Kosmetinės ir kiti aksesuarai

Kelioninė kosmetinė yra švaros ir higienos priemonėms, kosmetikai ir kitiems daiktams sudėtiNesvarbu, ar jūs maudotės viešbučio vonios kambaryje, ar greitai norite nusiprausti miške, kelioninė kosmetinė yra patogi vieta jūsų asmeninėms higienos priemonėms laikyti, kad ir kur bebūtumėte.

Neperšlampami maišai ir dėklai

Patikimas neperšlampamas dėklas Fladen  apsaugos jūsų mobilųjį telefoną ar kitą elektros prietaisą iki 3 m gylio!

Kaina 5,00 €
  2 spalvos

  Kosmetinės ir kiti aksesuarai

  Puikiai tinka kelionėms į kempingą ir poilsinėms kelionėms, ikoniška WASCHSALON kosmetinė yra klasikinis rinkinys. Atidarykite ją, pakabinkite ant kabliuko ir iškart suorganizuosite visą savo asmeninių grožio produktų arsenalą! 

  Kaina 29,95 €

   Krepšiai ir rankinės

   Paplūdimio vakarėlis, festivalis ar sendaikčių turgus - rankinė ant juosmens puikus pasirinkimas, jei norite pasiimti tik būtiniausius daiktus ir jaustis saugiai, UPGRADE S juosmens rankinė yra praktiškas pasirinkimas.

   Black #8006701-6000

   Kaina 39,95 €

    Krepšiai ir rankinės

    Praktiškas kelionių aksesuaras. Rankinė ant juosmens „HOKUS POKUS“ galinėje dalyje yra slaptas skyrius vertingiems daiktams. Didesnius daiktus galima laikyti pagrindiniame skyriuje. Raktus galite pritvirtinti prie integruoto raktų karabino priekinėje kišenėje.

    Artikulas #8006721

    Kaina 29,95 €

     Neperšlampami maišai ir dėklai

     Neperšlampamas dėklas Sakura Waterproof Bag 23.5 x 18.5cm skirtas apsaugoti jūsų svarbius dokumentus nuo vandens. viskam, kas turi likti sausa!

     Kaina 9,20 €

      Kosmetinės ir kiti aksesuarai

      Tobulas kelionių aksesuaras - CADDY kosmetinėje yra daug vietos visiems būtiniems vonios reikmenims. Kosmetinė turi U formos užtrauktuką, todėl plačiai atsidaro, ir sulankstomą metalinį kabliuką, leidžiantį jį pakabinti. Kosmetinėje yra šeši apsaugoti skyreliai, viduje ir išorėje užsegamos kišenės, ir du šoniniai maišeliai su užtrauktuku. Vidinė kišenė gali būti išimama ir naudojama kaip makiažo krepšys.

      Kaina 49,95 €

       Filtruoti pagal

       Kaina
       Gamintojai
       Daugiau Mažiau
       Talpa
       Spalva
       Filtruoti

       Tęsdami naršymą šioje svetainėje, Jūs sutinkate su svetainės privatumo politika