Vykdydami ES direktyvos dėl privatumo ir elektroninių ryšių reikalavimus, pranešame, jog svetainėje naudojame slapukus norėdami suasmeninti turinį ir skelbimus, kad teiktume visuomeninės medijos funkcijas ir galėtume analizuoti savo srautą. Informaciją apie tai, kaip naudojatės svetaine, bendriname su visuomeninės medijos, reklamavimo ir analizės partneriais. Daugiau informacijos

Supratau

Spiningai

Spiningas – ko gero populiariausia mėgėjiškos ir sportinės žvejybos meškerė. Spiningu žvejojama su dirbtiniais masalais: vobleriais, blizgėmis, sukriukėmis, guminukais, spinerbaitais ir t. t., bet jį galima pritaikyti ir kitiems žūklės būdams. Įrankio ilgis varijuoja nuo 1,8 m iki 3-3,6 m. Klasifikuojami tiek pagal žvejybos būdą (techniką): “Jig” tipo, „džiginiai“,...

Spiningas – ko gero populiariausia mėgėjiškos ir sportinės žvejybos meškerė. Spiningu žvejojama su dirbtiniais masalais: vobleriais, blizgėmis, sukriukėmis, guminukais, spinerbaitais ir t. t., bet jį galima pritaikyti ir kitiems žūklės būdams. Įrankio ilgis varijuoja nuo 1,8 m iki 3-3,6 m. Klasifikuojami tiek pagal žvejybos būdą (techniką): “Jig” tipo, „džiginiai“, “Drop-shot” – “dropshot’inimui” – žvejybai su guminukais, “Feeling” tipo spiningai – žvejybai su labai plonu valu ir mažučiais mikromasalais ir kt., tiek pagal visame pasaulyje priimtus kriterijus, kurie nurodyti kiek žemiau.

Klasifikacija pagal užmetamo masalo svorį:

 • Lengviausia klasė - UL (ultralight) - labai lengvas 0-7 g
 • Lengva klasė - L (light ) - lengvas 5-15 g
 • Vidutiniškai lengva klasė -ML (medium light ) - vidutinio lengvumo 5-25 g
 • Vidutinė klasė - M (medium) - vidutinis 10-35 g
 • Vidutinio sunkumo klasė - MH (medium heavy) - vidutinio sunkumo 15-40 g
 • Sunkioji klasė - H (heavy) - sunkus 20-60 g
 • Ekstra sunkioji klasė - XH (heavy) - labai sunkus 40-100 g

Klasifikacija pagal meškerykočio akciją (elgseną):

 • EXTRA FAST (EF) -  labai greita - didžiausias išlinkimas tenka viršutiniam koto ketvirčiui (viršūnei)
 • FAST (F) - greita - meškerykotis linksta viršutiniame trečdalyje
 • MODERATE (M) - vidutiniškai greita - linksta viršutinė koto pusė
 • SLOW (S) - lėta (parabolinė) - kotas linksta per visą savo ilgį

Yra spiningai kurie skirti tam tikros, ypač populiarios, žuvų rūšies gaudymui, pavyzdžiui: ešeriniai (Perch), upėtakiniai (Trout), lydekiniai (Pike), starkiniai (Zander), lašišiniai (Salmon) ir kt. 

Platus įvairiausių spiningų pasirinkimas įvairioms spiningavimo technikoms ar būdams, įsigykite norimą spiningą internetu, arba atvykite į mūsų parduotuves.

Spiningai

Spiningas Robinson Stinger Trout Spin robinson

Kaina 25,50 €

Spiningai

Spiningas Robinson Toshido Light Jig 1,5-10g yra greiti ir stangrūs, o jų įlinkis yra gilus ir progresyvus, turi lengvus, bet tvirtus, puikiai išdėstytus naujausios koncepcijos KR-CONCEPT žiedelius.

Kaina 37,90 €

Spiningai

Robinson „TODHIDO“ Light Spin 2-8g spiningai yra greiti ir stangrūs, o jų įlinkis yra gilus ir progresyvus, turi lengvus, bet tvirtus, puikiai išdėstytus naujausios koncepcijos KR-CONCEPT žiedelius. Jie idealiai tinka lengvesnei upėtakių žvejybai ar stipresnei ešerių žvejybai mažais suktukais, vobleriais

Kaina 33,00 €
 • Nauja

Spiningai

Robinson „TODHIDO“ Light Spin spiningai yra greiti ir stangrūs, o jų įlinkis yra gilus ir progresyvus, turi lengvus, bet tvirtus, puikiai išdėstytus naujausios koncepcijos KR-CONCEPT žiedelius. Jie idealiai tinka lengvesnei upėtakių žvejybai ar stipresnei ešerių žvejybai mažais suktukais, vobleriais

Kaina 39,90 €
 • Nauja

Spiningai

Spiningas Robinson Toshido Spin „Toshido“ serija pristato visiškai naujas spiningo meškeres, kurios buvo pagamintos, kad pasižymėtų aukštesnėmis klasės savybėmis ir ekonomiškai prieinamos daugumai meškeriotojų. 1TS-SP-027, 1TS-SP-028 , 1TS-SP-029, 1TS-SP-037, 1TS-SP-038, 1TS-SP-039

Kaina 41,90 €
 • Nauja

Spiningai

Spiningas Robinson Stinger Perch Spin robinson

Kaina 19,00 €

Spiningai

Spiningas Robinson Stinger Pike Spin 

robinson

Kaina 27,50 €

Spiningai

Spiningas Robinson Diplomat Trout Spin

Kaina 61,50 €

Spiningai

Spiningas Robinson Diplomat  Salmon Spin

Kaina 79,00 €

Spiningai

Spiningas Robinson Sashima Pike Spin robinson

Kaina 54,00 €

Spiningai

Spiningas Robinson Sashima Perch Spinrobinson

Kaina 54,00 €

Spiningai

Spiningas Robinson Sashima Truot Spinrobinson

Kaina 53,00 €

Spiningai

Spiningas Robinson Sashima Perch Jig robinson

Kaina 53,00 €

Spiningai

Spiningas ROBINSON City Liner Pike Spin,Trys ilgiai ir trys skirtingi svoriai: 25g, 30g ir 35g leidžia pasirinkti tinkamą spiningą konkrečioms žvejybos sąlygoms. Naujas labai lengvas, bei patikimai tvirtas, greitos akcijos spiningas vis madingesne tampančiai „Street Fishing“ žvejybai mieste, sukurtas lydekų žvejybai vidutinio ir didelio svorio masalais.

Kaina 65,80 €

Spiningai

Spiningas ROBINSON City Liner Zander Spin Naujas labai lengvas, bei patikimai tvirtas, greitos akcijos spiningas vis madingese tampančiai „Street Fishing“ žvejybai mieste, sukurtas lydekų žvejybai vidutinio ir didelio svorio masalais

Kaina 69,00 €

Spiningai

Spiningas ROBINSON City Liner Truot Spin rys ilgiai ir trys skirtingi svoriai: 25g, 30g ir 35g leidžia pasirinkti tinkamą spiningą konkrečioms žvejybos sąlygoms.

Kaina 64,00 €

Spiningai

Spiningas Robinson  Maverick Heavy Jig Trys džigavimui skirti modeliai, kuriems būdingas labai stiprus ir jautrus blankas. Išmetimo svoriai 8-48, 10-60 g leidžia jums žvejoti sunkiais ar net labai sunkiais masalais.

Kaina 38,90 €

Spiningai

Spiningas Robinson  Maverick Perch Jig yra labai lengvas ir greitas. Jis puikiai tinka žvejoti su lengvais ir mažais masalais. Išskirtinai jautrus ir informatyvus.  Serija turi keturis  ilgius - trumpiausi yra skirti žvejybai iš valties, o  ilgesniais sėkmingai žvejosite nuo kranto.

Kaina 30,50 €

Spiningai

Spiningas Robinson  Maverick Trout Jig Trys puikūs, lengvi, labai greiti ir jautrūs modeliai. Rekomenduojama gaudyti upėtakius, ešerius ir kitas vidutinio dydžio plėšrūnes.

Kaina 35,00 €

Spiningai

Meškerė Robinson Maverick Trout Spin  robinson

Kaina 33,50 €

Spiningai

Spiningas Robinson Maverick Pike Spin Trys labai tvirti, puikios konstrukcijos modeliai idealiai tinka gaudyti lydekas ir kitas plėšrias žuvis. Užmetimo testas nuo 8 iki 28 g leidžia toli užmesti  vidutinio dydžio voblerius, blizges ar kitus masalus.  Trumpa, dviejų dalių rankena leidžia lengvai mėtyti masalus iš valties, tokiu atveju  rekomenduojama 2,28 ir 2,40 m ilgio modeliai,o žvejybai nuo kranto rinkitės 2,70 m ilgio modelį.

Kaina 33,50 €

Spiningai

Spiningas Robinson  Maverick Pike Jig yra labai lengvas ir greitas. sukurtas lydekų žvejybai, jis puikiai tinka žvejoti su nedideliais ir vidutinio dydžio masalais, išskirtinai jautrus ir informatyvus. 

Kaina 35,00 €

Spiningai

Spiningas BYRON Black Power Bass  76 MH

Kaina 80,00 €

Spiningai

Spiningas BYRON Black Power Bass  76 UL

Kaina 78,00 €

Teleskopinės

Spiningas Robinson Kinetik Tele Spin

Kaina 22,50 €

Spiningai

Spiningas Robinson Kinetik Trout Spin robinson

Kaina 29,00 €

Spiningai

Spiningas Robinson Kinetik Pike Spin 

Kaina 31,00 €

Spiningai

Meškerė Robinson Kinetik Trout Jig

Kaina 35,50 €

Spiningai

Spiningas Robinson Kinetik Zander Jig

Kaina 30,00 €

Spiningai

Spiningas Dragon Millenium FL MicroLure / 2.75m ilgio / Spiningas skirtas 1-7g. jaukams

Kaina 64,50 €

Spiningai

Spiningas Dragon Millenium SP  SpeedKing 10-30g CHC-22-11-290 tipo meškerės yra populiariausios tarp spiningų naudojamų daugelio žvejų. Jos suteikia galimybę reguliuoti ilgį ir užmetimo svorį, tinka daugeliui skirtingų žvejybos būdų.

Kaina 69,90 €

Spiningai

Spiningas Dragon Magnum Ti Power / Didieji meškiarykočiai skirti žvejoti ešerius ir sterkus, Išskirtiniai, greito veiksmo ir puikiai priderinta smaili rankena, subtilaus dizaino / atlaiko metimus su jaukais iki 35 gramų.

Kaina 47,80 €

Spiningai

  Spiningas Drop Shot Twins 2in1                                                                 robinson

Kaina 73,50 €

Spiningai

Spiningas Dragon STREET FISHING Jig 15 / ilgis 2.45m / 3-15g /  šių spiningų blankas sudarytas iš kelių anglies pluošto sluoksnių yra ypač tvirtas ir funkcionalus.

Kaina 59,50 €

Spiningai

Spiningas Dragon Street Fishing Spinn 28 / ilgis 2,60 ir 2,75m / 7-28g / šių spiningų blankas sudarytas iš kelių anglies pluošto sluoksnių yra ypač tvirtas ir funkcionalus.

Kaina 73,30 €

Teleskopinės

Teleskopinė Meškerė Robinson Carbonic. Tai plati spiningų serija, patogi transportuoti. Šiomis universaliomis meškerėmis gali gaudyti tiek nuo kranto, tiek iš valties, naudojant vidutinio dydžio masalus.

 robinson

Kaina 13,50 €

Spiningai

Spiningas SAKURA SERENA Išsirinkto spiningo ilgis ir galios diapazonas leis jums atlikti tolimus ir tikslius metimus, pasirinkti daugybę variacijų žvejojant skirtingais masalais tam tikrose situacijose.

Kaina 59,00 €

Spiningai

8 modeliai spiningų, kurių ilgis nuo 2,10 iki 3 m, užmetimo svoris  nuo 10 iki 60 g. Tai universalūs spiningai, skirti gaudyti vidutines ir dideles plėšrias žuvis tiek nuo kranto, tiek iš valties.

 robinson

Kaina 17,80 €

Spiningai

Spiningai Dragon Black Rock II  pagaminti iš aukštos kokybės anglies pluošto modulių yra nepaprastai jautrūs ir informatyvūs, Kokybiški ir lengvi SiC žiedeliai, rankena iš kietos, tvirtos bet tuo pačiu ir labai lengvos EVA medžiagos, o ritės laikiklis su priekine veržle, integruotas rankenoje, pabrėžia novatorišką dizainą ir šiems spiningams suteikia dar daugiau prestižo.

Kaina 69,00 €

Spiningai

Spiningas Byron RED MIRACLE SPIN 

Kaina 45,90 €

Spiningai

Spiningas Byron PRESTIGE  SPIN

Kaina 45,00 €

Spiningai

Japonijos kompanija RYOBI pristato spiningus, specialiai paruoštą mūsų žvejams, tai gana plati "Ryobi" spiningų serija,  čia rasite tiek super lengvus spiningus su įklijuotomis viršūnėlėmis, universalius spiningus žvejybai iš valties, o taip pat klasikinį spiningą lašišų žvejybai

Kaina 49,90 €

Spiningai

Spiningai RYOBI SLAM SPINN skirti žvejybai nedidelėse ar vidutinio dydžio upėse, o taip pat žvejybai iš valties. Visi SLAM spiningai turi šiuolaikinę SK tipo rankeną iš kokybiškos kamštinės medienos su atviru spiningo blanko segmentu po gaudančiojo delnu

Kaina 73,00 €

Spiningai

Spiningas SAKURA RYOKAN / Išsirinkto spiningo ilgis ir galios diapazonas leis jums atlikti tolimus ir tikslius metimus, pasirinkti daugybę variacijų žvejojant skirtingais masalais

Kaina 62,90 €

Spiningai

Spiningas GARBOSPIN SPRINT LURE 180-2L / Dviejų dalių spiningas GARBOSPIN SPRINT LURE 180-2L su dviguba modernia rankena iš EVA medžiagos

Kaina 46,00 €

Spiningai

Spiningas Team Dragon Fuji 2.75 m  1-21 g / 

Kaina 112,66 €

Spiningai

Spiningas SAKURA SHINJIN SIS 6'6X1-XH 1,90m, 14-70g / SHINJIN SIS 6'6X1-XH - gražus, lengvas, bet labai tvirtas ir stiprus, puikiai subalansuotas, kruopščiai ir kokybiškai iš aukštos kokybės anglies pluošto

Kaina 173,48 €

Spiningai

Spiningas HERAKLES CALIDA PRO EVO HCS650M

Kaina 58,00 €

Spiningai

Spiningas GARBOLINO WILD LURE  ML 210 cm, 5-15 g

Kaina 49,50 €

Spiningai

Spiningas GARBOLINO REACTIV LURE M 240cm, 10-30g / Puikaus dizaino, dviejų dalių, universalus, „medium“ versijos spiningas su ergonomišku ritės laikikliu

Kaina 56,80 €

Spiningai

Robinson Grafex NFT Pike 2.05 m 10-30 g  spiningas lydekų ir sterkų meškeriojimui

Kaina 43,60 €

Spiningai

Robinson Grafex NFT Zander 2.25 m 10-40 g spiningas sterkų žvejybai

Kaina 47,40 €

Spiningai

Vientisas, monolitinis (vienos dalies) spiningas ROBINSON Grafex NFT Monolitik 1.98 m, 5-25 g

Kaina 47,40 €

Spiningai

Spiningas ROBINSON Stinger Zander Spin

Kaina 27,50 €

Spiningai

Spiningas sterkų žvejybai ROBINSON Bluebird Zander 2.05m, 10-32 g

Kaina 32,50 €

Spiningai

Spiningas ROBINSON Bluebird Pike 2.70 m, 10-30 g

Kaina 43,00 €

Filtruoti pagal

Kaina
Gamintojai
Daugiau Mažiau
Akcija
Dalių sk.
Ilgis, m
Daugiau Mažiau
Užmetimo svoris, g
Daugiau Mažiau
Transp.ilgis, cm
Daugiau Mažiau
Svoris, g
Daugiau Mažiau
Filtruoti