Vykdydami ES direktyvos dėl privatumo ir elektroninių ryšių reikalavimus, pranešame, jog svetainėje naudojame slapukus norėdami suasmeninti turinį ir skelbimus, kad teiktume visuomeninės medijos funkcijas ir galėtume analizuoti savo srautą. Informaciją apie tai, kaip naudojatės svetaine, bendriname su visuomeninės medijos, reklamavimo ir analizės partneriais. Daugiau informacijos

Supratau

Karpinės ritės

Gera karpinė ritė, kokia ji turėtų būti? Žinoma, kad  karpiai, sazanai ar amūrai yra galingos žuvys, galinčios sverti daugiau nei dvidešimt kilogramų, o norint efektyviai žvejoti tokią didelę žuvį, reikalingi tinkami įrankiai, ypač galingos meškerės ir didelę jėgą generuojančios bei patikimos ritės, jos gali būti su priekiniu stabdžiu ar turėti kombinuota stabdžių sistemą...

Gera karpinė ritė, kokia ji turėtų būti? Žinoma, kad  karpiai, sazanai ar amūrai yra galingos žuvys, galinčios sverti daugiau nei dvidešimt kilogramų, o norint efektyviai žvejoti tokią didelę žuvį, reikalingi tinkami įrankiai, ypač galingos meškerės ir didelę jėgą generuojančios bei patikimos ritės, jos gali būti su priekiniu stabdžiu ar turėti kombinuota stabdžių sistemą - "bait runer".

 Svarbiausi reikalavimai gerai karpinei ritei:

 • Korpuso medžiaga
 • Būgnelio ilgis
 • Būgnelio forma
 • Būgnelio talpa
 • Stabilumas ir teisingas rankenėlės ilgis
 • Perdavimo santykis (redukcija)
 • Ritės trauka
 • Susukamo valo kiekis per vieną rankenėlės apsisukimą
 • Valo klojimo kokybė
 • Rotoriaus standumas
 • Guolių skaičius
 • Mechanizmo sukimosi sklandumas
 • Bait Runner stabdžių sistema
 • Galingas ir kokybiškas frikcinis stabdys
 • Platus ir stabilus valo susukimo lankelis
 • Kokybiškas, didelio skersmsns valo vediklis

Yra universaliųjų karpinių ričių (4; 5; 6 dydžiai), o taip pat yra ir siauros specializacijos didelių karpinių ričių (7; 8; 9 dydžiai). Todėl svarbu pasirinkti ritę atsižvelgiant į praktinį tinkamumą, o ne dėl gražios išvaizdos,  o su „bait runeriu“ ar be jo, čia jau asmeninis kiekvieno žvejo pasirinkimas.

Dažniausiai karpiai žvejojami dideliuose mokamuose tvenkiniuose, natūraliuose ežeruose ar vandens saugyklose ir užtvankose, kur žvejojama sunkiomis sistemomis tolimais atstumais, kartais net toliau nei 150 metrų. Taigi užmetimo  nuotolis visų pirma priklauso nuo ritės ir  jos būgnelio dydžio ir formos. Karpis yra stipri žuvis ir tam, kad ji nenuplėštų  sistemėlės ar valo, jums reikės naudoti ganėtinai storus valus ( profesionalai naudoja 0,24-0,26 mm, kiti žvejai renkasi kiek storesnius - 0,28-0,32 mm storio valus), o kuo storesnis valas, tuo talpesnis turėtų būti karpinės ritės būgnelis, bet tuo pačiu jis bus ir gilesnis. Storas valas ir gilus būgnelis riboja maksimaliai tolimo metimo galimybę. Pageidautina, kad karpinės ritės būgnelis būtų pagamintas iš metalo, idealu jei tai titanas ar nerūdijantis plienas, tačiau tokios ritės yra ganėtinai brangios. Jei nereikalingi maksimaliai tolimi užmetimai karpių žvejybai puikiai tinka 4, 5, ar 6 dydžio ritės. Išskirtinis dėmesys turėtų būti skiriamas frikciniam stabdžiui, jo tipui ir kokybei. Frikcinis stabdys yra standartinis bet kurios beinercinės ritės mechanizmas, kuris, tinkamai sureguliuotas, automatiškai išleidžia tam tikrą valo kiekį iš ritės būgnelio esant ribinei valo apkrovai. Karpinėse ritėse gali būti sumontuotas greitas arba tolygus frikcinis stabdys. Greitu frikciniu  stabdžiu yra vadinama stabdys, kurio stabdymo jėga reguliuojama vienu reguliatoriaus  apsisukimu, tai yra, jei pasukate viena kryptimi, stabdys visiškai užveržiamas, kita - visiškai atsipalaiduojamas. Tolygus frikcinis stabdys veikia tolygiai, todėl jį sureguliuoti galima labai preciziškai ir tiksliai.

Taigi apsvarstykite visa tai  ir išsirinkite reikiamą karpinę ritę internetu arba atvykite į mūsų parduotuves.

Karpinės ritės

Robinson BIG RUNNER 807 QD Puiki karpinė ritė trofėjinių karpių ar kitų didelių žuvų žvejybai. Šios ritės pagrindiniai bruožai yra galia ir tikslumas. Jėga užtikrinama puikiai parinkta pagringine pavara, jos perdavimo skaičiumi ir kokybiškais guoliais. 

Bazinė kaina 82,00 € Kaina 69,70 €
 • −15%

Karpinės ritės

Ritė Carpex Black Runner. 404 dydis skirtas lengvoms ir vidutinio užmetimo testo "feeder" tipo dugninėms, o  504 ir 604 modelio ritėmis sumontuotomis ant karpinių meškerykočių galima žvejoti didelius karpius, sazanus ar amūrus. "Carpex Black Runner" ritės yra dar vienas sensacingas pasiūlymas  dugninės žvejybos mėgėjams, jos turi sustiprintą transmisiją ir dirba labai sklandžiai ir patikimai.

Bazinė kaina 33,50 € Kaina 28,48 €
 • −15%

Karpinės ritės

Karpinė Ritė Robinson Carpex Atomium 508 dugninei karpių ir kitų baltų žuvų žvejybai. Aukštos klasės aštuonių guolių ritė skirta karpių žvejybai įvairiais dugninės žvejybos būdais. 

Bazinė kaina 43,00 € Kaina 36,55 €
 • −15%

Karpinės ritės

Trofėjinių karpių ar kitų didelių žuvų žvejybai skirta ritė Robinson Carpex Quartz FD 8010. Šios karpinės ritės pagrindiniai bruožai yra galia ir tikslumas.

Bazinė kaina 114,00 € Kaina 96,90 €
 • −15%

Karpinės ritės

Ritė Carpex Nano Tech dugninės žūklės mėgėjams. 306 ir 406 dydis skirtas lengvoms ir vidutinio užmetimo testo "feeder" tipo dugninėms, o  506 ir 606 modelio ritėmis galima žvejoti didelius egzempliorius: karpius, sazanus, amūrus.

Bazinė kaina 46,90 € Kaina 39,86 €
 • −15%

Karpinės ritės

PROWESS OSMOSE 5005 FD - puiki, kompaktiška, bet kartu labai galinga ritė karpių žvejybos entuziastams ir tikriems feederio asams.

Bazinė kaina 59,00 € Kaina 50,15 €
 • −15%

Karpinės ritės

Kokybiška „Prowess Osmose 6001 FD“ ritė  su patikima "Baitrunner" sistema, 6 rutuliniais guoliais ir su 1 ritininiu guoliu įvairiai dugninei žvejybai.

Bazinė kaina 54,00 € Kaina 45,90 €
 • −15%

Karpinės ritės

Karpinė  Ritė Byron Bait Control 40 - puiki ritė karpių žvejybos entuziastams ir tikriems feederio gerbėjams, ritė kur puikiai suderintas kainos ir kokybės santykis.

Bazinė kaina 54,00 € Kaina 45,90 €
 • −15%

Karpinės ritės

Labai lengva ir kartu nepaprastai tvirta ir patikima Ritė SUNSET SUNRAGE SW 7013FD su 12-os rutulinių guolių mechanizmu.

Bazinė kaina 139,00 € Kaina 118,15 €
 • −15%

Karpinės ritės

Labai lengva ir kartu nepaprastai tvirta ir patikima Ritė SUNSET SUNERGY SW 9005FD su 4-ių rutulinių guolių mechanizmu.

Bazinė kaina 125,00 € Kaina 106,25 €
 • −15%

Ritės

„Serenity 7004 FD“ iš „Prowess“ - ritės korpusas ir rotorius pagamintas iš kompozicinio anglies pluošto užtikrinančio didelį patvarumą. Ši kompaktiška (karpiniais terminais) ritė leis lengvai užmesti masalus dideliais atstumais, ji puikiai tinka trumpoms ir vidutinio ilgio meškerėms (nuo 3,00 m iki 3,60 m).

Bazinė kaina 49,80 € Kaina 42,33 €
 • −15%

Ritės

„Serenity 8004 FD“ iš „Prowess“ - ritės korpusas ir rotorius pagamintas iš kompozicinio anglies pluošto užtikrinančio didelį patvarumą. Ši kompaktiška (karpiniais terminais) ritė leis lengvai užmesti masalus dideliais atstumais, ji puikiai tinka trumpoms ir vidutinio ilgio meškerėms (nuo 3,00 m iki 3,60 m).

Bazinė kaina 49,80 € Kaina 42,33 €
 • −15%

Karpinės ritės

Tai karpinė ritė kurioje dera funkcionalumas, gera kokybė, pakankama galia ir priimtina kaina. Taip taip, tokia ritė egzistuoja - tai "Enforcer LC10000"! Svarbiausi šios ritės vidinio mechanizmo komponentai yra pagaminti iš patvaraus nerūdijančio plieno užtikrinančio ilgą ir patikimą veikimą kai ritė, net ir ilga laiką, dirba didelės apkrovos sąlygomis.

Bazinė kaina 75,00 € Kaina 63,75 €
 • −15%

Karpinės ritės

Ritė PROWESS Nightfall 7005 FD. Pagrindinis ritės NIGHTFALL 7005 FD pranašumas yra puikus valo vyniojimas ir tolygi, švelni ritės eiga labai retai pasiekiama tokio dydžio ritėse šiame kainos diapazone. Ši Nightfall ritė yra puikaus karpinio dizaino, matinės juodos spalvos su medine sukimo rankenėle. Ji ras savo vietą kokybės ir kainos santykį vertinančių žvejų tarpe, puikiai tinka karpių dugninei žvejybai nuo kranto kai žvejojama vidutiniais ir dideliais atstumais.

Bazinė kaina 83,00 € Kaina 70,55 €
 • −15%

Karpinės ritės

Ritė PROWESS INSEDIA 5004 FD. Pagrindinis ritės INSEDIA 5004 FD pranašumas yra puikus, netgi  išskirtinis našumo ir kainos santykis, ji skirta meškeriotojams, kurie nori už nedidelę kainą įsigyti tikrai kokybišką ritę. Tinkanti dugninei karpių žvejybai tradiciniais būdais ir metodais kai masalo nereikia užmesti ypač toli, o taip pat puiki naudojant feeder dugninei žvejybai su šėrykle ar be jos.

Bazinė kaina 67,00 € Kaina 56,95 €
 • −15%

Karpinės ritės

Ritė PROWESS INSEDIA 8004 FD. Pagrindinis ritės INSEDIA 8004 FD pranašumas yra puikus, netgi  išskirtinis našumo ir kainos santykis, ji skirta meškeriotojams, kurie nori už nedidelę kainą įsigyti tikrai kokybišką ritę. Tinkanti dugninei karpių žvejybai tradiciniais būdais ir metodais kai masalą reikia užmesti vidutiniškai ar ypač toli.

Bazinė kaina 79,00 € Kaina 67,15 €
 • −15%
Ritė PROWESS INSEDIA 8004...
Šiuo metu neturime

Karpinės ritės

Ritė PROWESS INSEDIA 8004 SPOD. Pagrindinis ritės INSEDIA 8004 SPOD pranašumas yra puikus, netgi  išskirtinis našumo ir kainos santykis, ji skirta meškeriotojams, kurie nori už nedidelę kainą įsigyti tikrai kokybišką ritę tinkančią jaukinimui su raketomis, specialiomis šėryklomis "spombomis" ar dugno skanavimui markerio pagalba. 

Bazinė kaina 86,00 € Kaina 73,10 €
 • −15%

Karpinės ritės

Ritė PROWESS EXCELIA 6008 FD. Pagrindinis ritės EXCELIA 6008 FD pranašumas yra puikus valo vyniojimas ir tolygi, švelni ritės eiga. Ši Excelia ritė yra puikaus karpinio dizaino, pusiau matinės juodos spalvos su medine sukimo rankenėle. Ji ras savo vietą kokybę vertinančių žvejų tarpe, puikiai tinka karpių dugninei žvejybai nuo kranto kai žvejojama trumpais ir vidutiniais atstumais.

Bazinė kaina 106,00 € Kaina 90,10 €
 • −15%
Ritė PROWESS STARFALL 8005 FD
Šiuo metu neturime

Karpinės ritės

Ritė PROWESS STARFALL 8005 FD. Prowess STARFALL 8005 FD ritė yra didelės talpos ritė, skirta žvejoti dideliais nuotoliais ir atlikti maksimalaus ilgio metimus. Ši ritė yra puikaus karpinio dizaino, matinės juodos spalvos su medine sukimo rankenėle. Ji ras savo vietą kokybę vertinančių žvejų tarpe, puikiai tinka karpių dugninei žvejybai nuo kranto kai žvejojama dideliais ir ypač dideliais atstumais.

Bazinė kaina 109,00 € Kaina 92,65 €
 • −15%

Ritės spiningui

Ritė Shimano ULTEGRA 5500 XTD - tolimiems metimams sukurta ir skirta ritė. Puikiai tinka karpių žvejybai ir žvejojant "feeder" ar "method feeder" būdais stovinčiame vandenyje ar stiprioje srovėje didelio svorio šėryklėmis. Komplekte yra 1 atsarginis būgnelis, 2 būgnelio įdėklai (nebereikės pavynioti papildomo valo). Įdiegtas priekinis stabdys - Instant drag, Super Stopper II, Aero wrap II, X-Ship, Super Slow Oscillation 5 modernios ir technologiškos sistemos.

Kaina 199,90 €

  Karpinės ritės

  Naujiena - „Aerlex“ serijos tvirta ritė su „Instant Drag“, skirta sunkiam darbui, nesvarbu, ar tai būtų karpių, ar jūrinė žūklė nuo kranto. Naujas ritės dizainas ir puiki „Aero Wrap II“ linija su 2 greičių „Oscillation“ ir AR-C rite, užtikrina puikų užmetimo našumą, reikalingą tiek karpių, tiek jūrinės žūklės mėgėjams. Lėta ritės pavaros eiga 4,6:1, leidžia naudoti didelius svorius žūklės metu. Tai Jums suteikia galimybę pagauti didesnes ir sunkesnes žuvis! SPOD versijoje sumontuotas didesnis pavaros santykis – 5,3:1, vienu ritės rankenėlės apsisukimu surenkama 115 cm valo.

  Kaina 115,00 €

   Karpinės ritės

   LCX10000 yra ritės tipas, kuris susidoros su visais Jūsų iškeltais iššūkiais karpių žvejyboje! Tobulas ritės modelis karpinei žvejybai. Dėka tvirto ritės korpuso ir „nesunaikinamos“ pavaros, žūklės procesas bus lengvas ir malonus. Rankiniu būdu uždaromas užraktas, kurio staigus trenksmas nenustebins net ir stipriausių metimų metu. Kovos metu „Quick Drag“ padės greitai reaguoti į bet kokią situaciją.

   Bazinė kaina 110,00 € Kaina 93,50 €
   • −15%

   Universalios ritės

   2021 metais naujomis spalvomis nusidažiusi Shimano Ultegra FC – nuostabus įrankis spiningautojams. Šią seriją ričių gerai žino visa Europa, nes ji – viena iš perkamiausių ir populiariausių vidutinės klasės ričių tiek plūdinei, spiningavimui ar karpinei žvejybai. Spiningavimo serija FC įgavo estetiškai geresnį vaizdą bei naujas technines charakteristikas. Ši ritė pasižymi itin mažu svoriu.

   Kaina 152,00 €

    Filtruoti pagal

    Kaina
    Gamintojai
    Daugiau Mažiau
    Būgnelio talpa, mm / m
    Guolių kiekis
    Perdavimo skaičius
    Svoris, g
    Filtruoti