Vykdydami ES direktyvos dėl privatumo ir elektroninių ryšių reikalavimus, pranešame, jog svetainėje naudojame slapukus norėdami suasmeninti turinį ir skelbimus, kad teiktume visuomeninės medijos funkcijas ir galėtume analizuoti savo srautą. Informaciją apie tai, kaip naudojatės svetaine, bendriname su visuomeninės medijos, reklamavimo ir analizės partneriais. Daugiau informacijos

Supratau
  • Kabliukai Robinson Titanium Maruseigo-R 245BN
  • Kabliukai Robinson Titanium Maruseigo-R 245BN
Kabliukai Robinson Titanium Maruseigo-R 245BN

Robinson TITANIUM kabliukai

Kabliukai Robinson Titanium Maruseigo-R 245BN

58-07880
ROBINSON
0,60 €
Su mokesčiais

Kabliukai Robinson Titanium Maruseigo-R 245BN Titaniniai kabliukai greitai tapo žvejų rinkos hitu, nes jie puikiai derina naujausias technologijas ir žvejų patirtį.

Kabliukai Robinson Titanium Maruseigo-R 245BN

Titaniniai kabliukai greitai tapo žvejų rinkos hitu, nes jie puikiai derina naujausias technologijas ir žvejų patirtį. Kiekvienas modelis sukurtas griežtai atsižvelgiant į specialistų, kurie profesionaliai gaudo visų rūšių žuvis, patarimus ir pasiūlymus. Kiekvienam modeliui vienu metu buvo atliekami ilgi bandymai, kurie patvirtino kablio efektyvumą žvejyboje. Kabliai žvejybai naudojant mažus augalų masalus, pvz., Kviečius, perlines kruopas, avižinius dribsnius.

Kabliukų su akute serija, skirta dugnine meškere žvejoti.

Vienetų skaičius pakuotėje: 10