Vykdydami ES direktyvos dėl privatumo ir elektroninių ryšių reikalavimus, pranešame, jog svetainėje naudojame slapukus norėdami suasmeninti turinį ir skelbimus, kad teiktume visuomeninės medijos funkcijas ir galėtume analizuoti savo srautą. Informaciją apie tai, kaip naudojatės svetaine, bendriname su visuomeninės medijos, reklamavimo ir analizės partneriais. Daugiau informacijos

Supratau

Dugninės meškerės

Šiuolaikinės dugninės meškerės labai skiriasi nuo savo pirmtakių. Meškerių gamybos industrijos pažanga žengė milžiniškus žingsnius  į priekį tiek konstrukciniame, tiek medžiagų , tiek dizaino lygmenyje. Šiandien dugnines meškeres gamina daugelis gamintojų ir jos  atitinka visus dugninės žūklės meškerei keliamus reikalavimus. Dugninių meškerių...

Šiuolaikinės dugninės meškerės labai skiriasi nuo savo pirmtakių. Meškerių gamybos industrijos pažanga žengė milžiniškus žingsnius  į priekį tiek konstrukciniame, tiek medžiagų , tiek dizaino lygmenyje. Šiandien dugnines meškeres gamina daugelis gamintojų ir jos  atitinka visus dugninės žūklės meškerei keliamus reikalavimus. Dugninių meškerių meškerykočiai gaminami iš stiklo pluošto, anglies pluošto ir kompozito (šių medžiagų mišinio). Aukščiausios kokybės, lengviausi, tvirčiausi ir brangiausi meškerykočiai gaminami iš anglies pluošto. Tokie modeliai yra brangesni nei kompoziciniai ar stiklo pluošto, tačiau jie yra labai funkcionalūs - lengvi , bet tuo pačiu ir galingi. Dugninė meškerė turi daug žiedelių, jie gali būti visiškai maži (4mm skersmens), bet gali būti ir didesni (maždaug 5,5-6 mm skersmens), ritės laikiklį ir kamštinio medžio ar poringos EVA medžiagos  rankeną. Rinkdamiesi dugninę meškerę būtinai atkreipkite dėmesį į visa tai.

Atsižvelgiant į naudojamos šėryklės ar svarelio svorį bei užmerimo nuotolį dugninės meškerės skirstomos į tris pagrindiness grupes,: ”picker”, “feeder” ir taip vadinamą klasikinę dugninę. Taip pat jos gali būti klasifikuojamos ir pagal konstrukciją į sudurtines ir teleskopines. Populiariausios šiuo metu yra sudurtinės dugninės meškerės.

Pirmoji dugninių meškerykočių grupė yra lengvi, nuo 2,1 iki 3,30 m ilgio kotai. Jie turi gana tvirtą struktūrą, šiai grupei  taip pat priklauso “multipicker”, ” winklepicker”, “quiver” tipo meškerykočiai. Tokiomis dugninėmis meškerėmis galima žvejoti visas taikias žuvis. Jos gali būti naudojamos  stovinčiame vandenyje ir nedidelėje srovėje, vėjo metu, kai vandens paviršius banguoja, čia kibimus parodo jautri meškerės viršūnėlė linksėdama ar trūkčiodama. Šio tipo dugninės meškerės turi dvi arba tris skirtingo jautrumo viršūnėles kurios pasirenkamos priklausomai nuo žvejybos sąlygų. Net atsargus kuojos kibimas yra aiškiai matomas pagal jų linksėjimą  ir vibraciją. Kad geriau matytūsi kibimai viršūnėlės nudažytos ryškiomis spalvomis. Užmetimo testas leidžia naudoti lengvas šėrykles ar svarelius,, paprastai iki 30 g, maksimaliai iki 45 g svorio. Užmetimo testas nurodytas ant kiekvieno meškerykočio, neviršykite jo, nes galite sugadinti ar net nepataisomai sulaužyti šį jautrų įrankį. Žvejojant lengva “picker” tipo dugnine meškere pajausite naujus potyrius ir tai tikrai pagerins jūsų žvejybos rezultatus.

Antroji dugninių meškerykočių grupė yra galingiausios dugninės meškerės “feeder’iai”, kurių ilgis yra nuo 3,30 iki 4,20 m ilgio, o užmetimo testas gali siekti net 180-200g. Jie gali užmesti sunkias šėrykles dideliais atstumais, o tai leidžia pasiekti toli nuo kranto nutolusias žuvis tiek stovinčiame vandenyje tiek stiprioje srovėje.  Kaip ir “picker” tipo meškerykočiai “fyderiai” turi dvi arba tris skirtingo jautrumo viršūnėles kurios pasirenkamos priklausomai nuo žvejybos sąlygų,  viršūnėlės , esant apkrovai, gali saugiai sulenkti iki 90˚ ir net didesniu kampu. “Feeder” tipo  meškerykočiai  taip pat skirstomi pagal užmetimo testą nuo kurio priklauso naudojamų šėryklių svoris į: lengvus (45-90g), vidutinio galingumo (50-120g), sunkius (60-180g) ir ypač sunkius (80-200g). Ilgesni  šių dugninių meškerių modeliai paprastai būna galingesni.

Trečioji dugninių meškerių grupė – klasikinė dugninė - tai paprasta galinga 3,0-3,6m ilgio, dažniausiiai teleskopinė meškerė pritaikyta dugninei žvejybai kai yra naudojama šėryklė, turinti užmetimo testą iki 60 ar net  80 g. Tai aukščiau minėtų meškerių promočiutė, nors klasikinei dugninei naudojamos meškerės evoliucionavo ir jos yra gana modernios, tačiau klasikinė dugninė yra gana grubus įrankis, bet  ji vis dar plačiai naudojama ir populiari žvejų tarpe.

Atskira dugninių meškerių kategorija yra karpinės meškerės, bet apie tai plačiau aprašyta skyriuje karpinės meškerės.

Šiuolaikinės dugninės meškerės komplektacijoje naudojami ploni monofilamentiniai, hibridiniai ar ypač ploni pinti valai ir įvairiausios šėryklės ir sistemos. Puikiai subalansuoti meškerykočiai leidžia suvaldyti rekordinio dydžio žuvis gerai slopindami jų pasipriešinimą ir desperatiškas pastangas atitrūkti. Žvejojant modernaus tipo gera dugnine meškere pajausite naujus potyrius ir tai be abejo pagerins jūsų žvejybos rezultatus. Šiandien populiarios įvairių gamintojų dugninės meškerės jei yra geras kainos ir kokybės derinys. Norint, kad žvejyba būtų patogi ir efektyvi, būtina įsigyti aukščiausios kokybės reikmenis kokius tik galite įsigyti pagal savo galimybes.

Didžiausias įvairių dugninių meškerių pasirinkimas visiems dugninės žvejybos būdams, įsigykite norimą meškerę internetu, arba atvykite į mūsų parduotuves.

Dugninės meškerės

 • Dalių sk. - 3+3,
 • Ilgis, m - 3,50,
 • Transp. ilgis, cm - 125,
 • Svoris, g - 310,
 • Artikulas - RM F 350
Kaina 96,00 €

  Dugninės meškerės

  Meškerė BYRON  RED MIRACLE DISTANCE  FEEDER 4,0 m (6;7;8oz) meškerė su maksimalia 8-ių uncijų užmetimo galia skirta dugninei žvejybai didelėse ir plačiose upėse su stipria srove.

  Kaina 147,00 €

   Dugninės meškerės

   • Ilgis, m - 3,90,
   • Transp. ilgis, cm - 138, 
   • Užmetimo svoris, g - 45-120,
   • Dalių sk. - 3+2,
   • Akcija - Greita,
   • Svoris, g - 238
   Kaina 73,50 €

    Dugninės meškerės

    Dugninė Meškerė VDE-Robinson Team Nano Core Method Feeder MX3 2,7 m yra labai lengvas ir kartu itin dinamiškas feeder meškerykotis turintis dvi keičiamas anglies pluošto viršūnėles leidžiančias prisitaikyti prie beveik kiekvienoje žvejyboje vyraujančių skirtingų sąlygų. 

    Kaina 59,90 €

     Dugninės meškerės

     MegaBAITS Tactix H Feeder 100 3.90m 100g Artikulas: 22-57-390

     • Užmetimo svoris: 100 g
     • Ilgis: 390,00 cm
     • Transportavimo ilgis: 136 cm
     • Skyriai: 3 + 3
     • Svoris: 283,00 g
     Kaina 107,00 €

      Dugninės meškerės

      • Dalių sk. - 3,
      • Ilgis, m - 3,90,
      • Transp. ilgis, cm - 137,
      • Svoris, g - 325,
      • Užmetimo svoris, g - 150
      Kaina 119,00 €

       Dugninės meškerės

       Golden Catch „Bionic Feeder Black Edition“ sėkmingai susidoros su visomis užduotimis, kai reikalinga galinga meškerė esant sunkioms žvejybos sąlygoms, be to, ši meškerė puikiai pasirodys žvejojant karpius tvenkiniuose.

       Kaina 83,90 €

        Dugninės meškerės

        Golden Catch „Bionic Feeder Black Edition“ sėkmingai susidoros su visomis užduotimis, kai reikalinga galinga meškerė esant sunkioms žvejybos sąlygoms, be to, ši meškerė puikiai pasirodys žvejojant karpius tvenkiniuose.

        Kaina 96,00 €

         Dugninės meškerės

         „Golden Catch Bionic Feeder“ yra galinga ir lengva feeder meškerė, idealiai tinkanti žvejoti upėse ir kituose vandens telkiniuose. 

         Kaina 77,00 €

          Dugninės meškerės

          „Golden Catch Bionic Feeder“ yra galinga ir lengva feeder meškerė, idealiai tinkanti žvejoti upėse ir kituose vandens telkiniuiose. 

          Kaina 83,90 €

           Dugninės meškerės

           „Golden Catch Bionic Feeder“ yra galingas ir lengvas feeder meškerė, idealiai tinkantis žvejoti upese ir kituose vandenyse. 

           Kaina 95,00 €

            Dugninės meškerės

            „Golden Catch Verte-X“ dugninė meškerė pasižymi aukščiausios kokybės funkcionalumu ir nepriekaištingu dizainu.

            Kaina 110,00 €

             Dugninės meškerės

             “Golden Catch Verte-X“ dugninė meškerė pasižymi aukščiausios kokybės funkcionalumu ir nepriekaištingu dizainu.

             Kaina 131,00 €

              Dugninės meškerės

              „Golden Catch Sintez Feeder“ yra nauja, universali, aukštos kokybės dugninė meškerė, skirta žvejoti įvairias baltąsias taikias žuvis.

              Kaina 189,00 €

               Teleskopinės meškerės

               • Ilgis, m - 3,00,
               • Užmetimo svoris, g - 20-50,
               • Transp. ilgis, cm - 68,
               • Dalių sk. - 7,
               • Akcija - Greita,
               • Svoris, g - 275
               Kaina 17,00 €

                Feeder meškerės

                Ši Robinson Stinger Feeder 3,30m 20-60g meškerė išsiskiria įdomia mėlyna perlamutro spalva, ji skirta dugninei žvejybai su šėrykle ar be jos. Naudotina žvejybai tiek stovinčiame, tiek tekančiame vandenyje su vidutine srove. 

                Kaina 36,00 €

                 Dugninės meškerės

                 Ši Robinson Stinger Feeder 3,60m 30-60g meškerė išsiskiria įdomia mėlyna perlamutro spalva, ji skirta dugninei žvejybai su šėrykle ar be jos. Naudotina žvejybai tiek stovinčiame, tiek tekančiame vandenyje su vidutine srove. 

                 Kaina 37,50 €

                  Dugninės meškerės

                  Ši Robinson Stinger Feeder 3,90m 55-130g meškerė išsiskiria įdomia mėlyna perlamutro spalva, ji skirta dugninei žvejybai su šėrykle ar be jos. Naudotina žvejybai tiek stovinčiame, tiek tekančiame vandenyje su vidutine srove. 

                  Kaina 55,80 €

                   Dugninės meškerės

                   • Ilgis 2,70m
                   • Svoris 166g
                   • Dalių skaičius  2+3
                   • Transp.ilgis, cm 143
                   • Užmetimo svoris, g 0-30g
                   • Akcija /    Greita
                   Kaina 29,90 €

                    Dugninės meškerės

                    Ilgis/svorisDalių skaičiusTransp.ilgis, cmUžmetimo svoris, gAkcija
                    3,00m / 185g2+3158 cm0-30g Greita

                    Kaina 31,90 €

                     Dugninės meškerės

                     Dugninė meškerė Shimano Aernos AX Feeder 3,90m 120g Lėtos akcijos blankas yra tvirtas ir lankstus, gerai amortizuoja žuvies smūgius. Komplektuojami  lengvais Shimano Stainless Steel Hardlite nerūdijančio plieno žiedeliais su SIC keramika užtikrinančiais tolimesnius metimus.

                     Kaina 134,90 €

                      Dugninės meškerės

                      Dugninė meškerė Shimano Aero X5 Precision Feeder 3,96m 150g. Tai nėra universalūs feederiai viskam, kiekviena meškerė skurta konkrečiai žvejybos situacijai. 

                      Kaina 213,50 €

                       Teleskopinės meškerės

                       Ilgis, m - 3,00, Dalių sk. - 7, Užmetimo svoris, g - 30-60, Akcija - Greita, Svoris, g - 198

                       Kaina 35,50 €

                        Dugninės meškerės

                        Ilgis, m - 3,60, Užmetimo svoris, g - 40-90, Transp. ilgis, cm - 121, Dalių sk. - 3+2, Svoris, g - 190, Akcija - Greita

                        Kaina 56,00 €

                         Dugninės meškerės

                          Ilgis, m - 3,90, Užmetimo svoris, g - 40-90, Transp. ilgis, cm - 129, Dalių sk. - 3+2, Svoris, g - 200, Akcija - Greita

                         Kaina 57,90 €

                          Dugninės meškerės

                          Ilgis, m - 3,60, Dalių sk. - 3+3, Transp. ilgis, cm - 140, Užmetimo svoris, g - 50-150, Akcija - Greita, Svoris, g - 247

                          Kaina 69,50 €

                           Dugninės meškerės

                            Ilgis, m - 3,90, Transp. ilgis, cm - 140, Užmetimo svoris, g - 50-150, Akcija - Greita, Svoris, g - 247 Dalių sk. - 3+3,

                           Kaina 76,50 €

                            Dugninės meškerės

                            Dugninė Meškerė VDE-Robinson Team Nano Core Method Feeder MX3, 3m yra labai lengvas ir kartu itin dinamiškas feeder meškerykotis turintis dvi keičiamas anglies pluošto viršūnėles leidžiančias prisitaikyti prie beveik kiekvienoje žvejyboje vyraujančių skirtingų sąlygų. 

                            Kaina 59,90 €

                             Dugninės meškerės

                             Ši Robinson Stinger Feeder 3,90m 40-90g meškerė išsiskiria įdomia mėlyna perlamutro spalva, ji skirta dugninei žvejybai su šėrykle ar be jos. Naudotina žvejybai tiek stovinčiame, tiek tekančiame vandenyje su vidutine srove. 

                             Kaina 47,60 €

                              Dugninės meškerės

                              Ši Robinson Stinger Feeder 3,90m 50-110g meškerė išsiskiria įdomia mėlyna perlamutro spalva, ji skirta dugninei žvejybai su šėrykle ar be jos. Naudotina žvejybai tiek stovinčiame, tiek tekančiame vandenyje su vidutine srove. 

                              Kaina 49,90 €

                               Dugninės meškerės

                               Ši Robinson Stinger Feeder 3,90m 60-160g meškerė išsiskiria įdomia mėlyna perlamutro spalva, ji skirta dugninei žvejybai su šėrykle ar be jos. Naudotina žvejybai tiek stovinčiame, tiek tekančiame vandenyje su vidutine ir didele srove. 

                               Kaina 58,90 €

                                Dugninės meškerės

                                Ši Robinson Stinger Feeder 3,60m 40-90g meškerė išsiskiria įdomia mėlyna perlamutro spalva, ji skirta dugninei žvejybai su šėrykle ar be jos. Naudotina žvejybai tiek stovinčiame, tiek tekančiame vandenyje su vidutine srove. 

                                Kaina 39,60 €

                                 Dugninės meškerės

                                 Ši Robinson Stinger Feeder 3,60m 50-110g meškerė išsiskiria įdomia mėlyna perlamutro spalva, ji skirta dugninei žvejybai su šėrykle ar be jos. Naudotina žvejybai tiek stovinčiame, tiek tekančiame vandenyje su vidutine srove. 

                                 Kaina 45,20 €

                                  Dugninės meškerės

                                  Ši Robinson Stinger Feeder 3,60m 60-160g meškerė išsiskiria įdomia mėlyna perlamutro spalva, ji skirta dugninei žvejybai su šėrykle ar be jos. Naudotina žvejybai tiek stovinčiame, tiek tekančiame vandenyje su vidutine srove. 

                                  Kaina 49,80 €

                                   Dugninės meškerės

                                   Robinson Diagonal Feeder meškerė skirta populiariai, šiuolaikinei dugninei žvejybai su šerykle ar be jos.

                                   Kaina 33,00 €

                                    Dugninės meškerės

                                    Golden Catch „Bionic Feeder Black Edition“ sėkmingai susidoros su visomis užduotimis, kai reikalinga galinga meškerė esant sunkioms žvejybos sąlygoms, be to, ši meškerė puikiai pasirodys žvejojant karpius tvenkiniuose.

                                    Kaina 89,00 €

                                     Dugninės meškerės

                                     Golden Catch „Bionic Feeder Black Edition“ sėkmingai susidoros su visomis užduotimis, kai reikalinga galinga meškerė esant sunkioms žvejybos sąlygoms, be to, ši meškerė puikiai pasirodys žvejojant karpius tvenkiniuose.

                                     Kaina 94,00 €

                                      Dugninės meškerės

                                      „Golden Catch Bionic Feeder“ yra galinga ir lengva feeder meškerė, idealiai tinkanti žvejoti upėse ir kituose vandens telkiniuose. 

                                      Kaina 77,00 €

                                       Dugninės meškerės

                                       "Golden Catch Verte-X“ dugninė meškerė pasižymi aukščiausios kokybės funkcionalumu ir nepriekaištingu dizainu.

                                       Kaina 177,00 €

                                        Dugninės meškerės

                                        „Golden Catch Verte-X“ dugninė meškerė pasižymi aukščiausios kokybės funkcionalumu ir nepriekaištingu dizainu.

                                        Kaina 187,00 €

                                         Dugninės meškerės

                                         Robinson Diagonal Feeder meškerė skirta populiariai, šiuolaikinei dugninei žvejybai su šerykle ar be jos.

                                         Kaina 35,00 €

                                          Dugninės meškerės

                                          Robinson Diagonal Feeder meškerė skirta populiariai, šiuolaikinei dugninei žvejybai su šerykle ar be jos.

                                          Kaina 39,00 €

                                           Dugninės meškerės

                                           Robinson Diagonal Feeder meškerė skirta populiariai, šiuolaikinei dugninei žvejybai su šerykle ar be jos.

                                           Kaina 41,00 €

                                            Dugninės meškerės

                                            Robinson Carbonic Feeder meškerių serija labai populiaraus žvejybos būdo dugnine meškere su šerykle mylėtojams. Dugninės Meškerės su užmetimo testu iki 90 arba 120 g, leidžia naudoti lengvas ir vidutines šėrykles, o meškerykočiai su užmetimo testu iki 150 arba 180g, leidžia žvejoti sunkiomis šėryklėmis.

                                            Kaina 44,50 €

                                             Dugninės meškerės

                                             • MegaBAITS Tactix H Feeder 100 4.20m 100g Artikulas: 22-57-420

                                              • Užmetimo svoris: 100 g
                                              • Ilgis: 420,00 cm
                                              • Transportavimo ilgis: 146 cm
                                              • Dališ sk: 3 + 3
                                              • Svoris: 318,00 g
                                             Kaina 111,00 €

                                              Dugninės meškerės

                                              MegaBAITS Tactix XH Feeder 130 3.60m 130g Artikulas: 22-58-360

                                              Fyderis skirtas žvejybai vidutiniais ir dideliais atstumais ežeruose ir upėse su vidutine ir stipria srove.

                                              • Užmetimo svoris: 130 g
                                              • Ilgis: 360,00 cm
                                              • Transportavimo ilgis: 126 cm
                                              • Skyriai: 3 + 3
                                              • Svoris: 280,00 g
                                              Kaina 106,60 €

                                               Dugninės meškerės

                                               MegaBAITS Tactix XH Feeder 130 4.20m 130g Artikulas: 22-58-420

                                               Šis fyderis skirtas dugninei žvejybai su šerykle ar be jos žvejojant maksimaliais atstumais stovinčio vandens telkinių giliose vietose ir upėse su vidutine ir stipria srove.

                                               • Užmetimo svoris: 130 g
                                               • Ilgis: 420,00 cm
                                               • Transportavimo ilgis: 146 cm
                                               • Skyriai: 3 + 3
                                               • Svoris: 340,00 g
                                               Kaina 116,00 €

                                                Dugninės meškerės

                                                Robinson Carbonic Feeder meškerių serija labai populiaraus žvejybos būdo dugnine meškere su šerykle mylėtojams. Dugninės Meškerės su užmetimo testu iki 90 arba 120 g, leidžia naudoti lengvas ir vidutines šėrykles, o meškerykočiai su užmetimo testu iki 150 arba 180g, leidžia žvejoti sunkiomis šėryklėmis.

                                                Kaina 45,90 €

                                                 Teleskopinės meškerės

                                                 • Ilgis, m - 3,30,
                                                 • Užmetimo svoris, g - 20-50,
                                                 • Transp. ilgis, cm - 68,
                                                 • Dalių sk. - 7,
                                                 • Akcija - Greita,
                                                 • Svoris, g - 279
                                                 Kaina 18,40 €

                                                  Teleskopinės meškerės

                                                  • Ilgis, m - 3,00,
                                                  • Užmetimo svoris, g - 20-50,
                                                  • Transp. ilgis, cm - 75,
                                                  • Dalių sk. - 8,
                                                  • Akcija - Greita,
                                                  • Svoris, g - 380
                                                  Kaina 19,90 €

                                                   Dugninės meškerės

                                                   • Ilgis, m - 3,90,
                                                   • Transp. ilgis, cm - 138,
                                                   • Užmetimo svoris, g - 50-150,
                                                   • Dalių sk. - 3+2,
                                                   • Akcija - Greita,
                                                   • Svoris, g - 256
                                                   Kaina 76,00 €

                                                    Dugninės meškerės

                                                    • Ilgis, m - 3,60,
                                                    • Dalių sk. - 3+3,
                                                    • Užmetimo svoris, g - 50-120,
                                                    • Transp. ilgis, cm - 126,
                                                    • Svoris, g - 224,
                                                    • Akcija - Greita
                                                    Kaina 73,00 €

                                                     Dugninės meškerės

                                                     Teleskopinė dugninė, feeder tipo meškerė ROBINSON DynaCore Tele Feeder 3.30 m, 40-100 g

                                                     Kaina 25,60 €

                                                      Dugninės meškerės

                                                      • Ilgis, m - 3,00,
                                                      • Dalių sk. - 2+3,
                                                      • Užmetimo svoris, g - 10-45,
                                                      • Transp. ilgis, cm - 158,
                                                      • Akcija - Regular Fast,
                                                      • Svoris, g - 175,
                                                      • Modelis - 11G-FM-300
                                                      Kaina 37,00 €

                                                       Teleskopinės meškerės

                                                       Ilgis, m - 3,30, Dalių sk. - 8, Svoris, g - 250, Užmetimo svoris, g - 30-60, Akcija - Greita

                                                       Kaina 43,90 €

                                                        Teleskopinės meškerės

                                                        Ilgis, m - 3,60, Dalių sk. - 8, Užmetimo svoris, g - 30-60, Akcija - Greita, Svoris, g - 263

                                                        Kaina 49,00 €

                                                         Dugninės meškerės

                                                         Ilgis, m - 3,90, Transp. ilgis, cm - 121, Užmetimo svoris, g - 45-120, Dalių sk. - 3+2, Svoris, g - 215, Akcija - Greita

                                                         Kaina 59,00 €

                                                          Dugninės meškerės

                                                          Ilgis, m - 3,90, Transp. ilgis, cm - 140, Užmetimo svoris, g - 50-150, Dalių sk. - 3+2, Svoris, g - 240, Akcija - Greita

                                                          Kaina 55,00 €

                                                           Dugninės meškerės

                                                            Ilgis, m - 3,90, Transp. ilgis, cm - 140, Užmetimo svoris, g - 45-120, Svoris, g - 222, Akcija - Greita Dalių sk. - 3+3,

                                                           Kaina 73,90 €

                                                            Dugninės meškerės

                                                            Ilgis, m - 3,90, Užmetimo svoris, g - 40-90, Dalių sk. - 3+3,  Transp. ilgis, cm - 140, Akcija - Greita, Svoris, g - 207

                                                            Kaina 61,50 €

                                                             Filtruoti pagal

                                                             Kategorijos
                                                             Kaina
                                                             Gamintojai
                                                             Daugiau Mažiau
                                                             Filtruoti