Kosmetinės ir kiti aksesuarai

Kelioninė kosmetinė yra švaros ir higienos priemonėms, kosmetikai ir kitiems daiktams sudėtiNesvarbu, ar jūs maudotės viešbučio vonios kambaryje, ar greitai norite nusiprausti miške, kelioninė kosmetinė yra patogi vieta jūsų asmeninėms higienos priemonėms laikyti, kad ir kur bebūtumėte.

Neperšlampami maišai ir dėklai

Patikimas neperšlampamas dėklas Fladen  apsaugos jūsų mobilųjį telefoną ar kitą elektros prietaisą iki 3 m gylio!

Kaina 5,00 €
  2 spalvos

  Kosmetinės ir kiti aksesuarai

  Puikiai tinka kelionėms į kempingą ir poilsinėms kelionėms, ikoniška WASCHSALON kosmetinė yra klasikinis rinkinys. Atidarykite ją, pakabinkite ant kabliuko ir iškart suorganizuosite visą savo asmeninių grožio produktų arsenalą! 

  Kaina 29,95 €

   Krepšiai ir rankinės

   Paplūdimio vakarėlis, festivalis ar sendaikčių turgus - rankinė ant juosmens puikus pasirinkimas, jei norite pasiimti tik būtiniausius daiktus ir jaustis saugiai, UPGRADE S juosmens rankinė yra praktiškas pasirinkimas.

   Black #8006701-6000

   Kaina 39,95 €

    Neperšlampami maišai ir dėklai

    Neperšlampamas dėklas Sakura Waterproof Bag 23.5 x 18.5cm skirtas apsaugoti jūsų svarbius dokumentus nuo vandens. viskam, kas turi likti sausa!

    Kaina 9,20 €

     Kosmetinės ir kiti aksesuarai

     Tobulas kelionių aksesuaras - CADDY kosmetinėje yra daug vietos visiems būtiniems vonios reikmenims. Kosmetinė turi U formos užtrauktuką, todėl plačiai atsidaro, ir sulankstomą metalinį kabliuką, leidžiantį jį pakabinti. Kosmetinėje yra šeši apsaugoti skyreliai, viduje ir išorėje užsegamos kišenės, ir du šoniniai maišeliai su užtrauktuku. Vidinė kišenė gali būti išimama ir naudojama kaip makiažo krepšys.

     Kaina 49,95 €

      Kosmetinės ir kiti aksesuarai

      Visus reikalingiausius vonios daiktus kelionei pasiimkite į kelioninę kosmetinę Jack Wolfskin Konya Waschsalon. Perdirbtas ARMATECH PLUS 600D kelioninės kosmetinės audinys užtikrina patvarią konstrukciją. Vidiniai skyreliai ir kišenėlės suteikia tvarką visiems jūsų vonios reikmenims, o nuimamas veidrodis yra papildomas kelioninės kosmetinės privalymas. Kelioninė kosmetinė yra lengvai atidaroma kabliuku.

      Kaina 34,95 €

       Kosmetinės ir kiti aksesuarai

       Rankinė ant juosmens Jack Wolfskin Wandermood leis greitai pasiekti kasdieninius būtiniausius daiktus. Rankinė ant juosmens pagaminta iš CROSS RIP audinio. Ši rankinė ant juosmens yra tvirta ir lanksti. Nebijokite pilnai jos užpildyti. Vienas erdvus pagrindinis skyrius ir viena išorinė kišenė su užtrauktuku leidžia patogiai susidėti ir laikyti daiktus, bei greitai juos pasiekti.

       Kaina 39,95 €

        Kosmetinės ir kiti aksesuarai

        Universalus Jack Wolfskin ORGANIZER dėklas dokumentams puikiai tinka laikyti smulkiems daiktams vienoje lengvai randamoje vietoje. FULL DULL 75D audinys, esantis dėkle dokumentams užtikrina tvirtą konstrukciją, o vidinis skyrelis suteikia tvarką esminiams dalykams. Puikus dėklas dokumentams leis turėti būtiniausius daiktus po ranka. Pritvirtinkite dėklą prie diržo, kad galėtumėte lengvai nešiotis jį su savimi arba neškite už diržo rankoje.

        Kaina 24,95 €

         Krepšiai ir rankinės

         Praktiškas kelionių aksesuaras. Rankinė ant juosmens „HOKUS POKUS“ galinėje dalyje yra slaptas skyrius vertingiems daiktams. Didesnius daiktus galima laikyti pagrindiniame skyriuje. Raktus galite pritvirtinti prie integruoto raktų karabino priekinėje kišenėje.

         Artikulas #8006721

         Kaina 29,95 €

          Filtruoti pagal

          Kaina
          Gamintojai
          Daugiau Mažiau
          Talpa
          Spalva
          Filtruoti