Dugninės meškerės

Šiuolaikinės dugninės meškerės labai skiriasi nuo savo pirmtakių. Meškerių gamybos industrijos pažanga žengė milžiniškus žingsnius  į priekį tiek konstrukciniame, tiek medžiagų , tiek dizaino lygmenyje. Šiandien dugnines meškeres gamina daugelis gamintojų ir jos  atitinka visus dugninės žūklės meškerei keliamus reikalavimus. Dugninių meškerių...

Šiuolaikinės dugninės meškerės labai skiriasi nuo savo pirmtakių. Meškerių gamybos industrijos pažanga žengė milžiniškus žingsnius  į priekį tiek konstrukciniame, tiek medžiagų , tiek dizaino lygmenyje. Šiandien dugnines meškeres gamina daugelis gamintojų ir jos  atitinka visus dugninės žūklės meškerei keliamus reikalavimus. Dugninių meškerių meškerykočiai gaminami iš stiklo pluošto, anglies pluošto ir kompozito (šių medžiagų mišinio). Aukščiausios kokybės, lengviausi, tvirčiausi ir brangiausi meškerykočiai gaminami iš anglies pluošto. Tokie modeliai yra brangesni nei kompoziciniai ar stiklo pluošto, tačiau jie yra labai funkcionalūs - lengvi , bet tuo pačiu ir galingi. Dugninė meškerė turi daug žiedelių, jie gali būti visiškai maži (4mm skersmens), bet gali būti ir didesni (maždaug 5,5-6 mm skersmens), ritės laikiklį ir kamštinio medžio ar poringos EVA medžiagos  rankeną. Rinkdamiesi dugninę meškerę būtinai atkreipkite dėmesį į visa tai.

Atsižvelgiant į naudojamos šėryklės ar svarelio svorį bei užmerimo nuotolį dugninės meškerės skirstomos į tris pagrindiness grupes,: ”picker”, “feeder” ir taip vadinamą klasikinę dugninę. Taip pat jos gali būti klasifikuojamos ir pagal konstrukciją į sudurtines ir teleskopines. Populiariausios šiuo metu yra sudurtinės dugninės meškerės.

Pirmoji dugninių meškerykočių grupė yra lengvi, nuo 2,1 iki 3,30 m ilgio kotai. Jie turi gana tvirtą struktūrą, šiai grupei  taip pat priklauso “multipicker”, ” winklepicker”, “quiver” tipo meškerykočiai. Tokiomis dugninėmis meškerėmis galima žvejoti visas taikias žuvis. Jos gali būti naudojamos  stovinčiame vandenyje ir nedidelėje srovėje, vėjo metu, kai vandens paviršius banguoja, čia kibimus parodo jautri meškerės viršūnėlė linksėdama ar trūkčiodama. Šio tipo dugninės meškerės turi dvi arba tris skirtingo jautrumo viršūnėles kurios pasirenkamos priklausomai nuo žvejybos sąlygų. Net atsargus kuojos kibimas yra aiškiai matomas pagal jų linksėjimą  ir vibraciją. Kad geriau matytūsi kibimai viršūnėlės nudažytos ryškiomis spalvomis. Užmetimo testas leidžia naudoti lengvas šėrykles ar svarelius,, paprastai iki 30 g, maksimaliai iki 45 g svorio. Užmetimo testas nurodytas ant kiekvieno meškerykočio, neviršykite jo, nes galite sugadinti ar net nepataisomai sulaužyti šį jautrų įrankį. Žvejojant lengva “picker” tipo dugnine meškere pajausite naujus potyrius ir tai tikrai pagerins jūsų žvejybos rezultatus.

Antroji dugninių meškerykočių grupė yra galingiausios dugninės meškerės “feeder’iai”, kurių ilgis yra nuo 3,30 iki 4,20 m ilgio, o užmetimo testas gali siekti net 180-200g. Jie gali užmesti sunkias šėrykles dideliais atstumais, o tai leidžia pasiekti toli nuo kranto nutolusias žuvis tiek stovinčiame vandenyje tiek stiprioje srovėje.  Kaip ir “picker” tipo meškerykočiai “fyderiai” turi dvi arba tris skirtingo jautrumo viršūnėles kurios pasirenkamos priklausomai nuo žvejybos sąlygų,  viršūnėlės , esant apkrovai, gali saugiai sulenkti iki 90˚ ir net didesniu kampu. “Feeder” tipo  meškerykočiai  taip pat skirstomi pagal užmetimo testą nuo kurio priklauso naudojamų šėryklių svoris į: lengvus (45-90g), vidutinio galingumo (50-120g), sunkius (60-180g) ir ypač sunkius (80-200g). Ilgesni  šių dugninių meškerių modeliai paprastai būna galingesni.

Trečioji dugninių meškerių grupė – klasikinė dugninė - tai paprasta galinga 3,0-3,6m ilgio, dažniausiiai teleskopinė meškerė pritaikyta dugninei žvejybai kai yra naudojama šėryklė, turinti užmetimo testą iki 60 ar net  80 g. Tai aukščiau minėtų meškerių promočiutė, nors klasikinei dugninei naudojamos meškerės evoliucionavo ir jos yra gana modernios, tačiau klasikinė dugninė yra gana grubus įrankis, bet  ji vis dar plačiai naudojama ir populiari žvejų tarpe.

Atskira dugninių meškerių kategorija yra karpinės meškerės, bet apie tai plačiau aprašyta skyriuje karpinės meškerės.

Šiuolaikinės dugninės meškerės komplektacijoje naudojami ploni monofilamentiniai, hibridiniai ar ypač ploni pinti valai ir įvairiausios šėryklės ir sistemos. Puikiai subalansuoti meškerykočiai leidžia suvaldyti rekordinio dydžio žuvis gerai slopindami jų pasipriešinimą ir desperatiškas pastangas atitrūkti. Žvejojant modernaus tipo gera dugnine meškere pajausite naujus potyrius ir tai be abejo pagerins jūsų žvejybos rezultatus. Šiandien populiarios įvairių gamintojų dugninės meškerės jei yra geras kainos ir kokybės derinys. Norint, kad žvejyba būtų patogi ir efektyvi, būtina įsigyti aukščiausios kokybės reikmenis kokius tik galite įsigyti pagal savo galimybes.

Didžiausias įvairių dugninių meškerių pasirinkimas visiems dugninės žvejybos būdams, įsigykite norimą meškerę internetu, arba atvykite į mūsų parduotuves.

Dugninės meškerės

 • Dalių sk. - 3+3,
 • Ilgis, m - 3,50,
 • Transp. ilgis, cm - 125,
 • Svoris, g - 310,
 • Artikulas - RM F 350
Kaina 96,00 €

  Dugninės meškerės

  Meškerė BYRON  RED MIRACLE DISTANCE  FEEDER 4,0 m (6;7;8oz) meškerė su maksimalia 8-ių uncijų užmetimo galia skirta dugninei žvejybai didelėse ir plačiose upėse su stipria srove.

  Kaina 147,00 €

   Dugninės meškerės

   Dugninė Meškerė VDE-Robinson Team Nano Core Method Feeder MX3 2,7 m yra labai lengvas ir kartu itin dinamiškas feeder meškerykotis turintis dvi keičiamas anglies pluošto viršūnėles leidžiančias prisitaikyti prie beveik kiekvienoje žvejyboje vyraujančių skirtingų sąlygų. 

   Kaina 59,90 €

    Dugninės meškerės

    MegaBAITS Tactix H Feeder 100 3.90m 100g Artikulas: 22-57-390

    • Užmetimo svoris: 100 g
    • Ilgis: 390,00 cm
    • Transportavimo ilgis: 136 cm
    • Skyriai: 3 + 3
    • Svoris: 283,00 g
    Kaina 107,00 €

     Dugninės meškerės

     • Dalių sk. - 3,
     • Ilgis, m - 3,90,
     • Transp. ilgis, cm - 137,
     • Svoris, g - 325,
     • Užmetimo svoris, g - 150
     Kaina 119,00 €

      Dugninės meškerės

      Golden Catch „Bionic Feeder Black Edition“ sėkmingai susidoroja su sunkiomis užduotimis, kai norite pagauti trofėjinį laimikį, žvejojant sunkioms sąlygoms. Be to, šios meškerės puikiai pasiteisina žvejojant karpius tvenkiniuose.

      Kaina 104,90 €

       Dugninės meškerės

       Golden Catch „Bionic Feeder Black Edition“ sėkmingai susidoroja su sunkiomis užduotimis, kai norite pagauti trofėjinį laimikį, žvejojant sunkioms sąlygoms. Be to, šios meškerės puikiai pasiteisina žvejojant karpius tvenkiniuose.

       Kaina 115,90 €

        Dugninės meškerės

        „Golden Catch Verte-X“ dugninė meškerė pasižymi aukščiausios kokybės funkcionalumu ir nepriekaištingu dizainu.

        Kaina 115,00 €

         Dugninės meškerės

         “Golden Catch Verte-X“ dugninė meškerė pasižymi aukščiausios kokybės funkcionalumu ir nepriekaištingu dizainu.

         Kaina 135,00 €

          Feeder meškerės

          Ši Robinson Stinger Feeder 3,30m 20-60g meškerė išsiskiria įdomia mėlyna perlamutro spalva, ji skirta dugninei žvejybai su šėrykle ar be jos. Naudotina žvejybai tiek stovinčiame, tiek tekančiame vandenyje su vidutine srove. 

          Kaina 36,00 €

           Dugninės meškerės

           Ši Robinson Stinger Feeder 3,60m 30-60g meškerė išsiskiria įdomia mėlyna perlamutro spalva, ji skirta dugninei žvejybai su šėrykle ar be jos. Naudotina žvejybai tiek stovinčiame, tiek tekančiame vandenyje su vidutine srove. 

           Kaina 37,50 €

            Dugninės meškerės

            Ši Robinson Stinger Feeder 3,90m 55-130g meškerė išsiskiria įdomia mėlyna perlamutro spalva, ji skirta dugninei žvejybai su šėrykle ar be jos. Naudotina žvejybai tiek stovinčiame, tiek tekančiame vandenyje su vidutine srove. 

            Kaina 55,80 €

             Dugninės meškerės

             Ilgis/svorisDalių skaičiusTransp.ilgis, cmUžmetimo svoris, gAkcija
             3,00m / 185g2+3158 cm0-30g Greita

             Kaina 31,90 €

              Teleskopinės meškerės

              Ilgis, m - 3,00, Dalių sk. - 7, Užmetimo svoris, g - 30-60, Akcija - Greita, Svoris, g - 198

              Kaina 35,50 €

               Dugninės meškerės

               Dugninė Meškerė VDE-Robinson Team Nano Core Method Feeder MX3, 3m yra labai lengvas ir kartu itin dinamiškas feeder meškerykotis turintis dvi keičiamas anglies pluošto viršūnėles leidžiančias prisitaikyti prie beveik kiekvienoje žvejyboje vyraujančių skirtingų sąlygų. 

               Kaina 59,90 €

                Dugninės meškerės

                Ši Robinson Stinger Feeder 3,90m 40-90g meškerė išsiskiria įdomia mėlyna perlamutro spalva, ji skirta dugninei žvejybai su šėrykle ar be jos. Naudotina žvejybai tiek stovinčiame, tiek tekančiame vandenyje su vidutine srove. 

                Kaina 47,60 €

                 Dugninės meškerės

                 Ši Robinson Stinger Feeder 3,90m 50-110g meškerė išsiskiria įdomia mėlyna perlamutro spalva, ji skirta dugninei žvejybai su šėrykle ar be jos. Naudotina žvejybai tiek stovinčiame, tiek tekančiame vandenyje su vidutine srove. 

                 Kaina 49,90 €

                  Dugninės meškerės

                  Ši Robinson Stinger Feeder 3,90m 60-160g meškerė išsiskiria įdomia mėlyna perlamutro spalva, ji skirta dugninei žvejybai su šėrykle ar be jos. Naudotina žvejybai tiek stovinčiame, tiek tekančiame vandenyje su vidutine ir didele srove. 

                  Kaina 58,90 €

                   Dugninės meškerės

                   Ši Robinson Stinger Feeder 3,60m 40-90g meškerė išsiskiria įdomia mėlyna perlamutro spalva, ji skirta dugninei žvejybai su šėrykle ar be jos. Naudotina žvejybai tiek stovinčiame, tiek tekančiame vandenyje su vidutine srove. 

                   Kaina 39,60 €

                    Dugninės meškerės

                    Ši Robinson Stinger Feeder 3,60m 50-110g meškerė išsiskiria įdomia mėlyna perlamutro spalva, ji skirta dugninei žvejybai su šėrykle ar be jos. Naudotina žvejybai tiek stovinčiame, tiek tekančiame vandenyje su vidutine srove. 

                    Kaina 45,20 €

                     Dugninės meškerės

                     Ši Robinson Stinger Feeder 3,60m 60-160g meškerė išsiskiria įdomia mėlyna perlamutro spalva, ji skirta dugninei žvejybai su šėrykle ar be jos. Naudotina žvejybai tiek stovinčiame, tiek tekančiame vandenyje su vidutine srove. 

                     Kaina 49,80 €

                      Dugninės meškerės

                      Robinson Diagonal Feeder meškerė skirta populiariai, šiuolaikinei dugninei žvejybai su šerykle ar be jos.

                      Kaina 33,00 €

                       Dugninės meškerės

                       Golden Catch „Bionic Feeder Black Edition“ sėkmingai susidoroja su sunkiomis užduotimis, kai norite pagauti trofėjinį laimikį, žvejojant sunkioms sąlygoms. Be to, šios meškerės puikiai pasiteisina žvejojant karpius tvenkiniuose.

                       Kaina 98,00 €

                        Dugninės meškerės

                        Golden Catch „Bionic Feeder Black Edition“ sėkmingai susidoroja su sunkiomis užduotimis, kai norite pagauti trofėjinį laimikį, žvejojant sunkioms sąlygoms. Be to, šios meškerės puikiai pasiteisina žvejojant karpius tvenkiniuose.

                        Kaina 99,00 €

                         Dugninės meškerės

                         Golden Catch „Bionic Feeder Black Edition“ sėkmingai susidoroja su sunkiomis užduotimis, kai norite pagauti trofėjinį laimikį, žvejojant sunkioms sąlygoms. Be to, šios meškerės puikiai pasiteisina žvejojant karpius tvenkiniuose.

                         Kaina 105,90 €

                          Dugninės meškerės

                          Golden Catch „Bionic Feeder Black Edition“ sėkmingai susidoros su visomis užduotimis, kai reikalinga galinga meškerė esant sunkioms žvejybos sąlygoms, be to, ši meškerė puikiai pasirodys žvejojant karpius tvenkiniuose.

                          Kaina 94,00 €

                           Dugninės meškerės

                           „Golden Catch Verte-X“ dugninė meškerė pasižymi aukščiausios kokybės funkcionalumu ir nepriekaištingu dizainu.

                           Kaina 187,00 €

                            Dugninės meškerės

                            Robinson Diagonal Feeder meškerė skirta populiariai, šiuolaikinei dugninei žvejybai su šerykle ar be jos.

                            Kaina 35,00 €

                             Dugninės meškerės

                             Robinson Diagonal Feeder meškerė skirta populiariai, šiuolaikinei dugninei žvejybai su šerykle ar be jos.

                             Kaina 39,00 €

                              Dugninės meškerės

                              Robinson Diagonal Feeder meškerė skirta populiariai, šiuolaikinei dugninei žvejybai su šerykle ar be jos.

                              Kaina 41,00 €

                               Dugninės meškerės

                               Robinson Carbonic Feeder meškerių serija labai populiaraus žvejybos būdo dugnine meškere su šerykle mylėtojams. Dugninės Meškerės su užmetimo testu iki 90 arba 120 g, leidžia naudoti lengvas ir vidutines šėrykles, o meškerykočiai su užmetimo testu iki 150 arba 180g, leidžia žvejoti sunkiomis šėryklėmis.

                               Kaina 44,50 €

                                Dugninės meškerės

                                • MegaBAITS Tactix H Feeder 100 4.20m 100g Artikulas: 22-57-420

                                 • Užmetimo svoris: 100 g
                                 • Ilgis: 420,00 cm
                                 • Transportavimo ilgis: 146 cm
                                 • Dališ sk: 3 + 3
                                 • Svoris: 318,00 g
                                Kaina 111,00 €

                                 Dugninės meškerės

                                 MegaBAITS Tactix XH Feeder 130 4.20m 130g Artikulas: 22-58-420

                                 Šis fyderis skirtas dugninei žvejybai su šerykle ar be jos žvejojant maksimaliais atstumais stovinčio vandens telkinių giliose vietose ir upėse su vidutine ir stipria srove.

                                 • Užmetimo svoris: 130 g
                                 • Ilgis: 420,00 cm
                                 • Transportavimo ilgis: 146 cm
                                 • Skyriai: 3 + 3
                                 • Svoris: 340,00 g
                                 Kaina 116,00 €

                                  Dugninės meškerės

                                  Robinson Carbonic Feeder meškerių serija labai populiaraus žvejybos būdo dugnine meškere su šerykle mylėtojams. Dugninės Meškerės su užmetimo testu iki 90 arba 120 g, leidžia naudoti lengvas ir vidutines šėrykles, o meškerykočiai su užmetimo testu iki 150 arba 180g, leidžia žvejoti sunkiomis šėryklėmis.

                                  Kaina 45,90 €

                                   Teleskopinės meškerės

                                   • Ilgis, m - 3,30,
                                   • Užmetimo svoris, g - 20-50,
                                   • Transp. ilgis, cm - 68,
                                   • Dalių sk. - 7,
                                   • Akcija - Greita,
                                   • Svoris, g - 279
                                   Kaina 18,40 €

                                    Teleskopinės meškerės

                                    • Ilgis, m - 3,00,
                                    • Užmetimo svoris, g - 20-50,
                                    • Transp. ilgis, cm - 75,
                                    • Dalių sk. - 8,
                                    • Akcija - Greita,
                                    • Svoris, g - 380
                                    Kaina 19,90 €

                                     Dugninės meškerės

                                     • Ilgis, m - 3,60,
                                     • Dalių sk. - 3+3,
                                     • Užmetimo svoris, g - 50-120,
                                     • Transp. ilgis, cm - 126,
                                     • Svoris, g - 224,
                                     • Akcija - Greita
                                     Kaina 73,00 €

                                      Dugninės meškerės

                                      Teleskopinė dugninė, feeder tipo meškerė ROBINSON DynaCore Tele Feeder 3.30 m, 40-100 g

                                      Kaina 25,60 €

                                       Dugninės meškerės

                                       • Ilgis, m - 3,00,
                                       • Dalių sk. - 2+3,
                                       • Užmetimo svoris, g - 10-45,
                                       • Transp. ilgis, cm - 158,
                                       • Akcija - Regular Fast,
                                       • Svoris, g - 175,
                                       • Modelis - 11G-FM-300
                                       Kaina 37,00 €

                                        Teleskopinės meškerės

                                        Ilgis, m - 3,30, Dalių sk. - 8, Svoris, g - 250, Užmetimo svoris, g - 30-60, Akcija - Greita

                                        Kaina 43,90 €

                                         Teleskopinės meškerės

                                         Ilgis, m - 3,60, Dalių sk. - 8, Užmetimo svoris, g - 30-60, Akcija - Greita, Svoris, g - 263

                                         Kaina 49,00 €

                                          Feeder meškerės

                                          Ilgis, m - 3,60, Dalių sk. - 3+2, Transp. ilgis, cm - 125, Užmetimo svoris, g - iki 90, Akcija - Greita, Svoris, g - 266

                                          Kaina 64,90 €

                                           Feeder meškerės

                                           Ilgis, m - 3,90, Dalių sk. - 3+2, Transp. ilgis, cm - 135, Užmetimo svoris, g - iki 120, Akcija - Greita, Svoris, g - 320

                                           Kaina 68,90 €

                                            Feeder meškerės

                                            Mūsų pasiūloje nauja feeder meškerė, kuri leidžia žvejoti maksimaliai tolimais atstumais. Pagrindinis jos panaudojimas - žvejyba upėse, kur svarbus meškerės ilgis ir galia užmetant sunkias, jauko prikimštas šėrykles tolimais atstumais. 

                                            Kaina 96,00 €

                                             Feeder meškerės

                                             Mūsų pasiūloje nauja feeder meškerė kuri leidžia žvejoti maksimaliai tolimais atstumais. Pagrindinis jos panaudojimas - žvejyba upėse, kur svarbus meškerės ilgis ir galia tolimais atstumais užmetant sunkias, jauko prikimštas šėrykles.

                                             Kaina 99,00 €

                                              Feeder meškerės

                                              Mūsų pasiūloje nauja feeder meškerė, kuri leidžia žvejoti maksimaliai tolimais atstumais. Pagrindinis jos panaudojimas - žvejyba upėse, kur svarbus meškerės ilgis ir galia užmetant sunkias, jauko prikimštas šėrykles tolimais atstumais. 

                                              Kaina 85,90 €

                                               Feeder meškerės

                                               Mūsų pasiūloje nauja feeder meškerė, kuri leidžia žvejoti maksimaliai tolimais atstumais. Pagrindinis jos panaudojimas - žvejyba upėse, kur svarbus meškerės ilgis ir galia užmetant sunkias, jauko prikimštas šėrykles tolimais atstumais. 

                                               Kaina 88,00 €

                                                Feeder meškerės

                                                Penkių lengvų, progresyvaus veikimo VDE-Robinson Team Nano Core MX3 Feeder meškerių serija, skirta "feeder" žvejybai naudojant klasikinį "feeder" metodą. Skirtingi ilgiai ir užmetimo svoriai leis prisitaikyti prie daugelio žvejybos vietų, tokių kaip ežerai, kanalai ar lėtos upės. Kartu su tinkamai parinkta meškere ir rite, galėsite ištraukti net labai dideles žuvis ant gležnų platformų. 2,7 m arba 3,0 m meškerės yra skirtos žvejybai šalia kranto tokiose žūklėse, kaip maži kanalai ar ežerai. Labai universaliai pritaikomos 3,3 m ir 3,6 m ilgio meškerės, leidžiančios žvejoti 30-60 m atstumus, kuriuos dažniausiai pasirenka meškeriotojai, žvejojantys su "feeder" metodu. Daugelyje sunkių žūklių būtina naudoti lengvąsias meškeres.

                                                Kaina 69,80 €

                                                 Feeder meškerės

                                                 Penkių lengvų, progresyvaus veikimo VDE-Robinson Team Nano Core MX3 Feeder meškerių serija, skirta "feeder" žvejybai naudojant klasikinį "feeder" metodą. Skirtingi ilgiai ir užmetimo svoriai leis prisitaikyti prie daugelio žvejybos vietų, tokių kaip ežerai, kanalai ar lėtos upės. Kartu su tinkamai parinkta meškere ir rite, galėsite ištraukti net labai dideles žuvis ant gležnų platformų. 2,7 m arba 3,0 m meškerės yra skirtos žvejybai šalia kranto tokiose žūklėse, kaip maži kanalai ar ežerai. Labai universaliai pritaikomos 3,3 m ir 3,6 m ilgio meškerės, leidžiančios žvejoti 30-60 m atstumus, kuriuos dažniausiai pasirenka meškeriotojai, žvejojantys su "feeder" metodu. Daugelyje sunkių žūklių būtina naudoti lengvąsias meškeres.

                                                 Kaina 75,90 €

                                                  Feeder meškerės

                                                  Naujoji River Feeder SX3 dugninių meškerių "feeder" serija, kaip rodo pavadinimas, yra pasiūlymas daugiausia upių mėgėjams ir tiems, kurie mėgsta žvejoti nuo kranto. Kaip ir pridera, upių "feeder" dugninėms meškerėms, šios meškerės pasižymi galiuko nukrypimu ir greitu veikimu. Komplekte yra du anglies antgaliai, leidžiantys optimaliai reguliuoti srovės tėkmę, taip pat žuvų aktyvumą ir maitinimąsi tam tikrą dieną. Ruošiniai aprūpinti geros kokybės TS kreiptuvais, pirmieji penki yra dvikojai. Pirmojo kreiptuvo dydis ir „pokrypis“ nuo meškerykočio ruošinio teigiamai veikia metimų ilgį. Be funkcionalumo, didelis tiektuvų pranašumas yra patraukli ir moderni išvaizda. Kruopščiai parinkti auksiniai akcentai ant kreipiamųjų įvyniojimų puikiai papildo juodą "feeder" meškerių spalvą.

                                                  Kaina 65,90 €

                                                   Feeder meškerės

                                                   Naujoji River Feeder SX3 dugninių meškerių "feeder" serija, kaip rodo pavadinimas, yra pasiūlymas daugiausia upių mėgėjams ir tiems, kurie mėgsta žvejoti nuo kranto. Kaip ir pridera, upių "feeder" dugninėms meškerėms, šios meškerės pasižymi galiuko nukrypimu ir greitu veikimu. Komplekte yra du anglies antgaliai, leidžiantys optimaliai reguliuoti srovės tėkmę, taip pat žuvų aktyvumą ir maitinimąsi tam tikrą dieną. Ruošiniai aprūpinti geros kokybės TS kreiptuvais, pirmieji penki yra dvikojai. Pirmojo kreiptuvo dydis ir „pokrypis“ nuo meškerykočio ruošinio teigiamai veikia metimų ilgį. Be funkcionalumo, didelis tiektuvų pranašumas yra patraukli ir moderni išvaizda. Kruopščiai parinkti auksiniai akcentai ant kreipiamųjų įvyniojimų puikiai papildo juodą "feeder" meškerių spalvą.

                                                   Kaina 65,80 €

                                                    Feeder meškerės

                                                    Naujoji River Feeder SX3 dugninių meškerių "feeder" serija, kaip rodo pavadinimas, yra pasiūlymas daugiausia upių mėgėjams ir tiems, kurie mėgsta žvejoti nuo kranto. Kaip ir pridera, upių "feeder" dugninėms meškerėms, šios meškerės pasižymi galiuko nukrypimu ir greitu veikimu. Komplekte yra du anglies antgaliai, leidžiantys optimaliai reguliuoti srovės tėkmę, taip pat žuvų aktyvumą ir maitinimąsi tam tikrą dieną. Ruošiniai aprūpinti geros kokybės TS kreiptuvais, pirmieji penki yra dvikojai. Pirmojo kreiptuvo dydis ir „pokrypis“ nuo meškerykočio ruošinio teigiamai veikia metimų ilgį. Be funkcionalumo, didelis tiektuvų pranašumas yra patraukli ir moderni išvaizda. Kruopščiai parinkti auksiniai akcentai ant kreipiamųjų įvyniojimų puikiai papildo juodą "feeder" meškerių spalvą.

                                                    Kaina 73,50 €

                                                     Feeder meškerės

                                                     Naujoji River Feeder SX3 dugninių meškerių "feeder" serija, kaip rodo pavadinimas, yra pasiūlymas daugiausia upių mėgėjams ir tiems, kurie mėgsta žvejoti nuo kranto. Kaip ir pridera, upių "feeder" dugninėms meškerėms, šios meškerės pasižymi galiuko nukrypimu ir greitu veikimu. Komplekte yra du anglies antgaliai, leidžiantys optimaliai reguliuoti srovės tėkmę, taip pat žuvų aktyvumą ir maitinimąsi tam tikrą dieną. Ruošiniai aprūpinti geros kokybės TS kreiptuvais, pirmieji penki yra dvikojai. Pirmojo kreiptuvo dydis ir „pokrypis“ nuo meškerykočio ruošinio teigiamai veikia metimų ilgį. Be funkcionalumo, didelis tiektuvų pranašumas yra patraukli ir moderni išvaizda. Kruopščiai parinkti auksiniai akcentai ant kreipiamųjų įvyniojimų puikiai papildo juodą "feeder" meškerių spalvą.

                                                     Kaina 69,90 €

                                                      Feeder meškerės

                                                      VDE-Robinson Feeder TX4 meškerės siūlo profesionalią įrangą žūklei už prieinamą kainą. Kokybė, kuri neturi kompromisų ir išskirtinis dizainas – tai daugelio metų didžiausių plūdinės ir dugninės žūklės ekspertų iš visos Europos darbo rezultatas. Feeder TX4 dugninių meškerių serija yra pagaminta ant kelių modulių ruošinių su grafito pagrindu ir keramine struktūra, kurios tamprumas yra iki 80 milijonų PSI.

                                                      Kaina 196,00 €

                                                       Feeder meškerės

                                                       VDE-Robinson Feeder TX4 meškerės siūlo profesionalią įrangą žūklei už prieinamą kainą. Kokybė, kuri neturi kompromisų ir išskirtinis dizainas – tai daugelio metų didžiausių plūdinės ir dugninės žūklės ekspertų iš visos Europos darbo rezultatas. Feeder TX4 dugninių meškerių serija yra pagaminta ant kelių modulių ruošinių su grafito pagrindu ir keramine struktūra, kurios tamprumas yra iki 80 milijonų PSI.

                                                       Kaina 209,00 €

                                                        Feeder meškerės

                                                        Ši Robinson Stinger Feeder meškerė išsiskiria įdomia mėlyna perlamutro spalva. Meškerė skirta dugninei žvejybai su šėrykla ar be jos. Dugninė meškerė puikiai tinka žvejybai tiek stovinčiame, tiek tekančiame vandenyje su vidutine srove. 

                                                        Kaina 46,20 €

                                                         Feeder meškerės

                                                         Dugninė meškerė Golden Catch Stelios Active Feeder, 3,90 m. Dugninė meškerė yra pagaminta ukrainiečių kompanijos "Golden Catch". Modernus ir funkcionalus dugninės meškerės dizainas teigiamai įvertintas jau ne vieno tūkstančio meškeriotojų visame pasaulyje. Meškerė pagaminta iš karbono (grafito). Dugninės meškerės rankena pagaminta iš kamštienos ir putų. 

                                                         Kaina 117,00 €

                                                          Feeder meškerės

                                                          Penkių progresyvaus veiksmo lengvų meškerių serija, skirta žvejybai feeder technika naudojant klasikinį feederį. Įvairūs ilgiai ir užmetami svoriai leis prisitaikyti prie daugelio žvejybos sąlygų, tokių kaip ežerai, kanalai ar lėtai tekančios upės. Kartu su tinkamai parinkta rite, feeder meškerės leis pažaboti net labai dideles žuvis. 2,7 m arba 3,0 m feeder meškerės skirtos žvejybai arti kranto tokiose žvejybos vietose, kaip nedideli kanalai ar ežerai. 3,3 m ir 3,6 m ilgio feeder meškerės yra labai universalios, leidžiančios žvejoti dažniausiai žvejų pasirenkamais 30-60 m atstumais.

                                                          Kaina 69,90 €
                                                          • Nauja
                                                          Meškerė VDE-R Team Feeder MX 3,90m, 45-120g
                                                          Šiuo metu neturime

                                                          Dugninės meškerės

                                                          • Ilgis, m - 3,90,
                                                          • Transp. ilgis, cm - 138, 
                                                          • Užmetimo svoris, g - 45-120,
                                                          • Dalių sk. - 3+2,
                                                          • Akcija - Greita,
                                                          • Svoris, g - 238
                                                          Kaina 73,50 €

                                                           Dugninės meškerės

                                                           „Golden Catch Sintez Feeder“ yra nauja, universali, aukštos kokybės dugninė meškerė, skirta žvejoti įvairias baltąsias taikias žuvis.

                                                           Kaina 189,00 €

                                                            Filtruoti pagal

                                                            Kategorijos
                                                            Kaina
                                                            Gamintojai
                                                            Daugiau Mažiau
                                                            Filtruoti

                                                            Tęsdami naršymą šioje svetainėje, Jūs sutinkate su svetainės privatumo politika