Vykdydami ES direktyvos dėl privatumo ir elektroninių ryšių reikalavimus, pranešame, jog svetainėje naudojame slapukus norėdami suasmeninti turinį ir skelbimus, kad teiktume visuomeninės medijos funkcijas ir galėtume analizuoti savo srautą. Informaciją apie tai, kaip naudojatės svetaine, bendriname su visuomeninės medijos, reklamavimo ir analizės partneriais. Daugiau informacijos

Supratau

Spiningai

Spiningas – ko gero populiariausia mėgėjiškos ir sportinės žvejybos meškerė. Spiningu žvejojama su dirbtiniais masalais: vobleriais, blizgėmis, sukriukėmis, guminukais, spinerbaitais ir t. t., bet jį galima pritaikyti ir kitiems žūklės būdams. Įrankio ilgis varijuoja nuo 1,8 m iki 3-3,6 m. Klasifikuojami tiek pagal žvejybos būdą (techniką): “Jig” tipo, „džiginiai“,...

Spiningas – ko gero populiariausia mėgėjiškos ir sportinės žvejybos meškerė. Spiningu žvejojama su dirbtiniais masalais: vobleriais, blizgėmis, sukriukėmis, guminukais, spinerbaitais ir t. t., bet jį galima pritaikyti ir kitiems žūklės būdams. Įrankio ilgis varijuoja nuo 1,8 m iki 3-3,6 m. Klasifikuojami tiek pagal žvejybos būdą (techniką): “Jig” tipo, „džiginiai“, “Drop-shot” – “dropshot’inimui” – žvejybai su guminukais, “Feeling” tipo spiningai – žvejybai su labai plonu valu ir mažučiais mikromasalais ir kt., tiek pagal visame pasaulyje priimtus kriterijus, kurie nurodyti kiek žemiau.

Klasifikacija pagal užmetamo masalo svorį:

 • Lengviausia klasė - UL (ultralight) - labai lengvas 0-7 g
 • Lengva klasė - L (light ) - lengvas 5-15 g
 • Vidutiniškai lengva klasė -ML (medium light ) - vidutinio lengvumo 5-25 g
 • Vidutinė klasė - M (medium) - vidutinis 10-35 g
 • Vidutinio sunkumo klasė - MH (medium heavy) - vidutinio sunkumo 15-40 g
 • Sunkioji klasė - H (heavy) - sunkus 20-60 g
 • Ekstra sunkioji klasė - XH (heavy) - labai sunkus 40-100 g

Klasifikacija pagal meškerykočio akciją (elgseną):

 • EXTRA FAST (EF) -  labai greita - didžiausias išlinkimas tenka viršutiniam koto ketvirčiui (viršūnei)
 • FAST (F) - greita - meškerykotis linksta viršutiniame trečdalyje
 • MODERATE (M) - vidutiniškai greita - linksta viršutinė koto pusė
 • SLOW (S) - lėta (parabolinė) - kotas linksta per visą savo ilgį

Yra spiningai kurie skirti tam tikros, ypač populiarios, žuvų rūšies gaudymui, pavyzdžiui: ešeriniai (Perch), upėtakiniai (Trout), lydekiniai (Pike), starkiniai (Zander), lašišiniai (Salmon) ir kt. 

Pagal konstrukcijos ypatumus spiningai skirstomi į sudurtinius, vientisus arba vienadalius (monoblanc) ir teleskopinius. Populiariausi yra sudurtiniai spiningai. Sudurtiniai spiningai gali būti dviejų, trijų, keturių ar net penkių segmentų, dėl savo kpompaktiškumo transportuojant 3-5 segmentų sudurtiniai spiningai dažnai žymimi žodžiu "Traveler" - "Keliautojas", Lietuvoje juos priimta vadinti kelioniniais. Labiausiai paplitę ir patys populiariausi yra dviejų segmentų sudurtiniai spiningai.

Platus įvairiausių spiningų pasirinkimas įvairioms spiningavimo technikoms ar būdams, įsigykite norimą spiningą internetu, arba atvykite į mūsų parduotuves.

Spiningai

Spiningas Robinson Stinger Trout Spin robinson

Kaina 25,50 €

Spiningai

Spiningas Robinson Toshido Light Jig 1,5-10g yra greiti ir stangrūs, o jų įlinkis yra gilus ir progresyvus, turi lengvus, bet tvirtus, puikiai išdėstytus naujausios koncepcijos KR-CONCEPT žiedelius.

Kaina 42,00 €

Spiningai

Robinson „TODHIDO“ Light Spin 2-8g spiningai yra greiti ir stangrūs, o jų įlinkis yra gilus ir progresyvus, turi lengvus, bet tvirtus, puikiai išdėstytus naujausios koncepcijos KR-CONCEPT žiedelius. Jie idealiai tinka lengvesnei upėtakių žvejybai ar stipresnei ešerių žvejybai mažais suktukais, vobleriais

Kaina 42,00 €
 • Nauja

Spiningai

Robinson „TODHIDO“ Light Spin spiningai yra greiti ir stangrūs, o jų įlinkis yra gilus ir progresyvus, turi lengvus, bet tvirtus, puikiai išdėstytus naujausios koncepcijos KR-CONCEPT žiedelius. Jie idealiai tinka lengvesnei upėtakių žvejybai ar stipresnei ešerių žvejybai mažais suktukais, vobleriais

Kaina 42,00 €
 • Nauja

Spiningai

Spiningas Robinson Toshido Spin „Toshido“ serija pristato visiškai naujas spiningo meškeres, kurios buvo pagamintos, kad pasižymėtų aukštesnėmis klasės savybėmis ir ekonomiškai prieinamos daugumai meškeriotojų. 1TS-SP-027, 1TS-SP-028 , 1TS-SP-029, 1TS-SP-037, 1TS-SP-038, 1TS-SP-039

Kaina 44,50 €
 • Nauja

Spiningai

Spiningas Robinson Stinger Perch Spin robinson

Kaina 19,00 €

Spiningai

Spiningas Robinson Stinger Pike Spin 

robinson

Kaina 27,50 €

Spiningai

Spiningas Robinson Diplomat Trout Spin Šios serijos kotai yra labai lengvi, leidžia pajusti net ir mažiausia kibimą ir veiksmingai ir greitai jį realizuoti. Žvejyba su šiuo įrankiu yra tikras malonumas. 

Kaina 61,50 €

Spiningai

Spiningas Robinson Diplomat  Salmon Spin Šios serijos kotai yra labai lengvi, bet labai tvirti, leidžia pajusti net ir mažiausia kibimą ir veiksmingai ir greitai jį realizuoti. 

Kaina 79,00 €

Spiningai

Spiningas Robinson Sashima Pike Spin robinson

Kaina 54,00 €

Spiningai

Spiningas Robinson Sashima Perch Spinrobinson

Kaina 54,00 €

Spiningai

Spiningas Robinson Sashima Truot Spinrobinson

Kaina 53,00 €

Spiningai

Spiningas Robinson Sashima Perch Jig robinson

Kaina 53,00 €

Spiningai

Spiningas ROBINSON City Liner Pike Spin,Trys ilgiai ir trys skirtingi svoriai: 25g, 30g ir 35g leidžia pasirinkti tinkamą spiningą konkrečioms žvejybos sąlygoms. Naujas labai lengvas, bei patikimai tvirtas, greitos akcijos spiningas vis madingesne tampančiai „Street Fishing“ žvejybai mieste, sukurtas lydekų žvejybai vidutinio ir didelio svorio masalais.

Kaina 76,80 €

Spiningai

Spiningas ROBINSON City Liner Perch Jig Trys ilgiai ir trys skirtingi svoriai: 25g, 30g ir 35g leidžia pasirinkti tinkamą spiningą konkrečioms žvejybos sąlygoms.

Kaina 69,90 €

Spiningai

Spiningas ROBINSON City Liner Zander Spin Naujas labai lengvas, bei patikimai tvirtas, greitos akcijos spiningas vis madingese tampančiai „Street Fishing“ žvejybai mieste, sukurtas lydekų žvejybai vidutinio ir didelio svorio masalais

Kaina 76,80 €

Spiningai

Spiningas ROBINSON City Liner Truot Spin rys ilgiai ir trys skirtingi svoriai: 25g, 30g ir 35g leidžia pasirinkti tinkamą spiningą konkrečioms žvejybos sąlygoms.

Kaina 69,90 €

Spiningai

Spiningas Robinson  Maverick Heavy Jig Trys džigavimui skirti modeliai, kuriems būdingas labai stiprus ir jautrus blankas. Išmetimo svoriai 8-48, 10-60 g leidžia jums žvejoti sunkiais ar net labai sunkiais masalais.

Kaina 38,90 €

Spiningai

Spiningas Robinson  Maverick Perch Jig yra labai lengvas ir greitas. Jis puikiai tinka žvejoti su lengvais ir mažais masalais. Išskirtinai jautrus ir informatyvus.  Serija turi keturis  ilgius - trumpiausi yra skirti žvejybai iš valties, o  ilgesniais sėkmingai žvejosite nuo kranto.

Kaina 30,50 €

Spiningai

Spiningas Robinson  Maverick Trout Jig Trys puikūs, lengvi, labai greiti ir jautrūs modeliai. Rekomenduojama gaudyti upėtakius, ešerius ir kitas vidutinio dydžio plėšrūnes.

Kaina 35,00 €

Spiningai

Meškerė Robinson Maverick Trout Spin  Trys specialiai sukurti spiningų modeliai , žvejoti upėtakius.Rekomenduojama žvejoti su vidutinio dydžio spinneriais, vobleriais,  ir kitais minkštais masalais.

Kaina 34,50 €

Spiningai

Spiningas Robinson Maverick Pike Spin Trys labai tvirti, puikios konstrukcijos modeliai idealiai tinka gaudyti lydekas ir kitas plėšrias žuvis. Užmetimo testas nuo 8 iki 28 g leidžia toli užmesti  vidutinio dydžio voblerius, blizges ar kitus masalus. 

Kaina 33,50 €

Spiningai

Spiningas Robinson  Maverick Pike Jig yra labai lengvas ir greitas. sukurtas lydekų žvejybai, jis puikiai tinka žvejoti su nedideliais ir vidutinio dydžio masalais, išskirtinai jautrus ir informatyvus. 

Kaina 35,00 €

Spiningai

Spiningas BYRON Black Power Bass  76 MH  yra lengvas bet labai tvirtas ir informatyvus, modernaus dizaino spiningas, sukurtas žvejybai vidutinio dydžio ir svorio masalais. 

Kaina 80,00 €

Spiningai

Spiningas BYRON Black Power Bass  76 UL yra lengvas bet labai tvirtas ir informatyvus, modernaus dizaino spiningas, sukurtas žvejybai ypač mažais, nedidelio svorio masalais.

Kaina 78,00 €

Spiningai

Spiningas Robinson Kinetik Trout Spin robinson

Kaina 29,00 €

Spiningai

Meškerė Robinson Kinetik Trout Jig

Kaina 35,50 €

Spiningai

Spiningas Robinson Kinetik Zander Jig

Kaina 30,00 €

Spiningai

Spiningas Dragon Millenium FL MicroLure / 2.75m ilgio / Spiningas skirtas 1-7g. jaukams | Minkštas, jautrus, mirksintis indikatorius, populiaraus dizaino tarp žvejų žvejojančių ešerius ir starkius. 

Kaina 64,50 €

Spiningai

Spiningas Dragon Millenium SP  SpeedKing 10-30g CHC-22-11-290 tipo meškerės yra populiariausios tarp spiningų naudojamų daugelio žvejų. Jos suteikia galimybę reguliuoti ilgį ir užmetimo svorį, tinka daugeliui skirtingų žvejybos būdų.

Kaina 69,90 €

Spiningai

  Spiningas Drop Shot Twins 2in1                                                                 robinson

Kaina 73,50 €

Spiningai

Spiningas Dragon STREET FISHING Jig 15 / ilgis 2.45m / 3-15g /  šių spiningų blankas sudarytas iš kelių anglies pluošto sluoksnių yra ypač tvirtas ir funkcionalus.

Kaina 59,50 €

Spiningai

Spiningas Dragon Street Fishing Spinn 28 / ilgis 2,60 ir 2,75m / 7-28g / šių spiningų blankas sudarytas iš kelių anglies pluošto sluoksnių yra ypač tvirtas ir funkcionalus.

Kaina 73,30 €

Spiningai

Teleskopinis spiningas Robinson Carbonic. Tai plati spiningų serija, patogi transportuoti. Šiomis universaliomis meškerėmis gali gaudyti tiek nuo kranto, tiek iš valties, naudojant vidutinio dydžio masalus.

Kaina 13,50 €

Spiningai

Spiningas SAKURA SERENA Išsirinkto spiningo ilgis ir galios diapazonas leis jums atlikti tolimus ir tikslius metimus, pasirinkti daugybę variacijų žvejojant skirtingais masalais tam tikrose situacijose.

Kaina 59,00 €

Spiningai

8 modeliai spiningų Robinson Carbonic Spin, universalūs spiningai, skirti gaudyti vidutines ir dideles plėšrias žuvis tiek nuo kranto, tiek iš valties, kurių ilgis nuo 2,10 iki 3 m, užmetimo svoris  nuo 10 iki 60 g. Tai

Kaina 17,80 €

Spiningai

Spiningai Dragon Black Rock II  pagaminti iš aukštos kokybės anglies pluošto modulių yra nepaprastai jautrūs ir informatyvūs, Kokybiški ir lengvi SiC žiedeliai, rankena iš kietos, tvirtos bet tuo pačiu ir labai lengvos EVA medžiagos, o ritės laikiklis su priekine veržle, integruotas rankenoje, pabrėžia novatorišką dizainą ir šiems spiningams suteikia dar daugiau prestižo.

Kaina 69,00 €

Spiningai

Spiningas Byron RED MIRACLE SPIN spiningų , skirtų plėšrių žuvų žvejybai dirbtiniais masalaisi, serijos naujesnė ir modernesnė versija, aukštos kokybės komplektacija ir aukšto modulio optimizuota anglies pluošto kombinacija naudojama šios meškėrės gamyboje suteikia maksimalų jautrumą

Kaina 45,90 €

Spiningai

Spiningas Byron PRESTIGE  SPIN

Kaina 45,00 €

Spiningai

Japonijos kompanija RYOBI pristato spiningus, APPLAUSE  2,13m,  5-20g specialiai paruoštą mūsų žvejams, tai gana plati "Ryobi" spiningų serija,  čia rasite tiek super lengvus spiningus su įklijuotomis viršūnėlėmis, universalius spiningus žvejybai iš valties, o taip pat klasikinį spiningą lašišų žvejybai

Kaina 49,90 €

Spiningai

Spiningas SAKURA RYOKAN / Išsirinkto spiningo ilgis ir galios diapazonas leis jums atlikti tolimus ir tikslius metimus, pasirinkti daugybę variacijų žvejojant skirtingais masalais

Kaina 54,90 €

Spiningai

Spiningas GARBOSPIN SPRINT LURE 180-2L / Dviejų dalių spiningas GARBOSPIN SPRINT LURE 180-2L su dviguba modernia rankena iš EVA medžiagos

Kaina 46,00 €

Spiningai

Spiningas Team Dragon Fuji 2.75 m ilgio spiningas labai jautrus ir stiprus, pagamintas vadovaujantis klasikinėmis spiningų gamybos dizaino tendencijomis, sukurtas žvejybai delikačiais masalais iki 16g.

Kaina 112,66 €

Spiningai

Spiningas SAKURA SHINJIN SIS 6'6X1-XH 1,90m, 14-70g / SHINJIN SIS 6'6X1-XH - gražus, lengvas, bet labai tvirtas ir stiprus, puikiai subalansuotas, kruopščiai ir kokybiškai iš aukštos kokybės anglies pluošto

Kaina 173,48 €

Spiningai

Spiningas HERAKLES CALIDA PRO EVO HCS Spiningų gama sukurta, kad apimtų labiausiai paplitusias žvejybos technikas ir būdus, pasiūlant komfortą ir aukštą atlikmo lygį. Šie fantastiškos kokybės spiningai rinkoje siūlomi už labai prieinamą kainą, jie jautrūs, galingi ir universalūs.

Kaina 55,00 €

Spiningai

Spiningas DRAGON Millenium SP Zander Spin 2.45 m 10-35 g spiningas skirtus lydekų ir sterkų žvejybai minkštais silikoniniais masalais, greitos akcijos spiningus žvejybai nuo kranto upėse arba ežeruose

Kaina 68,50 €

Spiningai

Spiningas GARBOLINO WILD LURE  ML 210 cm, 5-15 g Puikaus dizaino, dviejų dalių, universalus, „medium light“ versijos spiningas su ergonomišku ritės laikikliu,  modernia dviejų dalių rankena iš EVA medžiagos  ir lengvais, trinčiai atspariais SIC žiedeliais.

Kaina 49,50 €

Spiningai

Spiningas GARBOLINO REACTIV LURE M 240cm, 10-30g / Puikaus dizaino, dviejų dalių, universalus, „medium“ versijos spiningas su ergonomišku ritės laikikliu

Kaina 56,80 €

Spiningai

Robinson Grafex NFT Pike 2.05 m 10-30 g  spiningas lydekų ir sterkų žvejybai, labai stiprus ir praktiškai nesulaužomas. Grafex spiningai yra trumpi - skirti žvejybai iš valties.

Kaina 46,90 €

Spiningai

Robinson Grafex NFT Zander 2.25 m 10-40 g spiningas sterkų žvejybai

Kaina 47,40 €

Spiningai

Vientisas, monolitinis (vienos dalies) spiningas ROBINSON Grafex NFT Monolitik 1.98 m, 5-25 g Grafex spiningai yra trumpi - skirti žvejybai iš valties, spiningo akcija yra greita, jis išskiria estetine apdaila.

Kaina 47,40 €

Spiningai

Spiningas ROBINSON Stinger Zander Spin

Kaina 27,50 €

Spiningai

Spiningas sterkų žvejybai ROBINSON Bluebird Zander 2.05m, 10-32 g

Kaina 32,50 €

Teleskopinės meškerės

Ekonominės klasės teleskopinis spiningas GoodFish Cortina Tele Spin 2.40 m, 10 -30 g

Kaina 7,00 €

Spiningai

Spiningas ROBINSON River Master Ultra Light Jig 0.5-5g Šioje serijoje yra du, ypač lengvos (Ultralight) klasės, skirtingo ilgio spiningai skirti ešerių žvejybai kurių užmetimo testas yra iki 5g.

Kaina 41,90 €

Spiningai

Spiningas Robinson River Master Light Spin Tai labai delikatus, ultra lengvos klasės, spiningas skirtas ešerių žvejybai. Šis labai jautrus spiningas puikiai "dirba" su mažiausiais mikromaslais 2,73M 3-15G 1RM-NS-018, 2,12M, 1-6G 1RM-NS-004, 2,43M 3-15G 1RM-NS-017

Kaina 43,90 €

Filtruoti pagal

Kaina
Gamintojai
Daugiau Mažiau
Akcija
Dalių sk.
Ilgis, m
Daugiau Mažiau
Užmetimo svoris, g
Daugiau Mažiau
Transp. ilgis, cm
Daugiau Mažiau
Svoris, g
Daugiau Mažiau
Filtruoti