Vykdydami ES direktyvos dėl privatumo ir elektroninių ryšių reikalavimus, pranešame, jog svetainėje naudojame slapukus norėdami suasmeninti turinį ir skelbimus, kad teiktume visuomeninės medijos funkcijas ir galėtume analizuoti savo srautą. Informaciją apie tai, kaip naudojatės svetaine, bendriname su visuomeninės medijos, reklamavimo ir analizės partneriais. Daugiau informacijos

Supratau

Palapinės ir skėčiai

Palapinės ir skėčiai

Pasikviesk šeimą ar draugus savaitgaliui gamtoje, pasiimk palapinę ir keliaukite kartu patirti naujų nuotykių. Palapinių asortimentas kiekvienam sezonui ir įvairioms oro sąlygoms. Keliose kategorijose galite rasti ypač atsparių palapinių, reikalaujančių ekspedicijų šaltu ar karštu oru, lengvų palapinių pėsčiųjų žygiams, universalių palapinių...

Palapinės ir skėčiai

Pasikviesk šeimą ar draugus savaitgaliui gamtoje, pasiimk palapinę ir keliaukite kartu patirti naujų nuotykių. Palapinių asortimentas kiekvienam sezonui ir įvairioms oro sąlygoms. Keliose kategorijose galite rasti ypač atsparių palapinių, reikalaujančių ekspedicijų šaltu ar karštu oru, lengvų palapinių pėsčiųjų žygiams, universalių palapinių stovyklavimui su draugais ar tikrai erdvių palapinių didelėms šeimoms. Visose mūsų palapinėse akcentuojama naudojamų medžiagų kokybė ir stabilios konstrukcijos.

Rovanos parduotuvėje turime platų palapinių asortimentą, visiems jūsų poreikiams patenkinti. Pradedant nuo dviviečių, triviečių, keturviečių ir didelių šeimyninių palapinių. Mes parduodame tokius populiariausių palapinių prekių ženklus, kaip "Jack Wolfskin", "Trimm", "Hi-Tec", "Robinson", "Carpex", taigi, nesvarbu, ar jums reikia palapinės festivaliui, ar šeimos šventei, ar žvejybai, jūsų ieškomą palapinę rasite pas mus.

Mes suprantame, kad išsirinkti palapinę gali pasirodyti sudėtingą, ypač turint tiek daug įvairių tipų, formų, dydžių ir funkcijų.

Dažniausiai palapinės būna dviejų sluoknių: Išorinis palapinės sluoksnis saugo nuo vėjo, lietaus ar sniego, vidinis sluoksnis padeda greitai ir efektyviai pašalinti drėgmę.

Kuo skiriasi palapinės?

Turistinės palapinės

Lengvai pastatomos, itin patogios tiek kempingams, tiek kelionėms į kalnus. Palapinė kiekvienam.

Pop-up palapinės

Kaip manote, kiek užtruksite pastatyti palapinę? „Pop up“ palapinės pastatyti užtrunka vos keletą sekundžių, viskas, ką jums reikia padaryti, tai jas išmesti ir prikabinti. Idealiai tinkama galiniame sode ar festivaliuose. Tai puikus pasirinkimas, leidžiantiems vaikams linksmintis be papildomo vargo.

Šeimyninės palapinės

Šeimyninių palapinių dydis priklauso nuo jūsų šeimos narių skaičiaus. Palapinės nuo 3 iki 10 miegamųjų vietų, įvairių stilių, erdvių ir dar daugiau. Šeimyninės palapinės paprastai su atskira didele poilsio erdve ir keliais miegamaisiais.

Pripučiamos palapinės

Pripučiamos palapinės arba „oro palapinės“, pagaminta naudojant naujausias technologijas. Neapsigaukite dėl pavadinimo, šios palapinės nėra pripučiamos pilys vaikams šokinėti. Pripučiamas aspektas - pakeisti įprastus plieno arba stiklo pluošto laikančiąsias konstrukcijas. Tiesiog pritvirtinkite siurblį ir pripūskite pripučiamas sijas, o jūsų palapinė tuoj pat įgaus formą per kelias minutes.

Žieminės palapinės, Karpinės palapinės, Palapinės žūklei

Kubo formos lengvai pastatomos žieminės palapinės žvejybai. Karpinės palapinės ir uždangos. Žieminės palapinės tai puiki apsauga nuo vėjo poledinėje žūklėje.

Paplūdimio palapinė nuo saulės ir vėjo

Palapinė-užuovėja apsaugos nuo pustomo smėlio, vėjo ir saulės paplūdimyje.

Palapinės ir skėčiai

Palapinė Trimm Enduro 

Keturvietė palapinė su erdviu prieangiu Trimm Enduro.

Kaina 255,00 €

Palapinės ir skėčiai

Palapinė Trimm Hudson 

Trivietė palapinė Trimm Hudson su galimybe miegoti 4 asmenims.

Kaina 153,00 €

Palapinės ir skėčiai

Palapinė Trimm Eagle 

Trivietė palapinė Trimm Eagle su galimybe miegoti 4 asmenims.

Kaina 189,00 €

Palapinės ir skėčiai

Šis GARBOLINO BULLET camo 220cm skėčio-palapinės derinys leis apsisaugoti nuo lietaus, taip pat nuo šoninių vėjų, bet prireikus ir nuo saulės. Jo dizainui naudojamas audinys yra atsparus vandeniui ir neperpučiamas.

Kaina 69,90 €

Filtruoti pagal

Kaina
Gamintojai
Daugiau Mažiau
Filtruoti