Peilių aksesuarai

Kišeninių peilių aksesuarai

„Victorinox“ Kišeninių peilių aksesuarai yra puikus priedas prie bet kurio kišeninio įrankio. Jie kruopščiai parinkti taip, kad palengvintų jūsų kasdienį nešiojimą. Kišeninių peilių aksesuarai tai peilių dėklai, pakabukai, laikikliai. Viskas jūsų patogumui. 

Peilių aksesuarai

Odinis dėklas VICTORINOX 4.0521.3 su klipsu

Kaina 24,00 €

  Peilių aksesuarai

  Odinis dėklas VICTORINOX 4.0523.3 su klipsu juodas

  Kaina 24,90 €

   Peilių aksesuarai

   Odinis dėklas VICTORINOX  4.0538 rudas

   Kaina 21,90 €

    Peilių aksesuarai

    Victorinox Pakabukas peiliams 4.1853 7 cm ilgio odinis Victorinox pakabukas su karabinu ir žiedu.

    Kaina 7,50 €

     Peilių aksesuarai

     Odinis dėklas VICTORINOX 4.0520.3 juodas Natūralios odos dėklas skirtas smulkesniems Victorinox modeliams (sulenkto ilgis apie 90 mm).

     Kaina 24,50 €

      Peilių aksesuarai

      Neiloninis dėklas peiliui VICTORINOX  4.0823.N juodas, dėklas skirtas smulkesniems Victorinox modeliams (sulenkto ilgis apie 90 mm).

      Kaina 20,50 €

       Peilių aksesuarai

       Grandinėlė peiliui VICTORINOX  4.1814 38 cm apvali grandinė peiliui, ⌀ 1,8 mm, padengta nikeliu, 2 dideli kabliukai.

       Kaina 8,50 €

        Peilių aksesuarai

        Niekada nežinote kada prasidės kitas nuotykis – štai kodėl odinis dėklas maišelis jūsų šveicariškiems peiliams yra optimalus kompanionas. Kiekvienas Victorinox odinis dėklas sukurtas taip, kad stilingai atlaikytų sunkiausias sąlygas. Elegantiško dizaino, užsegamas dėklas yra puikus aksesuaras kasdieniams herojams.

        Kaina 24,50 €

         Peilių aksesuarai

         Kuo greičiau pasieksite savo šveicarišką armijos peilį, tuo greičiau galėsite dirbti su priešais jus laukiančiu iššūkiu. „Victorinox“ odiniai dėklai peiliams sukurti taip, kad peilį būtų lengva visada turėti su savimi ir jis būtų pasiekiamas kaip galima greičiau. Kai ateis laikas, žinosite, kad esate pasiruošę kibti į darbą ir išgelbėti dieną.

         Kaina 24,00 €

          Peilių aksesuarai

          Kiekvienas Victorinox dėklas peiliams suprojektuotas ir pagamintas taip, kad būtų vertas viduje esančio šveicariško įrankio arba didelio Šveicarijos armijos peilio. Tai reiškia tvirtą konstrukciją ir elegantišką dizainą. Jie sukurti taip, kad tarnautų ilgam ir yra itin kokybiški. Ir tai, taip pat reiškia, kad kad ir kurį dėklą peiliams pasirinktumėte, galite pasikliauti, kad jis padės išlikti pasiruošusiems bet kam.

          Kaina 20,50 €

           Peilių aksesuarai

           Kiekvienas "Victorinox" dėklas peiliams yra sukurtas ir pagamintas taip, kad būtų vertas viduje esančio SwissTool arba didelio šveicariško armijos peilio. Tai reiškia tvirtą konstrukciją ir elegantišką dizainą. Dėklai peiliams sukurti taip, kad tarnautų ilgą laiko tarpą. Tai taip pat reiškia, kad kad ir kurį dėklą peiliams pasirinktumėte, galite būti tikri, kad jis padės išlikti pasiruošusiems bet kam.

           Kaina 20,50 €

            Peilių aksesuarai

            Kai investuojate į šveicarišką armijos peilį, norite būti užtikrinti, kad jo laikymas bus patogus ir ilgaamžis. Būtent todėl sukūrėme dėklą peiliams. Dėklas peiliams sukurtas taip, kad tvirtai ir saugiai tilptų bet koks didelis „Victorinox“ kišeninis peilis. Tai naujas jūsų peilio kompanionas, kurį galite naudoti visur. Pagamintas iš aukščiausios kokybės odos, jame yra užsegimas su kabliuku, kad būtų užtikrintas saugumas, kai esate kelyje. Galite užmauti jį ant diržo.

            Kaina 24,50 €

             Peilių aksesuarai

             Nelaikykite savo Šveicarijos armijos peilio ar SwissTool arti – įsitikinkite, kad jie niekada negali nuklysti. Metalinė grandinėlė yra puikus sprendimas. Ji tokia pat tvirta, kaip ir elegantiška, o puikus ilgis ir dvigubi kabliukai reiškia, kad visada galėsite lengvai pasiekti savo Victorinox peilį, kai ateis laikas atlikti reikiamądarbą.

             Kaina 8,80 €

              Peilių aksesuarai

              Odinis dėklas peiliui VICTORINOX  4.0520.1 raudonas Natūralios odos dėklas skirtas smulkesniems Victorinox modeliams (sulenkto ilgis apie 90 mm).

              Kaina 19,90 €

               Peilių aksesuarai

               Laikiklis VICTORINOX "Multiclip" su grandinėle 4.1859

               Kaina 13,80 €

                Peilių aksesuarai

                Dėklas peiliams VICTORINOX 4.0837.4 nailoninis Nailoninis dėklas Victorinox RangerGrip ir RangerWood serijų peiliams. Taip pat tinka daugumai panašaus dydžio peilių (ilgis sulenkto apie 130 mm).

                Kaina 16,90 €

                 Filtruoti pagal

                 Kaina
                 Gamintojai
                 Daugiau Mažiau
                 Filtruoti