Vobleriai Live Target

Vobleriai Live Target

Upėtakius primenantys vobleriai yra naudojami mažuose ežeruose, rezervuaruose ar net upėse ir upeliuose. Lėtai skęstantis „LIVETARGET Trout Jerkbait“ buvo sukurtas žvejybai šaltame vandenyje. Dėl savo gyvenimiškų raštų ir nenugalimo judesio šie masalai tikrai privilios žuvis, ieškančias gardesnio kąsnelio. Vobleriai „Trout Jerkbaits“ yra lėtai skęstančio modelio su įmontuota svorio perkėlimo sistema.

Kaina 12,80 €

  Vobleriai Live Target

  LIVETARGET Yellow Perch vobleriai tapo visų užkietėjusių Šiaurės Amerikos žvejų pagrindine žvejybos priemone. Nesvarbu, ar jūsų tikslas yra ešerys, lydeka ar sterkas -, „crankbait“ vobleriai yra būtini norint užmesti ar velkioti. Šis greitas, universalus vobleris sukurtas su vidiniu svorio pernešimu, kuris taip pat veikia kaip patrauklus žemo dažnio barškutis.

  Kaina 12,80 €

   Vobleriai Live Target

   „Hollow Body Frog Popper“ varlytę primenatys vobleriai. Siauras profilis ir išlenktas veidas leidžia lengvai vilkti šį masalą, sukuriant žavingą garsą ir unikalų purslą. Itin stiprus kabliukas ir minkštas sulankstomas korpusas užtikrina greitą įsiskverbimą ir stiprią kovą su žuvimi. Vobleris yra plaukiantis.

   Kaina 9,20 €

    Filtruoti pagal

    Kaina
    Gamintojai
    Daugiau Mažiau
    Filtruoti