Feeder ritės

Pagrindinis „Feeder“ tipo ritės tikslas yra užtikrinti dugninės žvejybos su šėrykle ar be jos patogumą ir efektyvumą žvejojant įvairiaIs atstumais. Į kokias detales verta atkreipti dėmesį ir vis dėlto nepasiklysti tarp daugybės pasiųlymų žvejybos reikmenų parduotuvėse? Neteisingai pasirinkta ritė gali ne tik sugadinti jūsų žvejybos įspūdžius, bet ji gali įtakoti net ir...

Pagrindinis „Feeder“ tipo ritės tikslas yra užtikrinti dugninės žvejybos su šėrykle ar be jos patogumą ir efektyvumą žvejojant įvairiaIs atstumais. Į kokias detales verta atkreipti dėmesį ir vis dėlto nepasiklysti tarp daugybės pasiųlymų žvejybos reikmenų parduotuvėse? Neteisingai pasirinkta ritė gali ne tik sugadinti jūsų žvejybos įspūdžius, bet ji gali įtakoti net ir jusų meškerės sulaužymą.  Pvz: jei metimo metu nuo ritės būgnelio “nusimes“ valas ir susidarys kilpa, gali įvykti sutapimas ir ji užsikabins už meškerės žiedelio ir daugeliu atvejų nutrūks jūsų sistemėlė, nuluš žiedelis ar dar blogiau – nuluš meškerės jautri viršūnėlė... Taigi renkantis ritę feederiui reikia elgtis supratingai ir atkreipti dėmesį į ritės.

 • frikcinių stabdžių tipą
 • perdavimo skaičių
 • būgnelio formą
 • būgnelio medžiagą ir dydį
 • guolių skaičių

Rites, skirtas „feeder‘“dugninei žvejybai, galima suskirstyti į du tipus: tai yra ritės klasikiniam "feeder‘iui" ir ritės skirtos „method feeder“ žvejybai. Klasikiniam feeder‘iui naudojamos lengvesnės ritės, o „method“ ritė jau turėtų būti galingesnė ir didesnė, nes dažnai žvejojama sunkiomis šėryklėmis, tolimais atstumais.

Kiekvienas žvejys, pradedantis subalansuoto įrankio formavimą, turi suprasti ričių parametrus ir klasifikaciją, nes tada bus lengviau pasirinkti. Vienas iš inercinių ričių svarbiausių pranašumų yra frikcinis stabdys. Frikcinis stabdys yra ritės stabdžių įtaisas, leidžiantis būgneliui prasisukti ir „atiduoti“ valo esant apkrovai, kai žvejojant, užkibusi žuvis stipriai trūkčioja, šiuo atvėju pagrindinis ritės mechanizmas išlieka nejudantis. Atlaisvinant ar priveržiant  stabdį sureguliuojama pasipriešinimo jėga, kuri leidžia dugninėje "feeder" tipo žvejyboje naudoti plonus pintus valus ir plonus monofilamentinius ar hibridinius valus.

Frikcinis  stabdys (priekinis ar galinis) koks yra geresnis ir patogesnis naudojant  yra amžina diskusija, rinkitės jums labiau įprastą, bet su kuo jautresniu reguliavimu, bet kokio tipo stabdys  padeda sureguliuoti valo įtempimą varginant užkibusią  žuvį. Frikcinio stabdžio tinkamas sureguliavimas „feeder“ tipo žvejyboje yra labai svarbus, ši  ritės dalis yra viena iš pagrindinių ir reikalauja ypatingo dėmesio, stabdiys, atsižvelgiant į valo ir net pavadėlio storį bei amortizacines jūsų meškerės blanko savybes turi būti syreguliuotas idealiai, nepamirškite, kad žvejojate su plonais valais ir varginant užkibusią žuvį, o ypač didelę žuvį, reikia stengtis pareguliuoti frikcinė stabdį pagal situaciją, taip greičiau nuvarginsite ir ištrauksite žuvį. Po žvejybos rekomenduojama visiškai atlaisvinti frikcinį stabdį, taip jis funkcionalus išliks ilgą laiką. Priekinis  stabdys yra jautresnis, tačiau yra keletas trūkumų - didžiausias  yra tai, kad būgnelio pakeitimas užtrunka gan ilgai, o pakeitus būgnelį  būtina iš naujo sureguliuoti stabdį.

Inercinėse ritėse pavaros perdavimo santykis yra atsakingas už tai, kaip greitai ir su kokia jėga sukasi mechanizmas, o kartu su juo į būgnelį klojamas valas. Santykis parodo kiek kartų apsisuka ritės rotorius kai ritės rankena apsisuka vieną kartą. Įvairių gamintojų skirtinguose ričių modeliuose šie rodikliai svyruoja nuo 4: 1 iki 6: 1 ir aukštesni. Kuo mažesnis santykis, tuo daugiau galios turi ritė. Na, ir atitinkamai, kuo didesnis santykis, tuo greitesnė ji yra. Paprastai mėgėjiškai „feeder“ žvejybai reikalinga ritė, kurios pavaros perdavimo santykis yra 5: 1-5,5: 1, galima teigti. kad tam tinka universalios rites. Žinoma, renkantis ritę,  reikia sutelkti dėmesį ir į numatomas žvejybos sąlygas. Taigi žvejybai srovėje verta rinktis galingesnės traukos rites, o žvejybai stovinčio vandens  telkiniuose tinkamos ritės, kurias vadiname universaliomis. Jei kalbėsime apie greitaeiges rites, tai jų naudojimas pasiteisina kai žvejojamos vidutinio didumo žuvys ir kibimas būna ypač aktyvus arba sportinėje "feeder" žvejyboje kada žvejojama smulki žuvis.

Be ričių klasifikavimo, taip pat yra ir būgnelių klasifikacija. Kokie būna būgneliai? Būgnelio forma yra labai svarbus kriterijus renkantis ritę "feeder" tipo žvejybai, nuo jo formos priklauso, kaip „pintukas“ ar valas išskris iš ritės aktyvaus jėgos metimo metu. Yra keturios pagrindinės būgnelių rūšys:

 • „ABS spool“ - būgnelis su atvirkštiniu (platėjančiu) konusu
 • „Air spool“ - būgnelis su padidinta šerdimi (seklus)
 • „Long cast“ - būgnelis su siaurėjančiu konusu
 •  Paprastas arba klasikinis būgnelis

 ABS būgnelis („Anti Backlash Sistem“) turi atvirkštinį kūgį, ši konfigūracija apsaugo nuo savaiminio kilpų nusimetimo. Šio tipo būgnelis dėl valo ar pinto valo pasipriešinimo neleidžia atlikti ypač tolimų metimų.

„Air spool“ tipo būgnelis yra su padidinta šerdimi kuri suteikia galimybę naudoti plonus pintus valus, be papildomų „pavyniojimų“. Ritės su tokio tipo būgneliu puikiai tinka „light“ ir „medium“ tipo dugninėms "feeder" tipo meškerėms.

Ritės su „Long cast“ tipo būgneliu yra tiesiog toliašaudė artilerija. Smailėjantis kūgis leidžia pintam valui ar monogijai greitai nuslysti nuo būgnelio, o nedidelis pasipriešinimas - atlikti maksimaliai tolimus metimus. Rites su tokio tipo būgneliu galima puikiai naudoti  sunkiam (heawy)„feeder‘iui“ didelėse upėse, o taip pat „method feeder‘iui“.

Paprastas arba klasikinis  būgnelis. Tai  tiesus cilindras su didžiausia valo ar pinto valo talpa. Norint naudoti plono skersmens valą ar pintą valą būtina pavynioti nemažai valo ant šio tipo būgnelio pagrindo. Šio tipo būgnelis riboja tolimų metimų galimybę.

Būgnelio medžiaga ir dydis: būgnelis gali būti pagamintas iš aliuminio lydinių arba iš plastiko ar grafito. Metaliniai būgneliai gerai dera su pintais valais ir suteikia maksimalų užmetimą, o grafito būgneliai paprastai naudojami su monofilamentiniais valais. Ritės dydis priklauso nuo to, kiek ir kokio pinto valo ar monogijos telpa jos būgnelyje. Spiningo ritės klasifikuojamos pradedant nuo 500 ypač ultra lengvos, po to 1000, 1500, 2000 ir didesnės. Paprastai klasikiniam lengvam ir vidutiniam feeder‘iui  naudojamos 3000–5000 dydžio ritės, o sunkiajam ir „method feeder‘iui“ - 5000 ir didesnio dydžio.

Guolių skaičius: kalbant apie guolių skaičių ritėje jų gali būti iki 15 vnt. Šiuo metu rite, kurioje yra mažiausiai keturi „4 ball bearings“ rutuliniai guoliai, jau galima patogiai žvejoti. Keturi pagrindiniai guoliai, būtent: du išilgai rankenos ašies, vienas rotoriuje, o kitas valo vediklyje  yra būtini normaliam ritės darbui. Kuo didesnis guolių skaičius, tuo minkštesnė, švelnesnė ir tolygesnė bus ritė eiga. Guoliai, be abejo, užtikrina sklandų ritės veikimą, tačiau taip pat turi įtakos ritės svoriui ir kainai, todėl pirkdami ritę turite atsižvelgti į šį niuansą.

Rinkdamiesi ritę „feeder‘iui“ ar bet kokią kitą ritę atidžiai apžiūrėkite ją, kad ji neturėtų didelių, nereikalingų laisvumų ritės mechanizme, įsitikinkite, kad lankelio fiksacija patikimai laiko lankelį padėtyje „atidaryta“ ir, savaime suprantama, neužsidaro pakankamai stipriai krestelėjus ritę. Veikiant mechanizmui (sukantis), ritė neturėtų skleisti pašalinių garsų, na, o svarbiausia - ji turi jums patikti  ir žvejojant suteikti tiek funkcinį tiek estetinį malonumą.

Platus kokybiškų, „Feeder“ tipo ričių pasirinkimas. Išsirinkite reikiamas internetu arba užsukite į mūsų parduotuves.

Dugninės ritės

Ritė Robinson Method Master QD 305/405/505. Puiki žvejybinė ritė specialiai sukurta vis populiarėjančiam „method feeder” žvejybos būdui, bet lengvai gali būti pritaikoma ir kitiems žvejybos būdams (klasikiniam feeder'iui ar dugninei, žvejybai gyva žuvele ir pan.), labai patrauklus kokybės ir kainos santykis.

Kaina 38,00 €

  Dugninės ritės

  Ritė Robinson Method Gun FD 305/405/505. Puiki žvejybinė ritė specialiai sukurta vis populiarėjančiam „method feeder” žvejybos būdui, bet lengvai gali būti pritaikoma ir kitiems žvejybos būdams (klasikiniam feeder'iui ar dugninei, žvejybai gyva žuvele ir pan.), labai patrauklus kokybės ir kainos santykis.

  Kaina 32,90 €

   Dugninės ritės

   Ritė Robinson Genesis FD 208/258/308 Puikios kokybės ritė už labai intriguojančią kainą. Ritė tinkanti spiningavimui, didesni jos modeliai gali būti pritaikyti „method feeder” ar klasikiniam feeder'iui, kai naudojamos sunkios šėryklės ir reikalingi tolimi ir tikslūs užmetimai.

   Kaina 36,90 €

    Ritės spiningui

    Puiki žvejybinė ritė Robinson Raptor FD 156/256/406 tinkanti spiningavimui, bet gali būti pritaikyta ir kitiems žvejybos būdams, labai patrauklus kokybės ir kainos santykis.

    Kaina 35,50 €

     Ritės spiningui

     Ritė Robinson Yoshida FD159/208/308/408. Puiki žvejybinė ritė ideali spiningavimui, bet gali būti pritaikyta ir kitiems žvejybos būdams, labai patrauklus kokybės ir kainos santykis.

     Kaina 47,00 €

      Karpinės ritės

      Karpinė  Ritė Byron Bait Control 40 - puiki ritė karpių žvejybos entuziastams ir tikriems feederio gerbėjams, ritė kur puikiai suderintas kainos ir kokybės santykis.

      Kaina 54,00 €

       Feeder ritės

       Ritės Robinson Power Feeder sukurtos žvejybai nuo kranto klasikiniais dugninės žvejybos būdais: picker, feeder ir method feeder.

       Kaina 53,00 €

        Dugninės ritės

        Ritė Robinson Method Feeder FD skirta vis labiau populiarėjančiam dugninės žvejybos būdui - „method feeder”

        Kaina 33,00 €

         Dugninės ritės

         Feeder Fan yra tvirta ir patikima ritė puikiai tinkanti žvejybai įvairiais feeder būdais. Galinga ritė su dideliu būgneliu ir patikimu mechanizmu. Ritė turi gana aukštą pavaros perdavimo santykį kuris leidžia greitai ištraukti šėrykles su sistemėle iš tolimų atstumų.

         Kaina 54,00 €

          Feeder ritės

          Vieno guolio ritė Robinson Goodfish Feeder RD su galiniu stabdžiu sukurta nereikliems žvejams ir pradedantiesiems. Ekonominės klasės universalios ritės su galiniu stabdžiu modelis. Siūlome šią ritę su ant būgnelio suvyniotu valu.

          Kaina 12,90 €

           Ritės spiningui

           Spininginė Ritė Dragon Black Rock FD tai aukštų techninių standartų ritė, kurioje panaudoti naujausi dizaino ir konstrukciniai sprendimai. Sukurta visiems spiningavimo būdams, bet galima sėkmingai naudoti žvejojant su plūde boloniškuoju būdu ar "match" tipo žvejyboje arba moderniai dugninei winklepicker ar lengvam feederiui.

           Kaina 21,00 €

            Feeder ritės

            Ritė Robinson Method Runner FD 406 / 506 idealiai tinka žvejoti su šiuolaikine dugnine meškere. Tai ričių serija specialiai sukurta vis populiarėjančiam „method feeder” žvejybos būdui.

            Kaina 44,00 €

             Dugninės ritės

             Naujausios VDE-Robisnon serijos ritė Feeder FD 4000 su priekiniu stabdžiu skirta, pirmiausia, reikliems meškeriotojams žvejojantiems įvairiomis dugninės žvejybos  "feeder" technikomis ir taip pat žvejams lengvais įrankiais žvejojantiems karpius. Ji išsiskiria savo sekliu būgneliu, tiksliu sustiprintu „power drag“ stabdžiu (iki 12 kg), puikiu valo suvyniojimu, dviem spaustukais padengtais silikonu (nepažeidžia valo) ir sklandžiu bei lengvu darbu.

             • Dydis - 4000
             • Svoris - 300 g
             • Guoliai - 9 + 1
             • Būgnelio talpa - 0,22 mm - 150 m
             • Pavarų perdavimo santykis - 5,2: 1
             • Ritė suvynioja - 92 cm
             • Gamintojo kodas: 23P-VF-040
             Kaina 129,00 €

              Dugninės ritės

              "Feeder" tipo ritė sekliu būgneliu GARBOLINO TRINITY FEEDER FD skirta visiems dugninės žvejybos būdams, patikima 6 guolių ritė dugninei meškerei.

               Match ritės

               GARBOLINO ritė GOLD MATCH-FEEDER FDM buvo sukurta taip, kad patenkintų išrankiausių "match" ir "feeder" žvejų poreikius. Visi reikiami ingredientai buvo sujungti, kad būtų sukurta ši tikrai ilgaamžė ritė priskiriama elitiniam lygiui.

               Kaina 126,00 €

                Match ritės

                GARBOLINO ritė BLUED MATCH-FEEDER FDM buvo sukurta taip, kad patenkintų išrankiausių "feeder" žvejų poreikius. Visi reikiami ingredientai buvo sujungti, kad būtų sukurta ši tikrai ilgaamžė ritė priskiriama elitiniam lygiui. Ši ritė puikiai tinka dugninei feeder žvejybai.

                Kaina 138,00 €

                 Ritės

                 Ritė MEGA BAITS STEALTH L.D. FEEDER FD750i yra naujos kartos ritė tikriems feederio specialistams, pagaminta pagal „Dragon“ specialų užsakymą Japonijos kompanijos „Ryobi Engineering“ gamykloje. Ritės konstruktyvas pagamintas pagal „V“ koncepciją iš anglies pluošto kompozito - itin lengvos medžiagos, turinčios ypač gerus stiprumo parametrus.

                 Kaina 93,00 €

                  Ritės

                  Ritė MEGA BAITS METHOD FEEDER FD550i yra naujos kartos ritė tikriems method feeder ir feeder specialistams, pagaminta pagal „Dragon“ specialų užsakymą Japonijos kompanijos „Ryobi Engineering“ gamykloje. Ritės konstruktyvas pagamintas pagal „V“ koncepciją iš anglies pluošto kompozito - itin lengvos medžiagos, turinčios ypač gerus stiprumo parametrus.

                  Kaina 61,90 €

                   Ritės

                   Ritė MEGA BAITS COMBAT FEEDER FD yra naujos kartos ritė tikriems dugninės žvejybos entuziastams, pagaminta pagal „Dragon“ specialų užsakymą Japonijos kompanijos „Ryobi Engineering“ gamykloje. Ritės konstruktyvas pagamintas pagal „V“ koncepciją iš anglies pluošto kompozito - itin lengvos medžiagos, turinčios ypač gerus stiprumo parametrus.

                   Kaina 43,70 €

                    Feeder ritės

                    Ritė Robinson Method Runner FD 504 idealiai tinka žvejoti įvairiais dugninės žvejybos būdais ir technikomis. Naujausia ričių serija, specialiai sukurta vis populiarėjančiam „method feeder” žvejybos metodui.

                    Kaina 38,00 €

                     Feeder ritės

                     Ritė Robinson Method Runner FD 504 idealiai tinka žvejoti įvairiais dugninės žvejybos būdais ir technikomis. Naujausia ričių serija, specialiai sukurta vis populiarėjančiam „method feeder” žvejybos metodui.

                     Kaina 39,90 €

                      Ritės spiningui

                      Ritė Shimano ULTEGRA 5500 XTD - tolimiems metimams sukurta ir skirta ritė. Puikiai tinka karpių žvejybai ir žvejojant "feeder" ar "method feeder" būdais stovinčiame vandenyje ar stiprioje srovėje didelio svorio šėryklėmis. Komplekte yra 1 atsarginis būgnelis, 2 būgnelio įdėklai (nebereikės pavynioti papildomo valo). Įdiegtas priekinis stabdys - Instant drag, Super Stopper II, Aero wrap II, X-Ship, Super Slow Oscillation 5 modernios ir technologiškos sistemos.

                      Kaina 199,90 €

                       Feeder ritės

                       Robinson Stinger Feeder FD 304 ritė turi 4 guolius, taip pat ir traukos guolį. Ritė yra lengvos grafito konstrukcijos, turi sustipriną pavarą. Ritė yra ergonomiško dizaino, su neslystančia, minkšta, gumine rankena ir patvaria spyruokle. Taip pat ritė gali būti perkeliama į kairę ar dešinę.

                       Kaina 32,50 €

                        Feeder ritės

                        Ritė Robinson Tactica FD208, FD258, FD308 turi 8 guolius. Taip pat ritė turi traukos guolį. Robinson ritė Tactica yra lengvos grafito konstrukcijos. Ritė turi ergonomišką, neslystančią rankeną, pagamintą iš EVA putų. Kaip ir daugelis Robinson ričių, ji gali būti perkeliama į kairę ir į dešinę.

                        Kaina 42,90 €

                         Feeder ritės

                         Ritė Robinson F-Runner QD FD405, FD505, FD605 turi 5 guolius, taip pat ritė turi ir traukos guolį. Ritė yra lengvos grafito konstrukcijos. Kaip ir daugelis Robinson ričių, ritė turi sustiprintą pavarą, sustiprintą vamzdinį lanką. Ritės rankena gali būti perkeliama į kairę ar į dešinę.

                         Kaina 47,50 €

                          Feeder ritės

                          Ritė Robinson Sea Fox yra lengvos grafito konstrukcijos. Ši ritė turi 7 guolius iš kurių vienas yra traukos guolis. Taip pat Robinson ritės Sea Fox pavara yra sustiprinta. Ritės rankena yra ergonomiška, neslyslanti, "minkštos gumos". Ritės rankeną galima pasukti tiek į kairę, tiek į dešinę.

                          Kaina 74,00 €

                           Feeder ritės

                           Ritė Ritė VDE-R Contest Match FD 3510 turi greito tempimo stabdį, du apvalius segtukus, kurie tvirtai laiko valą ir jo nepažeidžia. Ritė labai tiksliai uždeda monofilamentą arba pintą valą ant ritės. Robinson ritės CNC aliuminio rankena yra ergonomiška, neslystanti. Ritės rankena gali būti perkelta į kairę ar dešinę.

                           Kaina 109,00 €

                            Feeder ritės

                            Ritės VDE-R Robinson Method Freerunner FD406, FD506, FD606 turi 6 rutulinius guolius, tarp kurių yra ir atbulinės eigos guolis. Ritė yra lengvos grafito konstrukcijos, su sustiprintais krumpliaračiais. Ritės rankena yra iš aliuminio, itin tvirta. Ritė turi patvarią spyruoklę. Ritės rankeną galima pasukti į kairę ir į dešinę.

                            Kaina 35,50 €

                             Feeder ritės

                             Aukščiausios kokybės klasės ritė skirta feeder'inės žūklės technikos mėgėjams. Ritė VDE-R Robinson Feeder Fighter FD308, FD408, FD508 pasižymi tiksliu ir jautriu stabdžiu, puikiai suderintomis pavaromis.

                             Kaina 69,90 €

                              Feeder ritės

                              Ritė Garbolino Supra Feeder FD su priekiniu stabdžiu, skirta žvejybai dugnine meškere. Šios ritės yra dviejų skirtingų dydžių modelių, su match tipo būgneliu, sumontuoti 5 guoliai ir apvalus metalinis klips’as. Ritė - puikus kainos ir kokybės santykis.

                              Kaina 56,90 €

                               Feeder ritės

                               Garbolino ZOMBIE FEEDER LONG CAST feeder tipo ritė dugninei žvejybai, kaip rodo jos pavadinimas, skirta ilgiems atstumams. Ritės dydis 6000, ritėje yra 4 rutuliniai guoliai, taip pat begalinis anti-reversas, jis turi skysčio mechaniką ir gali išvystyti visą galią, reikalingą didelių gabaritų šėryklėlėms sugrąžinti iš labai toli nuo kranto, nereikalaujant vilkimo.

                               Kaina 99,90 €

                                Feeder ritės

                                Ši Garbolino Optima Trout Live FD ritė - aukštos kokybės ritė. Ritė puikiai tinka visų mažų vandens plėšrūnų žvejybai. Ritė yra kamufliažinio dizaino.

                                Kaina 39,90 €

                                 Feeder ritės

                                 Ritė Garbolino ALTIPLANO LIVE FD 200 dėl labai modernaus dizaino su kamufliažine apdaila geriausiai dera su dauguma ultralengvo tipo meškerių. Su 6 rutuliniais guoliais ir begaliniu anti-atbulinės eigos mechanizmu, ritės veikimas yra ypač sklandus. Itin lengvo apdirbimo aliuminė „Shallow“ tipo ritė. Nesvarbu, ar esate dešiniarankis, ar kairiarankis, švaistiklis visada bus dešinėje pusėje. Tai ritė, kuri prisitaiko prie jūsų žvejybos įpročių, o ne atvirkščiai.

                                 Kaina 67,90 €

                                  Feeder ritės

                                  Su šia TEACA TROUT FD serija Garbolino prekės ženklas siūlo trijų ričių seriją. Kiekvienas TEACA TROUT FD Garbolino ritės dydis yra skirtas tam tikram naudojimui. Ritės krumpliaračiai sumontuoti ant rutulinių guolių, kad būtų užtikrintas tobulas sukimasis, o begalinis anti-reversas garantuoja nepriekaištingą kontaktą su linija. Itin lengva aliuminiu perforuota ritė yra derinama su priekine trauka, kurią galima tiksliai sureguliuoti, užtikrinti sklandų ir be trūkčiojimo valą. Mechaniškai apdorotas aliuminio švaistiklis turi guminį mygtuką, tokia konfigūracija užtikrina labai gerą sukimosi valdymą, reikalingą geros apvijos valdymui. Šį TEACA TROUT FD ričių asortimentą su satino juodos/oranžinės spalvos dažais bus galima derinti su visomis jūsų meškerėmis, kad gautumėte estetišką rinkinį.

                                  Kaina 45,90 €

                                   Universalios ritės

                                   Dragon EVO DRIVE FD tvirta ritė. Korpusas ir rotorius pagaminti iš standaus ir lengvo grafito kompozito, atsparaus apkrovoms ir trinčiai. Rotoriui sukonstruoti buvo panaudota CRBK technologija. Puikiai tiks žvejojant lengvesniais masalais, upėtakius ar ešerius. Ritė tinkama ir plūdinei žvejybai.

                                   Kaina 39,00 €

                                    Feeder ritės

                                    Jei dalyvaujate žūklės varžybose, žvejojante plūde arba šėryklėlės metodu ir norite, kad aukštos kokybės ritė įgytų pranašumą prieš konkurentus, "Aero" ritė yra tinkamiausias sprendimas. Siūlydami savo klasėje geriausią kainos ir kokybės santykį, galite rinktis iš trijų dydžių (C3000, 4000, C5000) ričių, atsižvelgiant į jūsų poreikius ir naudojamos meškerės dydį.

                                    Kaina 129,00 €

                                     Feeder ritės

                                     Naujausia ritės serija Robinson Feederman FD 606, sukurta specialiai vis populiarėjančiam dugninės žūklės tipui "method feeder". Ritė tinka ir kitiems dugninės žvejybos būdams. Ritė yra ypač lengvos grafiko konstrukcijos su patikrintomis techninėmis specifikacijomis.

                                     Kaina 41,90 €

                                      Feeder ritės

                                      2023 metų naujiena iš Dragon - ritė DRAGON MegaBAITS Tactix M.F.FD730i. Universali ritė, kuri tinka įvairiems žvejybos būdas. Universali ritė yra su reguliuojamu pasipriešinimu.

                                      Kaina 42,60 €

                                       Feeder ritės

                                       2023 metų naujiena iš Dragon - ritė DRAGON MegaBAITS Tactix M.F.FD735i. Universali ritė, kuri tinka įvairiems žvejybos būdas. Universali ritė yra su reguliuojamu pasipriešinimu.

                                       Kaina 43,90 €

                                        Feeder ritės

                                        2023 metų naujiena iš Dragon - ritė DRAGON MegaBAITS Tactix M.F.FD740i. Universali ritė, kuri tinka įvairiems žvejybos būdas. Universali ritė yra su reguliuojamu pasipriešinimu.

                                        Kaina 44,90 €

                                         Ritės

                                         "Prowess EXCELIA WRX 8004 SPOD" ritė sukurta optimizuoti užmetimą naudojant masalo raketą. Ši ritė gali sutalpinti ploną valą, kad optimizuotumėte jūsų metimų atstumus. Aliuminio rėmas suteikia ritei tvirtumo, reikalingo norint išlaikyti tempą jaukinimo seansų metu. Ritė turi tvirtą metalinį segtuką, kad visada išlaikytumėte vienodą metimo atstumą.

                                         Gamintojo kodas

                                         Pavadinimas

                                         Dydis

                                         Guoliai

                                         Perdavimo skaičius

                                         Svoris

                                         PRCRM75108004SPOD

                                         Ritė „Prowess EXCELIA WRX SPOD“

                                         8000

                                         4

                                         4,4:1

                                         630 g

                                         Kaina 99,70 €

                                          Feeder ritės

                                          Žvejybinė ritė "Garbolino HEXIUM FEEDER FD" buvo sukurta vidutinio ir ilgo nuotolio žvejybai. Dėl 6 rutulinių guolių, ritės mechanika yra itin sklandi ir net dideli tiektuvo judesiai tampa tikru malonumu. Ritės rėmas ir ašis buvo sukurti tokio dydžio, kad lengvai atlaikytų šėryklos taikomus apribojimus. Ritės perdavimo skaičius yra 5,1:1 ir užtikrina stebėtiną veiksmo greitį.

                                          Dydis

                                          Guoliai

                                          Perdavimo skaičius

                                          Svoris

                                          Diametras

                                          4000

                                          5+1

                                          5,1:1

                                          390 g

                                          240 mm

                                          5000

                                          5+1

                                          5,0:1

                                          400 g

                                          200 mm

                                          Kaina 99,90 €

                                           Feeder ritės

                                           Naujausia ritės serija Robinson Feederman FD 506, sukurta specialiai vis populiarėjančiam dugninės žūklės tipui "method feeder". Ritė tinka ir kitiems dugninės žvejybos būdams. Ritė yra ypač lengvos grafiko konstrukcijos su patikrintomis techninėmis specifikacijomis.

                                           Kaina 43,00 €
                                            Ritė GARBOLINO Gold Match-Feeder 359 FDM
                                            Šiuo metu neturime

                                            Match ritės

                                            GARBOLINO ritė GOLD MATCH-FEEDER FDM buvo sukurta taip, kad patenkintų išrankiausių "match" ir "feeder" žvejų poreikius. Visi reikiami ingredientai buvo sujungti, kad būtų sukurta ši tikrai ilgaamžė ritė priskiriama elitiniam lygiui.

                                            Kaina 132,00 €
                                             Ritė GARBOLINO Blue...
                                             Šiuo metu neturime

                                             Match ritės

                                             GARBOLINO ritė BLUED MATCH-FEEDER FDM buvo sukurta taip, kad patenkintų išrankiausių "match" ir "feeder" žvejų poreikius. Visi reikiami ingredientai buvo sujungti, kad būtų sukurta ši tikrai ilgaamžė ritė priskiriama elitiniam lygiui.

                                             Kaina 132,00 €

                                              Ritės

                                              Ritė MEGA BAITS METHOD FEEDER FD850i yra naujos kartos ritė tikriems method feeder ir feeder specialistams, pagaminta pagal „Dragon“ specialų užsakymą Japonijos kompanijos „Ryobi Engineering“ gamykloje. Ritės konstruktyvas pagamintas pagal „V“ koncepciją iš anglies pluošto kompozito - itin lengvos medžiagos, turinčios ypač gerus stiprumo parametrus.

                                              Kaina 68,90 €

                                               Feeder ritės

                                               Ritė Robinson Method Runner FD 404 idealiai tinka žvejoti įvairiais dugninės žvejybos būdais ir technikomis. Naujausia ričių serija, specialiai sukurta vis populiarėjančiam „method feeder” žvejybos metodui.

                                               Kaina 35,00 €
                                                Ritė VDE-ROBINSON FEEDER FD 4010
                                                Šiuo metu neturime

                                                Feeder ritės

                                                Ritė VDE-ROBINSON FEEDER FD 4010 turi greito tempimo stabdį, du apvalius segtukus, kurie tvirtai laiko valą ir jo nepažeidžia. Ritė labai tiksliai uždeda monofilamentą arba pintą valą ant ritės. Robinson ritės CNC aliuminio rankena yra ergonomiška, neslystanti. Ritės rankena gali būti perkelta į kairę ar dešinę.

                                                Kaina 110,00 €
                                                 Ritė Ryobi ECUSIMA FD8000
                                                 Šiuo metu neturime

                                                 Feeder ritės

                                                 Ritė Ryobi ECUSIMA FD8000 žinoma dėl didžiulio atsparumo dilimui ir ilgaamžiškumo. Ritės ypatybės – pagrindinė ašis iš nerūdijančio plieno ir pagrindinės pavaros elementai, išpjauti CNC technologija. Ritės rotorius, korpusas yra iš grafito kompozito.

                                                 Kaina 64,80 €

                                                  Feeder ritės

                                                  Vienas iš naujausių RYOBI ričių dizainų, pozicionuojamas kaip ekonomiškiausias šios įmonės modelis. Kaip ir įprasta šio gamintojo ritėms, patogus krumpliaratis, atraminis guolis, kokybės kompromisų neturintys rutuliniai guoliai ir aliuminio lydiniai - visa tai šioje ritėje.

                                                  Kaina 49,00 €

                                                   Universalios ritės

                                                   Dragon Hitman ričių serija yra aukšto techninio lygio ir naudoja visus naujausius dizaino sprendimus. Dragon Hitman ritės skirtos visiems spiningavimo būdams, taip pat gali būti sėkmingai naudojamos plūdinės žūklės ir lengvos dugninės žvejybos metu.

                                                   Kaina 19,00 €

                                                    Filtruoti pagal

                                                    Kaina
                                                    Gamintojai
                                                    Daugiau Mažiau
                                                    Būgnelio talpa, mm / m
                                                    Daugiau Mažiau
                                                    Guolių kiekis
                                                    Perdavimo skaičius
                                                    Svoris, g
                                                    Daugiau Mažiau
                                                    Ritės dydis
                                                    Filtruoti