Turistinės viryklės

Turistinė viryklė pravers iškylautojams, stovyklautojams ir keliautojams. Dujinės ir skysto kuro viryklės. Internetinėje svetainėje rovana.lt rasite turistinių viryklių ir jų dalių.

Dujinės viryklės

Meva Tripper viryklė skirta turizmo reikmėms, kuomet būnant lauke reikia greitai ir efektyviai pašildyti vandenį ar maistą. Krosnelės dalis yra indas, jo apačioje yra šilumokaitis, kuris padidina šildymo greitį. Dėl to viryklė, sunaudojant tiek pat vandens kiek ir kitos lauko viryklės, pašildo tik su trečdaliu dujų.

Kaina 89,00 €

  Rinkiniai

  Maisto ruošimas stovykloje ar ilgo žygio metu gali pareikalauti daugybės skirtingų indų, kurie užima vertingą vietą jūsų kuprinėje. „ComplEAT“ sujungia visus įrankius, kurių jums gali prireikti, keturiuose komponentuose, kurie yra sujungiami, kad būtų lengviau juos nešiotis. Atskirai naudojant šakutę, šaukštą ir mentelę daug lengviau valgyti, o kartu juos galima sujungti ir sukurti žnyplių porą. „Gerber“ pridėjo 4 funkcijų daugiafunkcį įrankį, kurį sudaro butelių ir skardinių atidarytuvas, skustukas ir pakuočių atidarytuvas, todėl jums nereikės nešiotis jokių papildomų įrankių.

  Kaina 36,50 €

   Rinkiniai

   „Faith“ turistiniame puodų ir keptuvių rinkinyje yra tinkama keptuvė, puodas ir virdulys, kad paruoštumėte norimą maistą ar puodelį kavos. Turistavimo įrankių rinkinys pagamintas iš tvirto aliuminio, su nepridegančiu sluoksniu ir sulankstoma rankena.

   Kaina 38,00 €
   • Nauja

   Filtruoti pagal

   Kategorijos
   Kaina
   Gamintojai
   Daugiau Mažiau
   Filtruoti