Populiariausios prekės

Dovanų kuponas

Dovanų kuponas - geriausia dovana.

Kaina 20,00 €

  Kabliukai žvejybai

  Legendiniai karpiniai kabliukai K-1  pagaminti Japonijos kompanijos „HAYABUSA“ išsiskiria ne tik aukščiausios kokybės plienu, juvelyriniu gamybos tikslumu, tobulu, chirurginio aštrumo kabliuko gyliu, bet ir puikiu, protingai apgalvotu dizainu.

  Kaina 3,00 €

   Hayabusa kabliukai

   Legendiniai karpiniai kabliukai L-1 Carp, pagaminti Japonijos kompanijos „HAYABUSA“

   Kaina 3,00 €

    Boiliai

    Boiliai Tandem Baits SuperFeed Mini Diffusion Pop-Up 12mm/30g jaukai, turintys daug kvapų, ekstraktų ir skonio priedų, kurie stipriai veikia žuvį. Juose taip pat yra vandenyje aiškiai matomų dažų, kurie, išleidę jį iš masalo, sukuria fluorescuojantį debesį, efektyviai pritraukdami aplink einančias žuvis.

    Kaina 6,30 €

     Smulkmenos žvejybai

     Ovalios formos SERT stabdis plūdei, juodos spalvos, labai gerai užsifiksuoja ant valo gali būti naudojamas ir kitiems žvejybos poreikiams.

     Kaina 1,50 €

      Robinson TITANIUM kabliukai

      Kabliukai karšiams Robinson Titanium MASU 120BN Ypač naudingas karšių ir dideliems baltųjų žuvų egzemplioriams. Kabliukai skirti žvejybai naudojant mažus masalus, pvz., Kviečius, perlines kruopas, avižinius dribsnius.

      Kaina 0,90 €

       Boiliai

       Boiliai „Perfection Pop Up“ yra naujos kartos plūduriuojantys baltyminiai kukuliai, puikus ultra lengvas geriausios kokybės ingredientų mišinys: atraktoriai, ekstraktai ir aromatai, garantuojantys sėkmę vandenyse.

       Kaina 6,00 €

        Guminukai žvejybai

        Robinson  „Wasabi“ silikoniniai masalai turi tvisteriams būdingą pailgą kirmėlės formą - ilgą, rantuotą kūno korpusą su ovalia, plokščia riperio uodegos mentele. Tokia masalo konstrukcija ir forma, net ir labai lėtai traukaint, užtikrina puikų jo žaismą. Masalas yra aromatizuotas - tai be abejo padidina jo kibumą.

        Kaina 1,00 €

         Boiliai

         Boiliai Tandem Baits „Carp Food Perfection Mini Hookers“ yra masaliniai (kabliuko), specialios sudėties, skęstantys, 12 mm skersmens baltyminiai kukuliai turintys intensyvų, pritraukiantį aromatą. 50g.

         Kaina 4,19 €

          Švieselės

          Švieselė  Robinson 4,5x39mm (2vnt) 

          Kaina 0,40 €

           Pavadėliai su kabliuku

           Pavadėlis su kabliuku  120BN karšiams Robinson

           Kaina 2,00 €

            Guminukai žvejybai

            Robinson Tanker 9cm (6,8g) riperiai skirti didesnių plėšrūnų žvejybai, pagaminti iš labai elastingo ir patvaraus silikono, turi vidinę ertmę kurią galima pripildyti aromatizatoriais, atraktoriais ar feromoniniais preparatais arba įdėti šviečiantį elementą. 

            Kaina 0,90 €

             Šėryklos

             Plastikinė jauko šerykla. Apvalus vienpusis uždarytas krepšelis su praleidžiama sistema. Jos vienpusė uždara konstrukcija leidžia lėčiau žuvims maitintis pagamintu pašaru.

             Kaina 1,90 €
              2 spalvos

              Sukrės

              Besisukanti blizgė (sukriukė) GEPARD-GH  Nr.2 15g. Išbandytų sukrių serija su priekiniu pasunkinamuoju svareliu kurį, reikalui esant, galima lengvai nuimti  ir taip  palengvinti sukrę. Puikus, viso sezono masalas lydekoms ir ešeriams.

              Kaina 2,10 €

               Plūdės

               Slankiojanti  Plūdės Expert 201-08  Jei jums reikia ko nors paprasto ir patikrinto karosų, lynų ir karpių žvejybai, šis modelis jums kaip tik Pagamintos iš balsos medienos | Skirta žvejoti stovinčiame vandenyje

               Kaina 2,80 €

                Robinson TITANIUM kabliukai

                Kabliukai karosams Robinson  Titanium KEIRYU 170BN „Keiryu“ serijos kabliukai turi tiksliai parinktą formą ir proporcijas tarp alkūnės ir ašmenų. Stiprūs, aštrūs, patvariūs- visada patikimi.

                Kaina 0,90 €

                 Jaukai žuvims

                 Jaukas Dragon visi MAGNUM jaukai turi stipresnį ir ilgiau trunkantį aromatą. Jaukai atnaujinti remiantis naujausiais moksliniais pasiekimais žuvų organizmo biochemijos ir fiziologinių procesų srityje. Jauke padaugėjo komponentų, kurie stipriai veikia žuvų pojūčius, tai: šokoladas, kavos pupelės, žemės, ;lazdyno, graikiniai riešutai, migdolai.

                 Kaina 5,70 €

                  Boiliai

                  Maksimaliai efektyvūs "Tandem Baits" baltyminiai kukuliai "EURO BOILIES" 18mm /1kg Šie "Tandem Baits Euro Boilies“ baltyminiai kukuliai yra neginčijamas lyderis rinkoje. Jie paneigė mitą, kad baltyminiai kukuliai turi būti labai brangus jaukas ar masalas. 

                  Kaina 9,50 €

                   Valai

                   Kopolimerinis, monofilamentinis valas Dragon CRYSTAL Nano ICE 40 m yra pagamintas Japonijoje naudojant nanotechnologijas. Valas bespalvis, labai skaidrus,,idealus žvejybai vandens telkiniuose su labai švariu, skaidriu vandeniu bet kuriuo metų laiku. Sukurtas poledinei žvejybai, bet puikiai tinka pavadėlių rišimui ar žvejybai su sportinėmis bežiedėmis meškerėmis.

                   Kaina 1,50 €

                    Virtuviniai peiliai

                    Puikus virtuvės peilis. Mažas ir patogus, idealiai tinka, valyti, smulkinti ir pjaustyti vaisius ir daržoves.

                    Kaina 5,80 €

                     Pavadėliniai valai

                     Valas Robinson VDE-R Fluorocarbon 20m fantastinių savybių, aukščiausios kokybės skaidrus fluorokarboninis supervalas, pagamintas Japonijoje.

                     Kaina 6,50 €

                      Monofilamentiniai valai

                      Valas VDE-Robinson Team Pro Feeder pagamintas naudojant trigubos kompozicijos technologiją: poliamido šerdis su modifikuotomis polimerinėmis grandinėmis, lankstus RS poliamido apvalkalas ir išorinis apsauginis fluorokarbono sluoksnis, taip sukomponuotas valas išlaiko visus savo parametrus ir tuo pačiu yra idealiai lygus ir vienodo skersmens. Šviesiai rudos spalvos, suvyniotas ritinėlyje po 150 m.

                      Kaina 5,00 €

                       Kabliukai žvejybai

                       Lengvas kabliukas, pagamintas iš tvirto anglinio plieno, specialiai sukurtas įmonės "HAYABUSA" siekiant padidinti skverbimosi jėgą, bet jokiu būdu neprarandant kabliuko stiprumo.

                       Kaina 1,50 €

                        Jaukai žuvims

                        Jaukas lynams ir karosams Dragon Combat vaisinis marcipanas 2,5kg tikslas yra suvilioti pačias didžiausias ir labiausiai patyrusias žuvis.

                        Kaina 6,30 €

                         Valai ir pavadėliai

                         Moderi, šiuolaikiška sistemėlė šoninio pavadėlio tvirtinimui ST-5017, SUNSET Yra trijų dydžių S; M; L. Tinka įvairioms fyderio ar dugninės sistemėlėms montuoti

                         Kaina 1,50 €

                          Pinti valai

                          Pintas Valas Sakura SensiBraid 4X žalios spalvos, 4 gijų pintas valas, puikiai laikantis mazgus, atsparus trinčiai už priimtiną kainą. Šis valas puikiai tiks tiek spiningui, tiek dugninei žūklei.

                          Kaina 10,90 €

                           Kvapai žvejybai

                           Aromatas Good Fish 100ml (8 rūšių aromatai) Priedai buvo paruošti populiariausioms žuvų rūšims: kuojai, karščiui, karpiams, kojoms ir karosams.

                           Kaina 2,50 €

                            Jaukai žuvims

                            Jaukas Dragon MAGNUM - pastaraisiais metais buvo įdiegti nauji pokyčiai šių jaukų serijoje - prailgintas jaukų kvapo išsiskyrimo vandenyje laikas, tai leido jaukams ilgiau išlaikyti jaukinamą žuvį jaukinimo srityje. Dabar visi MAGNUM jaukai turi stipresnį ir ilgiau trunkantį aromatą.

                            Kaina 2,90 €
                            • Išpardavimas!

                            KamadoClub kepsninių dalys

                            Aukštos kokybės KamadoClub pusinis karščio deflektorius leis eksperimentuoti su maistu. Keraminio karščio deflektoriaus paskirtis - apsaugoti maisto produktus nuo tiesioginės kaitros. Įdėkite pusinį KamadoClub karščio deflektorių į 2-jų zonų kepimo sistemą ir eksperimentuokite!

                            Kaina 9,99 €

                             Jaukai karšiams

                             Jaukas DRAGON ELITE-tai naujausios kartos jaukai žuvims, sukurti remiantis subalansuotomis formulėmis atsižvelgiant į įvairių žuvų rūšių energijos ir maistinių medžiagų suvartojimo poreikį. Jaukai praturtintioptimalia aromatų ir medžiagų apykaitos reguliavimo komponentų doze greitai pritraukia žuvis iš didelių atstumų ir efektyviai išlaiko jas jaukinimo srityje.

                             Kaina 6,30 €

                              Virtuviniai peiliai

                              Puikus virtuvės peilis. Mažas ir patogus, idealiai tinka, valyti, smulkinti ir pjaustyti vaisius ir daržoves.

                              Kaina 5,80 €

                               Feeder tipo

                               Plastmasinė šėrykla su sparneliais, atviru dugnu, naudojama žvejojant su feeder'iu. Feeder šėryklos gale įmontuotas suktukas tinka gaudant įvairiomis sistemomis, skirtingais žūklės būdais. Feeder šėrykla turi sparnelius, kurie padeda greičiau pakelti ją nuo dugno iki vandens paviršiaus. Papildomai įmontuotas svoris palengvina žvejybą upėje, nes srovė neverčia šėryklėlės.

                               Kaina 1,70 €

                                Sukrės

                                Comet tipo sukriukė Robinson TIGER Nr.2 6g. Efektyvi žvejojant tiek pasroviui, tiek prieš srovę, tiek stovinčiame vandenyje, universalus masalas daugeliui  plėšrūnų, įskaitant ešerius, šapalus, lydekas, sterkus, salačius ir dar daugelį kitų žuvų, didelė spalvų gama, puikus kainos ir kokybės santykis.

                                Kaina 2,00 €

                                 Svareliai, svarelių rinkiniai

                                 „DS Dnipro-Svinets“ švino svareliai „Cheburashka“ yra džigavimo žvejybos klasika. Jie pasižymi puikiomis skrydžio savybėmis ir dėl sferinės formos skraido nemažą atstumą.

                                 Kaina 2,50 €

                                  Boiliai

                                  Boiliai andem Baits Method Feeder Fluo Pop-Up Micro Boilies yra 8 mm skersmens, plaukiantys kabliuko masalai, jie pasižymi ypač pastebima spalva, sukuriančia vaizdinį signalą, kuris vilioja žuvis.

                                  Kaina 6,30 €

                                   Priedai kepimui ir rūkymui

                                   • Ekologiški susuktos medienos vilnos įdegtukai
                                   • 50 vnt +/-2 pakuotėje
                                   • 8-10 min degimo laikas

                                   Kaina 6,99 €

                                    Švytuoklės, pakabukai ir skambučiai

                                    Žvejybinis skambutis-barškutis su fluoroscenciniu tvirtinimo mechanizmu ir ertme žvejo švieselei tvirtinti

                                    Kaina 0,50 €

                                     Pavadėliai su kabliuku

                                     Pavadėlis su kabliuku 160G z kuojoms Robinson

                                     Kaina 2,00 €

                                      Blizgės

                                      Blizgė Robinson Fighter 19 efektyvi lydekų, salačių, sterkų, šlakių ir net lašišų žvejyboje. Ištemptos verpstės formos kūnas su ryškiu,  reljefiniu piešiniu ir giliu ovaliu įspaudu ant paviršiaus, lenkta S forma blizgei suteikia savitą, originalų žaismą puikiai viliojantį plėšrūnus.

                                      Kaina 2,00 €

                                       Plūdės

                                       • Pagamintos iš balsos medienos ir sarkandos
                                       • Papildomas žalvarinis pasunkinimas "Ld"
                                       • Spalva: Juoda
                                       • Skirta žvejoti stovinčiame vandenyje
                                       • "Ld." reiškia plūdės svoris, o skaičius esantis po "+" reikalingas švinelio svoris norint subalansuoti plūdę
                                       Kaina 2,00 €

                                        Pavadėliai plėšrioms žuvims

                                        Dragon Invisible fluorocarbon Clasic pavadėlis yra toks pat atsparus lydekų dantims kaip ir volframo pavadėliai. Geras pasirinkimas starkių žvejybai, o stori skersmenys bus idealūs medžiojant lydekas.

                                        Kaina 2,90 €

                                         Smulkmenos žvejybai

                                         Puikios kokybės meškerių dirželis Dragon  su „Velcro“ tvirtinimu, platus, palengvina meškerių laikymą ir gabenimą.

                                         Kaina 1,50 €

                                          Šėryklos

                                          Šėrykla Technocarp Feeder Medium 33x40mm Atviro tipo vidutinio dydžio šėrykla, lovelio užmetimo diapazonas ir tikslumas yra didesnis. Dėl, ant šios šėryklos, esančių antgalių jį galima naudoti vandens telkiniuose su srove.

                                          Kaina 1,50 €

                                           Svareliai, svarelių rinkiniai

                                           Svareliai Technocarp markeris ( kuoka) 50-100g Klasikinė kuokos formos. Forma, suteikianti maksimalų jautrumą žymint. Lengvieji modeliai yra tinkami šėryklai.

                                           Kaina 1,50 €

                                            Blizgės

                                            Blizgė Fladen Nordingen 65 mm 18g jūsų nenuvils ir galėsite ją įsigyti už labai prieinamą kainą! Šis universalus masalas idealiai tinka žvejojant mažesnių rūšių plėšrūnus: ešerius, upėtakius, salačius, sterkus, be abejo jo neatsisakys ir aštriadantė lydeka, praktikoje patikrintas masalas kuris puikiai gaudo žuvis.

                                            Kaina 2,00 €

                                             Smulkmenos žvejybai

                                             "Stick" arba cilindro formos SERT stabdis plūdei, juodos spalvos, labai gerai užsifiksuoja ant valo gali būti naudojamas ir kitiems žvejybos poreikiams. 

                                             Nuoroda: SEVAF1613SS

                                             Kaina 1,50 €
                                              2 spalvos

                                              Sukrės

                                              Besisukanti blizgė (sukriukė) GEPARD-GH  Nr.3 21g. Išbandytų sukrių serija su priekiniu pasunkinamuoju svareliu kurį, reikalui esant, galima lengvai nuimti  ir taip  palengvinti sukrę. Puikus, viso sezono masalas lydekoms ir ešeriams.

                                              Kaina 2,20 €

                                               Plūdinės ritės

                                               "Match" tipo ritė VDE- Robinson Team High Speed FD su maksimaliai greita pavara kurios perdavimo santykis 7,1:1 Ši ritė ir toliau džiugina dar daugiau plūdinės meškerės gerbėjų. 

                                               Kaina 36,00 €

                                                Švieselės

                                                Švieselė Robinson 4,5x0,8x3,5 (2 vnt.)

                                                Kaina 0,60 €

                                                 Monofilamentiniai valai

                                                 Aukščiausios kokybės monofilamentinis  valas pagamintas iš premium kokybės Mitsubishi Novamid NT 70 polimero, sukurtas specialiai karpių žvejybai.

                                                 Kaina 16,30 €

                                                  Vobleriai Akara

                                                  Akara Best Minnow 110SP yra neutralaus plūdrumo (suspending), klasikinis minnow klasės vobleris skirtas tvičingui. Jis turi tolimo nuotolio užmetimo sistemą ir garsines kameras dėl to yra akustinis, be to pasižymi puikiomis balistinėmis savybėmis ir geru stabilumu srovėje, dėl nedidelės kainos, didelės spalvinės gamos  ir puikių darbinių charakteristikų šis vobleris tapo labai populiariu. Panirimo gylis nuo 0 iki 2,5 m.

                                                  Kaina 6,00 €

                                                   Jaukai žuvims

                                                   Jaukas Lynams ir karosams Dragon Combat vanilė 2,5kg tikslas yra suvilioti pačias didžiausias ir labiausiai patyrusias žuvis.

                                                   Kaina 6,30 €

                                                    Boiliai

                                                    Plaukiantys Boiliai GENLOG OPIUM Mini Pop-Up 8mm / 25g - Boiliai gaminami pagal technologiją, dėl kurios, jie gauna specialią struktūrą, kuri labai greitai suriša mišinyje esančius atraktorius ir aromatus, o tai skatina spartesnę žuvies suvyliojimą.

                                                    Kaina 3,60 €

                                                     Jaukai karšiams

                                                     „Genlog GOLDEN BREAM“ jaukas - kruopščiai parinktas masalas, puikiai tinkantis karšiams žvejoti. Jaukas profesionaliems žvejams. Aromatingas ir stimuliuojantis jaukas, idealiai atitinka žuvų mitybos reikalavimus. Sukurta didelėms žuvims žvejoti.

                                                     Kaina 8,50 €

                                                      Pavadėliai su kabliuku

                                                      Pavadėlis su kabliuku  170BN karosams Robinson

                                                      Kaina 2,00 €