Vykdydami ES direktyvos dėl privatumo ir elektroninių ryšių reikalavimus, pranešame, jog svetainėje naudojame slapukus norėdami suasmeninti turinį ir skelbimus, kad teiktume visuomeninės medijos funkcijas ir galėtume analizuoti savo srautą. Informaciją apie tai, kaip naudojatės svetaine, bendriname su visuomeninės medijos, reklamavimo ir analizės partneriais. Daugiau informacijos

Supratau

Peilių aksesuarai

Kišeninių peilių aksesuarai

„Victorinox“ Kišeninių peilių aksesuarai yra puikus priedas prie bet kurio kišeninio įrankio. Jie kruopščiai parinkti taip, kad palengvintų jūsų kasdienį nešiojimą. Kišeninių peilių aksesuarai tai peilių dėklai, pakabukai, laikikliai. Viskas jūsų patogumui. 

Peilių aksesuarai

Odinis dėklas peiliui VICTORINOX  4.0520.1 raudonas Natūralios odos dėklas skirtas smulkesniems Victorinox modeliams (sulenkto ilgis apie 90 mm).

Kaina 19,90 €

  Peilių aksesuarai

  Odinis dėklas VICTORINOX 4.0521.3 su klipsu

  Kaina 19,50 €

   Peilių aksesuarai

   Odinis dėklas VICTORINOX 4.0523.3 su klipsu juodas

   Kaina 15,50 €

    Peilių aksesuarai

    Odinis dėklas VICTORINOX  4.0538 rudas

    Kaina 21,90 €

     Peilių aksesuarai

     Victorinox Pakabukas peiliams 4.1853 7 cm ilgio odinis Victorinox pakabukas su karabinu ir žiedu.

     Kaina 7,50 €

      Peilių aksesuarai

      Odinis dėklas VICTORINOX 4.0520.3 juodas Natūralios odos dėklas skirtas smulkesniems Victorinox modeliams (sulenkto ilgis apie 90 mm).

      Kaina 24,00 €

       Peilių aksesuarai

       Neiloninis dėklas peiliui VICTORINOX  4.0823.N juodas, dėklas skirtas smulkesniems Victorinox modeliams (sulenkto ilgis apie 90 mm).

       Kaina 15,50 €

        Peilių aksesuarai

        Grandinėlė peiliui VICTORINOX  4.1814 38 cm apvali grandinė peiliui, ⌀ 1,8 mm, padengta nikeliu, 2 dideli kabliukai.

        Kaina 6,90 €

         Peilių aksesuarai

         Dėklas peiliams VICTORINOX 4.0837.4 nailoninis Nailoninis dėklas Victorinox RangerGrip ir RangerWood serijų peiliams. Taip pat tinka daugumai panašaus dydžio peilių (ilgis sulenkto apie 130 mm).

         Kaina 16,90 €

          Peilių aksesuarai

          Niekada nežinote kada prasidės kitas nuotykis – štai kodėl odinis dėklas maišelis jūsų šveicariškiems peiliams yra optimalus kompanionas. Kiekvienas Victorinox odinis dėklas sukurtas taip, kad stilingai atlaikytų sunkiausias sąlygas. Elegantiško dizaino, užsegamas dėklas yra puikus aksesuaras kasdieniams herojams.

          Kaina 24,00 €

           Peilių aksesuarai

           Kuo greičiau pasieksite savo šveicarišką armijos peilį, tuo greičiau galėsite dirbti su priešais jus laukiančiu iššūkiu. „Victorinox“ odiniai dėklai peiliams sukurti taip, kad peilį būtų lengva visada turėti su savimi ir jis būtų pasiekiamas kaip galima greičiau. Kai ateis laikas, žinosite, kad esate pasiruošę kibti į darbą ir išgelbėti dieną.

           Kaina 24,00 €

            Peilių aksesuarai

            Kiekvienas Victorinox dėklas peiliams suprojektuotas ir pagamintas taip, kad būtų vertas viduje esančio šveicariško įrankio arba didelio Šveicarijos armijos peilio. Tai reiškia tvirtą konstrukciją ir elegantišką dizainą. Jie sukurti taip, kad tarnautų ilgam ir yra itin kokybiški. Ir tai, taip pat reiškia, kad kad ir kurį dėklą peiliams pasirinktumėte, galite pasikliauti, kad jis padės išlikti pasiruošusiems bet kam.

            Kaina 16,00 €

             Filtruoti pagal

             Kaina
             Gamintojai
             Daugiau Mažiau
             Filtruoti