Vykdydami ES direktyvos dėl privatumo ir elektroninių ryšių reikalavimus, pranešame, jog svetainėje naudojame slapukus norėdami suasmeninti turinį ir skelbimus, kad teiktume visuomeninės medijos funkcijas ir galėtume analizuoti savo srautą. Informaciją apie tai, kaip naudojatės svetaine, bendriname su visuomeninės medijos, reklamavimo ir analizės partneriais. Daugiau informacijos

Supratau

Karpinės ritės

Gera karpinė ritė, kokia ji turėtų būti? Žinoma, kad  karpiai, sazanai ar amūrai yra galingos žuvys, galinčios sverti daugiau nei dvidešimt kilogramų, o norint efektyviai žvejoti tokią didelę žuvį, reikalingi tinkami įrankiai, ypač galingos meškerės ir didelę jėgą generuojančios bei patikimos ritės, jos gali būti su priekiniu stabdžiu ar turėti kombinuota stabdžių sistemą...

Gera karpinė ritė, kokia ji turėtų būti? Žinoma, kad  karpiai, sazanai ar amūrai yra galingos žuvys, galinčios sverti daugiau nei dvidešimt kilogramų, o norint efektyviai žvejoti tokią didelę žuvį, reikalingi tinkami įrankiai, ypač galingos meškerės ir didelę jėgą generuojančios bei patikimos ritės, jos gali būti su priekiniu stabdžiu ar turėti kombinuota stabdžių sistemą - "bait runer".

 Svarbiausi reikalavimai gerai karpinei ritei:

 • Korpuso medžiaga
 • Būgnelio ilgis
 • Būgnelio forma
 • Būgnelio talpa
 • Stabilumas ir teisingas rankenėlės ilgis
 • Perdavimo santykis (redukcija)
 • Ritės trauka
 • Susukamo valo kiekis per vieną rankenėlės apsisukimą
 • Valo klojimo kokybė
 • Rotoriaus standumas
 • Guolių skaičius
 • Mechanizmo sukimosi sklandumas
 • Bait Runner stabdžių sistema
 • Galingas ir kokybiškas frikcinis stabdys
 • Platus ir stabilus valo susukimo lankelis
 • Kokybiškas, didelio skersmsns valo vediklis

Yra universaliųjų karpinių ričių (4; 5; 6 dydžiai), o taip pat yra ir siauros specializacijos didelių karpinių ričių (7; 8; 9 dydžiai). Todėl svarbu pasirinkti ritę atsižvelgiant į praktinį tinkamumą, o ne dėl gražios išvaizdos,  o su „bait runeriu“ ar be jo, čia jau asmeninis kiekvieno žvejo pasirinkimas.

Dažniausiai karpiai žvejojami dideliuose mokamuose tvenkiniuose, natūraliuose ežeruose ar vandens saugyklose ir užtvankose, kur žvejojama sunkiomis sistemomis tolimais atstumais, kartais net toliau nei 150 metrų. Taigi užmetimo  nuotolis visų pirma priklauso nuo ritės ir  jos būgnelio dydžio ir formos. Karpis yra stipri žuvis ir tam, kad ji nenuplėštų  sistemėlės ar valo, jums reikės naudoti ganėtinai storus valus ( profesionalai naudoja 0,24-0,26 mm, kiti žvejai renkasi kiek storesnius - 0,28-0,32 mm storio valus), o kuo storesnis valas, tuo talpesnis turėtų būti karpinės ritės būgnelis, bet tuo pačiu jis bus ir gilesnis. Storas valas ir gilus būgnelis riboja maksimaliai tolimo metimo galimybę. Pageidautina, kad karpinės ritės būgnelis būtų pagamintas iš metalo, idealu jei tai titanas ar nerūdijantis plienas, tačiau tokios ritės yra ganėtinai brangios. Jei nereikalingi maksimaliai tolimi užmetimai karpių žvejybai puikiai tinka 4, 5, ar 6 dydžio ritės. Išskirtinis dėmesys turėtų būti skiriamas frikciniam stabdžiui, jo tipui ir kokybei. Frikcinis stabdys yra standartinis bet kurios beinercinės ritės mechanizmas, kuris, tinkamai sureguliuotas, automatiškai išleidžia tam tikrą valo kiekį iš ritės būgnelio esant ribinei valo apkrovai. Karpinėse ritėse gali būti sumontuotas greitas arba tolygus frikcinis stabdys. Greitu frikciniu  stabdžiu yra vadinama stabdys, kurio stabdymo jėga reguliuojama vienu reguliatoriaus  apsisukimu, tai yra, jei pasukate viena kryptimi, stabdys visiškai užveržiamas, kita - visiškai atsipalaiduojamas. Tolygus frikcinis stabdys veikia tolygiai, todėl jį sureguliuoti galima labai preciziškai ir tiksliai.

Taigi apsvarstykite visa tai  ir išsirinkite reikiamą karpinę ritę internetu arba atvykite į mūsų parduotuves.

Karpinės ritės

Robinson BIG RUNNER 807 QD Puiki karpinė ritė trofėjinių karpių ar kitų didelių žuvų žvejybai. Šios ritės pagrindiniai bruožai yra galia ir tikslumas. Jėga užtikrinama puikiai parinkta pagringine pavara, jos perdavimo skaičiumi ir kokybiškais guoliais. 

Kaina 82,00 €

Karpinės ritės

Ritė Carpex Black Runner 404 dydis skirtas lengvoms ir vidutinio užmetimo svorio "feeder" tipo dugnimėms, o  504 ir 604 modelio ritėmis galima žvejoti didelius egzemplioriams, ypač karpius. "Carpex Black Runner" ritės yra dar vienas sensacingas pasiūlymas  dugninės žvejybos mėgėjams, jos dirba labai sklandžiai ir patikimai, turi sustiprintą transmisiją.

Kaina 33,00 €

Karpinės ritės

Karpinė Ritė Robinson Carpex Atomium 508 dugninei karpių ir kitų baltų žuvų žvejybai. Aukštos klasės aštuonių guolių ritė skirta karpių žvejybai įvairiais dugninės žvejybos būdais. 

Kaina 43,00 €

Karpinės ritės

Trofėjinių karpių ar kitų didelių žuvų žvejybai skirta ritė Robinson Carpex Quartz FD 8010 Šios karpinės ritės pagrindiniai bruožai yra galia ir tikslumas.

Kaina 114,00 €

Karpinės ritės

Ritė Carpex Nano Tech dugninės žūklės mėgėjams. 306 ir 406 dydis skirtas lengvoms ir vidutinio užmetimo svorio "feeder" tipo dugnimėms, o  506 ir 606 modelio ritėmis galima žvejoti didelius egzemplioriams, ypač karpius.

Kaina 46,90 €

Karpinės ritės

PROWESS OSMOSE 5005 FD - puiki, kompaktiška, bet kartu labai galinga ritė karpių žvejybos entuziastams ir tikriems feederio asams.

Kaina 59,00 €

Karpinės ritės

Kokybiška „Prowess Osmose 6001 FD“ ritė  su 6 rutuliniais guoliais ir su 1 ritininiu guoliu dugninei žvejybai

Kaina 54,00 €

Karpinės ritės

Karpinė  Ritė Byron Bait Control 40 - puiki ritė karpių žvejybos entuziastams ir tikriems feederio gerbėjams. ritė kur puikiai suderintas kainos ir kokybės santykis.

Kaina 54,00 €

Karpinės ritės

Labai lengva ir kartu nepaprastai tvirta ir patikima Ritė SUNSET SUNRAGE SW 7013FD su 12-os rutulinių guolių mechanizmu

Kaina 139,00 €

Karpinės ritės

Labai lengva ir kartu nepaprastai tvirta ir patikima Ritė SUNSET SUNERGY SW 9005FD su 4-ių rutulinių guolių mechanizmu

Kaina 125,00 €

Ritės

„Serenity 7004 FD Prowess“ ritė yra specialiai sukurta trumpoms meškerėms, kad puikiai prisitaikytų prie stiprių ar ilgų nuotolių žvejybos.

Kaina 49,80 €

Ritės

„Serenity 8004 FD Prowess“ ritė yra specialiai sukurta trumpoms meškerėms, kad puikiai prisitaikytų prie stiprių ar ilgų nuotolių žvejybos.

Kaina 49,80 €

Karpinės ritės

Karpinė Ritė Tandem Baits Enforcer LC 10000 Karpių ritė, kurios tinkamai profiliuota ritė kartu su lėtu svyravimu gali užtikrintai pastatyti ją šalia spiningo ričių. 

Kaina 75,00 €

Karpinės ritės

Ritė PROWESS Nightfall 7005 FD. Pagrindinis ritės NIGHTFALL 7005 FD pranašumas yra puikus valo vyniojimas ir tolygi, švelni ritės eiga labai retai pasiekiama tokio dydžio ritėse šiame kainos diapazone. Ši Nightfall ritė yra puikaus karpinio dizaino, matinės juodos spalvos su medine sukimo rankenėle. Ji ras savo vietą kokybės ir kainos santykį vertinančių žvejų tarpe, puikiai tinka karpių dugninei žvejybai nuo kranto kai žvejojama vidutiniais ir dideliais atstumais.

Kaina 83,00 €

Karpinės ritės

Ritė PROWESS INSEDIA 5004 FD. Pagrindinis ritės INSEDIA 5004 FD pranašumas yra puikus, netgi  išskirtinis našumo ir kainos santykis, ji skirta meškeriotojams, kurie nori už nedidelę kainą įsigyti tikrai kokybišką ritę. Tinkanti dugninei karpių žvejybai tradiciniais būdais ir metodais kai masalo nereikia užmesti ypač toli, o taip pat puiki naudojant feeder dugninei žvejybai su šėrykle ar be jos.

Kaina 67,00 €

Karpinės ritės

Ritė PROWESS INSEDIA 8004 FD. Pagrindinis ritės INSEDIA 8004 FD pranašumas yra puikus, netgi  išskirtinis našumo ir kainos santykis, ji skirta meškeriotojams, kurie nori už nedidelę kainą įsigyti tikrai kokybišką ritę. Tinkanti dugninei karpių žvejybai tradiciniais būdais ir metodais kai masalą reikia užmesti vidutiniškai ar ypač toli.

Kaina 79,00 €

Karpinės ritės

Ritė PROWESS INSEDIA 8004 SPOD. Pagrindinis ritės INSEDIA 8004 SPOD pranašumas yra puikus, netgi  išskirtinis našumo ir kainos santykis, ji skirta meškeriotojams, kurie nori už nedidelę kainą įsigyti tikrai kokybišką ritę tinkančią jaukinimui su raketomis, specialiomis šėryklomis "spombomis" ar dugno skanavimui markerio pagalba. 

Kaina 86,00 €

Karpinės ritės

Ritė PROWESS EXCELIA 6008 FD. Pagrindinis ritės EXCELIA 6008 FD pranašumas yra puikus valo vyniojimas ir tolygi, švelni ritės eiga. Ši Excelia ritė yra puikaus karpinio dizaino, pusiau matinės juodos spalvos su medine sukimo rankenėle. Ji ras savo vietą kokybę vertinančių žvejų tarpe, puikiai tinka karpių dugninei žvejybai nuo kranto kai žvejojama trumpais ir vidutiniais atstumais.

Kaina 106,00 €

Karpinės ritės

Ritė PROWESS STARFALL 8005 FD. Prowess STARFALL 8005 FD ritė yra didelės talpos ritė, skirta žvejoti dideliais nuotoliais ir atlikti maksimalaus ilgio metimus. Ši ritė yra puikaus karpinio dizaino, matinės juodos spalvos su medine sukimo rankenėle. Ji ras savo vietą kokybę vertinančių žvejų tarpe, puikiai tinka karpių dugninei žvejybai nuo kranto kai žvejojama dideliais ir ypač dideliais atstumais.

Kaina 109,00 €

Filtruoti pagal

Kaina
Gamintojai
Daugiau Mažiau
Būgnelio talpa, mm / m
Guolių kiekis
Perdavimo skaičius
Svoris, g
Filtruoti