Robinson TITANIUM kabliukai

"Robinson Hook Technology" kabliukai "Titanium®" - tai firmos ROBINSON technologinė vizitinė kortelė, sensacingai priimta pasaulinėse žvejybos rinkose. Remiantis "ROBINSON Team" sportinės plūdinės  komandos atstovų rekomendacijomis ir moderniausių techninių įrengimų dėka buvo  sukurta unikalių ir  modernių žvejybinių kabliukų, pagamintų pagal...

"Robinson Hook Technology" kabliukai "Titanium®" - tai firmos ROBINSON technologinė vizitinė kortelė, sensacingai priimta pasaulinėse žvejybos rinkose. Remiantis "ROBINSON Team" sportinės plūdinės  komandos atstovų rekomendacijomis ir moderniausių techninių įrengimų dėka buvo  sukurta unikalių ir  modernių žvejybinių kabliukų, pagamintų pagal aukščiausius pasaulinius "Hi-Tech" standartus, serija, kuri tapo etalonu kitiems gamintojams. Kabliukų gamyboje svarbūs du elementai: technologija ir patirtis. "Titanium®“"kabliukai yra produktas, kuriame abu šie elementai yra idealiai proporcingi. RHT (Robinson Hook Technology) technologija pagrįsta aukščiausios kokybės anglinio plieno, turinčio vienalytę vidinę struktūrą ir pasižyminčio pačiomis didžiausiomis stiprumo savybėmis, daugiausia atsparumu lenkimui, naudojimu. „Titanium®“  kabliukų neįmanoma sulaužyti! Plienas turi tokį didelį elastingumą, kad net esant didelėms apkrovoms nėra deformacijų ir įtrūkimų. Didelę reikšmę turi technologinio proceso fazė, kurioje fiksuojami pagrindiniai stiprumo parametrai. Kiekvienas kabliukas yra specialiai termiškai apdorojamas ir užgrūdinamas. RHT yra technologija, kuri 100% pašalina kabliukų pergrūdinimo tikimybę! Galandimo procesas taip pat yra unikalus, kontroluojamas pažangių kompiuterinių sistemų naudojant elektrocheminius ir mechaniniusi metodus. Kadangi visi "Titanium®" kabliukai yra gaminami naujais įrengimais, valdomais centrinės kompiuterinės sistemos, užtikrinamas 100% formos atkartojamumas. "Titanium®"  kabliukai labai populiarūs įvairiose žvejybos rinkose, nes jie yra puikus naujausių technologijų ir profesionalių meškeriotojų patirties derinys. Kiekvienas modelis buvo sukurtas vadovaujantis konkrečiomis, žvejybos specialistų, užsiimančių žvejyba profesionaliu lygiu, rekomendacijomis. Su kiekvienu modeliu taip pat buvo atlikti ilgi bandymai daugelyje žvejybų, jie puikiai patvirtino "Titanium®" kabliukų efektyvumą įvairiose žvejybos sąlygose ir situacijose.  "Titanium®" kabliukų serija kasmet papildoma naujais  modeliais, o puikus kainos ir kokybės santykis daro juos vis populiaresniais žvejų tarpe.

Plačiausias Robinson "Titanium®" kabliukų pasirinkimas, išsirinkite reikiamus internetu arba atvykite į Rovana parduotuves

Robinson TITANIUM kabliukai

Kabliukai karpiams Robinson Titanium CHINU 115BN kabliukai yra mėgstamiausi karpių žvejų kabliukai. Didžiulė jėga, fantastiškas ašmenys, nepaprastas ilgaamžiškumas. Šis pasirinkimas niekada nenuvils!

Kaina 0,65 €

  Robinson TITANIUM kabliukai

  Kabliukai karšiams Robinson Titanium MASU 120BN Ypač naudingas karšių ir dideliems baltųjų žuvų egzemplioriams. Kabliukai skirti žvejybai naudojant mažus masalus, pvz., Kviečius, perlines kruopas, avižinius dribsnius.

  Kaina 0,90 €

   Robinson TITANIUM kabliukai

   Kabliukai karosams Robinson  Titanium KEIRYU 170BN „Keiryu“ serijos kabliukai turi tiksliai parinktą formą ir proporcijas tarp alkūnės ir ašmenų. Stiprūs, aštrūs, patvariūs- visada patikimi.

   Kaina 0,90 €

    Robinson TITANIUM kabliukai

    „Maru Sode“ serijos „Robinson Titanium“ kabliukai yra mėgstamiausi karpių žvejų kabliukai. Didžiulė jėga, fantastiškas ašmenys, nepaprastas patvarumas. Šis pasirinkimas niekada nenuvils!

    Kaina 0,60 €

     Robinson TITANIUM kabliukai

     KNabliukai karpiams Robinson  Titanium ISEAMA 240BN

     Kaina 0,60 €

      Kabliukai žvejybai

      Kabliukai Robinson Titanium Method Feeder 503 BN Sustiprintas kabliukas su mikrokartu. Naudojamas gaudyti didžiausią žuvį  „Method Feeder“ metodu.

      Kaina 0,90 €

       Kabliukai žvejybai

       Kabliukai Robinson Titanium Method Feeder 504 BN užgrūdintas naudojant specialią technologą, chemiškai pagaląstas,  skirtas  method feeder tipo žūklei,  gaudyti didžiausias žuvis .

       Kaina 0,75 €

        Kabliukai žvejybai

        Kabliukai Robinson Titanium Method Feeder 506LB Puikus naujausių technologijų ir žvejų patirties derinys. Kiekvienas modelis sukurtas griežtai atsižvelgiant į profesionalių specialistų, kurie profesionaliai žvejoja visų rūšių žuvis, patarimus ir pasiūlymus.

        Kaina 0,75 €

         Kabliukai žvejybai

         Kabliukai Robinson Titanium Method Feeder 508LM Labai aštrus ir tvirtas kablys,pagamintas iš labai tvirtos aukščiausios kokybės plieninės vielos, minimalus vielos storis parinktas taip, kad nenukentėtų kabliuko stiprumas.

         Kaina 0,90 €

          Robinson TITANIUM kabliukai

          Kabliukai lynams Robinson  Titanium CHINTA 180BN Kabliukų su mentele serija, skirta karšių ir kitų karpinių žuvų žvejybai naudojant žemės metodus, kabliukų forma leidžia juos vadinti savaiminiais.

          Kaina 0,60 €

           Robinson TITANIUM kabliukai

           Kabliukai Robinson Titanium Maruseigo-R 245BN Titaniniai kabliukai greitai tapo žvejų rinkos hitu, nes jie puikiai derina naujausias technologijas ir žvejų patirtį.

           Kaina 0,70 €

            Kabliukai žvejybai

            Kabliukai Robinson Titanium Cheburashka 291BN, juodos spalvos, sustiprinti kabliukai su didele kilpele patogesniam montavimui su svareliu "čeburačka", puikiai tinka ir "paternoster" (šoninio pavadėlio) sistemoms. Naudojami žvejojant įvairiomis džigavimo technikomis su silikoniniais masalais ar mikromasalais.

            Kaina 1,20 €

             Robinson TITANIUM kabliukai

             Puikūs Robinson Titanium® kabliukai garantuoja žuvies užkabinimo ir išlaikymo tikrumą vyniojant valą atgal į krantą. Kabliukai puikiai priderinami prie dažniausiai tam tikros rūšies žuvims naudojamų jaukų, šie kabliukai tinka šamams ir puikiai dera su jais gaudomais masalais. Kabliukus ne kartą išbandė Lenkijos čempionai – „Robinson Team“ klubo nariai.

             Kaina 1,50 €

              Robinson TITANIUM kabliukai

              Šie Robinson kabliukai žvejybai greitai tapo hitu žvejybos rinkoje, nes juose puikiai dera naujausios technologijos ir meškeriotojų patirtis. Kiekvienas modelis buvo sukurtas griežtai pagal ekspertų, profesionaliai žvejojančių visų rūšių žuvis, patarimus ir pasiūlymus. Kiekvienas modelis buvo ilgai testuojamas, patvirtinas kabliuko efektyvumas žūklėje. Šie kabliukai puikiai tinka žvejojantiems su čeburaškos metodu.

              Kaina 0,90 €

               Filtruoti pagal

               Kaina
               Gamintojai
               Daugiau Mažiau
               Dydis
               Spalva
               Filtruoti