Tolimo užmetimo plūdės
Žvejojant match metodu dažnai reikia atlikti maksimaliai tolimus, ilgus metimus. Ilgi metimai leidžia pasiekti ir sugauti dideles žuvis kurios laikosi gylyje ir tam tikru atstumu nuo kranto. Šio tipo žvejybai buvo sukurtos specialios „Wagler“ tipo plūdės, turinčios vieną tvirtinimo tašką. Wagler tipo plūdės turi geresnį plūdrumą ir norint jas normaliai subalansuti, reikalingas didesnis...
Žvejojant match metodu dažnai reikia atlikti maksimaliai tolimus, ilgus metimus. Ilgi metimai leidžia pasiekti ir sugauti dideles žuvis kurios laikosi gylyje ir tam tikru atstumu nuo kranto. Šio tipo žvejybai buvo sukurtos specialios „Wagler“ tipo plūdės, turinčios vieną tvirtinimo tašką. Wagler tipo plūdės turi geresnį plūdrumą ir norint jas normaliai subalansuti, reikalingas didesnis pasunkinimas, o tai, savo ruožtu leidžia užmesti sistemėlę didesniu atstumu.
Kai kurie „Wagler‘iai“ yra be pasunkinimo, kiti yra tiek su fiksuotu, tiek su reguliuojamu pasunkinimu. Fiksuoto pasunkinimo plūdei nereikia jokių papildomų konfigūravimo ir reguliavimo žingsnių, o reguliuojamo pasunkinimo plūdes galima subalansuoti maksimaliam jautrumui, taip pat sureguliuoti jų masę norint atlikti maksimaliai tolimus metimus. Visų dizainų plūdės ženklinamos skaitmeniniu ženklu, nurodančiu pačios plūdės keliamąją galią ir pasunkinimo svorį kuris reikalingas plūdės subalansavimui. „Wagler“ tipo plūdė gali būti sumontuota stacionariai arba su galimybe slysti per pagrindinį meškerės valą. Plūdės forma labai įtakoja užmetimo nuotolį, kuo didesnis jos skerspjūvio plotas, tuo sunkiau ją užmesti dideliu atstumu, paprastai cigaro formos plūdės skrenda toliausiai. Plūdės svoris neigiamai veikia jos jautrumą, norėdami užmesti plūdę su sistemėle toli, turite padidinti jo svorį, o tai neigiamai veikia jos jautrumą, tokiu atveju reikia ieškoti „aukso“ vidurio.