Vykdydami ES direktyvos dėl privatumo ir elektroninių ryšių reikalavimus, pranešame, jog svetainėje naudojame slapukus norėdami suasmeninti turinį ir skelbimus, kad teiktume visuomeninės medijos funkcijas ir galėtume analizuoti savo srautą. Informaciją apie tai, kaip naudojatės svetaine, bendriname su visuomeninės medijos, reklamavimo ir analizės partneriais. Daugiau informacijos

Supratau
  • SAKURA Trout Single Assist Hook
  • SAKURA Trout Single Assist Hook
  • SAKURA Trout Single Assist Hook
  • SAKURA Trout Single Assist Hook
SAKURA Trout Single Assist Hook

Kabliukai žvejybai

Kabliukai SAKURA Trout Single Assist Hook

27-0497
SAKURA
9,00 €
Su mokesčiais

Trout Single Assist Hook yra vienšakis kabliukas, specialiai sukurtas modifikuoti upėtakių ir lašišinių žuvų masalų kabliukus. Taip pat galite juos naudoti plėšrūnų masalams modifikuoti apskritai.

Kabliukai SAKURA Trout Single Assist Hook

Trout Single Assist HOOK kabliukai yra lengvi ir labai stiprūs. Pagaminti iš aukščiausios kokybės plieno, kalti, jie pagaląsti elektrolizės būdu todėl aštrumas maksimalus. Pynė, sudaranti vieno pagalbinio kabliuko kilpą, yra impregnuota, specialiu mazgu ir epoksidine derva patikimai pritvirtinta prie kabliuko. Kad būtų lengviau montuoti šiuos kabliukus, tokio tipo operacijoms patariame naudoti specialias reples skirtas žiedelių montavimui.

Trout Single Assist Hook  rekomenduojami norint pakeisti jūsų masalų trišakius kabliukus, Trout Single Assist Hook žymiai mažiau pažeidžia jūsų laimikio žiomenis ir sutrumpina kabliuko išėmimo laiką. Tai aktualu kiekvienam meškeriotojui, kuris rūpinasi žuvimi ir nori pagavęs kuo greičiau paleisti minimaliai sužalotą žuvį užtikrindamas optimalias galimybes jei išgyventi. Kabliuko mikro užkarpėlės užtikrina gerą žuvies laikymą, išvengiama audinių draskymo ir papildomų sužeidimų  kovos metu. 

Kiti pranašumai: Trout Single Assist Hook labai sumažina tikimybę susižaloti rankas, sumažina žuvies atsikabinimo tikimybę kovos metu, ir natūraliai sumažina užkliuvimo už povandeninių kliūčių ar žolių riziką.

Pagaminti iš kokybiško anglingo plieno.
Kaltas ir grūdintas - padidinto stiprumo.
Cheminis galandimas.
Itin aštrus kūgio formos smaigas.
Mikro užkarpėlė puikiai "laiko" žuvį.
Itin lygi, antikorozinė juodo nikelio danga.
30 lb pynė pririšta ir sutvirtinta epoksidine derva.
Dydžių asortimentas: #10 (8 kabliukai pakuotėje); #8 (7 kabliukai pakuotėje)