Vykdydami ES direktyvos dėl privatumo ir elektroninių ryšių reikalavimus, pranešame, jog svetainėje naudojame slapukus norėdami suasmeninti turinį ir skelbimus, kad teiktume visuomeninės medijos funkcijas ir galėtume analizuoti savo srautą. Informaciją apie tai, kaip naudojatės svetaine, bendriname su visuomeninės medijos, reklamavimo ir analizės partneriais. Daugiau informacijos

Supratau

Dugninės meškerės

Šiuolaikinės dugninės meškerės labai skiriasi nuo savo pirmtakių. Meškerių gamybos industrijos pažanga žengė milžiniškus žingsnius  į priekį tiek konstrukciniame, tiek medžiagų , tiek dizaino lygmenyje. Šiandien dugnines meškeres gamina daugelis gamintojų ir jos  atitinka visus dugninės žūklės meškerei keliamus reikalavimus. Dugninių meškerių...

Šiuolaikinės dugninės meškerės labai skiriasi nuo savo pirmtakių. Meškerių gamybos industrijos pažanga žengė milžiniškus žingsnius  į priekį tiek konstrukciniame, tiek medžiagų , tiek dizaino lygmenyje. Šiandien dugnines meškeres gamina daugelis gamintojų ir jos  atitinka visus dugninės žūklės meškerei keliamus reikalavimus. Dugninių meškerių meškerykočiai gaminami iš stiklo pluošto, anglies pluošto ir kompozito (šių medžiagų mišinio). Aukščiausios kokybės, lengviausi, tvirčiausi ir brangiausi meškerykočiai gaminami iš anglies pluošto. Tokie modeliai yra brangesni nei kompoziciniai ar stiklo pluošto, tačiau jie yra labai funkcionalūs - lengvi , bet tuo pačiu ir galingi. Dugninė meškerė turi daug žiedelių, jie gali būti visiškai maži (4mm skersmens), bet gali būti ir didesni (maždaug 5,5-6 mm skersmens), ritės laikiklį ir kamštinio medžio ar poringos EVA medžiagos  rankeną. Rinkdamiesi dugninę meškerę būtinai atkreipkite dėmesį į visa tai.

Atsižvelgiant į naudojamos šėryklės ar svarelio svorį bei užmerimo nuotolį dugninės meškerės skirstomos į tris pagrindiness grupes,: ”picker”, “feeder” ir taip vadinamą klasikinę dugninę. Taip pat jos gali būti klasifikuojamos ir pagal konstrukciją į sudurtines ir teleskopines. Populiariausios šiuo metu yra sudurtinės dugninės meškerės.

Pirmoji dugninių meškerykočių grupė yra lengvi, nuo 2,1 iki 3,30 m ilgio kotai. Jie turi gana tvirtą struktūrą, šiai grupei  taip pat priklauso “multipicker”, ” winklepicker”, “quiver” tipo meškerykočiai. Tokiomis dugninėmis meškerėmis galima žvejoti visas taikias žuvis. Jos gali būti naudojamos  stovinčiame vandenyje ir nedidelėje srovėje, vėjo metu, kai vandens paviršius banguoja, čia kibimus parodo jautri meškerės viršūnėlė linksėdama ar trūkčiodama. Šio tipo dugninės meškerės turi dvi arba tris skirtingo jautrumo viršūnėles kurios pasirenkamos priklausomai nuo žvejybos sąlygų. Net atsargus kuojos kibimas yra aiškiai matomas pagal jų linksėjimą  ir vibraciją. Kad geriau matytūsi kibimai viršūnėlės nudažytos ryškiomis spalvomis. Užmetimo testas leidžia naudoti lengvas šėrykles ar svarelius,, paprastai iki 30 g, maksimaliai iki 45 g svorio. Užmetimo testas nurodytas ant kiekvieno meškerykočio, neviršykite jo, nes galite sugadinti ar net nepataisomai sulaužyti šį jautrų įrankį. Žvejojant lengva “picker” tipo dugnine meškere pajausite naujus potyrius ir tai tikrai pagerins jūsų žvejybos rezultatus.

Antroji dugninių meškerykočių grupė yra galingiausios dugninės meškerės “feeder’iai”, kurių ilgis yra nuo 3,30 iki 4,20 m ilgio, o užmetimo testas gali siekti net 180-200g. Jie gali užmesti sunkias šėrykles dideliais atstumais, o tai leidžia pasiekti toli nuo kranto nutolusias žuvis tiek stovinčiame vandenyje tiek stiprioje srovėje.  Kaip ir “picker” tipo meškerykočiai “fyderiai” turi dvi arba tris skirtingo jautrumo viršūnėles kurios pasirenkamos priklausomai nuo žvejybos sąlygų,  viršūnėlės , esant apkrovai, gali saugiai sulenkti iki 90˚ ir net didesniu kampu. “Feeder” tipo  meškerykočiai  taip pat skirstomi pagal užmetimo testą nuo kurio priklauso naudojamų šėryklių svoris į: lengvus (45-90g), vidutinio galingumo (50-120g), sunkius (60-180g) ir ypač sunkius (80-200g). Ilgesni  šių dugninių meškerių modeliai paprastai būna galingesni.

Trečioji dugninių meškerių grupė – klasikinė dugninė - tai paprasta galinga 3,0-3,6m ilgio, dažniausiiai teleskopinė meškerė pritaikyta dugninei žvejybai kai yra naudojama šėryklė, turinti užmetimo testą iki 60 ar net  80 g. Tai aukščiau minėtų meškerių promočiutė, nors klasikinei dugninei naudojamos meškerės evoliucionavo ir jos yra gana modernios, tačiau klasikinė dugninė yra gana grubus įrankis, bet  ji vis dar plačiai naudojama ir populiari žvejų tarpe.

Atskira dugninių meškerių kategorija yra karpinės meškerės, bet apie tai plačiau aprašyta skyriuje karpinės meškerės.

Šiuolaikinės dugninės meškerės komplektacijoje naudojami ploni monofilamentiniai, hibridiniai ar ypač ploni pinti valai ir įvairiausios šėryklės ir sistemos. Puikiai subalansuoti meškerykočiai leidžia suvaldyti rekordinio dydžio žuvis gerai slopindami jų pasipriešinimą ir desperatiškas pastangas atitrūkti. Žvejojant modernaus tipo gera dugnine meškere pajausite naujus potyrius ir tai be abejo pagerins jūsų žvejybos rezultatus. Šiandien populiarios įvairių gamintojų dugninės meškerės jei yra geras kainos ir kokybės derinys. Norint, kad žvejyba būtų patogi ir efektyvi, būtina įsigyti aukščiausios kokybės reikmenis kokius tik galite įsigyti pagal savo galimybes.

Didžiausias įvairių dugninių meškerių pasirinkimas visiems dugninės žvejybos būdams, įsigykite norimą meškerę internetu, arba atvykite į mūsų parduotuves.

Dugninės meškerės

Meškerė BYRON  RED MIRACLE FEEDER 350 cm meškerė  su maksimalia 4-ių uncijų užmetimo galia skirta  dugninei žvejybai vidutinės tėkmės ir dydžio upėse, o lengvesnės akcijos (2 ir 3 uncijų) užmetimo galios viršūnėlės puikiai tinka visų karpinių žuvų žvejybai stovinčiame aba letos tėkmes vandenyje. 

Kaina 96,00 €

Dugninės meškerės

Meškerė BYRON  RED MIRACLE DISTANCE  FEEDER 400cm (6;7;8oz) meškerė  su maksimalia 8-ių uncijų užmetimo galia skirta  dugninei žvejybai didelėse ir plačiose upėse,

Kaina 146,00 €

Dugninės meškerės

Meškerė GARBOLINO BULLET FEEDER 3S 390-3P / klasikinio dizaino, ideali visų rūšių dugninei žvejybai upėje ar ežere.

Kaina 89,00 €

Dugninės meškerės

Robinson dugninė meškerės Diagonal Feeder labai populiarios žvejybai jauku, kurie nustato skirtingus reikalavimus meškerei, atsižvelgiant į žvejybos būdą. Robinson Diagonal Feeder labai populiaraus žvejybos būdo dugnine meškere su šerykle mylėtojams.

Kaina 27,50 €

Dugninės meškerės

Robinson Carbonic Feeder meškerių serija labai populiaraus žvejybos būdo dugnine meškere su šerykle mylėtojams. Dugninės Meškerės su užmetimo testu iki 90 arba 120 g, leidžia naudoti lengvas ir vidutines šėrykles, o meškerykočiai su užmetimo testu iki 150 arba 180g, leidžia žvejoti sunkiomis šėryklėmis.

Kaina 33,90 €

Dugninės meškerės

Dugninė  Meškerė VDE-R Team Feeder MX kokybiški, laiko patikrinti meškerykočiai praktiškai pritaikomi visiems dugninės žvejybos būdams ir metodams. Didelė blanko galia, du klasikiniai ilgiai 3,60 ir 3,90 m leidžia atlikti tolimus ir tikslius metimus, o dvi jautriosios viršūnėlės (viena anglies ir viena stiklo pluošto) esančios komplekte fiksuoja net ir mažiausius žuvies kibimus.

Kaina 67,00 €

Dugninės meškerės

Dugninė Meškerė  Labai lengva ir ypač dinamiškas meškerykotis method feeder žvejybos būdui. VDE-Robinson Team Nano Core Method Feeder MX3

Kaina 54,00 €

Dugninės meškerės

Lengva dugninė meškerė VDE-R Team NanoCore Method Feeder TX2 3,00m, ~45g

Kaina 61,90 €

Dugninės meškerės

Universali lengva dugninė meškerė VDE-R Team NanoCore Method Feeder TX2 3,60m, ~65g

Kaina 61,90 €

Dugninės meškerės

Dugninė meškerė Dragon MegaBaits Tactix H Feeder 100g Vidutinių ir stiprių feeder meškerių grupė, skirta dugninei žvejybai  ir užmetimo svoris nuo 80g iki 130g. Skirtas žvejybai dideliais atstumais ir upėse su stipria srove.

Kaina 106,60 €
  • Nauja

Feeder meškerės

Meškerė Robinson Kinetik Feeder: Septyni modeliai, skirti feeder žvejybai. „Kinetik Feeder“ yra trijų dalių meškerykočiai su papildomu keičiamu antgaliu. Priklausomai nuo žvejybos būdo, galite pasirinkti iš 3 užmetimo svorių: 

Kaina 53,00 €
  • Nauja

Feeder meškerės

„Robinson“ Meškerė yra trijų dalių, Feeder tipo, leidžianti prisitaikyti prie įvairių žvejybos sąlygų. Maksimalus užmetimo svorių diapazonas svyruoja nuo 60 iki 150 g. Šie modeliai skirti žvejoti su boiliais, bet tinka ir kitiems būdams.

Kaina 68,50 €

Feeder meškerės

Ši Robinson Stinger Feeder meškerė išsiskiria įdomia mėlyna perlamutro spalva, ji skirta dugninei žvejybai su šėrykle ar be jos. Naudotina žvejybai tiek stovinčiame, tiek tekančiame vandenyje su vidutine srove. 

Kaina 30,00 €

Feeder meškerės

Meškerė Robinson Stinger Feeder meškerių seriją sudaro šeši modeliai išsiskiriantys įdomia mėlyna perlamutro spalva, jie skirti dugninei žvejybai su šėrykle ar be jos.

Kaina 34,00 €

Picker tipo meškerės

Meškerė VDE-R TEAM HEAVY PICKER SX; 2,70M UP TO 45G - meškerykočiai iki 45 g rekomenduojama sunkesnei žvejybai, taip pat vandenyse, kuriuose yra geresnis grimzlė.

VDR TEAM 11W-XP-270 

Kaina 45,00 €

Prekių katalogas

Meškerė ROBINSON VDE-R-Team-Nano-Core-Feeder-TX2 - 390

VDR TEAM 11W-XF-T39           
Kaina 77,00 €

Picker tipo meškerės

Meškerė Robinson Stinger Picker 3,00m, UP TO 30g ROBINSON 11G-PI-300

 robinson

Kaina 30,30 €

Teleskopinės meškerės

Teleskopinė dugninė, feeder tipo meškerė ROBINSON DynaCore Tele Feeder 3.60 m, 40-100 g

Kaina 27,90 €

Teleskopinės meškerės

Jautri teleskopinė "winklepicer" tipo  dugniė meškerė ROBINSON DynaCore Tele Picker 3.00 m, 5-30 g

Kaina 23,50 €

Žvejybos reikmenys

Delikati ir jautri dviejų dalių dugninė meškerė ROBINSON Stinger Picker

Kaina 26,00 €

Feeder meškerės

Dviejų dalių meškerė ROBINSON Stinger Method Feeder su trimis jautriomis viršūnėlėmis

Kaina 27,00 €

Feeder meškerės

Meškerė tikriems ekspertams VDE-Robinson Feeder Nano Core TX2 360 cm, 50-120 g

Kaina 71,00 €

Feeder meškerės

Meškerė Robinson Stinger Feeder  3.90m ilgio,  meškerių seriją sudaro šeši modeliai išsiskiriantys įdomia mėlyna perlamutro spalva, jie skirti dugninei žvejybai su šėrykle ar be jos.

Kaina 35,50 €

Filtruoti pagal

Kategorijos
Kaina
Gamintojai
Daugiau Mažiau
Filtruoti