Vykdydami ES direktyvos dėl privatumo ir elektroninių ryšių reikalavimus, pranešame, jog svetainėje naudojame slapukus norėdami suasmeninti turinį ir skelbimus, kad teiktume visuomeninės medijos funkcijas ir galėtume analizuoti savo srautą. Informaciją apie tai, kaip naudojatės svetaine, bendriname su visuomeninės medijos, reklamavimo ir analizės partneriais. Daugiau informacijos

Supratau
  • Kabliukai Hayabusa K-1 NRB
  • Kabliukai Hayabusa K-1 NRB
  • Kabliukai Hayabusa K-1 NRB
Kabliukai Hayabusa K-1 NRB

Kabliukai žvejybai

Kabliukai karpiniai Hayabusa K-1 NRB

54-5510
HAYABUSA
3,00 €
Su mokesčiais

Legendiniai karpiniai kabliukai K-1  pagaminti Japonijos kompanijos „HAYABUSA“ išsiskiria ne tik aukščiausios kokybės plienu, juvelyriniu gamybos tikslumu, tobulu, chirurginio aštrumo kabliuko gyliu, bet ir puikiu, protingai apgalvotu dizainu.

Kabliukai  K-1 NRB Carp, Hayabusa

Legendiniai karpiniai kabliukai K-1  pagaminti Japonijos kompanijos „HAYABUSA“ išsiskiria ne tik aukščiausios kokybės plienu, juvelyriniu gamybos tikslumu, tobulu, chirurginio aštrumo kabliuko gyliu, bet ir puikiu, protingai apgalvotu dizainu, sutelkiant dėmesį į konkretų modelį, pritaikytą konkrečios žuvies žvejybai. K-1 kabliukai yra padengti neblizgia superatsparia korozijai NBR (Non-Reflective Black Fluorine Coating) juodojo fluoro danga, jie ypač lengvi, tinka žvejoti plaukiančiais masalais, kai reikalingas stiprus ir lengvas kabliukas.

Pakelyje 10 vnt. Kabliukai pristatyti tiesiai iš Japonijos, ieškokite mūsų parduotuvėse !!!