Vykdydami ES direktyvos dėl privatumo ir elektroninių ryšių reikalavimus, pranešame, jog svetainėje naudojame slapukus norėdami suasmeninti turinį ir skelbimus, kad teiktume visuomeninės medijos funkcijas ir galėtume analizuoti savo srautą. Informaciją apie tai, kaip naudojatės svetaine, bendriname su visuomeninės medijos, reklamavimo ir analizės partneriais. Daugiau informacijos

Supratau

Suktukai, segtukai, žiedeliai, svareliai

Žvejybinis suktukas yra vienas iš žvejybinės įrangos elementų, tai yra paprastas įtaisas, susidedantis iš auselių, sujungtų sukamuoju šarnyru. Statistiškai patvirtinta, kad naudojant netinkamus, neteisingus mazgus, valo stiprumas gali sumažėti iki 80% ar dar daugiau nuo deklaruojamo. Valo sujungime naudojant kokybiškus suktukus ir parinkus teisingus mazgus, valo...

Žvejybinis suktukas yra vienas iš žvejybinės įrangos elementų, tai yra paprastas įtaisas, susidedantis iš auselių, sujungtų sukamuoju šarnyru. Statistiškai patvirtinta, kad naudojant netinkamus, neteisingus mazgus, valo stiprumas gali sumažėti iki 80% ar dar daugiau nuo deklaruojamo. Valo sujungime naudojant kokybiškus suktukus ir parinkus teisingus mazgus, valo stiprumas sumažėja tik iki 95% nuo deklaruojamo.  Suktukai yra neatsiejama šiuolaikinių žvejybos sistemėlių ar įrangos dalis, neleidžianti  susisukti ir susipainioti valui ar sistemėlėi, o spiningaujant apsaugo nuo valo susisukimo ir pažeidimo ir užtikrina lengvą masalo sukimąsi bei nevažo kitų masalo judesių. Suktukas su segtuku yra būtinas norint greitai pakeisti masalą ar pažeistą sistemėlę ar pavadėlį. Spininge, suktukas su segtuku yra jungtis tarp valo  ir masalo, dugnninėje žvejyboje jie naudojami šėryklėms pritvirtinti su galimybe jas greitai pakeisti. Suktukų numeracija iš esmės atitinka tarptautinę kabliukų numeraciją, platus pasirinkimas nuo mažiausio Nr. 24 iki didžiulio Nr. 12/0 išlaikančio 100 kg ar daugiau. Spalvų ir padengimo įvairovė leidžia išsirinkti tinkamiausius. Dažniausiai suktukai yra padengti nikelio (Ni), aukso (Go), juodo nikelio (BlNi) ar juoda matine (BlMa) danga. Suktukai ir segtukai gaminami iš aukštos kokybės elastingo spyruoklinio plieno ir yra plačiai naudojami visų rūšių žvejyboje. Aukštos kokybės suktuko auselės gali lengvai suktis priešingomis kryptimis. Priimdamas bet kokį sukimąsi, kokybiškas suktukas, neperduoda jo toliau į kitą žvejybinės įrangos dalį ar elementą, bet nuslopina ir užbaigią jį savyje. Jei suktukas neturi tobulo sukimosi, tada jo montavimas žvejybinėje sistemėlėje ar įrangos dalyje netenka prasmės. Idealus suktuko darbas lemia tokių galingų žuvų, galinčių kovoti su žveju iki paskutinės laisvės minutės,  kaip karpiai, sazanai, šamai, ūsoriai, o  jūroje – paltusai, didžiosios  menkės ar jūros ešeriai, žvejybos sekmę.

Kur naudojami suktukai? Ko gero visose žvejybos rūšyse. Pavyzdžiui:

 • spiningaujant su blizgėmis ar su vobleriais, džigaujant, drop-shote ir kitose spiningavimo sistemose suktukas montuojamas prieš pavadėlį , o segtukas arba suktukas su segtuku – prieš masalą
 • plūdėje meškerėje naudojamas nedidelis  suktukas sujungiantis pagrindinį valą su pavadėliu kilpa į kilpą būdu
 • žvejojant feeder metodu su šėrykle, suktukas ar suktukas su segtuku gali būti daugelyje įrengos vietų, atsižvelgiant į sistemėlę ir jos montavimo įpatumus
 • klasikinėje dugninėje  - suktukas visada montuojamas priešais pavadėlį
 • žvejojant  jūroje suktukas su segtuku sujungia pagrindinį vala su masalu (sistemėle, pilkeriu ar galvakabliu su silikonu)

Žodžiu, jei jaučiate, kad jūsų įranga bet kurioje vietoje gali susisukti, tada būtinai naudokite kokybišką suktuką.

Suktukų privalumai ir trūkumai

Privalumai:

 • neleidžia susukti meškerės  valui
 • apsaugo valą nuo greito susidėvėjimo
 • greitas įrangos elementų pakeitimas
 • galimybė žvejoti  stiprioje  srovėje

Trūkumai:

 • pastebimumas vandenyje;
 • papildomas įrangos svoris, kuris neigiamai veikia įrangos jautrumą
 • kitos problemos atsirandanąios dėl papildomo svorio

 Pagrindiniai suktukų tipai pagal formą:

 • statinaitės (barrel - populiariausias tipas, turintis dvi auseles);
 • valcuoti cilindriniai (rolling – labai populiarūs, gali turėti dvi auseles arba vieną auselę ir kitą specifinio pobūdžio jungtį);
 • guoliniai ( ball bearing -daugiausia skirti lašišų, šamų ar jūrinei žvejybai);

Susisukimui mažinti yra gaminami dvidaliai ir tridaliai valcuoti cilindriniai suktukai ir dvigubi ir trigubi statinaitės tipo suktukai auselėmis sujungti į grandinėlę, jie populiarūs gaudant vėjažuves ir naudojami trišakio kabliuko atitolinimui nuo blizgės ar nedidelio pilkerio, o tai užtikrina patikimesnį šios žuvies su ilga kieta burna pakirtimą.

Trišakiai suktukai, jie dažniausiai gaminami dviejų variantų : ovalūs, ir cilindriniai, jie gali būti su karoliukais arba be jų. Kalbant apie efektyvumą, abi formos šiuo atžvilgiu neturi pranašumų, jos yra ekvivalenčios. Trišakio suktuko panaudojimo sritis yra spiningo žvejyba (paternoster - šoninio pavadėlio) sistemėlių gamybai, o taip pat, feeder žvejybai su šoniniu pavadėliu srovėje su šėrykle ar be jos (populiari sistemėlė žvejojant žiobrius upėse) ir kituose dugninės žvejybos būduose.

Rekomenduojama atsižvelgti į tvelkinio kuriame žvejojate vandens spalvą ir parinkti suktukus kurie nesukelia perteklinio švytėjimo ar blizgesio. Visada turėkite juodą permanentinį  žymeklį savo arsenale, kad bet kada gaėtumėtė  padažyti suktuką ir pasiekti norimą suktuką maskuojančią spalvą.

Neatsiejama bet kurios žvejybinės įrangos dalis yra žvejybiniai segtukai (karabinai). Jų pagrindinė paskirtis – galimybė greitai pakeisti masalus, svarelius, kabliukus, šėrykles ir kitus, sėkmingai žvejybai reikalingus priedus. Gaminamas didžiulis asortimentas, todėl svarbu žinoti, kaip jį išsirinkti. Dažniausiai gaminami iš spyruoklinio plieno vielos, bet gal būti gaminami ir iš nerudijančio plieno, o patys kokybiškiausi iš specialių markinių plienų vielos. Vieliniai segtukai yra įvairiais dizaino, todėl jų panaudojimo sritis labai plati. Svarbus šio tipo segtukų  pranašumas yra didelis jų tvirtumas, galima naudoti ypač mažus segtukus ultralengvoje žvejyboje ir pagauti įspūdingo dydžio trofėjus. Tokio tipo žvejyboje svarbu naudoti mažus, labai stiprius segtukus kurie  miniatiūrinių masalų darbui nedarytų jokios įtakos. Nepaisant to, kad iš pirmo žvilgsnio tokie priedai, kaip žvejybiniai segtukai, atrodo kaip smulkmena, bet jie turi būti tinkami atlikti tam tikras užduotis: segtukas būtinai turi būti tinkamas numatytam žvejybos būdui ir naudojamam žvejybos įrankiui, todėl patyrę žvejai visada su savimi turi kelis skirtingų segtukų rinkinius.

Žvejybinis žiedelis  yra papildoma  žvejybos įrangos dalis, kurios buvimas leidžia ne tik sujungti kelis žvejybos elementus vienas su kitu, bet ir apsaugo nuo valo nutrūkimo, galimo susisukimo ar susipainiojimo su kitais žvejybos priedais. Žvejybinis žiedelis savo išvaizda yra panašus į durų rakto žiedą - jį sudaro kelios vielos apvijos suvyniotos apskritimu (gali būti ovalo ar trikampio formos) su maža įduba, kad būtų patogiau pritvirtinti masalus. Šie žiedeliai daugiausiai naudojami spiningautojų ir jūrinės žūklės mėgėjų būtent masalų pritvirtinimui prie pagrindinio valo  ar pavadėlio per suktuką ar suktuką su segtuku, kai to neįmanoma padaryti tiesiogiai dėl per mažų masalo kiaurymių ar kitų konstrukcinių ypatumų bei ofsetinio kabliuko tvirtinimui prie neišardomo „čeburaška“ tipo svarelio ir pan.

Žvejybinių  žiedelių gamybai naudojamas titanas, nerūdijantis plienas ar grūdinto plieno viela kuri yra padengiama specialia, nuo korozijos apsaugančia, apsaugine danga. Patvariausi ir ilgaamžiškiausi žiedeliai yra pagaminti iš titano ir nerūdijančio plieno, nes juos mažiausiai veikia gamtos veiksniai.

Žvejybinių žiedų dydžiai nustatomi pagal skersmenį, kuris gali būti nuo 3 mm iki 20,0 mm ir kurį gamintojas nurodo skaičiais ant gaminio pakuotės, populiariausi dydžiai yra 6 – 12 mm skersmens.

Iš plonos vielos pagaminti maži  3 - 6 mm skersmens žvejybiniai žiedeliai yra tvirti, lengvi ir kompaktiški, puikiai tinka mažiems masalams. Didieji 8-12 mm gerai tinka spiningaujant ir net medžiojant  lašišas, o didžiausi 12-20 mm - tinka žvejybai jūroje kai reikalinga maksimali jėga, tačiau pagrindinis parametras į kurį reikia atkreipti dėmesį įsigyjant  žvejybinius žiedelius  yra ne žiedo dydis, o apkrova, kurią jis gali atlaikyti, todėl rinkitės kiek galima mažesnio skersmens žiedelius su kuo didesniu apkrovos išlaikymo koeficientu.

Yra didžiulis svarelių pasirinkimas: įvairių formų, svorio ir spalvų. Kiekvienas svarelis  turi savų pranašumų ir trūkumų, jie yra sukurti specifinėms žvejybos sąlygoms: tolimiems metimas atlikti, gali būti su kilpelėmis ar suktukais, kiaurai praveriami ar tvirtinami stacionariai, nedažyti arba nudažyti, komufliažinio dažymo ir pan.

Pagal žvejybos būdus svarelius galima skirstyti į:

 • skirtus plūdinei žvejybai
 • skirtus dugninei žvejybai

Plūdinei žvejybai skirti svareliai yra nedidelio svorio ir dydžio tai:

 • suspaudžiami šrateliai  - apvals švininis rutuliukas su skersai einančiu plyšiu, šrateliai gali būti skirtingo svorio ir dydžio, paprastai parduodama  rinkiniais ar komplektais. Pagal naudojamą plūdė galima  naudoti vieną arba kelis šratelius. Šrateliai ant meškerės valo pritvirtinami tvirtai juos suspaudžiant, todėl nerekomenduojama jų judinti ir slankioti, nes taip galima pažeisti valą. Reikia paminėti, kad yra ir kitokių formų užspaudžiamų svarelių: ovalių , cilindrinių.
 • įvairių  formų  slankiojantys svareliai (populiariausi rutulio ir lašo formos). Slankiojantys svareliai gali būti įvairių formų (ovalo, rombo, rutulio, lašo ar cilindro) bet visi jie turi išilginė kiaurymę ir yra slankiojantys. Tokie svareliai  daugiausia naudojami žvejybai srovėje  arba žvejojant stovinčiame vandenyje  dideliame gylyje. Jie įgalina atlikti tolimus metimus. Yra ir slankiojantys svareliai su kembriku,  jie labiau tausoja pagrindinį valą.

Svareliai dugninei, fyder‘iui ir karpinei žvejybai yra pati įdomiausia ir plačiausia svarelių  kategorija. Yra daugybė formų, svorių, spalvų ir montavimo būdų, tačiau pagal montavimo pobūdį pagrindiniai yra du: slankiojantys (In-line) ir tvirtinami  stacionariai.

Didelis kokybiškų suktukų ir suktukų su segtuku, segtukų ir žiedelių blizgėms bei įvairių slankiojančių svarelių ir svarelių rinkinių pasirinkimas, išsirinkite reikiamus internetu arba atvykite į mūsų parduotuves.

Suktukai, segtukai, žiedeliai blizgėms

Cilindrinis ("bačkutė") suktukas "BYRON" su specialios rombo formos segtuku (karabinu) Nr.12

Kaina 1,70 €

Suktukai, segtukai, žiedeliai blizgėms

Specialus suktukas su įvore ir karabinu BYRON Nr.10, slankiojančioms plūdėms tvirtinti

Kaina 3,50 €

Suktukai, segtukai, žiedeliai blizgėms

Specialus suktukas su plastmasine įvore ir karabinu, slankiojančioms plūdėms tvirtinti

Kaina 1,80 €

PVA ir kiti karpinės ir dugninės žvejybos aksesuarai

Suktukas su žiedeliu ir greito perkabinimo segtuku bei specialiu antgaliu saugančiu nuo užsimetimų ar susipainiojimo 9380/6 BYRON

Kaina 2,00 €

Dugniniai ir karpiniai svareliai

Tolimo užmetimo, 145g svarelis su suktuku TORPEDA. 

Kaina 1,90 €

Suktukai, segtukai, žiedeliai blizgėms

Labai stiprus žiedelis trišakio kabliuko tvirtinimui prie dirbtinio masalo ar kitiems žvejybiniams poreikiams.

Kaina 1,70 €

Suktukai, segtukai, žiedeliai blizgėms

Aukščiausios kokybės itin stiprūs, kalti, nerūdijančio plieno žiedeliai.

Kaina 2,10 €

Suktukai, segtukai, žiedeliai blizgėms

3 krypčių „Fladen Fishing“ Suktukai yra labai universalūs ir puikiai tinka greitai ir lengvai sujungti linijas. Šiuos pasukimus galite naudoti įvairiausiems tikslams, ir jie turi tvirtą, patvarią konstrukciją, kad būtų maksimaliai patikimi.

Kaina 0,70 €

Suktukai, segtukai, žiedeliai blizgėms

Šie Suktukai su segtuku greitai užfiksuojami ir yra aštuonių skirtingų dydžių. Mažiausio 10 dydžio testas yra 13 kg, o didžiausio modelio 2/0 - 32 kg.

Kaina 1,20 €

Suktukai, segtukai, žiedeliai, svareliai

Suktukas Sunset Rolling Swivel - ST-S-1001 yra aukščiausios kokybės ir yra labai įvairių dydžių, leidžiančių rasti kiekvienos žūklės situacijai tinkantį suktuką.

Kaina 1,50 €

Suktukai, segtukai, žiedeliai blizgėms

Suktukas trišakis Sunset Triple Swivel W / Beads St-S-1706 „SUNSET“ trigubas suktukas įrenginys, kurį naudoja aukšto krovimo platformoms, kai jūra yra grubi. 

Kaina 1,50 €

Svareliai, svarelių rinkiniai

„Švininė čeburaška Sakura rinkinys svoriai nuo 3g iki 10g Čeburaškos“ svoris susideda iš perforuoto apvalaus švino ir kampuotos sąvaržėlės formos spaustuko, kuris tinka šiai ertmei, kad užfiksuotų mazgą.

Kaina 2,40 €

Suktukai, segtukai, žiedeliai blizgėms

Suktukas trišakis Sunset Triple Swivel W / Beads ST-S-1027 „SUNSET“ trigubas suktukas įrenginys, kurį naudoja aukšto krovimo platformoms, kai jūra yra grubi. 

Kaina 1,50 €

Suktukai, segtukai, žiedeliai blizgėms

Pagaminta iš nerūdijančio plieno vielos, didesnio skersmens nei „Nice Snap“, „Sakura Diamond Snap“ Segtukai natūraliai skirtas didesnėms žuvims ir atšiauresnėms žvejyboms.

Kaina 2,20 €

Suktukai, segtukai, žiedeliai blizgėms

Mažesni Sakura sektukų Nice Snap dydžiai 000 ir 00 idealiai tinka mini kietiems masalams, kurie neturi būti išbalansuoti ar per daug apkrauti, kad išliktų veiksmingi. Vidutinio ir didelio dydžio jaukai, tiks atsižvelgiant į jų dydį - 0-3, gėlavandeniai plėšrūnai.

Kaina 1,50 €

Svareliai, svarelių rinkiniai

„DS Dnipro-Svinets“ švino svareliai „Cheburashka“ yra džigavimo žvejybos klasika. Jie pasižymi puikiomis skrydžio savybėmis ir dėl sferinės formos skraido nemažą atstumą.

Kaina 2,50 €

Svareliai, svarelių rinkiniai

Patikimas ir paprastas „DS Dnipro-Svinets“ kamščiatraukio svarelis valo montavimas yra amerikiečių naudojamas vietoj pasukimų ir nepatikimų vyniojimo žiedų

Kaina 3,50 €

Svareliai, svarelių rinkiniai

Švininių svarelių DS Drop-Shop ypatumas yra labai geras skrydis (dėl savo formos) ir mažesnis sukibimas su uolėta žeme ir stačiais kraštais.

Kaina 4,00 €

Svareliai, svarelių rinkiniai

Švininių svarelių DS Jig-rig Šis svarelis tinka visų rūšių masalams ir švinams, taip pat leidžia žaisti su masalu vienoje vietoje, o tai suteikia įdomių rezultatų. 

Kaina 4,00 €

Svareliai, svarelių rinkiniai

Svareliai Technocarp In-Line plokščias Viena iš populiariausių švino formų, skirtų žvejybai trumpojo ir vidutinio nuotolio žuvimis. Patikima fiksacija apačioje.

Kaina 1,50 €

Svareliai, svarelių rinkiniai

Svareliai Technocarp šoninis plokščias 60-100g Tinka žvejoti ant bet kokio tipo dugno, įskaitant stipriai dumbliną. Jis naudojamas artimais ir vidutiniais atstumais.

Kaina 1,50 €

Svareliai, svarelių rinkiniai

Svareliai Technocarp šoninis kulka 60-90g Svareliai su priekiniu svorio centru, pasižymi puikiomis skrydžio charakteristikomis ir leidžia tiksliai atlikti tolimus metimus. 

Kaina 1,50 €

Svareliai, svarelių rinkiniai

Svareliai Technocarp Long Cast 115-145g  Svarelis su priekiniu svorio centru. Dėl savo formos, leidžia mesti į maksimalų atstumą.

Kaina 1,80 €

Svareliai, svarelių rinkiniai

Svareliai Technocarp markeris ( kuoka) 50-100g Klasikinė kuokos formos. Forma, suteikianti maksimalų jautrumą žymint. Lengvieji modeliai yra tinkami šėryklai.

Kaina 1,50 €

Filtruoti pagal

Kategorijos
Kaina
Gamintojai
Dydis
Daugiau Mažiau
Svoris, g
Daugiau Mažiau
Filtruoti