Vykdydami ES direktyvos dėl privatumo ir elektroninių ryšių reikalavimus, pranešame, jog svetainėje naudojame slapukus norėdami suasmeninti turinį ir skelbimus, kad teiktume visuomeninės medijos funkcijas ir galėtume analizuoti savo srautą. Informaciją apie tai, kaip naudojatės svetaine, bendriname su visuomeninės medijos, reklamavimo ir analizės partneriais. Daugiau informacijos

Supratau

Mėtymui skirti peiliai

Peiliai skirti tik mėtymui dažniausiai būna arba visai negaląsti arba išgaląstas tik pats smaigalis (pvz S&W bulls eye). bet būna ir universalūs peiliai, pritaikyti mėtymui (ColdSteel...

Peiliai skirti tik mėtymui dažniausiai būna arba visai negaląsti arba išgaląstas tik pats smaigalis (pvz S&W bulls eye). bet būna ir universalūs peiliai, pritaikyti mėtymui (ColdSteel TrueFlight)

Mėtymui skirti peiliai

Herbertz peilis, skirtas mėtymui, pagamintas iš nerūdijančio AISI 420 plieno, yra 24 cm ilgio ir 5,5 mm storio. Į komplektą įeina nailoninis apvalkalas.

Kaina 29,00 €

  Mėtymui skirti peiliai

  Herbertz peilių rinkinys, skirtas mėtymui, pagamintas iš nerūdijančio AISI 420 plieno. Į komplektą įeina nailoninis apvalkalas.

  Kaina 27,00 €

   Filtruoti pagal

   Kaina
   Gamintojai
   Daugiau Mažiau
   Filtruoti