ar amūrus. "Carpex Black Runner" ritės yra dar vienas sensacingas pasiūlymas  dugninės žvejybos mėgėjams, jos turi sustiprintą transmisiją ir dirba labai sklandžiai ir patikimai.

                   Kaina 33,50 €

                    Dugninės ritės

                    Ritė Robinson Method Feeder FD skirta vis labiau populiarėjančiam dugninės žvejybos būdui - „method feeder”

                    Kaina 33,00 €

                     Ritės spiningui

                     Ritė Ryobi ECUSIMA FD iš gerai žinomo Japonijos gamintojo Ryobi – viena iš populiariausių spininginių ričių modelių tarp Lietuvos žvejų. Ecusima ritės yra gerai žinomos dėl savo patikimumo ir patvarumo, turi nerūdijančio plieno rutulinius guolius ir pagrindinį veleną. Naujo dizaino, išskirtinė 7+1 guolių ECUSIMA serija !!! Dar geresnė dar patikimesnė, dar lengvesnė!!!

                     Kaina 55,50 €

                      Universalios ritės

                      Puiki Ryobi ritė spiningautojams OASYS FD 2000 Puikaus dizaino, universali ritė su priekiniu stabdžiu, iš gerai žinomo Japonijos gamintojo RYOBI.

                      Kaina 76,00 €

                       Ritės spiningui

                       Naujos kartos ritė TEAM DRAGON FD 1030 iZ tikriems spiningavimo ekspertams.

                       Kaina 119,60 €

                        Ritės spiningui

                        Aukšto techninio standarto ričių serija turinti galinį stabdį kurių gamyboje panaudoti visi naujausi konstrukciniai sprendimai. Visų pirma skirtos visiems spiningavimo metodams, bet sėkmingai galima komplektuoti su tolimo užmetimo "match" ar "boloninėmis" meškerėmis, o taip pat lengvomis "winklepicker" ar "method feeder" dugninėmis.

                        Kaina 37,00 €

                         Ritės spiningui

                         Ritė DRAGON VIPER FD820i. Aukšto techninio standarto ričių serija, kurių gamyboje panaudoti visi naujausi konstrukciniai sprendimai. Visų pirma skirtos visiems spiningavimo metodams, bet sėkmingai galima komplektuoti su tolimo užmetimo "match" ar "boloninėmis" meškerėmis, o taip pat lengvomis "winklepicker" ar "method feeder" dugninėmis.

                         Kaina 51,00 €
                          Ritė multiplikatorinė FLADEN Maxximus Black Water
                          Šiuo metu neturime

                          Jūrinės ritės

                          Jūrinė Ritė FLADEN Maxximus Black Water, žemo profilio, kiek didesnė nei įprastos, multiplikatorinė ritė skirta plėšriosioms žuvims, pirmiausia lydekoms žvejoti, tačiau ji puikiai veikia žvejojant jūroje, o kadangi turi garsinį valo ištraukimo signalizatorių ji idealiai tinka ir velkiavimui. 

                          Kaina 148,00 €

                           Karpinės ritės

                           Karpinė Ritė Robinson Carpex Atomium 508 dugninei karpių ir kitų baltų žuvų žvejybai. Aukštos klasės aštuonių guolių ritė skirta karpių žvejybai įvairiais dugninės žvejybos būdais. 

                           Kaina 43,00 €

                            Žieminė ritė

                            Ritė ROBINSON Eskimo FD 104 sukurta poledinei žvejybai. Aukščiausios klasės ritė žieminei žvejybai išsiskirianti kokybe ir šiuolaikiniu dizainu. Keturi guoliai, įskaitant atraminį guolį, užtikrinantį momentinį atbulinės eigos blokavimą, žemoje temperatūroje veikia sklandžiai ir be problemų.

                            Kaina 24,20 €

                             Karpinės ritės

                             Ritė Carpex Nano Tech dugninės žūklės mėgėjams. 306 ir 406 dydis skirtas lengvoms ir vidutinio užmetimo testo "feeder" tipo dugninėms, o  506 ir 606 modelio ritėmis galima žvejoti didelius egzempliorius: karpius, sazanus, amūrus.

                             Kaina 46,90 €

                              Universalios ritės

                              Ritė ROBINSON Submarine FD. Universali ritė su priekiniu stabdžiu. Grafito korpusas ir ritės konstrukcija labai lengva.  Ritė  ROBINSON Submarine išsiskiria ryškia geltonai-juoda spalva.

                              Kaina 14,00 €

                               Karpinės ritės

                               Kokybiška „Prowess Osmose 6001 FD“ ritė  su patikima "Baitrunner" sistema, 6 rutuliniais guoliais ir su 1 ritininiu guoliu įvairiai dugninei žvejybai.

                               Kaina 54,00 €

                                Dugninės ritės

                                Ritė Robinson Method Master QD 305/405/505. Puiki žvejybinė ritė specialiai sukurta vis populiarėjančiam „method feeder” žvejybos būdui, bet lengvai gali būti pritaikoma ir kitiems žvejybos būdams (klasikiniam feeder'iui ar dugninei, žvejybai gyva žuvele ir pan.), labai patrauklus kokybės ir kainos santykis.

                                Kaina 38,00 €

                                 Dugninės ritės

                                 Ritė Robinson Method Gun FD 305/405/505. Puiki žvejybinė ritė specialiai sukurta vis populiarėjančiam „method feeder” žvejybos būdui, bet lengvai gali būti pritaikoma ir kitiems žvejybos būdams (klasikiniam feeder'iui ar dugninei, žvejybai gyva žuvele ir pan.), labai patrauklus kokybės ir kainos santykis.

                                 Kaina 32,90 €

                                  Dugninės ritės

                                  Ritė Robinson Genesis FD 208/258/308 Puikios kokybės ritė už labai intriguojančią kainą. Ritė tinkanti spiningavimui, didesni jos modeliai gali būti pritaikyti „method feeder” ar klasikiniam feeder'iui, kai naudojamos sunkios šėryklės ir reikalingi tolimi ir tikslūs užmetimai.

                                  Kaina 36,90 €

                                   Ritės spiningui

                                   Spininginė Ritė Robinson CADET FD. Puiki žvejybinė ritė su priekiniu stabdžiu, labiausiai tinkanti spiningavimui, bet gali būti pritaikyta ir kitiems žvejybos būdams. Idealus kokybės ir kainos santykis.

                                   Kaina 25,90 €

                                    Ritės spiningui

                                    Puiki žvejybinė ritė Robinson Raptor FD 156/256/406 tinkanti spiningavimui, bet gali būti pritaikyta ir kitiems žvejybos būdams, labai patrauklus kokybės ir kainos santykis.

                                    Kaina 35,50 €

                                     Ritės spiningui

                                     Ritė Robinson Yoshida FD159/208/308/408. Puiki žvejybinė ritė ideali spiningavimui, bet gali būti pritaikyta ir kitiems žvejybos būdams, labai patrauklus kokybės ir kainos santykis.

                                     Kaina 47,00 €

                                      Ritės spiningui

                                      Ritė Byron Spin Control 2SC 15 patikima ir kokybiška austrų kompanijos "Byron" ritė idealiai tinka ultralait spiningavimui. 

                                      Kaina 51,00 €

                                       Dugninės ritės

                                       "Feeder" tipo ritė sekliu būgneliu GARBOLINO TRINITY FEEDER FD skirta visiems dugninės žvejybos būdams, patikima 6 guolių ritė dugninei meškerei.

                                        Ritės spiningui

                                        Ritė Dragon FLASH PRO FD - tai aukštų techninių standartų ritė, kurioje panaudoti naujausi dizaino ir konstrukciniai sprendimai. Sukurta visiems spiningavimo būdams, bet sėkmingai galima naudoti žvejojant su plūde boloniškuoju  ar "match" būdu  arba moderniai dugninei winklepicker ar lengvam fyderiui.

                                        Kaina 31,00 €

                                         Ritės spiningui

                                         Spininginė Ritė Dragon Black Rock FD tai aukštų techninių standartų ritė, kurioje panaudoti naujausi dizaino ir konstrukciniai sprendimai. Sukurta visiems spiningavimo būdams, bet galima sėkmingai naudoti žvejojant su plūde boloniškuoju būdu ar "match" tipo žvejyboje arba moderniai dugninei winklepicker ar lengvam fyderiui.

                                         Kaina 32,30 €

                                          Ritės spiningui

                                          Spininginė Ritė Dragon Black Rock FD tai aukštų techninių standartų ritė, kurioje panaudoti naujausi dizaino ir konstrukciniai sprendimai. Sukurta visiems spiningavimo būdams, bet galima sėkmingai naudoti žvejojant su plūde boloniškuoju būdu ar "match" tipo žvejyboje arba moderniai dugninei winklepicker ar lengvam feederiui.

                                          Kaina 21,00 €

                                           Ritės spiningui

                                           Ritės DRAGON MegaBaits Mystery FD 500  korpusas ir rotorius pagaminti iš lengvo ir ypač patvaraus grafito kompozito kuris yra atsparus mechaniniams poveikiams. Būgnelis "Long Cast" tipo, vienu paspaudimus sulankstoma rankenėlė. Puikaus dizaino kokybiška ritė daugumai žvejybinių poreikių.

                                           Kaina 29,00 €

                                            Ritės spiningui

                                            Ritė su priekiniu stabdžiu Robinson Progress FD skirta spiningavimui, galima pasirinkti iš trijų dydžių, be abejo ši ritė tinka ir kitiems žvejybos būdams.

                                            Kaina 35,60 €

                                             Ritės spiningui

                                             Spininginė Ritė Robinson Maxcore FD 205 - 255 - 305, stebėtinai geros kokybės už palyginti nedidelę kainą, ji tinka daugumai žvejybos būdų, galima pasirinkti iš trijų dydžių.

                                             Kaina 28,50 €

                                              Universalios ritės

                                              ROBINSON ritė Goodfish FA101, perdavimo santykis 5,2: 1, 1 guolis, mažo svorio, mažo dydžio, efektyvus stabdis, puikiai tinka pirmosioms žvejyboms su lengva plūdine meškere ar žvejybai nuo ledo.

                                              Kaina 4,90 €

                                               Universalios ritės

                                               Klasikinė ritė Robinson GoodFish Dynamik FD su priekiniu stabdžiu, sukurta universaliam naudojimui. Ritė priklauso „ekonominių“ ričių grupei, skirta pradedantiesiems ar retkarčiais žvejojantiems.

                                               Kaina 14,50 €

                                                Ritės spiningui

                                                Universali Ritė Robinson Goodfish Weekend FD Paprasta ritė su priekiniu stabdžiu. Tinka vaikams, pradedantiesiems ir nereikliems žvejams.

                                                Kaina 11,50 €

                                                 Feeder ritės

                                                 Ritės Robinson Power Feeder sukurtos žvejybai nuo kranto klasikiniais dugninės žvejybos būdais: picker, feeder ir method feeder.

                                                 Kaina 53,00 €

                                                  Dugninės ritės

                                                  Feeder Fan yra tvirta ir patikima ritė puikiai tinkanti žvejybai įvairiais feeder būdais. Galinga ritė su dideliu būgneliu ir patikimu mechanizmu. Ritė turi gana aukštą pavaros perdavimo santykį kuris leidžia greitai ištraukti šėrykles su sistemėle iš tolimų atstumų.

                                                  Kaina 54,00 €

                                                   Match ritės

                                                   Puiki ritė „VDE-Robinson Match FD“, skirta kiekvienam plūdės entuziastui! Patikimo mechanizmo sklandus veikimas, lengvas svoris, originalus dizainas. 

                                                   Kaina 49,90 €

                                                    Universalios ritės

                                                    Ekonominės klasės universali ritė Robinson Arsen RD 23T-AR su galiniu stabdžiu. Ši ritė parduodama su ant būgnelio suvyniotu geros kokybės valu. 

                                                    Kaina 12,90 €

                                                     Feeder ritės

                                                     Vieno guolio ritė Robinson Goodfish Feeder RD su galiniu stabdžiu sukurta nereikliems žvejams ir pradedantiesiems. Ekonominės klasės universalios ritės su galiniu stabdžiu modelis. Siūlome šią ritę su ant būgnelio suvyniotu valu.

                                                     Kaina 12,90 €

                                                      Ritės spiningui

                                                      DRAGON EVO DRIVE FD725i

                                                      • Artikulas: 13-01-725
                                                      • Guoliai: 7
                                                      • Būgnelio talpa: 0,25 / 175 mm / m
                                                      • Pavarų santykis: 5,1: 1
                                                      • Maksimali galia: 6,00 kg
                                                      • Atsarginė ritė: nėra
                                                      • Svoris: 254,00 g
                                                      Kaina 39,00 €

                                                       Ritės

                                                       Ekonominės klasės ritė Sert Aka Fi Rd su tiksliu galiniu stabdžiu - puikus pasirinkimas pradedantiesiems, komplekte valas suvyniotas ant ritės būgnelio.

                                                       Kaina 11,00 €

                                                        Ritės spiningui

                                                        Ritė spiningui Shimano Stradic FL 2500 stiprios ir patikimos, ritės, kurios niekada nenuvils žvejo. „STRADIC FL“ ideali „universalią“ spiningavimo ritę tinkama žvejybai, kur svarbus patikimumas ir stiprumas (upių žvejyba, didelės žuvys, didesni masalai).

                                                        Kaina 207,90 €

                                                         Ritės spiningui

                                                         Ritė "SHIMANO ULTEGRA“ FC 2500 yra viena iš populiariausių „Shimano“ ričių  vidutinėje  kainų kategorijoje sukurtų spiningavimui. Neabejotinai "SHIMANO ULTEGRA“ yra labai populiari ne tik tarp žvejų žvejojančių UL ir light klasės masalais ir įrankiais, bet  ir tarp galingesnius įrankius ir masalus  naudojančių spiningavimo fanų. 

                                                         Kaina 164,90 €

                                                          Ritės spiningui

                                                          Naujoji spiningo ritė Shimano Sustain FI buvo sukurta generuoti nepaprastai jėgai. Tai pasiekta pagerinant korpuso stiprumą, sukimo jėgą, atsparumą didelėms stabdžio apkrovoms ir atsparumą vandens ir drėgmės patekimui į ritės mechanizmą.

                                                          Kaina 259,90 €

                                                           Ritės spiningui

                                                           Spiningo ritė Shimano Nasci FB 4000  yra puikiai atrodanti ritė spiningavimui ar lengvam "feederiui". Keturi nerūdijančio plieno rutuliniai guoliai ir vienas ritininis (momentiškai blokuojantis atbulinį prasisukimą) guolis užtikrina ritės tolygų ir švelnų sukimąsi ir patikimą darbą žvejojant sudėtingiausiomis sąlygomis ar situacijomis.

                                                           Kaina 107,80 €

                                                            Ritės spiningui

                                                            Spiningo ritė Shimano Stradic FL yra stipri ir patikima, tai ritė kuri niekada nenuvils žvejo. „STRADIC FL 1000“ ideali spiningavimo ritė tinkama light ir ultralight žvejybai kur svarbus patikimumas, pakankama galia ir santykinai nedidelis svoris.

                                                            Kaina 179,90 €

                                                             Filtruoti pagal

                                                             Kategorijos
                                                             Kaina
                                                             Gamintojai
                                                             Daugiau Mažiau
                                                             Būgnelio talpa, mm / m
                                                             Daugiau Mažiau
                                                             Guolių kiekis
                                                             Perdavimo skaičius
                                                             Svoris, g
                                                             Daugiau Mažiau
                                                             Ritės dydis
                                                             Daugiau Mažiau
                                                             Filtruoti